- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 16:52   #61
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Wrzucę fotkę jutro



U Was też dzieciaczki się tak wypinają i kręcą?
Ja już kopniaków praktycznie nie widzę, raczej w środku tak jakoś czuję, że kopie ale już nie widać na zewnątrz. Bardziej właśnie mocne wypinanie i czuję, że się przekręca. Czasem też szybko faluje brzuch jakby machała rączkami czy coś takiego
Chyba już zbyt duża jest na kopanie.
Jak to jest u Was?

Do tego dochodzi kłucie w pochwie od czasu do czasu. Pewnie się wszystko rozciąga bo ostatnio na wizycie wszystko było ok. Albo mała mnie tam kopie
Moja wczoraj kopała non stop i się wypinała, a dziś jest spokojniejsza. Łaskocze mnie i czkawkę chyba miała, bo czułam takie pulsowanie


Może kupię ten Bepanthen i będę w razie czego do pupy stosować, bo nie mam jeszcze kremu przeciw odparzeniom.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:58   #62
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku wpadam z szybkim pytaniem czy kocyk do fotelika starczy w rozmiarze 50x75? Jest to koc minky z grubszym wkładem.
czesc dziewczyny, super ten nowy wątek

Poziomkowa- powinien wystarczyc do wozeczka, moja siostra szyje takie rzeczy i wlasnie wspominala ze 50x75 to taki typowo do wózka
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:11   #63
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Hej ale pędzicie,nie było mnie trochę a tu już nowy wątek


Ja już po wizycie,ale jakoś tak za szybko była z Lenką wszystko wporządku za to ja przytyłam ponad 3 kg i mam "grzybka" domyśliłam się bo po ost przytulankach z mężem miałam pieczenie i takie swędzenie że ło,ale mam przepisane globulki i maść,miejmy nadzieję że szybko przejdzie

Pytałam gina o to kłucie pod piersią to pow żeby się nie niepokoić no i mała już jest główką w dół,gin powiedzial że jest 30 procent że sie przekręcić może,a co wasi lekarze mówią na ten temat,ja jestem prawie w 30 tc i mam nadzieję że Lenka tak już zostsnie
Szybko tego grzybka wyleczysz Nic strasznego. Super, że z Lenką wszystko w porządku Aaah dzięki za to info, to jak ja w czwartek zaczynam 32 tydz. to ciekawe ile mam procent żeby mała zmieniła ułożenie? Już wiem czemu moja gin była tak nastawiona sceptycznie heh... Oby Lenka została główką w dół
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:27   #64
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
u mnie brzuch jeszcze skacze i czasem całkiem nieźle podskakuje takie rozciąganie też czuję i taki to trochę dyskomfort jak skóra jest twarda jak kamień, ale niech tam sobie skacze ile chce
Co do krocza to mnie czasem też boli,mam nadzieję, że to normalne.
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Moja wczoraj kopała non stop i się wypinała, a dziś jest spokojniejsza. Łaskocze mnie i czkawkę chyba miała, bo czułam takie pulsowanie
Rozciąganie nieprzyjemne jest twardy brzuch i gula z danej strony, ale parę razy popukałam w to miejsce i uciekła
ale najgorsze to kłucie, bo juz sobie wyobrażam, ze mała wyłazi na zewnątrz

czkawki jeszcze nie zarejestrowałam, muszę chyba bardziej poobserwować
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:39   #65
Czerwiec2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Wrzucę fotkę jutro



U Was też dzieciaczki się tak wypinają i kręcą?
Ja już kopniaków praktycznie nie widzę, raczej w środku tak jakoś czuję, że kopie ale już nie widać na zewnątrz. Bardziej właśnie mocne wypinanie i czuję, że się przekręca. Czasem też szybko faluje brzuch jakby machała rączkami czy coś takiego
Chyba już zbyt duża jest na kopanie.
Jak to jest u Was?

