mamy z Niemiec - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 18:24   #1471
nimfa83
Raczkowanie
 
Avatar nimfa83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw*Würzburg
Wiadomości: 248
GG do nimfa83
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc dziewczynki!

Co tu dzisiaj taka cisza? Za mna dzis pracowity dzien.
Gdzie ta nasza Xenia sie podziewa?
Ja nie moglam sie doczekac, zeby zobaczyc jej malenstwo i poczytac o tym jak zniosla porod, ale wlasnie przypadkiem na innym portalu widzialam synka!
Jest przeslodki!
Teraz bedziemy wiec mialy trzech przystojniakow na forum: Edzia, Marko i synka Xeni.

Gosiu, a Ty juz wiesz co kryje sie w Twoim brzuszku?

A za Kamile i meliske trzymamy caly czas kciuki. Szczerze wierze, ze niedlugo do nas dolaczycie!

Lece do wanny wygrzac sie troche.
nimfa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:35   #1472
Nikitta85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Geldern
Wiadomości: 41
GG do Nikitta85
Dot.: mamy z Niemiec

Witam.
Jestem nowa i chciałam Was Wszystkie Serdecznie Pozdrowic.
Mieszkam z moim meżem w Geldern(on mieszka tu od 20 lat a ja od roku)
Jestem w 7 miesiacu ciąży
Powiem szczerze , ze jest mi sie ciezko zaklimatyzowac tym bardziej ,ze nie mam tutaj ani jednej koleżanki wiec całe dnie spedzam w domku. Czytajac wczesniejsze posty widze ,ze też było wam ciezko.
Tesknie za Polska i za rodzina.
Nikitta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:44   #1473
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Nikitta85 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem nowa i chciałam Was Wszystkie Serdecznie Pozdrowic.
Mieszkam z moim meżem w Geldern(on mieszka tu od 20 lat a ja od roku)
Jestem w 7 miesiacu ciąży
Powiem szczerze , ze jest mi sie ciezko zaklimatyzowac tym bardziej ,ze nie mam tutaj ani jednej koleżanki wiec całe dnie spedzam w domku. Czytajac wczesniejsze posty widze ,ze też było wam ciezko.
Tesknie za Polska i za rodzina.
Witam serdecznie

Gratuluje dzidziusia Spodziewasz sie coreczki czy synka?

Tak jak juz czytalas, kazda z nas miala dosc trudne poczatki, tak to juz widocznie musi byc... Chodzilas juz na jakis kurs jezykowy? Pytam, bo tam poznaje sie czasami fajnych ludzi...Jak u ciebie ogolnie z jezykiem? Sorry, ze tyle pytan, ale to tak zawsze na poczatku...


Dziewczyny, ja zaraz padne ze smiechu...Moj tz doslownie blagal mnie, zebysmy dzisiaj ogladali Star Wars, wiec poniewaz mam miekkie serce to sie zgodzilam i co...? Po pol godzinie filmu zasnal i spi jak susel...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 09:48   #1474
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez nimfa83 Pokaż wiadomość
Gosiu, a Ty juz wiesz co kryje sie w Twoim brzuszku?
Witaj Iwonko

Jeszcze nie wiemy co tam w brzuszku u nas sie kryje ale mam cicha nadzieje, ze juz niedlugo sie dowiem.

Cytat:
Napisane przez Nikitta85 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem nowa i chciałam Was Wszystkie Serdecznie Pozdrowic.
Mieszkam z moim meżem w Geldern(on mieszka tu od 20 lat a ja od roku)
Jestem w 7 miesiacu ciąży
Powiem szczerze , ze jest mi sie ciezko zaklimatyzowac tym bardziej ,ze nie mam tutaj ani jednej koleżanki wiec całe dnie spedzam w domku. Czytajac wczesniejsze posty widze ,ze też było wam ciezko.
Tesknie za Polska i za rodzina.
Witaj Nikitta
Ja tez nie znam tu jeszcze nikogo, ale na to chyba potrzeba tez czasu. Wole poczekac i poznac wartosciowych ludzi niz pchac sie gdzies na chama. Wiem, ze wszystko sie jakos ulozy. A tutaj Ci napewno wspierac bedziemy. Mnie dziwczyny bardzo podniosly na duchu za co im jestem cholernie wdzieczna

Mnie pierwszy rok na za granica tez bylo baardzo ciezko ale jakos dalam rade i jest juz coraz lepiej.

