Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-29, 18:10   #2941
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki ja już też po wizycie Dziś mam cięzki dzień.. bo młody wstał o godzinie 5 i cały rytm dnia zaburzony.. zamiast teraz mieć drzemke zasnął w aucie.. czyli musze z nim dotrwać do 20 teraz a ledwo żyję uwierzcie mi spałam 4 h


Kasperka duzy Maxymilianek moj TYmek ma 700 gram a dziś mamy 23 tydz i 4 dzień i wszystko dorze jak to mówi gin.. starsznie się rusza od kilku dni.. na usg też dał popalić

AAAA i wiecie co dziewczyny? dziś gin by mi z TYmka zrobiła córeczkę przed usg pyta: znamy płeć? na co odp, że tak powiedzieć pani? nie chciała twierdząc,że zaraz sprawdzimy czy się zgadza:P Jeżdziła usg i do mnie "mówiłam,że córka prawda? jak jej powiedziłam,że synek tak biedna zaczeła szukać siusiaka i mówi faktycznie i pokazywąła mi 10 razy,że na 100% chłopiec nawet przez chwilę nie uwierzyłam,że córa bo już wczesniej mam na zdjęciu dowód siusiaka ogólnie było widać,że raz siusiak się chował raz pokazywal za mocno wariował, więc wierzę już ,że można łatwo pomylić się z córci na syna



aaa i waga nie 3,5 kg tylko już 4,5 do przodu :P

Ale jaja z ta płcią hihi ale dobrze ze wszystko w porządku z małym




Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Hej, my tez dzis jestesmy po wizycie, Juleczka wazy w 22t5d 530 g, ja od poczatku ciąży przytylam 1 kg (myslalam ze bedzie wiecej i milo sie zaskoczylam) wsztstko wyglada dobrze, szyjke mam baardzo dluga bo prawie 5 cm 😀 no i poki co witamin mam nie brac bo wyniki mam rewelacyjne

także gratuluję wizyty a to już ciężka Julka ..😊




Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Mam nawet po kilka w ciągu godziny. Nie są bolesne ale trochę dużo ich jest, tak mi się wydaje.
Podczas skurczu brzuch robi się twardy i odczuwam napięcie i dyskomfort. Trochę podobne uczucie do tego jak dzidzia się rozciąga, ale wtedy nie jest twarda macica.
Coś czuję że wyrobię się z porodem przed wyznaczonym terminem.

Roxana profesjonalnie się zabierasz za stronkę

Aa takie skurcze to i ja mam od czasu do czasu i wlasnie nie boli.. twardnieje brzuch i ciągnie w dół i często myślę że to dzidzia się rozciąga. . Juz sama nie wiem .




Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
u mnie za każdym razem coś wyleci... do wczoraj było nawet spoko, bo pokazywała się dosłownie kropla, ale dzisiaj praktycznie "sikam siarą" w dodatku z prawej piersi bardziej niż z lewej... a właściwie dlaczego nie wolno wyciskać? Muszę dopytać gin za tydzień na wizycie...



U mnie ostatnio przy kąpieli leciało trochę śle nie dużo . Np nie powinno się naciskać


Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
U nas też lipa... Jest H&M, ale tak jak piszesz - nie ma w czym wybrać... Oprócz tego wiem jeszcze o jednym sklepie dla kobiet w ciąży, ale szału tam nie ma, a za głupią bluzkę trzeba dać ok 150 zł
Dlatego też postawiłam na gładkie spodnie, tylko w kolorze kawa z mlekiem i dłuższą białą koszulę (choć bardziej to jest bluzka niż koszula) Ładnie mi podkreśla brzuszek, a nie wyglądam jak wieloryb
a jakie buty kupiłaś? Balerinki? Bo ja właśnie szukam czarno-beżowych I w przyszłym tyg planuje się wybrać do ccc, bo mam tam założoną kartę rabatową

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------




nie boli, wręcz przeciwnie - przynosi ulgę Ja czytałam, że nie powinno się wyciskać, bo to pobudza laktację i tej siary będzie więcej i więcej..., ale to jest inf od wujka google, a jemu nie bardzo wierzę

Dokładnie to pobudza laktację 😊
Co to ciuchów ja kupuję zwykle bluzki tylko większe o dwa rozmiary najlepiej rozciągliwe spodnie mam ciążowe 2 pary reszta to legginsy zwykle na gumce tez większe ciut kupiłam 😊




Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
ja tez ale się namęczyłam na tym ręcznym (aventa) też mi skrzypiał chyba 40 min sie męczyliśmy z mężemy,żeby odciągnąc az 100 ml z dwóch piersi
A ja miałam baby frank przy marcelu zwykły ręczny dałam rade nie było problemu 😊teraz baby ono kupiłam tez ręczny 😊
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 18:32   #2942
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja też mam teraz 39, więc też na to zwracam uwagę Chyba odgapię od Ciebie i kupię takie same Bo podobają mi się, a nie mam ani sił, ani ochoty latać po sklepach....




haha no nic na to nie poradzę... to jest silniejsze ode mnie...

co do laktatora, to miałam nie kupować przed porodem, bo nie wiedziałam, czy będę miała w ogóle pokarm... teraz zapowiada się, że mogę mieć go nawet nadmiar, więc bez laktatora się pewnie nie obejdzie... chyba muszę się za jakimś rozglądnąć...
Ja dziś przeszłam dwie galerie i w każdym sklepie zwracałam uwagę na buty, weszłam do ccc i jakoś te mi wpadły od razu w oko klasyczne, proste, kolory pasujące do wszystkiego...

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Fajnie, chłopak niech będzie wysoki .A jak Ty się czujesz?

Fakt ostatnio się czuje jakbym miała warte na kuchni. W sumie wpierw przygotowania do weekendu,a teraz....do kolejnego weekendu. Musze ulepić 30 gołąbków ,bo nie bardzo mam pomysł co mogę przygotować i przewieźć 340km . Wymyśliłam więc gołąbki,ktore łatwo odgrzać i nie stracą tym samym na smaku


ooo smakowa glukoza,nawet nie wiedziałam,że taka jest. Mnie ostatnio Pani w laboratorium oświeciła,że mogę sobie pół cytryny przynieść. W sumie chyba skorzystam.
Nie martw się jutro zaspokoisz swój smak na słodkie..na wyrost


ale masz fajnie z tym lumpem! kopalnia Skarbów
Rozumiem,że imprezka Borysa udana? czym ugościłaś Królową Niebrzydką :P?

Ubrania ciążowe masz racje, HM ma jakieś szaro-bure. Ja właśnie zaczęłam szukać w normalnych sklepach i tym samym zakupiłam długą spódnice i bluzke która zakrywa brzuch.
I racja sukienki w literke A wyglądają średnio korzystnie. Wydaje mi się,że musi być odcinana pod biustem i w miare prosta,nie rozkloszowana. Bynajmniej u mnie się sprawdza i nie wyglądam jak Buka. A rozważasz zakupy internetowe,czy raczej wolisz na żywo obejrzec?

Tiaaa budzisz się rano i zastanawiasz się,kto Ci wstrzyknął ten silikon w nocy. Cycki jak Pamela

Hehe no przyznam,że pierwsze wrażenie jak się człowiek zainstaluje z tym ustrojstwem jest dziwne. Tam są różne poziomy ssania(na szczęście),ale wtedy zrozumiałam jak się czują dojone zwierzęta :P
Niemniej jak już leci to naprawde minuta pięć kiedy się napełni butle. Myślę,że "będzie Pani zadowolona"

Rozważałam zakupy przez internet wcześniej zakupiłam trzy koszule, jedna do sprzedaży, fajna z hm mama, ale niestety za duża w biuście na mnie:/ w krawcowe szkoda mi się bawić, więc na razie leży w szafie. W tym przypadku ciuchy potrzebne mi są na tą niedzielę, więc nie chciałam ryzykować i musiałam się nałazić i przymierzać
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 19:25   #2943
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość


Co to ciuchów ja kupuję zwykle bluzki tylko większe o dwa rozmiary najlepiej rozciągliwe spodnie mam ciążowe 2 pary reszta to legginsy zwykle na gumce tez większe ciut kupiłam 😊

ale ja mam ten problem, że jak kupię większy rozmiar, to w ramionach jest za szeroka i wtedy w ogóle już wyglądam jak beczka
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 19:39   #2944
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Mravka Babkę w koronie ugościłam obiadem najpierw rolady wołowe z boczkiem i ogóreczkiem - ona lubi takie kąski . później zrobiłam sałatkę grecka bo ja miałam smaka sałatkę gyros i ciasto francuskie z łososiem co mówiłaś. Zapiekanek juz nie robiłam skoro obiad był.. trochę bez przesady, ją naucze,że ciągle po królewsku i będzie chciała non stop wpadać.. juz mi sie pytała kiedy nastpena impreza

Jak TYmek kochana? ile miał na ostatniej wizycie i w którym byłas tygodniu? 500 gram dobrze pamietam? moj dzis mial 700- 23tydz i 4 dni.

