Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 10:16   #3391
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Studiowałam w Rzeszowie, teraz mieszkam w małym miasteczku, około 35 km od Rzeszowa. Szukam pracy po okolicy, bo wiem, że u siebie to nie mam na co liczyć.
ale do Rzeszowa masz niedaleko więc będzie ok Rzeszów się rozbudowuje słyszałam więc potrzebują budowlańców
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:28   #3392
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
astray a myslisz ze ten preparat jest dobry? lepszy niz np znany flavo-c? jak tutaj okreslic ilosc tej witaminy c? 1200mg to duzo czy porownywalnie z flavo? http://www.pharmaceris.pl/pl/pielegn...c-capilix/1584
Znalazłam skład:
Skład: Isopropyl palmitate, Caprylic triglyceride, Canola oil, Ascorbyl tetaisopalmitate, Glycine soja oil, Tocopheryl acetate, Daucus carota sativa extract, Beta-carotene, Tocopherol

1) to jest inna forma witaminy C niż w flavo- stabilna, lepiej się wchłania, nie podrażnia i przede wszystkim nie wymaga tak wysokich stężeń jak kwas askorbinowy.
Ta sama witamina jest np. w kosmetykach norel renew, bandi, serum eris clinic way,......
2) nie wiem jak interpretować to 1200mg

3) to serum to po prostu mieszanka tej olejowej witaminy rozpuszczonej w tłuszczach z odrobiną witaminy E, i ja za te pieniędze (50zł) zrobiłabym sobie lepsze serum po prostu kupując tę witaminę w sklepie z półproduktami i rozpuszczając w jakimś fajnym oleju.
To żadna filozofia, wystarczy wlać i zamieszać! 5 sekund roboty!! i nie trzeba dodawać konserwantów ani przechowywać w lodówce.
Takie olejowe sera jak powyżse eris są bardzo, bardzo łatwe do zrobienia w domu

W beauty ever będzie darmowa dostawa na DDD 2 grudnia, i można sobie zrobić wypasione serum 10% tej własnie wit C na bazie jakiegoś fajnego oleju (eris postawiała na tanioszkową natłuszczającą bazę)
http://www.beautyever.pl/pl/p/OLEJOW...-podraznia/116

Eris nie powinno być złe, ale za te pięniądze wolałabym norel które ma jeszcze retinol, albo właśnie samodzielny miks

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-11-17 o 10:29
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:35   #3393
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzien dobry wszystkim ja juz w pracy, dzis czeka mnie sprzątanie wszystkiego
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:38   #3394
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim ja juz w pracy, dzis czeka mnie sprzątanie wszystkiego
zazdroszczę że już po pracy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:41   #3395
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też tak mam ciekawe czy jest jakaś nazwa tej jednostki chorobowej

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------


no właśnie
na pewno wkrótce wymyślą

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam to samo, może dlatego, że już te ciuchy mi się nie mieszczą w domu
Jak coś kupuję, to bardziej patrzę na jakość i na to czy na prawdę mi się przyda, nie biorę już tego, co jest piękne, ale nie mam gdzie założyć. Zwłaszcza, że przy przeprowadzce wywaliłam kilka ogromnych worów
u mnie niby też szafa się nie domyka, ale powinnam trochę odświeżyć garderobę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:42   #3396
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zazdroszczę że już po pracy
zazdroszczę ja jeszcze niecałe 3,5 godziny :brzyda l:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:44   #3397
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry, witam szanowne towarzystwo



piona maarthusia , ja też ubrania postrzegam w kategoriach szmat. jestem bardzo wybredna. a jak mam iść na zakupy to mnie krew zalewa. z internetów nie zamawiam tym bardziej- bo muszę dotknąć każdej rzeczy. więc ubrania kupuję baaaaaardzo rzadko. wolę mieć 5 bluzek, które uwielbiam i w których czuję się fantastycznie, niż 50 byle jakich. a dżinsy to często mam po 2 pary takie same, gdy mi model odpowiada
również nie mogę się przekonać do kupowania ciuchów w necie ale pewnie z czasem do tego dojrzeję
Tak odzwyczaiłam od łażenia po sklepach, że nie wytrzymuję w galeriach wychodzę tak wkurzona, ze bez kija nie podchodź
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 10:46   #3398
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry, witam szanowne towarzystwo



