Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 09:29   #991
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Witam się z Wami��. Tez kocham Świeta, czekam w końcu na mniej słoneczne dni... Nawet wczoraj obejrzeliśmy Listy do M.2, ale jakoś nie mogłam się wczuć przez ten upał.... miłego dnia☺

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Witam się z Wami😊. Tez kocham Świeta, czekam w końcu na mniej słoneczne dni... Nawet wczoraj obejrzeliśmy Listy do M.2, ale jakoś nie mogłam się wczuć przez ten upał.... miłego dnia☺
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 10:03   #992
marseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cześć wszystkim ☺ uwielbiam święta i ten wspaniały nastrój. U mnie niecierpliwie oczekiwanie zaczyna się od września. Na moim ekranie głównym na komórce od kilku dni odlicza się czas do wigilii 😊

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
marseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 10:45   #993
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

To i ja dołączę Natchniona, bo widziałam dziś w sklepie ekspozycję pierwszolistopadową - góra zniczy. A jak wiadomo, po zniczach w sklepach już BN


Ostatnio TŻ robił porządki w domu i znalazł dwa pudła świątecznych rzeczy, zacieszał cały dzień - aż mi wysłał zdjęcia jak lampki rozplątuje.

Edytowane przez ttts
Czas edycji: 2016-09-12 o 10:51
ttts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 11:26   #994
marseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Uwielbiam przeglądać przepisy na potrawy i wypieki świąteczne. Najlepiej się wtedy wczuwam w klimat 🎄🎄. Ostatnio jak piekłam ciasto marchewkowe to w całym mieszkaniu pachniało cynamonem. Teraz będę robiła regularnie krem z dyni mniam mmm.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
marseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 12:03   #995
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

wczoraj słyszałam w radiu pierwsza świąteczną reklame a w poprzednią sobotę kevin leciał na polsacie
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 13:16   #996
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Hej dziewczyny,pare dni mnie nie było i widze że wątek rozbujany na maksa
Zbiorczo napisze co u mnie.
Na poczatek pies - zauwazyłam że się szybciej męczy i tak jakby "kicha" odkrztusza,zwał jak zwał . Weterynarz,no i wyszło ze serce.Jest to nabyte nie wrodzone,dużo Cavisi to ma z wiekiem.Badania były ,nie jest źle- poczatek choroby i mozna to ustabilizowac.Dostał tabletki na serce plus tabletki nawode w plucach.Je to od piatku i albo sobie wmawiam ale widze juz roznice . W czwartekw nastepnym tyg ma kontrole,i moze bedzie dobrze.Psy moga z tym zyc latami przy dobrze dobranych lekach.

U mnie skwar.Byłam na agroturystyce i pogoda jak w dobrym sierpniu. Szok.co to bedzie w grudniu ???
Z jesiennych rzeczy chce kupic poszewki na poduszki w H&M .
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 14:31   #997
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja mam takie legginsy z futerkiem od wewnatrz
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65185481]już nie mogę się doczekać kiedy zrobi się chłodniej i wskoczę w mój ukochany golfik [/QUOTE]

I myslicie, że wam sie uda te rzeczy założyc zimą ja zeszłej zimy ani razu nie miałam golfu na sobie i emulki tylko 1 raz założyłam

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ach, dziewczyny, ale się rozmarzyłam Przypomniał mi się okres wigilijny i powigilijny, kiedy już po kolacji z pełnym brzuszkiem sobie leżę i oglądam świąteczne filmy do późna w nocy
Pamiętacie ten film, w którym facet chce, żeby jego dom było widać z kosmosu i światełkami stroi cały dom? Właśnie on leciał rok temu albo dwa lata w wigilię i tak sobie zapamiętałam ten moment
I w ogóle mi nie przeszkadza coroczne oglądanie tych samych filmów po raz dziesiąty, setny, tysięczny!
Ja juz od listopada odpalam swoja swiateczną liste filmową i co weekend lece z moim ulubionym, swiątecznym filmikiem