Ja się ostatnio czułam jak "krówka" dojna gdy siora mi kupiła w lumpku super ładna koszulę nocną.. ale taka typowo do karmienia nie na guziki tylko takie dziury chowane- pierwszy raz widziałąm.Zawsze rczej na guziki jak to pokazałam męzowi, że tak tylko się wyciąga to myślałam,że zacznie się smiać a ten do mnie,że się podjarał: hahaha:
Uuu to poszłaś na całość. Musiała mieć minę jak dostałam tyle dobrego. To ciasto francuskie Ci smakowało?
Ja w końcu zrobiłam kurczaka w marynacie miodowo-musztardowej jako danie nie wymagające sterczenia przy garach

Tymek to będzie chyba jakiś Forest Gump. Tak mi daje czadu,że mam chyba zakwasy od środka. Skubany wierci się chwilami boleśnie. Jak byłam na wizycie w 22+2 dni to miał 500gr, także raczej malutki pewnie nie będzie. Teraz będę szła na kolejne USG dopiero w czerwcu,chyba,że mi cierpliwości nie starczy :P

Swoją drogą dziś odbieram Małego z przedszkola i słyszę jak mama przychodzi z chłopcem na zajęcia adaptacyjne(ok 2 latek) i co.."Tymuś chodz do mamy". Widziałam,że kasperka też pisała ,że u Niej to częste imie. A miało być takie...niepopularne..

No to mężu ma niezły gust może teraz musisz zmienić garderobę na wersje tylko ciążową
Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Ja dziś przeszłam dwie galerie i w każdym sklepie zwracałam uwagę na buty, weszłam do ccc i jakoś te mi wpadły od razu w oko klasyczne, proste, kolory pasujące do wszystkiego...

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------




Rozważałam zakupy przez internet wcześniej zakupiłam trzy koszule, jedna do sprzedaży, fajna z hm mama, ale niestety za duża w biuście na mnie:/ w krawcowe szkoda mi się bawić, więc na razie leży w szafie. W tym przypadku ciuchy potrzebne mi są na tą niedzielę, więc nie chciałam ryzykować i musiałam się nałazić i przymierzać
Faktycznie za wiele czasu nie miałaś na ryzykowanie,że będzie pasowało. Wiesz co czasem faktycznie w zwykłych sklepach można znalezc takie optymalne rzeczy. Zauważyłam,że w Tatuum mają koszulki/bluzki dłuższe..coby pępek zakrywało

TZ przytargał do domu dwie kapuchy, witajcie gołąbki w wersji dla wojska , torcie, tarto..

Piszecie o twardnieniu brzucha. Też mnie to często spotyka jak "poszaleje". Choć ostatnio szaleństwo to wyjście do sklepu nie wspomne ,że brzuch mi się spinał nawet podczas prasowania(ale to akurat się dobrze składa,bo mam pretekst aby tego nie robić )

Dziewczyny które mają żelazko parowe/stacje parową macie jakąś specjalną deskę do prasowania? Zauważyłam,że odkąd mam to super-hiper żelazko,które bucha parą niczym lokomotywa z Tuwima to centralnie cieknie mi woda na podłogę. Po dluzszym prasowaniu materiał na desce robi się wilgotny i tym samym tworzą się mokre plamy na ubraniach
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 19:42   #2945
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Ja w końcu zrobiłam kurczaka w marynacie miodowo-musztardowej jako danie nie wymagające sterczenia przy garach
Mialam to samo na obiad!
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 19:56   #2946
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Do poczytania http://mataja.pl/2015/04/karmisz-pie...emnosc-piersi/

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Mialam to samo na obiad!
o widzisz,a ja robiłam pierwszy raz z duszą na ramieniu. Kupiłam piękne dwa kuraki zagrodowe i heja. Przyznam,że naprawdę smaczne wyszło i poszły oba, wszyscy twierdzili,że smaczne (w sumie to ośmieliliby się mówić inaczej :P)
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 20:06   #2947
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 20:16   #2948
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Do poczytania http://mataja.pl/2015/04/karmisz-pie...emnosc-piersi/

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------


o widzisz,a ja robiłam pierwszy raz z duszą na ramieniu. Kupiłam piękne dwa kuraki zagrodowe i heja. Przyznam,że naprawdę smaczne wyszło i poszły oba, wszyscy twierdzili,że smaczne (w sumie to ośmieliliby się mówić inaczej :P)
Tez robilam pierwszy raz haha ! Ale robilam piersi i tez smakowalo ja lubie takie smaki slodko ostre na pewno bedzie częściej u nas goscic na talerzu tylko to szorowanie rusztu pozniej wkurza (robilam na grillu w piekarniku)


Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie
Gratki ) no i wylecz predko nieproszonego goscia
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 20:21   #2949
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie

zdrowego i dużego Maluszka
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 20:28   #2950
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziewczyny gratuluję wizyt
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 20:40   #2951
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ale ja mam ten problem, że jak kupię większy rozmiar, to w ramionach jest za szeroka i wtedy w ogóle już wyglądam jak beczka
Aa to ja mam ze spodniami wiecznie problem przeważnie 38 za małe a 40 za duże haha .. 😀





Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie
Gratuluje udanej wizyty 😊 a infekcja to pikuś ☺ raz dwa i wyleczona. .

Ja juz przejrzałam co mam czego nie mam i długa lista jest tego co nam już .. 😄
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 20:47   #2952
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja juz przejrzałam co mam czego nie mam i długa lista jest tego co nam już .. 😄
Ja mam długa liste tego co nie mam :P jeszcze czas
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 21:01   #2953
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Fajnie, chłopak niech będzie wysoki .A jak Ty się czujesz?

Fakt ostatnio się czuje jakbym miała warte na kuchni. W sumie wpierw przygotowania do weekendu,a teraz....do kolejnego weekendu. Musze ulepić 30 gołąbków ,bo nie bardzo mam pomysł co mogę przygotować i przewieźć 340km . Wymyśliłam więc gołąbki,ktore łatwo odgrzać i nie stracą tym samym na smaku


ooo smakowa glukoza,nawet nie wiedziałam,że taka jest. Mnie ostatnio Pani w laboratorium oświeciła,że mogę sobie pół cytryny przynieść. W sumie chyba skorzystam.
Nie martw się jutro zaspokoisz swój smak na słodkie..na wyrost


ale masz fajnie z tym lumpem! kopalnia Skarbów
Rozumiem,że imprezka Borysa udana? czym ugościłaś Królową Niebrzydką :P?

Ubrania ciążowe masz racje, HM ma jakieś szaro-bure. Ja właśnie zaczęłam szukać w normalnych sklepach i tym samym zakupiłam długą spódnice i bluzke która zakrywa brzuch.
I racja sukienki w literke A wyglądają średnio korzystnie. Wydaje mi się,że musi być odcinana pod biustem i w miare prosta,nie rozkloszowana. Bynajmniej u mnie się sprawdza i nie wyglądam jak Buka. A rozważasz zakupy internetowe,czy raczej wolisz na żywo obejrzec?

Tiaaa budzisz się rano i zastanawiasz się,kto Ci wstrzyknął ten silikon w nocy. Cycki jak Pamela

Hehe no przyznam,że pierwsze wrażenie jak się człowiek zainstaluje z tym ustrojstwem jest dziwne. Tam są różne poziomy ssania(na szczęście),ale wtedy zrozumiałam jak się czują dojone zwierzęta :P
Niemniej jak już leci to naprawde minuta pięć kiedy się napełni butle. Myślę,że "będzie Pani zadowolona"


Gołąbki są baaardzo dobrym pomysłem
Będą smaczne nawet po takiej długiej podróży


Jeśli chodzi o moje samopoczucie to czuje się całkiem dobrze tyle, że szybko zmęczona jestem
W ciągu dnia nie chcę spać, bo później w nocy przewracam się z boku na bok
Niedawno wróciliśmy do domu...byliśmy na kolacji i odebrałam auto na próbę, pojeździłam sobie i jestem zachwycona

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Mravka Babkę w koronie ugościłam obiadem najpierw rolady wołowe z boczkiem i ogóreczkiem - ona lubi takie kąski . później zrobiłam sałatkę grecka bo ja miałam smaka sałatkę gyros i ciasto francuskie z łososiem co mówiłaś. Zapiekanek juz nie robiłam skoro obiad był.. trochę bez przesady, ją naucze,że ciągle po królewsku i będzie chciała non stop wpadać.. juz mi sie pytała kiedy nastpena impreza

Jak TYmek kochana? ile miał na ostatniej wizycie i w którym byłas tygodniu? 500 gram dobrze pamietam? moj dzis mial 700- 23tydz i 4 dni.

