Posklejane rzęsy...=/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 11:20   #1
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136

Posklejane rzęsy...=/


hey=)kupiłam tusz Rimmel Volume Flash ,zawsze uzywałam Maybelline Volum Express i byłam bardzo zadowolona ale teraz cos mnie podkusiło na zmiane i....mam =(posklejane rzesy...ten tusz niby pogrubia ale moje rzesy sa wprost bleeeee... niewiem moze dlatego ze jest nowy...czy znacie jakis sposob zeby temu zapobiec...czy da sie cos z tym tuszem zrobic?
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:36   #2
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

po pierwsze to chyba temat nie na to forum
po drugie to moze dlatego ze tusz jest za zadki i z czasem jak juz troche podeschnie stanie sie mniej lepiacy rzeski
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 14:28   #3
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

hmmm no tak wiem ...ale chcialabym z nim juz cos teraz zrobic...nie fajnie tak sie meczyc z tym malowaniem...a nowego niekupie...no faktycznie...ale niewiedzialm gdzie ten watek wcisnac...jak co to z gory przepraszam :P
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 15:37   #4
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

duzo zalezy od techniki malowania tzn ja robie to wolno ruchem zygzakowatym (nie szybko bi sie skleja) i zaczynajac od tych przy zewnetrznym kaciku oka a jak po prostu jest nowy i zadki i i tak sie sklejaja to ja biore agrafke i czesze jedna po drugie allllllle jak Ci sie rece trzesa to nie polecam :P moze lepiej grzebyk tylko ze on moim zdaniem kiepski jest aaaaa i wlasnie moze za duzo tuszu nabierasz to po prostu obetrzyj o otwarcie pojemniczka szczoteczke no to chyba tyle
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 22:09   #5
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

hehh mialam tak samo po kupnie tego tuszu byłam przerazona nie spełniał moich oczekiwan sklejał rzeski bylo okropnie ale to kwestia wprawy i techniki musisz pocwiczyc i bedzie dobrze zreszta kazdy nowy tusz jest bardzo bardzo rzadki i jak troszke przeschnie bedzie lepiej Nie załamuj sie pozdrawiam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 22:28   #6
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Zazwyczaj tak jest że tusz jest rzadki na początku. Jeśli tak jest w Twoim przypadku to się nie martw, po kilkukrotnym użyciu zrobi się normalny. Poza tym radzę Ci zachować szczoteczkę z jakiegoś starego tuszu, umyć ją i po wytuszowaniu rzęs można nią ładnie je "rozczesać" . Potem nałożyć jeszcze jedną warstwę tuszu, jeśli jest rzadki i słabo pokrywa rzęsy.
Szczoteczka zawsze się przyda, rzęsy nie będą pozlepiane
Pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 22:32   #7
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

dziekuje za wszystkie odpowiedzi...wsumie z wiekszoscia juz kombinowalam...ale poprostu myslalam ze taki tusz hmmm...myslam ze bedzie lepszy...no ale niestety...co do tej agrafki...to tak robie tylko ze zesy nie sa takie ladne a jakby poszarpane...wiem jedno ze musze wrocic do stargo tuszu...jeszcze raz dziekuje
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 22:37   #8
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Cytat:
Napisane przez ZoOoOoZi
dziekuje za wszystkie odpowiedzi...wsumie z wiekszoscia juz kombinowalam...ale poprostu myslalam ze taki tusz hmmm...myslam ze bedzie lepszy...no ale niestety...co do tej agrafki...to tak robie tylko ze zesy nie sa takie ladne a jakby poszarpane...wiem jedno ze musze wrocic do stargo tuszu...jeszcze raz dziekuje
Zooozi, jeszcze niedawno miałam identyczny problem
Uzywałam Maybelline Volume Express, ostatnio kupiłam Volume Flash i byłam przerażona moimi sklejonymi rzęsami... Męczyłam się przez kilka dni aż nagle stwierdziłam, że stał się idealny i teraz mogę go jedynie wychwalać. Bo takich rzęs jak po Volume Flash to nie miałam jeszcze nigdy Dłuuugie, pogrubione i idealnie rozdzielone
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 22:52   #9
ZoOoOoZi
Raczkowanie
 