POMOCY!!!! ROZTAPIAM SIĘ
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 15:08   #998
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
I myslicie, że wam sie uda te rzeczy założyc zimą ja zeszłej zimy ani razu nie miałam golfu na sobie i emulki tylko 1 raz założyłam
masz na myśli buty emu?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:04   #999
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;65183441]rozglądnę się bliżej świąt w takim razie

2 lata temu w Terranovie były takie urocze sweterki z bałwankiem, reniferkiem i pingwinkiem. Jak ja żałuję, że wtedy nie kupiłam... [/QUOTE]
Chyba co roku są, kojarzę, że przyjaciółka rok temu kupowała
Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,pare dni mnie nie było i widze że wątek rozbujany na maksa
Zbiorczo napisze co u mnie.
Na poczatek pies - zauwazyłam że się szybciej męczy i tak jakby "kicha" odkrztusza,zwał jak zwał . Weterynarz,no i wyszło ze serce.Jest to nabyte nie wrodzone,dużo Cavisi to ma z wiekiem.Badania były ,nie jest źle- poczatek choroby i mozna to ustabilizowac.Dostał tabletki na serce plus tabletki nawode w plucach.Je to od piatku i albo sobie wmawiam ale widze juz roznice . W czwartekw nastepnym tyg ma kontrole,i moze bedzie dobrze.Psy moga z tym zyc latami przy dobrze dobranych lekach.

U mnie skwar.Byłam na agroturystyce i pogoda jak w dobrym sierpniu. Szok.co to bedzie w grudniu ???
Z jesiennych rzeczy chce kupic poszewki na poduszki w H&M .
Trzymam kciuki, żeby leki pomogły i psiak się lepiej poczuł

Ale się tu nas dużo zrobiło! Witam wszystkie nowe
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:06   #1000
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Chyba co roku są, kojarzę, że przyjaciółka rok temu kupowała

Ale się tu nas dużo zrobiło! Witam wszystkie nowe
to super, że są

jako nowa odpowiadam na przywitanie
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:14   #1001
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez marseee Pokaż wiadomość
Uwielbiam przeglądać przepisy na potrawy i wypieki świąteczne. Najlepiej się wtedy wczuwam w klimat 🎄🎄. Ostatnio jak piekłam ciasto marchewkowe to w całym mieszkaniu pachniało cynamonem. Teraz będę robiła regularnie krem z dyni mniam mmm.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Moj tz wczoraj obczajal przepis na 6-tygodniowe pierniczki swiateczne

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
I myslicie, że wam sie uda te rzeczy założyc zimą ja zeszłej zimy ani razu nie miałam golfu na sobie i emulki tylko 1 raz założyłam



Ja juz od listopada odpalam swoja swiateczną liste filmową i co weekend lece z moim ulubionym, swiątecznym filmikiem

POMOCY!!!! ROZTAPIAM SIĘ
Jestem zmarzluchem, legginsy noszone
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 18:03   #1002
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez marseee Pokaż wiadomość
Uwielbiam przeglądać przepisy na potrawy i wypieki świąteczne. Najlepiej się wtedy wczuwam w klimat 🎄🎄. Ostatnio jak piekłam ciasto marchewkowe to w całym mieszkaniu pachniało cynamonem. Teraz będę robiła regularnie krem z dyni mniam mmm.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Uwielbiam i ciasto marchewkowe (i babeczki) i krem z dyni! Ach! Narobiłaś mi ochoty, ciasto będzie w weekend, a miałam się odchudzać

