Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 18:57   #4681
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Nikt nie wie?
Na logikę wydaje mi się, że powinna obowiązywać tylko w salonach MAC, bo MAC to MAC, a Douglas to Douglas i jest tam tylko stoisko MAC (coś jak promocje na produkty Body Shop nie obowiązują w Douglasach, w których te produkty sprzedają), ale najlepiej chyba zadzwonić do wybranego Douglasa i się upewnić, bo głowy nie dam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:09   #4682
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jeśli ZT to Złote Tarasy to chyba byłaś jakoś niedługo po mnie, bo jak ja byłam, to jeszcze mieli GaT Było sporo fajnych kolorów, ale jeśli był fajny i dla mnie, to już go miałam w kolekcji Typu Patisserie, Sweetie, GaT właśnie, See Sheer. Ja wzięłam w końcu Twig, bo jakoś zawsze łypałam na nią okiem, ale zawsze było coś innego do kupienia, więc teraz była dobra okazja, żeby w końcu ją capnąć Inne kolory kompletnie nie moje (Saint Germain, Myth, Verve itd).
Twig jest całkiem ładna, ale zbyt brązowa dla mnie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja miałam CYY i się pozbyłam, bo była jednak dla mnie zbyt zimna (choć ja tylko w zimnych odcieniach wyglądam dobrze ), za to w Pink Pigeon - podobnie jak Ty - wyglądam dużo lepiej, choć i tak rzadko używam - nie mam kiedy, bo nie chce mi przejść faza na czerwienie .

Jeśli szukasz ciemniejszego, intensywnego fioletu, a w Heroine niezbyt dobrze się czujesz, to jednak polecałabym Ci spróbować Violettę. Ona nie jest zgaszona i ładnie ożywia twarz.
No to z CYY i PP mamy tak samo

Violetty spróbuję Jakoś nigdy nie pomyślałam, żeby ją sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no to jakiś straszny tępak z tej Candy YY
Z mojej też
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzis w GK mi powiedzieli, ze Macnificent Me ma byc na 100% dostepna od 1.10. No ciekawe...
Zawsze są od 1-go Czasem tylko czegoś brak, jak Great Dame w HD

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie, że dali większy wybór pomadek tym razem, ale z drugiej strony odbyło się to na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy" (każdej pomadki była tylko jedna sztuka), więc gorzej dla osób, które mogą przyjść do salonu dopiero po pracy. Jak były do wyboru 3, było ich więcej, więc każdy mógł się załapać. No ale coś za coś
O, to nawet nie wiedziałam, że tak było. Ja dziś byłam przed 11, bo akurat tak mi dziś pasowało. Wolałabym nie trafić na moment, gdzie zostaną same brązy i pomarańcze
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Z tymi pomadkami to nigdy sie wszystkim nie dogodzi A moim zdaniem MAC bardzo sie postaral. Rok temu, kiedy byla podobna promocja, pamietam ze bardzo chcialam gratisowa pomadke (a do wyboru byly tylko 3) i musialam wtedy duzo rzeczy kupic, prog to bylo chyba 250-300 zl.
Chyba 250zł Teraz się zdziwiłam, że "tylko" 150zł chcą
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sorry, Laski. Mnie w MAC poinformowali w niedzielę o kolorkach promocyjnych, a tu niestety, losowanie
Mnie wczoraj mówili o losowaniu Jednak udało się przekonać kierownika (Pana Wojtka?), żeby wystawić wszystkie szminki do wyboru - i całe szczęście Podobno to ustalali na szybko z innymi salonami Maca.
Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Nikt nie wie?
Ja nie mam Maca w D. u siebie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:11   #4683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja nie mam Maca w D. u siebie
MAC jest/bedzie w SCC w Dougu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:18   #4684
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja mam od dawna takie wrażenie stykłyby ze dwie kolekcje na 3mce, ale takie żeby ze skarpet wyskoczyć... a tu kiepsko... albo my już po prostu tyle mamy... Kocia była boska... albo Shop Cook... MAC me Over też była spoko... Teraz naprawdę ciężko o taką zapierającą dech...

wrzucam Ci w załączniku moje dwa 109. Jeden ma kilka lat, drugi jest kupiony z miesiąc temu, też już trochę się powiększył względem początku
Pewnie ciężko co miesiąc wymyślać coś nowego Powinni zmniejszyć tempo i przygotować coś super

