Brwi, jaki kształt, jaki kolor będzie pasował ? porady - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-24, 11:15   #121
GochaGoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: Brwi

No właśnie tak jak napisałam wcześniej, moich brwi prawie nie ma, kilka włosków na krzyż, nie ma nawet jak zrobić sensownej henny bo niestety nie ma na czym, oprawę oka mam nawet ciemną, gęste czarne rzęsy (przedłużone metodą 2-3d , włosy od nasady bardzo ciemny blond schodzacy w jasny(sombre) . Chciałabym mieć ładnie podkreślone brwi z efektem ombre, dlatego próbuje różnych nowych cieni, pomad itp.
GochaGoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:19   #122
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Brwi

Cytat:
Napisane przez GochaGoo Pokaż wiadomość
Witam, chciałam zapytać jak podkreślać swoje brwi. Od zawsze byłam posiadaczką bardzo jasnych, rzadkich i cienkich brwi, które kończyły się jakoś w połowie oka dalej mam tylko kilka pojedyńczych włosków, których prawie nie widać, zaczęłam je malować kredką i cieniem i niestety choć spotkałam się z dobrymi opiniami na temat moich nowych brwi, są też te złe, moi niektórzy znajomi twierdzą ze wyglądają jak namalowane kreski ... chciałabym zapytać co wizażystka może o nich powiedzieć, co poprawić lub zmienić, dołączam zdjęcie moich pomalowanych brwi .
Spróbuj bardziej dorysowywac pojedyncze włosy, a nie wypełniać całkowicie kontur

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 23:30   #123
Paolinee_m
Przyczajenie
 
Avatar Paolinee_m
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Brwi

Witam według mnie bardzo fajnie sprawdza się korektor pod łuk brwiowy z catrice. Szybko zastyga, odcień jaśniutki oczywiście jest kilka do wyboru + cena. Na pewno nie zalicza się do drogich produktów 😉.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paolinee_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:59   #124
Agunia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Kredka/pomada/cienie do brwi

Witam, mam ogromne pytanie. Zaczynam swoją przygodę z brwiami, a nie mam pojęcia co użyć aby wyglądało to ładnie i naturalnie i tanio! Kolor moich włosów to bardzo ciemny blond, brwi takie same. Co mogę użyć do brwi? Kredki, pomady, cienie? Jak tak to z czego?
Agunia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:06   #125
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kredka/pomada/cienie do brwi

Cytat:
Napisane przez Agunia98 Pokaż wiadomość
Witam, mam ogromne pytanie. Zaczynam swoją przygodę z brwiami, a nie mam pojęcia co użyć aby wyglądało to ładnie i naturalnie i tanio! Kolor moich włosów to bardzo ciemny blond, brwi takie same. Co mogę użyć do brwi? Kredki, pomady, cienie? Jak tak to z czego?
ja polecam pisak do brwi Catrice, moj ulubiony kosmetyk do brwi, bardzo latwy w uzyciu, poradzi sobie z nim kazdy tez jestem ciemna blondynka, ten jasniejszy odcien pisaka pasuje idealnie. to jesli chodzi o cidziennie podkreslenie brwi. Jesli chodzi o regulacje i nadawanie ksztaltu, jesli nie robilas tego nigdy przedtem, najlepiej udaj sie do kosmetyczki, ale sprawdz wczesniej recenzjeo niej, zeby nie byla to jakas pani Wiesia ktora zostawi ci cienkie krechy w stylu 1995
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 15:24   #126
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Łatwy w użyciu korektor do brwi?

Cytat:
Napisane przez Magdalena1385 Pokaż wiadomość
Witam

Poszukuję porady co do w miarę niedrogiego,ale trwałego korektora do brwi.

Jak do tej pory używam korektor 3 w 1 z Eveline, niestety nie jest tak trwały jakbym chciała, ale prosty w użyciu.

Wszystkie pomady i kredki są nie dla mnie - zależy mi na bardziej naturalnym efekcie.

Mam bardzo jasne i rzadkie brwi, henna tylko je osłabia.

