Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 19:22   #61
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Hej dziewczyny
To ja też się melduję w wątku!
Zdaję to, co w podpisie, a w przyszłości planuję iść na technika farmacji (Wrocław), a następnie może magister. Muszę jeszcze pomyśleć nad jakimiś innymi kierunkami.
Materiał, który mam opanowany to NIC... Męczę się nad genetyką, więc może mnie jakoś zmotywujecie... Niektóre z Was mają już tyle przerobione, a ja...
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:24   #62
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

matysia ja też jestem w klasie z bio na P, ale zdaję ją na R, bo przedmioty, które mam R w mojej klasie, nie dość, że nie są prowadzone jak R, to jeszcze kompletnie mnie nie interesują
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:25   #63
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Moim zdaniem najważniejsze to chcieć i się przyłożyć
Mnie odpało po, inf, pp, woki chyba tyle? w ogóle, niech oni sie opamiętają, po co mi w biol chemie w 3 klasie hist ? Tego co miałam się dowiedzieć, to już w toku swojej edukacji się dowiedziałam. Generalnie mogliby zrobić, tak, że realizujemy przez rok program ogólny, a później mamy tylko wybrane przedmioty
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:28   #64
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

U mnie odpadła informatyka, wok i po, ale mam podstawy przedsiębiorczości w zamian. Nie wiem, po co mi teraz historia, wos, czy geografia...Przez to nie mogę się skupić na przedmiotach maturalnych, bo mam mało ocen i musze zaliczać...;/ Źle jest zorganizowany ten program w szkołach.
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:33   #65
katiejuliett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 26
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Witam was, ja też w tym roku szkolnym zdaję biologię rozszerzoną. I szczerze mówiąc to nie za dobrze idą mi powtórki. Można rzec nawet, że bardzo źle. A chciałabym iść na AGH na ochronę środowiska, albo na UJ lub AR. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Strasznie mi się nie chce powtarzać tego wszystkiego. Jak na razie moje myśli zaprząta studniówka, którą mam 29,01. Liczę, że po niej zacznę się bardziej uczyć. Pozdrawiam
katiejuliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:50   #66
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

A mi w 3 klasie odpada po, wok, ti, bio, chem, fiz, geo...
Zostaje pol, wos, his, wf, pp i rel.et.
Chyba
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:54   #67
katiejuliett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 26
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

ja w 3 kl mam nast przedmioty: pol, ang, mat, biol, chem (mój maturalny zestaw), fiz, niem, rel, wos, wf. i chyba tyle.
odeszły mi: inf, po, hist, pp, geo...
katiejuliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 20:03   #68
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Właśnie - zapomniałam o cudownym, dającym się zrozumieć przedmiocie z jakże cudowną nauczycielką...
Matematyka
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:03   #69
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
ale wiesz, nie chodzi o zmiane deklaracji, chodzi o to ze myslalam ze rok/poltora roku to za malo na dobre przygotowanie do biologii R(bedac w klasie z podstawowa biologia) i nic nie umiem
Mam zamiar tego dokonać w pół roku

Odeszły mi: fiz, chem, po, pp, geo, szkoda, że jeszcze nie niemiecki ^^
Ale z języków zmniejszyli mi liczbę godzin, z matmy dodali jedną i z his dodali 2 :/ Nienawidzę historii, a jestem na humanie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:17   #70
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mam zamiar tego dokonać w pół roku