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,pare dni mnie nie było i widze że wątek rozbujany na maksa
Zbiorczo napisze co u mnie.
Na poczatek pies - zauwazyłam że się szybciej męczy i tak jakby "kicha" odkrztusza,zwał jak zwał . Weterynarz,no i wyszło ze serce.Jest to nabyte nie wrodzone,dużo Cavisi to ma z wiekiem.Badania były ,nie jest źle- poczatek choroby i mozna to ustabilizowac.Dostał tabletki na serce plus tabletki nawode w plucach.Je to od piatku i albo sobie wmawiam ale widze juz roznice . W czwartekw nastepnym tyg ma kontrole,i moze bedzie dobrze.Psy moga z tym zyc latami przy dobrze dobranych lekach.
Będzie dobrze
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:16   #1003
marseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Moj tz wczoraj obczajal przepis na 6-tygodniowe pierniczki swiateczne

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



Jestem zmarzluchem, legginsy noszone
Właśnie to jest to!!! Muszę w tym roku zrobić piernik staropolski. To pozwoli mi poczuć święta wcześniej 😊

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Uwielbiam i ciasto marchewkowe (i babeczki) i krem z dyni! Ach! Narobiłaś mi ochoty, ciasto będzie w weekend, a miałam się odchudzać


Będzie dobrze
Też miałam się odchudzać

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
marseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:27   #1004
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ach, dziewczyny, ale się rozmarzyłam Przypomniał mi się okres wigilijny i powigilijny, kiedy już po kolacji z pełnym brzuszkiem sobie leżę i oglądam świąteczne filmy do późna w nocy
Pamiętacie ten film, w którym facet chce, żeby jego dom było widać z kosmosu i światełkami stroi cały dom? Właśnie on leciał rok temu albo dwa lata w wigilię i tak sobie zapamiętałam ten moment
I w ogóle mi nie przeszkadza coroczne oglądanie tych samych filmów po raz dziesiąty, setny, tysięczny!
Mam tak samo Ja się zawsze po kolacji wigilijnej zamieniam w człowieka-swetra, siadam z butelką winą i lecę z maratonem Co roku to samo leci, ale te filmy się nie nudzą
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:54   #1005
1273bc5d9eab8ca69e607ab4a8d65503c2bb7223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 56
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez ttts Pokaż wiadomość
To i ja dołączę Natchniona, bo widziałam dziś w sklepie ekspozycję pierwszolistopadową - góra zniczy. A jak wiadomo, po zniczach w sklepach już BN


Ostatnio TŻ robił porządki w domu i znalazł dwa pudła świątecznych rzeczy, zacieszał cały dzień - aż mi wysłał zdjęcia jak lampki rozplątuje.
Ja też widziałam już w sklepie góry zniczy - pierwsza myśl 'następne będą bombki i światełka'
1273bc5d9eab8ca69e607ab4a8d65503c2bb7223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:12   #1006
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Co prawda to nie babcine wigilijne z kapustą i grzybami, ale wlasnie zrobilam pierogi z kaszą gryczaną. Beda na jutro
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:37   #1007
1273bc5d9eab8ca69e607ab4a8d65503c2bb7223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 56
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

macie jakiś sprawdzony przepis na ciasto marchewkowe? nigdy nie robiłam, a łazi za mną juz długi czas
1273bc5d9eab8ca69e607ab4a8d65503c2bb7223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:43   #1008
marseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

[1=1273bc5d9eab8ca69e607ab 4a8d65503c2bb7223;6521883 6]macie jakiś sprawdzony przepis na ciasto marchewkowe? nigdy nie robiłam, a łazi za mną juz długi czas [/QUOTE]
Z kwestii smaku zawsze robię.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
marseee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 06:08   #1009
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Witam nowe dziewczyny

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
I myslicie, że wam sie uda te rzeczy założyc zimą ja zeszłej zimy ani razu nie miałam golfu na sobie i emulki tylko 1 raz założyłam

Ja juz od listopada odpalam swoja swiateczną liste filmową i co weekend lece z moim ulubionym, swiątecznym filmikiem

POMOCY!!!! ROZTAPIAM SIĘ
Ja na upartego zeszłej zimy w ogóle nie musiałabym nosić zimowej kurtki, ale narzucałam ją na siebie, bo ma pojemne kieszenie, a nie lubię z torebką łazić

