Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 16:46   #4921
kejterin
Raczkowanie
 
Avatar kejterin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

a mnie sie dzis sniło ze wypadły mi oba implanty. Pamiętam to przerazenie i to, ze nie chciałam nawet patrzec jak pierś musi strasznie wygladac bez impantu. Zaczelam wybierac numer do doktorka i nie moglam wlasciwie wpisac jego imienia, aby go odnalezc w ksiazce i sie obudzilam. Ale sen byl mocno realistyczny i pamietam we snie, ze pomyslalam o Was, ze bede musiala opisac te historie aby Was przestrzec A wydaje mi sie, ze snilo mi sie to dlatego, ze dzis pierwsza noc spalam bez stanika
kejterin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:35   #4922
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a lekarz M.K. z Pz preferuje duże cycunie? Bo ja ewidentnie tak

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Lekarz M.K dobiera cycunie do budowy ciala i raczej nie jest za wielkimi cycami, robi to z glowa, chyba ze wymieniasz implanty na wieksze to wtedy przychyla sie troche ku wiekszym implantom, najwieksze jakie wlozyl to 600ml ale po wymianie implantow... Raczej wydaje mi sie ze trzeba dlugo nalegac i naciskac bo inaczej z duzych noci

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Kochane to jak to wkoncu jest z tym alkoholem mozna? Jedno piwko wypic male? Taka mam ochote a tu sie waham
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:55   #4923
gosiek78
Raczkowanie
 
Avatar gosiek78
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez karolaaajnaa Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczynki jak tak sobie was czytam to trochę zazdroszczę podejścia TŻ. Mój to w ogóle nie miała żadnego zdania, a jak mu powiedziałam pół roku temu, że chce zrobić cycki to się oburzył i powiedział, że ciekawe dla kogo to chce zrobić, taka sugestia, że może kogoś tam mam. Ostatnio jest nie do wytrzymania. W ogóle nie rozumie, że ja stresuje się operacją, według niego to zwykły zabieg. Liczyłam na jego wsparcie po operacji. Operacje mam we Wrocławiu, a jestem z Warszawy, więc chciałam tu zostać od czwartku do poniedziałku. Zawsze lepiej być bliżej w razie czego. A mój TŻ zakomunikował mi, że mamy wracać w sobotę bo on na niedziele kupił bilety na mecz i musi iść bo już kolegom obiecał No i jeszcze cały przyszły tydzień ma go nie być i radź tu sobie sama. Najbardziej mnie rozwalił jak mówię mu, że po 7-8 dniach trzeba jechać na zdjęcie szwów, stwierdził że jak je 1-2 dni przetrzymam to nic się nie stanie, no a na tą wizytę to przecież mogę sama jechać autem
Ehh bidulka bardzo Ci współczuję. Mój do dzisiaj dużo rzeczy za mnie robi, nawet czasami mi drzwi od auta otwiera chociaż sama spokojnie mogę to zrobić.
Według mnie w tydzień po operacji nie dasz rady sama jechać taki kawał drogi. A zamiast tż może ktoś Ci pomóc?
Pomyślałam sobie też, że może do końca sprawdza Cię w Twojej decyzji, tzn. jak bardzo jesteś zdeterminowana?
__________________
Już są 05.11.2013r dr J.S. BB Mentor 300cc 11 x 10,5 x 5,5
gosiek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:57   #4924
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Lekarz M.K dobiera cycunie do budowy ciala i raczej nie jest za wielkimi cycami, robi to z glowa, chyba ze wymieniasz implanty na wieksze to wtedy przychyla sie troche ku wiekszym implantom, najwieksze jakie wlozyl to 600ml ale po wymianie implantow... Raczej wydaje mi sie ze trzeba dlugo nalegac i naciskac bo inaczej z duzych noci

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Kochane to jak to wkoncu jest z tym alkoholem mozna? Jedno piwko wypic male? Taka mam ochote a tu sie waham
Teraz to juz spokojnie piweczko mozna wypic
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:37   #4925
jennifer12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 102
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

no niestety wsparcie bliskiej osoby jest wazne.. u mnie na szczescie z gory bylo wiadomo ze bedzie mi pomagal itd ale panikowal strasznie a nie chcialam czuc ze robie to wbrew niemu... na szczescie dzis juz chyba sie z tym pogodzilufff

zostaly 3 dni.. zaczynam czuc niezly stres... ale na szczescie duzo spraw i nie mam czasu nadmiernie myslec wiecie czego sie boje? widoku sali operacyjnej wolalabym tam wjechac uspiona hihhi

fajnie ze kilka z nas ma w podobnym czasie
__________________
.
jennifer12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:53   #4926
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Wyliczanka na dziś:

