Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 08:28   #391
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Krem do cery tłustej i balsam po goleniu

Cytat:
Napisane przez qvery Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie czy wartko kupić sobie taki żel głęboko oczyszczający do mycia twarzy to jest dla kobie jak i dla mężczyzn ?
http://www.allegro.pl/item1006872178...cy_400_ml.html lub ten żel http://www.allegro.pl/item996372217_...0ml_tonik.html który lepszy ?
jeśli chodzi o krem to byłem w aptece i Pani w niej pracująca poleciła mi krem firmy AA Therapy trądzik krem matujący na dzień i muszę przyznać że całkiem nieźle się sprawdza buzia już się tak nie świeci dobrze by było jak by mi ktoś polecił krem nawilżający do cery tłustej na noc bo w aptece nie mieli
Lepiej kupić La Roche. Vichy Normaderm jest po prostu mocno wysuszajacym preparatem. Na noc moglby byc krem nawilzajacy z Avene (Hydrance Optimale Legere albo Clean AC), Bioderma (Sebium Hydra) albo Uriage (regenerujacy z serii Hyseac). to dobre produkty godne uwagi. A po co te inne zakupy? Np. kostka Surgras?
__________________
Marek J. Biniakiewicz
kosmetolog, pedagog o
specjalności promocja zdrowia i socjoterapia
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:51   #392
qvery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

jak to po co do kąpieli...
który krem nawilżający na noc będzie lepszy do cery tłustej ? http://www.allegro.pl/item1011985207...ml_okazja.html
czy ten http://www.allegro.pl/item996949589_...0ml_tonik.html
jaki szampon polecacie do włosów tłustych i tłustej skóry na głowie ?

Edytowane przez qvery
Czas edycji: 2010-04-24 o 20:11
qvery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:22   #393
qvery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

co możecie napisać o kremie nawilżającym z tej firmy http://www.allegro.pl/item998095529_...30ml_ochr.html
qvery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:54   #394
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Moze ten Iwostin to niekoniecznie. Lepszy bylby ten Avene albo La Roche-Posay Hydraphase Legere albo Eucerin AquaPorin.
Effaclar H ma raczej działanie łagodzące i nawilżające zwłaszcza dla skóry mocno odwodnionej na skutek np. antybiotykoterapii
__________________
Marek J. Biniakiewicz
kosmetolog, pedagog o
specjalności promocja zdrowia i socjoterapia
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:15   #395
qvery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

wybrałem ten http://www.allegro.pl/item1011986811...uper_cena.html
i kupiłem miedzy czasie takie coś podobno ściera trochę stara warstwę skóry z twarzy http://www.allegro.pl/item1000598397..._rehydrin.html

Edytowane przez qvery
Czas edycji: 2010-04-25 o 20:20
qvery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:43   #396
marcin1019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 182
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

A ja mam do Was takie pytanie
Ponieważ mam teraz żel do mycia twarzy nastolatki ale On mi wysusza skóre
Jaki będzie dobry (nie najdroższy) żel dla mnie?
Mam 20 lat i cerę mieszaną
marcin1019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 10:05   #397
errolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Jaki krem do twarzy dla mężczyzny?

Witam,
od kilku miesięcy używam kremu do twarzy Nivea For Men Intensywne Nawilżanie, w małym niebieskim szklanym słoiczku za ~20zł. Odkąd go używam, zauważyłem że strasznie pocę się na twarzy, zwłaszcza na czole. Wystarczy trochę ciepła i już leje się ze mnie jak nigdy dotąd. Wcześniej tak nie miałem i podejrzewam, że to wina tego kremu. Niestety muszę go używać bo mam strasznie suchą skórę i muszę ją czymś nawilżać, a ten krem nawilża świetnie. Problem w tym, że właśnie bardzo się pocę a do tego nawet kilka godzin po użyciu kremu, twarz jest tłusta i świeci się.
Proszę Was o podanie mi nazwy jakiegoś dobrego zamiennika dla tego kremu, który będzie się różnił strukturą i nie będzie sprawiał, że się pocę...
errolpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 10:33   #398
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jaki krem do twarzy dla mężczyzny?

ja mam tlusta cere kochany i tez musze uzywac kremu nawilzajacego, aby zredukowac produkcje sebum... nawet nie wiesz jak sie swiece po kilku godzinach gorzej niz slonce :/

jest cieplo, wiec nic w tym dziwnego, zawsze mozesz przemyc zimna woda twarz i wytrzec w czysty recznik... w lecie tak bywa... jak cale nasze cialo to i twarz bedzie sie pocic
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 12:29   #399
errolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki krem do twarzy dla mężczyzny?

