Parisette ... sesja I - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-29, 16:36   #31
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

szczerze powiedizawszy to nie wzruszają mnie takie komentarze jak twój ... na forum niewiele co piszesz i nie widizałem ani jednej twojej pracy chyba ze przeoczyłem ... bardziej zalezy mi na komentarzach osób kotre tutaj torche siedza i troche widziały to raz a dwa ważne ze mi się podoba taki był mój zamysł, wazne ze się podobało modelce i wazne ze podobało się osobom z kotrymi robiłem tą sesje. Reszta tak naprawde się nie liczy.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 17:18   #32
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Parisette ... sesja I

S U P E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

powiedz mi, czy do umalowania ust użyłeś tylko tej pomadki?? czy nakladales jeszcze błyszczyk?? Bo bardzo chciałąbym uzyskać taki efekt, a jak juz mi sie udaje, to jest on bardzo krótkotrwały
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 17:20   #33
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Parisette ... sesja I

Prześliczna modelka, jej delikatna uroda na pewno pomogła w stylizacji. A sama stylizacja przekonująca, makijaż oczywiście bez zarzutu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 19:59   #34
^Bulba^
Raczkowanie
 
Avatar ^Bulba^
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Parisette ... sesja I

znam się trochę bo oglądam bardzo często makijaże na MM a to, że nie zostawiam komentarzy to nie znaczy, że nie siedzę na MM i nie oglądam...dziwi mnie tylko, że nie potrafisz przyjąć negatywnych komentarzy jako zawodowiec...być może podobało się modelce, ale nie podoba się mi i dlatego zostawiam komentarz...nie napiszę przecież "makijaż podoba się modelce..gratuluję Krek"...komentarz piszę od siebie i nie musisz się nim przejmować, ale jako zawodowiec powinieneś przyjmować również krytykę zwłaszcza, że wystawiasz swoje prace na forum gdzie każdy moze coś od siebie napisać...

Wracając do makijażu ja już napisałam co myślę...nie jest zły ale nie jest też to żadna rewelacja...pozdrawiam...
^Bulba^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 23:11   #35
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

nie potrafie bo tak naprawde nie wiem kim jesteś .. możesz być napaloną 12 która chce wywopłać szum na forum a nawet 40 latkiem szukającym wrazeń.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 00:42   #36
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Parisette ... sesja I

Krek ty to jesteś zadziorny! Wieszk doskonale że podoba mi sie to co robisz ...

Tylko niestety fragment twojej wypowiedzi...uuuuuuu

........."wazne ze się podobało modelce i wazne ze podobało się osobom z kotrymi robiłem tą sesje. Reszta tak naprawde się nie liczy."

staranniej dobieraj słowa!
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 08:23   #37
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Parisette ... sesja I

jak reszta sie nie liczy to po cholere wrzucasz swoje dokonania na MM? Chyba nie wiesz jaki jest cel tego forum.
A w ogole pomimo umiejetnosci jestes strasznie arogancki i zadufany w sobie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 11:24   #38
^Bulba^
Raczkowanie
 
Avatar ^Bulba^
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Parisette ... sesja I

ho ho ho...widzę, że nie jestem sama Krek nie ważne kim jestem i nie powinno Cię to interesować...ni emuszę się chyba przedstawiać żeby wyrazić swoje zdani ena temat twojej pracy?...po raz n-ty stwierdzam, że twój makijaż mi się nie podoba i tyle...nie musisz rozpatrywać tego kim jestem ile mam lat skąd pochodzę i czy znam się na makijażu tak jak ty...napisałam co sądzę o makijażu a to, ze nie koniecznie spodobała Ci się moja krytyka jest już twoim problemem...i znów to powiem- jako zawodowiec powinieneś liczyć się z tym ,ze nie zawsze twoja robota będzie usłana różami...o ile taki przykład mogę podać...może się nie znam, ale stwierdzam, że mi się ten make-up nie podoba i nie należy to do strefy "zawodowe, nie zawodowe", ale tylko i wyłącznie tego jak to wygląda w moich oczach...piszę to co o tym myślę i nie muszę pisać tylko komentarzy pozytywnych...w końcu po to to jest...
^Bulba^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:57   #39
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Parisette ... sesja I