Yazmat 02.12-2
Jennifer12 04.12 - 4
Anatomka 04.12. - 4
Karolaaajnaa 05.12. - 5
Zan123 06.12-6
Misia2684 11.12-11
Milian 12.12. - 12
Carmen2206 12.12 - 12
AsieK8705 14.12. - 14
Michasiax 15.01. - 45
Iloona79 20.01 - 50
Agulka2000 20.01 -50
Agataka1979 04.02. - 66
Madlen666 17.02 - 79

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Anatomka wrzuciłam Cię w wyliczankę...
Witam Was Wszystkie
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml

Edytowane przez Tysiaczek83
Czas edycji: 2013-11-30 o 19:52
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 19:57   #4927
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Wyszłam dziś na dwór, implant albo mięsień mi sie spiął ale nieprzyjemne uczucie . Któraś z was tez tak ma???
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 19:59   #4928
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez jennifer12 Pokaż wiadomość
no niestety wsparcie bliskiej osoby jest wazne.. u mnie na szczescie z gory bylo wiadomo ze bedzie mi pomagal itd ale panikowal strasznie a nie chcialam czuc ze robie to wbrew niemu... na szczescie dzis juz chyba sie z tym pogodzilufff

zostaly 3 dni.. zaczynam czuc niezly stres... ale na szczescie duzo spraw i nie mam czasu nadmiernie myslec wiecie czego sie boje? widoku sali operacyjnej wolalabym tam wjechac uspiona hihhi

fajnie ze kilka z nas ma w podobnym czasie
Ojej zazdroszczę ze za chwilkę masz operacje )) Wszystko będzie dobrze. Pozytywne myślenie przede wszystkim. ... Ja mam ten problem ze nie mam z kim porozmawiać o op.... moje przyjaciółki sa przeciwko. .. i nie chyc sie tym " chwalic" bo będzie ze pieniędzy mamy za duzo, i gadanie ze to i tak sylikony.... wiec mecze mame i tża ktory jak wyslalam mu piersi jakie mi sie podobaja powiedzial "wow" )) Przekonuje sie. czyli chyba taki zly nie jest; ))) Jak ja rok wytrzymam??? Nie wiem ))

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:20   #4929
Anatomka
Raczkowanie
 
Avatar Anatomka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Wyliczanka na dziś:

Yazmat 02.12-2
Jennifer12 04.12 - 4
Anatomka 04.12. - 4
Karolaaajnaa 05.12. - 5
Zan123 06.12-6
Misia2684 11.12-11
Milian 12.12. - 12
Carmen2206 12.12 - 12
AsieK8705 14.12. - 14
Michasiax 15.01. - 45
Iloona79 20.01 - 50
Agulka2000 20.01 -50
Agataka1979 04.02. - 66
Madlen666 17.02 - 79

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Anatomka wrzuciłam Cię w wyliczankę...
Witam Was Wszystkie
__________________
allergan 325 anatomiczne dr.J.S. Warszawa 4.12.2013
Anatomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:31   #4930
jennifer12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 102
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ojej zazdroszczę ze za chwilkę masz operacje )) Wszystko będzie dobrze. Pozytywne myślenie przede wszystkim. ... Ja mam ten problem ze nie mam z kim porozmawiać o op.... moje przyjaciółki sa przeciwko. .. i nie chyc sie tym " chwalic" bo będzie ze pieniędzy mamy za duzo, i gadanie ze to i tak sylikony.... wiec mecze mame i tża ktory jak wyslalam mu piersi jakie mi sie podobaja powiedzial "wow" )) Przekonuje sie. czyli chyba taki zly nie jest; ))) Jak ja rok wytrzymam??? Nie wiem ))