Z góry dziękuję za pomoc
Wibo ma cos takiego w swojej ofercie

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez GochaGoo Pokaż wiadomość
No właśnie tak jak napisałam wcześniej, moich brwi prawie nie ma, kilka włosków na krzyż, nie ma nawet jak zrobić sensownej henny bo niestety nie ma na czym, oprawę oka mam nawet ciemną, gęste czarne rzęsy (przedłużone metodą 2-3d , włosy od nasady bardzo ciemny blond schodzacy w jasny(sombre) . Chciałabym mieć ładnie podkreślone brwi z efektem ombre, dlatego próbuje różnych nowych cieni, pomad itp.
Doskonale cię rozumiem bo moich brwi też praktycznie nie było .. To znaczy były ale te włoski były tak masakrycznie jasne, i slabe ze aż niewidoczne. Wyglądało to tak jakbym w ogóle nie miała brwi .. A jak mówi red lipsick monster człowiek bez brwi to zło. Postanowiłam cos z tym zrobić i udałam się do kosmetyczki. Poszlam na Hannę i regulacje i o ile z regulacji byłam nawet zadowolona to z henny nie bardzo bo jak zobaczylam siebie po zabiegu to chciało mi się ryczec. Dosłownie. Kosmetyczną zrobiła mi czarne kreski !! Wyglądałam i czulam się tragicznie. To ona powinna zapłacić mi za ta usługę a nie ja jej, bo spodzoewałam się całkowicie innego efektu bardziej maturalnego, delikatnego. A otrzymałam w zamian czarne sztuczne brwi z których nie byłam zadowolona. Ale po jakimś czasie henna zaczęła schodzić i blednac a ja w końcu mam widoczne brwi. Co ciekawe u kosmetyczki byłam jakoś przed wakacjami a henna nadal jest na moich wloskach ale na cale szczęście o mniej intensywnym kolorze, teraz gdy mi zejdzie jeszcze bardziej to będę sama eksperymentować z henna ale tym razem o odpowiednim dla mnie kolorze. Mytsle ze tobie tez genna powinna pomoc idź do kosmetyczki ale do trakiej sprawdzonej z polecenia a nie takiej przypadkowej .. Henna powinna ci wzmocnić nie co włoski a przynajmniej staną się widoczne możesz robić tez sama. Henne Kupisz w rossmanie za jakieś 3 zł gora a później możesz sobie brwi uzupełnić specjalnymi kosmertykami . dobre są ciebie z my secret ale wiem tez ze dla wielu dobry i godny
polecenia jest korektor /ZeL z wibo w brązowym opakowaniu. MO jednak on nie podpasowal ale może dla tego ze nie umiem go aplikowac. Sama chce teraz kupić jakąś pomade do inglota polecanego nie mam dostępu ale spróbuje z maybelinne i wino tylko boje się ze ta pomada z wibo w najjaśniejszym odcieniu będzie wpadać w rudosci a tego bym wolała uniknąć ...
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 19:59   #127
agagas99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Rozjaśniłam brwi

Rozjaśniłam brwi i wyszedł mi kolor żółtego kurczaka. Czy jest jakiś sposób na powrocenie do swojego naturalnego koloru czy muszę nałożyć henne? Pomocy przecież henna i tak zejdzie i znów pojawią się rozjasnione włoski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agagas99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-02, 23:56   #128
Marious0i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Która pomada do brwi dla blondynki?

Jak w temacie

Poszukuję pomady do brwi odpowiedniej dla osoby o blond włosach. Bardzo zależy mi, by odcień pomady był chłodny i nie wpadał w rude tony (kiedyś mi się tak zdarzyło, porażka). Jeśli któraś z was ma do polecenia konkretny kosmetyk wraz z kolorkiem, byłabym bardzo wdzięczna!
Marious0i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 18:29   #129
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Która pomada do brwi dla blondynki?

Cytat:
Napisane przez Marious0i Pokaż wiadomość
Jak w temacie

Poszukuję pomady do brwi odpowiedniej dla osoby o blond włosach. Bardzo zależy mi, by odcień pomady był chłodny i nie wpadał w rude tony (kiedyś mi się tak zdarzyło, porażka). Jeśli któraś z was ma do polecenia konkretny kosmetyk wraz z kolorkiem, byłabym bardzo wdzięczna!
Bogatą ofertę pomad ma inglot w swojej ofercie
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 09:42   #130
zan97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Brwi

Witam. Mogłaby mi Pani powiedzieć jakim kolorem najlepiej podkreślać brwi ciemny blond?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zan97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 06:54   #131
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Brwi

Cytat:
Napisane przez zan97 Pokaż wiadomość
Witam. Mogłaby mi Pani powiedzieć jakim kolorem najlepiej podkreślać brwi ciemny blond?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosmetyczką nie jestem ale polecam wypróbowac kolor taupe (szaro-brązowy)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 00:56   #132
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Co zrobić z bardzo jasnymi brwiami?

