Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 13:59   #1141
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Ja jeszcze nie oglądałam nowego odcinka, ale ciekawa jestem, jaką katastrofę szykują na koniec sezonu Było już chyba wszystko, wszelkie wypadki świata, ciąże, choroby i śluby, porzucenie panny młodej przed ołtarzem i nagłe wyznanie miłości przed ołtarzem, śmierć i strzelanina. Więc co typujecie?

A wiedziałyście, że aktor grający George'a ma męża?

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2015-04-11 o 14:05
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:00   #1142
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Quiza Pokaż wiadomość
Jaka przerwa?

Nie pokazywał mi się nowy odcinek, ale już naprawiłam ten błąd
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 17:26   #1143
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A wiedziałyście, że aktor grający George'a ma męża?
Pamiętam że właśnie była afera z tym aktorem co grał Burke'a, bo jakieś homofobiczne komentarze pod kątem T.R. Knighta rzucił, czy coś, a przynajmniej tak gadali, więc wiedziałam że jest gejem, ale że już po ślubie jest to nie
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 18:07   #1144
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Pamiętacie, że w pierwszym sezonie był motyw, że wszyscy byli zdziwieni, iż George nie jest gejem, jak go pacjent podrywał?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 19:10   #1145
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Taki se odcinek Amelia marudna
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:00   #1146
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
No nie do konca postac z dupy, bo dzieki niej Arizona bedzie miec nowa specjalizacje. A poza tym jest to postac imo swietnie zagrana.
Obejrzałam wczoraj odcinki 9-19 i z tego, co dr Herman widziałam, to rzeczywiście fajna laska. Ciężko mi się patrzy na twarz Davis, ale postać naprawdę ciekawa. Nie widziałam momentu jej pojawienia się w serialu, więc nie wiem jak ją wprowadzili i jaki był jej faktyczny pretekst nagłej pracy w szpitalu.
Ale kurde, czemu znów zrobili tak, że operacja = Herman znika. I pojawia się wzmianka o niej, bo napisała smsa. Tak samo jak kiedyś szybko zniknął Matt (ten były narzeczony April, nie jestem pewna imienia).

Powiem Wam, że jak się ogląda kilka odcinków naraz, to wcale nie czuć, ż straszne nudy. Pewnie gdybym oglądała na bieżąco, to czułabym większe znudzenie i rozczarowanie. Ale o dziwo - przyjemnie mi się oglądało

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2015-04-12 o 13:02
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 00:07   #1147
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

A mnie bardziej zastanawia to co się dzieje z Derekiem.. Już podczas rozmowy Amelii z Meredith pomyślałam, że chyba coś jest nie tak, bo było już ciemno, a on mówił, że wróci nim ona się obejrzy.. no może coś gdzieś mi umknęło..
Z jednej strony nie chce mi się wierzyć, że poleciał najpierw do laboratorium, spotkał swoją rezydentkę i padli sobie w ramiona i z tego wszystkiego zapomniał o spotkaniu w białym domu.. nie Derek był zawsze zbyt odpowiedzialny żeby zapomnieć o takim spotkaniu.. a poza tym sposób w jaki się rozstali poprzednio jak poleciał do Meredith w żaden sposób nie wskazywał by czuł do tej rezydentki coś więcej..
ale z drugiej.. katastrofa samolotu.. Seriously ??? jak on w tej katastrofie
zginie to już naprawdę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 00:37   #1148
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A mnie bardziej zastanawia to co się dzieje z Derekiem.. Już podczas rozmowy Amelii z Meredith pomyślałam, że chyba coś jest nie tak, bo było już ciemno, a on mówił, że wróci nim ona się obejrzy.. no może coś gdzieś mi umknęło..
Z jednej strony nie chce mi się wierzyć, że poleciał najpierw do laboratorium, spotkał swoją rezydentkę i padli sobie w ramiona i z tego wszystkiego zapomniał o spotkaniu w białym domu.. nie Derek był zawsze zbyt odpowiedzialny żeby zapomnieć o takim spotkaniu.. a poza tym sposób w jaki się rozstali poprzednio jak poleciał do Meredith w żaden sposób nie wskazywał by czuł do tej rezydentki coś więcej..
ale z drugiej.. katastrofa samolotu.. Seriously ??? jak on w tej katastrofie
zginie to już naprawdę
Czytałam o dwóch teoriach. 1) Że nie wsiadł do samolotu, był na lotnisku, widział katastofę i pomagał na miejscu, dlatego nie doleciał na spotkanie. 2) Że stażystka go porwała.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 05:49   #1149
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Czytałam o dwóch teoriach. 1) Że nie wsiadł do samolotu, był na lotnisku, widział katastofę i pomagał na miejscu, dlatego nie doleciał na spotkanie. 2) Że stażystka go porwała.
Tylko nie 2. Kolejnej szalonej rozpaczy Mer nie zniosę.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 08:08   #1150
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Czytałam o dwóch teoriach. 1) Że nie wsiadł do samolotu, był na lotnisku, widział katastofę i pomagał na miejscu, dlatego nie doleciał na spotkanie. 2) Że stażystka go porwała.

