NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 16:29   #3991
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

kociołek masz świetne zbiory
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 16:37   #3992
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
witam serdecznie, ja takze jestem pod wrazeniem niektorych zbiorow (cmoksia, twoja toaletka + zawartosc jest swietna). ja troszke skromniej sie zaprezentuje (na zdjeciach nie bedzie czesci blyszczykow - wiekszosc zostala w pracy):

1 - pudry
2 - podklady, kompakty i podklady mineralne (brakuje jeszcze 5 podkladow mineralnych EDM)
3 - roze (jeden w rozsypce :/) i kuleczki
4 - mazidla do ust
5 - kredki do oczu, tusze, korektory, pedzle i baza pod cienie
6 - cienie do oczu
Czy ja tam widzę puder perłowy I.R ? Jeśli tak to opisz go proszę... Super zbiór
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 16:44   #3993
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
witam serdecznie, ja takze jestem pod wrazeniem niektorych zbiorow (cmoksia, twoja toaletka + zawartosc jest swietna). ja troszke skromniej sie zaprezentuje (na zdjeciach nie bedzie czesci blyszczykow - wiekszosc zostala w pracy):

1 - pudry
2 - podklady, kompakty i podklady mineralne (brakuje jeszcze 5 podkladow mineralnych EDM)
3 - roze (jeden w rozsypce :/) i kuleczki
4 - mazidla do ust
5 - kredki do oczu, tusze, korektory, pedzle i baza pod cienie
6 - cienie do oczu
B.fajny zbiór
1.jaki to maczek?(MUSZĘ któryś mieć- jaki by tu wymyślić pretekst?)
2.gdzie upolowałaś pryzmy pastelowe?i jak je oceniasz? Mam już soft white i nie wiem czy inwestować też w pastele...Możesz pokrótce opisać swoje wrażenia?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 17:08   #3994
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

moje prawie wszystkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmek.JPG (98,9 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmek2.JPG (102,9 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.JPG (70,6 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reszta.JPG (73,2 KB, 239 załadowań)
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 17:45   #3995
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Reese, zawsze do uslug

phdwao, dziekuje

calma, rowniez slicznie dziekuje. puder perlowy YR zawiera malo drobinek - rozswietlenie jest zatem bardzo delikatne, nadaje sie za to do mocnego matowienia twarzy. puderek jest koloru rozowego (i to nietrasnparentnego) i niestety przez pierwsza minute, dwie od aplikacji wygladam jak miss piggy, na cale szczesie pozniej daje jedynie efekt rozjasnionej skory. ogonie, jesli zalezy tobie na czyms rozswietlajacym, to bardziej polecam np sephorowe gwiazdki albo pryzmy pastelowe, YRIA niestety nie daje takiego ladnego efektu, jest malo wydajna i osobiscie nie moge zniesc tego zapachy gumy akacjowej

karolina1985, dzieki . maczek to plum poppy, kolor po aplikacji wpada w sredniojasny, chlodny roz. ta wersja jest najbardziej napigmentowana sposrod plum poppy, peony i posy (almond blossom nie testowalam).
pryzmy tj i maczek sa z ebaya. soft white nie testowalam, jesli chodzi o pastele to u mnie dosc mocno rozswietlaja skore (napewno mocnej niz meteoryty) i niestety nie nadaja sie u mnie na superjasne podklady, bo troche 'biela'

laylaa, jak sprawuje sie u ciebie ten piankowy roz? czy daje delikatny efekt?
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:00   #3996
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość


karolina1985, dzieki . maczek to plum poppy, kolor po aplikacji wpada w sredniojasny, chlodny roz. ta wersja jest najbardziej napigmentowana sposrod plum poppy, peony i posy (almond blossom nie testowalam).
pryzmy tj i maczek sa z ebaya. soft white nie testowalam, jesli chodzi o pastele to u mnie dosc mocno rozswietlaja skore (napewno mocnej niz meteoryty) i niestety nie nadaja sie u mnie na superjasne podklady, bo troche 'biela'
Dziękuję za odp. ja na razie chcę przynajmniej posy i AB,ale Twój opis plum poppy brzmi zachęcająco...Na szczęście dla mojego konta nie mam możliwości kupowania ani na e-bay ani na truskawie tzn.może mam ale nie chcę sprawdzaćale jeśli pastele pojawią się w rozsądnej cenie naAll to kto wie
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:09   #3997
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

laylaaa jak się sprawują róże vipery? Trwałe są
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 18:21   #3998
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

kociolek roz jest dosc delikatny (ale jak ze wszystim można z nim przesadzić i wtedy mamy efekt świnki). wydaje mi sie, ze najbardziej pasuje do jasnej cery. ma lekkie drobinki ktore ładnie, nienachalnie się mienią. nie jest wydajny, rzadko go używam, nie przemawia do mnie ta konsystencja.

_magdzia_ z trwaloscia tych rozy tak średnio, na studniówce ten różowy z drobinkami dość krótko się trzymał. ale na policzkach wyglądają ładnie.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:44   #3999
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
dolaczam sie i pokazuje moje skromne zbiory nic specjalnego i nie jest tego duzo,ale bede uzupelniac swoje zbiory na potrzeby dziennych makijazy wiec doradzcie,czego mi brakuje a powinnam miec koniecznie?????
masz tylko jeden róż więc przydałoby się rozbudować kolekcję w tę stronę ;D jeśli lubisz róże oczywiście ja uwielbiam
bardzo ładny zbiorek

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
witam serdecznie, ja takze jestem pod wrazeniem niektorych zbiorow (cmoksia, twoja toaletka + zawartosc jest swietna). ja troszke skromniej sie zaprezentuje (na zdjeciach nie bedzie czesci blyszczykow - wiekszosc zostala w pracy):

1 - pudry
2 - podklady, kompakty i podklady mineralne (brakuje jeszcze 5 podkladow mineralnych EDM)
3 - roze (jeden w rozsypce :/) i kuleczki
4 - mazidla do ust
5 - kredki do oczu, tusze, korektory, pedzle i baza pod cienie
6 - cienie do oczu
Ale przemyślana widać to od razu i maczek a ta szminka L'oreala sygnowana przez Scarlett Johansson jest bardzo różowa? Jaki daje efekt na ustach?

Dzisiaj w Douglasie testowałam YSL Elle i i jak dla mnie to jest to identyczny zapach co Lolita Lempicka L de Lolita kocham ten zapach ;D dałabym się zabić dla niego dla mnie nie ma praktycznie żadnej różnicy między nimi (tylko Elle jest chyba bardziej trwały)
zakochałam się musiałam się z kimś podzielić tym jakże ważnym odkryciem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:46   #4000
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

[quote=Organzza;6337844]masz tylko jeden róż więc przydałoby się rozbudować kolekcję w tę stronę ;D jeśli lubisz róże oczywiście ja uwielbiam
bardzo ładny zbiorek

dziekuje bede rozbudowywac,bo to moje poczatki podziele sie moimi nowosciami jak tylko takie zakupie
hm..ja tez uwielbiam Lolite..ach ten zapach...szaleje tez za Euphoria ta na swoje szczescie dostalam od mojego TZ na gwiazdke i pachne.....pachne....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:12   #4001
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
witam serdecznie, ja takze jestem pod wrazeniem niektorych zbiorow (cmoksia, twoja toaletka + zawartosc jest swietna). ja troszke skromniej sie zaprezentuje (na zdjeciach nie bedzie czesci blyszczykow - wiekszosc zostala w pracy):