Odeszły mi: fiz, chem, po, pp, geo, szkoda, że jeszcze nie niemiecki ^^
Ale z języków zmniejszyli mi liczbę godzin, z matmy dodali jedną i z his dodali 2 :/ Nienawidzę historii, a jestem na humanie.
łał, fajnie macie, że Wam odpadają przedmioty... jak ja byłam w maturalnej to nic mi nie odpadało i siedziałam od 8 do 16 w szkole praktycznie codziennie
zmienił sie program czy co... a zdawałam 2 lata temu
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:35   #71
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
łał, fajnie macie, że Wam odpadają przedmioty... jak ja byłam w maturalnej to nic mi nie odpadało i siedziałam od 8 do 16 w szkole praktycznie codziennie
zmienił sie program czy co... a zdawałam 2 lata temu
Ja też siedzę, bo mam bardzo dużo polskiego, historii, wosu i jeszcze jekieś głupie przedmioty typu wok czy filozofia.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 20:37   #72
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

w pol roku ? 0_o ........you must be a genius, ja bym nie dala rady ale powodzenia!! ja juz postanowilam ze bede sie przygotowywala od czerwca do R razem z moja kuzynka ktora uczy biologii i odradzila mi branie sie za R jesli nie bylam na to zdecydowana od poczatku liceum... zobaczymy jak to bedzie moim marzeniem jest dietetyka ktora ubostwiam i strasznie sie nia interesuje, z podstawa sie nie dostane na te studnia takze musze przygotowywac sie do r, dam rade hehe wy tez
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:40   #73
alice333
Rozeznanie
 
Avatar alice333
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 885
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
łał, fajnie macie, że Wam odpadają przedmioty... jak ja byłam w maturalnej to nic mi nie odpadało i siedziałam od 8 do 16 w szkole praktycznie codziennie
zmienił sie program czy co... a zdawałam 2 lata temu
ja jestem w biol chemie i w 3 klasie nie mam już wosu, po, woku i informatyki. na cykl nauczania tych przedmiotów miało być 2 godziny i miałam je w pierwszej i drugiej klasie.teraz na szczęście nie mam wosu, bo facetka robiła nam prawie rozszerzenie.
alice333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:49   #74
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
w pol roku ? 0_o ........you must be a genius, ja bym nie dala rady ale powodzenia!! ja juz postanowilam ze bede sie przygotowywala od czerwca do R razem z moja kuzynka ktora uczy biologii i odradzila mi branie sie za R jesli nie bylam na to zdecydowana od poczatku liceum... zobaczymy jak to bedzie moim marzeniem jest dietetyka ktora ubostwiam i strasznie sie nia interesuje, z podstawa sie nie dostane na te studnia takze musze przygotowywac sie do r, dam rade hehe wy tez
To jest do zrobienia jeśli uczysz się systematycznie. Zależy tez oczywiście jak szybko łapiesz, ale na logikę: umiesz i rozumiesz 3 części Operonu -> jest dobrze. A 1 część ma 408 stron (wiem, bo na biurku mam ), druga też mw tyle i 3 trochę mniej, ale liczmy te 400. To daje 1200 stron (z czego połowa to obrazki i ciekawostki, które musisz po prostu wzrokowo przyswoić). Pół roku czyli ok. 180 dni liczmy. I teraz 1200/180 to niecałe 7 stron. Tyle dziennie musiałabyś się uczyć. A teraz dolicz weekendy, w które możesz zrobić np. 30 stron czyli już 60 stron do przodu. Wszystko jest do zrobienia.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:55   #75
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Jigoku musisz być całkiem niezła z matmy
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:58   #76
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Jigoku musisz być całkiem niezła z matmy
Właśnie jestem beznadziejna niestety, ale na szczęście do niczego mi ona niepotrzebna
Tyle, że ciągle przeliczam punkty na studia, dni do matury itd. i się dobijam
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:18   #77
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