ładny makijaż
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:58   #40
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Parisette ... sesja I

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jak reszta sie nie liczy to po cholere wrzucasz swoje dokonania na MM? Chyba nie wiesz jaki jest cel tego forum.
A w ogole pomimo umiejetnosci jestes strasznie arogancki i zadufany w sobie.
Zgadzam się z Sabbatha. Niesamowicie pewny siebie jesteś...
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:10   #41
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Parisette ... sesja I

ladny makijaz.modelka wyglada jak typowa twarz isa dory
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 15:02   #42
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

Cytat:
Napisane przez ^Bulba^ Pokaż wiadomość
ho ho ho...widzę, że nie jestem sama Krek nie ważne kim jestem i nie powinno Cię to interesować...ni emuszę się chyba przedstawiać żeby wyrazić swoje zdani ena temat twojej pracy?...po raz n-ty stwierdzam, że twój makijaż mi się nie podoba i tyle...nie musisz rozpatrywać tego kim jestem ile mam lat skąd pochodzę i czy znam się na makijażu tak jak ty...napisałam co sądzę o makijażu a to, ze nie koniecznie spodobała Ci się moja krytyka jest już twoim problemem...i znów to powiem- jako zawodowiec powinieneś liczyć się z tym ,ze nie zawsze twoja robota będzie usłana różami...o ile taki przykład mogę podać...może się nie znam, ale stwierdzam, że mi się ten make-up nie podoba i nie należy to do strefy "zawodowe, nie zawodowe", ale tylko i wyłącznie tego jak to wygląda w moich oczach...piszę to co o tym myślę i nie muszę pisać tylko komentarzy pozytywnych...w końcu po to to jest...
chodziło mi o to że twoja opinia najmniej mnie interesuje, nie interesuje mnie rownież to skąd pochodzisz bardzije cenie opinie osób z jakims stazem na forum udzielających się, nizeli twoją z kilkoma postami.
wrzucam makijaze po to by inni też się czegos nauczyli a ze ja sie lubie uczyć od innych to może inni ode mnie też czegoś się nauczą.

p.s - wople być pewny siebie niż być taką ciepła kluchą blee
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:27   #43
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Parisette ... sesja I

krek a tak swoją drogą to skąd wiesz czy np bulba nie jest profesjonalistką? ilosc postów o niczym nie świadczy.
mnie raczej drażnią tutaj nie krytyczne opinie a kółko wzajemnej adoracji. wiele osób głaszcze sie tutaj nawzajem, wychwalaja w niebiosa beznadziejny makijaz, a dobrą prace osoby mniej znanej i popularnej na wizazu zjadą za np brak zbliżeń oka a co za tym idzie caly makijaz jest juz skazany na porazke.

nie bronie tu nikogo ani oskarzenia nie sa skierowane do nikogo personalnie. są to moje spostrzeżenia od początku mojego pobytu na MM
(
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:30   #44
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Parisette ... sesja I

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
chodziło mi o to że twoja opinia najmniej mnie interesuje, nie interesuje mnie rownież to skąd pochodzisz bardzije cenie opinie osób z jakims stazem na forum udzielających się, nizeli twoją z kilkoma postami.
wrzucam makijaze po to by inni też się czegos nauczyli a ze ja sie lubie uczyć od innych to może inni ode mnie też czegoś się nauczą.