Fisiaia, ciało poci mi się jak każde, natomiast twarz - po prostu się z niej leje... jestem na 99% pewny że to wina kremu, bo kiedyś tak nie miałem.
A przecież nie mam możliwości przemycia twarzy zimną wodą gdy wyjdę gdzieś poza dom. Zresztą w pracy przemywam i w ogóle to nie pomaga... Dlatego pytam o jakiś inny dobry krem nawilżający, ale taki który nie zatyka mi tych otworów w skórze, dzięki której ta oddycha i się nie poci - tak przynajmniej mi się wydaje
errolpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:36   #400
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jaki krem do twarzy dla mężczyzny?

kup sobie Humektan
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:01   #401
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jaki krem do twarzy dla mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
kup sobie Humektan
popieram, sama stosuje, nigdy mnie nie zawiodl
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:07   #402
errolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki krem do twarzy dla mężczyzny?

Ok, dziękuję wam
errolpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:19   #403
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Witam,
mój brat ma niewielkie problemy z cerą. Od czasu do czasu pojawiają się u niego wypryski, ma wągry na nosie i rozszerzone pory. Do tej pory mu to nie przeszkadzało, jednak dzisiaj przyszedł do mnie z pytaniem: "Siostra, pomożesz mi w wyborze jakichś kosmetyków do twarzy?" Chciałabym mu jakoś pomóc. A więc czego szukamy?
Może być to jakiś zestawik, np.żel do mycia buźki i jakiś krem.
Chcemy zmniejszyć ilość wyprysków i wągrów, pozbyć się rozszerzonych porów i dobrze byłoby zmatowić cerę. Nie może być też to coś silnego w działaniu, np.na bazie alkoholu, ponieważ mój brat ma wrażliwą skórę, której przydałoby się też nawilżenie.
Prosimy o konkretne nazwy jakichś specyfików. Dzziękujemy za rady.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:53   #404
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

np. acnederm/avene cleanance k/ la roche posay effaclar k
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 20:09   #405
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Ja od siebie polecam Żel do mycia Bioderma Sebium(skruszona wróciłam jednak do niego;D) i krem Pore Refiner tej samej firmy (akn i ai nie polecam- mnie zapchały). Mój chłopak używa tego samego żelu i kremu Effaclar Duo(w spadku po mnie, mi nie pasował, za słabo działał- przywykłam do dużo silniejszych kwasów) i sobie chwali. Przejrzyj KWC, powinnaś znaleźć coś dla niego. Powinien uzywać też jakiegoś toniku, nie mogę polecić żadnego drogeryjnego, bo sama albo robie, albo używam hydrolatu oczarowego. I przede wszystkim- kosmetyki nie załatwią sprawy z cerą! Tak naprawdę pomóc może tylko dermatolog, coś o tym wiem...
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:47   #406
wolny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Hej, mam problem ze świecącą się skórą

