Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 17:53   #2641
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Lapi czerwieniejesz czy juz sie łuszczy?tak raz w tyg robisz czy częsciej?w sumie ile dni potem(łuszczenie)buzia ma na dojscie do normalnosci..bo mnie po pigma tak ze 2 dni trzymało
......................... ......................... ....................

dzien lub dwa luszczy sie dziuba jak na noc posmaruje , raz mocniej a czasami mniej , od czego to zalezy nie wiem ...wczoraj cos2 na nocke smarowalam i dzis tylko broda mi sie luszczy , za to ponizej oczu skora czerwona -podrazniona ....staram sie 2-3 razy w tyg smarowac ale to zalezy jak z tym luszczeniem i czerwienieniem jest ....czasami tylko raz na noc smarne i dwa razy popoludniem jak w domu jestem ...
byle systematycznie i sobie nie odpuscic na kilka dni bo potem to juz burak murowany , to juz wiem z zeszlego roku - pojechalismy na wakacje i nie smarowalam tydzien , potem jak zaczelam to ufff sie dzialo na gebie

dziubek Misia

glowa mnie boli ;( , ide zlec ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-20 o 17:55
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 19:49   #2642
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Patika ja mam akurat skóre z tendencją do świecącej więc akurat skinoren mnie nie podraznia no i smaruje co drugą noc. Nie ukrywam że chciałabym juz uzywać coś mocniejszego kalibru no ale cóż trzeba czekać.

-----------------------------------------------------------------------

Miszka na sama mysl o burakach juz mam odwrót wymiotny Gdyby mozna je byłoby pić z martini to może bym dała radę
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:07   #2643
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Patika ja mam akurat skóre z tendencją do świecącej więc akurat skinoren mnie nie podraznia no i smaruje co drugą noc. Nie ukrywam że chciałabym juz uzywać coś mocniejszego kalibru no ale cóż trzeba czekać.

-----------------------------------------------------------------------

Miszka na sama mysl o burakach juz mam odwrót wymiotny Gdyby mozna je byłoby pić z martini to może bym dała radę
Wersja z jablkiem,cytryna ,brokulami i marchewka jest nie taka zła..zreszta mozna dodac to co kazda z was lubi z owocow i warzyw...a one z koleji zneutralizuja posmak buraka...sprobujtia martini wstrząsniete nie mieszane..jeszcze troche Cati i za dzidzię

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
Lapi czerwieniejesz czy juz sie łuszczy?tak raz w tyg robisz czy częsciej?w sumie ile dni potem(łuszczenie)buzia ma na dojscie do normalnosci..bo mnie po pigma tak ze 2 dni trzymało
......................... ......................... ....................

dzien lub dwa luszczy sie dziuba jak na noc posmaruje , raz mocniej a czasami mniej , od czego to zalezy nie wiem ...wczoraj cos2 na nocke smarowalam i dzis tylko broda mi sie luszczy , za to ponizej oczu skora czerwona -podrazniona ....staram sie 2-3 razy w tyg smarowac ale to zalezy jak z tym luszczeniem i czerwienieniem jest ....czasami tylko raz na noc smarne i dwa razy popoludniem jak w domu jestem ...
byle systematycznie i sobie nie odpuscic na kilka dni bo potem to juz burak murowany , to juz wiem z zeszlego roku - pojechalismy na wakacje i nie smarowalam tydzien , potem jak zaczelam to ufff sie dzialo na gebie

