Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 08:06   #1081
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Tak, da 100%, ale sindi 35 to bardzo silne tabsy starej generacji - zastanów się nad zmianą na inne, bo tych nie powinno się brać dłużej niż pół roku.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:07   #1082
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Hej, jeśli połączyłam 2 opakowania tabsów to teraz już normalnie mogę robić przerwę tygodniową, prawda?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:09   #1083
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej, jeśli połączyłam 2 opakowania tabsów to teraz już normalnie mogę robić przerwę tygodniową, prawda?
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 09:53   #1084
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 822
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cześć! Chciałabym się podczepić pod wątek, ale z nieco inną sprawą. Nie pominęłam tabletki, nie martwię się o ciążę ani nic z tego typu rzeczy. Po prostu chciałabym dopiero zacząć brać tabletki anty. Noszę się z tym zamiarem od jakiegoś czasu, ale nie mogę się zdecydować z jednego powodu - badania. Przerażają mnie igły i na myśl o choćby pobraniu krwi do badań mam ochotę zwiać na drugi koniec świata Czy badania są konieczne przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek? Słyszałam, że lekarz, który przepisuje je bez niczego nie nadaje się na lekarza i to ryzykowanie zdrowiem pacjentki itp. itd., ale jednak nadal nie jestem w stanie się odważyć na badania - straszna blokada Mam za to badania krwi sprzed około roku (pełna morfologia, tarczyca, hormony, próby wątrobowe i masa innych rzeczy) - czy myślicie, że na tej podstawie (wszystko wyszło tam w normie) mogę dostać tabletki z pominięciem nowych badań? Niby przez rok trochę się mogło zmienić, ale a nuż się jeszcze nadadzą
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.

Edytowane przez Sayven
Czas edycji: 2016-09-02 o 10:21
Sayven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:26   #1085
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Tak, da 100%, ale sindi 35 to bardzo silne tabsy starej generacji - zastanów się nad zmianą na inne, bo tych nie powinno się brać dłużej niż pół roku.
Kiedys je brałam i fakt, że nieźle potrafią namieszać. Badania miałam zmienone i lekarz mnie przeniósł na Vixpo. Ogólnie każda antykoncepcja hormonalna ma jakis wpływ na nasz organizm, ale dobrze dobrana nie robi spustoszenia. Dużo osób ma problem raczej z nieterminowością przyjmowania
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 14:47   #1086
Luki292
Raczkowanie
 
Avatar Luki292
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Znacie jakies sprawdzone metody kiedy możliwa jest ciaza?
Na pozycie się ciąży rzecz jasna
leki,ziola,cos innego ?
__________________
Zycie to film a to od Ciebie zależy czy będziesz statysta czy gwiazda
Luki292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 17:08   #1087
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Hej,

Czy bierze ktos Vibin? Jak wyglądały Wasze pierwsze po nim miesiączki? Chodzi mi czy to bylo raczej plamienie czy zwykly okres? I w trakcie której placebo sie pojawil ?
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 20:33   #1088
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Hej,

Czy bierze ktos Vibin? Jak wyglądały Wasze pierwsze po nim miesiączki? Chodzi mi czy to bylo raczej plamienie czy zwykly okres? I w trakcie której placebo sie pojawil ?
ja brałam długo. Różnie było, raz plamienia, raz krwawienia, a raz krwawiłam jak zarzynane prosie, ale nigdy zwykły okres= skrzepy
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 20:54   #1089
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Kończę pierwsze opakowanie i mam minimalne plemienia. Dziwne bo wcześniej właśnie krwawiłam jak,prosię.ciekawe jak to będzie w przyszlosci wygladac
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 08:15   #1090
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Kończę pierwsze opakowanie i mam minimalne plemienia. Dziwne bo wcześniej właśnie krwawiłam jak,prosię.ciekawe jak to będzie w przyszlosci wygladac
moja droga, ale jak bierzesz tabletki czy inne hormony to nie masz okresu krwawienie może być, nie musi, może być plamienie np. Spokojnie jak to dopiero 1 opakowanie.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 17:11   #1091
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Probuje sie przyzwyczaić, ze nie musze na noc budzika nastawiać co 2 h na wymianę ochrony
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 19:08   #1092
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Probuje sie przyzwyczaić, ze nie musze na noc budzika nastawiać co 2 h na wymianę ochrony
haha znam to ale do dziś mam takie krwawienia, że tampon co 2 godziny max
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 14:14   #1093
basiaaawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 59
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

