Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 15:26   #91
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
obia sprzety stracily juz polowe na wartosci... i nie wiem wlasnie....myslalam o tym- to by go najbardziej zabolalo- stracilby zrodlo zarobku- zespol by upadl....
Tym bardziej powinnaś mu je odebrać. ewentualnie oddać, gdy spłaci dług.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:37   #92
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Bierz bierz, nie cackaj sie z palantem. Bo jak Ci uczucie przejdzie zupelnie, to dopiero zaboli naiwnosc- jak na studia pojdziesz? Czemu masz autem nie jezdzic.
Dzwon do dupka, nachodz go j.w. jesli bedzie sie ociagał. Powiedz w takim razie bratu. Moze on cos poradzi. Postrasz firma windykacyjna. Uswiadom mu,ze to nie były UPOMINKI, ale pozyczki i czekasz na zwrot, i to szybko/ I bierz sprzet w zastaw.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:37   #93
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

http://www.allegro.pl/item541563909_...ta_okazja.html

tu sa identyczne organy jakie mu kupilam... wydaje mi sie ze dostalabym za nie jakies 2 tysiace.... to juz cos....
...ale nie wiem, czy potrafie byc taka swinia jak on i zabierac mu nadzieje....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:41   #94
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item541563909_...ta_okazja.html

tu sa identyczne organy jakie mu kupilam... wydaje mi sie ze dostalabym za nie jakies 2 tysiace.... to juz cos....
...ale nie wiem, czy potrafie byc taka swinia jak on i zabierac mu nadzieje....
On jakoś nie ma skrupułów.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:43   #95
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Dziewczyno jak swinia????????????????
To on nie przyszedł z rata, ale Cie olał. Jak swinia? Wykorzystywał Cie jak jakas pierwsza lepsza. 2 tys to juz zostanie 5 do odebrania. Ja naprawde radze Ci najlepiej jak umiem. Z tej maki juz i tak chleba nie bedzie. A zreszta za jakis czas otworzysz szerzej oczy i sama zobaczysz, ze czas straciłas.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:49   #96
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
On jakoś nie ma skrupułów.
wlasnie ja jestem inna- ja ciagle mam nadzieje, ze sie zmieni...dzis wysprzatalam w domu, ugotowalam mu zupe, wystroilam sie i czekalam-godzine, dwie,trzy....

ciagle wierze, ze bedzie miedzy nami jeszcze dobrze-ze to kryzys...ze bedziemy jeszcze razem, ze wezmiemy kiedys slub.... a kase bedzie mi i tak powoli oddawal, bo rozumie, ze jest mi potrzebna...
wlasnie na tym polega moj problem- nie potrafie przyjac do wiadomosci ze to kretyn, idiota i debil.... ze ma mnie gdzies itd...
ze niedlugo walentynki i przyjdzie bukietem roz i przeprosi....

jestem naiwna....

nie potrafie wyrzadzic mu krzywdy- nawet porzadnie go wyzwac... ja nie zapomnialam tych trzech lat- w przeciwienstwie do niego...
chcialabym go znienawidzic i zranic tak jak on mnie- ale nie umiem...

nawet teraz mysle podswiadomie, ze nie przyjechal, bo moze cos mu sie stalo... g***o prawda- bo siedzi na Naszej Klasie....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:52   #97
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
no tak. caly czas mowicie, zebym powiedziala tacie... ale on nic nie zdziala- moj byly nienawidzil mojego ojca- uwazal ze to czlowiek popie******y -jak to sam mowil... uwazal ze moj ojciec to nudziarz, marzyciel i do tego bajkopisarz....
No pięknie.
On traktował Twojego ojca jak zawadzającego mu śmiecia, a Ty z nim byłaś...?

I co z tego, że Twój były dupek nie trawił Twojego ojca - oni nie maja iśc sobie razem na wódeczkę, tu chodzi o odbior pieniędzy!

Mówiłaś palantowi, że jak Ci nie odda pieniędzy, zaczniesz chodzić do jego pracodawców i prosic, aby przypomnieli mu, że ma u Ciebie kilka tysięcy złotych do odbioru? Zrobisz mu tym porządny wstyd, nie mowiąc o tym, że w ten sposób facet może naprawdę stracic źródło zarobku. Myslałaś już o powiadomieniu o tej sytuacji jego rodziny i znajomych, aby wiedzieli, z kim maja do czynienia?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 15:57   #98
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No pięknie.

Myslałaś już o powiadomieniu o tej sytuacji jego rodziny i znajomych, aby wiedzieli, z kim maja do czynienia?
myslalam... jego matka pracuje nidaleko... ale odkad odeszla do innego- nie ma zadnego wplywu na niego... nikt nie ma na niego wplywu... on ma bardzo trudny charakter....