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ja tez oprocz Was nie mam z kim rozmawiac o tym... maz nigdy jako facet nei zrozumie w 100 procentach a wie jeszcze tylko najlepsza przyjaciolka i bardzo wspiera i popiera moja decyzje, tez troche zazdrosci ale ona tez ma swoje zycie jest bardzo zajeta i nie bede jej przeciez zameczac non stop cyckami a o tym czy powiem reszcie swiata zadecyduje jak juz zobacze efekt jesli beda sie roznic bardzo nawet zakryte swetrem od tego co mam w mega push upie to powiem, jak nie to nie bo i po co

ciekawe czy dzien przed bede taka wyluzowana wiem ze to idiotyczne i jeszze dlugo nie bede mogla zalozyc ale upralam moje wymarzone bikini i przygotowalam sobie hihi
__________________
.
jennifer12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:41   #4931
karolaaajnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolaaajnaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 131
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez gosiek78 Pokaż wiadomość
Ehh bidulka bardzo Ci współczuję. Mój do dzisiaj dużo rzeczy za mnie robi, nawet czasami mi drzwi od auta otwiera chociaż sama spokojnie mogę to zrobić.
Według mnie w tydzień po operacji nie dasz rady sama jechać taki kawał drogi. A zamiast tż może ktoś Ci pomóc?
Pomyślałam sobie też, że może do końca sprawdza Cię w Twojej decyzji, tzn. jak bardzo jesteś zdeterminowana?
On chyba po prostu taki już jest. Jesteśmy razem ponad 7 lat i niestety u nas ostatnio nie za dobrze w związku, cały czas się kłócimy i wręcz unikamy swojej obecności. W ogóle tak zauważyłam, że on nie traktuje mnie jak kobietę, w sensie nie mówi komplementów, nie patrzy na mnie z tym błyskiem w oku, wiecie o co mi chodzi. To chyba też wpłynęło na moją decyzję, że się spięłam i powiedziałam, że albo teraz albo nigdy. W sumie mam dopiero 23 lata, więc jeszcze wszystko przede mną, więc nie ma co zwlekać A z tymi drzwiami to bardzo miło. Mój to nie otwiera mi drzwi, chyba, że zrobię mu jakiś wykład instruktażowy Np. dziś on siedział w aucie, a ja dopiero szłam i stałam tak długo pod drzwiami aż mi je otworzył (ale oczywiście nie wysiadł tylko od środka je otwierał ). Po operacji mama będzie mi pomagała, ale ona też pracuje nie będzie ze mną np. rano, a boje się tego podnoszenia z łóżka, ale wiem, że dam sobie radę. Do Wrocławia zawiezie mnie przyjaciółka, albo po prostu zrobię awanturę TŻ i każe się zawieźć
__________________
Wielkie zmiany 05.12.13r. J.J. Wrocław
Anatomiczne CPG 332 305cc
Każdy ma to, na co się odważy
25.03.14 r. - konsultacje - nosek dr J.J. Wrocław
23.05.14 r. - konsultacje - nosek dr P.S. Poznań
karolaaajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 20:41   #4932
michasiax
Rozeznanie
 
Avatar michasiax
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska woj. dolnośląskie
Wiadomości: 889
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez jennifer12 Pokaż wiadomość
ja tez oprocz Was nie mam z kim rozmawiac o tym... maz nigdy jako facet nei zrozumie w 100 procentach a wie jeszcze tylko najlepsza przyjaciolka i bardzo wspiera i popiera moja decyzje, tez troche zazdrosci ale ona tez ma swoje zycie jest bardzo zajeta i nie bede jej przeciez zameczac non stop cyckami a o tym czy powiem reszcie swiata zadecyduje jak juz zobacze efekt jesli beda sie roznic bardzo nawet zakryte swetrem od tego co mam w mega push upie to powiem, jak nie to nie bo i po co

ciekawe czy dzien przed bede taka wyluzowana wiem ze to idiotyczne i jeszze dlugo nie bede mogla zalozyc ale upralam moje wymarzone bikini i przygotowalam sobie hihi
A ja póki co wogóle nie boję się. Zawsze chciałam to zrobić tylko wolałam poczekać jak urodzę dzieci i cierpliwie czekałam gdy ten czas nadejdzie. Miałam tylko raz wątpliwości po wizytach u dwóch lekarzy bo każdy z nich co innego mówił, ale poczytałam na ten temat, porozmawiałam z wieloma osobami i już ich nie mam
Polubiłam to forum tak jak Ty bo zawsze jest z kim porozmawiać. Moje kumpele choć kochane są zaprocowane, zabiegane zresztą tak jak ja a telefon mam pod ręką i zawsze mogę z Wami popisać i poczytać

