ubrania markowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 19:06   #1
mojaireczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2

ubrania markowe


Dzisiaj pojechałam sobie do centrum handlowego na zakupy miałam dużo czasu więc dokładnie przeglądałam ubrania znanych marek i tak krążyłam i doszłam do wniosku że ubrania te są wszystkie takie same w Reserved znalazłam fajną sukienkę poszłam do Mohito i tam ta sama sukienka o 50 zł droższa. Te same desenie w innym sklepie tylko inny wzór bluzki gdzie oni to szyją w chinach no chyba tak tylko że doszywają metki. Ostatnio odwiedziłam allegro i z czystej ciekawości wpisałam japan-style dziewczyny tam są naprawdę podobne ciuchy co w naszych markowych sklepach a najbardziej utwierdziło mnie to iż znalazłam mój ulubiony wisiorek który kupiłam w Reserved za 29.99 zł tam był za 2.50 zł tak tak dla mnie to był szok!! tak szczerze to wolę sobie jechać do ciucholandu tam mam więcej ciuchów i naprawdę lepsze jakościowo niż w naszych markowych sklepach.

Edytowane przez mojaireczka
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:08
mojaireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:27   #2
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: ubrania markowe

W sumie to niczego innego nie można oczekiwać po sieciówkach, zwykła masówka

Edit: sama nie przepadam za sieciówkami, wolę robić zakupy w małych sklepach odzieżowych/ butikach. Można tam znaleźć o wiele ładniejsze rzeczy i przede wszystkim lepsze jakościowo. Chociaż nie powiem w sieciówkach też można trafić na perełki i też zdarza mi się kupić w nich jakiś ciuch. Jednak moim zdanie ceny nie są adekwatne do jakości

Edytowane przez 201711060941
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:30
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:29   #3
agusia2211
Raczkowanie
 
Avatar agusia2211
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 281
Dot.: ubrania markowe

Cytat:
Napisane przez mojaireczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj pojechałam sobie do centrum handlowego na zakupy miałam dużo czasu więc dokładnie przeglądałam ubrania znanych marek i tak krążyłam i doszłam do wniosku że ubrania te są wszystkie takie same w Reserved znalazłam fajną sukienkę poszłam do Mohito i tam ta sama sukienka o 50 zł droższa. Te same desenie w innym sklepie tylko inny wzór bluzki gdzie oni to szyją w chinach no chyba tak tylko że doszywają metki. Ostatnio odwiedziłam allegro i z czystej ciekawości wpisałam japan-style dziewczyny tam są naprawdę podobne ciuchy co w naszych markowych sklepach a najbardziej utwierdziło mnie to iż znalazłam mój ulubiony wisiorek który kupiłam w Reserved za 29.99 zł tam był za 2.50 zł tak tak dla mnie to był szok!! tak szczerze to wolę sobie jechać do ciucholandu tam mam więcej ciuchów i naprawdę lepsze jakościowo niż w naszych markowych sklepach.
Mohito i Reserved to jakby jeden pies :P
Grupa LPP do której należą też Cropp, House i od niedawna Sinsay
agusia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:29   #4
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: ubrania markowe

Podpatrują wzory jeden drugiemu i szyją to samo. Zmienia się tylko metka. Ja już po centrach przestaję biegać, chyba, że potrzebuję naprawdę coś na extra imprezę wesele/komunia itp. Ostatnio szukałam marynarki. W sklepach 100 - 150 zł a na allegro kupiłam m.inn. prawie identyczną za 27 zł !!! I to naprawdę fajnej jakości i w fajnym kroju tylko metka inna niefirmowa. W ogóle obkupiłam się za grosze i zaoszczędziłam ze 300 zł. Jak ktoś chce to mogę przesłać linka do marynarki i koszuli z body - b. fajne.
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:45   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ubrania markowe

Sklepy biora/zamawiają ciuchy w tych samych szwalniach więc nie dziwne, że wszytsko podobne lub takie same.

Nie zgodze sie z lumpeksami bo dobra jakoś w lumpeksach juz dawno minęła, teraz porozciągane szmaty za grubą kasę, gdy w tej samej cenie w sieciówce dostaniesz ciuch nowy, w dowolnym kolorze i rozmairze, który na dodatek masz prawo oddac/ wymienić.

