Włosomaniaczki :D - część III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 06:43   #3241
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Bardzo dziekuje za cieple przyjecie, a przede wszystkim - za wyrozumialosc
{to tez zart}. W miare mozliwosci postaram sie czytac i dam wiecej
wolnosci paluszkom .

Narek - nadal daje mu szanse ! No i jeszcze raz - dzieki !!!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 07:45   #3242
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witajcie


Niestety, jak jak przewidywałam,czasu na wizaż to mam tak mało,że ło.
Ale jaki to komfort wstać o 7:34, a nie o 5:00 Soboty są super. Szkoła to jest prawdziwa mordownia. W tym roku to już całkiem. Każdy nauczyciel uważa ,że to jego przedmiot jest najważniejszy.
na szczęście dziś sobota i więcej już nie marudzę

Wczoraj, wreszcie, trafiłam do fryzjera Ale się na słuchałam pochwał na temat moich włosów. Tylko jedna rzecz się nie podobała- grzywka. No i postanowiłyśmy,że ją obetnie się. Grzywa jest ślicznie obcięta, równiutko, ale... Niby mówią mi,że bardzo dobrze w niej wyglądam,ale ja się chyba lepiej czuję gdy zrobię ją na bok. Więc zapuszczam chyba od nowa Wszystkim przeszkadza mój przedziałek, podobno jest za daleko. ale ja się inaczej źle czuję, wydaje mi się,że się beznadziejnie układa. Już sama nie wiem co o tym myśleć



Robię dziś taka małą (bardzo małą nawet ) imprezkę urodzinową. Miały być 3 osoby, a jedna koleżanka przyjść nie może, coś jej wypadło.


Mam jeszcze pytanie. Właściwie dwa . Mam teraz śliczne końcówki i zacznę używać na nie tego jedwabiu o którym pisałam wcześniej (silkway, tanita). I teraz pytanie numer 1. Jakim szamponem zmyję te trudnowzmywalne silikony (-cyclopentasiloxane )? Myślę,że na końcóki silikony nie są złe,ale jednak czyś chyba tzreba byłoby je raz na tydzień zmyć...
I drugie pytanie. Szukam je=akiejś odzywki BEZ silikonów, takiej do używania codziennie. Ma przezde wszystkim nawilżać. Dotychczas uzywałam Kallosa mlecznego,ale tearz chcę włosom dać odpocząć od niego. Zastanawiałam sie nad Jantarem, ale to chyba bardziej na skórę głowy, nie ? To znaczy, mozę na włosy też się nada,al nie będzie nawilżać...
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:10   #3243
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wlosomaniaczki Nie bylam w stanie podczytywac na biezaco watku, bo - sesja. Wpadalam na wizaz zmeczona, przegladalam "po omacku" posty o pielegnacji, kladlam sie spac, wstawalam i tak na okraglo.
Teraz znikne na dluzej - w ciagu najblizszych 2 dni czekaja mnie zakupy przedwyjazdowe (uciekam odpoczac od smogu do Zakopanego), w poniedzialek przyjemny egzamin, we wtorek wyjazd.
Ludzie ze studiow sa w szoku, ze wszystko mi sie udalo - sama sie tego nie spodziewalam. Przeslizgnelam sie przez najtrudniejsze egzaminy z dobrymi ocenami - nie uczac sie prawie nic. To jakas metafizyka i gdyby nie to, ze egzaminy mialam z tak swiadomymi i interesujacymi postaciami, ktore ocenialy mnie za rzeczy inne, niz tzw. wiedza obowiazkowa - oblalabym na pewno. Jestem bardzo zaskoczona, bardzo dowartosciowana i dzieki temu co sie stalo zmienilam ciut nastawienie do tych studiow. Nie moge opisac co sie dokladnie przytrafilo, bo jednak to forum publiczne Ale istne jaja - zaprawde powiadam wam

Zostaly mi na koniec same *******y, w dodatku juz po powrocie, wiec mam nadzieje, ze i z tym sobie poradze

Widze, ze tu atmosfera pogrzebowa. Moje wyrazy wspolczucia dla tych, ktorym sie naleza. Wybaczcie brak skupienia, jednak nadmiar emocji zrobil swoje. Przebrnelam przez 2 kolosy i 5 egzaminow, z czego czesc (gramatyczną) jednego musze poprawic po powrocie. Gwoli scislosci: zrobilam to w ciagu 5 dni

To ja obecnie:
Gratulacje
I udanego odpoczynku życzę

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Też lubię jeździć pociągami. Najlepiej gdzieś zagranicę, daleko, zawsze takie dreszczyk - nieznane. Coś ostatnio rzadziej do nas zaglądasz Nauka?
O...aż tak bardzo widać? Nauka też, ale ogólnie szkoła. Poprostu mam bardzo mało czasu i jestem strasznie zmęczona, ale i tak staram się tu czasem zaglądać na tygodniu, przecież nie samą nauką żyje człowiek

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
"Bezsenność" - odcinek 2 Mam nadzieje, ze nie zrobi się z tego "Moda na sukces"

Nie wiem co się ze mną dzieje. Obudziłam się o 3 (poszłam spać po 23) i czułam się wyspana. Wierciłam się w łóżku do 4. O 4 się poddałam, poszłam umyć, wykremować, dopieścić włosy i teraz czuję się świeżo, mięciutko i pachnąco niczym poranny, krakowski obwarzanek Czuje się też niczym Robinson Cruzoe na bezludnej wyspie
Przynajmniej ciesz się, że się wyspałaś