piona maarthusia , ja też ubrania postrzegam w kategoriach szmat. jestem bardzo wybredna. a jak mam iść na zakupy to mnie krew zalewa. z internetów nie zamawiam tym bardziej- bo muszę dotknąć każdej rzeczy. więc ubrania kupuję baaaaaardzo rzadko. wolę mieć 5 bluzek, które uwielbiam i w których czuję się fantastycznie, niż 50 byle jakich. a dżinsy to często mam po 2 pary takie same, gdy mi model odpowiada
Czytam Twojego posta i złapałam się na tym że mam dwie takie same bluzki tylko w innym olorze i takie same spódnice
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:47   #3399
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
również nie mogę się przekonać do kupowania ciuchów w necie ale pewnie z czasem do tego dojrzeję
Tak odzwyczaiłam od łażenia po sklepach, że nie wytrzymuję w galeriach wychodzę tak wkurzona, ze bez kija nie podchodź
przynajmniej zaoszczędzisz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:49   #3400
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przynajmniej zaoszczędzisz
no właśnie jeszcze żeby internetowe sklepy mnie tak wkurzały, to byłby raj
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:53   #3401
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Ja ostatnio nakupowałam dużo w orsay online tak teraz myślę czy wszyatkiego potrzebuje... Nie wspomnę już o tym że za sweterek 99zl a za sukienke np 139 zycza sobie...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 10:55   #3402
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nakupowałam dużo w orsay online tak teraz myślę czy wszyatkiego potrzebuje... Nie wspomnę już o tym że za sweterek 99zl a za sukienke np 139 zycza sobie...
orsay bez przecen ma zbójeckie ceny ale to większość tych sklepów tak niestety ma
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:57   #3403
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość


... dziwna (czyt.: durna) matka - nóż się otwiera w kieszeni.
Zawsze w sytuacjach podbramkowych pytałam obsługę sklepu,
czy dziecko może skorzystać z toalety i nigdy mi nie odmówiono ...
... biedne dziecko, maszerowało pewnie potem do domu z pełnymi majtami,
ufajdane....
rany, ale się wściekłam
No, naprawdę. Zero szacunku do własnego dziecka

Ja rozumiem, że kiedy jest się mamą malucha, to jego fizjologia staje się czymś najzwyczajniejszym w świecie. Tak stworzyła nas natura - żebyśmy nie puszczały pawia przy zmianie pieluchy. No ale kurczę, trochę inteligencji i empatii... Przykre.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:00   #3404
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam wszystkich,

dziecko śpi więc mogę w końcu nadrobić wątek

Ja dzisiaj kupiłam sobie krem orientany z morwą i BIO serum do twarzy z witaminą C i morwą w aptece doz 15% taniej Teoretycznie ma rozjaśnić przebarwienia, zobaczymy jak zadziała...

Jeszcze a pro po własnych soków to wczoraj miksowałam mango z bananami i mlekiem i szczyptą kardamonu i wyszło więc jak najbardziej polecam
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:01   #3405
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Znalazłam skład:
Skład: Isopropyl palmitate, Caprylic triglyceride, Canola oil, Ascorbyl tetaisopalmitate, Glycine soja oil, Tocopheryl acetate, Daucus carota sativa extract, Beta-carotene, Tocopherol

1) to jest inna forma witaminy C niż w flavo- stabilna, lepiej się wchłania, nie podrażnia i przede wszystkim nie wymaga tak wysokich stężeń jak kwas askorbinowy.
Ta sama witamina jest np. w kosmetykach norel renew, bandi, serum eris clinic way,......
2) nie wiem jak interpretować to 1200mg

3) to serum to po prostu mieszanka tej olejowej witaminy rozpuszczonej w tłuszczach z odrobiną witaminy E, i ja za te pieniędze (50zł) zrobiłabym sobie lepsze serum po prostu kupując tę witaminę w sklepie z półproduktami i rozpuszczając w jakimś fajnym oleju.
To żadna filozofia, wystarczy wlać i zamieszać! 5 sekund roboty!! i nie trzeba dodawać konserwantów ani przechowywać w lodówce.
Takie olejowe sera jak powyżse eris są bardzo, bardzo łatwe do zrobienia w domu

W beauty ever będzie darmowa dostawa na DDD 2 grudnia, i można sobie zrobić wypasione serum 10% tej własnie wit C na bazie jakiegoś fajnego oleju (eris postawiała na tanioszkową natłuszczającą bazę)
http://www.beautyever.pl/pl/p/OLEJOW...-podraznia/116

