Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 22:05   #931
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej dziewczyny
Przebrnęłam wreszcie przez wątek i zastanawiam się nad kupnem rolki pod oczy:
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...ml-gratis.html

Czy taka będzie dobra czy może lepiej kupić stempel?
Zależy mi na zminimalizowaniu lub zlikwidowaniu cieni pod oczami.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:21   #932
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przebrnęłam wreszcie przez wątek i zastanawiam się nad kupnem rolki pod oczy:
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...ml-gratis.html

Czy taka będzie dobra czy może lepiej kupić stempel?
Zależy mi na zminimalizowaniu lub zlikwidowaniu cieni pod oczami.

tutaj masz nawet 5 pln taniej

http://www.sklep.bio-med.pl/dts-mini...r-do-oczu.html

nie wiem jak bedzie taki malenki dzialal. ja mam 0.5mm i powiem, ze nawet nie trzeba stosowac znieczulenia bo o.5mm gleboko nie wchodzi.

0.25mm moze byc za slaby.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:26   #933
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
tutaj masz nawet 5 pln taniej

http://www.sklep.bio-med.pl/dts-mini...r-do-oczu.html

nie wiem jak bedzie taki malenki dzialal. ja mam 0.5mm i powiem, ze nawet nie trzeba stosowac znieczulenia bo o.5mm gleboko nie wchodzi.

0.25mm moze byc za slaby.
A czy też stosujesz ten swój pod oczy? Jakie masz efekty?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:33   #934
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A czy też stosujesz ten swój pod oczy? Jakie masz efekty?
ja dopiero zaczne stosowac od lipca swoj roller, ale zrobilam pierwszy test i zdziwilam sie ze tak plytko 0.5mm sie "wbija", wiec szkoda byloby mi kasy wydawac na 0.25mm na ten mini pod oczy.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:41   #935
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja dopiero zaczne stosowac od lipca swoj roller, ale zrobilam pierwszy test i zdziwilam sie ze tak plytko 0.5mm sie "wbija", wiec szkoda byloby mi kasy wydawac na 0.25mm na ten mini pod oczy.
Aha. A jaką masz rolkę? Czy też pod oczy będziesz stosowała?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:47   #936
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Aha. A jaką masz rolkę? Czy też pod oczy będziesz stosowała?
kupialm 0.5mm od genosys, i mam zamiar stosowac rowniez pod oczy
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 18:17   #937
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

No tak, tylko że ja tak sobie myślę że skóra pod oczami jest delikatna. Czy te Twoje igiełki nie będą zbyt długie czasem?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 19:04   #938
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

nie wydaje mi sie, ale moze jakis ekspert sie tutaj wypowie, jaki dermoroller bedzie najlepszy pod oczy?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 20:11   #939
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Kurcze, tak bym chciała wyrolować sobie te cienie czy chociaż zredukować...
Chyba zaraz kupię sobie tą rolkę pod oczy.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 20:40   #940
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Kurcze, tak bym chciała wyrolować sobie te cienie czy chociaż zredukować...
Chyba zaraz kupię sobie tą rolkę pod oczy.
najlepiej przetestowac na wlasnej skorze z roznymi preparatami pod rolke, a zawsze pozniej mozesz zwiekszyc moc rolki (dlugosc igliel) w razie czego, w drugiej kolejnosci.....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 20:51   #941
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

To prawda, zawsze mogę zwiększyć tą moc.
Nie wiem tylko co pod rolkę i po rolce pod te oczy moje?
A czy samo rolowanie tutaj nie poprawi stanu skóry?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 21:27   #942
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
To prawda, zawsze mogę zwiększyć tą moc.
Nie wiem tylko co pod rolkę i po rolce pod te oczy moje?
A czy samo rolowanie tutaj nie poprawi stanu skóry?
rolujesz czyli mikronakluwasz aby wprowadzic w glebsze warstwy skory substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy, kolagen itp.

jest masa kosmetykow pod rolke, np. firma medik8 albo genosys maja cos dobrego. musisz kupic cos co sie nadaje pod rolke lub do mezoterapii - poszukaj w sekcji kosmetyki pod rolke, tam sa opisane produkty i na co dzialaja np. w tym linku co ci wszczesniej podalam...
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 14:51   #943
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, ja w zasadzie poczytalam wiecej w internecie i stwierdzilam, ze bede sie rolowac raz w tygodniu w lipcu i w sierpniu, czyli bedzie 8 zabiegow.