Do tego dochodzi kłucie w pochwie od czasu do czasu. Pewnie się wszystko rozciąga bo ostatnio na wizycie wszystko było ok. Albo mała mnie tam kopie
Ja jestem po wizycie i wszystko jest ok tez czuje kłucie w pochwie i dziś lekarzowi o tym powiedziałam i powiedział aby się nie martwić. Na tym etapie to normalne ze kłuje.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

[QUOTE=Agusiek89;52521691]Ale duży bobasek super

A ile Twoja dzidzia waży?

Następną wizytę mam 16.09
Czerwiec2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:40   #66
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Szybko tego grzybka wyleczysz Nic strasznego. Super, że z Lenką wszystko w porządku Aaah dzięki za to info, to jak ja w czwartek zaczynam 32 tydz. to ciekawe ile mam procent żeby mała zmieniła ułożenie? Już wiem czemu moja gin była tak nastawiona sceptycznie heh... Oby Lenka została główką w dół

Czerwiec super że wszystko ok.mój gin też mówił że kłucie nie powinno niepokoic,chociaż do przyjemnych nie należy





Też mam taką nadzieję chociaż ma jeszcze troszkę czasu ale mam nadzieję żeee nie będzie szaleć i uskuteczniać akrobacji ww brzuszku z tego co teraz patrzyłam na necie to położenie twojej Zuzi mało popularne jest,może mała jeszcze zdanie i sie przekręci,trzymam kciuki
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:45   #67
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Moja Ninka w tamtym roku w 32 tyg byla glowka w dol, w 34 byla juz glowka do gory ale juz tydzien pozniej przekrecila sie spowrotem Ku mojemu nieszczęściu jak się okazało, bo poród sn nie należał do najszczęśliwszych delikatnie mówiąc
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 17:47   #68
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja zastanawiam się nad elektrycznym aspiratorem, w końcu to nie jest jednorazowy użytek, tylko na dłużej. Przejrzałam ofertę z doz i powiem Wam, że faktycznie ceny mają fajne, bo jest nawet taniej niż na allegro. Ale przed zamówieniem podejdę jeszcze do apteki i się poradzę w kwestii tego aspiratora no i termometru elektrycznego. To na co zwróciłam uwagę to:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62535-Bab...Visiomed_1_szt
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p110489-As...ma_Pingo_1_szt
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p110134-Ca...0_150_ml_1_szt.
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p56011-Med...detailsSection
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:49   #69
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad elektrycznym aspiratorem, w końcu to nie jest jednorazowy użytek, tylko na dłużej. Przejrzałam ofertę z doz i powiem Wam, że faktycznie ceny mają fajne, bo jest nawet taniej niż na allegro. Ale przed zamówieniem podejdę jeszcze do apteki i się poradzę w kwestii tego aspiratora no i termometru elektrycznego. To na co zwróciłam uwagę to:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62535-Bab...Visiomed_1_szt
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p110489-As...ma_Pingo_1_szt
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p110134-Ca...0_150_ml_1_szt.
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p56011-Med...detailsSection
ja to nawet nie wiedzialam ze takie elektryczne sa, mam taki do odkurzacza i jestem bardzo zadowolona, ale jak ja kupowalam to takich chyba jeszcze nie bylo...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:55   #70
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

I tego do odkurzacza używałaś od pierwszych dni życia? Czy dla starszego dziecka?
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:12   #71
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

[QUOTE=Czerwiec2014;525241 34]Ja jestem po wizycie i wszystko jest ok tez czuje kłucie w pochwie i dziś lekarzowi o tym powiedziałam i powiedział aby się nie martwić. Na tym etapie to normalne ze kłuje.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ale duży bobasek super

A ile Twoja dzidzia waży?