Eris nie powinno być złe, ale za te pięniądze wolałabym norel które ma jeszcze retinol, albo właśnie samodzielny miks
dziekuje chybazamowie jak bedzie ddd
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:02   #3406
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nakupowałam dużo w orsay online tak teraz myślę czy wszyatkiego potrzebuje... Nie wspomnę już o tym że za sweterek 99zl a za sukienke np 139 zycza sobie...
Ja tam kupuję tylko na wyprzedażach (i to takich końcowych)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:02   #3407
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

dziecko śpi więc mogę w końcu nadrobić wątek

Ja dzisiaj kupiłam sobie krem orientany z morwą i BIO serum do twarzy z witaminą C i morwą w aptece doz 15% taniej Teoretycznie ma rozjaśnić przebarwienia, zobaczymy jak zadziała...

Jeszcze a pro po własnych soków to wczoraj miksowałam mango z bananami i mlekiem i szczyptą kardamonu i wyszło więc jak najbardziej polecam
ooo jak dawno mango nie jadłam za zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:04   #3408
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
orsay bez przecen ma zbójeckie ceny ale to większość tych sklepów tak niestety ma
To prawda dobrze, że 2 razy w roku są wyprzedaże

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

dziecko śpi więc mogę w końcu nadrobić wątek

Ja dzisiaj kupiłam sobie krem orientany z morwą i BIO serum do twarzy z witaminą C i morwą w aptece doz 15% taniej Teoretycznie ma rozjaśnić przebarwienia, zobaczymy jak zadziała...

Jeszcze a pro po własnych soków to wczoraj miksowałam mango z bananami i mlekiem i szczyptą kardamonu i wyszło więc jak najbardziej polecam
mango jest super, tylko wkurza mnie obieranie pestka powinna sama wychodzić, jak w brzoskwini zawsze jestem cała w soku, jak obieram mango
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:08   #3409
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To prawda dobrze, że 2 razy w roku są wyprzedaże

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



mango jest super, tylko wkurza mnie obieranie pestka powinna sama wychodzić, jak w brzoskwini zawsze jestem cała w soku, jak obieram mango

też mnie denerwuje obierania. Granata też nie umiem obrać bez rozsypywania tych kulek po całej kuchni
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 11:10   #3410
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

dziecko śpi więc mogę w końcu nadrobić wątek

Ja dzisiaj kupiłam sobie krem orientany z morwą i BIO serum do twarzy z witaminą C i morwą w aptece doz 15% taniej Teoretycznie ma rozjaśnić przebarwienia, zobaczymy jak zadziała...

Jeszcze a pro po własnych soków to wczoraj miksowałam mango z bananami i mlekiem i szczyptą kardamonu i wyszło więc jak najbardziej polecam
mmm brzmi mega
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:10   #3411
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Laktobionowy (PHA) jest bardzo delikatny i bardziej nawilża niż złuszcza, ja go stosuje w kremie pod oczy i skóra mi z powiek nie schodzi (...)
Ooo, na pewno do Ciebie uderzę na konsultacje w razie wątpliwości

Powiedz proszę, co sądzisz o Norel? Co jest najlepsiejsze ?

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jak pierwsze wrażenia po serum?
To serum Norel jest naprawdę porządne. Miałam cykora, bo to moje pierwsze podejście do retinol. Fajnie wygładza, naprawdę nieźle.
Ale trzeba się przyłożyć do tego żeby sobie rozpracować cały plan pielęgnacyjny, żeby wszystko zagrało i nic się z sobą nie kłóciło. Z tym mam drobny kłopot.

Próbowałam też toniku/serum z kwasem migdałowym, serum z kwasem hialuronowym i kremu z kwasem z migdałowym. Wszystko naprawdę super - póki co.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W D będzie nowy prezent kod: NATURA, ale nie widzę jeszcze progu ani co to jest, pojawia mi się tylko w linku napis Himalaya miniatura pasty do zębów 6ml https://media-pl.douglas-shop.com/90...zebow_6_ml.jpg

