Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 11:42   #2581
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Mam mam suknie, troche to nie na temat wątku ale Wam moim towarzyszkom plamowej niedoli wkleje zdjęcie z ostatniej przymiarki.
Zakupilam Flavo Flash, jeszcze go nie uzywałam zobaczymy jak sie sprawdzi na ślub.
Właśnie zakonczyłam tygodniową kurację pigmanormem do ślubu odpuszczam co by ze mnie złuszczony burak nie wyszedł.
sukienka śliczna rewelacyjnie wyglądasz jestem zazdrosna hmmm... muszę pomyśleć o zalegalizowaniu mojego związku
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:49   #2582
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Najładniejsze i najbardziej eleganckie sa suknie skromne i proste a ta własnie taka jest.
Nie zapomne nigdy jak moja kumpela na slub zalozyla wielką gigantyczną białą bezę która miała miliony drapowań,miliony kwiatków i tone brokatu. Na to pelerynka tez z ozdobami, oczywiście musowoa rękawiczki z marszczeniami i na rękawiczkach wielki gold. Płakałam, smiałam się i sikałam w gacie jednoczesnie Wiem ze nie powinnam ale nia dąło rady inaczej
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:08   #2583
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

http://esentia.pl/Auriga_FlavoC_Flas...38.htm-rzuccie okiem..nas duzio-fajnie

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

http://esentia.pl/Auriga_FlavoC_Flav..._p26938.htm-to to

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Najładniejsze i najbardziej eleganckie sa suknie skromne i proste a ta własnie taka jest.
Nie zapomne nigdy jak moja kumpela na slub zalozyla wielką gigantyczną białą bezę która miała miliony drapowań,miliony kwiatków i tone brokatu. Na to pelerynka tez z ozdobami, oczywiście musowoa rękawiczki z marszczeniami i na rękawiczkach wielki gold. Płakałam, smiałam się i sikałam w gacie jednoczesnie Wiem ze nie powinnam ale nia dąło rady inaczej
Mnie weselisko czeka 17 lipcapanna mloda nie bede ale co tamkiecke juz mam..taka jak siec rybackaale ciałko za bladewrrrrrrrrrrrr.. ...natryskowego tu nie ma...ech..Kiecki takie ogromniaste sa do ...ja nie wiem ze nie ktore to lustra nie maja czy co Ewi jest sliczna..lubie w formie tuby..okalajace miekko ciało,pokazujace sylwetki kształty
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:32   #2584
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

83 str -2467 post..popatrz Ewi wyglada ślicznie
znalazłam!
wow wow wow!!! Nooooo........ pięęęęęęęęknie
a tak wogóle, to chyba duzo lasek na tym forum pt "Zabieg Cosmelan..."(łącznie ze mną) nie zaliczyło jeszcze cosmelanu....,
ale....dla mnie to super kopalnia wiedzy i doświadczenia w sprawie plam....i nie tylko...
Super plameczki, że się tym wszystkim dzielicie na forum
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:41   #2585
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
znalazłam!
wow wow wow!!! Nooooo........ pięęęęęęęęknie
a tak wogóle, to chyba duzo lasek na tym forum pt "Zabieg Cosmelan..."(łącznie ze mną) nie zaliczyło jeszcze cosmelanu....,
ale....dla mnie to super kopalnia wiedzy i doświadczenia w sprawie plam....i nie tylko...
Super plameczki, że się tym wszystkim dzielicie na forum
nio..moja przygoda z odplamianiem zaczeła sie od neostrady,przez thiospot na pigma zakonczona-nie pełna(słońce).cosm 2 zostawiłam na koncowe odliczanie jesli inne lzejsze srodki nie pomogą..ale tematy filtrówe,destabilizacji.. innych metod..kazda newsa jakiegos wrzuci i mamy kopalnie wiedzynie jeden lekarz mógłby sie dokształcic