tylko nie to. Nie dam rady oglądać serialu w którym dzieje się tyle irracjonalnych rzeczy na raz
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:10   #1151
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

dobry ten odcinek był, jeśli o główny przypadek chodzi
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 13:45   #1152
Karo29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Ja uważam, że 10 sezon jest już nieco na siłę, wolałam wcześniejsze odcinki - moim zdaniem były o wiele lepsze
Karo29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 17:03   #1153
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Czytałam o dwóch teoriach. 1) Że nie wsiadł do samolotu, był na lotnisku, widział katastofę i pomagał na miejscu, dlatego nie doleciał na spotkanie. 2) Że stażystka go porwała.
O jezusie.. nie zniese

Już wolę to 1, tylko czym się znów wytłumaczy, że jednak nie pojechał na spotkanie? Zmienił zdanie?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 22:35   #1154
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
O jezusie.. nie zniese

Już wolę to 1, tylko czym się znów wytłumaczy, że jednak nie pojechał na spotkanie? Zmienił zdanie?
"Widziałem tę katastrofę, tych ludzi, ich cierpienie. Wiem, co czuli, co przeżywali. Musiałem im pomóc. Jestem lekarzem, kocham pomagać ludziom, dlatego już nie chcę pracować z prezydentem, kocham po prostu leczyć ludzi. Przepraszam Mer, że w ogóle wyjechałem, to było głupie, popełniłem błąd. Kocham cię i kocham operacje i kocham pomaganie ludziom, blablabla." Tak to widzę.

A on w ogóle powiedział Mer o pocałunku? Czy zapierał się, że nic nie było?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 13:43   #1155
Delicja88
Raczkowanie
 
Avatar Delicja88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Den Haag
Wiadomości: 61
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Z tego co kojarzę, to się nie przyznał.
Delicja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 13:49   #1156
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
A on w ogóle powiedział Mer o pocałunku? Czy zapierał się, że nic nie było?
w tych retrospekcjach był pocałunek zakończony hasłem "mam żonę, lofciam ją" i tak dalej, więc wnioskuję, że Mer wie.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:20   #1157
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Delicja88 Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę, to się nie przyznał.
Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
w tych retrospekcjach był pocałunek zakończony hasłem "mam żonę, lofciam ją" i tak dalej, więc wnioskuję, że Mer wie.
Dwie sceny, po powrocie Dereka.
https://www.youtube.com/watch?v=tBJfgADB7fo
https://www.youtube.com/watch?v=DtF_tE8u4Sw
Nie jest powiedziane jasno, że jej powiedział. Wydaje mi się, że ona jednak nie wie, że myśli, że to tylko koleżanka z pracy.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:31   #1158
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Jestem dwa odcinki do tyłu, ale na amerykańskim fb GA spekuluje się o odejściu Dempseya, który chce ułożyć sobie życie po rozwodzie z żoną.
Raczej nie zginie w katastrofie, bo nie zostały wyemitowane sceny, które kręcił później, a którymi chwalił się na oficjalnym fanpage'u.

Spoiler!
Któraś z produkcji Shondy ma się zakończyć śmiercią bohatera. Wstępnie ma to wyglądać tak, że bohater ten trafia do szpitala, próbuje dać o sobie znać, ale umiera jako NN. Ile w tym prawdy-nie wiem.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 15:11   #1159
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Spoiler!
Któraś z produkcji Shondy ma się zakończyć śmiercią bohatera. Wstępnie ma to wyglądać tak, że bohater ten trafia do szpitala, próbuje dać o sobie znać, ale umiera jako NN. Ile w tym prawdy-nie wiem.
Jeżeli tak to... powtórka z rozrywki, w bardzo podobny sposób odszedł George
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 15:17   #1160
Delicja88
Raczkowanie
 
Avatar Delicja88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Den Haag
Wiadomości: 61
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
w tych retrospekcjach był pocałunek zakończony hasłem "mam żonę, lofciam ją" i tak dalej, więc wnioskuję, że Mer wie.
Czyli jednak źle kojarzyłam 😉

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Jestem dwa odcinki do tyłu, ale na amerykańskim fb GA spekuluje się o odejściu Dempseya, który chce ułożyć sobie życie po rozwodzie z żoną.
Raczej nie zginie w katastrofie, bo nie zostały wyemitowane sceny, które kręcił później, a którymi chwalił się na oficjalnym fanpage'u.