czytalam, ze nie powinno sie rolowac wiecej niz 2 razy w tygodniu, wiec 1 raz w tygodniu bedzie ok, szczegolnie, ze po tych 8 zabiegach robie przerwe i jesienia chce robic peelingi na bazie kwasow i odstwic rolowanie na jakis czas.

jesli chodzi o ampulki to kupilam cos takiego:

http://www.sklep.bio-med.pl/extracto...olagenowe.html

http://www.sklep.bio-med.pl/extraco-...luronowym.html

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

te ampulki byly w sekcji z preparatami do rollerow
Widziałam te ampułki w Biomedzie, ale nie podają składu. Ciekawe czy rzeczywiście można stosować pod rolkę Z tego co wiem, kosmetyczki używają tych ampułek do sonoforezy i pod maski, nigdzie nie znalazłam informacji o możliwości stosowania pod rolkę dlatego do tej pory nie zdecydowałam się na zakup. Możesz przepisać skład z opakowań albo wkleić zdjęcia?


Cytat:
Napisane przez Pacynka
Kurcze, tak bym chciała wyrolować sobie te cienie czy chociaż zredukować...
Chyba zaraz kupię sobie tą rolkę pod oczy.

Ja też kupiłam taką roleczkę, ale jak otworzyłam to dostałam ataku śmiechu : to maleństwo ma 7 cm długości łącznie z rączką i dwa rządki maciupkich igiełek. Wyrolowanie okolic podocznych tym cudem to nie lada wyzwanie . Miniroleczka przydatna jest tylko do rolowania samych kącików oczu, całą okolicę podoczną robię zwykłą rolką z igłami 0,5 mm, ale metodą na stempelek czyli nie jeżdżę rolką po skórze tylko przyciskam raz przy razie tak jak mi poradziła Pani z Naturalisa. W ten sposób docieram praktycznie w każdy zakątek oka. Krótszych igiełek używam tylko w przerwie między seriami zabiegów - już kiedyś o tym pisałam.


Do usuwania cieni pod oczami dobra jest kofeina, ruszczyk, kasztanowiec, niacynamid, witamina C. Można kupić ampułki z pojedynczymi składnikami, albo zrobić sobie własne serum z półproduktów. Możesz spróbować kompleksu na naczynka z Mazideł, w którym są ekstrakty z ruszczyka, cytryny i nawłoci albo liposomowego kompleksu do cery naczynkowej z Naturalisa - ekstrakty z kasztanowca, ruszczyka, rutyna, hesperydyna i dodatkowo witamina C i MSM. Do kompleksu możesz dodać rozpuszczoną kofeinę, trochę niacynamidu.



Trudniej usunąć cienie spowodowane zbyt cienką skórą pod oczami - trzeba cierpliwie czekać aż skóra stanie się grubsza pod wpływem rolkowania, albo stosować pod rolkę, obok składników uszczelniających naczynka, produkty zwiększające tkankę tłuszczową

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2013-06-25 o 14:53
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 15:22   #944
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Widziałam te ampułki w Biomedzie, ale nie podają składu. Ciekawe czy rzeczywiście można stosować pod rolkę Z tego co wiem, kosmetyczki używają tych ampułek do sonoforezy i pod maski, nigdzie nie znalazłam informacji o możliwości stosowania pod rolkę dlatego do tej pory nie zdecydowałam się na zakup. Możesz przepisać skład z opakowań albo wkleić zdjęcia?





Ja też kupiłam taką roleczkę, ale jak otworzyłam to dostałam ataku śmiechu : to maleństwo ma 7 cm długości łącznie z rączką i dwa rządki maciupkich igiełek. Wyrolowanie okolic podocznych tym cudem to nie lada wyzwanie . Miniroleczka przydatna jest tylko do rolowania samych kącików oczu, całą okolicę podoczną robię zwykłą rolką z igłami 0,5 mm, ale metodą na stempelek czyli nie jeżdżę rolką po skórze tylko przyciskam raz przy razie tak jak mi poradziła Pani z Naturalisa. W ten sposób docieram praktycznie w każdy zakątek oka. Krótszych igiełek używam tylko w przerwie między seriami zabiegów - już kiedyś o tym pisałam.