p.s - wople być pewny siebie niż być taką ciepła kluchą blee
Ja pierdziu...Troche pokory człowieku! Według mnie każda opinia jest cenna,a ilość napisanych postów nie powinna być wyznacznikiem. Zresztą każdy z nas zaczynał tu od zera.!
Widze,że dla Ciebie życie jest albo czarne albo białe. Przeciez nikt nie mówi tu o byciu ciepłą kluska,ale o tym,że swoim zachowaniem, tym w jaki sposób przyjmujesz krytyke i tym w jaki sposób odpisujesz na posty-pokazujesz jaki to Ty jesteś cudnowny i wspaniały ...Troche samokrytyki. To,że skończyłeś szkołe wizażu nie czyni Cię nikim specjalnym i nie daje żadnego prawa do chamskiego odpisywania.
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:49   #45
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

wiesz werka tego nie wiem ale mowie ze wole słuchać opinii kogoś kto sie wypowiada i ma rozeznanie ... rozumiesz ?

a co do tych adoracji masz racje ale to przemilcze bo mnie zjedzą.

ja nikomu chamsko nie odpisuje masz jakieś chore i dziwne odczucia Tyna. Pokaż mi gdzie chamsko komuś opisałem ... ? Nie znasz mnie i niem ozesz niczego o mnie powiedizeć więc lepiej sie wogóle nie odzywaj i nie mow ze jestem zadufany w sobie.
To ze skończyłem szkołe wizazu nie czyni mnie nikim specjalnym ale to czego dokonałem po jej skończeniu owszem ...
A tak odnośnie chamstwa ... a zreszta nie ważne ... lol
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:03   #46
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Parisette ... sesja I

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
wiesz werka tego nie wiem ale mowie ze wole słuchać opinii kogoś kto sie wypowiada i ma rozeznanie ... rozumiesz ?

a co do tych adoracji masz racje ale to przemilcze bo mnie zjedzą.

ja nikomu chamsko nie odpisuje masz jakieś chore i dziwne odczucia Tyna. Pokaż mi gdzie chamsko komuś opisałem ... ? Nie znasz mnie i niem ozesz niczego o mnie powiedizeć więc lepiej sie wogóle nie odzywaj i nie mow ze jestem zadufany w sobie.
To ze skończyłem szkołe wizazu nie czyni mnie nikim specjalnym ale to czego dokonałem po jej skończeniu owszem ...
A tak odnośnie chamstwa ... a zreszta nie ważne ... lol
Nie mam ochoty pakować sie w zbędne kłótnie z Toba Krek. Tak tylko w ramach wyjaśnienia- Twój sposób odpisywania-o to mi chodzi pisząc o chamstwie. Dajesz odczuć innym (tym, które wystukały mniejszą ilość wiadomości),że masz je(ich?)głeboko gdzieś-to nie jest miłe.
Co do tego czy Cie znam-masz racje -nie znam Cie, ale powiedz mi jakie Ty masz prawo mówić mi co mam robić mówić a czego nie? To jest forum-i własnie ono po to jest,żeby wyrażać swoją opinie. Jeśli nie chcesz żeby w Twoich wątkach wypowiadały się osoby ktore mają mniej niż 100napisanych postów albo takie które zamierzaja skrytykowac Twoją prace-to zaznacz to w opisie-a nóż któraś uwzglednij Twoją prośbę.
Fakt-nie da się ukryć,że wykonujesz dobrą robote,życze powodzenia w dalszej pracy-ale prosiłabym Cię również o przemyślane komentarze. i nie mówie tu o "głaskaniu po główce".

"masz jakieś chore i dziwne odczucia Tyna"-że co prosze? bez komentarza
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:10   #47
^Bulba^
Raczkowanie
 
Avatar ^Bulba^
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Parisette ... sesja I

Właśnie w tym momencie krek odpisałeś nieco chamsko albo chociaż niezbyt przyjemnie...skoro jesteś takim zawodowcem po szkole i tak dalej to czemu przyjmujesz komentarze tylko zawodowców równych sobie? (tak by wynikało z twojej wypowiedzi)...cóż głupio gadam- przecież nic nie może się równać twemu talentowi..

nie chce mi się już gadać...jak widać nie dociera...to, że jesteś zapatrzony w siebie i tylko i wyłącznie, to chyba nie jest tylko moje zdanie...