Następną wizytę mam 16.09
No to mnie pocieszyłaś jakiś czas temu też pytałam o to moją lekarke i też mówiła, że normalne. Ale co jak co uczucie beznadziejne...
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 18:14   #72
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad elektrycznym aspiratorem, w końcu to nie jest jednorazowy użytek, tylko na dłużej. Przejrzałam ofertę z doz i powiem Wam, że faktycznie ceny mają fajne, bo jest nawet taniej niż na allegro. Ale przed zamówieniem podejdę jeszcze do apteki i się poradzę w kwestii tego aspiratora no i termometru elektrycznego. To na co zwróciłam uwagę to:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62535-Bab...Visiomed_1_szt
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p110489-As...ma_Pingo_1_szt
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p110134-Ca...0_150_ml_1_szt.
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p56011-Med...detailsSection

Ja mam taki aspirator: http://www.sequoia.pl/product/solbaby-aspirator-3w1/
Był w zestawie, który wygrałam na warsztatach Do oczyszczania nosa jeszcze mam sól morską:
http://www.sequoia.pl/product/sinomarin-monodose/

Zastanawiam się czy to wystarczy czy jeszcze kupić tzw. gruszkę.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:18   #73
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
I tego do odkurzacza używałaś od pierwszych dni życia? Czy dla starszego dziecka?
Pierwszy katar dopadl nas dopiero ok 6 mca. Ale podobno to jest w pelni bezpueczne dla maluszkow. Na codzien nie stosuje bo to niepotrzebne 😁

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Mam zwykla gruszke ale to slabizna jest. Do malych gilkow tylko takich codziennych

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Mam zwykla gruszke ale to slabizna jest. Do malych gilkow tylko takich codziennych
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:29   #74
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość

czkawki jeszcze nie zarejestrowałam, muszę chyba bardziej poobserwować

Ja dzisiaj zarejestrowałam czkawkę mały chyba dostał jej po obiedzie

W ogóle przedtem tak mi się wypiął w jednym momencie mój brzuch zrobił się prostokątny, i tak to wszystko bolało, musiałam się położyć na plecach. Położyłam rękę na brzuszku, to po chwili się "schował" i było już ok
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:37   #75
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Kupujecie przed porodem jakieś leki na kolki, czopki z paracetamolem, czopki glicerynowe, coś na wzdęcia itd? Zastanawiam się czy jest sens to kupować już teraz czy po prostu kupić jak będzie taka potrzeba...
I co na ciemieniuchę kupujecie? Bo niby w tej naszej rozpisce jest olejek Ziajki, ale ja już do kąpieli kupiłam Hippa...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:44   #76
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość

Też mam taką nadzieję chociaż ma jeszcze troszkę czasu ale mam nadzieję żeee nie będzie szaleć i uskuteczniać akrobacji ww brzuszku z tego co teraz patrzyłam na necie to położenie twojej Zuzi mało popularne jest,może mała jeszcze zdanie i sie przekręci,trzymam kciuki
Dzięki Czas pokaże co będzie Ja to zawsze mam szczęście

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Moja Ninka w tamtym roku w 32 tyg byla glowka w dol, w 34 byla juz glowka do gory ale juz tydzien pozniej przekrecila sie spowrotem Ku mojemu nieszczęściu jak się okazało, bo poród sn nie należał do najszczęśliwszych delikatnie mówiąc
Hm...a duży miałaś brzuszek na tym etapie? Tak doczytałam w tych mikro informacjach, że mały brzuszek też nie ułatwia zadania a ja mam ledwo 91-92cm...

Czerwiec super, że wszystko ok Też miałam takie kłucia a z szyjką wszystko dobrze. Jedynie moja gin zaleciła więcej magnezu