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

jeszcze 27 postów i mam 1000 szczytuję
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:49   #2586
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
nio..moja przygoda z odplamianiem zaczeła sie od neostrady,przez thiospot na pigma zakonczona-nie pełna(słońce).cosm 2 zostawiłam na koncowe odliczanie jesli inne lzejsze srodki nie pomogą..ale tematy filtrówe,destabilizacji.. innych metod..kazda newsa jakiegos wrzuci i mamy kopalnie wiedzynie jeden lekarz mógłby sie dokształcic

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

jeszcze 27 postów i mam 1000 szczytuję
A ja ciągle raczkuję
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:02   #2587
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
A ja ciągle raczkuję
to fajnie tak byc w powijakach o widzisz musisz wiecej pisac z namia nie z Tz-em pod kolderką
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 13:11   #2588
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nuśka to flavo c flash moze sobie kup..malutkie te ampułki ale dosłownie ciut trzeba wiec wydajne..i napewno nic nie smierdzą!!!!!! zapach miły,wchłaniaja sie rewelacyjnie..odmładzają: p:na to kremik i juzchce widziec Was na czworaka: p:
oj Miszelko raczej byś nie chciała, no chyba ze wyglądałabys podobnie
Maallaa nie rycz tylko nawijaj, ja tez jeszcze raczkuje na kolankach hi hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:12   #2589
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
to fajnie tak byc w powijakach o widzisz musisz wiecej pisac z namia nie z Tz-em pod kolderką
Miszelka - zdecyduj się - najpierw mi każesz afrodyzjakami się nacierać, a jak już się natrę i TŻ aż pieje z radości - to Ty mnie spod kołdry wyciągasz
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:35   #2590
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszelka - zdecyduj się - najpierw mi każesz afrodyzjakami się nacierać, a jak już się natrę i TŻ aż pieje z radości - to Ty mnie spod kołdry wyciągasz
oj Miszka nieładnie
chcesz byc ciocią to nie przeszkadzaj
oglądam włąśnie to wasze osławione flavo c i które mam kupić?
jest 5 różnych
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:57   #2591
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
oj Miszka nieładnie
chcesz byc ciocią to nie przeszkadzaj
oglądam włąśnie to wasze osławione flavo c i które mam kupić?
jest 5 różnych
Spałam udusze Malle jak powie ze sobie popołudniowa drzemke zaliczam w imie wieku:c mok:..juz Ci wysyłam opis:FLAVO C FLASH
Flavo - C Flash dzięki swojej unikalnej recepturze wzbogaconej o proteiny, 8% lewoskrętnej witaminy C oraz wyciągowi z Ginkgo Biloba:
  • stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,
  • minimalizuje powstawanie płytkich i głębokich zmarszczek,
  • skutecznie ochroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników,
  • wzmacnia delikatne naczynia krwionośne, - poprawia koloryt skóry. i recenzja:Skóra jasna bez przebarwień, świetlista i promienna!
    Baaardzo polecam to serum, działa cuda w połączeniu z kremem nawilżającym oraz serum regenerującym z witaminą C. Nałożone na noc, jako maseczka pod krem nawilżający, silnie drenuje skórę, rozświetlając ją i dodając jej blasku. Skóra napina się, delikatne zmarszczki i załamania na skórze zostają wygładzone i po kilku zastosowaniach nikną. Skóra zyskuje na sprężystości, wszelkie przebarwienia ustępują – koloryt cery się ujednolica. Buzia cały dzień wygląda pięknie i świeżo - promienna i zadbana, bez zmarszczek czy oznak zmęczenia. Serdeczne polecam to serum zarówno przed wielkim wyjściem, jak i po długiej nieprzespanej nocy. Efekt zapewniony. Każda kobieta, która dba o swoją skórę, powinna mieć to serum w swojej szafeczce...Tylko zeby był ten efekt osobiscie uwazam ze potrzeba całego zestawu:serum flavo c 8%,krem flavo c oraz flavo c flash!!! razem te 3 produkty sie uzupełniają!!!!