witam
mam pytanie. biore tabletki anty atywia. dzis wypiłam 800ml soku pomaranczowego. i dzis zaczełam brać 2 razy dziennie po 1 tabletce witaminy B2. czy antykoncepcja jest zacowana?
basiaaawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 17:16   #1094
Beerenika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 78
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cześć, mam do was pytanie. Brałam tabletki przez około 1,5 roku (Vibin), odstawiłam mniej więcej w połowie sierpnia w wyniku pomyłki. Byłam pewna, że mam jeszcze jedno opakowanie, a okazało się, że skończyłam ostatnie i to w chwili, gdy powinnam zacząć nowe. Próbowałam skontaktować się z moim ginekologiem, jednak się nie udało i po namyśle stwierdziłam, że je całkiem odstawie (TZ i tak miał wyjechać na parę miesięcy, więc pomyślałam, że to nie jest zły pomysł). Po odstawieniu dostałam krwawienia jak zwykle, czyli wszystko było w porządku.

Jednak od tamtej pory (około 5/6 tygodni od zakończenia ostatniego krwawienia) nie dostałam kolejnego okresu. Czy to jest normalne? :/

Edytowane przez Beerenika
Czas edycji: 2016-09-16 o 17:23
Beerenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 18:31   #1095
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez Beerenika Pokaż wiadomość
Cześć, mam do was pytanie. Brałam tabletki przez około 1,5 roku (Vibin), odstawiłam mniej więcej w połowie sierpnia w wyniku pomyłki. Byłam pewna, że mam jeszcze jedno opakowanie, a okazało się, że skończyłam ostatnie i to w chwili, gdy powinnam zacząć nowe. Próbowałam skontaktować się z moim ginekologiem, jednak się nie udało i po namyśle stwierdziłam, że je całkiem odstawie (TZ i tak miał wyjechać na parę miesięcy, więc pomyślałam, że to nie jest zły pomysł). Po odstawieniu dostałam krwawienia jak zwykle, czyli wszystko było w porządku.

Jednak od tamtej pory (około 5/6 tygodni od zakończenia ostatniego krwawienia) nie dostałam kolejnego okresu. Czy to jest normalne? :/


Spróbuj moze innego ginekologa złapać. Lub moze Twoj sie w końcu odezwie. Moja zawsze oddzwania
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 17:42   #1096
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Hej! Od kilku dni jest u mnie siostra. Skarży się od trzech dni na okropny ból głowy, który następuje zaraz po wzięciu tabletki anty. Kończy tabletki z drugiego tygodnia ( 3 tydzien zacznie się w środę). Czy moze tak po prostu je odstawić teraz?
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 16:56   #1097
bozenka345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 114
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Dziewczyny czy miałyście jakies skutki odstawienia tabletek? To co czytam po internecie to jakis horror brałam 3 lata microgynon 30. Najbardziej obawiam sie pogorszenia stanu skory
bozenka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 17:49   #1098
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez bozenka345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy miałyście jakies skutki odstawienia tabletek? To co czytam po internecie to jakis horror brałam 3 lata microgynon 30. Najbardziej obawiam sie pogorszenia stanu skory
ja miałam okropne zatrzymywanie wody, po prostu puchłam jak beczka plus okropny pms zaczynający sie nie raz 3 tyg przed okresem (mam dluzsze cykle niz 28 dni, po okolo 35 dni)
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 11:04   #1099
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Nie nie, zle mnie zrozumialas pominelam tabletke z 3 rzedu (biore tabletki 24+4) i wzielam ja po 15 godzinach, a powyzej 12 godzin sa dwie opcje: wziac pominieta tabletkę, i brac rozowe do konca, biale wyrzucić i zaczac nowe opakowanie lub przejsc do bialych od razu rozowe pominac. Ja wtedy wybralam opcje nr 1, teraz pominelam niedawno tabletke i wzielam ja po 14 godz, znow wybralam opcje nr 1 i biale musze wyrzucic, czyli krwawienia teraz nie bedzie. Zmieniłam godzine przyjmowania na taka ktora sie nie sprawdza jednak ;/ teraz bede sie juz pilnowac, bo nie chce sobie calkiem rozregulowac organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja żeby nie zapominac o braniu tabletek zainstalowałam sobie taką aplikacje Różowe lusterko,i od tego czasu ani razu nie zapomniałam Biorę elin i na razie jestem zadowolona.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 16:39   #1100
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Kurde, brałam przez 6 miesięcy (albo 9?) Madinette, zrobiłam 3 miesięczna przerwe, gdzie okres przychodził idealnie i znów wzięłam Madinette (no bo służyło) i jest strasznie :/
Mam plamienia, teraz nawet mam krwawienie śródcykliczne co mi się nie zdarzyło od czasu rozpoczęcia brania tabletek w pierwszym miesiącu 2 lata temu. Dodatkowo już w połowie opakowania bolą mnie straszliwie piersi i to się utrzymuje do samego okresu, dodatkowo mam masę niepłodnego śluzu czasami wręcz połączonego z takimi pasmami a'la płodnego, ciągnącego się śluzu. No masakra. Zdecydowanie zbyt estrogenowe są. Kiedyś mi pasowały, teraz mój organizm odrzuca :/ A najgorsze jest to, że muszę się jeszcze na nich męczyć miesiąc, bo dopiero w styczniu mam ginekologa, żeby sobie wziąć receptę na nowe :/

