Problem z byłym.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 14:33   #1
kiciunia_kicia
Przyczajenie
 
Avatar kiciunia_kicia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 23

Problem z byłym..


Rozstaliśmy się 1,5 roku temu.. On od tamtego czasu miał ze dwa związki, teraz jest z kimś, podejrzewam, że nawet z dwiema na raz..
Przez ok rok czasu nie mieliśmy kotaktu, próbował odseparować ode mnie naszych wspólnych znajomych, obgadywał mnie na mieście itd.. Zupełnie nie widziałam powodu dlaczego to robi, więc kontakt Nam się urwał.. Kilka miesięcy temu odezwał się, doszłam do wniosku, ze nie ma sensu obrzucać się błotem i warto się tolerować. Tymbardziej, że był dla mnie bardzo ważną osobą, nasz związek trwał 3 lata,były plany,zaręczyny..
Od tamtego momentu spotkaliśmy się wiele razy, jeszcze więcej razy dzwonił, pisał, w dzień, w nocy, rozmawialiśmy godzinami...Mówił mi wszystko dosłownie, natomiast raz stwierdził,że wie o mnie wszystko co robiłam przez ostatni rok,gdzie mieszkałam, z kim, jakie miałam relacje z tymi osobami, dosłownie wszystko..
Teraz przytocze pewną sytuację.. Tydzień temu pytał co robię w weekend, powiedziałam, że wyjeżdżam do innego miasta.. Kiedy wracam? W poniedziałek.. Dzwoni następnego dnia, że on też będzie w tym mieście w poniedziałek i że mogę z nim wracać autem,zamiast pociągiem.. Zgodziłam się. Droga minęła na bardzo wesoło.. Jechał też z nami jego kolega.. Kilka razy złapał mnie za rękę, patrzył, obserwował, pytał.. Jeszcze więcej razy odebrał i wykonał telefony do jakichś dziewczyn.. Rozmawiał z nimi jak ze swoimi koietami, z jedną i druga.. Nie wiem,czy na złośc mi to było, czy po co.. Czy rzeczywiście już tak ma mnie gdzies, że nie obawiał się rozmawiać z nimi przy mnie.. Średnio mnie to bolało.. Tylko zastanowiło, po co? Mam momenty, że naprawdę tęsknię za nim, jaki był kiedyś.. Teraz się zmienił.. Czasami wierzę, że wróci, w głębi duszy tego chcę.. Ale też wiem, że chyba nie warto..
Starałam się stworzyć jego portret psychologiczny, ciężko.. Nie rozumiem tego zachowania. .. Tymbardziej, że tęsknię.. Czuję dużo jeszcze.. Męczy mnie to.. Chcę w końcu wytłumaczyć mu, że wolę nie mieć kontaktu, niż mieć taki.. Nie ma czasu ze mną pogadać.. Myślę, że boi się tej deklaracji z mojej strony.. Chyba uwielbia mnie jako koleżankę, potrzebuje tego kontaktu, trzyma na zapas?
Proszę, wypowiedzcie się..
__________________
Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, którego mężczyźni nigdy nie mają dosyć..
kiciunia_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:39   #2
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Problem z byłym..

Jeśli po rozstaniu jedna strona wciąż czuje coś więcej, a druga nie, to nie będzie z takiego układu przyjaźni, tylko karmienie złudzeniami.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:42   #3
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Problem z byłym..

Facet obrzuca Cię błotem, zachowuje się jak psychol (co to w ogóle za "śledzenie" i wywiad środowiskowy? O.o), nastawia przeciwko Tobie Twoich znajomych, a Ty masz momenty, że chciałabyś z nim znowu być...
Może podoba mu się to, że Cię teraz niejako "kontroluje", stara się wzbudzić zazdrość, żebyś to Ty wyszła z decyzją o powrocie do siebie (tylko po co O.o), dla mnie to dzieciak. Nie chciałabym z takim typem być.
Znajomość jest naprawdę bardzo łatwo zakończyć. Skoro nie chce rozmawiać to zostaje rozmowa przez telefon, w ostateczności gadu czy mail
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:21   #4
karolcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 137
Dot.: Problem z byłym..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jeśli po rozstaniu jedna strona wciąż czuje coś więcej, a druga nie, to nie będzie z takiego układu przyjaźni, tylko karmienie złudzeniami.

dokladnie
__________________
Przy Tobie szczęście to coś więcej.. <3
karolcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:34   #5
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Problem z byłym..