Gratuluje dzidziusia a Ty co kryjesz w swoim brzuszku?

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ja zaraz padne ze smiechu...Moj tz doslownie blagal mnie, zebysmy dzisiaj ogladali Star Wars, wiec poniewaz mam miekkie serce to sie zgodzilam i co...? Po pol godzinie filmu zasnal i spi jak susel...

Hahahah Tz chyba nie sadzil, ze ten film moze go tak szybko uspac .
Ja powiem szczerze, nigdy tego nie ogladalam ale moze to i dobrze.
Moj maz za to chce abym Rockiego z nim obejrzala. Bo az go skreca ze takiego klasyku nie widzialam.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 09:56   #1475
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc dziewczynki!!

Pogoda w Pl jest straszna
Tak sie zlozylo, ze zostajemy tu z Edziem jeszcze tydzien. Maz byl, przyjechal po nas, ale zepsul nam sie samochod, wiec wrocil autem moich rodzicow do De, a nas i samochod (mam nadzieje, ze naprawiony) odbierze za tydzien.

Z jednej strony sie ciesze, bo jakos nie chcialo mi sie podrozowac, a zdrugiej jestem wsciekla No, ale co zrobic
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 10:29   #1476
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!!

Pogoda w Pl jest straszna
Tak sie zlozylo, ze zostajemy tu z Edziem jeszcze tydzien. Maz byl, przyjechal po nas, ale zepsul nam sie samochod, wiec wrocil autem moich rodzicow do De, a nas i samochod (mam nadzieje, ze naprawiony) odbierze za tydzien.

Z jednej strony sie ciesze, bo jakos nie chcialo mi sie podrozowac, a zdrugiej jestem wsciekla No, ale co zrobic
Madziu wracaj do DE dzis u nas tak pieknie ze szok . Zreszta od wczoraj jest slicznie.
A w PL leje? Przykro mi, ze samochod sie zepsul, ale zawsze to bedziesz tydzien dluzej u rodziny nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 19:10   #1477
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: mamy z Niemiec

DZIEWCZYNY , zyje nadal.
Mam tyle zaleglosci , tyle do poczytania.
Normalnie nie mam kiedy, nie sadzilam , ze nie bede miala ani chwilki dla siebie. Nie wypada mi siedziec i klikac jak maly wyje. Dostanie mi sie ochrzan od meza.
Chodze niewyspana, maly w nocy nie spi. Co to za noworodek, ze mu sie nie chce spac ?

Napisze wam pozniej co i jak , co mi sie podobalo , co mnie draznilo a co doprowadzilo do wscieklosci w szpitalu.
Nimfa , prosze o troche cierpliwosci , wiem, ze ci musze odpisac.

Troche sobie nie radze co mnie martwi.
Niestety jestem mama butelkowa i dziecko dostaje to samo mleko co w szpitalu.
Milupe Aptamil Pre.
No i jak od poczatku mial kupy musztardowe, robil latwo prawie po kazdym jedzeniu to od wczoraj ma problemy. Jakoby zaparcie.
Caly dzien nic. Napoilam rumiankiem i kupa sie pojawila.
Dzis znowu steka. Czy tak ma byc juz ciagle ? Jutro kupie koperkowa herbate.

Mijalea
Masz juz doswiadczenie. Co robic? Mleko nagle nie pasuje ? Zmienic ? A moze to normalne i trzeba wiecej poic herbatami ? Woda ?

No i od jutra ma dostawac witamine D ale ona jest w tabletkach , jak mu to podawac ?

