Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-04, 07:14   #1021
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez domek_z_piernika Pokaż wiadomość
A czekasz aż się samo poprawi z czasem, czy coś będziesz robić? Bo ja sama nie wiem ile dać sobie czasu, a kiedy faktycznie trzeba się zgłosić do lekarza.




Muszę obczaić te czopki, bo maść faktycznie jest, nomen omen, do d.upy.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Narazie daje sobie czas. Miesiac po porodzie to bardzo krotko. Myślę ze spokojnie kilka mies mozna odczekac. Probowac z masciami i czopkami i wtedy jak nic sie nie zmieni to do lekarza.
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 07:35   #1022
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Wasze Maleństwa też są głośne przy karmieniu cycem? Czy raczej cichutkie?
Mój czasami jest cichy a momentami pochrzakuje, sapie, charczy, normalnie cała symfonia

Gosiurek gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moje dziecko zachowuje sie za każdym razem jak prosiak dopuszczony do koryta ktory nie jadł miesiąc... Wrzeszczy, wali głowa tak ze ciezko wycelować z cyckiem, potem pije tak ze przełykanie słychać w innym pokoju a na końcu wymiotuje.. I od nowa..
Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dzień dobry!



Ja nie dopajam, nie ma takiej potrzeby. Dodaję tylko 10 ml wody więcej do mm bo Jasper ma mieszankę dwóch rodzajów mleka i wychodzi bardzo gęste.



Ja to dopiero mialam zgrubienie! Byłam przecieta w miejscu starej blizny. Teraz już jest ok i tylko lekko pod palcami wyczuwam delikatne zgrubienie w miejscu blizn. Ja miałam tam takiego wielkiego siniaka, na pół bozeny. Okladow nie robiłam, bo niestety nic nie dawały.

Gratulacje! Czyli Jasiek zamyka krąg rozpakowanych listopadowek



Ja 7 tyg po i używaniu maści na zewnątrz nie mam prawie wcale hemoroidow i te w środku tylko czuję jak się zalatwilam. A przy zaparciu jeden jedyny zewnętrzny potrafi k rwawic.





Dziekujemy i trzymamy za Ciebie kciuki

Mietowka cóż za wiadomości! Ciekawe kiedy mój się oswiadczy? Jak osiwieje chyba to zamiast pierścionka z laska przyjdzie

Jasper pospal od przed 3 do ok. 7:30 ☺ ale chyba załapał to dziadostwo od Daniela bo widze, ze ma dwie krostki czerwone na twarzy i jedna na paluszku... poradzę się popołudniu teściowej i jak coś jutro do lekarza.

Tz wstał razem z Jasperkiem, ja to nakarmilam i teraz tz zabrał to że sobą do salonu żebym mogła jeszcze trochę pospac Daniel spał u dziadków więc troszkę spokoju w domu mamy. A dzisiaj do teściów przychodzi wynajęty Mikołaj i miliony monet wydane na prezenty dla całej rodziny. 3 bite godziny w nocy pakowalam rzeczy w papier a jeszcze nie wszytko spakowane

Miłej niedzieli mamuśki ja idę dalej spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oby to nie było to!! :/
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 07:42   #1023
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Wasze Maleństwa też są głośne przy karmieniu cycem? Czy raczej cichutkie?
Mój czasami jest cichy a momentami pochrzakuje, sapie, charczy, normalnie cała symfonia

Gosiurek gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tez tak, raz cicho, raz glosno

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Moje dziecko zachowuje sie za każdym razem jak prosiak dopuszczony do koryta ktory nie jadł miesiąc... Wrzeszczy, wali głowa tak ze ciezko wycelować z cyckiem, potem pije tak ze przełykanie słychać w innym pokoju a na końcu wymiotuje.. I od nowa..



