makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 15:04   #3721
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ipalek - czy warunki wykonania tego zabiegu zostały spisane czy tylko ustnie uzgodnione? Bo najlepiej domagać się odszkodowań na podstawie umów pisemnych, jest to lepszy materiał dowodowy w sprawie. Ogólnie rzecz biorąc sprawy odszkodowań za źle wykonany zabieg są sprawami trudnymi. Twój przypadek jest jednak o tyle "do ugrania", że lingieristka namalowała kontur choć nie było to uzgodnione. Także najleoiej jest, żebyś miała umowę pisemną na wykonanie zabiegu.
Nie do wygrania są sprawy, w których np. kobiecie wciśnięto zbyt mocny kolor - w polskim prawie istnieje coś takiego jak kontratyp pozakodeksowy zabiegu kosmetycznego - który polega, że uwalnia się kogoś od odpowiedzialności w przypadku, kiedy klientka jest poinformowana o tzw. ryzyku zabiegu np. że każda skóra inaczej może chłonąć pigment i akurat Twoja mocniej go przyjęła. Klientka podpisuje wówczas w umowie taką klauzulę, która informuje o zyryku anormalnych skutków zabiegu.
Powiem Ci jeszcze jedno - Ambasada to duży szanujący się salon i jeśli postraszysz go nagłośnieniem sprawy w mediach (tak hipotetycznie) i powinno skończyć się na tym, że zrobią Ci za darmo usunięcie Twojego makijażu (bo to jest chyba tak jak usunięcie tatuażu, nie znam się?). Ostatecznie może być tak, że wniesiesz powództwo i zakończy się tzw. ugodą. Wątpię, że salon będzie chciał uzyskać zasądzenie wyroku przez sąd, bo straci szalenie dużo wizerunkowo.
Milu Milu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:45   #3722
Ipalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję Muscat, bardzo za to, że mnie trochę powstrzymujesz rozmawiałam juz z moją adwokat i zbieram teraz materiał dowodowy, szkoleniowiec z Sharleya wystawi mi taką opinię z wyszczególnieniem, co zostało zrobione niezgodnie ze sztuką (praktycznie wszystko), mam mnostwo zdjec z róznego okresu po zabiegu, dodatkowo - salon nie jest w stanie wykonac takiej korekty, bo jedyna wlasciwa korektą jest zdjęcie tego z mojej twarzy laserem...masz rację, krytykować salonu nie będę, jednak przestrzeżenie potencjalnych klientek uważam za swoj moralny obowiązek...
Milu Milu, w Ambasadzie nawet raz mnie nie przeprosili, na ugodę nie pojdą, a jak zagrozilam że sprawę puszczę do mediów (co moglabym faktycznie zrobic, ale nie na tym etapie, najpierw sprawę bowiem puszczę do sądu to pani prezes lub ktokolwiek w jej imieniu pisal, zagrozili mnie że mnie pozwą do sądu. Nie dość że źle wykonali zabieg, to jeszcze mnie bezszczelnie straszą - w związku z tym moja prawniczka się tym zajmie, a tak jak już pisałam wcześniej - kwestia jest nie tylko koloru: konturu, nierównej wysokości brwi, nierównej grubości brwi...NIC nie zostało wykonane zgodnie ze sztuką, w prawej brwi u nasady dodatkowo mam rozlaną kropkę pigmentu...sądzę że nie wiem jaki sąd uzna to za zgodne ze sztuką jakiegokolwiek makijażu - nawet makijaż, który można zmyć powinien być precyzyjny, a co dopiero permanentny...Dzięki za wsparcie dziewczyny, trzymajcie kciuki! Muszę z tym zrobić porządek, bo od początku do końca salon potraktował mnie po prostu NIEPOWAŻNIE...za 1000 zł, które tam zostawiłam, a w zasadzie 1300 - bo zrobiłam również korektę makijażu ust - które nota bene, po sprawdzeniu w Sharleyu też są nie do końca idealne - krzywa górna linia i nierówno naniesiony pigment....ech, a chodziło tylko o małe uzupełnienie makijażu, który już tam wcześniej był i był jeszcze widoczny - nawet po istniejącej już linii lingerystka nie potrafiła poprawić..
Ipalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:09   #3723
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny, błagam- czy znacie jakiś godny polecenia gabinet makijażu permanentnego w Trójmieście, by zrobić brwi i nie żałować? Pomóżcie) Z góry dziękuję!
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 12:01   #3724
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam pięknie wszystkie dziewczyny chcę się tylko pochwalić w poniedziałek miałam korektę ust kolor podobno różowy z nutą maliny a kontur leciutko zaznaczony teraz wszystko się goli więc efektem końcowym chwalić się nie mogę Pozdrawiam wszystkie