Ja zakupiłam gruszkę i wodę morską, mam nadzieję że to wystarczy :P

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Kupujecie przed porodem jakieś leki na kolki, czopki z paracetamolem, czopki glicerynowe, coś na wzdęcia itd? Zastanawiam się czy jest sens to kupować już teraz czy po prostu kupić jak będzie taka potrzeba...
I co na ciemieniuchę kupujecie? Bo niby w tej naszej rozpisce jest olejek Ziajki, ale ja już do kąpieli kupiłam Hippa...
Kupiłam tylko na kolkę ibuvit a na ciemieniuchę właśnie tą Ziajkę. Na brodawki mam nakładki i linoderm. Czopki z paracetamolem, glicerynowe, witaminy k i d będę kupowała jak lekarz zaleci Kosmetyki do pielegnacji maluszka mam wszystkie z babydream i na wszelki wypadek gdyby były odparzenia sudocream.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:54   #77
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kupiłam tylko na kolkę ibuvit a na ciemieniuchę właśnie tą Ziajkę. Na brodawki mam nakładki i linoderm. Czopki z paracetamolem, glicerynowe, witaminy k i d będę kupowała jak lekarz zaleci Kosmetyki do pielegnacji maluszka mam wszystkie z babydream i na wszelki wypadek gdyby były odparzenia sudocream.
Dzięki za odpowiedź A jaki linoderm dokładnie masz? Mama do brodawek tak?
Ja mam póki co żel do kąpieli i szampon (2w1), mleczko pielęgnacyjne i krem do twarzy i ciała z Hippa. Mam też witaminę K i probiotyk dla niemowląt (też były w tym zestawie co wygrałam). Chciałam jeszcze dokupić krem p/odparzeniom z Hippa, ale w Auchan ostatnio nie było, muszę jeszcze raz zobaczyć, a jak nie to może w Rossmannie będzie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:00   #78
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź A jaki linoderm dokładnie masz? Mama do brodawek tak?
Ja mam póki co żel do kąpieli i szampon (2w1), mleczko pielęgnacyjne i krem do twarzy i ciała z Hippa. Mam też witaminę K i probiotyk dla niemowląt (też były w tym zestawie co wygrałam). Chciałam jeszcze dokupić krem p/odparzeniom z Hippa, ale w Auchan ostatnio nie było, muszę jeszcze raz zobaczyć, a jak nie to może w Rossmannie będzie.
Tak dokładnie ten mama do brodawek bo skład ma w miarę ok na olejach Co prawda trzeba go zmywać ale i tak kupiłam go tylko na wszelki wypadek bo ponoć własne mleko wcierane w sutki działa najlepiej. O to super, właściwie same potrzebne rzeczy wygrałaś Probiotyki też dobra rzecz Ja jeszcze zamierzam zakupić misia szumisia Może zrób sobie zamówienie w tej aptece co dałam linka na pierwszej stronie? Ja tam kupiłam w bardzo dobrej cenie też do pępuszka octenisept i tantum rosa saszetki + pojemnik na to a i sól morską do przemywania oczek
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:03   #79
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Kupujecie przed porodem jakieś leki na kolki, czopki z paracetamolem, czopki glicerynowe, coś na wzdęcia itd? Zastanawiam się czy jest sens to kupować już teraz czy po prostu kupić jak będzie taka potrzeba...
I co na ciemieniuchę kupujecie? Bo niby w tej naszej rozpisce jest olejek Ziajki, ale ja już do kąpieli kupiłam Hippa...
ja nie będę takich rzeczy kupować na zapas, oby się nie przydały w ogóle ciemieniucha też nie jest taka powszechna na szczęście
Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Tak dokładnie ten mama do brodawek bo skład ma w miarę ok na olejach Co prawda trzeba go zmywać ale i tak kupiłam go tylko na wszelki wypadek bo ponoć własne mleko wcierane w sutki działa najlepiej. O to super, właściwie same potrzebne rzeczy wygrałaś Probiotyki też dobra rzecz Ja jeszcze zamierzam zakupić misia szumisia Może zrób sobie zamówienie w tej aptece co dałam linka na pierwszej stronie? Ja tam kupiłam w bardzo dobrej cenie też do pępuszka octenisept i tantum rosa saszetki + pojemnik na to a i sól morską do przemywania oczek
tantum rosa to do przemywania krocza tak?

nad tym misiem też się zastanawiam
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 19:10   #80
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja nie będę takich rzeczy kupować na zapas, oby się nie przydały w ogóle ciemieniucha też nie jest taka powszechna na szczęście

tantum rosa to do przemywania krocza tak?

nad tym misiem też się zastanawiam
Też prawda, patrząc na skład Ziajki to ona w ogóle ma w składzie oleje i wydaje mi się, że ciemieniuchę też można delikatnie nacierać olejem kokosowym Ten sam efekt. Tantum rosa do krocza