Oby to nie było to!! :/
Hahaha, uroczy opis
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 07:56   #1024
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Moje dziecko zachowuje sie za każdym razem jak prosiak dopuszczony do koryta ktory nie jadł miesiąc... Wrzeszczy, wali głowa tak ze ciezko wycelować z cyckiem, potem pije tak ze przełykanie słychać w innym pokoju a na końcu wymiotuje.. :/
Moja tak samo a do tego walenia głowa jeszcze dopisze że wbija pazury w cycki a na końcu jak się już upoi to wyciąga sutka naciągając go z uśmiechem. A ja w tym momencie klne w myslach bo przecież nie będę przy dziecku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 07:57   #1025
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Od kiedy tak w ogóle można podawać wode?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 07:58   #1026
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
U mnie tez tak, raz cicho, raz glosno

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------


Hahaha, uroczy opis

Wczoraj moje dziecko jadło od 19.50 do 1.50.. Z przerwami do max pol godziny.. Moje cycki niedługo mi eksplodują jak bedą miały sygnał ze tyle potrzebuje produkować juz dzisiaj sie obudziłam z jednym jak kamień i ściągnęłam nieco :p ale nie wiem co jest grane ze mała non stop chce jesc a potem jej niedobrze i wymiotuje albo nie śpi... I to tak w nocy jest, w dzien poje troszkę i idzie spac..
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 08:11   #1027
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
gratki!

Czyli zostałam ostatnia!
Jasiek urodzony 1.12 o godzinie 23.46 , 3470 gram 54cm

Nadrobię Was w wolnej chwili, bo tego na razie bardzo mi brakuje
Gratulacje!!! I koniec rozpakowywania hihi yeah

A co do dopajania i mm to juz pisalam ze jezeli jest tylko i wylacznie mm bez odciagania i podawania swojego to warto podawac wode. Mm dzieckk. Sie bardziej najada niz napija i po 2tyg od urodzenia warto podawac chociaz troche wody.(to zdanie poloznej i wody mozna dawac ile dziecko chce) Ja teraz wody nie daje bo dostaje mojego minimum 80 ml dziennie chyba ze widze ze sie kokosi ale jest najedzona to wtedy daje wode i potrafi wypic 50-60 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Moje dziecko zachowuje sie za każdym razem jak prosiak dopuszczony do koryta ktory nie jadł miesiąc... Wrzeszczy, wali głowa tak ze ciezko wycelować z cyckiem, potem pije tak ze przełykanie słychać w innym pokoju a na końcu wymiotuje.. I od nowa..



Oby to nie było to!! :/
Moze musisz troche wczesniej dawac jest? Wybudzac? Mi lekarka kazala na te zachlannosc karmic czesciej i wtedy nie je tak lapczywie
Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Moja tak samo a do tego walenia głowa jeszcze dopisze że wbija pazury w cycki a na końcu jak się już upoi to wyciąga sutka naciągając go z uśmiechem. A ja w tym momencie klne w myslach bo przecież nie będę przy dziecku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozesz klac jeszcze na glos... Jeszcze nie czai co mowisz hihi wspolczuje swoja droga
Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Wczoraj moje dziecko jadło od 19.50 do 1.50.. Z przerwami do max pol godziny.. Moje cycki niedługo mi eksplodują jak bedą miały sygnał ze tyle potrzebuje produkować juz dzisiaj sie obudziłam z jednym jak kamień i ściągnęłam niecoale nie wiem co jest grane ze mała non stop chce jesc a potem jej niedobrze i wymiotuje albo nie śpi... I to tak w nocy jest, w dzien poje troszkę i idzie spac..
A moze ma potrzebe "pociumkania" po prostu? A jak ciumka cyca to pokarm leci i sie przejada wtedy... Probowalas zamiast cyca dac smoka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 08:14   #1028
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Od kiedy tak w ogóle można podawać wode?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie wtedy kiedy zaczyna sie rozszerzać dietę.
Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Wczoraj moje dziecko jadło od 19.50 do 1.50.. Z przerwami do max pol godziny.. Moje cycki niedługo mi eksplodują jak bedą miały sygnał ze tyle potrzebuje produkować juz dzisiaj sie obudziłam z jednym jak kamień i ściągnęłam nieco ale nie wiem co jest grane ze mała non stop chce jesc a potem jej niedobrze i wymiotuje albo nie śpi... I to tak w nocy jest, w dzien poje troszkę i idzie spac..
Może ma silną potrzebę ssania?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 08:22   #1029
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Moja tak samo a do tego walenia głowa jeszcze dopisze że wbija pazury w cycki a na końcu jak się już upoi to wyciąga sutka naciągając go z uśmiechem. A ja w tym momencie klne w myslach bo przecież nie będę przy dziecku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja przed jedzeniem chrumka jak swinka,wali rekami,próbuję nas zjesc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Wg mnie wtedy kiedy zaczyna sie rozszerzać dietę.