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Wybaczcie nie goli a goi
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:41   #3725
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czy moze mi ktos poradzic czym smarowac kreski gorne i dolne wczoraj zrobione?
czytalam w poprzednich wypowiedzialch o trybiotyku i solcoserylu ale to chyba dotyczy brwi a co na oczy mozna klasc?
ja narazie smaruje trybiotykiem ale wydaje mi sie to za ciezkie.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 19:47   #3726
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;39563745]czy moze mi ktos poradzic czym smarowac kreski gorne i dolne wczoraj zrobione?
czytalam w poprzednich wypowiedzialch o trybiotyku i solcoserylu ale to chyba dotyczy brwi a co na oczy mozna klasc?
ja narazie smaruje trybiotykiem ale wydaje mi sie to za ciezkie.[/QUOTE]

Przy powiekach sam Solcoseryl, ok. 5xdziennie. Oczywiście chodzi o Solcoseryl maść.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:18   #3727
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat, mam pytanie do Ciebie, jesli pozwolisz 8 dni temu robilam brwi. Wszystkie strupki juz mi same odpadly. Smarowalam przez ten czas kilka razy dziennie tribiotikiem.
Czy moge dzis po raz pierwszy umyc cala twarz woda i tym samym zmoczyc brwi? Dodam, ze do mycia twarzy uzywam delikatnego zelu dla dzieci z Nivea Baby.
I czy dalej musze je czyms smarowac, np. Linomagiem, czy po 8 dniach wystarczy juz tylko krem nawilzajacy?
Z gory dzieki za odp
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 20:43   #3728
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Muscat, mam pytanie do Ciebie, jesli pozwolisz 8 dni temu robilam brwi. Wszystkie strupki juz mi same odpadly. Smarowalam przez ten czas kilka razy dziennie tribiotikiem.
Czy moge dzis po raz pierwszy umyc cala twarz woda i tym samym zmoczyc brwi? Dodam, ze do mycia twarzy uzywam delikatnego zelu dla dzieci z Nivea Baby.
I czy dalej musze je czyms smarowac, np. Linomagiem, czy po 8 dniach wystarczy juz tylko krem nawilzajacy?
Z gory dzieki za odp
Klajdla jeśli rzeczywiście poodpadały wszystkie strupki to możesz już myć twarz normalnie, natomiast ja doradzam dalsze nawilżanie, ok. tydzień a potem po prostu krem, który stosujesz na twarz
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:45   #3729
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Klajdla jeśli rzeczywiście poodpadały wszystkie strupki to możesz już myć twarz normalnie, natomiast ja doradzam dalsze nawilżanie, ok. tydzień a potem po prostu krem, który stosujesz na twarz
Ok, tak zrobie
Dzieki wielkie za pomoc!
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:04   #3730
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam się w tym watku
obiecuję przeczytać cały, albo prawie cały
mam na szybko pytanie:
oglądam w necie zdjęcia ust i wiekszość konturu z wypełnieniem ma ciemniejszy kontur, lżej później, a środek dużo jasniejszy.
Tak ma być??
Czy da się zrobić całe usta w jednym kolorze?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 07:32   #3731
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
witam się w tym watku
obiecuję przeczytać cały, albo prawie cały
mam na szybko pytanie:
oglądam w necie zdjęcia ust i wiekszość konturu z wypełnieniem ma ciemniejszy kontur, lżej później, a środek dużo jasniejszy.
Tak ma być??
Czy da się zrobić całe usta w jednym kolorze?

Pigmentowanie ust zaczyna się od konturu, czyli od strony zewnętrznej ust i stopniowo przechodzi się do strony wewnętrznej, intensywność zależy od ilości powtórzeń a tych powinno być więcej od strony zewnętrznej i coraz mniej do wewnętrznej. W ten sposób uzyskuje się efekt cieniowania, co (po zagojeniu) sprawia, że kolor pigmentowany przenika się z kolorem naturalnej czerwieni wargowej, w przeciwnym wypadku miałabyś efekt niefajnego odcięcia części pigmentowanej od tej, która pozostaje nietknięta.
Oglądasz zdjęcia, które wykonane są zaraz po zabiegu, więc to wszystko jest bardzo wyraźne, natomiast po wygojeniu wygląda to normalnie.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:49   #3732
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat, dzięki
btw dostałaś moje pw?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:34   #3733
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny, dokument warty obejrzenia! O źle wykonanych zabiegach kosmetycznych, w tym makijażu permanetnego brwi!

http://tvnplayer.pl/programy-online/...E02,10877.html
Milu Milu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 15:36   #3734
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziewczyny a wiecie czy kreska permanentna jest przeciwskazaniem do wykonania zabiegu EYE SENS? - jest to zabieg z podczerwienią.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:37   #3735
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie czy kreska permanentna jest przeciwskazaniem do wykonania zabiegu EYE SENS? - jest to zabieg z podczerwienią.
A kiedy miałaś robioną kreskę? Jeżeli jakiś czas temu to według mnie nie ma problemu, ale jeśli planujesz oba te zabiegi dopiero wykonać to na pewno przeciwskazaniem do Eye Sens jest właśnie naruszony naskórek, tak więc najpierw zabieg na powieki a dopiero potem kreska
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:20   #3736
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, a drugie pw dostałaś?