Do usuwania cieni pod oczami dobra jest kofeina, ruszczyk, kasztanowiec, niacynamid, witamina C. Można kupić ampułki z pojedynczymi składnikami, albo zrobić sobie własne serum z półproduktów. Możesz spróbować kompleksu na naczynka z Mazideł, w którym są ekstrakty z ruszczyka, cytryny i nawłoci albo liposomowego kompleksu do cery naczynkowej z Naturalisa - ekstrakty z kasztanowca, ruszczyka, rutyna, hesperydyna i dodatkowo witamina C i MSM. Do kompleksu możesz dodać rozpuszczoną kofeinę, trochę niacynamidu.



Trudniej usunąć cienie spowodowane zbyt cienką skórą pod oczami - trzeba cierpliwie czekać aż skóra stanie się grubsza pod wpływem rolkowania, albo stosować pod rolkę, obok składników uszczelniających naczynka, produkty zwiększające tkankę tłuszczową
Trochę mnie zmartwiłaś tym maleństwem
Ale znalazłam jeszcze taką rolkę, która jest na okolice oczu i ma 3 rzędy igiełek:
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...h-miejsc-.html
Może ta jest lepsza? Czy raczej takiej nie polecacie? Wspomnę, że to tak na początek pod oczy żeby zobaczyć efekty z tymi cieniami moimi.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:51   #945
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Widziałam te ampułki w Biomedzie, ale nie podają składu. Ciekawe czy rzeczywiście można stosować pod rolkę Z tego co wiem, kosmetyczki używają tych ampułek do sonoforezy i pod maski, nigdzie nie znalazłam informacji o możliwości stosowania pod rolkę dlatego do tej pory nie zdecydowałam się na zakup. Możesz przepisać skład z opakowań albo wkleić zdjęcia?





Ja też kupiłam taką roleczkę, ale jak otworzyłam to dostałam ataku śmiechu : to maleństwo ma 7 cm długości łącznie z rączką i dwa rządki maciupkich igiełek. Wyrolowanie okolic podocznych tym cudem to nie lada wyzwanie . Miniroleczka przydatna jest tylko do rolowania samych kącików oczu, całą okolicę podoczną robię zwykłą rolką z igłami 0,5 mm, ale metodą na stempelek czyli nie jeżdżę rolką po skórze tylko przyciskam raz przy razie tak jak mi poradziła Pani z Naturalisa. W ten sposób docieram praktycznie w każdy zakątek oka. Krótszych igiełek używam tylko w przerwie między seriami zabiegów - już kiedyś o tym pisałam.


Do usuwania cieni pod oczami dobra jest kofeina, ruszczyk, kasztanowiec, niacynamid, witamina C. Można kupić ampułki z pojedynczymi składnikami, albo zrobić sobie własne serum z półproduktów. Możesz spróbować kompleksu na naczynka z Mazideł, w którym są ekstrakty z ruszczyka, cytryny i nawłoci albo liposomowego kompleksu do cery naczynkowej z Naturalisa - ekstrakty z kasztanowca, ruszczyka, rutyna, hesperydyna i dodatkowo witamina C i MSM. Do kompleksu możesz dodać rozpuszczoną kofeinę, trochę niacynamidu.



Trudniej usunąć cienie spowodowane zbyt cienką skórą pod oczami - trzeba cierpliwie czekać aż skóra stanie się grubsza pod wpływem rolkowania, albo stosować pod rolkę, obok składników uszczelniających naczynka, produkty zwiększające tkankę tłuszczową
ok, to podaje dokladny sklad tych ampulek i moze ktos cos ciekawego powie czy sie nadaja pod rolke czy nie.

ampulki z kwasem hialuronowym:
aqua, glycerin, sorbitol, hydrolyzed glycosaminoglycans, sodium hyaluronate, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, polysorbate 20, lactic acid, perfum (hypoallergic), sodium hydroxide

