zakupy na ebay.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 13:07   #1
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010

zakupy na ebay.pl


dziewczyny jestem zainteresowana zakupami zeli ibd z anglii lub ze stanow- bardziej nawet z anglii-paczka krocej bedzie szla ale nie bardzo wiem czy ma to realne szanse powodzenia- jak to jest na granicy, co z opłatami, podatkami??? zupełnie sie w tym nie łapie, ajednak ceny za granica sa niemal o polowe tansze. z tego co wyczytałąm na ebay.pl to koszty przesyłki wahają sie w granicach 20 zł- zaleznie od paczki oczywiscie. No ale do rzeczy- czy któras z Was zamawiała cos z zagranicy??? macie jakies doswiadczenia??? odezwijcie sie
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:28   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: zakupy na ebay.pl

podpinam sie do pytania, sama mam pomysł sprowadzenia na użytek własny żele ibd i ez flow
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 18:28   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zakupy na ebay.pl

Jakbyście zamawiały dajcie znać, też coś dobiorę a kosztami się podzielimy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:59   #4
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: zakupy na ebay.pl

troche już kupiłam na ebay-u głownie perfumy i ciuchy i zawsze byłam zadowolona-placisz najlepiej wg mnie paypal look'nij na te stroni dowiesz sie wiecej o tej formie płatności (http://pl.wikipedia.org/wiki/PayPal) http://www.paypal.pl/pl jakoś nie moge polecić przelewu bankowego (moj nadany na poczcie do Francji dotarł po 2 tygodnia!!!;-( -dobrze ze sprzedajacy był wyrozumiały
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 22:03   #5
izka11
Rozeznanie
 
Avatar izka11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 606
Dot.: zakupy na ebay.pl

Ja sobie zamówiłam zestaw akrylowy creative retention+, zapłaciłam niecałe 100 zł, miałam 2 proszki po 22g, liquid 120ml, odtłuszczacz chyba 100ml, nie chce mi sie sprawdzać, lakier tej samej firmy i 2 pilniki. Za same proszki tyle bym zapłaciła u nas albo i wiecej, to chyba niezły zakup
izka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 22:04   #6
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: zakupy na ebay.pl

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem zainteresowana zakupami zeli ibd z anglii lub ze stanow- bardziej nawet z anglii-paczka krocej bedzie szla ale nie bardzo wiem czy ma to realne szanse powodzenia- jak to jest na granicy, co z opłatami, podatkami??? zupełnie sie w tym nie łapie, ajednak ceny za granica sa niemal o polowe tansze. z tego co wyczytałąm na ebay.pl to koszty przesyłki wahają sie w granicach 20 zł- zaleznie od paczki oczywiscie. No ale do rzeczy- czy któras z Was zamawiała cos z zagranicy??? macie jakies doswiadczenia??? odezwijcie sie

płacisz jedynie za przedmiot i za koszt przesyłki-żadnych podatkw opłat na granicy- wiadomo koszt przesyłki jest większy ale zawsze warto bo zagranica sa czesta rzeczy króre w Polsce sa niedostepne albo dwa razy droższe
a zawsze dokładnie czytaj opisy i jak cos nie jest jasne pytaj -sprawdz jeszcze czy sprzedawca wysyła zagranice
jak masz jakieś pytania to pisz...
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 07:18   #7
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: zakupy na ebay.pl

no rozumiem że skoro jesteśmy w UE nie płacimy cła za produkty np z Anglii. Ale co w przypadku produktów z USA, własnie tam są najtańsze ibd i ez flow. Jak wygląda sprawa z cłem i załatwianiem tego wszystkiego? Bardzo prosze o odpowiedź.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 12:12   #8
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: zakupy na ebay.pl

no własnie, ciekawe co ze stanami????? kurcze ale przeciez w koncu to jest mala paczka, np. moze byc prezentem od bliskich- i co wtedy??? przeciez nie zagladaja do kazdej paki zeby sprawdzic jej zawartosc a moze jest na forum jakas dziewczyna ze stanow?? moze ja podpytamy?? znacie kogos????
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 08:11   #9
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: zakupy na ebay.pl

hej,
nie kupowałam nigdy ze stanów wiec nie wiem ale kupowalam przedmioty m.in z Anglii,Francji,Australii, Tajlandii....iiii nigdzie niczego nie płaciłam zadnego cła,czy czegos w tym stylu...paczka "przychodzila" do domu,chyba ze mnie nie było to awizo-odbierałam tak jak krajowe-wiec nie wiem na jakiej podstawie na paczki ze USA mialaby byc nałozona jakas opłata...
ja proponuje iść na poczte do dzialu paczkowego i po prostu zapytac-powinni wiedziec przeciez...
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:10   #10
charlotka
Raczkowanie
 