Mam strasznie jasne brwi, wyglądam jakby wcale ich nie było Nigdy nie malowałam sobie ich kredką, nie wiem nawet czy bym potrafiła Macie jakieś pomysły co zrobić z tymi brwiami? Wszędzie gdzie nie spojrzę dziewczyny mają ładne, ciemne brwi a moje...
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:42   #133
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Co zrobić z bardzo jasnymi brwiami?

A próbowałaś malować cieniem? Mi cieniem znacznie łatwiej idzie kontrolowanie intensywności koloru. Spróbuj na początek zwykłym cieniem do oczu, ale nie pchaj się w ciemne kolory od razu, nie wszystkim pasują. Jeśli uznasz, że to jest właśnie to, możesz zainwestować wtedy w cienie do brwi, podobno różnią się tym od cieni do oczu, że mają dodatkowo jakieś substancje zwiększające ich przyczepność do włosków brwi.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 14:16   #134
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Co zrobić z bardzo jasnymi brwiami?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
A próbowałaś malować cieniem? Mi cieniem znacznie łatwiej idzie kontrolowanie intensywności koloru. Spróbuj na początek zwykłym cieniem do oczu, ale nie pchaj się w ciemne kolory od razu, nie wszystkim pasują. Jeśli uznasz, że to jest właśnie to, możesz zainwestować wtedy w cienie do brwi, podobno różnią się tym od cieni do oczu, że mają dodatkowo jakieś substancje zwiększające ich przyczepność do włosków brwi.

Nie próbowałam malować ich nigdy niczym. Kiedyś miałam zrobioną ciemną hennę to wyglądałam okropnie! Ciemne włoski i bardzo rzadkie...fatalnie to wyglądało
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 12:31   #135
polova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Brwi

Ja używam cieni z catrice do brwi, to zdecydowanie mój ulubiony produkt.
polova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 19:13   #136
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Co zrobić z bardzo jasnymi brwiami?

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Mam strasznie jasne brwi, wyglądam jakby wcale ich nie było Nigdy nie malowałam sobie ich kredką, nie wiem nawet czy bym potrafiła Macie jakieś pomysły co zrobić z tymi brwiami? Wszędzie gdzie nie spojrzę dziewczyny mają ładne, ciemne brwi a moje...
to może makijaż permanentny ?
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 10:56   #137
alicjaal2
Przyczajenie
 
Avatar alicjaal2
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brwi

Czasami widzę dziewczyny z takimi brwiami i im to pasuje a niektórym kompletnie nie. Lepiej iść do kosmetyczki, żeby dobrały odpowiedni kształt, bo wiele dziewczyn naprawdę wygląda źle przez tą modę. Zanim poszłam do kosmetyczki przyciemniałam swoje brwi cieniem bardzo delikatnie, ale wyczułam granicę. Kosmetyczka ładnie wyrównała mi brwi i po problemie
__________________
Słowa obcych ludzi ranią wystarczająco mocno, ale słowa tych, którym ufamy, są najgorsze.

S. Kenyon
alicjaal2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 12:03   #138
IveI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Asymetryczne brwi

Witam, moje brwi są dość mało symetryczne ( w przeszłości zostały źle wyregulowane - odrosło tylko trochę włosków). W których miejscach powinnam je domalowywac?( czy usunąć gdzieś jakieś włoski ?- usuwam obecnie tylko nożykiem do brwi tylko te które bardzo wystają poza resztę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3187.jpg (20,8 KB, 58 załadowań)
IveI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 09:34   #139
agnieszka_mastaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kredka/pomada/cienie do brwi