Byłam na konsultacji u jednej z polecanych pań.
Niestety nie miałysmy spójnej wizji mojego makijażu. Zostałam umalowana i czułam się źle. Mój mąż jak zobaczył moje brwi to uciekł...

Tracę wiarę w sens robienia tego makijażu...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:55   #3737
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
muscat, a drugie pw dostałaś?

Byłam na konsultacji u jednej z polecanych pań.
Niestety nie miałysmy spójnej wizji mojego makijażu. Zostałam umalowana i czułam się źle. Mój mąż jak zobaczył moje brwi to uciekł...

Tracę wiarę w sens robienia tego makijażu...
W jakim miescie bylas?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:25   #3738
annab1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Proszę polećcie jakiś sprawdzony salon w łodzi...
Będe bardzo wdzięczna!
annab1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:51   #3739
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W warszawie.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 20:15   #3740
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a ja koncze nieszczesna przygode z permanentnym... dzisiaj bylam na laserze, polowa zjasniala poza tym, ze bardzo bolalo, ale do przezycia :P jeszcze ze 3 zabiegi wg doktora i beda usuniete :P
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:46   #3741
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Was wszystkie.
Czy któraś z Was korzystała z usług Centrum Makijażu Permanentnego w Warszawie przy ul. Pięknej?
Zapisałam się na makijaż permanentny brwi i się zastanawiam czy to dobry wybór. Będę wdzięczna za info.
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 23:30   #3742
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Moje brwi 2 tygodnie po laserze, jest lepiej, ale i tak chce usunac całkowicie drugie foto przed zabiegiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1364213237615.jpg (60,2 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0026_zpsc3f573e0.jpg (61,3 KB, 215 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 00:03   #3743
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
A kiedy miałaś robioną kreskę? Jeżeli jakiś czas temu to według mnie nie ma problemu, ale jeśli planujesz oba te zabiegi dopiero wykonać to na pewno przeciwskazaniem do Eye Sens jest właśnie naruszony naskórek, tak więc najpierw zabieg na powieki a dopiero potem kreska
dziekuję za odpowiedź
Moja kreska ma ok. 8 miesięcy. Na zabiegu byłam, nic z kreską się nie stało
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:41   #3744
Messsuah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

.

Edytowane przez Messsuah
Czas edycji: 2013-03-28 o 16:55
Messsuah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 15:11   #3745
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Messsuahnapisz chociaż w jakim mieście ten salon.

edit: bardzo nieładnie kasować cały swój post, w którym narzekasz na salon gdzie robiłaś makijaż!!!
__________________
sukces jest koloru blond

Edytowane przez Pamirka
Czas edycji: 2013-03-29 o 08:44
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 22:24   #3746
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Skarb90 jednak nie zrobilas poprawki w strefie urody?
czemu zdecydowalas sie na laser?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:54   #3747
Lenka801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam. Niedawno zrobiłam makijaż permanentny oka górna kreska dekoracyjna. jak odpadl z jednego oka strupek z przerażeniem stwierdzam, że nic tam nie zostało. Boję się, że jak odpadnie z drugiego oka to nic też nie będzie. Jak to jest, że nic nie przyjęło. Co będzie jak po korekcie też nic nie zostanie będę musiała za następne płacić czy na makijaż jest jakaś w ogóle gwarancja przecież kosztuje nie małe pieniądze.Jestem załamana. Robilam tak jak mi kazano smarowałam maścią.
Lenka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:07   #3748
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lenka801 Pokaż wiadomość
Witam. Niedawno zrobiłam makijaż permanentny oka górna kreska dekoracyjna. jak odpadl z jednego oka strupek z przerażeniem stwierdzam, że nic tam nie zostało. Boję się, że jak odpadnie z drugiego oka to nic też nie będzie. Jak to jest, że nic nie przyjęło. Co będzie jak po korekcie też nic nie zostanie będę musiała za następne płacić czy na makijaż jest jakaś w ogóle gwarancja przecież kosztuje nie małe pieniądze.Jestem załamana. Robilam tak jak mi kazano smarowałam maścią.

Lenka, czy możesz mi napisać jak pielęgnowałaś powieki po zabiegu?
A póki co, spokojnie, nie wpadaj w rozpacz. Po pierwszym zabiegu może tak się zdarzyć, na korekcie ten problem powinien zostać rozwiązany i z reguły po korekcie wszystko jest ok.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:31   #3749
Lenka801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

3 razy dziennie smarowałam maścia alantan (nad kreską)
Lenka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:57   #3750
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lenka801 Pokaż wiadomość
3 razy dziennie smarowałam maścia alantan (nad kreską)
Rozumiem, że nie moczyłaś twarzy...?
Co do alantanu to kolejny przykład, że on nie bardzo pomaga. Szczerze Ci doradzam, po korekcie oczywiście, Solcoseryl maść i zdecydowanie częściej, niż 3 x dziennie. Solcoseryl oprócz nawilżania, przyspiesza naskórkowanie, stosowany ok. 5 x dziennie, powoduje, że strupki tworzą się mniejsze i odpadają mniej agresywnie.
Głowa do góry, po następnym zabiegu będzie w porządku
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.