---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszelka - zdecyduj się - najpierw mi każesz afrodyzjakami się nacierać, a jak już się natrę i TŻ aż pieje z radości - to Ty mnie spod kołdry wyciągasz
alez ja chce byc ciocią nawet poprosze podwójnie ech no po....tez mozesz przyjsc w koncu tz-owie po jakims czasie zasypiaja slodko..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Spałam udusze Malle jak powie ze sobie popołudniowa drzemke zaliczam w imie wieku:c mok:..juz Ci wysyłam opis:FLAVO C FLASH
Flavo - C Flash dzięki swojej unikalnej recepturze wzbogaconej o proteiny, 8% lewoskrętnej witaminy C oraz wyciągowi z Ginkgo Biloba:
  • stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,
  • minimalizuje powstawanie płytkich i głębokich zmarszczek,
  • skutecznie ochroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników,
  • wzmacnia delikatne naczynia krwionośne, - poprawia koloryt skóry. i recenzja:Skóra jasna bez przebarwień, świetlista i promienna!
    Baaardzo polecam to serum, działa cuda w połączeniu z kremem nawilżającym oraz serum regenerującym z witaminą C. Nałożone na noc, jako maseczka pod krem nawilżający, silnie drenuje skórę, rozświetlając ją i dodając jej blasku. Skóra napina się, delikatne zmarszczki i załamania na skórze zostają wygładzone i po kilku zastosowaniach nikną. Skóra zyskuje na sprężystości, wszelkie przebarwienia ustępują – koloryt cery się ujednolica. Buzia cały dzień wygląda pięknie i świeżo - promienna i zadbana, bez zmarszczek czy oznak zmęczenia. Serdeczne polecam to serum zarówno przed wielkim wyjściem, jak i po długiej nieprzespanej nocy. Efekt zapewniony. Każda kobieta, która dba o swoją skórę, powinna mieć to serum w swojej szafeczce...Tylko zeby był ten efekt osobiscie uwazam ze potrzeba całego zestawu:serum flavo c 8%,krem flavo c oraz flavo c flash!!! razem te 3 produkty sie uzupełniają!!!!


---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

alez ja chce byc ciocią nawet poprosze podwójnie ech no po....tez mozesz przyjsc w koncu tz-owie po jakims czasie zasypiaja slodko..
SERUM FLAVO C 8 %-Serum Flavo C to skondensowana witamina C (8%) w połączeniu z miłorzębem japońskim. Serum jest skomponowane tak, aby zawarta w nim witamina C miała jak największą moc przeciwdziałania wolnym rodnikom. Wg firmy Auriga lewoskrętna forma witaminy C jest jedyną dostępną na rynku postacią tej witaminy, która ma zagwarantowaną stabilność. Jest bowiem rozpuszczalna w tłuszczach i dzięki specjalnej recepturze nie utlenia się, jest aktywna przez cały czas stosowania preparatu. Obecność miłorzębu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza.
Stosowanie serum przez młode kobiety zapobiega destrukcji kolagenu i elastyny, czyli powstawaniu zmarszczek. U kobiet w wieku około menopauzalnym stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia skóry i wygładzając j

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Krem FLAVO C-nawilżajacy-Lekki krem nawilżający z witaminą C, doskonale uzupełnia działanie preparatów z serii Flavo-C (serum 8% i 15 %) oraz Flavo C-flash. Długotrwale nawilża i wygładza skórę, ma działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Składniki aktywne to witamina C, masło karite, kwas hialuronowy, gliceryna, czynniki nawilżające. Dla cery suchej, normalnej, mieszanej.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 14:59   #2592
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no ja widze glodnemu chleb na mysli tu dzis ....Misia co jest ?
braki masz ????? i to po weekndzie .....

tylko nie mysl ,ze ja cale oczy tym filterem ....pod oczka i to jakies 2 cm w dol bo tam juz sie plameczki lubia lokalizowac a i tak szczypie Roc paskudnie ....

eee jutro Avene kupuje ...tylko nic tu nie piszecie czy krem czy mleczko ????
kto uzywa i pomoze ???? nie bieli , nie tlusci ? czy moze cud boski i sie wchlania nawet to mnie interesuje ....

no nie wiem jak wam ale ja nie czuje zeby Roc, Iwostin czy Bioderma sie wchlanialy ....moja skora tego nie "bierze"....dlatego tak narzekam ;( sorka , juz nie bede marudzic ....
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .............