Nie zamierzam się kłócić bo do niczego (w twoim przypadku) to nie doprowadzi, chyba tylko do tego byśmy oboje byli zdenerwowani...radzę Ci jeszcze- przeczytaj wszystkie komentarze w TYM temacie i wyciągnij wnioski czy na serio jesteś postrzegany tak jak sam postrzegasz siebie...ciao
^Bulba^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:20   #48
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

juz mam taki styl bycia nic na to nie poradze to ze odpowiadamw taki a nie inny sposób dla mnie to normlane i mowie normalnie jakbys mnie troche poznaał bys wiedizała jaki jestem to moze inazej byś na to patrzyła. Ja nie ejstem z tych co mowi przez bułkę i bibułkę a filozofem tez nie ejstem zeby zbędnie polemizowac.
z tymi chorymi i dziwnymi odczuciami chodziło o to ze nie odpowiadam nikomu w chamski sposób. a to ze nie pisze pod kazdym postem o dziękuje dizekuj dziękuje nie nzaczy ze jestme chamski napisze raz dzieki i chyba to wystarczy miło mi jezeli komuś podobają sie makijaże to w jaki sposób je robie i jak one wygladają zalezy od mojej interpretacji i nie moze mi nikt zazucic ze ma zła formę jest zły czy powinienem robić to tak a nie inaczej jestem w końcu w tym obeznany i wiem co miałem na mysli robiąc taki a nie inny makijaż. chciałem zrobić tępe cięcie cienia to robie nie chciałem rozcieram a to ze ze jakos światło sie dziwnie złamało to tez nie moja wina nie wrzucam zdjec idealnych sa to odzutki ktorych nikt nie chcial bo maja jakies tam błedy.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:22   #49
^Bulba^
Raczkowanie
 
Avatar ^Bulba^
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Parisette ... sesja I

Krek skoro Tyna ma się nie odzywać to może wogle podpisuj swoje makijaże w ten sposób-" wystawiam swój jakze profesionalny i cudowny makijaż tylko, że osoby chcące powiedzieć mi negatywny komentarz, który mógłby mi nalać nieco oleju do głowy niech lepiej sobie odpuszczą i się nie odzywają..." co ty na to?...sumując twoje wypowiedzi i zbierajac je w tzw. kupę, taki własnie "komentarz" od Ciebie jak najbardziej by pasował....

powiedz szczerze- Chcesz pokazać swoje prace i wysłuchać opinii czy też po prostu pochwalić się swymi pracami, nawet jeśli byłyby beznadziejne tylko po to by zaprezentować siebie i swoje wykształcenie w kierunku makijażu?...
^Bulba^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 16:32   #50
^Bulba^
Raczkowanie
 
Avatar ^Bulba^
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: Parisette ... sesja I

a jeszcze jedno- to, że potrafisz laskę jakąś pomalować to czyni Cię specjalnym?...no prosze Cie...chamuj się trochę bo zaczynasz się ośmieszać...przynajmniej w moich oczach...
^Bulba^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:06   #51
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Parisette ... sesja I

a poza tym z poziomu wypowiedzi, bledow ortograficznych (nie tylko w tym watku) oraz z zachowania wynika ze mimo ukonczonej szkoly blizej ci do koksa z dyskoteki.