Może ma silną potrzebę ssania?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Tylko że my jesteśmy na mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 08:39   #1030
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Moja tak samo a do tego walenia głowa jeszcze dopisze że wbija pazury w cycki a na końcu jak się już upoi to wyciąga sutka naciągając go z uśmiechem. A ja w tym momencie klne w myslach bo przecież nie będę przy dziecku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie ten typ.. Pazurki wbijane w sutki i jazda..
Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Gratulacje!!! I koniec rozpakowywania hihi yeah

A co do dopajania i mm to juz pisalam ze jezeli jest tylko i wylacznie mm bez odciagania i podawania swojego to warto podawac wode. Mm dzieckk. Sie bardziej najada niz napija i po 2tyg od urodzenia warto podawac chociaz troche wody.(to zdanie poloznej i wody mozna dawac ile dziecko chce) Ja teraz wody nie daje bo dostaje mojego minimum 80 ml dziennie chyba ze widze ze sie kokosi ale jest najedzona to wtedy daje wode i potrafi wypic 50-60 ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------


Moze musisz troche wczesniej dawac jest? Wybudzac? Mi lekarka kazala na te zachlannosc karmic czesciej i wtedy nie je tak lapczywie

Mozesz klac jeszcze na glos... Jeszcze nie czai co mowisz hihi wspolczuje swoja droga

A moze ma potrzebe "pociumkania" po prostu? A jak ciumka cyca to pokarm leci i sie przejada wtedy... Probowalas zamiast cyca dac smoka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smoczek akceptuje dopiero jak sie naje.. A tak to wypluwa, ręce do buzi, machanie rekami, płacz i szukanie cyca :/ moze powinnam wybudzać wczesniej ale ona nawet jak nie je pol godz to tak sie zachowuje
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 08:45   #1031
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Dokładnie ten typ.. Pazurki wbijane w sutki i jazda..


Smoczek akceptuje dopiero jak sie naje.. A tak to wypluwa, ręce do buzi, machanie rekami, płacz i szukanie cyca :/ moze powinnam wybudzać wczesniej ale ona nawet jak nie je pol godz to tak sie zachowuje
Widocznie ten typ tak ma : D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 09:07   #1032
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Widocznie ten typ tak ma : D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:12   #1033
domek_z_piernika
Zadomowienie
 
Avatar domek_z_piernika
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Dokładnie ten typ.. Pazurki wbijane w sutki i jazda..


Smoczek akceptuje dopiero jak sie naje.. A tak to wypluwa, ręce do buzi, machanie rekami, płacz i szukanie cyca :/ moze powinnam wybudzać wczesniej ale ona nawet jak nie je pol godz to tak sie zachowuje


Wybudzanie wcześniej nic nie daje. I tak nie pamięta, że jadła i teoretycznie powinna jeść spokojniej :P więc ani nie będzie łatwiej, ani nie odpoczniesz przez takie wybudzanie.
U nas minimalnie pomaga jak ja się rozsiądę w fotelu i w pełnej gotowości czekam, a tż ją trochę ukołysze zanim mi poda. Ale musimy trafić prosto w cyca, bo jak nie trafi to znowu się zaczyna denerwować i machać rękami.


Sent from my iPhone using Tapatalk
domek_z_piernika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:14   #1034
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Dokładnie ten typ.. Pazurki wbijane w sutki i jazda..


Smoczek akceptuje dopiero jak sie naje.. A tak to wypluwa, ręce do buzi, machanie rekami, płacz i szukanie cyca :/ moze powinnam wybudzać wczesniej ale ona nawet jak nie je pol godz to tak sie zachowuje
Mój tak samo.
Smoczka weźmie, ale jak nie jest głodny i to tez nie zawsze. A jak dam mu smoka przed jedzeniem żeby np przewinac to taką śmieszna mine robi i wypluwa