1 - pudry
2 - podklady, kompakty i podklady mineralne (brakuje jeszcze 5 podkladow mineralnych EDM)
3 - roze (jeden w rozsypce :/) i kuleczki
4 - mazidla do ust
5 - kredki do oczu, tusze, korektory, pedzle i baza pod cienie
6 - cienie do oczu
czy brązowy cień essence jest matowy? poszukuję ciemnego matowego brązu a ten tak wygląda na zdjęciu co sądzisz o cieniach Carlo di Roma? i co to za paletka do brwi na 5 zdjęciu pozdrawiam
matine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 20:28   #4002
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

[quote=martha330;6338359]
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
masz tylko jeden róż więc przydałoby się rozbudować kolekcję w tę stronę ;D jeśli lubisz róże oczywiście ja uwielbiam
bardzo ładny zbiorek

dziekuje bede rozbudowywac,bo to moje poczatki podziele sie moimi nowosciami jak tylko takie zakupie
hm..ja tez uwielbiam Lolite..ach ten zapach...szaleje tez za Euphoria ta na swoje szczescie dostalam od mojego TZ na gwiazdke i pachne.....pachne....
dziel się dziel o, jak miło że również jesteś miłośniczką Lolity
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:29   #4003
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory, nie jest tego tak duzo jak u wielu z was ale dla mnie wystarczy (ostatnio zrobilam sie oszczedna )
co to jest ta biała paletka w lewym dolnym rogu?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6282449
piękna
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A tu grzechy popełnione pod wpływem Wizażui z każdego jestem zadowolona Mam jeszcze kilka pozycji na liście must have i poźniej zakładam blokadę na ten wątek i kilka innych
jestes zadowolona z paskowego pudru inglota?

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy wkleić tu swoje zbiory,ale co mi tam raz się żyje Oto one:
ojej ile mazideł do ust który średniopółkowy błyszczyk lubisz najbardziej?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I reszta.
ładnie, ładnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:32   #4004
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

karolina1985, lepiej z jednej strony nie sprawdzac mozliwosci kupowania na ebayu lub truskawce, zdrugiej jednak strony, ile mozna zaoszczedzic (lub przynajmniej tym sie oszukiwac)

laylaaa, dziekuje za odpowiedz. ja takze obawialbym sie konsystencji - pewnie porobilyby mi sie placki

Organzza, dziekuje . szminka scarlett to taki rozo-bezyk z drobinkami, moje usta delikatnie rozjasnia (ale tj pisalam, ja mam ciemne usta w kolorze hm, malin)

matine, cien z essence jest perlowy z drobinkami. matowy cien w tym kolorze znajdziesz wsrod produktow Mary Kay (na zdjeciu u mnie jest jeden podwojny z literkami MK) albo Clinique - kolor bewitched. cienie carlo di roma sa tanie, latwo mozna je aplikowac, sa mocno napigmentowane i ladnie opalizuja, utrzymuja sie jakies 3-4h bez bazy. ja jestem na tak. paletke do brwi kupilam w h&m-ie, bardziej odpowiada mi niz ta sephorowska - brwi wygladaja bardziej naturalnie no i jest tansza
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:47   #4005
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
jestes zadowolona z paskowego pudru inglota?
tak, bardzo przyznam,że kupiłam go ze względu na to,że fajnie,estetycznie wygląda a to na mnie zawsze działaale okazało się,że nie tylko ładnie wygląda ale i daje fajny efekt.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
karolina1985, lepiej z jednej strony nie sprawdzac mozliwosci kupowania na ebayu lub truskawce, zdrugiej jednak strony, ile mozna zaoszczedzic (lub przynajmniej tym sie oszukiwac)
Dokładniewiem,ż e jak zacznę kupować na e-bayu lub truskawce to się nie opanuję "bo taka okazja" ale powstrzymuje mnie też kwestia cła-nie chce mi się z tym "bawić". Czasem tylko jak wejdę na wątek o zakupach na truskawie to aż mnie ściska,że takie właśnie okazje mnie omijają jak np.meteorytya na e-bayu kilka moich marzeń,które się w sklepach w Polsce raczej nie pojawią.No cóż coś za coś
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 20:53   #4006
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość

Organzza, dziekuje . szminka scarlett to taki rozo-bezyk z drobinkami, moje usta delikatnie rozjasnia (ale tj pisalam, ja mam ciemne usta w kolorze hm, malin)
to będę musiała ją obejrzeć na żywo spodobał mi się kolor na tym zdjęciu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 23:58   #4007
megi21
Przyczajenie
 
Avatar megi21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Witam was dziwczyny!!!!
Właśnie natknełam się na ten wątek w sumie przez przypadek. ale to wszystko piekne.
megi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 00:11   #4008
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość

karolina1985, dzieki . maczek to plum poppy, kolor po aplikacji wpada w sredniojasny, chlodny roz. ta wersja jest najbardziej napigmentowana sposrod plum poppy, peony i posy (almond blossom nie testowalam).
pryzmy tj i maczek sa z ebaya. soft white nie testowalam, jesli chodzi o pastele to u mnie dosc mocno rozswietlaja skore (napewno mocnej niz meteoryty) i niestety nie nadaja sie u mnie na superjasne podklady, bo troche 'biela'

Bardzo ładny zbiór

Mogłabyś porównać Plum Poppy do Peony i Posy? Miałam Peony i Posy i obu się pozbyłam. Zastanawiałam się nad kupnem Plum Poppy, bo chyba byłby ciemniejszy, ale po dwóch wpadkach z innymi maczkami, trochę się boję nowego zakupu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 10:46   #4009
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Champs,ja Cie kręcę,niesamowita ilość błyszczyków i szminek....o kurczę do końca życia bym nie zużyła,chociaż powiem,ze uwielbiam błyszczyczki i szmineczki

"JESTEś SZALONA MóWIE CI,LALALA,..."
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 17:48   #4010
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Smile Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
matine, cien z essence jest perlowy z drobinkami. matowy cien w tym kolorze znajdziesz wsrod produktow Mary Kay (na zdjeciu u mnie jest jeden podwojny z literkami MK) albo Clinique - kolor bewitched. cienie carlo di roma sa tanie, latwo mozna je aplikowac, sa mocno napigmentowane i ladnie opalizuja, utrzymuja sie jakies 3-4h bez bazy. ja jestem na tak. paletke do brwi kupilam w h&m-ie, bardziej odpowiada mi niz ta sephorowska - brwi wygladaja bardziej naturalnie no i jest tansza

świetnie ze masz takie zdanie o cieniach CdR bo u siebie w sklepie za rogiem mam ich szafe ;-) o paletce sephorowskiej sporo sie naczytałam, póki co mam paletkę do brwi z essence, jest całkiem dobra, kolory ma podobne jak Twoja ale troche nietrwała, dziekuję za opinie
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:52   #4011
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

karolina1985, truskawka zwraca clo (zreszta mozna na kazdy drozszy kosmetyk zlozyc osobne zamowienie, bo wysylka nic nie kosztuje), na ebayu z kolei zawsze robie zakupu do 160zl z przesylka (bodajze do tej sumy UC nie powienien naliczac cla)

Organzza, szmineczka jest bardzo fajna, zaluje tylko, ze niestety u mnie nie da efektu bladych ust

margaretka02 dziekuje. testowalam peony i posy: pierwszy byl dla mnie za cieply, drugi dawal za malo koloru jak na roz. plum poppy jest najbardziej napigmentowany z tej trojki, barwa jaka daje to sredniojasny roz (zlamany odrobina fioletu) z metalicznym polyskiem. pomimo tego, ze mam karnacje w zoltym odcieniu (jasna, ale mimo tego wciaz ciepla), kolor w zadnym wypadku nie wpada w koral albo czerwien. dodam jesczze odnosnie pigmentacji, ze wogole nie omiatam pedzlem srodkowej czesci, gdzie znajduja sie kwiatkowe slupki - gdybym to zrobila, moglabym uzyskac ciemniejszy, bardziej jagodowy odcien (dla mnie juz za ciemny)