Mam 18 lat i strasznie świeci mi się skóra, po umyciu już po 30min zaczyna się przetłuszczać. Mam minimalny trądzik, czyli 2-3 pryszcze i wągry na brodzie i nosie.
Teraz stosuję żel i tonik under20 i benzacne 5% na wyskakujące pryszcze, ale z tą skórą nie mogę sobie poradzić więc proszę o porady, co mam stosować aby chociaż skóra była matowa na 6h
wolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:59   #407
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
No kwasy może dlatego jest taki dobry. Ja akurat używam tylko na noc, dla dokładnego oczyszczenia. I naprawdę nie wiem jak to możliwe, ale nie podrażnia mnie prawie wcale - a mam cerę delikatną. Oczywiście - nie u każdego się sprawdzi.
A nie wysusza skóry? Bo ja stosowałam swego czasu toniki zawierające kwas salicylowy i efekt był tego taki, że skora była sucha niemiłosiernie. Nie mogłam później dojść do ładu. Działanie takich toników mozna było porównać do oczyszczania twarzy spirytusem salicylowym.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:35   #408
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez marcin1019 Pokaż wiadomość
A ja mam do Was takie pytanie
Ponieważ mam teraz żel do mycia twarzy nastolatki ale On mi wysusza skóre
Jaki będzie dobry (nie najdroższy) żel dla mnie?
Mam 20 lat i cerę mieszaną
Wybierz taki, który przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Możesz wypróbować krem do mycia twarzy L'Oreal Men Expert- Hydra Sensitive.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:20   #409
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
A nie wysusza skóry? Bo ja stosowałam swego czasu toniki zawierające kwas salicylowy i efekt był tego taki, że skora była sucha niemiłosiernie. Nie mogłam później dojść do ładu. Działanie takich toników mozna było porównać do oczyszczania twarzy spirytusem salicylowym.
spirytus salicylowy jest środkiem odkażającym, zawierającym 2% kwas salicylowy rozpuszczony w etanolu i wodzie.natomiast tonik z kwasem salicylowym zawiera większe stężenie tego kwasu niż s.s. i przez to złuszcza warstwę rogową naskórka.
poczytaj sobie o kwasach hydroksylowych (k.salicylowy jest kwasem beta-hydroksylowym):
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/acids.html
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 12:24   #410
wolny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez wolny Pokaż wiadomość
Hej, mam problem ze świecącą się skórą

Mam 18 lat i strasznie świeci mi się skóra, po umyciu już po 30min zaczyna się przetłuszczać. Mam minimalny trądzik, czyli 2-3 pryszcze i wągry na brodzie i nosie.
Teraz stosuję żel i tonik under20 i benzacne 5% na wyskakujące pryszcze, ale z tą skórą nie mogę sobie poradzić więc proszę o porady, co mam stosować aby chociaż skóra była matowa na 6h
pomoże ktoś ?
wolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:42   #411
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez wolny Pokaż wiadomość
pomoże ktoś ?
może spróbuj myć skórę olejkiem myjącym - często szybkie przetłuszczanie się skóry jest skutkiem przesuszenia, które wywołują takie agresywne środki myjące przeznaczone do tłustej skóry(np te under20 - oparte na SLSAach, które strasznie wysuszają skórę; )
albo maseczki z glinkami radzę tez unikać alkoholu w składzie np toników, bo on dodatkowo wzmaga przetłuszczanie. lepsza będzie np woda termalna
link do olejków:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-oilcleanser.html
maseczki:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-masks.html
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 08:01   #412
wolny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
może spróbuj myć skórę olejkiem myjącym - często szybkie przetłuszczanie się skóry jest skutkiem przesuszenia, które wywołują takie agresywne środki myjące przeznaczone do tłustej skóry(np te under20 - oparte na SLSAach, które strasznie wysuszają skórę; )
albo maseczki z glinkami radzę tez unikać alkoholu w składzie np toników, bo on dodatkowo wzmaga przetłuszczanie. lepsza będzie np woda termalna
link do olejków:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-oilcleanser.html
maseczki:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-masks.html
Próbowałem tego ale też nic nie dało
Ogólnie jak przestane stosować ten żel i tonik under20 to zaczynam mieć większe wysypy trądziku.

Czytałem gdzieś że trzeba nawilżać, ale ogólnie nie ograniam w tej sprawię, więc proszę polecić mi jakieś kremy najlepiej na noc
wolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:16   #413
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez wolny Pokaż wiadomość
Próbowałem tego ale też nic nie dało
Ogólnie jak przestane stosować ten żel i tonik under20 to zaczynam mieć większe wysypy trądziku.

Czytałem gdzieś że trzeba nawilżać, ale ogólnie nie ograniam w tej sprawię, więc proszę polecić mi jakieś kremy najlepiej na noc
w takim razie nie wiem, co ci poradzić
a jeśli chodzi o nawilżenie to dobra opinie ma Humektan - poczytaj sobi o nim na KWC
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:37   #414
wolny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
w takim razie nie wiem, co ci poradzić
a jeśli chodzi o nawilżenie to dobra opinie ma Humektan - poczytaj sobi o nim na KWC
kwc? co to
wolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 13:28   #415
marek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