(a co mi tam moge nawet za to zarobic ostrzezenie)

ps. z szacunku dla innych osob moglbys chociaz poprawiac literowki. no chyba ze az tak sie wsciekles.

ps2. weronika nadara - racje masz z tym slodzeniem - pomyslmy moze o tym, to bedzie korzystne dla nas wszystkich na MM (nie tylko dla tych co wystawiaja ale takze dla tych co czerpia inspiracje)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2007-05-30 o 18:09 Powód: dopiski
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:16   #52
eemila
Raczkowanie
 
Avatar eemila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin & Edinburgh
Wiadomości: 158
GG do eemila
Dot.: Parisette ... sesja I

krek świetny makijaż!!!!!!!!!!!!! barzdo mi się podoba, widze, że robisz świetne makijaże
Mam wobec tego pytanko, czy malujesz w Lublinie??? I czy można się do ciebie jakoś udać, ponieważ szukam dobrego wizażysty jak możesz to podaj namiary proszę (mogą byc na pv)
__________________
eemila1@op.pl

21.07.2007 i już panienką nie bedę!!
www.przewodnikmp.pl/img-21072007018_eblwhahigajz. png
eemila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:56   #53
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

"a jeszcze jedno- to, że potrafisz laskę jakąś pomalować to czyni Cię specjalnym?...no prosze Cie...chamuj się trochę bo zaczynasz się ośmieszać...przynajmniej w moich oczach..." lol ja tego nie powiedizałem ...

a tak wogóle, jak pisałas to mam swój styl i maluje tak jak mi się podoba i do jasnej sukni nie pasuje jasny makeup poprzegladaj sobie gazety ślubne masz tam od groma makijaży ja organizuje sesje i ja mam na nie pomysł więc to jak maluje modelke to równiez i moja sprawa. wg. mnie mozesz powiedizec ze ci sie nie podoba makijaz to towje prawo ale nie rozkazuj jak mam malować makijaż jest zrobiony prawidłowo. a moje unesienie wobec twojej osoby jest własnie spowodowane tym co napisałaś.

sabbatha - i twoja wypowiedź w tym momencie jest chamska, a koksem lumpem z dyskoteki mozesz być ew. ty.
To że robie literówki i błedy wynika z dysortografii i szybkiego pisania na klawiaturze.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:20   #54
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Parisette ... sesja I

jak to mawia mój tata - "kiedyś się mówiło, że ktoś jest kretynem... teraz jest dysortografem/dyslektykiem itp."
A co do wątku - ubaw mam po pachy
Cytat:
"a poza tym z poziomu wypowiedzi, bledow ortograficznych (nie tylko w tym watku) oraz z zachowania wynika ze mimo ukonczonej szkoly blizej ci do koksa z dyskoteki."
- fakt
zastanawiam się czym się objawia "profesjonalizm" - tym,że się skończyło jakąś tam szkołę i ma się dużo do powiedzenia? Czy tym, że się umie coś robić i zna się na tym bez względu na posiadany papierek? hmm... no nie wiem

Po cóż to Krek-profesjonalista pokazuje nam swe makijaże nie stosując się do regulaminu forum (brak zbliżeń oczu zamkniętych i otwartych), w dodatku dając nam "odrzutki"... my przecież niegodne! My, nieprofesjonalistki; my, traktujące makijaż trochę jak zabawę i hobby; my, nie robiące sesji dla " najbardziej ekskluzywnego salonu/domu mody "; wreszcie - my, potrafiące spojrzeć na swoje prace z lekką nutką krytycyzmu... niegodne...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:25   #55
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Parisette ... sesja I

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
jak to mawia mój tata - "kiedyś się mówiło, że ktoś jest kretynem... teraz jest dysortografem/dyslektykiem itp."
A co do wątku - ubaw mam po pachy
- fakt
zastanawiam się czym się objawia "profesjonalizm" - tym,że się skończyło jakąś tam szkołę i ma się dużo do powiedzenia? Czy tym, że się umie coś robić i zna się na tym bez względu na posiadany papierek? hmm... no nie wiem