Byłam fanką lumpeksów jeszcze 5-8 lat temu, kupowałam na worki super ciuchy, od 2-3 lat nie kupiłam w lumpeksie nic.
A chodziłam do lumpeksów dużych i małych, tych lepszych i gorszych, teraz wszędzie szmaty.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:47   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: ubrania markowe

ninka ja poprosze linka
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:27   #7
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: ubrania markowe

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ninka ja poprosze linka
kupiłam taką koralową marynareczkę
http://allegro.pl/polski-elegancki-z...133382871.html
takie legginsy
http://allegro.pl/polskie-legginsy-g...133382243.html
białą koszulę z body
http://allegro.pl/piekna-koszula-zab...145908508.html
płaszczyk ten beżowy
http://allegro.pl/polski-super-plasz...133401372.html
skarpetki do balerinek i spodnie ale nie mogę znaleźć tego linka

Więc czekam aż wyjdzie słoneczko bo mały zapas już mam

Samo to, że skarpetki do balerinek kosztują w sklepie 9-19 zł a na allegro sprzedają po 2 zł
5 par skarpetek w sklepie 50 - 100 zł a tutaj 10 zł

Bardzo dobrze że ktoś poruszył ten temat bo te sklepy muszą mieć straszne marże a my płacimy tak naprawdę więcej tylko za metkę
A po lumpeksach to już się chyba nie opłaca latać.
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 20:35   #8
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: ubrania markowe

Cytat:
Napisane przez ninka84 Pokaż wiadomość

Więc czekam aż wyjdzie słoneczko bo mały zapas już mam

Samo to, że skarpetki do balerinek kosztują w sklepie 9-19 zł a na allegro sprzedają po 2 zł
5 par skarpetek w sklepie 50 - 100 zł a tutaj 10 zł

Bardzo dobrze że ktoś poruszył ten temat bo te sklepy muszą mieć straszne marże a my płacimy tak naprawdę więcej tylko za metkę
A po lumpeksach to już się chyba nie opłaca latać.
Niezła reklama . Zgłaszam
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar

Edytowane przez Stace
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:43
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:41   #9
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: ubrania markowe

No niestety ninka, ale żadna z wklejonych przez Ciebie rzeczy mi się nie podoba, po prostu. Sztuczne sztywne materiały, a żakiet chyba źle skrojony, bo nawet na manekinie dobrze nie wygląda. Tandeta.

Trzeba dobrze szukać, nie brać byle jakich materiałów. Co do lumpeksów też się nie zgodzę. Ja wciąż wyszukuję tam perełki, poza tym jeśli coś z sh wygląda jak nowe to znaczy, ze jest dobrej jakości i dlugo mi posłuży. Ogólnie dbam o ubrania i wciąż wyglądają dobrze, nie jak szmatki.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:47   #10
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: ubrania markowe

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Niezła reklama . Zgłaszam
że co proszę ???
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:50   #11
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: ubrania markowe

Cytat:
Napisane przez ninka84 Pokaż wiadomość
że co proszę ???
Wszystkie linki do jednego sprzedawcy, poszperałam w innych wiadomościach i we wszystkich wątkach wklejasz zawsze linki do aukcji tego samego sprzedawcy . A swoją drogą, te rzeczy za ładne nie są .
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 21:10   #12
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: ubrania markowe

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No niestety ninka, ale żadna z wklejonych przez Ciebie rzeczy mi się nie podoba, po prostu. Sztuczne sztywne materiały, a żakiet chyba źle skrojony, bo nawet na manekinie dobrze nie wygląda. Tandeta.

Trzeba dobrze szukać, nie brać byle jakich materiałów. Co do lumpeksów też się nie zgodzę. Ja wciąż wyszukuję tam perełki, poza tym jeśli coś z sh wygląda jak nowe to znaczy, ze jest dobrej jakości i dlugo mi posłuży. Ogólnie dbam o ubrania i wciąż wyglądają dobrze, nie jak szmatki.
Czy się podoba to kwestia gustu ale
Sztuczne i sztywne?
Właśnie patrzę na metki i większość bawełna i polski producent.
Ten żakiet jutro mogę zrobić na sobie zresztą na zdjęciu jest na jakiejś dziewczynie a ty piszesz że manekinie ????