A ja jutro ide do ginekologa. Mam podejrzenia , ze wdala mi sie przepuklina , boje sie jak diabli , bo ledwie wyszlam ze szpitala a tu wizja kolejnego.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 19:39   #1478
Nikitta85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Geldern
Wiadomości: 41
GG do Nikitta85
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Gratuluje dzidziusia Spodziewasz sie coreczki czy synka?

Tak jak juz czytalas, kazda z nas miala dosc trudne poczatki, tak to juz widocznie musi byc... Chodzilas juz na jakis kurs jezykowy? Pytam, bo tam poznaje sie czasami fajnych ludzi...Jak u ciebie ogolnie z jezykiem? Sorry, ze tyle pytan, ale to tak zawsze na poczatku...

Dziewczyny, ja zaraz padne ze smiechu...Moj tz doslownie blagal mnie, zebysmy dzisiaj ogladali Star Wars, wiec poniewaz mam miekkie serce to sie zgodzilam i co...? Po pol godzinie filmu zasnal i spi jak susel...



Spodziewam sie synka co do kursu to oczywiscie zaczełam ale ciąża nie przebiegala na samym poczatku tak jak nalezy wiec nie mialam czasu ani sily aby dalej kontynuowac nauke. A szkoda. Dużo rozumiem ale niewiele mówie mam jakas dziwna bariere której nie potrfie przełamac. Może gdybym była zmuszona przez jakas sytuacje...ale jak narazie siedze tylko w domku.

p.s co do wieku to mam 23 lata
Pozdrawiam
Nikitta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 19:52   #1479
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY , zyje nadal.
Mam tyle zaleglosci , tyle do poczytania.
Normalnie nie mam kiedy, nie sadzilam , ze nie bede miala ani chwilki dla siebie. Nie wypada mi siedziec i klikac jak maly wyje. Dostanie mi sie ochrzan od meza.
Chodze niewyspana, maly w nocy nie spi. Co to za noworodek, ze mu sie nie chce spac ?

Napisze wam pozniej co i jak , co mi sie podobalo , co mnie draznilo a co doprowadzilo do wscieklosci w szpitalu.
Nimfa , prosze o troche cierpliwosci , wiem, ze ci musze odpisac.

Troche sobie nie radze co mnie martwi.
Niestety jestem mama butelkowa i dziecko dostaje to samo mleko co w szpitalu.
Milupe Aptamil Pre.
No i jak od poczatku mial kupy musztardowe, robil latwo prawie po kazdym jedzeniu to od wczoraj ma problemy. Jakoby zaparcie.
Caly dzien nic. Napoilam rumiankiem i kupa sie pojawila.
Dzis znowu steka. Czy tak ma byc juz ciagle ? Jutro kupie koperkowa herbate.

Mijalea
Masz juz doswiadczenie. Co robic? Mleko nagle nie pasuje ? Zmienic ? A moze to normalne i trzeba wiecej poic herbatami ? Woda ?

No i od jutra ma dostawac witamine D ale ona jest w tabletkach , jak mu to podawac ?

A ja jutro ide do ginekologa. Mam podejrzenia , ze wdala mi sie przepuklina , boje sie jak diabli , bo ledwie wyszlam ze szpitala a tu wizja kolejnego.

Xenia witaj Jeszcze raz serdecznie gratuluje

Ciesze sie, ze masz sie dobrze, jesli mozna to tak nazwac. Domyslam sie, ze teraz zasu na interent to prawie wogule i doskolane to rozumiem.

trzymam kciuki abys tej przepukliny nie miala.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 07:49   #1480
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Dziewczynki, tylko wpadlam sie przywitac bo chyba jednak dzsiaj juz zaczyna sie ten Orientireungswoche na uczelni wiec lece, zeby sie spoznic...Napisze troche pozniej A i trzymajcie kciuki bo ja to...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:09   #1481
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Witajcie kochane,

Xeniu
, serdeczne gratulacje!
Znam ten bol, kiedy nie ma sie czasu nawet pojsc pod prysznic, ale to z sie unormuje jak maluch podrosnie

Co do mleka, to nie pomoge, bo moj jadl i je nadal z piersi, a herbatek i wody nie bylo mozliwosci mu podawac bo nie umial pic z butelki, dopiero niedawno sie przelamal i cos pochlipuje z butli.
Mleko sztuczne mam zamiar mu podawac na probe w nocy- bo mam wrazenie, ze moim sie nie najada. Ale cos mi sie wydaje, ze to tez nie bedzie latwe, bo mleko moje ma inny smak a Edzio to juz madry chlopek....dzis mam zamiar wyprobowac w ciagu dnia czy wogole to do ust wezmie, napisze wam jak nam poszlo.