Jeju moja koleżanka, która ma synka miesięcznego przeżyła dzisiaj koszmar... Był godzinę po jedzeniu, położyła go sobie w łóżku obok siebie na wznak i tak sobie leżał, aż mu się nagle ulalo i się zakrztusil, nie mógł powietrza złapać, wezwali pogotowie, ale na szczęście do przyjazdu poszło mu noskiem i udało się złapać oddech.
Nie wiem, czy poloze w najbliższym czasie Małego na wznak.... mimo, że po każdym nawet takim chwilowym wiszeniu na piersi go odbijamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:53   #1035
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Jejku, straszne... dobrze, ze oddedch zwrócił
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 09:57   #1036
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

U nas jak sie Balbina denerwuje to robi "yyyyyym" 😀 tez macha rekami przy mcdrivie, jak sie za bardzo nie mozemy dogadac. A zeby smoczka zaciagnela to musze jej nieraz nim "pogmerac" w tej buziaczce, bo nie zawsze go chce. Dopiero jak jej sie przypomni jaki smok jest fajny to zaczyna ciagnac.

MajWija, masakra. Ja klade mloda na wznak, ale ona sama automatycznie przekrzywia glowke w jedna lub druga strone.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:34   #1037
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
Pediatra przy wypisie ze szpitala mówiła, żeby wody itp. nie podawać, więc nie podaję, ale też jetsem ciekawa, co Wy robicie. Ty dopajasz?

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------



Suoer, gratulacje! Witaj maluszku

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------



Ja smaruję codziennie rano i wieczorem i poprawa jest, ale te dziady nie zniknęły. Jestem już 7 tygodni po porodzie. Ciejawe, czy się same wchłoną, czy też czeka mnie wizyta u proktologa

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------



Oooo chyba tak! Piąteczka
Ja niekiedy dopajam ale niewiele. Szczególnie jak ma czkawke to podaje triche wody

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:37   #1038
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

U nas tez ze smokiem zazwyczaj cyrki. Musi zalapac bo inaczej wypluwa, a czasem sie zdarza, ze przez smoka tak jakby mu sie cofalo wiec dawalam w ostatecznosci. Od kilku dni smok poszedl w odstawke, moze juz tak zostanie...
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:37   #1039
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Mój tak samo.
Smoczka weźmie, ale jak nie jest głodny i to tez nie zawsze. A jak dam mu smoka przed jedzeniem żeby np przewinac to taką śmieszna mine robi i wypluwa


Jeju moja koleżanka, która ma synka miesięcznego przeżyła dzisiaj koszmar... Był godzinę po jedzeniu, położyła go sobie w łóżku obok siebie na wznak i tak sobie leżał, aż mu się nagle ulalo i się zakrztusil, nie mógł powietrza złapać, wezwali pogotowie, ale na szczęście do przyjazdu poszło mu noskiem i udało się złapać oddech.
Nie wiem, czy poloze w najbliższym czasie Małego na wznak.... mimo, że po każdym nawet takim chwilowym wiszeniu na piersi go odbijamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej masakra, dobrze ze złapał oddech. Ja też kładę na wznak ale najpierw dobrze mały musi odbić bo jak nie odbije to wtedy mu się cofa.

Soso mi z kolei kazali nie dopajac bo to niby rozszerza i oszukuje żołądek jak miał plesniawki to próbowałam bo jedzeniu i przed dawać wodę żeby przepłukać resztki mleka to zawsze po tej wodzie zwracał.

Mój Jasper też jak prosiaczek przy korycie z tym że na butli. I dodatkowo drapie, boksuje i targa nas za ubrania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 10:39   #1040
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Wczoraj mlody przespal praktycznie caly dzien ale cos czuje, ze to byl jednorazowy wybryk bo dzis coś kiepsko z zasnieciem
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 11:10   #1041
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Dobrze ze wasze maluchy chociaż odbijają.. U nas jest problem z tym ze jej sie nie odbija.. Mozna ja nosić i nosić, ona sie mega denerwuje wtedy i niewiele to daje.. Pewnie jeszcze ma niedojrzały cały układ..