Avatar charlotka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 124
Dot.: zakupy na ebay.pl

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
no własnie, ciekawe co ze stanami????? kurcze ale przeciez w koncu to jest mala paczka, np. moze byc prezentem od bliskich- i co wtedy??? przeciez nie zagladaja do kazdej paki zeby sprawdzic jej zawartosc a moze jest na forum jakas dziewczyna ze stanow?? moze ja podpytamy?? znacie kogos????
Nie chodzi o rozmiar paczki, tylko o jej zawartość (najczęściej deklarowaną, bo przecież nie będą otwierać każdego pudełka). Można spokojnie potwierdzić, że jest to jakaś rodzinna osobista przesyłka. Też szukam kogoś zainteresowanego, bo chciałabym sprowadzić trochę kosmetyków do makijażu. Jeśli nie znajdzie się ktoś doświadczony w takich akcjach, to pozostaje nam jeszcze regulamin na stronie serwisu ebay.com
charlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:24   #11
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: zakupy na ebay.pl

ja kupowalam na ebay`u ze stanow do tej pory nie musialam placic zadnego cla .wiem ze jest jakas ustalona kwota do ktorej cla sie nie placi za towar to jest chyba 30 lub 40 $ ale nie jestem na 100% pewna ile ona wynosi.jedna z moich paczek opiewala na kwote 155$ , myslalam ze przywala mi clo do zaplaty ale nie zrobili tego.wiec chyba to czy clo bedzie do zaplaty zalezy od widzi mi sie celnikow pzdr
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 17:00   #12
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zakupy na ebay.pl

Jak najbardziej mogą naliczyć cło na rzeczy ze Stanów - jest to istna ruletka (puszczą czy nie).
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 20:38   #13
charlotka
Raczkowanie
 
Avatar charlotka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 124
Dot.: zakupy na ebay.pl

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej mogą naliczyć cło na rzeczy ze Stanów - jest to istna ruletka (puszczą czy nie).
Dlatego dla pewności można zapłacić kilka groszy więcej niż w Stanach, ale poszukać na brytyjskim ebayu i nie płacić cła wcale.
charlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:37   #14
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: zakupy na ebay.pl

dziewczyny, jest bardzo duży wątek o zakupach na ebayu na "pytania do wizażystki" i mozna się tam wszystkiego dowiedzieć. dziewczyny są tam bardzo pomocne, wytłumaczyły mi dokładnie na czym polega paypal i czemu jest to najbezpieczniejsza forma zapłaty ja kupowałam na ebayu i się póki co nie zawiodłam, naprawdę się opłaca często gęsto a z tym cłem z stanów, to przeważnie i tak nie naliczają, zamawiałam już ze stanów i było wszystko ok
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 10:38   #15
lope lope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: zakupy na ebay.pl

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem zainteresowana zakupami zeli ibd z anglii lub ze stanow- bardziej nawet z anglii-paczka krocej bedzie szla ale nie bardzo wiem czy ma to realne szanse powodzenia- jak to jest na granicy, co z opłatami, podatkami??? zupełnie sie w tym nie łapie, ajednak ceny za granica sa niemal o polowe tansze. z tego co wyczytałąm na ebay.pl to koszty przesyłki wahają sie w granicach 20 zł- zaleznie od paczki oczywiscie. No ale do rzeczy- czy któras z Was zamawiała cos z zagranicy??? macie jakies doswiadczenia??? odezwijcie sie