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Witajcie


Niestety, jak jak przewidywałam,czasu na wizaż to mam tak mało,że ło.
Ale jaki to komfort wstać o 7:34, a nie o 5:00 Soboty są super. Szkoła to jest prawdziwa mordownia. W tym roku to już całkiem. Każdy nauczyciel uważa ,że to jego przedmiot jest najważniejszy.
na szczęście dziś sobota i więcej już nie marudzę

Wczoraj, wreszcie, trafiłam do fryzjera Ale się na słuchałam pochwał na temat moich włosów. Tylko jedna rzecz się nie podobała- grzywka. No i postanowiłyśmy,że ją obetnie się. Grzywa jest ślicznie obcięta, równiutko, ale... Niby mówią mi,że bardzo dobrze w niej wyglądam,ale ja się chyba lepiej czuję gdy zrobię ją na bok. Więc zapuszczam chyba od nowa Wszystkim przeszkadza mój przedziałek, podobno jest za daleko. ale ja się inaczej źle czuję, wydaje mi się,że się beznadziejnie układa. Już sama nie wiem co o tym myśleć



Robię dziś taka małą (bardzo małą nawet ) imprezkę urodzinową. Miały być 3 osoby, a jedna koleżanka przyjść nie może, coś jej wypadło.


Mam jeszcze pytanie. Właściwie dwa . Mam teraz śliczne końcówki i zacznę używać na nie tego jedwabiu o którym pisałam wcześniej (silkway, tanita). I teraz pytanie numer 1. Jakim szamponem zmyję te trudnowzmywalne silikony (-cyclopentasiloxane )? Myślę,że na końcóki silikony nie są złe,ale jednak czyś chyba tzreba byłoby je raz na tydzień zmyć...
I drugie pytanie. Szukam je=akiejś odzywki BEZ silikonów, takiej do używania codziennie. Ma przezde wszystkim nawilżać. Dotychczas uzywałam Kallosa mlecznego,ale tearz chcę włosom dać odpocząć od niego. Zastanawiałam sie nad Jantarem, ale to chyba bardziej na skórę głowy, nie ? To znaczy, mozę na włosy też się nada,al nie będzie nawilżać...
Wszystkiego najlepszego z okazji przyszłych urodzin Nie wiem czy zajrzysz do nas na tyg, więc składam juz teraz

A zdjęcie włosów możesz wkleic jak chcesz - ocenimy


Miłego dnia
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:33   #3244
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

dzięki Olu za miłe słowa

Tulip- moje gratulacje- jesteś boss miłego non-smogowego odpoczynku

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za cieple przyjecie, a przede wszystkim - za wyrozumialosc
{to tez zart}. W miare mozliwosci postaram sie czytac i dam wiecej
wolnosci paluszkom .
a na zdjęcia psiaków można liczyć

Dziewczyny- ja tylko na chwilę- życzę wszystkim miłego weekendu- ja uciekam dzisiaj na weekend do rodzinki (seria imienin). Bawcie się dobrze, bądźcie grzeczne i miejscie litość dla nadrabiających

__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:34   #3245
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

no i mi sie nie zacytowala wiekszosc
dzien dobry
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wczoraj, wreszcie, trafiłam do fryzjera Ale się na słuchałam pochwał na temat moich włosów. Tylko jedna rzecz się nie podobała- grzywka. No i postanowiłyśmy,że ją obetnie się. Grzywa jest ślicznie obcięta, równiutko, ale... Niby mówią mi,że bardzo dobrze w niej wyglądam,ale ja się chyba lepiej czuję gdy zrobię ją na bok. Więc zapuszczam chyba od nowa Wszystkim przeszkadza mój przedziałek, podobno jest za daleko. ale ja się inaczej źle czuję, wydaje mi się,że się beznadziejnie układa. Już sama nie wiem co o tym myśleć

Mam jeszcze pytanie. Właściwie dwa . Mam teraz śliczne końcówki i zacznę używać na nie tego jedwabiu o którym pisałam wcześniej (silkway, tanita). I teraz pytanie numer 1. Jakim szamponem zmyję te trudnowzmywalne silikony (-cyclopentasiloxane )? Myślę,że na końcóki silikony nie są złe,ale jednak czyś chyba tzreba byłoby je raz na tydzień zmyć...
I drugie pytanie. Szukam je=akiejś odzywki BEZ silikonów, takiej do używania codziennie. Ma przezde wszystkim nawilżać. Dotychczas uzywałam Kallosa mlecznego,ale tearz chcę włosom dać odpocząć od niego. Zastanawiałam sie nad Jantarem, ale to chyba bardziej na skórę głowy, nie ? To znaczy, mozę na włosy też się nada,al nie będzie nawilżać...
wszystkiego najlepsiejszego, tak na zas mowie
co do odzywki bez silikonow. moze jakas fitomedu? tylko tam wybiera sie do koloru wlosow. z tego co pamietam moja do blond silikonow nie miala.
polecam rowniez szampon fitomed, nie ma silikow rowniez a sls nie na samym poczatku skladu. ale mysle, ze z silikonami dalby sobie rade
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
O...aż tak bardzo widać? Nauka też, ale ogólnie szkoła. Poprostu mam bardzo mało czasu i jestem strasznie zmęczona, ale i tak staram się tu czasem zaglądać na tygodniu, przecież nie samą nauką żyje człowiek
bardzo widac! i ty znikasz, i dotka rzadziej wpada, mireli to juz sto lat nie widzialam... ola tez malo! a napewno mniej. szkola nam dziewczyny pochlania jak czarna dziura ciekawe co ja bede mowic od 6pazdziernika
a no pewnie i jak tam, juz lepiej w nowej szkole?