Wysłane z mojego GT-N7100
__________________
[COLOR="Red"]
Mentor hp 250cc - dr. JJ [/COLOR]
michasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 20:49   #4933
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez karolaaajnaa Pokaż wiadomość
On chyba po prostu taki już jest. Jesteśmy razem ponad 7 lat i niestety u nas ostatnio nie za dobrze w związku, cały czas się kłócimy i wręcz unikamy swojej obecności. W ogóle tak zauważyłam, że on nie traktuje mnie jak kobietę, w sensie nie mówi komplementów, nie patrzy na mnie z tym błyskiem w oku, wiecie o co mi chodzi. To chyba też wpłynęło na moją decyzję, że się spięłam i powiedziałam, że albo teraz albo nigdy. W sumie mam dopiero 23 lata, więc jeszcze wszystko przede mną, więc nie ma co zwlekać A z tymi drzwiami to bardzo miło. Mój to nie otwiera mi drzwi, chyba, że zrobię mu jakiś wykład instruktażowy Np. dziś on siedział w aucie, a ja dopiero szłam i stałam tak długo pod drzwiami aż mi je otworzył (ale oczywiście nie wysiadł tylko od środka je otwierał ). Po operacji mama będzie mi pomagała, ale ona też pracuje nie będzie ze mną np. rano, a boje się tego podnoszenia z łóżka, ale wiem, że dam sobie radę. Do Wrocławia zawiezie mnie przyjaciółka, albo po prostu zrobię awanturę TŻ i każe się zawieźć
Bardzo Ci współczuję braku wsparcia TŻ-ta...
Czasem jak czytam takie wpisy to jeszcze mocniej doceniam mojego Męża
Sam umówił mnie na konsultację,zawiózł,przyw iózł i na konsultację i na operację
A po wszystkim skakał przy mnie jak przy dziecku
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:00   #4934
karolaaajnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolaaajnaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 131
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję braku wsparcia TŻ-ta...
Czasem jak czytam takie wpisy to jeszcze mocniej doceniam mojego Męża
Sam umówił mnie na konsultację,zawiózł,przyw iózł i na konsultację i na operację
A po wszystkim skakał przy mnie jak przy dziecku
Taki mąż to skarb Wydaje mi się, że my kobitki czasem nie doceniamy swoich mężczyzn, bo jak jest za dobrze to nawet tego nie dostrzegamy. Dopiero jak coś się dzieje i albo kogoś tracimy, albo mamy porównanie do czegoś gorszego to widzimy jaki to był świetny człowiek. Dlatego też od czasu do czasu warto samemu z siebie pochwalić TŻ, zrobić coś fajnego dla niego, powiedzieć, że super, że Ciebie mam. Takie małe gesty są najważniejsze i są najpiękniejszym dowodem na uczucie
__________________
Wielkie zmiany 05.12.13r. J.J. Wrocław
Anatomiczne CPG 332 305cc
Każdy ma to, na co się odważy
25.03.14 r. - konsultacje - nosek dr J.J. Wrocław
23.05.14 r. - konsultacje - nosek dr P.S. Poznań
karolaaajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:03   #4935
jennifer12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 102
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję braku wsparcia TŻ-ta...
Czasem jak czytam takie wpisy to jeszcze mocniej doceniam mojego Męża
Sam umówił mnie na konsultację,zawiózł,przyw iózł i na konsultację i na operację
A po wszystkim skakał przy mnie jak przy dziecku
A Ty jak dlugo wymagalas takiej opieki non stop? moj mezus tez bedzie mial wolne i sie mna opiekowal na szczescie, szczerze mowiac zawiodlabym sie strasznie gdyby w takiej sytualcji to olal

ciekawa jestem kiedy wroce jako tako do zycia mam nadzieje ze lezac w domu nie roztyje sie do monstrualnych rozmiarow bo moje marzenia o bikini sie nie ziszcza
__________________
.
jennifer12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:16   #4936
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez jennifer12 Pokaż wiadomość
A Ty jak dlugo wymagalas takiej opieki non stop? moj mezus tez bedzie mial wolne i sie mna opiekowal na szczescie, szczerze mowiac zawiodlabym sie strasznie gdyby w takiej sytualcji to olal

ciekawa jestem kiedy wroce jako tako do zycia mam nadzieje ze lezac w domu nie roztyje sie do monstrualnych rozmiarow bo moje marzenia o bikini sie nie ziszcza
Bardzo krótko może pierwsze dni tak więcej,potem już tylko drobnostki