I teraz pytanie. Zastanawiałam się nad Novynette, bo ma niskie stężenie hormonów, żeby aż tak tego organizmu nie truć tylko zastanawiam się, czy nie będę mieć OKROPNYCH skutków ubocznych ze względu na taki przeskok hormonalny w ilościach + czy mimo takiej różnicy całe zabezpieczenie będzie zachowane? Bo na chłopski rozum tak, ale organizm był przyzwyczajony do wysokich dawek i nie wiem czy utrzyma niepłodność jak mu o 90% zaniże dawki
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 20:48   #1101
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Ja biorę novynette i mam problem bo mam straszne emocjonalne huśtawki. Dzisiaj poplakalam sie w pracy, wczoraj widząc karetke.. tragedia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 16:59   #1102
Diem_Perdidi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 17
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Jak to jest z zabezpieczeniem przed ciążą, jeśli zaczynam brać tabletki w środku cyklu? Ze względu na torbiele lekarz przepisał mi Microgynon 21 i kazał zażywać niezwłocznie (zaczęłam w 12. dniu cyklu). Zapytałam go, co z ochroną przed ciążą, powiedział, żeby przez pierwsze 10 dni stosować dodatkowe zabezpieczenie. I teraz pytanie: faktycznie tak to działa? Czy lepiej dać sobie spokój i używać prezerwatyw do końca opakowania? Nigdy do tej pory nie brałam tabletek, jestem średnio zorientowana w ich mechanizmie, a zaczynanie ich w środku cyklu jest dość niestandardowe Miała któraś z Was taką sytuację?
Diem_Perdidi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 18:27   #1103
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diem_Perdidi Pokaż wiadomość
Jak to jest z zabezpieczeniem przed ciążą, jeśli zaczynam brać tabletki w środku cyklu? Ze względu na torbiele lekarz przepisał mi Microgynon 21 i kazał zażywać niezwłocznie (zaczęłam w 12. dniu cyklu). Zapytałam go, co z ochroną przed ciążą, powiedział, żeby przez pierwsze 10 dni stosować dodatkowe zabezpieczenie. I teraz pytanie: faktycznie tak to działa? Czy lepiej dać sobie spokój i używać prezerwatyw do końca opakowania? Nigdy do tej pory nie brałam tabletek, jestem średnio zorientowana w ich mechanizmie, a zaczynanie ich w środku cyklu jest dość niestandardowe Miała któraś z Was taką sytuację?
Masz w ulotce napisane. Ogolem jeśli stosuje się po 2 dniu cyklu to trzeba mieć dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni (bodajże, chyba dobrze pamiętam), ale skoro lekarz zalecił ci 10 to słuchaj go.
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 18:40   #1104
Diem_Perdidi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 17
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