Ja uwielbiam cienie do brwi z Golden Rose, są tanie więc nawet jeśli nie przypadną do gustu można zainwestować w jakieś inne.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-10 o 19:25 Powód: dwa razy to samo
agnieszka_mastaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 10:57   #140
olkafasolka11
Przyczajenie
 
Avatar olkafasolka11
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Asymetryczne brwi

Wydaje mi się, że powinnaś trochę wyskubać je na dole po zewnętrznej stronie, żeby dodać im kształtu. Tak to nie widzę, żebyś gdzieś musiała je dorysowywać
Może lepiej wybierz się do kosmetyczki, np poleconej przez Twoje znajome, która tym razem dobrze Ci je wyreguluje
__________________
Czas robi za ciałem to samo co głupota z duszą.
olkafasolka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 17:04   #141
vola3v
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Kredka do brwi

Hejka znacie może jakąś tanią, drigeryjną kreskę do brwi? Fajnie by było jakby dawała efekt taki jak kredka od Benefit Goof Proof )
vola3v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 15:25   #142
miapotocka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Brwi

Brwi to dla mnie ważna sprawa, mogę nie mieć makijażu, ale brwi zawsze robię
miapotocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 18:06   #143
tamarakalinoska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Brwi

Ja się zastanawiam nad makijażem permanentnym brwi, trochę się boję, ale to by mi bardzo ułatwiło codzienni makijaż
tamarakalinoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 15:11   #144
monkaleon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 9
Dot.: Brwi

Mnie bardzo dużo czasu zajęło zanim nauczyłam się prawidłowej regulacji i podkreślania brwi, ale według mnie warto samodzielnie starać się je stylizować. Nie ma sensu za każdym razem jak odrosną włoski chodzić do kosmetyczki czy chodzić na hennę, która zazwyczaj zmywa się po 1-2 tygodniach. Do brwi używam teraz tylko Brown Stylera z eveline, kolor mi pasuje, kredka ma szczoteczkę, którą można od razu przeczesać je i zdjąć nadmiar produktu.
monkaleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 19:33   #145
domkatet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: Brwi

Niestety ja nie mam ładnych brwi, muszę dorysowywać włoski, zazdroszczę osobom, które mają gęste brwi o ładnym kształcie.
domkatet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 20:35   #146
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Brwi

U mnie to samo... A czym je dorysowujesz?
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 15:33   #147
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: jak zmuc henne

Cytat:
Napisane przez mariamagon_99 Pokaż wiadomość
xxx
Nakladaj olej rycynowy, czesto myj brwi i rob peeling. Powinno przyspieszyc wymycie sie henny.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-08 o 18:05 Powód: Usunięcie odp. Trolla
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:56   #148
vavatonem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Makijaż permanetny brwi

Witam, mam takie głupie pytanie Czy mogę iść do salonu na wykonanie makijażu permanetnego z pomalowanymi brwiami i Pani wykonująca makijaż mi je zmyje czy jednak nie mogę w ogóle mieć pomalowanych? Pytam, bo nie lubię wychodzić z domu bez pomalowania brwi 😂😁
vavatonem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:33   #149
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Makijaż permanetny brwi

Cytat:
Napisane przez vavatonem Pokaż wiadomość
Witam, mam takie głupie pytanie Czy mogę iść do salonu na wykonanie makijażu permanetnego z pomalowanymi brwiami i Pani wykonująca makijaż mi je zmyje czy jednak nie mogę w ogóle mieć pomalowanych? Pytam, bo nie lubię wychodzić z domu bez pomalowania brwi 😂😁
Oczywiscie, ze mozesz. Pani i tak musi oczyscic ta czesc twarzy i namalowac ksztalt, taki jaki bedziesz chciala.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 12:26   #150
Pintalabios
Raczkowanie
 
Avatar Pintalabios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa/Paris
Wiadomości: 36
Question Henna Refectocil - gdzie można kupić w Warszawie?

Wizażanki, oświećcie mnie!
Naczytałam się prawie że eposów na temat tejże henny, bohaterem jest mityczny odcień 3.0 - w końcu ciepły, nieołówkowy brąz.

Gdzie to cudo można stacjonarnie kupić w Warszawie?

Za odpowiedź będę wdzięczna do końca życia, moje brwi zapewne trochę dłużej
Pintalabios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-16 10:36:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.