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez karolaaajnaa Pokaż wiadomość
Taki mąż to skarb Wydaje mi się, że my kobitki czasem nie doceniamy swoich mężczyzn, bo jak jest za dobrze to nawet tego nie dostrzegamy. Dopiero jak coś się dzieje i albo kogoś tracimy, albo mamy porównanie do czegoś gorszego to widzimy jaki to był świetny człowiek. Dlatego też od czasu do czasu warto samemu z siebie pochwalić TŻ, zrobić coś fajnego dla niego, powiedzieć, że super, że Ciebie mam. Takie małe gesty są najważniejsze i są najpiękniejszym dowodem na uczucie
A ja o tym doskonale wiem i często robię mu jakieś małe niespodzianki
Jesteśmy razem 10 lat i nadal wielkie love,chyba jeszcze większe niż na początku...Mógłby być trochę mniej zazdrosny,ale cóż nie można mieć wszystkiego he he
Kupiłam dziś olejek eteryczny zielona herbata i tak pięknie od kominka mi pachnie w całym domku,że mmm
Za kominek dałam aż całe 6 złotych
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:27   #4937
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Witam się z Wami dziewczęta...12 godzin dziś na uczelni spędziłam i dosłownie padam...zrobiłam sobie solankę i teraz nadrabiam zaległości

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Wyszłam dziś na dwór, implant albo mięsień mi sie spiął ale nieprzyjemne uczucie . Któraś z was tez tak ma???

Kachulka ja tak mam do teraz ....faktycznie bardzo dziwne uczucie

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a lekarz M.K. z Pz preferuje duże cycunie? Bo ja ewidentnie tak

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Tak jak Aniołek napisała on dobiera implant z głową...neistety nie dał się przekonac u mnei na większe nad czym bardzo ubolewam..no ale cóż

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Wiele dziewczyn będzie miało w najbliższym czasie cycuchy
Świat pięknieje
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:31   #4938
gosiek78
Raczkowanie
 
Avatar gosiek78
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez jennifer12 Pokaż wiadomość
A Ty jak dlugo wymagalas takiej opieki non stop? moj mezus tez bedzie mial wolne i sie mna opiekowal na szczescie, szczerze mowiac zawiodlabym sie strasznie gdyby w takiej sytualcji to olal

ciekawa jestem kiedy wroce jako tako do zycia mam nadzieje ze lezac w domu nie roztyje sie do monstrualnych rozmiarow bo moje marzenia o bikini sie nie ziszcza
Tysiaczek to jest mega twardzielka
Ja nie wiem jak ona to zrobiła, że po tygodniu już sama autem jeździła

Ja dochodziłam do siebie znacznie dłużej, ale to też nie było tak, że cały czas ktoś koło mnie musiał być. Wielką trudnością było podnieść się z łóżka- na początku nawet jak miałam na kanapie konstrukcję z poduszek, to wcale to łatwe nie było
Pamiętam, jak w chyba w 4 dobę po operacji, leżę i wypoczywam sobie na kanapie, a tu dzwoni do mnie facet od serwisu mebli, że będzie za 20 minut. A mój mąż pojechał niby "na chwilę" do pracy, tylko że u nas to nigdy nie wiadomo ile ta chwila będzie trwała. Zaczęłam główkować, jak ja się podniosę z kanapy, żeby facetowi otworzyć drzwi. Ale nic, myślę sobie, może mąż wróci do tego czasu. Minęło 20 minut i facet jest pod domem, dzwoni na domofon- ja słyszę, ale nie umiem się podnieść Facet zadzwonił na domofon jeszcze ze 3 razy, w końcu dzwoni do mnie na komórkę- i cóż, musiałam mu wytłumaczyć, że jestem po operacji i nie mogę wstać, musi zaczekać na mojego męża. Na szczęście mąż szybko wrócił, ale gostek minę miał dziwną jak w końcu wstałam przy pomocy męża się z nim przywitać- lustrował mnie i pewnie się zastanawiał co ja miałam operowane