tulilp: gratuluje i szczerze podziwiam!
milka: nie jest to normalne, ale jak sie wysypiasz to chyba nie jest tak zle wydluzylas sobie dobe
kasiu:
paprif: skorzana! ale taka prawdziwa, nie skoropodobna bo na to szkoda kasy przywiozlam sobie z grecji taka fajna i jestem nia poki co zachwycona, jak mi w niej cieplo i w ogole zmienila moj imidz ale wymaga jeszcze poprawek krawieckich, szczegolnie wyprocia tych durnych poduszek! a na jaki plaszczyk masz chrapke?
dziewczyny, nie widzialyscie gdzies plaszczy a la grzybek, ale z kapturem? albo zwyklego plaszcza z kapturem? szukam i znalezc nie moge

co do jazdy pociagiem to kiedys lubilam [szczegolnie w barowym ic], ale w te wakacje to ciagle zylam pociagami. nie zlicze ile kursow zaliczylam, napewno ok 15! i czesto bylo to tak, ze wracalam do domu, w czasie jednego wieczora przepakowywalam sie i nastepnego ranka znow do pociagu i fruuu!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:46   #3246
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- ja tylko na chwilę- życzę wszystkim miłego weekendu- ja uciekam dzisiaj na weekend do rodzinki (seria imienin). Bawcie się dobrze, bądźcie grzeczne i miejscie litość dla nadrabiających

I nawzajem

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
bardzo widac! i ty znikasz, i dotka rzadziej wpada, mireli to juz sto lat nie widzialam... ola tez malo! a napewno mniej. szkola nam dziewczyny pochlania jak czarna dziura ciekawe co ja bede mowic od 6pazdziernika
a no pewnie i jak tam, juz lepiej w nowej szkole?

co do jazdy pociagiem to kiedys lubilam [szczegolnie w barowym ic], ale w te wakacje to ciagle zylam pociagami. nie zlicze ile kursow zaliczylam, napewno ok 15! i czesto bylo to tak, ze wracalam do domu, w czasie jednego wieczora przepakowywalam sie i nastepnego ranka znow do pociagu i fruuu!
Widzisz jakie z nas pilne uczennice? A w szkole lepiej, zdecydowanie
A tych kursów współczuje. Ja ostatnio jechałam pociągiem 2 lata temu, więc może dlatego je lubię Ale za to niecierpię jazdy samochodem/autokarem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:18   #3247
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

jakim cudem zrobily sie takie czary mary, ze post ktorego napisalam o 9.34 sie zdublowal o 10.18?

karla: to dobrze zebyscie dalej mialy taki zapal mi sie on konczyl przewaznie z nadejsciem pazdziernika a nawet wczesniej
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2008-09-13 o 09:30 Powód: co jest?!
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 09:28   #3248
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Skórzany płaszczyk to najlepsze wyjście

Widziałam fajne skórzane kurtki w h&m.
Podobają mi się płaszczyki w kratę.
Ja mam już jeden płaszczyk koloru jasny brąz, ale jest bardzo cieniutki.

Witam
Jem pączka, popijam herbatkę i uciekam
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 10:25   #3249
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
karla: to dobrze zebyscie dalej mialy taki zapal mi sie on konczyl przewaznie z nadejsciem pazdziernika a nawet wczesniej
Bardziej przymus, niż zapał

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Skórzany płaszczyk to najlepsze wyjście

Widziałam fajne skórzane kurtki w h&m.
Podobają mi się płaszczyki w kratę.
Ja mam już jeden płaszczyk koloru jasny brąz, ale jest bardzo cieniutki.

Witam
Jem pączka, popijam herbatkę i uciekam
Wiem, że tam są ale u mnie oczywiście H&M brak
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:11   #3250
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
bardzo widac! i ty znikasz, i dotka rzadziej wpada, mireli to juz sto lat nie widzialam... ola tez malo! a napewno mniej. szkola nam dziewczyny pochlania jak czarna dziura ciekawe co ja bede mowic od 6pazdziernika

Dokładnie Coraz mniej nas pisze



Ściągam właśnie Power Pointa i biorę sie za prezentację. Kiedyś trzeba Chcę to oddać w tym tygodniu i mieć już święty spokój.

Czy któraś z Was lubi film 'Ojciec chrzestny'? Lub książkę? Koleżanka odkryła na krakowskim Kazimierzu knajpę, która nazywa się Omerta i jest właśnie w takich klimatach. dziś się wybieramy
http://www.omerta.com.pl/
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:58   #3251
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wlosomaniaczki Nie bylam w stanie podczytywac na biezaco watku, bo - sesja. Wpadalam na wizaz zmeczona, przegladalam "po omacku" posty o pielegnacji, kladlam sie spac, wstawalam i tak na okraglo.
Teraz znikne na dluzej - w ciagu najblizszych 2 dni czekaja mnie zakupy przedwyjazdowe (uciekam odpoczac od smogu do Zakopanego), w poniedzialek przyjemny egzamin, we wtorek wyjazd.
Ludzie ze studiow sa w szoku, ze wszystko mi sie udalo - sama sie tego nie spodziewalam. Przeslizgnelam sie przez najtrudniejsze egzaminy z dobrymi ocenami - nie uczac sie prawie nic. To jakas metafizyka i gdyby nie to, ze egzaminy mialam z tak swiadomymi i interesujacymi postaciami, ktore ocenialy mnie za rzeczy inne, niz tzw. wiedza obowiazkowa - oblalabym na pewno. Jestem bardzo zaskoczona, bardzo dowartosciowana i dzieki temu co sie stalo zmienilam ciut nastawienie do tych studiow. Nie moge opisac co sie dokladnie przytrafilo, bo jednak to forum publiczne Ale istne jaja - zaprawde powiadam wam