Avatar ZoOoOoZi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

hmmm wiesz no moze i masz racje...ja go uzywam moze 3 dni...no troszke malo...mam nadzieje ze bedzie lepszy=)ogolnie fajne mam rzesy po nim ale okropnie skleja i tak mnie to...wqrza...eh...ale badzmy dobre mysli...buziaki dla was
ZoOoOoZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:22   #10
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

kup se taką szczoteczkę do rozdzielania rzęs i do 'czesania' brwi
ja taką mam i po użyciu jej rzęsy są rozdzielone
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:51   #11
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Ja mialam tusz rimmela ale inny i tez na poczatku byl troche za rzadki ale po jakims miesiacu zrobil sie cudowny przynajmniej wiadomo ze tusz jest swiezy, poza tym zauwazylam ze tusze rimmela sie bardzo wolno starzeja - ja mam moj juz chyba od wrzesnia i dalej jest rzadki a co do rozdzielania rzes agrafka - ciarki mnie przechodza jak o takim czyms slysze!Chcecie sobie oko wydlubac?!Chyba zdrowie wazniejsze od ladnych rzes?brrrrr..... A grzebyki sa ok tylko trzeba je myc po kazdym uzyciu
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 15:36   #12
Magda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 122
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Hej, ja to tylko dodam ze tego maybelina tez teraz uzywam i zadowolona jestem, a do rozczesywania to wykałaczki stosuje.polecam
Magda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:02   #13
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Cytat:
Napisane przez beoneself
Zooozi, jeszcze niedawno miałam identyczny problem
Uzywałam Maybelline Volume Express, ostatnio kupiłam Volume Flash i byłam przerażona moimi sklejonymi rzęsami... Męczyłam się przez kilka dni aż nagle stwierdziłam, że stał się idealny i teraz mogę go jedynie wychwalać. Bo takich rzęs jak po Volume Flash to nie miałam jeszcze nigdy Dłuuugie, pogrubione i idealnie rozdzielone
Tez mam Volum Flash i jestem zachwycona wreszcie mam grube i geste rzesiska a z tym sklejaniem toc zasem tez mam problem po prostu staram sie tylko raz je wytuszowac a nie pociagac tuszem po rzesach pare razy, no bo faktycznie sa wtedy posklejane
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:08   #14
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Cytat:
Napisane przez ZoOoOoZi
hey=)kupiłam tusz Rimmel Volume Flash ,zawsze uzywałam Maybelline Volum Express i byłam bardzo zadowolona ale teraz cos mnie podkusiło na zmiane i....mam =(posklejane rzesy...ten tusz niby pogrubia ale moje rzesy sa wprost bleeeee... niewiem moze dlatego ze jest nowy...czy znacie jakis sposob zeby temu zapobiec...czy da sie cos z tym tuszem zrobic?
mi na wszytskie problemy ze sklejonymi rzesami pomaga ich dokladne rozczesanie przed tuszowaniem...

nie wazne jaki tusz, zawsze pomaga
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:32   #15
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

Po pierwsze - szczoteczke "obetrzyj" z tuszu o brzeg opakowania - mozliwe ze szczoteczka nabierA GO ZBYT DUZO po drugie - kup szczoteczke do rozczesywania rzęs -po trzecie maluj rzęsy zygzakowatym ruchem.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:26   #16
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

1)przeczesz rzęsy szczoteczką po innym tuszu zanim zaczniesz je malować
2)nadmiar tuszu ściągnij ze szczoteczki chusteczką
3)maluj rzęsiska
4)jeżeli nawet się skleją...rozczesz je.ja używam grzebyczka i jest ok.
co do rozdzielania rzęs agrafką...ludzie...chceci e sobie oczy powykłuwać!?
też mam tusz rimmela-ale nie volume flash,tylko extra super lash,jest nawet ok.rzęsy maluję od prawie roku,więc wielkiego doświadczenia nie mam,ale malowanie wychodzi mi ok.nie jestem w stanie zorientować się,czy ten tusz nadal jest taki mokry,jak na początku,czy podeschnął...no nie wiem.


ps.jak maluje się ruchem zygzakowatym???
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:26   #17
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Posklejane rzęsy...=/

ja zdecydowalam sie wkoncu kupic volume flash, ale jak tak czytam sobie ze skleja rzęsy to chyba go nie kupie, czy maybelline volume express jest lepszy, Extra super lash czy moze Great Lash...Jesli macie zdjecia pomalowanych rzes tymi tuszami to dajwajcie
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.