Mam blond włosy i mam bladą cerę, poszukuję kremu do twarzy, który przyciemni moją karnację (nie "opali"), tak aby wyglądało to naturalnie i łatwo się nakładało.... Nie sięgnę po samoopalacze, które opalają i przy ich nakładaniu trzeba mieć perfekcyjną i dokładną rękę kobiety...
Nie chciałbym jednak aby ten krem pachniał "damskimi zapachami" (chyba, że to tylko na noc i rano nic już nie czuć?) lub się świecił jak brokat.
marek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 14:44   #416
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez wolny Pokaż wiadomość
kwc? co to
Kosmetyk Wszech Czasów - największa w Europie (podobno)baza produktów kosmetycznych wraz z ich recenzjami, masz do niego zakładkę na górze, obok zakładki Forum zanim kupisz jakiś produkt warto poczytać, jakie opinie wystawiły mu osoby, które go używały
Cytat:
Napisane przez marek_1 Pokaż wiadomość
Mam blond włosy i mam bladą cerę, poszukuję kremu do twarzy, który przyciemni moją karnację (nie "opali"), tak aby wyglądało to naturalnie i łatwo się nakładało.... Nie sięgnę po samoopalacze, które opalają i przy ich nakładaniu trzeba mieć perfekcyjną i dokładną rękę kobiety...
Nie chciałbym jednak aby ten krem pachniał "damskimi zapachami" (chyba, że to tylko na noc i rano nic już nie czuć?) lub się świecił jak brokat.
ale czemu chcesz przyciemniać cerę? jasna karnacja jest piękna
jeśli jednak uważasz, że będzie ci lepiej w ciemniejszej to polecam taki krem brązujący:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...arzy-2-w-1.htm
używa go moja siostra i daje - nawet używany systematycznie - bardzo subtelny efekt. nie obawiaj się o zapach - dihydroksyaceton (substancja, która przyciemnia naskórek) na pewno nie pachnie jak damskie perfumy a tak na serio to nie pamiętam żeby ten krem miał jakiś zapach
ale i tak uważam, że jasnej skóry nie powinno się przyciemniać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 08:28   #417
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla chłopaka.

Cytat:
Napisane przez wolny Pokaż wiadomość
Hej, mam problem ze świecącą się skórą
Mam 18 lat i strasznie świeci mi się skóra, po umyciu już po 30min zaczyna się przetłuszczać. Mam minimalny trądzik, czyli 2-3 pryszcze i wągry na brodzie i nosie.
Teraz stosuję żel i tonik under20 i benzacne 5% na wyskakujące pryszcze, ale z tą skórą nie mogę sobie poradzić więc proszę o porady, co mam stosować aby chociaż skóra była matowa na 6h
Zacznij brać cynk i to bardzo regularnie (efekty będą widoczne po miesiącu). Cynk ma właściwości regulujące wydzielanie sebum w skórze. Dzięki niemu jego produkcja będzie mniejsza. Efekty są bardzo widoczne.
Spróbuj też do mycia twarzy stosować żel Acnemineralne ( do dostanai w aptekach, nie jest drogi i starcza na długo). Nadaje się do mycia i możesz go punktowo nakładać na wypryski. Z kremów polecam z Clareny krem matujący a na noc sebocontrol.
I zacznij robić peeling skóry, żeby złuszczyć martwy naskórek, dzięki temu skóra mniej się zanieczyszcza itd.
Unikaj jak ognia wszelkich produktów z dodatkiem alkoholu !!
I jeśli masz możliwość (dla niektórych to nazywa się odwagą) odwiedź kosmetyczkę, ona zapropoznuje ci zabieg oczyszczania twarzy i zabiegi regulujące wydzielanie sebum.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:24   #418
marek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

A gdzie dostanę ten krem (Yves Rocher - Bronze Nature )...?, dzisiaj byłem w dwóch Rossmannach i tam go nie było, nawet go nie znali .... ???
marek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:26   #419
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez marek_1 Pokaż wiadomość
A gdzie dostanę ten krem (Yves Rocher - Bronze Nature )...?, dzisiaj byłem w dwóch Rossmannach i tam go nie było, nawet go nie znali .... ???
w drogeriach Yves Rocher
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:12   #420
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

Ostatnio w sklepie widziałam żel do higieny intymnej z AA dla facetów. Szczerze mówiąc byłam trochę zszokowana No cuż.. Czy któryś Pan, lub TŻ którejś z Pań używa tego żelu ?
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.