Co do spania, to moj spal, budzil sie tylko w nocy co 2 godzinki na papu,. a potem spal co raz dluzej.
Xeniu a jak rozwiazalas sprawe z polozna?? przychodzi do ciebie?? Takie wlasnie watpliwosci dotyczace karmnienia powinnas z nia skonsultowac, albo z lekarzem.

Kamilko, badz dzielna i podbijaj niemieckie uczelnie!!

Nikittko, gratuluje chlopczyka, ja mojego nie zamienilabym na zadna dziewczynke
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 09:22   #1482
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Witajcie

Ja wlasnie wrocialm od lekarza. Wszystko u nas super i dowiedzialam sie ....
Ze nosze w sobie przepiekna DZIEWCZYNKE Jest taka slodka na tym usg i taka shy

Teraz przynajmniej wiem kto w moim brzuszku siedzi. No i bedzie to nasza taka pierwsza dziewuszka z obecnie udzielajacych sie mamus w tym watku . nie martwy sie za tem Gosia zadbala aby zenski gatunek przetrwal


Kamilko
trzymam kciuki

Madziu jak tam u Ciebie??Edzio dalej w nocy jakby niedojedzony?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 09:25   #1483
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja wlasnie wrocialm od lekarza. Wszystko u nas super i dowiedzialam sie ....
Ze nosze w sobie przepiekna DZIEWCZYNKE Jest taka slodka na tym usg i taka shy

Teraz przynajmniej wiem kto w moim brzuszku siedzi. No i bedzie to nasza taka pierwsza dziewuszka z obecnie udzielajacych sie mamus w tym watku . nie martwy sie za tem Gosia zadbala aby zenski gatunek przetrwal


Kamilko
trzymam kciuki

Madziu jak tam u Ciebie??Edzio dalej w nocy jakby niedojedzony?
Gosiu, gratulacje!!!!

Ja w pierwszych miesiacach ciazy myslalam, ze bedzie dziewczynka, ale pod koniec juz wiedzialam i czulam, ze to maly Edzio we mnie meiszka, no i mialam nosa!

Maly juz troszke lepiej, ale nadal budzi sie conajmniej 4 razy, dzis wyprobuje na noc sztuczne mleczko, jesli zje, byc moze bedzie lepiej
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 09:38   #1484
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Gosiu, gratulacje!!!!

Ja w pierwszych miesiacach ciazy myslalam, ze bedzie dziewczynka, ale pod koniec juz wiedzialam i czulam, ze to maly Edzio we mnie meiszka, no i mialam nosa!

Maly juz troszke lepiej, ale nadal budzi sie conajmniej 4 razy, dzis wyprobuje na noc sztuczne mleczko, jesli zje, byc moze bedzie lepiej
Dziekuje Madziu. Ja mialam takie mieszane uczucia ale bardziej w kierunku chlopca. A Ty faktycznie nosa mialas

Oj to trzymam kciuki za Edzia aby grzecznie z buteleczki jadl i dluugo spal. Bede czekac jutro na wiesci co i jak po mleczku. A jakie mu bedziesz dawac mleko?

I jak sie udala randka w piatek?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 11:42   #1485
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Dziekuje Madziu. Ja mialam takie mieszane uczucia ale bardziej w kierunku chlopca. A Ty faktycznie nosa mialas

Oj to trzymam kciuki za Edzia aby grzecznie z buteleczki jadl i dluugo spal. Bede czekac jutro na wiesci co i jak po mleczku. A jakie mu bedziesz dawac mleko?