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Was tez tak bolą sutki jak dziecko zasysa cycka? Mi mam wrażenie ze eksplodują przez pierwsze 10 sekund, potem juz jest ok.. Moja pewnie troche dziwnie łapie cycka.. Ale i tak dobrze ze nauczyła sie łapać bo ostatnio wam pisałam przecież ze nie umie..
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 11:22   #1042
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Dooti-mnie tez przez chwile bola sutki
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 11:27   #1043
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Dobrze ze wasze maluchy chociaż odbijają.. U nas jest problem z tym ze jej sie nie odbija.. Mozna ja nosić i nosić, ona sie mega denerwuje wtedy i niewiele to daje.. Pewnie jeszcze ma niedojrzały cały układ..

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Was tez tak bolą sutki jak dziecko zasysa cycka? Mi mam wrażenie ze eksplodują przez pierwsze 10 sekund, potem juz jest ok.. Moja pewnie troche dziwnie łapie cycka.. Ale i tak dobrze ze nauczyła sie łapać bo ostatnio wam pisałam przecież ze nie umie..
Mnie też bolą, jakby ktos mi szpilki wbijal, ale przez moment, takie jakby pierwsze zassanie a później już jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 12:47   #1044
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Mój tak samo.
Smoczka weźmie, ale jak nie jest głodny i to tez nie zawsze. A jak dam mu smoka przed jedzeniem żeby np przewinac to taką śmieszna mine robi i wypluwa


Jeju moja koleżanka, która ma synka miesięcznego przeżyła dzisiaj koszmar... Był godzinę po jedzeniu, położyła go sobie w łóżku obok siebie na wznak i tak sobie leżał, aż mu się nagle ulalo i się zakrztusil, nie mógł powietrza złapać, wezwali pogotowie, ale na szczęście do przyjazdu poszło mu noskiem i udało się złapać oddech.
Nie wiem, czy poloze w najbliższym czasie Małego na wznak.... mimo, że po każdym nawet takim chwilowym wiszeniu na piersi go odbijamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz z Laura miałam tak dwa razy

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
U nas jak sie Balbina denerwuje to robi "yyyyyym" 😀 tez macha rekami przy mcdrivie, jak sie za bardzo nie mozemy dogadac. A zeby smoczka zaciagnela to musze jej nieraz nim "pogmerac" w tej buziaczce, bo nie zawsze go chce. Dopiero jak jej sie przypomni jaki smok jest fajny to zaczyna ciagnac.

MajWija, masakra. Ja klade mloda na wznak, ale ona sama automatycznie przekrzywia glowke w jedna lub druga strone.
Laura tez przekrzywia na bok ale jak zaczyna ulewac to głowa zaczyna machać i bierze na wznak...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 13:13   #1045
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Dobrze ze wasze maluchy chociaż odbijają.. U nas jest problem z tym ze jej sie nie odbija.. Mozna ja nosić i nosić, ona sie mega denerwuje wtedy i niewiele to daje.. Pewnie jeszcze ma niedojrzały cały układ..
Mi się do dzisiaj nie odbija

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Co do wody to przed usg brzucha Oskar nie mógł jeść przez 3 godziny, "oszukiwanie" wodą nic nie dało (dzieci nie są głupie), z resztą spróbujcie same się oszukać. Ja po wodzie jestem bardziej głodna.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 13:34   #1046
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
[/COLOR]Was tez tak bolą sutki jak dziecko zasysa cycka? Mi mam wrażenie ze eksplodują przez pierwsze 10 sekund, potem juz jest ok.. Moja pewnie troche dziwnie łapie cycka.. Ale i tak dobrze ze nauczyła sie łapać bo ostatnio wam pisałam przecież ze nie umie..
Też mnie bolą na początku i przez chwilę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 13:41   #1047
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Mi pediatra kazała napajac woda bo mała nadal ma żółtaczkę średniego poziomu i zeby jak najwiecej sikała aby bilirubuna z moczem schodziła.. Póki co non stop jadła to jej nie dawaliśmy ale przed chwila znowu ulala i dostała czkawki to tak z 15 ml jej daliśmy.. Zastanawiam sie czy kwestia z nocy ze cały czas chciała jesc nie była spowodowana tym ze many suche powietrze .. Ja mam non stop usta suche, wypiłam w nocy ponad litr wody co mi sie raczej nie zdarza.. Polecacie jakiś dobry nawilżacz????

