BHPowiec- warto studiować ten kierunek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 11:22   #1
0kasia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 229

BHPowiec- warto studiować ten kierunek?


Czy warto studiować BHP? Moze są osoby po takim kierunku i są w stanie coś napisać na ten temat...czy warto? Czy jest szansa na zdobycie zlecenia ( własna działalność) bez znajomości?

Edytowane przez 0kasia10
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:24
0kasia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:34   #2
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Okasia moj chlopak studjuje BHP w Wawie
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:28   #3
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Nie warto, z jednego zasadniczego powodu, BHP-owcó jest teraz na rynku pracy mnóstwo-wiem, bo skoczyłam BHP-wieć z pracą jest w tym zawodzie źle. Może się coś zmieni-daj Boże. Po drugie jakie to by były studia-II stpnia czy podyplomowe, a może szkoła policealna?Dla mnie studia podyplomowe z BHP były porażką, szkoła poszła na ilość i w sumie niczego z nich nie wyniosłam
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:41   #4
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Tz moj Tz jest inz ppoz i jemu pasuje robic to BHP i tj na Polibudzie Warszawskiej , ale jemu sie podoba , Ja osobiscie mysle , ze nie warto robic ten kier jak ma sie swoj odlegly, bo nie wiadomo po co to.
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 00:00   #5
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Ale to mają być studia 1 stopnia? 2-go? Czy podyplomowe?
Z tego co ja wiem, to warto. Można na tym dobrze zarobić. Na przykład będąc bhp-owcem w jakiejś firmie plus do tego prowadząc szkolenia w kilku innych miejscach (lub nawet kilkunastu). Z tych szkoleń to chyba najlepsze pieniądze.
Tylko wiadomo, jednemu sie trafi po tym praca a drugiemu nie. Tak jest ze wszystkim. I wydaję mi się, że niestety tutaj dużą rolę odgrywają znajomości. Inaczej może być trudno. W tej branży raczej trzeba mieć "wejście"
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt

Edytowane przez Edytkaaa
Czas edycji: 2009-07-31 o 00:02
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:26   #6
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
Ale to mają być studia 1 stopnia? 2-go? Czy podyplomowe?
Z tego co ja wiem, to warto. Można na tym dobrze zarobić. Na przykład będąc bhp-owcem w jakiejś firmie plus do tego prowadząc szkolenia w kilku innych miejscach (lub nawet kilkunastu). Z tych szkoleń to chyba najlepsze pieniądze.
Tylko wiadomo, jednemu sie trafi po tym praca a drugiemu nie. Tak jest ze wszystkim. I wydaję mi się, że niestety tutaj dużą rolę odgrywają znajomości. Inaczej może być trudno. W tej branży raczej trzeba mieć "wejście"
na PW trwa to 1, 5 roku , ale tez sa studia pierwszego stopnia na Politechnikach np w Lodzi , znam jednego Pana co ma taka dzialalnosc i jest w kilkunastu firmach , a ma tyle kasy , ze glowa mala, dobrze sie wkrecil i ma zanjomosci , a potem kazdy z nas musi miec w pracy Bhp to zarobia na nas
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:58   #7
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
na PW trwa to 1, 5 roku , ale tez sa studia pierwszego stopnia na Politechnikach np w Lodzi , znam jednego Pana co ma taka dzialalnosc i jest w kilkunastu firmach , a ma tyle kasy , ze glowa mala, dobrze sie wkrecil i ma zanjomosci , a potem kazdy z nas musi miec w pracy Bhp to zarobia na nas
Tak Ci co się dobrze ustawili z BHP mają faktycznie dużo kasy, ale wierz mi,że świeżo po studiach, bez doświdczenia czy "wtyk" nikt Cię nie zatrudni na dobrych warunkach płacowych...Zresztą widzę z wałsnych obserwacji,że rynek się przesycił BHP-owcami, u mnie skonczyło ten kierunek 203 osoby, może 5% znalazło zatrudnienieA poźniej studia i kursy przepadają
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 09:17   #8
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Tak Ci co się dobrze ustawili z BHP mają faktycznie dużo kasy, ale wierz mi,że świeżo po studiach, bez doświdczenia czy "wtyk" nikt Cię nie zatrudni na dobrych warunkach płacowych...Zresztą widzę z wałsnych obserwacji,że rynek się przesycił BHP-owcami, u mnie skonczyło ten kierunek 203 osoby, może 5% znalazło zatrudnienieA poźniej studia i kursy przepadają
Dokladnie Cie popieram tak samo mysle , moge powiedziec , ze z prawie kazdym kier jest tak samo, a w tych czasach znojomosci to sukces.
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:53   #9
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

Tez chce zacząć podyplomówkę z BHP. Znalazłam studia I semestralne. Mam trochę dylematów. Jeżeli nie uda mi się znaleźć po tym pracy to kolejna umiejętność do CV się przyda
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:49   #10
0kasia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 229
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

A może lepiej studia inżynierskie w tym kierunku, może to ułatwiłoby sprawę w otrzymaniu potem pracy- na inżynierskich są praktyki a na podyplomówce nie..
0kasia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:03   #11
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: BHPowiec- warto studiować ten kierunek?

A ja właśnie jestem na 3 roku administracji zaocznych studiów,na mgr chcę iść,ale w tej chwili to niemożliwe,bo nie mam pewnej pracy na dłużej,a poza tym za rok ślub,a po ślubie mgr...ale zastanawiam się, żeby zrobić sobie darmowe policealne studium -technik bhp 3 semestralne,żeby przez te półtora roku coś mieć,zawsze to jakiś dodatkowy wpis do cv
Hmmm,jak myślicie warto?Czy odpocząć sobie rok i podjąć może drugi etat,żeby na te wymarzone mgr iść,po któych i tak niewiele zapewne się zmieni...doradzcie coś dziewczyneczki
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.