...jesli pojde do pracodawcy... on straci prace...szukal jej 2 miesiace... i wtedy juz nigdy nie odda mi kasy....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:59   #99
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
...jesli pojde do pracodawcy... on straci prace...szukal jej 2 miesiace... i wtedy juz nigdy nie odda mi kasy....
Więc mu to powiedz i dodaj, że będziesz po prostu śledzić każdy jego krok i dowiesz się, gdzie on obecnie pracuje, i pójdziesz do kolejnego pracodawcy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:08   #100
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

czytam ten wątek i ogarnia mnie coraz większa bezsilność, że takie głupie laski chodzą po tej ziemii. nie dość że facet to nic niewarte gówno, to laska tęskni za nim i ślub jej się marzy bo on się zmieni. czekaj dalej w takim razie, a najlepiej poszukaj już sukienki, tylko taniej, żeby na prezenty dla ukochanego starczyło.

mam nieodparte wrażenie, że albo mamy do czynienia ze skończoną kretynką albo z kolejnym klonem niesławnej Anitki alias Sylwii
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:09   #101
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Jeśli to by nie dało rezultatu pomyslałabym o kontakcie z firma windykacyjna, dowiedziała się czy się zajmą tą sprawą. Wiadomo,że oni pobraliby jakiś procent, ale lepsze coś niż nic.
dobry pomysl

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie odpuszczaj, teraz musisz byc nieco upierdliwa, jesli chcesz zobaczyc kase. Ja bym poszła do pracy, do domu, ojcu powiedziała. Niech daje rate, albo chociaz sprzet wezcie z ojcem, to choc czesc kasy odzyskasz jak sprzedasz.
Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
obia sprzety stracily juz polowe na wartosci... i nie wiem wlasnie....myslalam o tym- to by go najbardziej zabolalo- stracilby zrodlo zarobku- zespol by upadl....
zawsze to pol wartosci, a nie zero.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bierz bierz, nie cackaj sie z palantem. Bo jak Ci uczucie przejdzie zupelnie, to dopiero zaboli naiwnosc- jak na studia pojdziesz? Czemu masz autem nie jezdzic.
Dzwon do dupka, nachodz go j.w. jesli bedzie sie ociagał. Powiedz w takim razie bratu. Moze on cos poradzi. Postrasz firma windykacyjna. Uswiadom mu,ze to nie były UPOMINKI, ale pozyczki i czekasz na zwrot, i to szybko/ I bierz sprzet w zastaw.
100% racji gwiazdeczko

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
...jesli pojde do pracodawcy... on straci prace...szukal jej 2 miesiace... i wtedy juz nigdy nie odda mi kasy....
jak nie pojdziesz i go nie wystraszysz, ze bedziesz chodzila do kazdego jego pracodawcy to i tak kasy ci nie odda, na jedno wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
wlasnie ja jestem inna- ja ciagle mam nadzieje, ze sie zmieni...dzis wysprzatalam w domu, ugotowalam mu zupe, wystroilam sie i czekalam-godzine, dwie,trzy....

ciagle wierze, ze bedzie miedzy nami jeszcze dobrze-ze to kryzys...ze bedziemy jeszcze razem, ze wezmiemy kiedys slub.... a kase bedzie mi i tak powoli oddawal, bo rozumie, ze jest mi potrzebna...
wlasnie na tym polega moj problem- nie potrafie przyjac do wiadomosci ze to kretyn, idiota i debil.... ze ma mnie gdzies itd...
ze niedlugo walentynki i przyjdzie bukietem roz i przeprosi....


jestem naiwna....
dziewczyno, czy ty na glowe upadlas?! po prostu nie moge, masz 18 lat!!!! jak mozesz jeszcze tak sie upokarzac [robic obiad takiemu dupkowi, stroic sie]. czy ty zwariowalas? nie masz ani krzty rozsadku w sobie ani rozumu? nie myslisz w ogole o sobie, o swoim tacie tylko o tym smieciu.
w glowie mi sie nie miesci!

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No pięknie.
On traktował Twojego ojca jak zawadzającego mu śmiecia, a Ty z nim byłaś...?