Padam od tych upałów. Mury ponownie się nagrzały, w nocy spać od duchoty nie idzie. Do tego komary jakby się wściekły - przez całe lato zgarnęłam raptem kilka ukąszeń, a w ciągu ostatnich 2 nocy jakieś 10


Kilka dni temu zauważyłam za oknem w kuchni dużego pająka z wyjątkowo tłustym odwłokiem Nie mogłam przyjrzeć mu się dokładnie, bo siedział wysoko, a że było wcześnie rano, to i lekko ciemnawo. W późniejszych porach dnia gdzieś znikał. Kilka razy próbowałam wyczaić jego kryjówkę z balkonu, ale za nic nie mogłam go namierzyć Mąż mnie podpuszczał i śmiał się, że pewnie czuje nadchodzącą zimę i wbija nam na chatę, żeby dupsko ogrzać
Dziś tego cudaka też wypatrzyłam, ale tym razem nie bimbał nieruchomo, a maszerował po sieci. Skończyłam robić chłopu kanapki, zerkam, a pająk właśnie wchodzi sobie do mojej kuchni Od ponad godziny siedzi sobie przy oknie i nie widać, aby zbierał się do wyjścia A właściwie zbierała -bo okazało się, że to spasiona samica krzyżaka ogrodowego
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 06:56   #1010
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Też martwi mnie to czy my bedziemy miały szansę ponosić nasze ciepłe rzeczy - faktycznie jest coraz cieplej i zimy już nie te ...
Teraz też pogoda zapowiada się bez zmian do końca miesiąca .co to się dzieje
Pozostanie nam sztuczny śnieg na szybach i udawanie że jest zimniej niż jest ;0
Ja równiez czekam z filmami świątecznymi do listopada ,nawet mam już kolorowankę świąteczną przygotowaną .
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 06:59   #1011
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
I myslicie, że wam sie uda te rzeczy założyc zimą ja zeszłej zimy ani razu nie miałam golfu na sobie i emulki tylko 1 raz założyłam



POMOCY!!!! ROZTAPIAM SIĘ
Ja tez
Emu zalozylam jednak wiecej razy ale i tak za malo

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny


Ja na upartego zeszłej zimy w ogóle nie musiałabym nosić zimowej kurtki, ale narzucałam ją na siebie, bo ma pojemne kieszenie, a nie lubię z torebką łazić

Padam od tych upałów. Mury ponownie się nagrzały, w nocy spać od duchoty nie idzie. Do tego komary jakby się wściekły - przez całe lato zgarnęłam raptem kilka ukąszeń, a w ciągu ostatnich 2 nocy jakieś 10


Kilka dni temu zauważyłam za oknem w kuchni dużego pająka z wyjątkowo tłustym odwłokiem Nie mogłam przyjrzeć mu się dokładnie, bo siedział wysoko, a że było wcześnie rano, to i lekko ciemnawo. W późniejszych porach dnia gdzieś znikał. Kilka razy próbowałam wyczaić jego kryjówkę z balkonu, ale za nic nie mogłam go namierzyć Mąż mnie podpuszczał i śmiał się, że pewnie czuje nadchodzącą zimę i wbija nam na chatę, żeby dupsko ogrzać
Dziś tego cudaka też wypatrzyłam, ale tym razem nie bimbał nieruchomo, a maszerował po sieci. Skończyłam robić chłopu kanapki, zerkam, a pająk właśnie wchodzi sobie do mojej kuchni Od ponad godziny siedzi sobie przy oknie i nie widać, aby zbierał się do wyjścia A właściwie zbierała -bo okazało się, że to spasiona samica krzyżaka ogrodowego