Ja się ostatnio czułam jak "krówka" dojna gdy siora mi kupiła w lumpku super ładna koszulę nocną.. ale taka typowo do karmienia nie na guziki tylko takie dziury chowane- pierwszy raz widziałąm.Zawsze rczej na guziki jak to pokazałam męzowi, że tak tylko się wyciąga to myślałam,że zacznie się smiać a ten do mnie,że się podjarał: hahaha:


Wyobraziłam sobie wlasnie Ciebie w tym cudeńku i spojrzenie Twojego meza
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 21:41   #2954
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Gołąbki są baaardzo dobrym pomysłem
Będą smaczne nawet po takiej długiej podróży


Jeśli chodzi o moje samopoczucie to czuje się całkiem dobrze tyle, że szybko zmęczona jestem
W ciągu dnia nie chcę spać, bo później w nocy przewracam się z boku na bok
Niedawno wróciliśmy do domu...byliśmy na kolacji i odebrałam auto na próbę, pojeździłam sobie i jestem zachwycona

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------





Wyobraziłam sobie wlasnie Ciebie w tym cudeńku i spojrzenie Twojego meza

A cóż to za autko ?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Ja mam długa liste tego co nie mam :P jeszcze czas

Tez to mowilam pol roku temu a juz zostały tylko 3 miesiące


Ja mam jakis spadek formy, czuje sie taka ociężała, taka napchana, taka beznadziejna, ze normalnie ułożyć sie do spania nie moge a co najlepsze waga dalej stoi w miejscu a dzis nawet zrezygnowałam z kolacji a czuje sie jakbym konia z kopytami zjadła :P
Powiem szczerze, ciąże z juniorem celebrowałam, przeżywałam ją itd a teraz pragnę o sierpień ! Jeden organizm a jakie dwie całkiem rozne od siebie ciąże
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-29 o 21:44
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 22:19   #2955
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A cóż to za autko ?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------




Tez to mowilam pol roku temu a juz zostały tylko 3 miesiące


Ja mam jakis spadek formy, czuje sie taka ociężała, taka napchana, taka beznadziejna, ze normalnie ułożyć sie do spania nie moge a co najlepsze waga dalej stoi w miejscu a dzis nawet zrezygnowałam z kolacji a czuje sie jakbym konia z kopytami zjadła :P
Powiem szczerze, ciąże z juniorem celebrowałam, przeżywałam ją itd a teraz pragnę o sierpień ! Jeden organizm a jakie dwie całkiem rozne od siebie ciąże


Audi S1 Sportback Quattro 231 PS , cudo ImageUploadedByWizaz Forum1430342654.257383.jpgImageUploadedByWizaz Forum1430342667.536893.jpg

Edytowane przez kasperka
Czas edycji: 2015-04-29 o 22:23
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 04:51   #2956
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Audi S1 Sportback Quattro 231 PS , cudo Załącznik 5970288Załącznik 5970289

Ooooo ! Ja co prawda jakas mega fanka audicy nie jestem ale cacuszko to Twoje ! planujesz kupic, na razie sie rozglądasz czy moze decyzja juz zapadła ?

Mi sie okropnie podoba volvo xc90, mazda cx5 no nie mówiąc juz o tym najnowszym jeepie grand cherokim aktualnie jeżdzę jego bratem sprzed kilku dobrych lat i tak bym sobie wymieniła juz na nowszy (najnowszy) model

Tez planujemy zmiane auta, tzn wlasnie jeepa chcemy zamienić bo mamy jeszcze vw polo ale to bedzie zostawione jako drugie auto dla TŻ do dojazdów do pracy... Chyba najbardziej jesteśmy zdecydowani na ta nowa mazdę no a w przyszłości moze... Moze tego jeepa haha

---
Ja sie obudziłam z mega zapchanym nosem, nie wiem co to w ogole ma znaczyć
Planuje wyskoczyć na małe zakupy spożywcze a pozniej pisac magisterkę, wczoraj zas siadlam do niej wieczorem i napisałam 3 strony wiec moze uda mi sie do czerwca to napisac i oddać ... na ta chwile jest wena ale co pozniej bedzie to sie okaze


A tak w ogole to
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-04-30 o 04:54
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 05:57   #2957
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ooooo ! Ja co prawda jakas mega fanka audicy nie jestem ale cacuszko to Twoje ! planujesz kupic, na razie sie rozglądasz czy moze decyzja juz zapadła ?