Zostaly mi na koniec same *******y, w dodatku juz po powrocie, wiec mam nadzieje, ze i z tym sobie poradze

Widze, ze tu atmosfera pogrzebowa. Moje wyrazy wspolczucia dla tych, ktorym sie naleza. Wybaczcie brak skupienia, jednak nadmiar emocji zrobil swoje. Przebrnelam przez 2 kolosy i 5 egzaminow, z czego czesc (gramatyczną) jednego musze poprawic po powrocie. Gwoli scislosci: zrobilam to w ciagu 5 dni

To ja obecnie:
Ła, ła, ła! Kongratulejszyn! Jestem dumna z Ciebie, Kręciołku

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Narek - nadal daje mu szanse ! No i jeszcze raz - dzieki !!!
Mam nadzieje, że spodoba się Twoim włosom Nie ma za co, polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wczoraj, wreszcie, trafiłam do fryzjera Ale się na słuchałam pochwał na temat moich włosów. Tylko jedna rzecz się nie podobała- grzywka. No i postanowiłyśmy,że ją obetnie się. Grzywa jest ślicznie obcięta, równiutko, ale... Niby mówią mi,że bardzo dobrze w niej wyglądam,ale ja się chyba lepiej czuję gdy zrobię ją na bok. Więc zapuszczam chyba od nowa Wszystkim przeszkadza mój przedziałek, podobno jest za daleko. ale ja się inaczej źle czuję, wydaje mi się,że się beznadziejnie układa. Już sama nie wiem co o tym myśleć
Aż ciekawa jestem, jak wyglądasz Można liczyć na jakieś zdjęcia?

Cytat:
Napisane przez 19agusia19
Robię dziś taka małą (bardzo małą nawet ) imprezkę urodzinową. Miały być 3 osoby, a jedna koleżanka przyjść nie może, coś jej wypadło.
Przedwcześnie życzę najlepszego, bo niewiadomo, kiedy się spotkamy
A powiem Ci, że takie małe imprezki są najlepsze, przynajmniej nie będzie żadnych przykrych niespodzianek

Cytat:
Napisane przez 19agusia19
Mam jeszcze pytanie. Właściwie dwa . Mam teraz śliczne końcówki i zacznę używać na nie tego jedwabiu o którym pisałam wcześniej (silkway, tanita). I teraz pytanie numer 1. Jakim szamponem zmyję te trudnowzmywalne silikony (-cyclopentasiloxane )? Myślę,że na końcóki silikony nie są złe,ale jednak czyś chyba tzreba byłoby je raz na tydzień zmyć...
I drugie pytanie. Szukam je=akiejś odzywki BEZ silikonów, takiej do używania codziennie. Ma przezde wszystkim nawilżać. Dotychczas uzywałam Kallosa mlecznego,ale tearz chcę włosom dać odpocząć od niego. Zastanawiałam sie nad Jantarem, ale to chyba bardziej na skórę głowy, nie ? To znaczy, mozę na włosy też się nada,al nie będzie nawilżać...
1. Na trudne silikony SLS'y potrzymane troszkę dłużej na głowie(ale nie za długo, bo może podrażnić).
2. Może coś z Ziaji? Z tego co pamiętam, to niektóre nie mają silikonów i są leciutkie

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
bardzo widac! i ty znikasz, i dotka rzadziej wpada, mireli to juz sto lat nie widzialam... ola tez malo! a napewno mniej. szkola nam dziewczyny pochlania jak czarna dziura ciekawe co ja bede mowic od 6pazdziernika
Wniosek: rzucamy szkołę i wyruszamy w podróż dookoła świata z walizkami pełnymi mazideł do włosów!

Cytat:
Napisane przez blonndee
paprif: skorzana! ale taka prawdziwa, nie skoropodobna bo na to szkoda kasy przywiozlam sobie z grecji taka fajna i jestem nia poki co zachwycona, jak mi w niej cieplo i w ogole zmienila moj imidz
Zdjęcie, zdjęcie!

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Ściągam właśnie Power Pointa i biorę sie za prezentację. Kiedyś trzeba Chcę to oddać w tym tygodniu i mieć już święty spokój.
Powodzenia życzę
I zapomniałam wcześniej napisać- śliczne butki

Zasmarkana witam się z Wami i idę po gorącą herbatę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 12:15   #3252
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Przebrnelam przez 2 kolosy i 5 egzaminow, z czego czesc (gramatyczną) jednego musze poprawic po powrocie. Gwoli scislosci: zrobilam to w ciagu 5 dni
Gratuluję Niezła jesteś Udanego, zasłużonego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dziękuję za bardzo miłe słowa... Jedna z najmilszych U mnie reagują dziwnie na dzieci. Bo rozumieją chęć związania sie z kimś naprawdę-zamieszkania razem, na poważnie. Ale w rodzinie młodym mężatkom zazwyczaj jakoś sie do dzieci nie śpieszyło.