No patrzac na Ciebie Michelciu to trza ten zestaw flavo zakupic koniecznie !

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-18 o 15:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 15:34   #2593
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
no ja widze glodnemu chleb na mysli tu dzis ....Misia co jest ?
braki masz ????? i to po weekndzie .....

tylko nie mysl ,ze ja cale oczy tym filterem ....pod oczka i to jakies 2 cm w dol bo tam juz sie plameczki lubia lokalizowac a i tak szczypie Roc paskudnie ....

eee jutro Avene kupuje ...tylko nic tu nie piszecie czy krem czy mleczko ????
kto uzywa i pomoze ???? nie bieli , nie tlusci ? czy moze cud boski i sie wchlania nawet to mnie interesuje ....

no nie wiem jak wam ale ja nie czuje zeby Roc, Iwostin czy Bioderma sie wchlanialy ....moja skora tego nie "bierze"....dlatego tak narzekam ;( sorka , juz nie bede marudzic ....
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .............

No patrzac na Ciebie Michelciu to trza ten zestaw flavo zakupic koniecznie !
Lapi wlazlam na inne fora bo chcialam Wam pomóc w wyborze avenki i zdania sa podzielone..duzo osób chwali emulsję!!!! nawet linka dałam bo we fabryce zdrowia jest promocja gratiss woda thermalna do emulsji..jakas lekka wersje musisz miec..wez emulsje...popros zreszta o probaski najpierw..kremu i em..przetestuj..szkoda kaski wydawac jak sie spasibraki ne ne TZ teraz dba o mnie ..jak boli po zastrzyku to masuje ..pochucha..pocałuje i.... och a tu jutro zastrzyki sie konczą

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

A dziękuję...wymiennie sie komplementujemy:cmo k:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 15:48   #2594
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

A dziękuję...wymiennie sie komplementujemy:cmo k:
......................... ......................... .....................

wiesz , to juz chyba ten wiek ....sie lase na mile slowka robimy

odezwala sie do mnie na naszej-klasie kolezanka , ktora w Szwecji mieszka , dawno sie nie widzialysmy i napisala mi ,ze swietnie wygladam i czy sie z nia na kawke wybiore bo Ona w Polsce kilka dni bedzie ...no jak mi tak napisala to co mam kawy z Nia nie wypic ....dzis na 18 sie umowilysmy i mam babskie pogaduchy , musze sie na bostwo zrobic co by tej dobrej opini co do wygladu na zywo nie zepsuc

milego popoludnia i wieczorka zycze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:30   #2595
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O Miszelcia nasza popołudniową drzemkę musiała sobie strzelić nie podpuszczaj mnie kobieto, bo aż mnie korci cusik napisać ALe kochana jesteś i tak - nawet pokusiłaś się na forum o avence poczytać chyba i tak trzeba od próbek zacząć, ja chyba emulsję miałam w ubiegłym roku (nie pamiętam, bo wtedy jeszcze tak nie analizowałam wszystkiego no i was nie znałam). Jak wypróbuję to dam znać. A Ty Lapielko jakbyś była pierwsza to pisz o spostrzeżeniach

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Miszka - Ty lepiej symuluj dalej i niech całuje
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:54   #2596
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
hhmmmmm..... dla mnie roc jest the best przerobiłam wszelakie kremy 50+, kupiłam od Anne (kiedys była akcja na tym forum) i jestem wreszcie mega zadowolona, rano, najpierw tonik Roca i od razu nakladam na paszczę Minesolka 50+, czekam troszke (w tym czasie kawusia), super sie wchłania i na to podkład mineralny (Body shop =nie maskuje mi plam idealnie, ale twarz wyglada całkiem naturalnie, zero efektu maski). Mam dość wrażliwą skórę, jednak nic mi się nie dzieje z oczami, itd. Dla mnie Minesol Roc 50+ anti brown to KWC
Plameczki moje,
Szatanka...mieszkamy w tym samym pieknym mieście
Plamiasta więc łączą nas dwie rzeczy.Pierwsza czyli miasto to super a ta druga-plamy to przypuszczam że obie chętnie byśmy się tego pozbyły
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:23   #2597
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
O Miszelcia nasza popołudniową drzemkę musiała sobie strzelić nie podpuszczaj mnie kobieto, bo aż mnie korci cusik napisać ALe kochana jesteś i tak - nawet pokusiłaś się na forum o avence poczytać chyba i tak trzeba od próbek zacząć, ja chyba emulsję miałam w ubiegłym roku (nie pamiętam, bo wtedy jeszcze tak nie analizowałam wszystkiego no i was nie znałam). Jak wypróbuję to dam znać. A Ty Lapielko jakbyś była pierwsza to pisz o spostrzeżeniach