Najgorsze są te pierwsze dni. Gdy ja pytałam o to jak to jest po, usłyszałam od Gawisz, że nawet trudno jest wcisnąć guzik od spłuczki- pomyślałam- jej aż tak źle chyba nie będzie. Ale w pierwszy dzień, gdy przy asyście pielęgniarki powędrowałam do wc, oczywiście spłuczki nie byłam w stanie wcisnąć
Później z każdym dniem jest lepiej
__________________
Już są 05.11.2013r dr J.S. BB Mentor 300cc 11 x 10,5 x 5,5
gosiek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:45   #4939
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez gosiek78 Pokaż wiadomość
Tysiaczek to jest mega twardzielka
Ja nie wiem jak ona to zrobiła, że po tygodniu już sama autem jeździła

Ja dochodziłam do siebie znacznie dłużej, ale to też nie było tak, że cały czas ktoś koło mnie musiał być. Wielką trudnością było podnieść się z łóżka- na początku nawet jak miałam na kanapie konstrukcję z poduszek, to wcale to łatwe nie było
Pamiętam, jak w chyba w 4 dobę po operacji, leżę i wypoczywam sobie na kanapie, a tu dzwoni do mnie facet od serwisu mebli, że będzie za 20 minut. A mój mąż pojechał niby "na chwilę" do pracy, tylko że u nas to nigdy nie wiadomo ile ta chwila będzie trwała. Zaczęłam główkować, jak ja się podniosę z kanapy, żeby facetowi otworzyć drzwi. Ale nic, myślę sobie, może mąż wróci do tego czasu. Minęło 20 minut i facet jest pod domem, dzwoni na domofon- ja słyszę, ale nie umiem się podnieść Facet zadzwonił na domofon jeszcze ze 3 razy, w końcu dzwoni do mnie na komórkę- i cóż, musiałam mu wytłumaczyć, że jestem po operacji i nie mogę wstać, musi zaczekać na mojego męża. Na szczęście mąż szybko wrócił, ale gostek minę miał dziwną jak w końcu wstałam przy pomocy męża się z nim przywitać- lustrował mnie i pewnie się zastanawiał co ja miałam operowane

Najgorsze są te pierwsze dni. Gdy ja pytałam o to jak to jest po, usłyszałam od Gawisz, że nawet trudno jest wcisnąć guzik od spłuczki- pomyślałam- jej aż tak źle chyba nie będzie. Ale w pierwszy dzień, gdy przy asyście pielęgniarki powędrowałam do wc, oczywiście spłuczki nie byłam w stanie wcisnąć
Później z każdym dniem jest lepiej
He he dziękuję ja tak już mam
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 22:01   #4940
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Tysiaczku, w końcu lepszy nastrój :-*

Weteranko, super usta

Gratuluję dziewczynom cycuszków :-*

Tzty, ach te chłopy...
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:05   #4941
Tysiaczek83
Zakorzenienie
 
Avatar Tysiaczek83
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5 945
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Tysiaczku, w końcu lepszy nastrój :-*

Weteranko, super usta

Gratuluję dziewczynom cycuszków :-*

Tzty, ach te chłopy...
Niestety nie Kochana
__________________
SĄ!!! Allergan 475cc dr.S.Ł.W-wa/25.06.2013r.
* 29.10.2013r...brwi / grudzień 2014 poprawka
**24.10.2014r...Usta 4-ty ml
Tysiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 23:01   #4942
gosiek78
Raczkowanie
 
Avatar gosiek78
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 197
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Tysiaczek83 Pokaż wiadomość
Niestety nie Kochana
Tysiaczku
Wokół mnie też wszyscy mają kiepskie nastroje. Ja myślę, że to wina pogody i mam nadzieję, że za parę dni będzie już lepiej

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Dobranoc dziewczynymykam spać
__________________
Już są 05.11.2013r dr J.S. BB Mentor 300cc 11 x 10,5 x 5,5
gosiek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 08:03   #4943
przedpo
Raczkowanie
 
Avatar przedpo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 476
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Wyszłam dziś na dwór, implant albo mięsień mi sie spiął ale nieprzyjemne uczucie . Któraś z was tez tak ma???
Witam GIRLS!

