Jestem w związku z obcokrajowcem - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 16:18   #4891
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hehe widze,ze wszystkie mamy ten sam problem.
roux ja nigdy karta nie placilam,czesto jak nie chcialam kupowac w biurze podrozy to dzwonilam do ich biura rezerwacji i placilam przelewem a oni po otrzymaniu pieniazkow przysylali mi bilet na maila.

ja mam dzis czarny humor,od rana sie kloce z tz :/ nie wiem co mi sie dzis tak zebralo, mysle,ze tak sie czuja kobiety w okresie menopauzy


kobiety w ciązy tez tak sie czuja jak przy menopauzie
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:47   #4892
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

roux okresu nie mam,kellys spokojnie,w ciazy tez nie jestem hehe tz musialby mnie zaplodnic!* przez telefon :p

* nie cierpie tego slowa

my juz pogodzeni,zabawne jest jak od wyzwyisk mozna przejsc na czule slowka
przystroilam dzis mala choinke swiatlowodowa....az mi sie nastroj poprawil

mam glupie mysli o przefarbowaniu sie na blond....mam nadzieje,ze mi przejdzie....
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:31   #4893
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
mam glupie mysli o przefarbowaniu sie na blond....mam nadzieje,ze mi przejdzie....
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:13   #4894
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

co do placenia w internecie to w mbanku mozna zamowic taka karte inbternetowa ktorea mozna placic wszedzie w necie i za wszystko. przelewa sie kwote na konto tej karty intr i sie placi. jak bylam w PL to byl to dobry patent

wrociłam wlasnie z Milano padało caływ eekend ale 10 stopni chociaz. bylo super.

Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:26   #4895
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
co do placenia w internecie to w mbanku mozna zamowic taka karte inbternetowa ktorea mozna placic wszedzie w necie i za wszystko. przelewa sie kwote na konto tej karty intr i sie placi. jak bylam w PL to byl to dobry patent

wrociłam wlasnie z Milano padało caływ eekend ale 10 stopni chociaz. bylo super.

hej hoo!
Opium, ciesze sie ze zadowolona, moze jakies foty masz? podzieeel sie!
P.S z tym embankiem to dobry pomysł! dzieeeki!

noo a ja dzis poszłam do biura podrózy...i ...hahh zrezygnowałam z bagazu głownego! bede leciec tylko z podrecznym, ale mysle, ze spakuje sie tylko w sumie na 4 dni w mala walizeczke. Obawiam sie o kosmetyki typu: kremik, tusz, perfumkę...ale ptzypomniałam sobie, ze na lotnisku są przeciez takie małe woreczki foliowe, w które można pakowac te rzeczy płynne...korzystałyscie z tego? Jak to właściwie jest ???

Coś Wam opowiem..
kilka nocy temu
śpię
telefon
4 nad ranem

bo co?
bo chciał powiedziec, ze on nie moze spac i musiał usłyszec mój głos. zmiękłam do reszty.

to tym optymistycznym akcentem zaczynamy nowy tydzien!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2008-12-15 o 16:29 Powód: przypomniałam sobie
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:18   #4896
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

my na weekendy latamy tylko z podrecznym. taniej i szybciej. a kosmetyki mozna przewozic w plastikowej torebke przezroczystej, zadna buteelczka nie moze przekroczyc 100ml a colosc 1 litra. nie wiem jak jest w PL teraz ale w A'damie w kazdej drogerii jest cała polka mini kosmetyków kazdej masci i takie kupuje i jest git i sie nie odzwigam

albo takie małe pojemniczki gdzie mozna przleac, przelozyc mazidła tez wchodza w gre.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:04   #4897
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
my na weekendy latamy tylko z podrecznym. taniej i szybciej. a kosmetyki mozna przewozic w plastikowej torebke przezroczystej, zadna buteelczka nie moze przekroczyc 100ml a colosc 1 litra. nie wiem jak jest w PL teraz ale w A'damie w kazdej drogerii jest cała polka mini kosmetyków kazdej masci i takie kupuje i jest git i sie nie odzwigam

albo takie małe pojemniczki gdzie mozna przleac, przelozyc mazidła tez wchodza w gre.
dziekówa za info!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 08:57   #4898
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

oh do usług anytime
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:15   #4899
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