Ja do lumpeksów już nie biegam . Zresztą wiesz sama, że aby coś kupić fajnego to o 7.00 ludzie się już tłoczą w kolejce :conf used:

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wszystkie linki do jednego sprzedawcy, poszperałam w innych wiadomościach i we wszystkich wątkach wklejasz zawsze linki do aukcji tego samego sprzedawcy . A swoją drogą, te rzeczy za ładne nie są .
I tak Cię lubię
Może zobacz że to jest 5 tych samych rzeczy które zakupiłam ostatnio od sprzedawcy i w 3 wątkach z pytaniami dziewczyn.
Zadziwiasz mnie :conf used:
Od tego jest chyba to forum żeby się dzielić informacjami i poglądami.
Może lepiej komentuj temat bo raczej to nie jest wątek TO JA SZPIEG i KULA SZPIEGULA tropiąca jakieś reklamy.

A temat założony przez mojaireczka jest baardzo ciekawy.
Więc go nie zmieniaj w TROPICIELA przekrętów ????

: cmok:
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:13   #13
mojaireczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: ubrania markowe

bardzo proszę o linka

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Sklepy biora/zamawiają ciuchy w tych samych szwalniach więc nie dziwne, że wszytsko podobne lub takie same.

Nie zgodze sie z lumpeksami bo dobra jakoś w lumpeksach juz dawno minęła, teraz porozciągane szmaty za grubą kasę, gdy w tej samej cenie w sieciówce dostaniesz ciuch nowy, w dowolnym kolorze i rozmairze, który na dodatek masz prawo oddac/ wymienić.

Byłam fanką lumpeksów jeszcze 5-8 lat temu, kupowałam na worki super ciuchy, od 2-3 lat nie kupiłam w lumpeksie nic.
A chodziłam do lumpeksów dużych i małych, tych lepszych i gorszych, teraz wszędzie szmaty.

a ja chętnie odwiedzam lumpeksy wolę jechać tam niż do CH zawsze coś znajdę i jakościowo extra pozdrawiam
mojaireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:31   #14
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: ubrania markowe

ja się głównie w sh ubieram
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:36   #15
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: ubrania markowe

ja również w sh. dawno przestałam już chodzić po galeriach bo za cenę jednej bluzki w galerii mam z 5 bluzek w sh i to naprawdę ładnych. ubrania jak to ubrania, szybko się nudzą i wtedy nie żal takie ubrania z sh oddać komuś czy odsprzedać za drobne.

od kiedy nauczyłam się szukać w sh to nie wyobrażam sobie robić zakupów na parę stów w galeriach tym bardziej, że faktycznie jakość w dużej części sklepów jest wątpliwa. aktualnie chyba by mi serce pękło jakby mi się rozpadła bluzka za 80zl:P
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:12   #16
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: ubrania markowe

W kwestii lumpów, ja się jednak z Paulą zgadzam. Co, jak co, ale Łódź lumpami stoi. I w zasadzie nie ma co kupić. Na wagę - praktycznie sam chłam. Lepsze rzeczy są wycenione. Przykład z dziś, sweter z H&M za 25 zł. Kupiłam nowy w H&M za...20 zł (jakaś promocja, nie wyprzedaż). Spodnie (materiałowe) na wyprzedaży w Promodzie - 20 zł. Spodnie materiałowe H&M (piszę o okolicznym lumpie) - 18 zł - wyglądały na lekko ruszone zębem czasu. Także, dziękuję, postoję. Jednak wolę odłożyć kasę na wyprzedaże. I ten plus, że ciuch zwrócić można.

Kiedyś było zdecydowanie lepiej. Może to dlatego, że w naszych sklepach, zanim przyszły do nas sieciówki i galerie handlowe, była kaszanka. Coś tam czasem rzucili z bistoru, a w second handach można było wykopać wełniane swetry z Norwegii.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.