Kachula - gratuluję cycorków

Spinanie - normalna sprawa. Jeszcze dość długo się to może zdarzać, więc nie mart się. Życzę szybkiego powrotu do formy
__________________
Allergan 295 anatomki, KP Warszawa

już są ojaaa
przedpo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 08:03   #4944
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Dzień dobry, dzień dobry
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 08:53   #4945
Anatomka
Raczkowanie
 
Avatar Anatomka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Dziewczyny, któraś z Was miała okres podczas operacji?
__________________
allergan 325 anatomiczne dr.J.S. Warszawa 4.12.2013
Anatomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:00   #4946
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Anatomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś z Was miała okres podczas operacji?


Podobno dla lekarzy to nie jest przeciwskazanie. Tylko dla Ciebie dyskomfort związany z utrzymaniem higieny ze tak się wyrażę
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:11   #4947
jennifer12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 102
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Anatomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś z Was miała okres podczas operacji?
to chyba kwestie wiekszego krwawienia itd. U mnie niestety istnieje prawdopodobienstow ze okres sie pojawi. Po urodzeniu 2giego dzieciaczka mam nieregularne miesiaczki i to bardzo... dlatego nie znam dnia ani godziny, uprzedzilam lekarza, dla niego no problem, ale oczywiscie dobierajac termin od razu o to pytal. Zreszta, niektore kobiety maja wyznaczony termin operacji z ogromnym wyprzedzeniem i kazdej moze sie zdarzyc ze cykl sie zmieni, wiec mysle ze kazdy lekarz sie z tym liczy

najwazniesze to zeby uzyc podpaski a nie tamponu, bo moze wywolac zespol wstrzasu toksycznego, tak czytalam ostatnio. kurde i od 2 dni mnie tak dziwnie pobolewa brzuch ale nie wiem czy naprawde czy to moja wyobraznia

wlasnie sie zorientowalam ze po operacji bede wygladac pewnie przez tydzien jak potwor, oczywiscie to najmniej wazne ale estetyczny wyglad pomaga myslalam zeby zrobic rzesy ale cholera nie pomyslalam a to podobno trwa az 2 godziny na dodatek mam ostatnio pierwszy raz w zyciu straszny problem z przestluszczajacymi sie wlosami... po prostu juz w polowie dnia wygladaja jak u kogos kto by ich ie myl 3 dni bede czuc sie po prostu brudna:/ fuj nienawidze tego: myslicie ze suchy szampon moze pomoc w takiej sytuacji? co robiliscie zeby sie troszke odswiezyc nie majac mozliwosci stosowania zaawansowanych kapieli?
__________________
.
jennifer12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:23   #4948
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Dziewczyny jestem załamana...

Wczoraj byłam na USG i się okazało, że mam jakiegoś guza w prawej piersi...
Jeszcze jutro mam iść do szpitala na dokładniejsze badania...
Jutro też miałam robić krew i resztę badań, a dzisiaj obudziłam się z bolącym gardłem, zatkanym nosem itd... Tragedia...
Ledwo żyję... Przeziębienie wersja hard...

Dziewczyny co mogę brać na przeziębienie?????
skoro dr zakazał nawet suplementów na 2 tyg przed operacją...
W sumie to teraz nie wiadomo czy ona się odbędzie, ale na wszelki wypadek wolę i tak dostosować się do zaleceń...
Ciągle mam nadzieję, że okaże się, że to tylko mały guzek- nieszkodliwy.
Albo że zechcą go szybko usunąć...
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:25   #4949
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Jennifer ale można sie spokojnie wykąpać, nie wejdziesz pod prysznic ale posiedzieć w wannie można tylko mniej wody, tak zeby max do pasa sięgała no i w staniku . Ja kapałam sie codziennie po wyjściu z kliniki, maz mi pomagał wejść i wyjść a taka kąpiel jest cudną i od razu lepiej sie czułam, szampony suche pomagają tylko Ty rękoma do głowy nie sięgniesz, ktoś Ci bedzie musiał pomoc. Ja miałam kupiony ale nie użyłam bo 3-4dni sama użyłam głowę.
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:29   #4950
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Hej dziewczynki
Dziś trzecia noc po operacji , obudzilam się juz tylko trzy razy, nie biorę juz ketonalu tylko sulpadeinę . Bol jest naprawdę niewielki
Ile utrzymuje sie ten ogromny brzuch , okropny jest bleeee???
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.