rzeczywiscie z angli ci sie bardziej bedzie oplacolo, w UE nie ma cla, z drugiej strony nei jest wcale powiedziane, ze paczke ze stanow musza ci koniecznie oclic. nie zawsze to robia i sa sposoby, by zwiekszyc prawdopodobienstwo ominiecia cla. poza tym jak najbardziej bezpieczne jest, tylko trzeba przestrzegac kilku regul, o ktorym meidzy innymi dziewczyny pisza.
lope lope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 10:50   #16
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: zakupy na ebay.pl

serdeczne dzieki na info, lecę na wątek do wizażu
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:25   #17
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: zakupy na ebay.pl

kurcze, czytam od kilku dni o e-bay USA i UK, ceny róznią sie drastycznie- w stanach zele sa absolutnie taniuśne w porównaniu do Polski- a co do UK, to szczerze mówiac prawie wszystko i tak jest tam sprowadzane ze stanów- np. jak wpisuje w wyszukiwarke ibd clear 2 oz builder- to wyskakuje mi kilka produktów- z czego 99% i tak jest wysyłanych ze stanów czyli lepiej już zamówić chyba ze stanów bezpośrednio- tylko tyłeczek mi się trzęsie na myśl o podatku- bo cła na kosmetyki na pewno nie ma - gdzieś tak wyczytałam, ale z kolei podatek to aż 22% wartości paczki u mnie sama paczka kosztowałaby 240$ liczac z kosztami przesyłki- ktore tez masakryczne bo az 30$, no ale gdyby nie ten podatek, to i tak kwota byłaby znośna..... nie wiem czy warto ryzykować
doła mam jak stodoła...... tak się napaliłam na te żele, z resztą moje już mi sie konczą więc na gwałt muszę coś zamawiać..... Ratunku!!!! Może ktoś kto czyta forum mieszka jednak w tych stanach- jeżeli paczka jest opisana jako prezent, to nie dowalają podatku.... zawsze mozemy sie jakos dogadac, bylebym juz ten problem miała z głowy......
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:34   #18
notYETaBUTTERFLY
Przyczajenie
 
Avatar notYETaBUTTERFLY
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Raciborz
Wiadomości: 20
Dot.: zakupy na ebay.pl

Hej. Ja czesto zamawiam z amazon.de, amazon.com, ebay.de i ebay.com Na wiekszosci jak sie zalogujesz, to od razu Ci pokazuje ile kosztuje przesylka do Polski. Wiekszosc sie placi przelewem, ale placisz tylko cene przedmiotu + przesylke. A clo itd. chyba nie jest doliczane ani nic.
__________________
"Lęk przed przegraną nie może powstrzymać przed grą"
Walka z nadwagą --> 88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65 [...]
Dąże do własnego ideału --> Nothing can`t stop me now
notYETaBUTTERFLY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:39   #19
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: zakupy na ebay.pl

z niemiec i ogólnie europy faktycznie cło nie jest doliczane bo w końcu jesteśmy w UE, ale Stany to inna beczka.... cła na kosmetyki co prawda nie ma- został zniesione chyba dwa lata temu- ale szykują juz ustawę, która ma przywrócić cło na kosmetyki już od 2009 roku

dlatego też tak bardzo mi zależy żeby dotrzeć do kogoś, kto jest w Stanach, albo kto ze Stanów cos zamawia....
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 11:11   #20
charlotka
Raczkowanie
 
Avatar charlotka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 124
Dot.: zakupy na ebay.pl

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
z niemiec i ogólnie europy faktycznie cło nie jest doliczane bo w końcu jesteśmy w UE, ale Stany to inna beczka.... cła na kosmetyki co prawda nie ma- został zniesione chyba dwa lata temu- ale szykują juz ustawę, która ma przywrócić cło na kosmetyki już od 2009 roku

dlatego też tak bardzo mi zależy żeby dotrzeć do kogoś, kto jest w Stanach, albo kto ze Stanów cos zamawia....

Weronina1010 - no, to nie ma co się zastanawiać - wchodź na ebay.com i zmawiaj, póki nie ma cła na kosmetyki ze Stanów. A z drugiej strony, może tak tylko straszą z tym cłem - wiele było "projektów", które nie doszły do skutku.
charlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.