Mi sie okropnie podoba volvo xc90, mazda cx5 no nie mówiąc juz o tym najnowszym jeepie grand cherokim aktualnie jeżdzę jego bratem sprzed kilku dobrych lat i tak bym sobie wymieniła juz na nowszy (najnowszy) model

Tez planujemy zmiane auta, tzn wlasnie jeepa chcemy zamienić bo mamy jeszcze vw polo ale to bedzie zostawione jako drugie auto dla TŻ do dojazdów do pracy... Chyba najbardziej jesteśmy zdecydowani na ta nowa mazdę no a w przyszłości moze... Moze tego jeepa haha

---
Ja sie obudziłam z mega zapchanym nosem, nie wiem co to w ogole ma znaczyć
Planuje wyskoczyć na małe zakupy spożywcze a pozniej pisac magisterkę, wczoraj zas siadlam do niej wieczorem i napisałam 3 strony wiec moze uda mi sie do czerwca to napisac i oddać ... na ta chwile jest wena ale co pozniej bedzie to sie okaze


A tak w ogole to





Ja tez nigdy fanka audi nie bylam, ale wczoraj jak pojezdzilam tym autkiem to naprawde mi sie spodobalo...
Chcialabym cos zgrabnego, zwinnego do jezdzenia po miescie, ale oczywiscie mysle tez o tym, ze i do Pl pojade pewnie nieraz
Choc teraz to mysle, ze bedziemy starali sie czesciej jezdzic wlasnie we trojke
Poki co to probuje autka,ktore wchodza w gre i na koncu decyzje podejme...


Jaka pogoda u Ciebie??? U nas juz slonce swieci
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 06:09   #2958
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witajcie widze od rana tu o samochodach ;-) ja swojego jak narazie to nie zamienilabym na innego mamy wv bore ;-) uwielbiam <3 a dla naszej trojeczki w zupelnosci wystarczy ma pojemny bagaznik... ja juz po wspolnym sniadanku, maz do pracy poszedl a ja do lozka :-P leze i leniuchuje ;-) dzis ostatni dzien do pracy i weekend <3 oby przezyc do 16
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 06:33   #2959
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Audi S1 Sportback Quattro 231 PS , cudo Załącznik 5970288Załącznik 5970289
Ładne autko takie zgrabniutkie ..😀
My mamy typowo rodzinne opla astra kombi😄
Wgl witam się z rana . .. miałam koszmary jakieś i skurcz mnie w lydce chwycił straszne a biorę magnez ...😕
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 06:55   #2960
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość



Ja tez nigdy fanka audi nie bylam, ale wczoraj jak pojezdzilam tym autkiem to naprawde mi sie spodobalo...
Chcialabym cos zgrabnego, zwinnego do jezdzenia po miescie, ale oczywiscie mysle tez o tym, ze i do Pl pojade pewnie nieraz
Choc teraz to mysle, ze bedziemy starali sie czesciej jezdzic wlasnie we trojke
Poki co to probuje autka,ktore wchodza w gre i na koncu decyzje podejme...


Jaka pogoda u Ciebie??? U nas juz slonce swieci

U nas tez słoneczko pięknie swieci.

Ja po śniadanku, faceci odprawieni do szkoły/pracy, posprzatalam i włączyłam pranie. Lece do sklepu po jakies zakupy

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Witajcie widze od rana tu o samochodach ;-) ja swojego jak narazie to nie zamienilabym na innego mamy wv bore ;-) uwielbiam <3 a dla naszej trojeczki w zupelnosci wystarczy ma pojemny bagaznik... ja juz po wspolnym sniadanku, maz do pracy poszedl a ja do lozka :-P leze i leniuchuje ;-) dzis ostatni dzien do pracy i weekend <3 oby przezyc do 16

My na codzień jeździmy vw polo, jest juz ciasno dla naszej trójki nie mówiąc o czwórce zwłaszcza, ze sporo podróżujemy czy to po Polsce czy za granica dlatego tez zmiana auta nas nie minie ale to chyba po nowym roku dopiero
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 07:28   #2961
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)



u nas też piękna pogoda się zapowiada Muszę się zebrać i jechać do apteki po magnez, no i do rossmana po kosmetyki do oczu, ale jakoś nie mogę się zebrać
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 07:46   #2962
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzien dobry!
Odprowadziłam Robsona do przedszkola i za chwilę do kieratu.
Wszystko wskazuje na to,że będziemy w końcu mieli rolety w kuchni- wczoraj umówiłam się z Panią od rolet na najbliższy wtorek. Odkąd wprowadzili się naprzeciwko sąsiedzi jakoś mi bardziej zależeć na komforcie i możliwości swobodnego chodzenia po kuchni w -czym- tylko-chce
QUOTE=Anev0;51224835]Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie[/QUOTE]
suuuuper,że wizyta udana
I szybkiego wyleczenia paskudztwa!
Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Tez robilam pierwszy raz haha ! Ale robilam piersi i tez smakowalo ja lubie takie smaki slodko ostre na pewno bedzie częściej u nas goscic na talerzu tylko to szorowanie rusztu pozniej wkurza (robilam na grillu w piekarniku)



