co sadzicie o wózkach aro? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-01, 15:11   #1
agi4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26

co sadzicie o wózkach aro?


jestem na etapie zakupu wózeczka, chcialabym by byl to wozek z serii 2w1 czyli glęboki plus spacerówka, słyszałam o wózkach aro, wiem ze i ceny sa przystępne i kolory ładne....ale jak jest z codziennym użytkowaniem???
będę wdzięczna za wasze opinie!
P.S. Zastanawiam sie tez nad wózkami od artiego, ale w sklepie mówili, ze jest na nie mase reklamacji
pozdr.
agi
agi4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:23   #2
iwona2377
Raczkowanie
 
Avatar iwona2377
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 58
Dot.: co sadzicie o wózkach aro?

miałam wózek aro i byłam bardzo zadowolona!! stabilny dziecko nie dostawało trzesawki od nierównego terenu bo był na skórzanych paskach, gumowe dmuchane koła!! problemy miałam jedynie z tymi kołami od samego początku kupiłam z wadliwa sprężyną ale bez problemu mi wymienili kólko nawet dwa razy bo okazało sie że nowe też jest zepsute !! no i co jakiś czas trzeba było nadmuchać kólka a miały jakiś nietypowy wentyl ( może w innych wózkach jest tak samo) więc dawaliśmy wulkanizatorowi zeby nam nadmuchał raz na 4 miesiace!! chociaż bardzo lubiłam mój wózeczek ( bo ukradli mi go niestety) to gdy bede miec drugie dziecko to sie zastanowie mocno nad takim wózkiem bo zajmował strasznie dużo miejsca np w aucie !!
__________________
http://b3.lilypie.com/bGyGp2/.png


a to stronka mojej córuni ewuni-zapraszamy
http://smyki.pl/domeny/corcia.pl/ewuniacalusek/index.php
iwona2377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.