witajcie ja też zdaje biol na rozsz ale bylam na podstawie i juz biol nie mam bo odeszła mi po 2 kl ;/
jestem załamana..siedze i sie ucze ciagle hist bo jestem na humanie w 3 kl zmienili mi nauczyciela i jest masakra;/ ... a biologia leży i kwiczy.. boję siętej matury strasznie.. powiedzcie szczerze.. uczycie sie teraz tej bio go matury ? jeśli tak to ile dziennie i czy faktycznie są tego efekty?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:37   #78
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
witajcie ja też zdaje biol na rozsz ale bylam na podstawie i juz biol nie mam bo odeszła mi po 2 kl ;/
jestem załamana..siedze i sie ucze ciagle hist bo jestem na humanie w 3 kl zmienili mi nauczyciela i jest masakra;/ ... a biologia leży i kwiczy.. boję siętej matury strasznie.. powiedzcie szczerze.. uczycie sie teraz tej bio go matury ? jeśli tak to ile dziennie i czy faktycznie są tego efekty?
Przeczytaj moje 2 poprzednie posty, może Cię to pocieszy
Ja się uczę, może nie codziennie, bo mam też inne rozszerzenia, ale się uczę.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:47   #79
alice333
Rozeznanie
 
Avatar alice333
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 885
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
witajcie ja też zdaje biol na rozsz ale bylam na podstawie i juz biol nie mam bo odeszła mi po 2 kl ;/
jestem załamana..siedze i sie ucze ciagle hist bo jestem na humanie w 3 kl zmienili mi nauczyciela i jest masakra;/ ... a biologia leży i kwiczy.. boję siętej matury strasznie.. powiedzcie szczerze.. uczycie sie teraz tej bio go matury ? jeśli tak to ile dziennie i czy faktycznie są tego efekty?
Ja zdaję rozszerzenie. Ale u mnie też biologia leży i kwiczy. Powtórek zero w czasie ostatniego tygodnia. Uczyłam się innych rzeczy (zobacz podpis) i na biologię nie starczyło niestety czasu.
alice333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 22:15   #80
Magda10234
Raczkowanie
 
Avatar Magda10234
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mielec/Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Wpadłam przez przypadek na Wasz wątek i tak się zastanawiałam, czy tylko ja byłam tak jakoś nie za bardzo zmotywowana....
Zdawałam rozszerzoną biologię 2010. Porządnie zaczęłam się uczyć w... kwietniu. Powtarzałam wcześniej materiał, ale wleciało i wyleciało. Miałam aspiracje na farmację poszło jak poszło.
Długi czas plułam sobie w brodę, że mogłam się więcej uczyć, bardziej opanować materiał, ale dzisiaj wiem, że nawet gdyby tak było może miałabym z 10% więcej (co mnie bardzo nie ratowało). Wyuczona byłam schematycznie matur z poprzednich lat, ale same wiecie jaka ostatnia matura była Nie zapomnę, że jak otworzyłam ten przeklęty arkusz, gdy cała komisja we mnie wpatrzona (siedziałam w 1 ławce przed komisją) i pierwsze co zaczęłam szukać zadania z wykresem. Przekartkowałam ją w sumie 2 razy i zadania, którego byłam pewna, że na stówę zrobię nie było
Ogólnie chociaż teraz przydaje się troszkę wiedza z zoologii teraz dla mnie. Chociaż siedzę na zajęciach i wiem o co chodzi, bo niektórzy o czymś pierwszy raz w życiu słyszą.

No nie zamartwiajcie się
I teraz skupcie się na studniówkach, bo to taki największy wyznacznik żeby wziąć się za bardziej konkretną naukę

Pozdrawiam
Magda10234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:54   #81
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Ja uważam, że wszystko jest do zrobienia i każdy może powiedzieć "eeeeee nie bierz się za r z biologii bo to kosmos" ale trzeba spróbować tak, najwyżej się nie powiedzie, ale przynajmniej będziemy świadomi tego, że spróbowaliśmy

wystarczy ciężka praca, odrobina motywacji i SYSTEMATYCZNOŚĆ
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:58   #82
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

tzn ja jestem systematyczna, duzo sie ucze ale potrzebuje duzo czasu zeby cos zalapac i NAPRAWDE zapamietac, takze przestraszylam sie, poza tym 2 klasa byla najstraszliwszym orkesem w moim zyciu, mialam bardzo duze problemy osobiste i niestety stan psychiczny nie pozwalal mi na wiare we wlasne sily.. no ale juz nie bede wam tu narzekac