Gratki ) no i wylecz predko nieproszonego goscia
aaa na grillu w piekarniku, a ja wrzuciłam do naczynia zaroodpornego- ledwo się dwa obok siebie pomieściły. Przyznam,że ja też lubie takie słodko-ostre, a ten sos który został po marynacie to nawet dobry do kanapek się okazał
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Gołąbki są baaardzo dobrym pomysłem
Będą smaczne nawet po takiej długiej podróży


Jeśli chodzi o moje samopoczucie to czuje się całkiem dobrze tyle, że szybko zmęczona jestem
W ciągu dnia nie chcę spać, bo później w nocy przewracam się z boku na bok
Niedawno wróciliśmy do domu...byliśmy na kolacji i odebrałam auto na próbę, pojeździłam sobie i jestem zachwycona
Kurcze to już chyba taki czas,że zaczynamy szybko "wymiękać" w ciągu dnia. Mnie aż irytuje ten ogólny brak sił.
Ooooo jednak widzę białym jezdziłaś(wiem wiem,że to dopiero jazda próbna). A powiedz mi chcesz w automacie ,czy manualu?
I jakie jeszcze autka oprocz tego bierzesz pod uwagę?(pisałyśmy kiedyś o tym,ale przyznam,że już pamięć nie ta )

My od 2 tyg mamy docelowe auto służbowe TZ i przyznam szczerze ,że jezdzi się bosko( Peugeot 508 kombi). Na początku ciężko mi się było przyzwyczaić,że jakoś tak nisko się wsiada. Robsonowi za to najlepiej podszedł szklany dach
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ładne autko takie zgrabniutkie ..😀
My mamy typowo rodzinne opla astra kombi😄
Wgl witam się z rana . .. miałam koszmary jakieś i skurcz mnie w lydce chwycił straszne a biorę magnez ...😕
o to witam w klubie. Łydy czuje od 2 dni, chodze jak emerytka jakaś. A to ciekawe,że mimo brania magnezu Cię złapało. A są jakieś jego różne rodzaje? wiesz ja kojarze,że z żelazem tak chyba jest,że nie każde się dobrze przyswaja
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 07:59   #2963
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

o to witam w klubie. Łydy czuje od 2 dni, chodze jak emerytka jakaś. A to ciekawe,że mimo brania magnezu Cię złapało. A są jakieś jego różne rodzaje? wiesz ja kojarze,że z żelazem tak chyba jest,że nie każde się dobrze przyswaja[/QUOTE]





Ale za skurcze w łydkach odpowiedzialny jest chyba niedobór potasu, a nie magnezu? Jeśli się mylę, to mnie poprawcie Poza tym skurcze w łydkach są ponoć często spotykane pod koniec II trymestru...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 07:59   #2964
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Mnie tez ostatnio znow skurcze w lydki lapia... A juz byl spokoj, mnie cos wczoraj wieczorem zlapaly jakies placzki, ze jestem beznadziejna i ze do niczego sie nie nadaje itd. Moze poprostu zaduzo mysle o mozliwych niepowodzeniach... Nie wiem, moze tez juz mnie przerasta ta codzienna samotnosc, brak czasu na normalna rozmowe... nie wiem juz sama...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:02   #2965
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Mnie tez ostatnio znow skurcze w lydki lapia... A juz byl spokoj, mnie cos wczoraj wieczorem zlapaly jakies placzki, ze jestem beznadziejna i ze do niczego sie nie nadaje itd. Moze poprostu zaduzo mysle o mozliwych niepowodzeniach... Nie wiem, moze tez juz mnie przerasta ta codzienna samotnosc, brak czasu na normalna rozmowe... nie wiem juz sama...