cześć dziewczyny
jestem teraz w PL, w piątek już wracam do domu.
Dzień przed wyjazdem Tż wylądował w szpitalu z 41 stopniową gorączką. Okazało się, ze miał jakąś infeckję, wczoraj wypuścili go do domu. Ja przyjechałam tutaj ze względu na kanałowe leczenie. Okazało się, że ten koleś ktory czyścił mi kanał w anglii, to mi go przedziurawił i niestety ząb musiałam usunąć ;(. Na szczęście to szóstka to nic nei widać, no ale szwy mam założone i w pt. mam lecieć samolotem i trochę się boję. Jeść za bardzo nie mogę. Ehh...
No ale dzisiaj na poprawę poszłąm do fryzjera, jestem teraz ciemna brunetką
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 14:14   #4900
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Czesc kobietki, co tam slychac?

Jakis czas mnie nie bylo, staram sie nadal ograniczac czas przed komputerem, a jak wejde raz na wizaz to godzinami moglabym siedziec wiec probuje sie nie kusic!

Ja do domu jade we wtorek, juz sie nie moge doczekac, cale dwa tygodnie, znowuz przytje z piec kilo, jak w tamtym roku Chba sobie kupie zestaw ubran w wiekszym rozmiarze na swieta, bo za kazdym razem biore dopasowane sweterki i bluzki a potem brzusio sie wylewa i boczki wystaja po calym swiatecznym obzarstwie ah, juz sie nie moge doczekac.
We wtorek bylismy na koncercie Tracey chapman, to byl moj prezent urodzinowy od tzta. Boze, co za babka, ma niesamowity glos i atmosfera byla nieziemska. Polecam!

Jakbym nie dala rady wejsc przed swietami, to zycze wesolych wszystkim forumowiczkom!
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 16:56   #4901
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hej kobietki!!!
A ja przeziebiona...kapie mi z nosa i nawet nie mam sily pisac...

A co wy dzisiaj porabiacie?
moj tz w pracy.. a ja sama obsmarkana...hihihih

buziaki i miłego wieczorku..
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 10:33   #4902
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hoł hoł!

wiecie co?Nie mowcie mi ze juz macie prezenty dla tz'ow bo zabije!:p
ja jeszcze NIC nie mam,wybiore sie chyba w sobote na jakies zakupy,mam nadzieje,ze z czyms wroce do domu.
wlasnie patrze w oknko i pada sniezek ciesze sie strasznie! bynajmniej nie bedac po drugiej stronie okna
tz bedzie 28 ciesze sie ogromnie i doczekac sie nie moge!cale dwa tygodnie razem!napewno zleci szybko,jak zwykle zreszta.

milego dnia!
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:58   #4903
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

heej dziewczynki!

szien nie ma jak polscy dentysci, co??

roxyroxy pocieszajacym jest, ze nie tylko Ty tyjesz na swieta, wiec .....razem jakoś raźniej.
a pani Chapman zazdroszcze....uwielbiam jej głos...

kellysss wracaj do zdrówka szybciutko, bo kichac w swieta..to ...przekichane..

Malaja u mnie też snieżek- ale ja nie lubie. cieszy sie z tego tylko pies. ciagle skacze i drapie w drzwi, bo chce wyjsc, a jak juz jest na zewnątrz to biega i szczeka na śnieg. ogromna radośc. heh rano nie mogłam sie powstrzymac od smiechu, widzac go opartego o fotel podnoszącego głowkę, żeby tylko popatrzec z zachwytem w okno na to białe lecące z nieba. (to jego pierwszy śnieg )
Malaja, powodzenia w zakupach...! wiem jaki to ból z tym nieszczęsnym prezentem...! Za urodzinowym dla TŻa ostatnio przewaliłam kupe stron internetowych, allegro, i centra handlowe. w koncu trafiłam na megawielki kubek z misiakiem i jakimś napisem w stylu, ze chce Ci podarowac cos cieplego, wielkiego, cos co nalezalo tylko do mnie, teraz nalezy tylko do Ciebie..
hmm jak na pierwszy moj prezent ode mnie dla niego, chyba nieźle
(sklep: kukartka). w związkach z wiekszym stażem to chyba juz inne prezenty sie kupuje...Powodzenia w kazdym razie dla Ciebie, i dla tych Kobitek, które jeszcze zachodzą w głowę, co kupic
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:32   #4904
Pohadka
Raczkowanie
 
Avatar Pohadka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 185
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Hej dziewczyny!