Rzeczywiście, 109 jest sporo większy niż na początku - akurat w tym przypadku to dobrze Miałam go brać, ale przy zakupach jakoś zwątpiłam i Macówka mnie namówiła na 128. Nakładała mi nim Harmony i bardzo ładnie wyszło Szkoda tylko, że nie dodają do niego tej ochraniającej nakładki.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:21   #4685
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pewnie ciężko co miesiąc wymyślać coś nowego Powinni zmniejszyć tempo i przygotować coś super

Rzeczywiście, 109 jest sporo większy niż na początku - akurat w tym przypadku to dobrze Miałam go brać, ale przy zakupach jakoś zwątpiłam i Macówka mnie namówiła na 128. Nakładała mi nim Harmony i bardzo ładnie wyszło Szkoda tylko, że nie dodają do niego tej ochraniającej nakładki.
U mnie 128 od dnia zakupu jak lezal, tak lezy - czyli z jakies 2 lata, jak nie dłuzej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:24   #4686
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
MAC jest/bedzie w SCC w Dougu.
Tak, wiem
Chciałam powiedzieć, że jeszcze nie ma, więc nie sprawdzę czy w ten weekend zniżka obowiązuje w D.

Baza Prep+Prime Lip utrzymała mi PP od 11 do prawie 17 bez poprawek, a trochę jadłam i piłam

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie 128 od dnia zakupu jak lezal, tak lezy - czyli z jakies 2 lata, jak nie dłuzej
Liczę na to, że się polubimy i będę go regularnie używać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:28   #4687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, wiem
Chciałam powiedzieć, że jeszcze nie ma, więc nie sprawdzę czy w ten weekend zniżka obowiązuje w D.

Liczę na to, że się polubimy i będę go regularnie używać
No ja nie wiem kiedy otwarcie, ale szybko im idzie wiec moze lada chwila to byc. I tak bede maca dalej nabywała albo w gk albo online, tyle wiem

Mnie jakos nie pasuje, wole wieksze i puchate
W sumie nie wiem, czemu go jeszcze nie sprzedałam, chyba dlatego, ze ciagle mam nadzieje, iz do czegoś mi sie przyda, albo zwykły chomik mi sią załacza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 19:37   #4688
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja nie wiem kiedy otwarcie, ale szybko im idzie wiec moze lada chwila to byc. I tak bede maca dalej nabywała albo w gk albo online, tyle wiem

Mnie jakos nie pasuje, wole wieksze i puchate
W sumie nie wiem, czemu go jeszcze nie sprzedałam, chyba dlatego, ze ciagle mam nadzieje, iz do czegoś mi sie przyda, albo zwykły chomik mi sią załacza
Ja też będę kupowała w GK i online, ale jak mi się uzbierają punkty, Mac w D. może się przydać

Też lubię duże i puchate, ale takiego jak 128 jeszcze nie mam Jakie puchacze polecasz?

W przypadku pędzli też walczę z wewnętrznym chomikiem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:40   #4689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też będę kupowała w GK i online, ale jak mi się uzbierają punkty, Mac w D. może się przydać

Też lubię duże i puchate, ale takiego jak 128 jeszcze nie mam Jakie puchacze polecasz?

W przypadku pędzli też walczę z wewnętrznym chomikiem
116, 129.

Ten chomik to mnie kiedys wykończy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:56   #4690
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No tak, ale pisałaś, że wyszłaś z salonu z GaT, więc skoro ja ją jeszcze widziałam, musiałaś przyjść po mnie, prawda? Ja byłam ok. 10:30, więc by się zgadzało
Z jednej strony fajnie, że dali większy wybór pomadek tym razem, ale z drugiej strony odbyło się to na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy" (każdej pomadki była tylko jedna sztuka), więc gorzej dla osób, które mogą przyjść do salonu dopiero po pracy. Jak były do wyboru 3, było ich więcej, więc każdy mógł się załapać. No ale coś za coś





jedna sztuka? To bez sensu bo wtedy nie wszyscy mogliby Skorzystać z promo... Chyba że po jednej sztuce chodliwych kolorów. I tak jakoś chwilkę po Tobie byłam i to dosłownie minąć się musiałysmy nie wiedziałam o tym ograniczeniu sztukowym.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:57   #4691
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
116, 129.