Też mnie czasami nachodzą takie myśli... I coraz częściej mam zły humor i wybucham bez powodu... Jakbym była tu czasem nieznośna, to mnie zrozumcie chociaż wtedy raczej staram sie nie wchodzić na forum... Np wczoraj przed 23 złapał mnie taki podły humor, że bez kija nie podchodź Wkurzyłam sie na męża, a nawet nie wiem o co
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:02   #2966
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry U mnie też zapowiada się piękna pogoda
Dziś wizyta
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:06   #2967
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie też zapowiada się piękna pogoda
Dziś wizyta

Trzymam kciuki
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:09   #2968
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry u mnie zimno tż woła na kawkę wiec trzeba się ubrać, poza tym za godzinę idę odebrać fotelik, super okazja mi się trafiła, maxi cosi pebble w idealnym stanie za 20£, nowe chodzą za ponad 100 wiec super

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Ah i potrzebuje rady, myślę o kupnie czegoś takiego, co myślicie? Miała któraś styczność?
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:15   #2969
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Dzień dobry u mnie zimno tż woła na kawkę wiec trzeba się ubrać, poza tym za godzinę idę odebrać fotelik, super okazja mi się trafiła, maxi cosi pebble w idealnym stanie za 20£, nowe chodzą za ponad 100 wiec super

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Ah i potrzebuje rady, myślę o kupnie czegoś takiego, co myślicie? Miała któraś styczność?

znaleziska

co do tego śpiworka (?) to ja pierwszy raz taki widzę, a nie mając żadnego doświadczenia z dzieckiem nie potrafię Ci doradzić

a wiecie na jaki wynalazek się natknęłam czytając czasopismo "Dziecko"? Ktoś pytał o skuteczność baloników przygotowujących do porodu. Ponoć można takie kupić i od 36 tc wkłada się je do pochwy i pompuje, żeby rozciągnąć to i tamto No na takie coś bym w życiu nie wpadła Oczywiście zostało to skrytykowane przez eksperta, że jest to niepotrzebny i nieuzasadniony wydatek
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:19   #2970
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Odprowadziłam Robsona do przedszkola i za chwilę do kieratu.
Wszystko wskazuje na to,że będziemy w końcu mieli rolety w kuchni- wczoraj umówiłam się z Panią od rolet na najbliższy wtorek. Odkąd wprowadzili się naprzeciwko sąsiedzi jakoś mi bardziej zależeć na komforcie i możliwości swobodnego chodzenia po kuchni w -czym- tylko-chce
QUOTE=Anev0;51224835]Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie
suuuuper,że wizyta udana
I szybkiego wyleczenia paskudztwa!

aaa na grillu w piekarniku, a ja wrzuciłam do naczynia zaroodpornego- ledwo się dwa obok siebie pomieściły. Przyznam,że ja też lubie takie słodko-ostre, a ten sos który został po marynacie to nawet dobry do kanapek się okazał

Kurcze to już chyba taki czas,że zaczynamy szybko "wymiękać" w ciągu dnia. Mnie aż irytuje ten ogólny brak sił.
Ooooo jednak widzę białym jezdziłaś(wiem wiem,że to dopiero jazda próbna). A powiedz mi chcesz w automacie ,czy manualu?
I jakie jeszcze autka oprocz tego bierzesz pod uwagę?(pisałyśmy kiedyś o tym,ale przyznam,że już pamięć nie ta )

My od 2 tyg mamy docelowe auto służbowe TZ i przyznam szczerze ,że jezdzi się bosko( Peugeot 508 kombi). Na początku ciężko mi się było przyzwyczaić,że jakoś tak nisko się wsiada. Robsonowi za to najlepiej podszedł szklany dach

o to witam w klubie. Łydy czuje od 2 dni, chodze jak emerytka jakaś. A to ciekawe,że mimo brania magnezu Cię złapało. A są jakieś jego różne rodzaje? wiesz ja kojarze,że z żelazem tak chyba jest,że nie każde się dobrze przyswaja[/QUOTE]



Mialam na 2 dni audi a3 sportback, ale jakos nie skradl mojego serca i calkowicie odpada
Teraz mam audi s 1 sportback quattro i jestem wlasnie zachwycona...
Obydwa sa ze skrzynia manualna, ale oferty kupna przygotowane mam ze skrzynia automatyczna... tylko wydaje mi sie, ze ten, ktory mam obecnie wieksza frajde wlasnie sprawie jazda z manualna, ale moze sie myle
Scirocco odpadl niestety po dluzszym zastanowieniu, bo bede jezdzic z Maxem autem i chce jednak czterodrzwiowy samochod.
W przyszlym tyg.mam odebrac jeszcze mercedesa a klasse amg styling i wtedy bede musiala zdecydowac

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie też zapowiada się piękna pogoda
Dziś wizyta
Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie


Gratulacje
Szybkiego wyleczenia infekcji
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.