ampulki z kolagenem:
aqua, glycerin, sorbitol, hydrolyzed collagen, pseudoalteromonas fermentextarct, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy protein, polysorbate 20, phenoxyethanol, imidazolidinyl urea, hydroxyethylcellulose, benzoic acid, dehydroacetic acid, lactic acid, sodium hydroxide, tripeptide-10 citrulline, tripeptide-1
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:11   #946
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam ponownie, mam pytanie odnośnie stosowania rolki na twarz, wiem że stosuje się rolkę na twarz 0,5mm raz na tydzień nie więcej oraz jest to 6 zabiegów i 6 tygodni przerwy..... a jak to sie ma do rolki o długośći 1mm???czy będzie to wyglądać podobnie czyli 6 zabiegów co 2-3 tygodnie każdy i potem też 6 tygodni przerwy???tak naprawdę co jaki odstęp czasu powinno się stosować w końcu między zabiegami rolką 1mm? 2 czy 3 tygodnie??proszę o wypowiedzi i z góry bardzo dziekuję.
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:30   #947
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez marcindriver Pokaż wiadomość
Witam ponownie, mam pytanie odnośnie stosowania rolki na twarz, wiem że stosuje się rolkę na twarz 0,5mm raz na tydzień nie więcej oraz jest to 6 zabiegów i 6 tygodni przerwy..... a jak to sie ma do rolki o długośći 1mm???czy będzie to wyglądać podobnie czyli 6 zabiegów co 2-3 tygodnie każdy i potem też 6 tygodni przerwy???tak naprawdę co jaki odstęp czasu powinno się stosować w końcu między zabiegami rolką 1mm? 2 czy 3 tygodnie??proszę o wypowiedzi i z góry bardzo dziekuję.
ja czytalam w internecie ze rolki nie powinno sie uzywac czesciej niz 2 razy w tygodniu, wiec 1 raz na tydzien to nie jest scisly wymog....

czytalam rowniez ze przy 1 mm substancje moga gorzej przenikac wbrew pozorom poniewaz moze je blokowac krew.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:30   #948
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Pytam dlatego ze chciałbym przejść z rolki 0,5 na 1,00.....
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:57   #949
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Widziałam te ampułki w Biomedzie, ale nie podają składu. Ciekawe czy rzeczywiście można stosować pod rolkę Z tego co wiem, kosmetyczki używają tych ampułek do sonoforezy i pod maski, nigdzie nie znalazłam informacji o możliwości stosowania pod rolkę dlatego do tej pory nie zdecydowałam się na zakup. Możesz przepisać skład z opakowań albo wkleić zdjęcia?





Ja też kupiłam taką roleczkę, ale jak otworzyłam to dostałam ataku śmiechu : to maleństwo ma 7 cm długości łącznie z rączką i dwa rządki maciupkich igiełek. Wyrolowanie okolic podocznych tym cudem to nie lada wyzwanie . Miniroleczka przydatna jest tylko do rolowania samych kącików oczu, całą okolicę podoczną robię zwykłą rolką z igłami 0,5 mm, ale metodą na stempelek czyli nie jeżdżę rolką po skórze tylko przyciskam raz przy razie tak jak mi poradziła Pani z Naturalisa. W ten sposób docieram praktycznie w każdy zakątek oka. Krótszych igiełek używam tylko w przerwie między seriami zabiegów - już kiedyś o tym pisałam.


Do usuwania cieni pod oczami dobra jest kofeina, ruszczyk, kasztanowiec, niacynamid, witamina C. Można kupić ampułki z pojedynczymi składnikami, albo zrobić sobie własne serum z półproduktów. Możesz spróbować kompleksu na naczynka z Mazideł, w którym są ekstrakty z ruszczyka, cytryny i nawłoci albo liposomowego kompleksu do cery naczynkowej z Naturalisa - ekstrakty z kasztanowca, ruszczyka, rutyna, hesperydyna i dodatkowo witamina C i MSM. Do kompleksu możesz dodać rozpuszczoną kofeinę, trochę niacynamidu.