Z ta pępowiną to Dobrze, że lekarz miał głowę na karku. A Ty na pewno też byłaś w stanie zrezygnować z przeciwbólowych bo Ci Julcia skrzydeł dodała...
Nie masz za co dziękować, to od razu widać, jesteś bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, w wiedz o tym, że dzieci są najlepszymi psychologami Test z moją córcią przeszłaś celująco

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
(I wiem, że to nic wesołego, ale buzia mi sie sama uśmiecha jak sobie wyobrażam Cienie Jezusującą i te żwawe babcie w porównaniu do Ciebie )

No nie dziwię się, ja się sama śmiałam jak szłam po tych schodach, gorzej niż połamany paralityk (chociaż śmianie było drogą przez mękę ), a jak człowiek ma kichnąć, to normalnie brak słów ile myśli odpychających ten moment (nic gorszego wtedy niż kichnięcie).

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Robię dziś taka małą (bardzo małą nawet ) imprezkę urodzinową. Miały być 3 osoby, a jedna koleżanka przyjść nie może, coś jej wypadło.
Najlepszego i miłej imprezki

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- ja tylko na chwilę- życzę wszystkim miłego weekendu- ja uciekam dzisiaj na weekend do rodzinki (seria imienin). Bawcie się dobrze, bądźcie grzeczne i miejscie litość dla nadrabiających
Miłego imieninowania

Pozdrawiam wszystkich

Nareczku "zasmarkany" , zdrówka - mówię głosem jak mocno przepity żul Gardziołko się kłania...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:27   #3253
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ale pędzicie- litości nie macie Przepraszam ale nie jestem w stanie nadrobić- właśnie wróciłam do domu po pogrzebie- jestem od 3rano na nogach. Pogrzeb był koło katowic- prawie 6godzin w jedną stronę
W szoku jestem- wiem co ta choroba potrafi zrobić z człowiekiem bo przeżywałam to przy moim dziadku- ale nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam- nie poznałam własnego kuzyna- okropnie go ta choroba zniszczyła. Łzy w oczach stanęły momentalnie. Ehhhh co tu gadać- ciężki i do d**y dzień


Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wlosomaniaczki Nie bylam w stanie podczytywac na biezaco watku, bo - sesja. Wpadalam na wizaz zmeczona, przegladalam "po omacku" posty o pielegnacji, kladlam sie spac, wstawalam i tak na okraglo.
[...]
Gratuluję egzaminów , cóż za tempo
Miłego wypoczynku w Zakopcu, mam nadzieję, że pogoda dopisze

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
[FONT="Georgia"][COLOR="DarkGreen"]"Bezsenność" - odcinek 2 Mam nadzieje, ze nie zrobi się z tego "Moda na sukces"

Nie wiem co się ze mną dzieje. Obudziłam się o 3 (poszłam spać po 23) i czułam się wyspana. Wierciłam się w łóżku do 4. O 4 się poddałam, poszłam umyć, wykremować, dopieścić włosy i teraz czuję się świeżo, mięciutko i pachnąco niczym poranny, krakowski obwarzanek Czuje się też niczym Robinson Cruzoe na bezludnej wyspie
Też tak kiedyś miałam, że budziłam się rano [jak na mnie] kilka razy z rzędu z uczuciem wypoczęcia, ale potem przychodzi wyczerpanie i organizm sam dopomina się odpoczynku...
Ale należałoby się zastanowić, jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy? Może podświadomie czymś się stresujesz, chociaż "świadomie" nie zdajesz sobie sprawy? Może masz jakieś podświadome oczekiwania albo obawy?

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Robię dziś taka małą (bardzo małą nawet ) imprezkę urodzinową. Miały być 3 osoby, a jedna koleżanka przyjść nie może, coś jej wypadło.

Mam jeszcze pytanie. Właściwie dwa . Mam teraz śliczne końcówki i zacznę używać na nie tego jedwabiu o którym pisałam wcześniej (silkway, tanita). I teraz pytanie numer 1. Jakim szamponem zmyję te trudnowzmywalne silikony (-cyclopentasiloxane )? Myślę,że na końcóki silikony nie są złe,ale jednak czyś chyba tzreba byłoby je raz na tydzień zmyć...
I drugie pytanie. Szukam je=akiejś odzywki BEZ silikonów, takiej do używania codziennie. Ma przezde wszystkim nawilżać. Dotychczas uzywałam Kallosa mlecznego,ale tearz chcę włosom dać odpocząć od niego. Zastanawiałam sie nad Jantarem, ale to chyba bardziej na skórę głowy, nie ? To znaczy, mozę na włosy też się nada,al nie będzie nawilżać...
Najlepszego urodzinowego
A co do pielęgnacji:
1. szampon z SLES ale bez silikonów [najczęściej jakieś polskie firmy tak mają - Ziaja, Joanna, Pollena Eva, Barwa]
2. bezsilikonowe są Joanny z serii Naturia [może ta z miodem?] i Polleny chyba też, większość Nivea ma dobry skład, a Jantarowa, taka o kremowej konsystencji, zdaje się też jest.
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- ja tylko na chwilę- życzę wszystkim miłego weekendu- ja uciekam dzisiaj na weekend do rodzinki (seria imienin). Bawcie się dobrze, bądźcie grzeczne i miejscie litość dla nadrabiających
Udanej imprezy w takim razie.
Ja zaraz też znikam... ciekawe jak dzisiaj będzie