No właśnie w ulotce nie ma nic o przyjmowaniu w środku cyklu, chyba że jestem ślepa (jest opisane przyjmowanie między 2. a 5. dniem no i postępowanie przy pominięciu tabletki). Co do słów lekarza, wolałam się upewnić, bo po prostu jestem uprzedzona do pigułek. A z drugiej strony, skoro i tak muszę je zażywać, to głupio nie skorzystać i nadal używać prezerwatyw
Diem_Perdidi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:44   #1105
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diem_Perdidi Pokaż wiadomość
No właśnie w ulotce nie ma nic o przyjmowaniu w środku cyklu, chyba że jestem ślepa (jest opisane przyjmowanie między 2. a 5. dniem no i postępowanie przy pominięciu tabletki). Co do słów lekarza, wolałam się upewnić, bo po prostu jestem uprzedzona do pigułek. A z drugiej strony, skoro i tak muszę je zażywać, to głupio nie skorzystać i nadal używać prezerwatyw
No to to jest sytuacja jak miedzy 2 a 5 dniem, identycznie sie zachowuje wtedy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 23:17   #1106
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Brałam kiedyś pigułki (Midianę) i wszystko było idealnie, żadnych plamień, złego samopoczucia - cudownie.


Obecnie jestem w trakcie pierwszego opakowania LesiPlus i myślę sobie "no ileż można". Okres się skończył, a ja krwawię. Plamienia występują praktycznie codziennie, a ostatnio po stosunku to było wręcz krwawienie (obfite). Chciałabym się cieszyć bliskością z nowym partnerem, a ciągle się martwię o to czy nie zacznę krwawić jakby mnie ktoś krzywdził, albo czy nie poplamię całej możliwej bielizny, pościeli itp. I czy w ogóle takie przedłużające się plamienie się komuś przydarzyło i w końcu z czasem (np. przy drugim opakowaniu) przestało pojawiać? I czy to jest normalne?
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 05:22   #1107
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Brałam kiedyś pigułki (Midianę) i wszystko było idealnie, żadnych plamień, złego samopoczucia - cudownie.


Obecnie jestem w trakcie pierwszego opakowania LesiPlus i myślę sobie "no ileż można". Okres się skończył, a ja krwawię. Plamienia występują praktycznie codziennie, a ostatnio po stosunku to było wręcz krwawienie (obfite). Chciałabym się cieszyć bliskością z nowym partnerem, a ciągle się martwię o to czy nie zacznę krwawić jakby mnie ktoś krzywdził, albo czy nie poplamię całej możliwej bielizny, pościeli itp. I czy w ogóle takie przedłużające się plamienie się komuś przydarzyło i w końcu z czasem (np. przy drugim opakowaniu) przestało pojawiać? I czy to jest normalne?
A ulotkę czytałaś? Napisane jest, że to moze trwać nawet trzy miesiące. Przy moich dwóch rodzajach tabsów tak było napisane w ulotce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:40   #1108
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
A ulotkę czytałaś? Napisane jest, że to moze trwać nawet trzy miesiące. Przy moich dwóch rodzajach tabsów tak było napisane w ulotce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje za odpowiedź . Jest napisane, że przez kilka miesięcy może się pojawiać "nieoczekiwane krwawienie międzymiesiączkowe". Zaczęło mnie to trochę martwić, bo jeśli występuje u mnie obecnie codziennie i każdego dnia to trudno je nazwać nieoczekiwanym i jedynie pojawiającym się.
Tym bardziej, że w przeszłości miałam do czynienia z dwoma innymi pigułkami i jakiekolwiek plamienie międzymiesiączkowe miałam przez kilka lat tylko raz.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:47   #1109
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź . Jest napisane, że przez kilka miesięcy może się pojawiać "nieoczekiwane krwawienie międzymiesiączkowe". Zaczęło mnie to trochę martwić, bo jeśli występuje u mnie obecnie codziennie i każdego dnia to trudno je nazwać nieoczekiwanym i jedynie pojawiającym się.
Tym bardziej, że w przeszłości miałam do czynienia z dwoma innymi pigułkami i jakiekolwiek plamienie międzymiesiączkowe miałam przez kilka lat tylko raz.
Miałam tak trzy miesiące, potem przeszło. Czasem tak bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 15:20   #1110
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Miałam tak trzy miesiące, potem przeszło. Czasem tak bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za uspokojenie . Teraz wszystko jasne.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 22:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.