Cytat:
Napisane przez kiciunia_kicia Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się 1,5 roku temu.. On od tamtego czasu miał ze dwa związki, teraz jest z kimś, podejrzewam, że nawet z dwiema na raz..
Przez ok rok czasu nie mieliśmy kotaktu, próbował odseparować ode mnie naszych wspólnych znajomych, obgadywał mnie na mieście itd.. Zupełnie nie widziałam powodu dlaczego to robi, więc kontakt Nam się urwał.. Kilka miesięcy temu odezwał się, doszłam do wniosku, ze nie ma sensu obrzucać się błotem i warto się tolerować. Tymbardziej, że był dla mnie bardzo ważną osobą, nasz związek trwał 3 lata,były plany,zaręczyny..
Od tamtego momentu spotkaliśmy się wiele razy, jeszcze więcej razy dzwonił, pisał, w dzień, w nocy, rozmawialiśmy godzinami...Mówił mi wszystko dosłownie, natomiast raz stwierdził,że wie o mnie wszystko co robiłam przez ostatni rok,gdzie mieszkałam, z kim, jakie miałam relacje z tymi osobami, dosłownie wszystko..
Teraz przytocze pewną sytuację.. Tydzień temu pytał co robię w weekend, powiedziałam, że wyjeżdżam do innego miasta.. Kiedy wracam? W poniedziałek.. Dzwoni następnego dnia, że on też będzie w tym mieście w poniedziałek i że mogę z nim wracać autem,zamiast pociągiem.. Zgodziłam się. Droga minęła na bardzo wesoło.. Jechał też z nami jego kolega.. Kilka razy złapał mnie za rękę, patrzył, obserwował, pytał.. Jeszcze więcej razy odebrał i wykonał telefony do jakichś dziewczyn.. Rozmawiał z nimi jak ze swoimi koietami, z jedną i druga.. Nie wiem,czy na złośc mi to było, czy po co.. Czy rzeczywiście już tak ma mnie gdzies, że nie obawiał się rozmawiać z nimi przy mnie.. Średnio mnie to bolało.. Tylko zastanowiło, po co? Mam momenty, że naprawdę tęsknię za nim, jaki był kiedyś.. Teraz się zmienił.. Czasami wierzę, że wróci, w głębi duszy tego chcę.. Ale też wiem, że chyba nie warto..
Starałam się stworzyć jego portret psychologiczny, ciężko.. Nie rozumiem tego zachowania. .. Tymbardziej, że tęsknię.. Czuję dużo jeszcze.. Męczy mnie to.. Chcę w końcu wytłumaczyć mu, że wolę nie mieć kontaktu, niż mieć taki.. Nie ma czasu ze mną pogadać.. Myślę, że boi się tej deklaracji z mojej strony.. Chyba uwielbia mnie jako koleżankę, potrzebuje tego kontaktu, trzyma na zapas?
Proszę, wypowiedzcie się..
Wyślij go na drzewo.
Bawi się Tobą. Trzyma jako wyjscie awaryjne. Nie szanuje cie i nawet nie lubi, skoro robił ci takie świństwa jak obgadywanie.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:16   #6
sylwias123322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z byłym..

tylko czeka zebys zmiekla i rzucila mu sie na szyje... i wtedy bedzie mial z tego wielka satysfakcje ze osiagnal swoj cel.. nie daj mu tej satysfakcji..
sylwias123322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:43   #7
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Problem z byłym..

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Facet obrzuca Cię błotem, zachowuje się jak psychol (co to w ogóle za "śledzenie" i wywiad środowiskowy? O.o), nastawia przeciwko Tobie Twoich znajomych, a Ty masz momenty, że chciałabyś z nim znowu być...
Może podoba mu się to, że Cię teraz niejako "kontroluje", stara się wzbudzić zazdrość, żebyś to Ty wyszła z decyzją o powrocie do siebie (tylko po co O.o), dla mnie to dzieciak. Nie chciałabym z takim typem być.
Znajomość jest naprawdę bardzo łatwo zakończyć. Skoro nie chce rozmawiać to zostaje rozmowa przez telefon, w ostateczności gadu czy mail
Zgadzam się
velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 16:36   #8
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Problem z byłym..

Żenujący głupek.. sprawdza Cię, patrzy na ile Ci zależy, testuje jak daleko sięga jego władza nad Tobą, wszedl w Twoje życie i stara się okręcić Cie wokół palca. Po co? żeby zobaczyc jak dużo moze z Tobą zrobić, czy znowu na niego polecisz czy jest aż takim fantastycznym facetem, że kiwnie palcem a ty hop! i już bedziesz w gotowości bo to bardzo fajnie podbuduje jego ego. No Twoje jakby troche mniej więc radzilabym pogonić owego pana.
justipe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:12   #9
elfona
Raczkowanie
 
Avatar elfona
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 85
Dot.: Problem z byłym..

Dowartościowuje się, bawi Tobą i tyle. Uważa, że ma nad Tobą władzę ( w sensie uczuciową) i się raczej nie myli. To taka zabawa w - może tak a może nie. Jemu nie chodzi o to by byc z Tobą, ale o dowartościowanie się tym , że chociaż on Ciebie olewa to TY jesteś na jego skinienie. A to zachowanie w aucie przy koledze tylko to potwierdza. Swoją drogą to ograniczony dupek, spośc go na drzewo i daruj sobie z nim kontakt i znajomośc, bo juz samo to , że z nim rozmawiasz jak dla niego świadczy o tym, że ciągle na niego czekasz, nie warto takich ludzi zatrzymywac w życiu. Faceci to naprawdę proste stworzenia jak im zależy to zabiegają, starają sie i to po prostu widac, a nie odstawiają jakieś drętwe szopki
elfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:41   #10
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Problem z byłym..

Cytat:
Napisane przez elfona Pokaż wiadomość
Faceci to naprawdę proste stworzenia jak im zależy to zabiegają, starają sie i to po prostu widac, a nie odstawiają jakieś drętwe szopki
zgadzam się
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.