Mówiłaś palantowi, że jak Ci nie odda pieniędzy, zaczniesz chodzić do jego pracodawców i prosic, aby przypomnieli mu, że ma u Ciebie kilka tysięcy złotych do odbioru? Myslałaś już o powiadomieniu o tej sytuacji jego rodziny i znajomych, aby wiedzieli, z kim maja do czynienia?
racja

dziewczyno, jesli masz choc troche "jaj" to przestan sie z nim cackac i myslec o nim w kategoriach 'romantycznych', bo on cie najnormalniej w swiecie wykorzystal. zacznij walczyc o swoje!

rece mi opadly.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 16:17   #102
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

wiem dziewczyny- mowilam - przejdzie mi...ale nie szybko, bo jestem gupia i naiwna... jak narazie mysle z kim i kiedy po organy pojechac....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:29   #103
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
wiem dziewczyny- mowilam - przejdzie mi...ale nie szybko, bo jestem gupia i naiwna... jak narazie mysle z kim i kiedy po organy pojechac....
na pewno ci nie przejdzie jak bedziesz sie dla niego stroic, gotowac mu obiad itp. przeciez robisz to swiadomie.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:34   #104
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
na pewno ci nie przejdzie jak bedziesz sie dla niego stroic, gotowac mu obiad itp. przeciez robisz to swiadomie.
wiem...ale została mi ta głupia nadzieja... (a zupa i tak była niedobra :P)
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:18   #105
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

W takim razie nic Ci po naszych radach. Zapomniaj o pieniadzach, ewentualnie traktuj je jako pretekst do spotkania z ukochanym. Ciekawe co bedzie jak sie ojciec dowie,ze na studia z milosci nie idziesz. Po prostu straszne to,co piszesz.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:24   #106
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Ja pojechałabym do niego po te pieniądze z zaufaną osobą. (niekoniecznie z dresiarzem).
Jeśli to by nie dało rezultatu pomyslałabym o kontakcie z firma windykacyjna, dowiedziała się czy się zajmą tą sprawą. Wiadomo,że oni pobraliby jakiś procent, ale lepsze coś niż nic.
Faktycznie twój exTZ to facet bez cienia klasy.
Na jakiej podstawie ona ma się niby kontaktować z firmą windykacyjną? Nie ma umowy, nie ma nic. Umowa, spisana najlepiej w obecności notariusz, to podstawa wszelkich roszczeń. Firma windykacyjna nie ruszy sprawy bez tego, a najlepiej jakby jeszcze był prawomocny wyrok sądu. Na razie dla organów prawa, autorka wątku jest tylko porzuconą przez faceta byłą dziewczyną - jego słowo przeciwko jej słowu.

I podejrzewam, że grosza nie zobaczy.

A tak poza tym, to myślę że prawda może leżeć gdzieś pośrodku, a nawet po stronie faceta - może to były prezenty, dawanie kasy bez ustalania czegokolwiek, wciskanie kasy w rękę "bo Cię kocham", a jak facet zerwał to jest mowa o długu. Sorry, ale ja się już na wierze w takie opowieści przejechałam, więc i w tym wypadku zaczyna mi się czerwona lampka włączać. Bo ostatnie posty autorki są co najmniej dziwne.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-02-01 o 17:35
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:55   #107
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Doris, mam znajomego, który korzystał z usług takiej firmy, nie mając zadnej umowy. I stąd wiem,że można spróbować w ten sposób (zapytać nie zaszkodzi, nawet jesli jestem w błędzie).
nna sprawa,że autorka wątku może postarać się taką umowę spisać (choć uważam,że to mało prawdopodbne).
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:57   #108
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
wiem...ale została mi ta głupia nadzieja... (a zupa i tak była niedobra :P)
Na co Ty masz nadzieję? Na powrot faceta, który doi Cie jak skarbonke, a Twojego tate traktuje jak smiecia?

Jak w ogóle możesz zadawać się z facetem, który od najgorszych wyzywa Twojego ojca...?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:03   #109
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Doris, mam znajomego, który korzystał z usług takiej firmy, nie mając zadnej umowy. I stąd wiem,że można spróbować w ten sposób (zapytać nie zaszkodzi, nawet jesli jestem w błędzie).
nna sprawa,że autorka wątku może postarać się taką umowę spisać (choć uważam,że to mało prawdopodbne).
W sensie, że poszedł do normalnej firmy windykacyjnej i powiedział, że pożyczył na gębę koledze pieniądze? Nie wierzę. Może to była windykacja pieniędzy na podstawie wyroku sądowego, albo od klienta (na podstawie faktury, czy czegoś w tym rodzaju). Albo to była jakaś szemrana firma. Nikt nie będzie ścigał dłużnika na podstawie tego, że ktoś powiedział "***Luna pożyczyła ode mnie 5 tysięcy i nie spłaca".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 18:21   #110
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