A miś jest tak śliczny, jak dla mnie, że muszę go mieć ;d Tylko czekam aż wejdzie ten nowy z lepszym "serduszkiem"
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:13   #81
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Też prawda, patrząc na skład Ziajki to ona w ogóle ma w składzie oleje i wydaje mi się, że ciemieniuchę też można delikatnie nacierać olejem kokosowym Ten sam efekt. Tantum rosa do krocza

A miś jest tak śliczny, jak dla mnie, że muszę go mieć ;d Tylko czekam aż wejdzie ten nowy z lepszym "serduszkiem"
a co ma być w tej nowej wersji? mnie może nie do końca jego wygląd przekonuje, ale jakby miał pomagać małej w zasypianiu to biorę bez marudzenia
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:16   #82
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
a co ma być w tej nowej wersji? mnie może nie do końca jego wygląd przekonuje, ale jakby miał pomagać małej w zasypianiu to biorę bez marudzenia
Ten nowy wyłącza się sam jak dzidziuś zaśnie i włącza się z powrotem jak się przebudzi
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:17   #83
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Szumisia też mam zamiar kupić a właśnie srebrna_smuga co ma mieć nowego ?
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:19   #84
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ten nowy wyłącza się sam jak dzidziuś zaśnie i włącza się z powrotem jak się przebudzi
to ekstra bajer
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:20   #85
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Moja Ninka w tamtym roku w 32 tyg byla glowka w dol, w 34 byla juz glowka do gory ale juz tydzien pozniej przekrecila sie spowrotem Ku mojemu nieszczęściu jak się okazało, bo poród sn nie należał do najszczęśliwszych delikatnie mówiąc




O wow to nieźle,mam nadzieję że moja nie będzie takich akrobacji robić a czemu tak źle wspominasz sn?




Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Kupujecie przed porodem jakieś leki na kolki, czopki z paracetamolem, czopki glicerynowe, coś na wzdęcia itd? Zastanawiam się czy jest sens to kupować już teraz czy po prostu kupić jak będzie taka potrzeba...
I co na ciemieniuchę kupujecie? Bo niby w tej naszej rozpisce jest olejek Ziajki, ale ja już do kąpieli kupiłam Hippa...


Teżż planujęę kupićć hippa 2w1 a z tego co pisałaś nienbęde na zaś kupować,jeśli będzie potrzebne mąża po porodzie kupi,a na ciemieniuchę podobno zwykła oliwka wystarczy
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:23   #86
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

O znalazłam dokładniej : 1) sygnał dźwiękowy przypominający o potrzebie wymiany baterii; 2) funkcja "Soft Stop", czyli stopniowe wyciszanie się szumu pod koniec 40-minutowej sesji i automatyczne wyłączanie się urządzenia; 3) sygnał dźwiękowy przy ręcznym wyłączaniu urządzenia.

Przy okazji znalazłam info, że w Katowicach można kupić je stacjonarnie
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:23   #87
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

srebrna_smuga, ja będę zamawiać w doz jak już, bo w gemini przesyłka jest płatna, a w doz do wybranej apteki dostarczają za darmo Jest ciut drożej, ale tej przesyłki nie ma
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:26   #88
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Mała mi się tak preży, że aż brzuch się napina.

Ten szumis to droga Impreza? Bo ja takie szumy używam na siebie samą ale mam aplikacje albo z YouTube puszczam czasem.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:36   #89
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Mała mi się tak preży, że aż brzuch się napina.

Ten szumis to droga Impreza? Bo ja takie szumy używam na siebie samą ale mam aplikacje albo z YouTube puszczam czasem.
120zł + 15zł przesyłka, w wawie odbiór w sklepie za free
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:37   #90
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

No nie wiem czy zaczniemy rodzić już w tej części, bo coś szalejecie z postami

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość

Srebrna smugo ja wizytę mam w czwartek 27.08 i może dowiem się czy faktycznie Brunek siedzi sobie na jajkach czy mu odpadł ogonek ułożenie prawdopodobnie nadal posladkowo bo od kilku dni tak mnie ciśnie w prawe zebro i kopie w Bożenke ze mam dosyć jednak cieszę się ze wogole kopie
To ja zacznę doceniać moją Małą, też pośladkowo, ale najniżej czuję kopniaki na wysokości blizny