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Miszka - Ty lepiej symuluj dalej i niech całuje
no kochana,kochanai niech Cie nie korciduzo z avenek nowości wyszło...w moim wiekuto juz strzyka tam i ówdzie takze Tż ma duzo roboty hi hi

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

A dziękuję...wymiennie sie komplementujemy:cmo k:
......................... ......................... .....................

wiesz , to juz chyba ten wiek ....sie lase na mile slowka robimy

odezwala sie do mnie na naszej-klasie kolezanka , ktora w Szwecji mieszka , dawno sie nie widzialysmy i napisala mi ,ze swietnie wygladam i czy sie z nia na kawke wybiore bo Ona w Polsce kilka dni bedzie ...no jak mi tak napisala to co mam kawy z Nia nie wypic ....dzis na 18 sie umowilysmy i mam babskie pogaduchy , musze sie na bostwo zrobic co by tej dobrej opini co do wygladu na zywo nie zepsuc

milego popoludnia i wieczorka zycze
Miłego spotkanka i plotkowania
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:12   #2598
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelka wiem że to nie ten wątek ale chciałam zapytać czy używasz może retiny?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:22   #2599
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Miszelka wiem że to nie ten wątek ale chciałam zapytać czy używasz może retiny?
kochanie co to retina???o retinole chodzi bo nie caman? Szatanko na tym watku wszystko mozna

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Kremik kupiłam Bioderma, Hydrabio, UV Cream SPF15 (Krem nawilżający z filtrem ochronnym)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 22:52   #2600
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
kochanie co to retina???o retinole chodzi bo nie caman? Szatanko na tym watku wszystko mozna

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Kremik kupiłam Bioderma, Hydrabio, UV Cream SPF15 (Krem nawilżający z filtrem ochronnym)
Prosze, ja jej szukam a Ona tu
Czesc dziewczyny, nowe i (boszz chcialam napisac stare ) i te juz wdrozone w przemysl wybielajacy
Tak mi czasu brakuje ze szkoda mowic, Miska mi nic nie streszcza (chyba za kare ze tu nie bywam) a pewnie tyle nowosci tu....
Subskrybcja mi wygasla, cosmelan mi sie na stronie logowania nie pokazuje no cuda jak ja mam was znalezc a tak serio to chyba musialam ochlonac po ostatniej wizycie gdzie wizje bana mialam juz przed oczami bo malo braklo a wulgarna bym sie stala a to by znaczylo ze mnie ktos do ostatecznosci doprowadzil
no juz wszystko dobrze chyba w pamietniku(?) no dobrze Misienka mi czasem wspomina ze piszecie to wreszcie was znalazlam (no dobra...nie bylo to az takie trudne )
pozdrawiam was wszystkie bez wyjatku pieknosci

PS. a ja nadzialam sie dzis w aptece na serum Dax pod oczy, nowosc jakas z peptydem 5X czy cos takiego na opakowaniu taka reklama ze mnie zamurowalo z wrazenia wiec kupilam bez mrugniecia okiem a teraz nalozylam i czekam na cuda w postaci jedrnej skory pod oczami bez sladu cienia i jednej kreseczki....zglupialam do reszty
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 08:12   #2601
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszel retina retinole jaka to różnicachodzi o vit A która cudownie gładzi zmarszczki i ponoć wybiela plamiska.Krem nazywa się Retin-A.