I jak sie udala randka w piatek?
Co do mleka to kupilam tu w Pl Nestle nan ha, w De z tego co sprawdzilam jest mleko Nestle pod inna nazwa, jakby co to kupie tutaj sobie zapasik.

Sprobowalam dac malemu troche tego mleczka, ale wykapowal inny smak i tak jak sie spodziewalam nie chcial raczej jesc, choc byl glodny I znowu czeka nas przeprawa Ochhh zycie z takim maluchem to na prawde pasmo przygod, nigdy nie wiesz jak zareaguje i co sie zmieni

W piatek bylismy na kolacji, bylo fajnie, porozmawialismy sobie. Smiac mi sie chcialo, bo wszystkie stoliki obok byly zajete przez uczestnikow spotkan klasowych oczywiscie z portalu Nk...jakze by inaczej...
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 12:10   #1486
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Co do mleka to kupilam tu w Pl Nestle nan ha, w De z tego co sprawdzilam jest mleko Nestle pod inna nazwa, jakby co to kupie tutaj sobie zapasik.

Sprobowalam dac malemu troche tego mleczka, ale wykapowal inny smak i tak jak sie spodziewalam nie chcial raczej jesc, choc byl glodny I znowu czeka nas przeprawa Ochhh zycie z takim maluchem to na prawde pasmo przygod, nigdy nie wiesz jak zareaguje i co sie zmieni

W piatek bylismy na kolacji, bylo fajnie, porozmawialismy sobie. Smiac mi sie chcialo, bo wszystkie stoliki obok byly zajete przez uczestnikow spotkan klasowych oczywiscie z portalu Nk...jakze by inaczej...

Dzieki za odpowiedz

Edzio to jest spryciarz jak niewiem co wie ze mamusine mleczko najlepiej smakuje i zadne tam jakies butelkowe dokarmianie. No ale moze sie uda przekonac do tego mleka. Trzeba bedzie pewnie jeszcze pare podejsc zrobic, zanim sie calkiem przelamie.

Ciesze sie, ze kolacja sie udala . Szkoda tylko, ze towarzystwo nie za bardzo wam sie udalo. A to byly cale klasy ? Czy jakies pojedyncze osoby?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 12:12   #1487
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz

Edzio to jest spryciarz jak niewiem co wie ze mamusine mleczko najlepiej smakuje i zadne tam jakies butelkowe dokarmianie. No ale moze sie uda przekonac do tego mleka. Trzeba bedzie pewnie jeszcze pare podejsc zrobic, zanim sie calkiem przelamie.

Ciesze sie, ze kolacja sie udala . Szkoda tylko, ze towarzystwo nie za bardzo wam sie udalo. A to byly cale klasy ? Czy jakies pojedyncze osoby?
Przy jednym stoliku byly 3 panie, a przy drugim ok. 10 osob. Siedzieli blisko, wiec trudno bylo nie slyszec rozmow

Malgosiu a pochwal sie imieniem dla coreczki Macie juz jakies typy??
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 12:30   #1488
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Przy jednym stoliku byly 3 panie, a przy drugim ok. 10 osob. Siedzieli blisko, wiec trudno bylo nie slyszec rozmow

Malgosiu a pochwal sie imieniem dla coreczki Macie juz jakies typy??

najwazniejsze ze milo spedzilisicie wieczor

Imie no wlasnie... Ja wybieralam imie dla chlopca (Oliwier) maz chce sie zajac imieniem dla dziewczynki Powiedzial, ze chce przestudiowac ksiazeczke z imionami i koniec.

Ja bym chciala Alicje.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 12:47   #1489
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
najwazniejsze ze milo spedzilisicie wieczor

Imie no wlasnie... Ja wybieralam imie dla chlopca (Oliwier) maz chce sie zajac imieniem dla dziewczynki Powiedzial, ze chce przestudiowac ksiazeczke z imionami i koniec.