Ten chomik to mnie kiedys wykończy
116 potestuję, bo 129 do różu wydaje mi się już za duży. Polecasz jakieś nie-macowe pędzle?

Co do chomika -
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 20:06   #4692
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jedna sztuka? To bez sensu bo wtedy nie wszyscy mogliby Skorzystać z promo... Chyba że po jednej sztuce chodliwych kolorów. I tak jakoś chwilkę po Tobie byłam i to dosłownie minąć się musiałysmy nie wiedziałam o tym ograniczeniu sztukowym.
Tak mi powiedziała pani w MAC Że każdej szminki jest tylko 1 sztuka. I jak wzięłam Twig, zabrała jej tester z tego stojaka z gratisowymi szminkami. I jakiejś pani przez telefon powiedziała, żeby szybko przyjeżdżała, bo niedługo nic może nie zostać

Może taka była wersja oficjalna na tamten moment, a jutro np. będzie nowa pula szminek, bo aż mi się nie chce wierzyć, że tylko kilkanaście osób ma skorzystać z promocji... Chyba że chcieli przyciągnąć do salonu promocją, ale próg 150 zł jest dla nich za mało opłacalny, żeby każdemu za takie zakupy (skromne jak na standardy MAC, umówmy się) rozdawać darmowe pomadki, więc "rzucili" tylko kilkanaście... Przekonamy się jutro i pojutrze, jakie będą dalsze relacje innych osób z MACowych łowów
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:07   #4693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
116 potestuję, bo 129 do różu wydaje mi się już za duży. Polecasz jakieś nie-macowe pędzle?

Co do chomika -
Nie jest za duzy, od kilkunastu dni uzywam go co dzien do rozu/bronzera - swietnie nakłąda i rozciera
W ogóle uwazam, ze jest to bardzo niedoceniony pędzel, a ma potencjal. Wielu macowych znanych wizazystów uawza go za niezastapionego

Trzeba gryzonia czyms udusić

Bobikowe sa super, do rozu m.in.
MJ The Blush - też jeden z moich ulubionych
TF ma ponoc genialne, ale dla mnie za drogie juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:40   #4694
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak mi powiedziała pani w MAC Że każdej szminki jest tylko 1 sztuka. I jak wzięłam Twig, zabrała jej tester z tego stojaka z gratisowymi szminkami. I jakiejś pani przez telefon powiedziała, żeby szybko przyjeżdżała, bo niedługo nic może nie zostać

Może taka była wersja oficjalna na tamten moment, a jutro np. będzie nowa pula szminek, bo aż mi się nie chce wierzyć, że tylko kilkanaście osób ma skorzystać z promocji... Chyba że chcieli przyciągnąć do salonu promocją, ale próg 150 zł jest dla nich za mało opłacalny, żeby każdemu za takie zakupy (skromne jak na standardy MAC, umówmy się) rozdawać darmowe pomadki, więc "rzucili" tylko kilkanaście... Przekonamy się jutro i pojutrze, jakie będą dalsze relacje innych osób z MACowych łowów
Hmm może mi się wydaje tylko ale jak się podpisywało odbiór pomadki tam były nazwy i kurde wydaje mi się że gdzieś tam gat widziałam w odbiorze juz... I przy mnie testera nie zabierala. Nie wiem, głupie by to strasznie było bo już lepiej się nie zgłaszać do akcji skoro im się nie opłaca niż żeby nie starczyło dla wszystkich, bo na dobrą sprawę mają obowiązek wydać pomadke za okazaniem kuponu przy zakupach odpowiednich. Chyba że po wykończeniu puli będą tylko te 3 nie noszalne które miały być.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:52   #4695
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak mi powiedziała pani w MAC Że każdej szminki jest tylko 1 sztuka. I jak wzięłam Twig, zabrała jej tester z tego stojaka z gratisowymi szminkami. I jakiejś pani przez telefon powiedziała, żeby szybko przyjeżdżała, bo niedługo nic może nie zostać