uczymy sie ehehe
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:52   #83
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
łał, fajnie macie, że Wam odpadają przedmioty... jak ja byłam w maturalnej to nic mi nie odpadało i siedziałam od 8 do 16 w szkole praktycznie codziennie
zmienił sie program czy co... a zdawałam 2 lata temu
Nie, to zależy od szkoły. Jak już wspomniałam, odeszła mi tylko informatyka i po, a dalej muszę męczyć się z historią, geografią, wosem itd. A chemii jak nie miałam tak nie mam dalej...

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
moim marzeniem jest dietetyka ktora ubostwiam i strasznie sie nia interesuje, z podstawa sie nie dostane na te studnia takze musze przygotowywac sie do r, dam rade hehe wy tez
Dietetyka jest moim wyjściem awaryjnym. Interesujący kierunek, ale perspektywy pracy kiepskie. Z tego co wiem, wcale nie tak trudno się tam dostać.

Plan na dziś: krzyżówki genetyczne i układ krwionośny
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 14:39   #84
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

A ja plan na dziś chociaż odrobinę ogarnąć komórkę...
Jestem w strasznej kondycji fizycznej, nie mam na nic siły, ale może w łóżeczku z kubkiem gorącej herbaty uda mi się przyswoić z czego ta jest zbudowana, po co, na co i dlaczego
Zamelduję się wieczorem ze sprawozdaniem, czy w końcu coś ruszyłam
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 15:19   #85
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

witam
zdaję w tym roku biologię rozszerzoną, w sumie od gimnazjum wiedziałam, że będę zdawać na maturze biologię i tego się trzymam. przeczytałam to co napisałyście i wyciągnęłam podręcznik z pierwszej klasy z operonu i biorę się za powtarzanie - zmotywowałyście mnie 21 dni powtarzania, a potem już wejdzie w nawyk
jedyne z czym mam dobrze to z genetyką, bo nie sprawia mi żadnych problemów, reszta to dużo wiedzy, która niepowtarzana ucieka z głowy, niestety

chcę iść na biotechnologię (Wrocław)
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 15:24   #86
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

ja wczoraj zrobilam strunowce: oslonice i bezczaszkowce, i liznelam kregowce: ryby -.- malo bo malo ale bylam dumna ze w ogole. dzis koncze ryby no i mam nadzieje ze dalej te wszystkie plazy gady sratytatyy zaczne :P

a tak w ogole odkrylam, ze w skupieniu sie na nauce pomaga mi muzyka klasyczna-mozart.

nie smiejcie sie, ale sciagnelam kilka kawalkow i zaczelam sluchac na sluchawkach gdy zasiadlam do nauki- wyczytalam tez w necie ze taka muzyka pobudza plat czolowy cos tam cos i lepiej sie zapamietuje, bo pobudza mozg ogolnie moze chocby dla eksperymentu i wy sprobujcie.
zaznaczam ze fanka takiej muzyki nie jestem, ale powiedzialam sobie ze raz kozie smierc,bo a noz. i az sie zdziwilam, bo uczac sie wcale nie zwraca sie tak bardzo uwagi naa to czego sie slucha, a jednak wieczorem zanucilam sobie pewna melodie, i po kilku sekundach prawie spadlam z lozka bo zdalam sobie sprawe ze nuce Mozarta
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 15:31   #87
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 521
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

A ja zostałam dzisiaj łaskawie poinformowana, że muszę obowiązkowo wziąć udział w tej ekologicznej olimpiadzie. W sumie nie powinno mnie to dziwić, moja wychowawczyni zawsze miała opóźniony zapłon
Szczerze mówiąc nie bardzo mi się to uśmiecha, ze swojego doświadczenia z poprzednich lat wiem, że znaczna część pytań niespecjalnie ma się do książkowej wiedzy... a wolałabym się skupić na czymś istotniejszym.