To, ze nie przyjdzie bylo do przewidzenia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:27   #111
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to myślę że prawda może leżeć gdzieś pośrodku, a nawet po stronie faceta - może to były prezenty, dawanie kasy bez ustalania czegokolwiek, wciskanie kasy w rękę "bo Cię kocham", a jak facet zerwał to jest mowa o długu. Sorry, ale ja się już na wierze w takie opowieści przejechałam, więc i w tym wypadku zaczyna mi się czerwona lampka włączać. Bo ostatnie posty autorki są co najmniej dziwne.
mi sie tez wydaje, ze autorka nakupila mu rzeczy naiwnie wierzac, ze go przy sobie zatrzyma a teraz kiedy jest po ptokach dopiero rozum doszedl do glosu
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:39   #112
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
mi sie tez wydaje, ze autorka nakupila mu rzeczy naiwnie wierzac, ze go przy sobie zatrzyma a teraz kiedy jest po ptokach dopiero rozum doszedl do glosu
chyba masz racje... włączył telefon... po całym dniu... teraz. ale i tak nie odbiera... mam ochote pojechac po to wszystko teraz- ciekawa jestem tylko wyjaśnienia....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:07   #113
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
chyba masz racje... włączył telefon... po całym dniu... teraz. ale i tak nie odbiera... mam ochote pojechac po to wszystko teraz- ciekawa jestem tylko wyjaśnienia....
A mozesz kogos wyslac po to? W sensie, zeby to zrobil za Ciebie ktos inny?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:15   #114
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A mozesz kogos wyslac po to? W sensie, zeby to zrobil za Ciebie ktos inny?
raczej tylko mój brat- ale jak cos to dopiero w kwietniu....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:15   #115
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Samej moze Ci nie dac. Z kims musisz jechac.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:22   #116
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
raczej tylko mój brat- ale jak cos to dopiero w kwietniu....
W kwietniu będzie za późno.
Powinnas dzialać teraz juz.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:26   #117
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Podejrzewam, że już jest za późno. Pewnie jej powie, że pierwsze słyszy o jakiejś kasie, albo że to wszystko były prezenty. A tak poza tym na pewno nie trzyma w domu kilku tysięcy złotych. Grosza już raczej dziewczyna nie zobaczy. Tym bardziej, że nadal się łudzi i liczy na miłość.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:18   #118
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

przed chwilą zadzwoniłam do niego.... JEGO PECH chciał, ze telefon musial nie byc zablokowany i sam sie odebrał... godzinę słuchałam gdzie jest, co robi i co mówi... dowiedzialam sie kilku ciekawych rzeczy... miedzy innymi ze była próba- dlatego pewnie nie przyjechał dzis (tylko czemu nie uprzedził)... oraz ze jutro ma na drugą zmianę i zaczyna o 12.00.... co oznacza ze rano siedzi w domu (i nie wie, ze ja wiem, ze on siedzi w domu)

jak myślicie? wykorzystac ten fakt na nawiedzenie go?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:19   #119
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Chwila, chwila, bo ja nic nie rozumiem.
To były pożyczki czy prezenty?

Keyboard - z tego co pisze Autorka Wątku - był prezentem. Lauracrow, sama kupiłaś keyboard i dałaś go temu facetowi jako prezent mikołajkowy, prawda? Jeśli tak, to o pożyczce nie ma mowy, a zatem nie masz prawa żądać oddania ani pieniędzy ani samego sprzętu. To nie była pożyczka.

Zakopane i kurs prawa jazdy - mało info. Umówiliście się, że pożyczasz mu określoną kwotę na wyjazd czy po prostu sama sfinansowałaś Wasz wspólny pobyt?

Gitara - z pierwszego postu wynika, że był to prezent kupiony przez Lauręcrow. Lauracrow, sama kupiłaś tę gitarę? Jeśli ją kupiłaś, to nie ma mowy o pożyczce środków pieniężnych. Jeśli pożyczyłaś (nie podarowałaś) mu kupioną przez siebie gitarę, to domagasz się zwrotu gitary a nie pieniędzy.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:21   #120
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Chwila, chwila, bo ja nic nie rozumiem.
To były pożyczki czy prezenty?

Keyboard - z tego co pisze Autorka Wątku - był prezentem. Lauracrow, sama kupiłaś keyboard i dałaś go temu facetowi jako prezent mikołajkowy, prawda? Jeśli tak, to o pożyczce nie ma mowy, a zatem nie masz prawa żądać oddania ani pieniędzy ani samego sprzętu. To nie była pożyczka.

Zakopane i kurs prawa jazdy - mało info. Umówiliście się, że pożyczasz mu określoną kwotę na wyjazd czy po prostu sama sfinansowałaś Wasz wspólny pobyt?

Gitara - z pierwszego postu wynika, że był to prezent kupiony przez Lauręcrow. Lauracrow, sama kupiłaś tę gitarę? Jeśli ją kupiłaś, to nie ma mowy o pożyczce środków pieniężnych. Jeśli pożyczyłaś (nie podarowałaś) mu kupioną przez siebie gitarę, to domagasz się zwrotu gitary a nie pieniędzy.
to były pożyczki ( z szybkim zamiarem oddania) o które sam mnie prosił...prezentem był tylko keyboard (czego dzis żałuję)
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.