dziubek Misia

glowa mnie boli ;( , ide zlec ....
dla mnie to nierealne cały czas to klasc dozywotnie...jeżu:ee k:...masakra jakaś..jak bym do pracy niby miała chodzić?????Tabletke łyknij
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:41   #2644
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczynki kupiłam puderek bambusowy z jedwabiem czy jedwabny z bambusemObojętneNa dzień dzisiejszy jestem zachwycona.Skóra jest taka gładka że szokO matowieniu narazie nic nie powiem ale jutro mam sporo więc zobaczymy czy się sprawdziNo i nie bieli.Jest superNie wiem czy dam radę podejść po tą platynę bo mam bierzmowanie syna i muszę jakąś bluzeczkę sobie znaleźćA pozatym się trochę boję jej użyć jak nie ma jeszcze kompletnie żadnych opinii o tym.A jak mi ściemnieją te plamiska?Gdybym je miała nato bym sie nie zastanawiała ale to jednak facjata
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:47   #2645
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupiłam puderek bambusowy z jedwabiem czy jedwabny z bambusemObojętneNa dzień dzisiejszy jestem zachwycona.Skóra jest taka gładka że szokO matowieniu narazie nic nie powiem ale jutro mam sporo więc zobaczymy czy się sprawdziNo i nie bieli.Jest superNie wiem czy dam radę podejść po tą platynę bo mam bierzmowanie syna i muszę jakąś bluzeczkę sobie znaleźćA pozatym się trochę boję jej użyć jak nie ma jeszcze kompletnie żadnych opinii o tym.A jak mi ściemnieją te plamiska?Gdybym je miała nato bym sie nie zastanawiała ale to jednak facjata
Hej o widzisz czytałam na biochemii o tym puderkuMagda go tez zamówiła.Kupowałaś juz na bio inne cuda?serum granatu mam,hydrolant z kocanki i skwalan..Wiesz Szamanko bałabym sie zaryzykowac..Spróbuj ten Pigmanorm Syn ..bierzmowanie..moze bede miała zięcia

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Gdzie reszta sama mam ta kawe pic
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:51   #2646
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

Gdzie reszta sama mam ta kawe pic
......................... ......................... ......................... ..

witam , ja tez pije
pol nocy nie spalam z powodu migreny i cos czuje ,ze nie odpuscila , chce spac , spac a musze syna dso szkoly i sama do pracy ....jejciu , nie mam sil

milego dnia wszystkim ,a dzis do tylu chodzic bede ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:09   #2647
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=LAPIEL;12397946]Michell72

Gdzie reszta sama mam ta kawe pic
......................... ......................... ......................... ..

witam , ja tez pije
pol nocy nie spalam z powodu migreny i cos czuje ,ze nie odpuscila , chce spac , spac a musze syna dso szkoly i sama do pracy ....jejciu , nie mam sil

milego dnia wszystkim ,a dzis do tylu chodzic bede ....[/quot Hej wiem jak to jest biedulko!!!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

a Michelka ma PSM od wczoraj i tembr głosu zaraz podniesiony co oznacza ze skruchąze nie zbyt miła byłam dla moich chłopaków nerwi mnie wszystko Nuśka,aaa Cati i Tini Wy tam macie problemy z żelazem to zapraszam na talerz zupy z botwinki zaraz Was na nogi bym postawiła Dziewczyny nie róbcie jaj zaraz mi tu 1000 stuknie a nikogutko nie ma:baba :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 09:20   #2648
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=Michell72;12398032]
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

Dziewczyny nie róbcie jaj zaraz mi tu 1000 stuknie a nikogutko nie ma:baba :
ja jestem po 2 kawach, ale wciąż bez wigoru...ja to nocny marek jestem , fitness do 22, potem rozbudzona na maxa, a rano.....ojojjjj, a tu do roboty trza
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:30   #2649
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=Lekko plamiasta;12398994]
Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość

ja jestem po 2 kawach, ale wciąż bez wigoru...ja to nocny marek jestem , fitness do 22, potem rozbudzona na maxa, a rano.....ojojjjj, a tu do roboty trza
och fitness zazdroszczę..wciąz sie mobilizuje ale do fajnego mam 60 km to daleko dosc...tez miałam powera jak ćwiczyłam.Najgorszy byl pierwszy mc..nawet dziadek na biezni chodził mniej spocony niz jaale potem rewelka..i ciałko jedrne..ech tam w ostrowie wlkp jest profesjonalka..robia test i pod tym katem dobieraja zestaw ćwiczen..maszyny super..w ogóle kompleks na wysokim poziomie..Tez po dwóch kawusiach ja zreszta TZ mówi ze we mnie z wiadra mozna wlewac a ja i tak....Jak tam specyfik aurigi na plamki..mela..wcierasz?wi dzisz efekty?Ty pigma stosowałaś?