Ja bym chciala Alicje.
Ja wybieralam imie robiac soibie liste z internetu, a potem z mezem wspolnie wykreslalismy imiona az w koncu zostaly tylko te wg nas mozliwe do zaakceptowania
;0

A dla dziewczynki pomyslow mialam wiele...co chwile zmienialam opcje. Edwarda wybral maz i odwolania od tej decyzji juz nie bylo
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 13:00   #1490
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Ja wybieralam imie robiac soibie liste z internetu, a potem z mezem wspolnie wykreslalismy imiona az w koncu zostaly tylko te wg nas mozliwe do zaakceptowania
;0

A dla dziewczynki pomyslow mialam wiele...co chwile zmienialam opcje. Edwarda wybral maz i odwolania od tej decyzji juz nie bylo

Wiesz, to jest bardzo dobry pomysl aby spisac liste imion jakie sie nam podobaja i droga eliminacji wybrac te naj. A potem malzonek moze miec to ostatnie slowo i zadecydowac .

Juz chyba zaraz zaczne

A Ty Madziu jakie mialas propozycje dla dziewczynki? Moze cos odpatrze
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:13   #1491
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: mamy z Niemiec

Jezu dziewczyny ale wy szybko piszecie, nie nadaze tego czytac pozniej.

Nikitta85 witaj na forum. Oczywiscie sprawdzilam gdzie mieszkasz i jak zwykle kawal drogi ode mnie

Mijalea moj dostaje mleko takie jak dostal od razu w szpitalu , ono jest lekkostrawne i najbardziej zblizone do mleka matki .Polozna mowila , ze dzieci dosyc chetnie je pija.
Milupa Aptamil Pre.

Do poloznej dzwonilam , mam jej powiedziec kiedy ma przyjsc.
Teraz sie szykuje , bo ide na 16 do lekarza.
Chwila prawdy . Boze jak sie boje.
Cala ta cesarke znioslam rewelacyjnie. Gdyby nie ta cholerna gruba wypuklosc nad rana dzis bylabym juz w pelni sil. Nic mnie nie boli . Jestem sprawna jak przed ciaza.


Powiedzcie prosze jak mu ta witamine podac w tabletce. Rozpuscic i do mleka?
Nie spytalam a juz teraz musze pierwsza dac.

Mijalea a Ty jaka witamine podajesz , tez w tabletce?

A odnosnie mojego malego to o 8 godzinie mnie brali a on juz 8.15 byl na swiecie. Dostal 10 punktow , mierzyl 51 i wazyl 3200.

A dzis ?
Niestety w dzien spi a w nocy nie chce. Nie wiem jak dlugo dam jeszcze rade tak funkcjonowac.
Kurcze uciekam, musze korzystac z chwili i sie wyszykowac.
pozdrawiam.
trzymajcie za mnie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:15   #1492
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: mamy z Niemiec

Dziewczyny, a ja mam wiesci !

Bede mama do kwadratu
Termin ma na poczatku Lipca !

A teraz mam pytania: jakie ekstra sa oplacane przez ubezpieczenie ? Mam na mysli np. gimnastyka dla ciezarnych, akupunktura czy masaze w razie bulow kregoslupa, itp. Podczas pierwszej ciazy nie mialam ubezpieczenia wiec nie wiem jak to jest, ale pamietam ze inne kobiety korzystaly z jakis ekstra zabiegow oplacanych przez ubezpieczenie...

A tak wogole co polecacie ? Mam chetke na taniec brzucha dla ciezarnych podobno latwiej po nim rodzic.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:30   #1493
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny ale wy szybko piszecie, nie nadaze tego czytac pozniej.

Nikitta85 witaj na forum. Oczywiscie sprawdzilam gdzie mieszkasz i jak zwykle kawal drogi ode mnie

Mijalea moj dostaje mleko takie jak dostal od razu w szpitalu , ono jest lekkostrawne i najbardziej zblizone do mleka matki .Polozna mowila , ze dzieci dosyc chetnie je pija.
Milupa Aptamil Pre.