Moll _y cześć dziewczyno "stara'tzn wdrożona w przemysł wybielający Nowa tu jestem ale plamy mam starewięc czuję się jak u siebie
Daxa bym chętnie kupiła ale dopiero nabyłam flavo C.Daj znać jakie to cuda robi
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:03   #2602
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Miszel retina retinole jaka to różnicachodzi o vit A która cudownie gładzi zmarszczki i ponoć wybiela plamiska.Krem nazywa się Retin-A.

Moll _y cześć dziewczyno "stara'tzn wdrożona w przemysł wybielający Nowa tu jestem ale plamy mam starewięc czuję się jak u siebie
Daxa bym chętnie kupiła ale dopiero nabyłam flavo C.Daj znać jakie to cuda robi
wrrr zalogowałam się i nie moge z wami porozmawiać bo mi szefowa wisi nad głową
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:45   #2603
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jedynusia ale Ci fajnie że masz w pracy net.Ja niestety nie mam i sie na to nie zapowiadaZrobiłam już naleśniki meksykańskie na obiad i do pracki.Buziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:16   #2604
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jedynusia ale Ci fajnie że masz w pracy net.Ja niestety nie mam i sie na to nie zapowiadaZrobiłam już naleśniki meksykańskie na obiad i do pracki.Buziaki
w mojej pracy na szczęście internet jest niezbędny
szatanka zgłodniałam orzez Ciebie, co jedna to lepiej gotuje
Miszka, Maallaa gdzie Wy?
ale ziewam, kawka by się przydała
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:45   #2605
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
w mojej pracy na szczęście internet jest niezbędny
szatanka zgłodniałam orzez Ciebie, co jedna to lepiej gotuje
Miszka, Maallaa gdzie Wy?
ale ziewam, kawka by się przydała
Czołem Plamki jestem już, ale bez humoru to przez pogodę - czy wasz nastrój też tak zalezny od słonka jest? u nas ponuro, szaro, bleeeeeeeeeeeeeee.... Szatanka - dawaj przepis na te naleśniki apetytu tylko narobisz i zwiewasz, nieładnie
Ja też na szczęście bez netu nie mogłabym pracować, choć czasami lepiej żeby go ktoś wyłączył, bo potrafię troszkę czasu zbałamucić

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

A gdzie Miszelka???? pewnie drzymie Ewelinkę pochłonęły pewnie przygotowania, ale Lapielka to chyba już ślubowała Widzę, że Molly była chwilkę z nami fajnie, może wrócą te mocno zorientowane w temacie plamiastym

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Czołem Plamki jestem już, ale bez humoru to przez pogodę - czy wasz nastrój też tak zalezny od słonka jest? u nas ponuro, szaro, bleeeeeeeeeeeeeee.... Szatanka - dawaj przepis na te naleśniki apetytu tylko narobisz i zwiewasz, nieładnie
Ja też na szczęście bez netu nie mogłabym pracować, choć czasami lepiej żeby go ktoś wyłączył, bo potrafię troszkę czasu zbałamucić

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

A gdzie Miszelka???? pewnie drzymie Ewelinkę pochłonęły pewnie przygotowania, ale Lapielka to chyba już ślubowała Widzę, że Molly była chwilkę z nami fajnie, może wrócą te mocno zorientowane w temacie plamiastym
Nuśka - strzelamy po kawusi ? tym razem rozpuszczalnik sobie zapuszczę, bo fusiastą już zaliczyłam z rana
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:25   #2606
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wy kawusia a ja własnie zaliczyłam gigantyczną porcję deseru lodowego. Zrobiłam sobie półgodzinna blałkę od pracy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 13:35   #2607
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Prosze, ja jej szukam a Ona tu
Czesc dziewczyny, nowe i (boszz chcialam napisac stare ) i te juz wdrozone w przemysl wybielajacy
Tak mi czasu brakuje ze szkoda mowic, Miska mi nic nie streszcza (chyba za kare ze tu nie bywam) a pewnie tyle nowosci tu....
Subskrybcja mi wygasla, cosmelan mi sie na stronie logowania nie pokazuje no cuda jak ja mam was znalezc a tak serio to chyba musialam ochlonac po ostatniej wizycie gdzie wizje bana mialam juz przed oczami bo malo braklo a wulgarna bym sie stala a to by znaczylo ze mnie ktos do ostatecznosci doprowadzil
no juz wszystko dobrze chyba w pamietniku(?) no dobrze Misienka mi czasem wspomina ze piszecie to wreszcie was znalazlam (no dobra...nie bylo to az takie trudne )
pozdrawiam was wszystkie bez wyjatku pieknosci