Trudniej usunąć cienie spowodowane zbyt cienką skórą pod oczami - trzeba cierpliwie czekać aż skóra stanie się grubsza pod wpływem rolkowania, albo stosować pod rolkę, obok składników uszczelniających naczynka, produkty zwiększające tkankę tłuszczową
producent ampulek mi odpisal ze nie nadaja sie do zabiegow z iglami....ale moj dermoroller 0.5mm ma tak krotkie kolce ze nie wiem czy mozna nazwac je iglami....0.5mm nie robi nakluc charakterystycznych do naklowania naskorka.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 12:59   #950
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam . chcialem sie dowiedziec cos o dermaroller , mam blizny po operacji chcialbym skórer w ten sposob pobudzic do regenereacji. czy któraś z was porbowala go na blizny . zastanwiam sie nad kupnem 1mm , czy zanim zaczne go urzywac musze sie znieczulić ?? i czy po zakonczeniu rolowania musze rollera przmeyc odkazić co kolwiek z nim zorbic przed kolejnym rolowaniem?? p.s. czym sie roznia derma roller od roll city ??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:19   #951
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
witam . chcialem sie dowiedziec cos o dermaroller , mam blizny po operacji chcialbym skórer w ten sposob pobudzic do regenereacji. czy któraś z was porbowala go na blizny . zastanwiam sie nad kupnem 1mm , czy zanim zaczne go urzywac musze sie znieczulić ?? i czy po zakonczeniu rolowania musze rollera przmeyc odkazić co kolwiek z nim zorbic przed kolejnym rolowaniem?? p.s. czym sie roznia derma roller od roll city ??
najelpiej pojsc do dermatologa na konsultacje....dermoroler co najwyzej usunie drobne linie, a na blizny lepszy jest laser ale to juz lekarz powinien dobrac ci odpowiednia kuracje. poczytaj o laserach fraxel.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:28   #952
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Trochę mnie zmartwiłaś tym maleństwem
Ale znalazłam jeszcze taką rolkę, która jest na okolice oczu i ma 3 rzędy igiełek:
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...h-miejsc-.html
Może ta jest lepsza? Czy raczej takiej nie polecacie? Wspomnę, że to tak na początek pod oczy żeby zobaczyć efekty z tymi cieniami moimi.

Taką rolką szybciej zrolujesz skórę , tylko że to jest chyba zwykła rolka chińska, minirolka genosys ma igiełki ze stali chirurgicznej medycznej. Jeśli jednak Tobie to nie przeszkadza, na początek powinna być ok .

Cytat:
Napisane przez viki79
ok, to podaje dokladny sklad tych ampulek i moze ktos cos ciekawego powie czy sie nadaja pod rolke czy nie.

ampulki z kwasem hialuronowym:
aqua, glycerin, sorbitol, hydrolyzed glycosaminoglycans, sodium hyaluronate, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, polysorbate 20, lactic acid, perfum (hypoallergic), sodium hydroxide

ampulki z kolagenem:
aqua, glycerin, sorbitol, hydrolyzed collagen, pseudoalteromonas fermentextarct, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy protein, polysorbate 20, phenoxyethanol, imidazolidinyl urea, hydroxyethylcellulose, benzoic acid, dehydroacetic acid, lactic acid, sodium hydroxide, tripeptide-10 citrulline, tripeptide-1

Dzięki za składy, wg mnie ampułki nie nadają się pod rolkę, mają składniki zapachowe, które mogą podrażniać zrolowaną skórę a w ampułce z kolagenem jest paskudny konserwant imidazolidinyl urea.

Cytat:
Napisane przez viki79
producent ampulek mi odpisal ze nie nadaja sie do zabiegow z iglami....ale moj dermoroller 0.5mm ma tak krotkie kolce ze nie wiem czy mozna nazwac je iglami....0.5mm nie robi nakluc charakterystycznych do naklowania naskorka.

Przynajmniej jeden uczciwy . Nawet bardzo krótkie igły np. 0,1mm przebijają naskórek, dlatego trzeba bardzo pilnować co się kładzie na skórę po rolowaniu. A jaką masz rolkę?


Najlepiej samemu przygotowywać sera z surowców albo kupić ampułki przebadane do stosowania pod rolkę czyli bez silnych konserwantów, środków zapachowych, silikonów itd.


Cytat:
Napisane przez marcindriver
Witam ponownie, mam pytanie odnośnie stosowania rolki na twarz, wiem że stosuje się rolkę na twarz 0,5mm raz na tydzień nie więcej oraz jest to 6 zabiegów i 6 tygodni przerwy..... a jak to sie ma do rolki o długośći 1mm???czy będzie to wyglądać podobnie czyli 6 zabiegów co 2-3 tygodnie każdy i potem też 6 tygodni przerwy???tak naprawdę co jaki odstęp czasu powinno się stosować w końcu między zabiegami rolką 1mm? 2 czy 3 tygodnie??proszę o wypowiedzi i z góry bardzo dziekuję.

Igły 1 mm stosuję co 4-6 tygodni, raczej nie zaleca się częściej, zwłaszcza w warunkach domowych - lekarze stosują częściej, ale w domu to zbyt duże ryzyko. Robię 4-5 zabiegów, potem 2-4 miesiące przerwy. Igły 1 mm to nie żarty, nie wolno robić zabiegów zbyt często ani zbyt dużo w jednej serii.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:50   #953
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dzieki za informacje. Dobrze wiedziec takie rzeczy.