Do poloznej dzwonilam , mam jej powiedziec kiedy ma przyjsc.
Teraz sie szykuje , bo ide na 16 do lekarza.
Chwila prawdy . Boze jak sie boje.
Cala ta cesarke znioslam rewelacyjnie. Gdyby nie ta cholerna gruba wypuklosc nad rana dzis bylabym juz w pelni sil. Nic mnie nie boli . Jestem sprawna jak przed ciaza.


Powiedzcie prosze jak mu ta witamine podac w tabletce. Rozpuscic i do mleka?
Nie spytalam a juz teraz musze pierwsza dac.

Mijalea a Ty jaka witamine podajesz , tez w tabletce?

A odnosnie mojego malego to o 8 godzinie mnie brali a on juz 8.15 byl na swiecie. Dostal 10 punktow , mierzyl 51 i wazyl 3200.

A dzis ?
Niestety w dzien spi a w nocy nie chce. Nie wiem jak dlugo dam jeszcze rade tak funkcjonowac.
Kurcze uciekam, musze korzystac z chwili i sie wyszykowac.
pozdrawiam.
trzymajcie za mnie.
Powodzenia u lekarza

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam wiesci !

Bede mama do kwadratu
Termin ma na poczatku Lipca !

A teraz mam pytania: jakie ekstra sa oplacane przez ubezpieczenie ? Mam na mysli np. gimnastyka dla ciezarnych, akupunktura czy masaze w razie bulow kregoslupa, itp. Podczas pierwszej ciazy nie mialam ubezpieczenia wiec nie wiem jak to jest, ale pamietam ze inne kobiety korzystaly z jakis ekstra zabiegow oplacanych przez ubezpieczenie...

A tak wogole co polecacie ? Mam chetke na taniec brzucha dla ciezarnych podobno latwiej po nim rodzic.
O ja cie ale sie mamusiowo robi heheeh. Ja co prawda czekam na pierwszego dzidziusia i juz sie go doczekac nie moge.

Ja jestem tutaj za krotko i ciagle sie dowiaduje jesli chodzi o korzystanie z uslug z ubezpieczenia. Ale chetnie sie dowiem, bo meczy mnie od paru tygodni potworny bol pod lopatka. Nawet juz schylac sie nie moge. Chyba jakis miesien mam nadwyrezony.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:27   #1494
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

enernal wieeeeeeeeeelkie gratulacje dla mamusi do kwadratu

Wlasnie wrocilam z uczelni i nie lenilam sie wiec zdazylam dzsiaj wyrobic sobie kolejno: Karte do stolowki, karte do Cafeterii, Karte do biblioteki, karte do Centrum jezykowego, Karte z dostepem do Medioteki, karte studencka ogolna, karte na egzamin z angielskiego i jeszcze jakas teraz widze JAKAS karte, ale nie mam pojecia do czego ona jest... Jutro tez zaczynamy o 10 na tzw. sniadaniu integracyjnym...Robilismy dzsiaj takie cwiczenia integrycyjne i jedno z nich polegalo na tym, ze trzeba bylo powiedziec swoje imie i nazwe zwierzecia zaczynajacego sie na ta sama litere co imie...No i ja strzelilam Kamila-Kangur...Problem polegal na tym, ze pod koniec malo kto pamietal imiona innych, ale zwieraki O TAK...takze pozniej chodzilismy i zwracalismy sie do siebie: chomik, orangutan, kongur itp... Padam ze zmeczenia...
Jezykowo nie bylo tak zle, chociaz na poczatku jak musielismy sie przedstawic to troche sie denerwowalam...nie zauwazylam zadnych innych cudzoziemcow wiec jestem sama w tej kwestii....
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:36   #1495
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Wiesz, to jest bardzo dobry pomysl aby spisac liste imion jakie sie nam podobaja i droga eliminacji wybrac te naj. A potem malzonek moze miec to ostatnie slowo i zadecydowac .