Spoiler!
Któraś z produkcji Shondy ma się zakończyć śmiercią bohatera. Wstępnie ma to wyglądać tak, że bohater ten trafia do szpitala, próbuje dać o sobie znać, ale umiera jako NN. Ile w tym prawdy-nie wiem.
Przegięcie. Bez przesady. Czytałam Wasze wcześniejsze posty, że nie podoba się Wam ten sezon i myślałam sobie "eeee tam, nie jest tak źle. .." Ale to już będzie przesada. Po co w ogóle robić taki długi serial, skoro co trochę tylko kolejni aktorzy odchodzą. Gdyby nie młodzi stażyści to ze starej ekipy już garstka została...
Delicja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 15:36   #1161
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość

Spoiler!
Któraś z produkcji Shondy ma się zakończyć śmiercią bohatera. Wstępnie ma to wyglądać tak, że bohater ten trafia do szpitala, próbuje dać o sobie znać, ale umiera jako NN. Ile w tym prawdy-nie wiem.
A Derek nie jest dość słynnym lekarzem w świecie serialowym? Nie wydaje mi się, by to było możliwe, że trafia do szpitala jako NN. Przecież raczej lekarze w innych szpitalach go znają, skoro jest taką gwiazdą, że prezydent chciał z nim pracować, więc nawet jeśli straci pamięć/nie będzie mógł mówić, to chyba inni lekarze wiedzą, jak wygląda. A nie sądzę, by znów robili wątek ze zmasakrowaniem twarzy...

A poza tym Dempsey przecież podpisał kontrakt na dwa sezony (11 i 12), więc co? Postanowił się jednak wycofać?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 15:43   #1162
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
A Derek nie jest dość słynnym lekarzem w świecie serialowym? Nie wydaje mi się, by to było możliwe, że trafia do szpitala jako NN. Przecież raczej lekarze w innych szpitalach go znają, skoro jest taką gwiazdą, że prezydent chciał z nim pracować, więc nawet jeśli straci pamięć/nie będzie mógł mówić, to chyba inni lekarze wiedzą, jak wygląda. A nie sądzę, by znów robili wątek ze zmasakrowaniem twarzy...

A poza tym Dempsey przecież podpisał kontrakt na dwa sezony (11 i 12), więc co? Postanowił się jednak wycofać?
Jest neurobogiem ;p ale wypadki potrafią bardzo pokiereszować choćby twarz. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku George'a. Nikt z przyjaciół go nie rozpoznał, dopiero Mer coś tknęło, gdy na ręce napisał "007".
O odejściu Dempseya aż huczy. Podpisał kontrakt na 11 i 12, ale pamiętajmy, że np. Izzie odeszła w trakcie swojego kontraktu.
Osobiście przestałam lubić postać Dereka już dawno... Ale kolejny cios w Mer zakończy moją przygodę z serialem.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 16:49   #1163
Delicja88
Raczkowanie
 
Avatar Delicja88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Den Haag
Wiadomości: 61
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Jest neurobogiem ;p ale wypadki potrafią bardzo pokiereszować choćby twarz. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku George'a. Nikt z przyjaciół go nie rozpoznał, dopiero Mer coś tknęło, gdy na ręce napisał "007".
O odejściu Dempseya aż huczy. Podpisał kontrakt na 11 i 12, ale pamiętajmy, że np. Izzie odeszła w trakcie swojego kontraktu.
Osobiście przestałam lubić postać Dereka już dawno... Ale kolejny cios w Mer zakończy moją przygodę z serialem.
No właśnie jeśli miałby być NN to musieli by mu zmasakrować twarz jak George'owi, albo za przeproszeniem odciąć głowę :/ Jeśli Dempsey rzeczywiście chce odejść, to szukają teraz czegoś co będzie powodem... Szkoda, bo ja go mimo wszystko dalej lubię.
Delicja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 21:39   #1164
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Jest neurobogiem ;p ale wypadki potrafią bardzo pokiereszować choćby twarz. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku George'a. Nikt z przyjaciół go nie rozpoznał, dopiero Mer coś tknęło, gdy na ręce napisał "007".
Ależ ja to wiem. Dlatego napisałam: "A nie sądzę, by znów robili wątek ze zmasakrowaniem twarzy..." Po prostu nie sądzę, by Shonda chciała uśmiercić dwie główne postacie w jednym serialu w identyczny sposób. Nawet bezpośrednio w katastrofie samolotu zginęła tylko jedna.

