CO ZROBIĆ Z WŁOSAMi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-22, 15:19   #1
evanescence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Question

CO ZROBIĆ Z WŁOSAMi?


mam problem... moje wlosy sa wystopniowane, najdlusze siegajka do polowy łopatek, najkrotsze dokonca nosa. problem w tym ze obecnie jesli nie naloze maseczk badz odyzwki mam istne siano! po nalozeniu zdaja sie byc klaplnięte [wg. mojej siostry]. po kazdym umyciu prostuję włosy, te najdłuzsze sa idealnie proste a reszxta okropna.
CO RADZICIE?? zapuszczac dalej? jakich kosmetykow uzywac? uzywam timotei czeresniowa seria [odzywka i szampon] i maseczka dove intensywna regeneracja wlosy suche i zniszczone - ta granatowa



jak się opalasz- na ciele tak w miarę, a na twarzy wygląda jakbym była brudna ;]
kolor oczu- ciemny niebieski

piegi- ani jednego

cera- czerwienię się na czerwono taka bladawa raczej...

naturalny kolor wlosow- szary brąz [no tak )], a farbowane na mleczną czekoladę

kolor ust- podchodzi pod czerwony


W jakich kolorach - lubię czarny, szary, zielony, czerwony precz z rózowym;pp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorowe.JPG (98,2 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-10-23 o 13:58 Powód: usunięcie linku
evanescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:59   #2
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: CO ZROBIĆ Z WŁOSAMi?

mysle że powinnaś zapuścic włosy a pozniej jakos fajnie sciac, w grzywce (oczywiście mam na mysli taką na bok) może być ci ładnie, możesz też kupić sobie szamponetke, żeby sprawdzić w jakim kolorze bedziesz ładniej wyglądała (kolor schodzi po kilku dniach i znowu bedziesz miała swój naturalny), co do kosmetyków do prostowania włosów niestety nic ci nie doradze bo sama mam proste włosy i dlatego nie korzystam z takich produktów, ale jesli chcesz uzyskać efekt nie napuszonych tylko wyprostowanych włosów to prostując je na prostownicy wcześniej nałóż na nie odrobinę np jakiegoś żelu albo pianki i powinno być dobrze
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 21:48   #3
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: CO ZROBIĆ Z WŁOSAMi?

Wg mnie powinnaś zrezygnować z prostownicy. skoro masz siano, to robi się ono, ponieważ masz zniszczone i wysuszone włosy (właśnie przez prostownicę) oraz dlatego, że są nierówne. powinnaś używać teraz dobrych odżywek do włosów (w tym podkreślających skręt włosów albo do włosów puszących się) - poszukaj odpowiednich na KWC albo w wyszukiwarce. i powinnaś zapuszczać włosy i pozniej jak te najkrótsze odrosną, to je obciąć, np długość do ramion. i zawsze używaj odżywek (a nie pianek i lakierów) inaczej Twoje włosy znowu będą osłabione i będą nieładnie wyglądać. Pamiętaj też, że to wszystko wymaga czasu i cierpliwości, a rezultat nie przyjdzie od razu. Polecam Ci również Naftę kosmetyczną i olej rycynowy. poczytaj o nich - dobrze robią na włosy. i powodzenia
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.