Może taka była wersja oficjalna na tamten moment, a jutro np. będzie nowa pula szminek, bo aż mi się nie chce wierzyć, że tylko kilkanaście osób ma skorzystać z promocji... Chyba że chcieli przyciągnąć do salonu promocją, ale próg 150 zł jest dla nich za mało opłacalny, żeby każdemu za takie zakupy (skromne jak na standardy MAC, umówmy się) rozdawać darmowe pomadki, więc "rzucili" tylko kilkanaście... Przekonamy się jutro i pojutrze, jakie będą dalsze relacje innych osób z MACowych łowów
Będę jutro w Macu - na makijażu kolekcją HD to sprawdzę ile szminek zostało.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie jest za duzy, od kilkunastu dni uzywam go co dzien do rozu/bronzera - swietnie nakłąda i rozciera
W ogóle uwazam, ze jest to bardzo niedoceniony pędzel, a ma potencjal. Wielu macowych znanych wizazystów uawza go za niezastapionego

Trzeba gryzonia czyms udusić

Bobikowe sa super, do rozu m.in.
MJ The Blush - też jeden z moich ulubionych
TF ma ponoc genialne, ale dla mnie za drogie juz
Spróbuję potestować 129, skoro taki przydatny. Widziałam też wersję z krótkim trzonkiem

Przydałoby się zlikwidować chomika i założyć wątek wymiankowy albo uruchomić alledrogo

Z BB podobają mi się Blush Brush i Powder Brush, ale ten jest za drogi już Cen TF nawet nie komentuję

MJ się przyjrzę Na którymś wątku pisałaś, że nie ma u nas The Face III - już go sprowadzili Widziałam dziś w GK.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 21:00   #4696
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Spróbuję potestować 129, skoro taki przydatny. Widziałam też wersję z krótkim trzonkiem

Przydałoby się zlikwidować chomika i założyć wątek wymiankowy albo uruchomić alledrogo

Z BB podobają mi się Blush Brush i Powder Brush, ale ten jest za drogi już Cen TF nawet nie komentuję

MJ się przyjrzę Na którymś wątku pisałaś, że nie ma u nas The Face III - już go sprowadzili Widziałam dziś w GK.
Ja mam własnie ta wersje SH

U mnie uśmeircanie gryzonia zawsze kiepsko idzie, predzej on mnie zagryzie niz ja jego wygryze

O dobra wiadomosć, to przy naplywie kasowni zakupie The Face III
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 22:39   #4697
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Oto wszystkie zestawy pedzli ze swiatecznej kolekcji :
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 10:39   #4698
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Śliczne pędzle. Macnificent, jest już na stronie UK, zamówiłam fashion revival
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 11:27   #4699
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Miałam nic nie kupować na ten akcji gazetowej, ale chyba się skuszę ze względu na sentyment do paskudnie wysuszającej usta Myth, która była moim pierwszym kosmetykiem Maca W dodatku kupionym na studiówkę i zgubionym tydzień pozniej - wydałam wtedy całe oszczędności, ale kupiłam kolejną i tak mi już zostało
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 13:27   #4700
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

No ja się obłowiłam na dwa kupony (koleżanka chciała pomadkę taki % w MACu to trza było wykorzystać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 13:37   #4701
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No ja się obłowiłam na dwa kupony (koleżanka chciała pomadkę taki % w MACu to trza było wykorzystać
I co, miałaś duży wybór pomadek? Uzupełniają tę pulę?
Pochwal się, co wzięłaś
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:08   #4702
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