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Nooo brzuch już dość duży, a gdzie jeszcze ma przybyć drugie tyle, nie wiem jak to będzie bo już mi ciężko jutro sie pochwalę po wizycie co u małej :-D
Może jakieś zdjęcie dostaniesz, to pokażesz swoją lokatorkę

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
amelia16: no właśnie składniki nie zachęcające, ale w połączeniu naprawdę fajny smak czuć limonkę i banana
No tak, banan lubi przebijać smakiem wszystko. Narobiłaś mi ochoty na jakiś wyjątkowy miks jutro będę się czaić po bazarku co by tu zmiksować

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Patrzę teraz na pomiary maluszka z ostatniej wizyty, i wszystkie wg usg pokazują okolice 27 tygodnia., tylko obwód brzuszka 25 tydz .. no i nie wiem mam się martwić ?
Nie, absolutnie nie i nie po 1. lekarz gdyby to było niepokojące od razu zwróciłby Ci uwagę, po 2. tydzień temu na tym usg miałam tak samo, mogę Ci nawet przesłać zdjęcie wyników pomiaru kość udowa, obwody itp. wszystko na miarę 27 tc, a brzuszek dokładnie 24t4d

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku zaraz zbieram się na wizytę, potem do rodziców na chwilę i tak mi dzień zleci. Mąż ma jutro wolne i pytam się go czy malujemy pokój, a on że się zobaczy jakiś czas później pytam się co zrobić na obiad i stwierdził, że zjadłby pierogi z serem. No to ja mówię tak: zrobię te pierogi jak pomalujesz jutro pokój dobiliśmy targu, ale co z tego wyjdzie to okaże się jutro
A to dobre, mądrze się dogadaliście

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio na wizycie pytałam o te usg III trymestru i gin powiedział że on za każdym razem,na każdym usg wszystko mierzyć tak samo dokładnie jak w tych "specjalnych" badaniach i żebym się zapisała w recepcji jako normalne usg bo to jednak 50zl mniej.
Jak mi ostatnio zrobił posiew z pochwy to będzie już na te gbs czy to jakoś osobno trzeba?
Na 17 idziemy na szkole rodzenia a jutro tz wychodzi wcześniej z pracy i jedziemy do USC załatwić ślub albo chociaż dowiedzieć się czy się jeszcze da przed porodem
Chyba osobno Ci będzie robił w ostatnim miesiącu przed TP, dwa patyczki jeden z wymazem z pochwy, drugi z odbytu i tyle
Powodzenia z załatwianiem formalności!!!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania:
Jakie wanienki kupujecie? Waham się między zwykłą (płaskie dno) a anatomiczną. Która z nich lepiej się sprawdza?
Szczerze? Nie miałam zielonego pojęcia, że wanienki się czymś różnią Ja mam chyba tą z płaskim dnem w takim razie

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Moja Ninka w tamtym roku w 32 tyg byla glowka w dol, w 34 byla juz glowka do gory ale juz tydzien pozniej przekrecila sie spowrotem Ku mojemu nieszczęściu jak się okazało, bo poród sn nie należał do najszczęśliwszych delikatnie mówiąc
A to kręcioł moja Hela też pięknie główką w dół, a w 33 tc strzeliła fikołka i już została pośladkowo

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Kupujecie przed porodem jakieś leki na kolki, czopki z paracetamolem, czopki glicerynowe, coś na wzdęcia itd? Zastanawiam się czy jest sens to kupować już teraz czy po prostu kupić jak będzie taka potrzeba...
I co na ciemieniuchę kupujecie? Bo niby w tej naszej rozpisce jest olejek Ziajki, ale ja już do kąpieli kupiłam Hippa...
Z leków kupowałam tylko witaminę K+D, paracetamol w czopkach i glicerynę mam jeszcze po Heli nad jakimś espumisanem itp. też się wahałam teraz, ale w końcu nie kupiłam.
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.