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Zasmarkana witam się z Wami i idę po gorącą herbatę
, szybkiego pozbycia się przypadłości
Co za podła pogoda
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:35   #3254
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Wszystkiego najlepszego z okazji przyszłych urodzin Nie wiem czy zajrzysz do nas na tyg, więc składam juz teraz
Cytat:
wszystkiego najlepsiejszego, tak na zas mowie
Cytat:
Przedwcześnie życzę najlepszego, bo niewiadomo, kiedy się spotkamy
Cytat:
Najlepszego i miłej imprezki
Cytat:
Najlepszego urodzinowego
dziękuje Wam bardzo (Estelle, właśnie mi przypomniałaś,że miałam kupić popcorn ) )

Cytat:
A zdjęcie włosów możesz wkleic jak chcesz - ocenimy
Zdjęcia z tym przedziałkiem, który się nie podoba są w albumie. Z grzywką prostą może zrobię jakieś takie na szybko wieczorem

Cytat:


co do odzywki bez silikonow. moze jakas fitomedu? tylko tam wybiera sie do koloru wlosow. z tego co pamietam moja do blond silikonow nie miala.
polecam rowniez szampon fitomed, nie ma silikow rowniez a sls nie na samym poczatku skladu. ale mysle, ze z silikonami dalby sobie rade
Tylko gdzie ja to znajdę ? Z tego co wiem w Rossmannie i naturze nie ma :/ w moim ulubiony sklepiku z ziołami też nie.


Cytat:
A powiem Ci, że takie małe imprezki są najlepsze, przynajmniej nie będzie żadnych przykrych niespodzianek
Właściwie to racja. Ważne,że TŻ będzie

Cytat:
1. Na trudne silikony SLS'y potrzymane troszkę dłużej na głowie(ale nie za długo, bo może podrażnić).
2. Może coś z Ziaji? Z tego co pamiętam, to niektóre nie mają silikonów i są leciutkie
o. to czyli ze zmyciem problemów nie będzie
Odżywki z Ziaji miałam. Na dłuższą metę się nie sprawdzały. Napalam się na maskę z glorii,ale nie wiem, można ją tak codziennie używać?

Pochwalę się,ze praktycznie sama zrobiłam krem do torcika

Wejście na Wizaż to jest gwarancja podwindowania humoru


Cytat:
1. szampon z SLES ale bez silikonów [najczęściej jakieś polskie firmy tak mają - Ziaja, Joanna, Pollena Eva, Barwa]
Super, mam taki szampon w domu. Bałam się,ze slsy nie wystarczą

Cytat:
bezsilikonowe są Joanny z serii Naturia [może ta z miodem?] i Polleny chyba też, większość Nivea ma dobry skład, a Jantarowa, taka o kremowej konsystencji, zdaje się też jest.
tej serii Joanny u mnie nie ma. Jest tylko z apateczki babuni.


Narku, zdrowiej szybko



Zapomniałam napisać,że wczoraj pierwszy raz zrobiłam płukankę z liści orzecha włoskiego. Przyciemniło mi trochę włosy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:07   #3255
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nareczku "zasmarkany" , zdrówka - mówię głosem jak mocno przepity żul Gardziołko się kłania...
No to możemy się stuknąć herbatką
Zdrowiej

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
, szybkiego pozbycia się przypadłości
Co za podła pogoda
Dam radę, gorąca herbata z miodem+ eukaliptusowy olejek eteryczny na poduszkę i idę dalej
A ja kocham taką pogodę Dziecię Jesieni się kłania

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Narku, zdrowiej szybko
Postaram się

Cytat:
Napisane przez 19agusia91
Zapomniałam napisać,że wczoraj pierwszy raz zrobiłam płukankę z liści orzecha włoskiego. Przyciemniło mi trochę włosy
O, chyba rozejrzę się u siebie za tymi liśćmi
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:43   #3256
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Zasmarkana witam się z Wami i idę po gorącą herbatę
Podaję zasmarkanej chusteczkę i grzane piwo z cytryną



Agusia - wszytskiego naj, naj, naj

Brrrr, ale zimno Opatulam się dziś w jakieś ciepłe ciuchy, bo jest jak w listopadzie. I też siedze z kubkiem..ciepłej herbaty

Estelle - mam nadzieję, że dziś będzie lepiej na barówie
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:54   #3257
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wniosek: rzucamy szkołę i wyruszamy w podróż dookoła świata z walizkami pełnymi mazideł do włosów!

Zasmarkana witam się z Wami i idę po gorącą herbatę
O, bardzo dobry pomysł

Ja też się stukam gorącą herbatką

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was lubi film 'Ojciec chrzestny'? Lub książkę? Koleżanka odkryła na krakowskim Kazimierzu knajpę, która nazywa się Omerta i jest właśnie w takich klimatach. dziś się wybieramy
http://www.omerta.com.pl/
Świetna knajpka Od razu pomyślałam o gorącej czekoladzie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Zdjęcia z tym przedziałkiem, który się nie podoba są w albumie. Z grzywką prostą może zrobię jakieś takie na szybko wieczorem

o. to czyli ze zmyciem problemów nie będzie
Odżywki z Ziaji miałam. Na dłuższą metę się nie sprawdzały. Napalam się na maskę z glorii,ale nie wiem, można ją tak codziennie używać?