Tak sie zastanawiam czy po prostu nie stosowac moich nowych rzeczy z biochemii urody. Zamowilam sobie mikstury na bazie kwasu hialuronowego np. z peptydami itp. Dostane tez paczke z zrobsobie krem.

Moze polecacie jakies dobre "gotowe" ampulki pod dermoroller. Nie znam sie na wszytkich skladnikach chemicznych i konserwantach.

A rolke mam 0.5mm z genosys.

No i jeszcze napisze, ze rzeczywiscie bio-med wprowadzaja ludzi w blad, skoro mozna kupic ampulki pod dermoroller ale te ampulki nawet wedlug producenta nie nadaja sie pod dermoroller.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

zamowilam rowniez produkt z medik8, ktory polecany jest pod dermoroller, nie zawiera perfum i parabenow:

Medik8 Retinol 3 TR
__________________







Edytowane przez viki79
Czas edycji: 2013-06-27 o 10:36
viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 12:24   #954
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Dzieki za informacje. Dobrze wiedziec takie rzeczy.
Tak sie zastanawiam czy po prostu nie stosowac moich nowych rzeczy z biochemii urody. Zamowilam sobie mikstury na bazie kwasu hialuronowego np. z peptydami itp. Dostane tez paczke z zrobsobie krem.
Zamówiłaś kwas hialuronowy z peptydami z BU?


Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
Moze polecacie jakies dobre "gotowe" ampulki pod dermoroller. Nie znam sie na wszytkich skladnikach chemicznych i konserwantach.

Używałam ampułek liftingujących, rewitalizujących oraz mesohyali z meadermu - http://www.meaderm.pl/pl/c/-Ampulki/81 Świetny efekt był po ampułce liftingującej, skóra była tak super napięta, zliftingowana. Fajne też są rewitalizujące i mesohyal C, ale ja zazwyczaj dodaję do nich jeszcze peptydy, glukozaminę, glukonian magnezu itp.
Teraz planuję zakup ampułek z czystym DMAE http://www.szwedogroup.eu/ampulka_dmae_3__5ml-p57.html , zobaczę jaki będzie efekt

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
A rolke mam 0.5mm z genosys.
To dobra rolka, igły na pewno wbijają się w skórę, ja też często używam DTS-ów

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
No i jeszcze napisze, ze rzeczywiscie bio-med wprowadzaja ludzi w blad, skoro mozna kupic ampulki pod dermoroller ale te ampulki nawet wedlug producenta nie nadaja sie pod dermoroller.


Nie tylko oni robią takie numery, w wielu sklepach z rolkami, oferują ampułki, których absolutnie nie powinno się stosować do rolkowania


Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2013-06-27 o 12:29
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:09   #955
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Zamówiłaś kwas hialuronowy z peptydami z BU?





Używałam ampułek liftingujących, rewitalizujących oraz mesohyali z meadermu - http://www.meaderm.pl/pl/c/-Ampulki/81 Świetny efekt był po ampułce liftingującej, skóra była tak super napięta, zliftingowana. Fajne też są rewitalizujące i mesohyal C, ale ja zazwyczaj dodaję do nich jeszcze peptydy, glukozaminę, glukonian magnezu itp.
Teraz planuję zakup ampułek z czystym DMAE http://www.szwedogroup.eu/ampulka_dmae_3__5ml-p57.html , zobaczę jaki będzie efekt



To dobra rolka, igły na pewno wbijają się w skórę, ja też często używam DTS-ów



Nie tylko oni robią takie numery, w wielu sklepach z rolkami, oferują ampułki, których absolutnie nie powinno się stosować do rolkowania

Niezle sie dalam nabrac w bio-med.

Jesli chodzi o rolki, to wczoraj sie doczytalam, ze trzeba je dosc czesto zmieniac, tzn zmieniac wklady poniewaz sie tepia. W zalczniku pokazuje tabelke od genosys.

Wczoraj dostalam paczke z biochemii urody i przygotowalam swoja pierwsza miksture tzn, kwas hialuronowy z peptydami. W opakowaniu byl zel, kwas hialuronowy w proszku, mleczko chyba przeczele. Calosc nalozylam na twarz pod maske i skora byla naprawde niesamowicie nawilzona.

Ciekawa jestem czy takie specyfiki z biochemii urody tez mozna pod dermoroller stosowac, ale chyba tak skoro nie zawieraja perfum i jakichs mocnych konserwantow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dermoroller.jpg (33,6 KB, 43 załadowań)
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:31   #956
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Zamówiłaś kwas hialuronowy z peptydami z BU?