Edytowane przez doooti
Czas edycji: 2016-12-04 o 13:44
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 15:12   #1048
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Dziewczyny powoli wracam do żywych. I moze będę sie troche udzielac. Wczoraj o 17 juz byliśmy w domu. Trochę odespalam ale dalej jestem mega zmęczona. Pierwsza noc za nami, pierwsza mega kupka aż po cale nóżki za nami i zasilana pieluszka i ubrania za nami 😀 dla was tez te początki są takie absorbujące i zakrecone? Oboje z TŻ stoimy nad mała i latamy, jedno czyści dupke drugie podaje rzeczy, a jak ubieramy ja to już w ogóle kosmos. Minie trochę czasu aż dojdziemy do wprawy nie myślałam ze tak ciężko ubrać takiego szkraba. Natalia niesamowicie się kreci i krzyczy przy przebieraniu.

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
gratki!

Czyli zostałam ostatnia!
Jasiek urodzony 1.12 o godzinie 23.46 , 3470 gram 54cm

Nadrobię Was w wolnej chwili, bo tego na razie bardzo mi brakuje
Gratuluje ! Jakie podobne wagowo i dlugosciowo nasze dzieci

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Dziewczyny jak długo i często jadły wasze dzieciaki w pierwszych dniach? Moja szybko przysypia i musze co chwile ja budzić żeby dalej ssala. Pojee tak 15-20 minut i zasypia całkowicie
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 15:43   #1049
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez kaga90 Pokaż wiadomość
do usłyszenia za jakieś 2.5 godziny? jak dobrze pójdzie!

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Mi Zosia dała pospać do 6.30

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy już wszystkie rozpakowane bardzo każdej z Was gratuluje !!!
Cudownych chwil z maluszkami
Życzy Grudniówka
Dzięki i powodzenia!
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 16:04   #1050
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Moja przed jedzeniem chrumka jak swinka,wali rekami,próbuję nas zjesc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


Tylko że my jesteśmy na mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ale mm robisz na wodzie, wiec plyny ma dostarczane. Wg mnie dopoki dziecko jest wyłącznie na mleku, czy kp czy mm, to nie ma potrzeby dopajac.

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Dobrze ze wasze maluchy chociaż odbijają.. U nas jest problem z tym ze jej sie nie odbija.. Mozna ja nosić i nosić, ona sie mega denerwuje wtedy i niewiele to daje.. Pewnie jeszcze ma niedojrzały cały układ..

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Was tez tak bolą sutki jak dziecko zasysa cycka? Mi mam wrażenie ze eksplodują przez pierwsze 10 sekund, potem juz jest ok.. Moja pewnie troche dziwnie łapie cycka.. Ale i tak dobrze ze nauczyła sie łapać bo ostatnio wam pisałam przecież ze nie umie..
Corka w ogole nie odbijala. Tylko jej nic nie meczylo. Natomiast Adas bez odbicia nie daje rady. Nawet słyszę jak połyka powietrze, więc po karmieniu obowiazkowo odbijam.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny powoli wracam do żywych. I moze będę sie troche udzielac. Wczoraj o 17 juz byliśmy w domu. Trochę odespalam ale dalej jestem mega zmęczona. Pierwsza noc za nami, pierwsza mega kupka aż po cale nóżki za nami i zasilana pieluszka i ubrania za nami 😀 dla was tez te początki są takie absorbujące i zakrecone? Oboje z TŻ stoimy nad mała i latamy, jedno czyści dupke drugie podaje rzeczy, a jak ubieramy ja to już w ogóle kosmos. Minie trochę czasu aż dojdziemy do wprawy nie myślałam ze tak ciężko ubrać takiego szkraba. Natalia niesamowicie się kreci i krzyczy przy przebieraniu.



Gratuluje ! Jakie podobne wagowo i dlugosciowo nasze dzieci

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Dziewczyny jak długo i często jadły wasze dzieciaki w pierwszych dniach? Moja szybko przysypia i musze co chwile ja budzić żeby dalej ssala. Pojee tak 15-20 minut i zasypia całkowicie
15-20 min to sporo. Spotkalam sie z tym, ze dziecko najadalo sie w 5 minut. Jesli to jest czas aktywnego jedzenia to jest w porzadku. Dziecko nabieracsil, wiec na poczatku tez bedzie jadlo krocej.



Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Gosiurek gratulacje! Gdziecw końcu rodzilas?

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 16:01:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.