Mnie dopadły 3 nieszczęścia na raz nie dość, że prezentu dla Tż-ta wciąż nie mam to przeziębiłam się na maxa i ...uwaga! 23go mam egzamin.. większość współlokatorów już wybyła do domu a ja zostałam borykać się z tym wsjem, eh, eh.... własnie wróciłam z centrum i lipa - nic nie kupiłam. Wydałam tylko kasę na głupoty w Piotrze i Pawle
__________________

Difficult times lie ahead. Soon we must all face the choice between what is right...and what is easy.
Pohadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 10:57   #4905
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hehehe roux dzieki za "powozenia" pzyda sie pewnie na poniedzialek,bo dzis z okazji tej fajnej chlapy co sie robi przy roztopach postanowilam sie nigdzie nie ruszac....za to zaraz ubieramy choinke,tata tyllko kable od swiatelek izoluje,bo w tamtym roku moj krolik je przegryzl
z tego co sie zwiedzialam to tz jeszcze tez dla mnie prezentu nie ma nie jestem jedyna oferma heheh zreszta boje sie co mi kupi...najgorsze jest to ze wymienic nie bede mogla w razie czego :/
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 13:08   #4906
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hehehe roux dzieki za "powozenia" pzyda sie pewnie na poniedzialek,bo dzis z okazji tej fajnej chlapy co sie robi przy roztopach postanowilam sie nigdzie nie ruszac....za to zaraz ubieramy choinke,tata tyllko kable od swiatelek izoluje,bo w tamtym roku moj krolik je przegryzl
z tego co sie zwiedzialam to tz jeszcze tez dla mnie prezentu nie ma nie jestem jedyna oferma heheh zreszta boje sie co mi kupi...najgorsze jest to ze wymienic nie bede mogla w razie czego :/
oj tam, juz o wymienianiu myslisz!!! hah....

Pohadko bidulko, megaprzeziebienie wcale nie sprzyja nauce, wiem wiem i jeszcze ten egzam 23go!!! kto wogole taki termin wymysla...!masakra...;/ moze zatem jakis dobry grzaniec, cieple łozeczko i przejdzie szybciutko....przynajmnie j przeziebienie, a egzamin sam sie nie odwoła...;/


heh wiecie, ostatnio jak poradziłam TŻ'owi na przeziebienie grzanca z piwa i wytłumaczyłam jak sie to robi, zaczął sie smiac, ze go nie nabiore na takie rzeczy, nie wierzył mi, mało tego, stwierdził, że tylko polacy mogą wpasc na pomysł leczenia się alkoholem
grzane winko zna, ale piwa nie. oj pozna pozna, niech no tylko tu przyleci.. (pozostało: 20 dni )


Dobrego dnia dziewczyny!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 21:12   #4907
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Dzieki Roux666 właśnie sie kuruje... pije mleko z czosnkiem bllleeeeeee
a do tego syrop z cebuli.... niestety lepiej nie przyjmowac zadnych leków w moim stanie hihi
A Tż musi koniecznie spóbowac grzanca Wogóle to mi smaczka na niego narobiłas...

Pohadko podzielam twój los chorujac... nie martw sie reszta... nie warto dołowac sie przed świetami...

no właśnie Malaja moze nie bedzie trzeba wymieniac..hihihi

A ja własnie zrobiłam bigosik... ponakładałam w słoiczki ,jesc bedziemy dopiero na swieta .. w Irlandii domowej roboty bigosik to rarytas hehe
Poza tym wzielam sie za gotowanko wczesniej, uszka i pierogi tez juz pomrozone... na świeta to chce odpoczac i nie mam zamiaru nic robic

Zakupy prezentowe juz porobione... w tym roku troszke skromnie bo czekamy na dzidzie no i wole wydac pieniazki na maluszka
Takze dziewczyny bezdzietne szalejcie teraz z zakupami póki sie da

Buziole...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 22:21   #4908
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość

A ja własnie zrobiłam bigosik... ponakładałam w słoiczki ,jesc bedziemy dopiero na swieta .. w Irlandii domowej roboty bigosik to rarytas hehe
oj moj tz to mega fan bigosu a moj domowy to uwielbia zreszta jego rodzina tez bardzo lubi moj bigosik.
nawet jak bylismy w kilku restauracjach to kazdy z moich angolkow mowil ze domowy najlepszy..