O jezysmaria mialam kiedys krzyzaka, dziad uwil sobie siec na moim oknie w pokoju. Za firanka.
Najgorsze, ze ok tyg. Wcześniej, codziennie jak zamykalam i otwieralam okno to czulam ze cos sztywnego mi sie przykleja do rak, myslalam ze moze moje klaki jak zwykle sa wszedzie, a potem jak go zobaczylam, zrozumialam, ze to byla siec
W koncu zawezwalam kolege ktory go pochwycil w szklanke



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 06:59   #1012
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ide do pracy ze sluchawkami w uszach i mi sie wlaczyl moj swiateczny pakiet
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 07:49   #1013
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ide do pracy ze sluchawkami w uszach i mi sie wlaczyl moj swiateczny pakiet
Ja w sumie mam malo swiatecznych piosenek, musze to w tym roku opracowac



W ogole jestem zachwycona, bo w listopadzie przeprowadzamy sie z chlopakiem - aktualnie ja u niego pomieszkuje, ale nie czuje sie do konca u siebie no i nie przepadam z tym mieszkaniem tak ogolnie, wiec jestem super zachwycona wizja, ze beda pierwsze swieta w nowym mieszkaniu i wszystko sobie urzadze jak bede chciala i beda swiateczne ozdobyyyyy o matkooo
No i w zeszlym roku kupilam super lampki na okno, a w nowym mieszkaniu jest cala sciana okien, wiec bedzie tak pieknie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:00   #1014
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja w sumie mam malo swiatecznych piosenek, musze to w tym roku opracowac



W ogole jestem zachwycona, bo w listopadzie przeprowadzamy sie z chlopakiem - aktualnie ja u niego pomieszkuje, ale nie czuje sie do konca u siebie no i nie przepadam z tym mieszkaniem tak ogolnie, wiec jestem super zachwycona wizja, ze beda pierwsze swieta w nowym mieszkaniu i wszystko sobie urzadze jak bede chciala i beda swiateczne ozdobyyyyy o matkooo
No i w zeszlym roku kupilam super lampki na okno, a w nowym mieszkaniu jest cala sciana okien, wiec bedzie tak pieknie
Pamiętam pierwsze dekorowanie naszego wspolnego mieszkania, magiczna atmosfera Teraz szkoda mi tego że zawsze na święta wyjeżdżamy albo do rodziny narzeczonego albo do mojej i w święta nie możemy nacieszyć się nasza choinka dlatego ubieramy zawsze 6 grudnia
Mam dość tych upałów...marzy mi się już prawdziwa jesień, widziałam ze chyba od weekendu ma być ochłodzenie, oby, bo jak nie to chyba zwariuje :-P
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:01   #1015
Kelis95
Raczkowanie
 
Avatar Kelis95
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań/Warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja w sumie mam malo swiatecznych piosenek, musze to w tym roku opracowac



W ogole jestem zachwycona, bo w listopadzie przeprowadzamy sie z chlopakiem - aktualnie ja u niego pomieszkuje, ale nie czuje sie do konca u siebie no i nie przepadam z tym mieszkaniem tak ogolnie, wiec jestem super zachwycona wizja, ze beda pierwsze swieta w nowym mieszkaniu i wszystko sobie urzadze jak bede chciala i beda swiateczne ozdobyyyyy o matkooo
No i w zeszlym roku kupilam super lampki na okno, a w nowym mieszkaniu jest cala sciana okien, wiec bedzie tak pieknie
W opracowaniu swiatecznej playlisty bardzo pomaga rmf święta 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelis95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:30   #1016
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Pamiętam pierwsze dekorowanie naszego wspolnego mieszkania, magiczna atmosfera Teraz szkoda mi tego że zawsze na święta wyjeżdżamy albo do rodziny narzeczonego albo do mojej i w święta nie możemy nacieszyć się nasza choinka dlatego ubieramy zawsze 6 grudnia
Mam dość tych upałów...marzy mi się już prawdziwa jesień, widziałam ze chyba od weekendu ma być ochłodzenie, oby, bo jak nie to chyba zwariuje :-P
Moj chlopak jest wlochem i domyslnie mielismy jechac na swieta do jego rodziny - z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony tak dziwnie w krotkim rekawku w czasie swiat xD W kazdym razie, w koncu zmienilismy plany i swieta spedzamy z moja rodzina, a do jego rodziny pojedziemy na nowy rok
I w sumie jestem zadowolona, bo gdybysmy na swieta wyjezdzali to nie moglabym ozdobic domu swiatecznie