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Lekko plamiasta hm patrze jakby Cie tu skrócic w nazwiebedzie samo Lekko oj to jak tak rozbudzona po 22 hm Tz szczęsliwy?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:33   #2650
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam w klubie nie wyspanych Lekkoplamista ...jak juz sie o 3 w nocy wkurzylam i poszlam tabl na senna zazyc to sie burza zaczela ale jakos tableta podzialala i choc do 7 pospalam ....teraz zaladowalam 2 tablety i druga kawusia - moze w koncu zaskocze i do pracy rusze ...jak dobrze miec ten luksus ,ze nie musze byc w pracy na konkretna godzine ....a po burzy zawsze slonce , u mnie 20 stopni , az szkoda z migerna w domu siedziec ....my kobity twarde - zawsze damy rade

Michelko to jaki kremik mam sobie kupic ? cos potrzebuje na gebuche ? ta Aurige polecasz w dalszym ciagu ? wchlania sie idealnie , dobrze nawilza i ladnie pachnie ? smierduchow nie lubiem ....


Miszka a Ty widze niecierpliwa do tego szczytowania
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:01   #2651
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam w klubie nie wyspanych Lekkoplamista ...jak juz sie o 3 w nocy wkurzylam i poszlam tabl na senna zazyc to sie burza zaczela ale jakos tableta podzialala i choc do 7 pospalam ....teraz zaladowalam 2 tablety i druga kawusia - moze w koncu zaskocze i do pracy rusze ...jak dobrze miec ten luksus ,ze nie musze byc w pracy na konkretna godzine ....a po burzy zawsze slonce , u mnie 20 stopni , az szkoda z migerna w domu siedziec ....my kobity twarde - zawsze damy rade

Michelko to jaki kremik mam sobie kupic ? cos potrzebuje na gebuche ? ta Aurige polecasz w dalszym ciagu ? wchlania sie idealnie , dobrze nawilza i ladnie pachnie ? smierduchow nie lubiem ....


Miszka a Ty widze niecierpliwa do tego szczytowania
nie wiem czy masz naczynka?teraz kupiłamHydrabio UV SPF 15 nawilajacy z Biodermy dla ochronny jeszcze pod filtr..Biotherm mnie pierwszy raz zawiódł Aqoua source(jakis taki)..wiesz co prześle Ci probaska Biodermy to wyprubujesz sobiez Aurigi mam cały zestaw+ten Auriderm XO na naczynka..tym wszystkim robie na noc...a za dzionka bioderma i na to filtr roca..Popatrz na opis biodermy:BIODERMA

HYDRABIO UV SPF15/UVA15

PIERWSZY NAWADNIAJĄCY

KREM OCHRONNY


PRZEZNACZENIE:
Pierwszy ochronny krem nawadniający z kompleksem Aquagenium‚
który przywraca skórze naturalną zdolność nawilżania, zwalczając jednocześnie
oznaki przedwczesnego starzenia się skóry, spowodowane promieniowaniem UV.


DZIAŁANIE:
Innowacja Bioderma, opatentowany kompleks Aquagenium przywraca skórze
naturalną zdolność nawilżania, niezbędną do utrzymania prawidłowej równowagi skóry,
i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach.

Filtry UVA i UVB oraz opatentowany kompleks BIOprotection zawarte w kremie
Hydrabio UV, sprawiają, że chroni on skórę na powierzchni i w głębi, pomagając zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.
*
Hydrabio UV skutecznie chroni i nawadnia skórę oraz przywraca jej komfort,
elastyczność i blask.
*
Formuła Hydrabio UV jest hypoalergiczna i nie zatyka porów.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Poprawiam błąd wypróbujesz

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

co do flavo c wiec flavo c flash pachnie milo,ma nietłusta konsystencje ,wchłania sie bosko,rewelacyjnie serum 8% jest tluściejsze,ale i tak w porównaniu z 15% -to bajka i napewno!!!!!!!! tak nie smierdzi jak 15...krem flavo c ma zapach typowy dla tej firmy ale wiesz mnie mniej razi niz górna półka typu Absolue Lancoma czy inne...Ogólnie zestaw polecam i daje mu 5 gwiazdek!!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 10:27   #2652
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieńdoberek Wszystkim !