E... Nie ma się czym chwalić... Ja jestem stara babka i mi nic z tych okresowych kolekcji limitowanych nigdy nie pasuje... Wzięłam puder, paletę na 4 cienie i "wylosowałam" Impressive do tego (przy dyskretnej korekcji że strony Pani obsługującej (bo jak wparowałam tam wczoraj i się dowiedziałam o losowaniu, to już miałam odpuścić. Ja niestety niewiele kolorów jestem w stanie zaakceptować na mej gębie A koleżanka kupowała w Katowicach, wzięła mi lip balm i jakaś kredkę a sobie wybrała Lustering (było 5 pomadek do wyboru, nie losowanie
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-09-26 o 14:15
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:15   #4703
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
E... Nie ma się czym chwalić... Ja jestem stara babka i mi nic z tych okresowych kolekcji limitowanych nigdy nie pasuje... Wzięłam puder, paletę na 4 cienie i "wylosowałam" Impressive do tego (przy dyskretnej korekcji że strony Pani obsługującej (bo jak wparowałam tam wczoraj i się dowiedziałam o losowaniu, to już miałam odpuścić. Ja niestety niewiele kolorów jestem w stanie zaakceptować na mej gębie A koleżanka kupowała w Katowicach, wzięła mi lip bali i jakaś kredkę a sobie wybrała Lustering (było 5 pomadek do wyboru, nie losowanie
Co oni powariowali, że w każdym salonie są inne warunki promocji? Tu 15 pomadek do wyboru, tam losowanie, a gdzie indziej 5 pomadek do wyboru... Powinno być wszędzie na identycznych zasadach. Losowanie to jakaś masakra jest
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:20   #4704
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nie wiem, jak to wygląda dokładnie, ale na 100% warszawski salon w Arkadii ma innego właściciela niż ZT. Czy to w ramach franczyzy działa? Nie mam pojęcia. Była kiedyś jakaś promocja, już nie bardzo pamiętam i uderzyłam do A. na zakupy i mnie poinformowały laski, że u nich nie ma... Ze w ZT może i mają....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:29   #4705
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak to wygląda dokładnie, ale na 100% warszawski salon w Arkadii ma innego właściciela niż ZT. Czy to w ramach franczyzy działa? Nie mam pojęcia. Była kiedyś jakaś promocja, już nie bardzo pamiętam i uderzyłam do A. na zakupy i mnie poinformowały laski, że u nich nie ma... Ze w ZT może i mają....
Nie mam pojęcia, jak jest z ZT i Arkadią, ale na pewno nie powinno być różnic przy poszczególnych salonach - jest ogólnopolska akcja rabatowa i powinna ona wyglądać wszędzie tak samo, tak uważam. Wkurzające to jest, że w tym salonie Ci się "poszczęści", a w tamtym już nie...

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-26 o 14:33 Powód: literówka
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:34   #4706
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A pewnie, że powinni to ujednolicić. Taka np. Pandora ma sieć salonów a oprócz niej w wielu miejscach są tylko franczyzy, tudzież sprzedają się w YESach. I jak jest % czy wyprzedaż, to wszędzie na co najmniej tak samo dobrych warunkach jak w salonach macierzystych marki.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-09-26 o 16:38
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 15:57   #4707
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Uff, wracam z Kato



Dzis był mniejszy wybór szminek niż wczoraj, jak weszłam o 12 zostało 5 - Lady Bug i Pretty Please w większej ilości. Oprócz nich widziałam Vegas Volt (która się sprzedała zanim wyszłam) i brokatowy brąz.

Dobrze, że odłożyłam na wejściu Lustering, bo była ostatnia. Nic to, że miałam juz nic nie kupować
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 17:42   #4708
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

W moim Macu nic nie ma. O co nie zapytam, nie do kupienia. Nie wiem, czy wybierać coś na siłę, jakieś wkłady, czy olać. Specjalnie tu jechałam
Co sadsicie o cieniu Sweet lust? Jak się nosi? Bo na swatchu ładny
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 17:56   #4709
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W moim Macu nic nie ma. O co nie zapytam, nie do kupienia. Nie wiem, czy wybierać coś na siłę, jakieś wkłady, czy olać. Specjalnie tu jechałam
Co sadsicie o cieniu Sweet lust? Jak się nosi? Bo na swatchu ładny
Który to Twój MAC?
Ja zawsze jeździłam do Złotych, ale teraz w Blue mam stoisko w Douglasie

Zapomniałam się przyznać, że koleżankę (tą, co robiła nam zakupy w Katowicach) posłałam tam po Sculpta ponoć Pan z obsługi bardzo się zdziwił, że w wawie można je kupić tak się dogadali
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 18:39   #4710
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Który to Twój MAC?
Ja zawsze jeździłam do Złotych, ale teraz w Blue mam stoisko w Douglasie

Zapomniałam się przyznać, że koleżankę (tą, co robiła nam zakupy w Katowicach) posłałam tam po Sculpta ponoć Pan z obsługi bardzo się zdziwił, że w wawie można je kupić tak się dogadali
Moim zwykle nazywam Arkadię ale teraz byłam w Złotych i niczego nie mieli. Specjalnie chodziłam po mieście w poszukiwaniu gazety, w końcu kupiłam, potem jechałam z drugiej strony miasta, no to coś tam dobrałam, żeby nie mieć zepsutego humoru. Wzięłam Copperplate, Vanille i płyn do pędzli.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.