Po cóż to Krek-profesjonalista pokazuje nam swe makijaże nie stosując się do regulaminu forum (brak zbliżeń oczu zamkniętych i otwartych), w dodatku dając nam "odrzutki"... my przecież niegodne! My, nieprofesjonalistki; my, traktujące makijaż trochę jak zabawę i hobby; my, nie robiące sesji dla " najbardziej ekskluzywnego salonu/domu mody "; wreszcie - my, potrafiące spojrzeć na swoje prace z lekką nutką krytycyzmu... niegodne...
umarłam.... o to własnie chodzi moja droga
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:31   #56
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Parisette ... sesja I

"umarłam.... " jakoś nie widać a szkoda ... mowicie o moim chamstwie którego tu nie ma, a same jesteście chamskie ... no ale cóż ... kobieta puch marny ...
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:47   #57
dariazzz
Raczkowanie
 
Avatar dariazzz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Parisette ... sesja I

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
jak to mawia mój tata - "kiedyś się mówiło, że ktoś jest kretynem... teraz jest dysortografem/dyslektykiem itp."
A co do wątku - ubaw mam po pachy
- fakt
zastanawiam się czym się objawia "profesjonalizm" - tym,że się skończyło jakąś tam szkołę i ma się dużo do powiedzenia? Czy tym, że się umie coś robić i zna się na tym bez względu na posiadany papierek? hmm... no nie wiem

Po cóż to Krek-profesjonalista pokazuje nam swe makijaże nie stosując się do regulaminu forum (brak zbliżeń oczu zamkniętych i otwartych), w dodatku dając nam "odrzutki"... my przecież niegodne! My, nieprofesjonalistki; my, traktujące makijaż trochę jak zabawę i hobby; my, nie robiące sesji dla " najbardziej ekskluzywnego salonu/domu mody "; wreszcie - my, potrafiące spojrzeć na swoje prace z lekką nutką krytycyzmu... niegodne...


Odnośnie makijażu... podoba mi się, poza tym, że dobry technicznie, jest też dopasowany do urody modelki i aranżacji (uważam, że taki kontrast mocnego makijażu z delikatym, romantycznym strojem jest fajny i ciekawy)

ale nie wiem, czy powinnam się w ogóle wypowiadać, bo nie dość, że profesjonalistką nie jestem, to jeszcze (o zgrozo!!!) mam małą liczbę postów choć zarejestrowałam się kilka lat temu... o ja niegodna

trochę dystansu do siebie by ci się rzeczywiście przydało... ale w sumie co ja tam wiem, niegodna...
dariazzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:47   #58
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Parisette ... sesja I

...............Umarłam z :"niegodnych" .Twój komentarz pozostawia wiele do życzenia. W sumie to uważaj na słowa drogi kolego,bo mogą obrócić się przeciwko Tobie. Tak jak pisałam wcześniej zastanów się kilka razy zanim coś napiszesz...No chyba ze chcesz mieć same wojny z innymi. phi-zreszta pewnie mało Cie to obchodzi... przecież to pisałam ja-puch marny w dodatku kobieta(a może inna kolejność)...bije się w piersi!
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:55   #59
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Parisette ... sesja I

między chamstwem a ironią jest pewna różnica, tak jak między pewnością siebie a arogancją; tak jak między poczuciem własnej wartości a próżnością...

"Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! (...)

(...) Piękniejsza niżli aniołów oblicza,
Niżli sny moje, niżli poetów zmyślenia,
Niżli ty nawet... oddam ją za ciebie,
Za słodycz twego jedynego spojrzenia!

Ach, i gdyby w posagu
Płynęło za nią wszystkie złoto Tagu,
Gdyby królestwo w niebie,
Oddałbym ją za ciebie! (...)"
(wydźwięk tego utworu znają chyba wszyscy, przynajmniej ci,którzy uważali na polskim w szkole )
A oddalając się od klasyków - kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 22:22   #60
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Parisette ... sesja I

chwalenie sie dysortografia to jak chwalenie sie malym penisem.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.