Cytat:
O odejściu Dempseya aż huczy. Podpisał kontrakt na 11 i 12, ale pamiętajmy, że np. Izzie odeszła w trakcie swojego kontraktu.
Masz pod ręką jakiegoś linka o tych plotach o odejściu?
A o Izzie nie wiedziałam... W sumie - mogłaby wrócić pod koniec sezonu. To byłoby chyba jedno z większych możliwych zaskoczeń.

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2015-04-15 o 21:40
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 22:01   #1165
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Ależ ja to wiem. Dlatego napisałam: "A nie sądzę, by znów robili wątek ze zmasakrowaniem twarzy..." Po prostu nie sądzę, by Shonda chciała uśmiercić dwie główne postacie w jednym serialu w identyczny sposób. Nawet bezpośrednio w katastrofie samolotu zginęła tylko jedna.

Masz pod ręką jakiegoś linka o tych plotach o odejściu?
A o Izzie nie wiedziałam... W sumie - mogłaby wrócić pod koniec sezonu. To byłoby chyba jedno z większych możliwych zaskoczeń.

o nie, błagam tylko nie Izzie
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 23:53   #1166
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

o nie, błagam tylko nie Izzie
Też jej nie lubisz?

Byłoby ciekawie, chyba nikt nie myśli, że może wrócić. Może mieć nawrót nowotworu i przyjść do Dereka, by ją operował, a Amelia zacznie się kłócić, że ona jest szefem i ona chce, bo przecież operowała Herman. A jeszcze jakby jej się zachciało wracać do Alexa. Póki co związek Alexa jest dość nudny i mało w nim problemów, więc...
A może pod koniec serii się oświadczy Jo, ona się zgodzi i wreszcie będzie choć jedna w miarę normalna relacja dwójki dorosłych ludzi.

Poniosło mnie z teoriami.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 14:16   #1167
Zuziaxxx
Zadomowienie
 
Avatar Zuziaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 486
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Ja Izzie lubiłam do czasu jej romansu z Georgem i jej odejście było głupie

Mam nadzieję, że z tym Derekiem wyniknie coś ciekawego, a nie tak jak ostatnio, robią wielkie napięcie, a potem proste wyjaśnienie w jednym odcinku (tak jak z tym sugerowaniem zdrady Mer, a potem Dereka). Takie irytujące tanie zagrania
Zuziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 14:29   #1168
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez Zuziaxxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że z tym Derekiem wyniknie coś ciekawego, a nie tak jak ostatnio, robią wielkie napięcie, a potem proste wyjaśnienie w jednym odcinku (tak jak z tym sugerowaniem zdrady Mer, a potem Dereka). Takie irytujące tanie zagrania
Spoiler na biało:
W 21. odcinku będzie świadkiem wypadku samochodowego, więc pewnie w 20. wyjaśni się całe to tajemnicze zniknięcie.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 14:40   #1169
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Niestety scenarzyści totalnie nie mają pomysłu na to, jak zainteresować widza w inny sposób niż wymyślić katastrofę albo nagłe zniknięcie Z tym Derekiem to już się robi nudne, ciągle znika i wraca.

W ogóle, to miałam wrażenie, że Alexowi zaczyna podobać się Maggie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 14:45   #1170
Zuziaxxx
Zadomowienie
 
Avatar Zuziaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 486
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 10

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Niestety scenarzyści totalnie nie mają pomysłu na to, jak zainteresować widza w inny sposób niż wymyślić katastrofę albo nagłe zniknięcie Z tym Derekiem to już się robi nudne, ciągle znika i wraca.

W ogóle, to miałam wrażenie, że Alexowi zaczyna podobać się Maggie.
nono, mi też przyszło do głowy, że coś między nimi kliknęło podczas tej rozmowy ale wątpię żeby coś wynikło

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Spoiler na biało:
W 21. odcinku będzie świadkiem wypadku samochodowego, więc pewnie w 20. wyjaśni się całe to tajemnicze zniknięcie.
ahaha no trudno
Zuziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-09 11:02:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.