Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :). - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 17:47   #1
Wojtku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4

Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :).


Witam wszystkich użytkowników a szczególnie Panie . Moje pytanie brzmi następująco swojego czasu ważąc 87 kg przez pół roku spadłem do 63kg,wszystko ładnie pięknie tylko niestety mam jeden wielki dosłownie problem,na tyłku bardzo rozciągnęła mi się skóra która jest zwiotczała i mam sporo rozstępów,inaczej po prostu tyłek jest za duży i nadmiary skóry mi wiszą,z wszystkich innych partii śladu po tłuszczu nie ma.Od pewnego czasu ćwiczę mięśnie pośladków ale wiem że istnieje coś takiego jak właśnie żele wyszczuplające/modelujące nie bardzo się na tym znam więc pytam czy możecie polecić jakiś konkretny dobry żel który mi pomoże wymodelować plus zrzucić z tyłka zbędny tłuszcz w połączeniu oczywiście z ćwiczeniami,bardzo mi na tym zależy ponieważ odczuwam dyskomfort z powodu tych fuj pośladków. Z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi i rady.
Wojtku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:08   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :).

Takie kremy co najwyżej wygładzą, trochę napną skórę, ale za dużo nie zrobią ze zwiotczałą skórą.. Za szybko zrzuciłeś te kilogramy i dlatego tak teraz jest. Przejrzy KWC, najlepsze to te:

https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999

Oprócz tego używaj pellingu, szorstkiej gąbki do masażu w kąpieli.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:12   #3
Wojtku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :).

Okej ale czy żel przeznaczony dla kobiet nadaje się też do stosowania dla mężczyzn czy konkretnie celować tylko w produkty skierowane do męskiej publiczności ?
Wojtku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:13   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :).

Kiedyś robiono takie badanie: wypróbowano większość tego typu żeli/kremów dostępnych na rynku- ŻADEN nie przyniósł spodziewanego efektu to byłoby zbyt piękne gdyby można się było tylko smarować a ciało by się samo modelowało... Ze zwiotczałą skórą już raczej nic nie zrobisz (chyba że operacyjnie), możesz ją co najwyżej trochę ujędrnić, no ale to niestety nie to samo (takich balsamów masz masę chociażby w rossmanie, np taki żółty Garniera) + oczywiście ćwiczenia fizyczne.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:16   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :).

Do mężczyzn, do kobiet- taki podział wśród tego typu kosmetyków różni się tylko zapachem tak naprawdę. Raczej patrz na skład- co jest na początku (tego najwięcej), a składniki aktywne do takie skóry to: kofeina, koenzym A, krzem, L karnityna, wyciąg z bluszczu, miłorzębu, algi, koenzym Q10.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:12   #6
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Żel wyszczuplający/modelujący.Pytanie od Pana do Pań :).

ja bym poleciła pochodzić trochę na rollmasaż, jest znacznie skuteczniejszy od wszelkich kremów - modeluje, wyszczupla i pomaga z napięciem skóry. Ewentualnie masaż ręczny limfatyczny (czyli twarda szczotka, albo rękawica kessa). Z kremami daj sobie spokój, lepiej kup sobie za to zdrowy olej do stosowania do wewnątrz
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.