PS. a ja nadzialam sie dzis w aptece na serum Dax pod oczy, nowosc jakas z peptydem 5X czy cos takiego na opakowaniu taka reklama ze mnie zamurowalo z wrazenia wiec kupilam bez mrugniecia okiem a teraz nalozylam i czekam na cuda w postaci jedrnej skory pod oczami bez sladu cienia i jednej kreseczki....zglupialam do reszty
Molusia moja i juz kusi... uwielbiam kobietę

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Szamanka moje retinole czekaja w lodówce na jesien..mam zajefajnego Roca ale co ponoc retinol+ słonce=plamy..nap do consula vichy i widzisz niby jak sie daje na to filtr to nic sie nie staniewole nie ryzykować Pracowałam...buuu...ide na drzemkę..Malla ani sie waż

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Nalesnika po meksykańsku:zarlok :-ojej mniam!!!! Nuska poczytałas bo sie na kopiowałam dla Ciebie o flavo c
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:41   #2608
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Molusia moja i juz kusi... uwielbiam kobietę

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Szamanka moje retinole czekaja w lodówce na jesien..mam zajefajnego Roca ale co ponoc retinol+ słonce=plamy..nap do consula vichy i widzisz niby jak sie daje na to filtr to nic sie nie staniewole nie ryzykować Pracowałam...buuu...ide na drzemkę..Malla ani sie waż

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Nalesnika po meksykańsku:zarlok :-ojej mniam!!!! Nuska poczytałas bo sie na kopiowałam dla Ciebie o flavo c
Poczytałam Miszelko ale zdecydowanie wole jak mi powiesz - kup to i to bo tak
a tak musze myśleć a takiego mam lenia hi hi hi

cholera byłam po zakupy firmowe i tak z rozpędu wpadłam do orsaya, (na marginesie fajną sukieneczke kupiłam ) no ale wracając do tematu mierzyłam ubranka i w lusterku zobaczyłam cos strasznego - plamy
normalnie widać, ściemniały
cholera chyba zakupie ten cosmelan, Miszka Ty tez?
buuuuu a juz się łudziłam że jak mecze się z filtrami to piękna będe

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-05-19 o 14:49
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:20   #2609
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Poczytałam Miszelko ale zdecydowanie wole jak mi powiesz - kup to i to bo tak
a tak musze myśleć a takiego mam lenia hi hi hi

cholera byłam po zakupy firmowe i tak z rozpędu wpadłam do orsaya, (na marginesie fajną sukieneczke kupiłam ) no ale wracając do tematu mierzyłam ubranka i w lusterku zobaczyłam cos strasznego - plamy
normalnie widać, ściemniały
cholera chyba zakupie ten cosmelan, Miszka Ty tez?
buuuuu a juz się łudziłam że jak mecze się z filtrami to piękna będe
Nusia kochanie odplamiac sie moge dopiero w styczniu i jesli pigma nie pomoze to chetnie zakupie cosm2 na spółkę z Toba ..chyba ze Ty wolisz wcześniej..z flavo mam wszystkie 3 i poczekaj za mc bede kosi kosi robića tak powaznie mysle ze nie ma sensu kupowac jednego tylko np serum..bo trzeba miec ten krem i flavo flash to wtedy daje efekt,ale to wydatek niestety dosc duzy ale za kosi kosi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:48   #2610
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziendybry ....wrocilam z zakpow i padam ....wydawanie kasy bardziej mnie meczy niz jej zarabianie , normalnie sie za stara na takie wypady robie ....teraz musze odpoczac ....pozdrawiam wszystkie cosmelanki i te co sie jeszcze nie cosmelanily ....a ja cos2 na gebuche wrzucam i laba
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.