Juz chyba zaraz zaczne

A Ty Madziu jakie mialas propozycje dla dziewczynki? Moze cos odpatrze
Ja dla dziewczynki mialam Lena, okazalo sie ,z e bardzo popularne w De, wiec zmienilam na Milena No i jeszcze Emilia

Xenia, ta tabletke (pewnie amsz na mysli Zymafluor) polozna zalecila mi podawac takiemu maluszkowi w ten sposob, ze wklada sie ja do policzka jakby z boku i daje cyca czy butelke. Mozna tez rozpuscic w mleku na lyzeczce, ja wole te druga metode.

Eternal, gratulacje!! Co za wiesci!!

Kamilko, radzisz sobie swietnie od samego pocztaku, na pewno bedziesz bardzo zadowolona!
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:36   #1496
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: mamy z Niemiec

Dziekuje !!!

Karenina
niezle z tym Kangurem

Raspberry poprzednim razem widzialam w Geburtshaus jak Hebamme akupunktura pomagala jakies mamie na bol plecow. Ta mama wygladala b. blogo, widac bylo ze jej pomaga. Na pewno w jakms Geburtshaus lub osrodku z takimi niezaleznymi poloznymi maja nie tylko akupunkture ale tez masaze dla ciezarnych, i rozne kursy.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:17   #1497
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Gosiu, dopiero teraz doczytalam, ze juz wiesz, ze masz corcie!! Super super!! Z imion dla dziewczynki podobaja mi sie: Emilia, Alicja, Nelly, Lilly...no i Sophie oczywiscie, ale to juz wiecie...

Madziu, widze, ze probujesz przechytrzyc Edzia...ale on wie, ktore mleko jest najlepsze na swiecie - mleko od mamusi oczywiscie

Takze, jesli chodzi o nasze zapoznawanie sie na kierunku to zostalam kangurem...ale nie jest jeszcze tak zle, bo jedna dziewczyna zostala Orangutanem wiec... Aha i wiadomosc dnia - sa zajecia z matematyki!! I to naprawde dosc trudne...Za co pytam, za co??
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:15   #1498
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Raspberry poprzednim razem widzialam w Geburtshaus jak Hebamme akupunktura pomagala jakies mamie na bol plecow. Ta mama wygladala b. blogo, widac bylo ze jej pomaga. Na pewno w jakms Geburtshaus lub osrodku z takimi niezaleznymi poloznymi maja nie tylko akupunkture ale tez masaze dla ciezarnych, i rozne kursy.
Dzieki za informacje Zaraz bede czyatc co i jak.

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Gosiu, dopiero teraz doczytalam, ze juz wiesz, ze masz corcie!! Super super!! Z imion dla dziewczynki podobaja mi sie: Emilia, Alicja, Nelly, Lilly...no i Sophie oczywiscie, ale to juz wiecie...


Takze, jesli chodzi o nasze zapoznawanie sie na kierunku to zostalam kangurem...ale nie jest jeszcze tak zle, bo jedna dziewczyna zostala Orangutanem wiec... Aha i wiadomosc dnia - sa zajecia z matematyki!! I to naprawde dosc trudne...Za co pytam, za co??
A dziekuje Kamilko nasz kangurku forumowy

Zapraszam na korepetycje z matmty . Slowa twojego Tz sie spelnily matma jest wszedzie hehe. Niestety chyba trzeba sie jej nauczyc, choc wiem, ze latwe to nie jest. Ja ledwo czaje matme po ang a co dopiero po niemiecku
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 07:15   #1499
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Dzieki za informacje A dziekuje Kamilko nasz kangurku forumowy

Zapraszam na korepetycje z matmty . Slowa twojego Tz sie spelnily matma jest wszedzie hehe. Niestety chyba trzeba sie jej nauczyc, choc wiem, ze latwe to nie jest. Ja ledwo czaje matme po ang a co dopiero po niemiecku
Nawet mi nie przypominaj prosze... No to lece dalej dzisiaj...moze uda mi sie przekonac ludzi, ze mam na imie jednak Kamila...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 07:49   #1500
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: mamy z Niemiec

Karenina bede pamietac zeby w razie czego przedstawic sie jako jakies mile zwierzatka .D
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 17:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.