Kellysss jak bedzie mial na imie wasz syn??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 22:35   #4909
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
oj moj tz to mega fan bigosu a moj domowy to uwielbia zreszta jego rodzina tez bardzo lubi moj bigosik.
nawet jak bylismy w kilku restauracjach to kazdy z moich angolkow mowil ze domowy najlepszy..

Kellysss jak bedzie mial na imie wasz syn??
No wiec imię naszego synka zmienialiśmy juz chyba z 5 razy...
Bardzo cieżko jest wybrac tak żeby sie obydwojgu podobało...
Po dłuższych debatach chyba zostanie - Alan
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 22:38   #4910
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Po dłuższych debatach chyba zostanie - Alan
ladnie

u nas ja bylam zdecydowana zanim jeszcze zaszlam w ciaze ze bedzie Adrian a tz sie spodobalo i mamy Adrian Oliwier.
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 23:32   #4911
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
ladnie

u nas ja bylam zdecydowana zanim jeszcze zaszlam w ciaze ze bedzie Adrian a tz sie spodobalo i mamy Adrian Oliwier.
też ładnie.. Oliwer podobało mi sie od poczatku tylko ze tz-towi nie...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 11:30   #4912
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

dzien dobry!!

widze, ze dzis gorącym tematem są imiona dla dzieci?? )



a mnie wczoraj w nocu TZ zdenerwował i ....sfochowalismy( jak to mowi moja siostra) obydwoje. I dzis mnie nosi i zla jestem. eeh facetyyyyy...:|
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 13:17   #4913
Pohadka
Raczkowanie
 
Avatar Pohadka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 185
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Ahoj ;-) kurcze... ja to z tego ich ahoj swoją drogą nie mogę tyle czasu a ja wciaż nie mogę sie jakoś przyzwyczaić... zawsze jak słysze gromkie "ahoj" to mi się kojarzy albo z marynarzami albo z tą reklamą pasty do zębów ahoj panie bobrze

Kellysss, jak tam zdrówko? ja już chyba się wykurowałam nieco choć lekki katar wciąż został.

Udało mi siię zdobyć dary hehe, Tż obkupiony i ufffffff... bo już mi to dość sen z powiek spędzało byle mu się spodobało bo on to taki marudny

roux, nie martw się - fochy to normalka, co poradzisz... a już jak się gada przez internet to o nieporozumienie wcale nie trudno.

Mnie dziś za to nosi bo robie powtórkę na egz i starym zwyczajem polowy nie pamiętam ale wiecie... muszę się pochwalić to mój ostatni egzamin na studiach, potem będę pisać tą nieszczęsną pracę magisterską

aaa... no właśnie, Tż pewno nigdy bigosu nie jadł... nadchodzi czas kształcenia polskich upodobań kulinarnych
__________________

Difficult times lie ahead. Soon we must all face the choice between what is right...and what is easy.
Pohadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:15   #4914
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Pohadko, mi sie ahoj kojarzy tylko i wylacznie z Krecikiem
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 15:36   #4915
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

ooo widzę że mój ostatnio ulubiony temat: wybór imion..... my też już pomału sie próbujemy przyzwyczaić do wspólnego wybierania imion.... też mamy ogromne trudności z tym... ostatnio zmienialiśmy tysiące razy.... i w końcu jeszcze po porodzie nie wiedzielismy jak nazwać... i dopiero przypiliło nas jak trzeba było zgłosić dzieci.....

a tak wogóle to cześć wam dziewczyny... my już wróciliśmy z urlopiku.. odespaliśmy lot i podróż i z powrotem do przygotowań do świąt.. niby wszystko już przygotowane .... szczęście mieszkania z teściową... ale dalej zostałam bez prezentu dla teżeta.... jutro z samego rana wybywam na wojaże... mam nadzieję że cioś unikatowego dorwę...