matine, nie ma sprawy, cienie CdR moze nie sa tak trwale jak inne cienie, ktore posiadam (np. clinique), ale z dobra baza trzymaja sie dlugo. polecam jako baze kosmetyk mary kay albo jeszcze bardziej cien avonu perfect wear (odkrylam przez przypadek, nie schodzi nawet z pzretluszcajacej sie powieki, cienie sie nie roluja i jest tani - ok. 12zl w promocji)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:04   #4012
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Organzza, szmineczka jest bardzo fajna, zaluje tylko, ze niestety u mnie nie da efektu bladych ust
wygląda naprawdę kusząco Ja uwielbiam Beż Aishwaryi jest piękny i jak na razie mój ideał wśród szminek Color Rich Star Secrets
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:21   #4013
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu w prawym dolnym roku są cienie Pierre Rene tak? Jak je ocenisz? Ja mam jeden taki cień, jasny, jest bardzo iskrzący i ładnie rozświetla oko, uwielbiam bo, długo się trzyma... Pytam bo chciałabym kupić też inne kolory, może jakieś brązy...
tak zgadza sie to pierre rene, i podpisze sie pod tym co Ty napisalas, nakladany na mokro wyglada jeszce lepiej, slicznie sie blyszczy no i jest to ladny odcien brazu, w tygodniu postaram sie zrobic zdjecie jak wyglada na oku

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Super_karo z którego tuszu jesteś najbardziej zadowolona??
z tych 3 bylam bardzo zadowolona i ciagle do kazdego wracam, ale chyba najbarziej polecam loreal, ma inna szczoteczke, wiec tuszu nigdy nie jest na niej za duzo, nie zasycha no i dobrze sie nim maluje
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:33   #4014
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

A oto moje ostatnie nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (52,5 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowee.jpg (67,4 KB, 365 załadowań)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:01   #4015
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A oto moje ostatnie nabytki
Maczek i collistar poproszę o opis collistara jak już trochę potestujesz, bo nabytki chyba jeszcze b.świeże? P.s.czytałam na klinikowym, że maczka kupiłaś b.tanio na wyjeździe,można wiedzieć gdzie?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:05   #4016
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

super zakupy, czy ten cien w prawym górnym rogu to dobrze widzę, że ZARA? skąd go wytrzasnęłaś?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:09   #4017
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A oto moje ostatnie nabytki
Śliczna paletka YSL, jak się sprawuje??
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:32   #4018
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
matine, nie ma sprawy, cienie CdR moze nie sa tak trwale jak inne cienie, ktore posiadam (np. clinique), ale z dobra baza trzymaja sie dlugo. polecam jako baze kosmetyk mary kay albo jeszcze bardziej cien avonu perfect wear (odkrylam przez przypadek, nie schodzi nawet z pzretluszcajacej sie powieki, cienie sie nie roluja i jest tani - ok. 12zl w promocji)
kociolek dziękuję jeszcze raz póki co mam bazę lumene, cienie trzymają się na niej dość dobrze, więc nie planuję kupna następnej swoją drogą zainteresowały mnie te cienie perfect wear, muszę się im przyjrzeć
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:34   #4019
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

no to teraz ja, rowniez wklejam moja aktualizacje

-kuleczki to The Body Shop
-dwa roze Bourjois (okob siebie)
-cien Bourjois
-kredka Bourjois
-rozswietlacz /brazer Prestige
- rozswietlacz/roz Avon
bez blyszczyka oczywiscie nie obylo sie : trojwymiarowy Avon (range of Rose)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA74053.JPG (48,7 KB, 294 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:42   #4020
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

B.fajneale czy nie dałoby się powiększyć zdjęcia?i jakie to nr burżujków?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.