No jak nic robią się na GS Społem czy inny spożywczo-przemysłowy
Jezu. To ja już wolę mini tusz do rzęs Lancome niż mini pastę do zębów Himalaya
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:10   #3412
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mango jest super, tylko wkurza mnie obieranie pestka powinna sama wychodzić, jak w brzoskwini zawsze jestem cała w soku, jak obieram mango
Ja też jestem zawsze w soku mi najlepiej jest obrać obieraczką, a potem odkrajać nożykiem po kawałku, aż się dojdzie do pestki
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:11   #3413
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mnie denerwuje obierania. Granata też nie umiem obrać bez rozsypywania tych kulek po całej kuchni
granat daje w rezultacie efekt w kuchni, jak granat wojenny lubię ten owoc, ale obieranie doprowadza mnie do szału
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:12   #3414
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mnie denerwuje obierania. Granata też nie umiem obrać bez rozsypywania tych kulek po całej kuchni
hahaha wczoraj kupiłam mango, ale jutro będzie koktajl truskawka, mango, banan z maslanką dzisiaj jakiś soczek
p.s. Wysłali moje zamówienie z AA - jutro powinno być u mnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:12   #3415
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje chybazamowie jak bedzie ddd
Teraz mnie oświeciło, że 1200mg to chyba dawka na opakowanie- czyli 1,2 g wit C na 30ml serum(ok 25g)=5% .
czyli stężenie pi razy drzwi 5% witaminy C- jak na tę postać witaminy to bardzo dużo

Tę witaminę stosuję od 6-7 lat i baaardzo polecam- nie lepi się, nie podrażnia naczynek, nie szczypie nałożona po kwasach i nie utlenia się jak kwas askorbinowy- no marzenie! I wystarczy wymieszać z olejkiem (albo jakimś gotowym kremem- nie każdy lubi olejki), i naprawdę zero roboty, tanio, a efekt super.

Jeszczce w kwestii nazewnictwa:
Tetrahexyldecyl ascorbate = Ascorbyl Tetraisopalmitate= VC- IP
To jest wszystko to samo, to jest właśnie ta "najlepsza", najdroższa forma witaminy C, warto szukać kosmetyków z nią w składzie


Cytat:
Powiedz proszę, co sądzisz o Norel? Co jest najlepsiejsze ?
Jeszcze nic od nich nie miałam, oprócz próbek kremu renew, który jest mega i kupię na pewno pełne opakowanie- znalazłam na allegro wersję dla salonów kosmetycznych tubę 125ml za 100zł, i kupię jak tylko skończę to co mam. Nie dość, że ma tę fajną wit C, to zastosowali też stabilniejsza, niepodrażniającą wersję retinolu, i jak na razie moja skóra jest wniebowzięta.
Zamówiam też to serum renew, którego Ty używasz, i jakieś jeszcze drobnostki. Jak użyję to pewnie ocenię na KWC

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-11-17 o 11:18
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:14   #3416
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zawsze w soku mi najlepiej jest obrać obieraczką, a potem odkrajać nożykiem po kawałku, aż się dojdzie do pestki
Też tak robię mam wrażenie, że pestka stanowi 70% całego owocu, a tani to on nie jest

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
hahaha wczoraj kupiłam mango, ale jutro będzie koktajl truskawka, mango, banan z maslanką dzisiaj jakiś soczek
p.s. Wysłali moje zamówienie z AA - jutro powinno być u mnie
już mam ślinotok
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:15   #3417
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
hahaha wczoraj kupiłam mango, ale jutro będzie koktajl truskawka, mango, banan z maslanką dzisiaj jakiś soczek
p.s. Wysłali moje zamówienie z AA - jutro powinno być u mnie
Oby
Moje wysłali w sobotę (podobno) i do tej pory czekam. Właśnie chciałam zobaczyć co z nim, ale zniknęło ze strony Inpostu
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:15   #3418
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
granat daje w rezultacie efekt w kuchni, jak granat wojenny lubię ten owoc, ale obieranie doprowadza mnie do szału


---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
hahaha wczoraj kupiłam mango, ale jutro będzie koktajl truskawka, mango, banan z maslanką dzisiaj jakiś soczek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:16   #3419
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Oby
Moje wysłali w sobotę (podobno) i do tej pory czekam. Właśnie chciałam zobaczyć co z nim, ale zniknęło ze strony Inpostu
ojej, nawet nie strasz .. daj znać jak dostaniesz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:17   #3420
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jezu. To ja już wolę mini tusz do rzęs Lancome niż mini pastę do zębów Himalaya
ja też
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.