Pochwalę się,ze praktycznie sama zrobiłam krem do torcika
Moim zdaniem z przedziałkiem wszystko w porządku
Glorii możesz spokojnie używac codziennie, jeśli włosom to będzie pasowac.
I nie mów mi o torcikach...proszę
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:00   #3258
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Sądzę, że postawa moich rodziców z czasem ewoluuje. Ciężko nad tym pracuje Już są widoczne jakieś postępy. Mama kupiła patelnie teflonową - co prawda do smażenia i tak używa kilku centymetrowej warstwy oleju, ale ten zakup patelni to już coś

A i tata ostatnio bardzo polubił jogurty naturalne
U mnie kilkucentymetrowa warstwa oleju połączonego <o zgrozo> z masłem czy smalec, masakra :/.

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ale pędzicie- litości nie macie Przepraszam ale nie jestem w stanie nadrobić- właśnie wróciłam do domu po pogrzebie- jestem od 3rano na nogach. Pogrzeb był koło katowic- prawie 6godzin w jedną stronę
W szoku jestem- wiem co ta choroba potrafi zrobić z człowiekiem bo przeżywałam to przy moim dziadku- ale nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam- nie poznałam własnego kuzyna- okropnie go ta choroba zniszczyła. Łzy w oczach stanęły momentalnie. Ehhhh co tu gadać- ciężki i do d**y dzień
Nienawidzę pogrzebów

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ludzie ze studiow sa w szoku, ze wszystko mi sie udalo - sama sie tego nie spodziewalam. Przeslizgnelam sie przez najtrudniejsze egzaminy z dobrymi ocenami - nie uczac sie prawie nic. To jakas metafizyka i gdyby nie to, ze egzaminy mialam z tak swiadomymi i interesujacymi postaciami, ktore ocenialy mnie za rzeczy inne, niz tzw. wiedza obowiazkowa - oblalabym na pewno. Jestem bardzo zaskoczona, bardzo dowartosciowana i dzieki temu co sie stalo zmienilam ciut nastawienie do tych studiow. Nie moge opisac co sie dokladnie przytrafilo, bo jednak to forum publiczne Ale istne jaja - zaprawde powiadam wam
Gratuluje i jestem ciekawa co to za jajca


Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wczoraj, wreszcie, trafiłam do fryzjera Ale się na słuchałam pochwał na temat moich włosów. Tylko jedna rzecz się nie podobała- grzywka. No i postanowiłyśmy,że ją obetnie się. Grzywa jest ślicznie obcięta, równiutko, ale... Niby mówią mi,że bardzo dobrze w niej wyglądam,ale ja się chyba lepiej czuję gdy zrobię ją na bok. Więc zapuszczam chyba od nowa Wszystkim przeszkadza mój przedziałek, podobno jest za daleko. ale ja się inaczej źle czuję, wydaje mi się,że się beznadziejnie układa. Już sama nie wiem co o tym myśleć
pokaż zdjęcia jakieś, z chęcią obejrzę tą fryzurkę i ocenimy ją .

U mnie w mieście dzisiaj pożegnanie lata. Patrząc na temperaturę za oknem (10 stopni) impreza jest dosłowna. Będzie grał big cyc
Tak więc ubieram się mega ciepło i wyruszam o 19 na podbój rynku .
Przed chwilą zrobiłam 2 ciasta czekoladowe - jedno dla mamy i jej faceta a drugie dla mojego TŻ. Podobno robię najlepsze czekoladowe ciasto na świecie. Niestety nie mam pojęcia, czy to prawda, bo sama go nie jem

EDIT: zobaczyłam tą grzywkę Agusi i ja tam nie widzę jakiegoś dziwnego przedziałka. Najlepsza grzywka i fryzura jest moim zdaniem na 1 zdjęciu
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:27   #3259
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
a na zdjęcia psiaków można liczyć
Pewnie, ze mozna ! Lubie sie chwalic swoimi dzieciakami. Musze
tylko traktorem lub innym wielgachnym przyrzadem odciagnac mojego TZ-ta komputera na dluzej.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 16:31   #3260
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pewnie, ze mozna ! Lubie sie chwalic swoimi dzieciakami. Musze
tylko traktorem lub innym wielgachnym przyrzadem odciagnac mojego TZ-ta komputera na dluzej.
Kumbajnem, moja droga, kumbajnem
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:32   #3261
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam

Zmeczona po tygodniu ciezkiej pracy ale i szczesliwa. Wreszcie zobacze sie z TZem (chociaz pol godz temu zdazyl mnie porzadnie wqrzyc), dostalam od znajomej az 5 buteleczek perfum (wiekszosci zuzyte w max 30%)!, jutro ide na lyzwy i nocne buszowanie po Londynie.

Agusia --> Wszystkiego naj najlepszego

A tak poza tym to nie mam weny zeby sie wcinac w dyskusje

Milego dnia
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:34   #3262
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Ty sie nie smiej ! Moze wlasnie kumbajn tu potrzebny ... Bo i gabaryty
podobne; tzn. TZ-ta i kumbajna.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:36   #3263
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam, po dłuższej przerwie w wizażowaniu..
Nadrabiam, nie cytuję, pisze co pamiętam:

Jolie - Przykro mi
Ciężko czasem człowieka poznać, to prawda..

Narek - Chora? Ledwo się zimniej zrobiło.. Choć faktycznie, dziś właściwie ludzie chodzą w szalikach i kurtkach ( ja tradycyjnie bluzka z krótkim rękawem, spodnie/spódnica i glany)

19Agusia91 - Wszystkiego najlepszego Chyba będziesz musiała pokazać zdjęcia włosów.