Cytat:
Napisane przez Kelis95 Pokaż wiadomość
W opracowaniu swiatecznej playlisty bardzo pomaga rmf święta 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak sie zastanawiam czy np Open fm tez czegos takiego nie ma, oni maja rozne rodzaje
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:32   #1017
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Moj chlopak jest wlochem i domyslnie mielismy jechac na swieta do jego rodziny - z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony tak dziwnie w krotkim rekawku w czasie swiat xD W kazdym razie, w koncu zmienilismy plany i swieta spedzamy z moja rodzina, a do jego rodziny pojedziemy na nowy rok
I w sumie jestem zadowolona, bo gdybysmy na swieta wyjezdzali to nie moglabym ozdobic domu swiatecznie



Tak sie zastanawiam czy np Open fm tez czegos takiego nie ma, oni maja rozne rodzaje
Przypomnialyscie mi o rmf święta i wlasnie sobie puściłam do sprzątania :-D

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:48   #1018
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Też mam ogarniętą świąteczną playlistę na Spotify
Co roku dochodzą nowe pozycje - nie tylko klasyki, w tamtym złapałam kilka fajnych utworów, ale żeby już słuchać to nie. Za ciepło

Mam koleżankę, która od kilku lat mieszka w Australii i zawsze się skarży, że u nich atmosfera niby świąteczna, ale zupełnie inna. Australijczycy są przyzwyczajeni do letniej aury, ale dla kogoś z drugiej półkuli nawet po kilku latach ciężko się przestawić na BN w lecie.
ttts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:48   #1019
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja jeszcze swiatecznych list nie zaczynam, bo za bardzo lubie jesien
Tu moja ulubiona jesienna, znalazlam kiedys przypadkiem: https://youtu.be/XePzW03p0WE
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:49   #1020
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Mam tak samo Ja się zawsze po kolacji wigilijnej zamieniam w człowieka-swetra, siadam z butelką winą i lecę z maratonem Co roku to samo leci, ale te filmy się nie nudzą
Czy to nie jest po prostu cudowne?

[1=1273bc5d9eab8ca69e607ab 4a8d65503c2bb7223;6521883 6]macie jakiś sprawdzony przepis na ciasto marchewkowe? nigdy nie robiłam, a łazi za mną juz długi czas [/QUOTE]
Ja zwykle robię z różnych przepisów, nie spotkałam się jeszcze z niedobrym ciastem marchewkowym, więc śmiało rób! Nie pożałujesz

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Też martwi mnie to czy my bedziemy miały szansę ponosić nasze ciepłe rzeczy - faktycznie jest coraz cieplej i zimy już nie te ...
Teraz też pogoda zapowiada się bez zmian do końca miesiąca .co to się dzieje
Pozostanie nam sztuczny śnieg na szybach i udawanie że jest zimniej niż jest ;0
Ja równiez czekam z filmami świątecznymi do listopada ,nawet mam już kolorowankę świąteczną przygotowaną .
Nie no, nie straszcie! Od weekendu u mnie ma być 17 stopni, a to dobra wiadomość Byle wytrzymać do piątku!

Cytat:
Napisane przez Kelis95 Pokaż wiadomość
W opracowaniu swiatecznej playlisty bardzo pomaga rmf święta 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam! Jedyne, co mi tam przeszkadza to częstotliwość odtwarzania piosenki Rudolph the red nosed reindeer, której NIE CIERPIĘ
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.