Używałam ampułek liftingujących, rewitalizujących oraz mesohyali z meadermu - http://www.meaderm.pl/pl/c/-Ampulki/81 Świetny efekt był po ampułce liftingującej, skóra była tak super napięta, zliftingowana. Fajne też są rewitalizujące i mesohyal C, ale ja zazwyczaj dodaję do nich jeszcze peptydy, glukozaminę, glukonian magnezu itp.
Teraz planuję zakup ampułek z czystym DMAE http://www.szwedogroup.eu/ampulka_dmae_3__5ml-p57.html , zobaczę jaki będzie efekt



To dobra rolka, igły na pewno wbijają się w skórę, ja też często używam DTS-ów



Nie tylko oni robią takie numery, w wielu sklepach z rolkami, oferują ampułki, których absolutnie nie powinno się stosować do rolkowania

A poza tym to dzieki za linki do Twoich ampulek, moze cos wyprobuje na sobie....

Chcialam tez zapytac jaka Ty masz rolke?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:52   #957
marcindriver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Taką rolką szybciej zrolujesz skórę , tylko że to jest chyba zwykła rolka chińska, minirolka genosys ma igiełki ze stali chirurgicznej medycznej. Jeśli jednak Tobie to nie przeszkadza, na początek powinna być ok .




Dzięki za składy, wg mnie ampułki nie nadają się pod rolkę, mają składniki zapachowe, które mogą podrażniać zrolowaną skórę a w ampułce z kolagenem jest paskudny konserwant imidazolidinyl urea.




Przynajmniej jeden uczciwy . Nawet bardzo krótkie igły np. 0,1mm przebijają naskórek, dlatego trzeba bardzo pilnować co się kładzie na skórę po rolowaniu. A jaką masz rolkę?


Najlepiej samemu przygotowywać sera z surowców albo kupić ampułki przebadane do stosowania pod rolkę czyli bez silnych konserwantów, środków zapachowych, silikonów itd.





Igły 1 mm stosuję co 4-6 tygodni, raczej nie zaleca się częściej, zwłaszcza w warunkach domowych - lekarze stosują częściej, ale w domu to zbyt duże ryzyko. Robię 4-5 zabiegów, potem 2-4 miesiące przerwy. Igły 1 mm to nie żarty, nie wolno robić zabiegów zbyt często ani zbyt dużo w jednej serii.
A czy mogę zostac przy tym samym serum co po rolce 0,5mm czyli wit.C z potrójnym żelem hialuronowym????
marcindriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:56   #958
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, jak to jest z tym kwasem hialuronowym? Czy on aby na pewno nadaje się pod rolkę???? Czy jego nawilżające działanie nie sprowadza sie li tylko do tworzenia na skórze warstwy okluzyjnej i nawilżania pośredniego??? To by chyba trochę stało w sprzeczności z ideą rolowania
Ja dotąd tylko u dermy miałam rolkę i wyłącznie z peptydami/witaminami....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 18:21   #959
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czy po zakonczeniu rolowania musze rollera przemyć, odkazić co kolwiek z nim zorbic przed kolejnym rolowaniem?? jak wprowadzacie srodki lecznicze , podczas rolowania czy po rolowaniu ??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:47   #960
Oli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ponownie napisałam do polskiego dystrybutora medik8 z zapytaniem o kopię badań potwierdzających bezpieczeństwo wykonania 180 zabiegów jedną rolkę z igłami 0,5 mm. Okazuje się, że nasz dystrybutor nie ma takowych dokumentów , rzekomo tylko producent je posiada - chociaż nie uzyskałam jednoznacznego potwierdzenia, że badania "wytrzymałościowe" rollera medik8 w ogóle zostały przeprowadzone. Sytuacja jest o tyle dziwna, że wszyscy inni dystrybutorzy rolek medycznych posiadają pełną dokumentację dystrybuowanych urządzeń i okazują na życzenie nawet zwykłej pani Kowalskiej. Dystrybutor medik8 odesłał mnie do marketingowego bla,bla, bla na stronie producenta .
Certyfikatów potwierdzających, że rolka medik8 z igłami 0,5 mm jest urządzeniem medycznym także nie posiadają, bowiem dopiero się o nie ubiegają.
I co mam o tym myśleć?
Oli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.