Tulipanna - Gratulacje

Widzę, że większość narzeka na rok szkolny.. ja nie. Po prostu, kiedy człowiek kładzie się wcześnie spać, (22) wraca późno do domu (17 30), zaczyna się czuć "w szkole jak w domu" a wraca z niej jak do pracy - zadania, wypracowania, malowanie.. Znajomości poza szkołą - powoli przestaje się spotykać ze znajomymi, siłą rzeczy jestem bardziej związana z klasą. Krótko - gdybym miała już wszystko przygotowane, jak dla mnie jutro mógłby być poniedziałek - ucieszyłabym się.

Dziś w zasadzie spędzam dzień bezsensownie - nie robię ogólnie nic. Tylko włosami mamy się zajęłam - nie chciałam, aby pastwił się nad nią fryzjer, podcięłam zniszczone i przerzedzone końcówki, wyrównałam i poprawiłam kształt fryzury.

Nie wiem, czy nie wybiorę się na jakieś zakupy, potrzebuję mieć co na siebie założyć.. Potem zajmę się przygotowaniem 'tabliczki' - mamy liternictwo, już teraz trudne jest dla mnie odręczne rysowanie prostych liter - jednym ruchem, okrągłego "O" jeszcze mi się nie udało zrobić.. Jak zobaczyłam to, co będziemy robić później..
Będziemy pisać gotykiem, kaligrafia.. Prace z zeszłych lat - strony jak drukowane, idealne proste linijki, inicjały.. a mnie się ręka trzęsie przy literze "I" !
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:54   #3264
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość

Dziś w zasadzie spędzam dzień bezsensownie - nie robię ogólnie nic. Tylko włosami mamy się zajęłam - nie chciałam, aby pastwił się nad nią fryzjer, podcięłam zniszczone i przerzedzone końcówki, wyrównałam i poprawiłam kształt fryzury.

Nie wiem, czy nie wybiorę się na jakieś zakupy, potrzebuję mieć co na siebie założyć.. \
Ja również dzisiaj jakoś tak nudno spędzam swój dzień
Czytam jakieś stare artykuły z DF Gazety Wyborczej, przeglądam nowe i natknęłam się na artykuł o dzieciobójczyni, makabra
Więc humorek jakiś taki nieciekawy dzisiaj, a pogoda za oknem wcale mi nie pomaga
Mleczko się grzeje, drożdże czekają.
Pokrzywa wypita, napar z nagietka zrobiony- teraz tylko przemywam twarz.
Zakupy może w czwartek ?
To tyle ode mnie
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:27   #3265
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

musze sie wam pozalic
pod koniec czerwca mialam kleszcza, w glowie. kolezanka mi go wyjela i wszystko wydawaloby sie ok, ale po tygodniu zaczelam dostawac codziennie ataku alergii, czerwona i swedzaca pokrzywka na calym ciele, ataki dusznosci, bol glowy, potem zaczelam strasznie duzo jesc a co najdziwniejsze nie przytylam a wrecz ostatnio chudne [a jem naprawde gigantyczne ilosci], ostatnio jest mi ciagle zimno, mam lodowate rece, jestem slabsza jakas a teraz na dodatek te wlosy [leca doslownie garsciami, niestety nie przesadzam!]
w poniedzialek wracam do warszawy i pewnie od razu polece do lekarza, ale myslicie, ze przesadzam czy naprawde ten kleszcz mogl mi co przeniesc? wiecie co on w ogole oprocz boreliozy mi przeniesc?
dopiero niedawno skojarzylam te wszystkie fakty ze soba... moze sie nakrecam, ale troche mnie to zaczyna martwic i przerazac!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:42   #3266
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Blonndee - Może to być coś zupełnie innego niż kleszcz, nie wiadomo.. Do lekarza wiadomo trzeba pójść, ale czy w miejscu, gdzie był kleszcz jest jakaś nie gojąca się rana, odbarwienie, coś niepokojącego?

Mam nadzieję, że to nic poważnego..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:52   #3267
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

co do odbarwienia to nie wiem bo nie mam nawet jak tego sprawdzic, ale chyba nie. tak to jakos poskladalam i jedyna przyczyna pasujaca 'czasowo' to ten kleszcz. a ze dowiedzialam sie, ze podobno przenosza naprawde duzo chorob to sie przestraszylam...
musze isc do lekarza po prostu!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:52   #3268
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

i znow dubel
ja nie wiem, chyba mi sie cos z kompem/netem dzieje...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 20:28   #3269
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
No to możemy się stuknąć herbatką
Zdrowiej
Stuknę z przyjemnością (owocówka z mega ilością cytryny )

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Podaję zasmarkanej chusteczkę i grzane piwo z cytryną
Nieletniej...piwo ...

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Będziemy pisać gotykiem, kaligrafia.. Prace z zeszłych lat - strony jak drukowane, idealne proste linijki, inicjały.. a mnie się ręka trzęsie przy literze "I" !
O jak ja bym chciała posiąść taką umiejętność

Iza koniecznie idź z tym do lekarza, trzymam kciuki, żeby nie było to nic poważnego, ale takie objawy sprawdzić trzeba
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 20:43   #3270
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Iza koniecznie idź z tym do lekarza, trzymam kciuki, żeby nie było to nic poważnego, ale takie objawy sprawdzić trzeba
Ja się podpisuję pod wypowiedzią Virki
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.