ja jak zwykle dalej mam totalne zapotrzebowanie na cukier.. i tak w nocy dojadam cykierkami z choinki.. tak że już grubo po północy teżet wkurzył się i przyniósł mi garść cukierków, bo ja go budziłam wstając....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 16:27   #4916
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Pohadka - bigosik , mój BF musi jeszcze wielu rzeczy spróbować... heeh Jak narazie oscypek nie przeszedł hehe... jaką miał minkę podczas konsumpcji...
Hitem to oczywiście są pierogi (ruskie), sok malinowy (taki naturalny do rozrabiania z H2O).
Ja za angielsko-szkockimi potrawami nie przepadam :| jakieś takie zmodyfikowane jest to jedzenie i bez smaku...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:06   #4917
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Pohadka - bigosik , mój BF musi jeszcze wielu rzeczy spróbować... heeh Jak narazie oscypek nie przeszedł hehe... jaką miał minkę podczas konsumpcji...
Hitem to oczywiście są pierogi (ruskie), sok malinowy (taki naturalny do rozrabiania z H2O).
Ja za angielsko-szkockimi potrawami nie przepadam :| jakieś takie zmodyfikowane jest to jedzenie i bez smaku...
hej dziewczny! Dzis chcialam mojemu Tz sprawic radosc i ugotowalam flaki! Kupilam je niedawno w polskim sklepiku. Zawsze wybieram sie tam przed swietami. Wzielam dla siebie barszczyk (moj TZ go nieznosi) a dla niego te nieszczesne flaczki... wlasnie... "pachnialy" dosc intensywnie i do tego slowo "flaczki" przetlumaczylam dosyc niefortunnie biedny nie wiedzial jak mi powiedziec, ze nie ma odwagi ich jesc wiec zmuszal sie do obiadu, ale po kilku lyzkach dal za wygrana i spytal sie czy niemoglibysmy zamowic pizzy Ale bigosik lubi, wiec w przyszlym roku zrobie.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:43   #4918
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

apropo jedzonka,mama kupila mojemu bratu i przyszej synowej ksiazke kucharska i encyklopedie zdrowia na swieta,na nowe mieszkanie i tak sobie pomyslalam,ze jak ja sie wyprowadze juz tak na stale do tz'a to wlasnie zakupie sobie taka ksiazke z kuchnia polska by moc gotowac w hiszpanii potrawy polskie a jako ze kucharka ze mnie marna ksiazka mi sie przyda,widzialam tez mala ksiazke kucharska z kuchnia hiszpanska,tez fanjny pomysl na zakup by gotowac tz'owi jego ulubione potrawy.
Mysle tez ze zakupie sobie ksiazki dotyczace ciazy i wychowania malego maluszka,bo tez przydatne poza granicami naszego kraju.....hehe ja tu o maluszkach a nawet w ciazy nie jestem :p ale tak sobie pomyslalam,ze bedzie to dobra opcja dla niedoswiadczonych kucharek czy przyszlych mam czyli mnie
jutro ide po prezent dla tz, mysle o jakims perfumie i czyms jeszcze,bokserki i inne *******y,nie bede eksperymentowala z nowymi pomyslami,wole te sprawdzone.Ciuchow sie boje kupowac po kilku nietrafionych rozmiarach.
Jutro ide tez wybrac nowy telefon,bo umowa sie konczy
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:42   #4919
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Czesc dziewczyny. dawno mnie tu nie bylo. widze, ze rozmawiacie o upodobaniach kulinarnych TZtow. Moj nie jest za bardzo za kuchnia polska. no oczywiscie nie wszystko, nie lubi flakow, ja zreszta tez wiec nie przeszkadza mi to, bigosu nie lubi ani pierogow.

A co do swiat i prezento to ja juz mam dawno wszystko pokupowane, no wczoraj zrobilam jeszcze male zakupy i kupilam kilka rzeczy dla TZ, glownie slodycze bo straszny lasuch z niego.
Jeszcze tylko i jutro i we wtorek do 2 w pracy i 2 tyg wolnego. wracam dopiero 5tego stycznia.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:36   #4920
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

oj to tz lubi:
bigos
leczo
golabki

w ogole to nie wybrzydza i zje co ugotuje ale flakow nie robie bo wiem ze tego nie ruszymy ani on ani ja.. reszta my nawet nie lubimy tych samych rzeczy

nie lubi:
pierogow
karpia
flakow
watrobki
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.