Ha, może i ja spróbuję tej metody z muzyką klasyczną - na pewno nie zaszkodzi ; )
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 15:39   #88
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
ja wczoraj zrobilam strunowce: oslonice i bezczaszkowce, i liznelam kregowce: ryby -.- malo bo malo ale bylam dumna ze w ogole. dzis koncze ryby no i mam nadzieje ze dalej te wszystkie plazy gady sratytatyy zaczne :P

a tak w ogole odkrylam, ze w skupieniu sie na nauce pomaga mi muzyka klasyczna-mozart.

nie smiejcie sie, ale sciagnelam kilka kawalkow i zaczelam sluchac na sluchawkach gdy zasiadlam do nauki- wyczytalam tez w necie ze taka muzyka pobudza plat czolowy cos tam cos i lepiej sie zapamietuje, bo pobudza mozg ogolnie moze chocby dla eksperymentu i wy sprobujcie.
zaznaczam ze fanka takiej muzyki nie jestem, ale powiedzialam sobie ze raz kozie smierc,bo a noz. i az sie zdziwilam, bo uczac sie wcale nie zwraca sie tak bardzo uwagi naa to czego sie slucha, a jednak wieczorem zanucilam sobie pewna melodie, i po kilku sekundach prawie spadlam z lozka bo zdalam sobie sprawe ze nuce Mozarta

Klasyczna wbrew pozorom wcale nie jest nudna, i mówi wam to fanka rocka w każdej postaci

Z jakich podręczników się uczycie? Ja mam operon, ale niektórzy twierdzą że to bełkot... Znowu vademecum mi nie podchodzi, bo ucząc się do kilku sprawdzianów z jednego i drugiego (podr i vad) zauważyłam że niektóre rzeczy są ominięte, to znowu inne dodane - nie są to duże różnice, ale zawsze.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:47   #89
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Klasyczna wbrew pozorom wcale nie jest nudna, i mówi wam to fanka rocka w każdej postaci

Z jakich podręczników się uczycie? Ja mam operon, ale niektórzy twierdzą że to bełkot... Znowu vademecum mi nie podchodzi, bo ucząc się do kilku sprawdzianów z jednego i drugiego (podr i vad) zauważyłam że niektóre rzeczy są ominięte, to znowu inne dodane - nie są to duże różnice, ale zawsze.
Od muzyki klasyczne pęka mi głowa, to nie dla mnie metoda nauki.

Nie znoszę tego vademecum z Operonu, dla mnie nie jest poukładane, a wręcz przeciwnie - straszny bałagan. Ucząc się komórki musiałam skakać po tej książce, bo nie dali wszystkiego w jednym miejscu.
Książki są ok, choć forma jest mało skondensowana. Ale niczego lepszego nie znalazłam. Uczę się z Operonu, a potem robię testy z PWNu.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:01   #90
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Maturzystki zdające BIOLOGIĘ 2011

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Od muzyki klasyczne pęka mi głowa, to nie dla mnie metoda nauki.

Nie znoszę tego vademecum z Operonu, dla mnie nie jest poukładane, a wręcz przeciwnie - straszny bałagan. Ucząc się komórki musiałam skakać po tej książce, bo nie dali wszystkiego w jednym miejscu.
Książki są ok, choć forma jest mało skondensowana. Ale niczego lepszego nie znalazłam. Uczę się z Operonu, a potem robię testy z PWNu.
O, to to! Całe szczęście, zaoszczędziłam 65zł bo ściągnęłam, żeby sprawdzić jak to się je. Nijak . I właściwie niepokoi mnie to że jest grubości jednej książki, gdzie w 'pełnowymiarowym' są trzy, a ja w vad widzę jeszcze info, którego w podręczniku nie było .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.