Dawno mnie tu nie było, żle sie czułam , podpatrywałam Was troszke o czym pisałyscie. Na szczęście jest juz lepiej ze mną

Pozdrawiam Wszystkich.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:35   #2653
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześc Tini cześc plamki ja jakoś z rana z robotą z kopyta ruszyłam, a tu zaraz południe kawkę pijemy? zapraszam tylko te co jeszcze nie piły, albo co najwyżej jedną filiżankę, bo reszty na sumieniu nie chcę mieć nie można tyle czarnej w siebie wlewać u nas na deszcz albo nawet burzę się ma, a ja boję się piorunów Dziewczynki - trochę z innej beczki - farbujecie same włosy?chodzi mi o farbę fajny brąz ciemny, bo ta od fryzjera krótko mi się trzyma, a 200 zł trzeba wywalić. Może bym się skusiła sama kolor zapodać, kiedyś próbowałam, ale się zraziłam. Poradzicie coś?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:57   #2654
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek Wszystkim !

Dawno mnie tu nie było, żle sie czułam , podpatrywałam Was troszke o czym pisałyscie. Na szczęście jest juz lepiej ze mną

Pozdrawiam Wszystkich.
hej Tini byłaś u lekarza?bierzesz coś?biedulko Malla nie chcesz ze mna kawki wypicmyslisz ze w moim wieku..wrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrwejdz na Nk córka nieboze dostała ap cyfr na ur..w domu byl czarny ona wymarzyła sobie rózowy..hm moze rózowy lepsze zdjatka robitakze zamecza nas wszystkich pstrykaniem..no wejdz wejdz..ja Ci dam starszyznę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:04   #2655
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Maluchna,

Pare razy farbowałam włosy sama, te farby , które nakładasz sama, także szybko sie zmywają, najlepiej używac specjalnych płukanek dla zachowania koloru. Mnie najlepiej pasowały farby z Garniera jakos lepiej chwytały pomimo, ze sa tańsze od Loreala. Co do koloru to ci nic nie doradze bo sama farbowałam dośc dawno a gama kolorów cały czas sie zmienia , zasadniczo jest tak, ze nigdy nie wychodzi idealny kolor jaki pokazuja na opakowaniu, tylko conajmniej o 2 tony ciemniejszy, tak było u mnie ale ja osobiscie sama farbowałam włosy moze ze 4 razy na brąz lub rude, tak dla ciekawosci, raczej w blond jest mi lepiej

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Tak Michellko, byłam u lekarza, brałam leki dlatego jest lepiej ale tak na prawdę to nie wiedzieli co mi jest, mysle, ze to osłabienie organizmu, chce jeszcze zrobic badania watroby bo jak cos na noc sobie zjem to tak mnie zaczyna jakos troszke pobolewac

Dziewczynki, mam pytanie czy któras miała podkład korygującu VICHY DERMABLEND chodzi mi o kolor NUDE, pytam bo jakos przy słoncu widac moje plamy bardziej i chciałam cos bardziej kryjac ego ale nie wiem jak ten podkład wyglada na twarzy czy nie zrobi efektu maski ?

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-05-21 o 16:37
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:20   #2656
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pokusze Was mam do sprzedania:Estee Laudra Advanced night Repair 7 ml+paski do zebow wybielajace 3 szt za 39zl....Baze Nutri Aqua complex AA prestige(super!!!!! do łączenia z fluidem!!!)30 ml+dior nude saszetka(podklad mineralny)za 42 zł..i połowe tubki Thiospot(na plamy) intensive krem za 25zl...Pityval krem rewelacyjny z La roche posay 40 ml za 35zł..+ szaszetka Effaclar K!!!! no zapraszam do licytacji hi hi

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Maluchna,

Pare razy farbowałam włosy sama, te farby , które nakładasz sama, także szybko sie zmywają, najlepiej używac specjalnych płukanek dla zachowania koloru. Mnie najlepiej pasowały farby z Garniera jakos lepiej chwytały pomimo, ze sa tańsze od Loreala. Co do koloru to ci nic nie doradze bo sama farbowałam dośc dawno a gama kolorów cały czas sie zmienia , zasadniczo jest tak, ze nigdy nie wychodzi idealny kolor jaki pokazuja na opakowaniu, tylko conajmniej o 2 tony ciemniejszy, tak było u mnie ale ja osobiscie sama farbowałam włosy moze ze 4 razy na brąz lub rude, tak dla ciekawosci, raczej w bląd jest mi lepiej

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Tak Michellko, byłam u lekarza, brałam leki dlatego jest lepiej ale tak na prawdę to nie wiedzieli co mi jest, mysle, ze to osłabienie organizmu, chce jeszcze zrobic badania watroby bo jak cos na noc sobie zjem to tak mnie zaczyna jakos troszke pobolewac

Dziewczynki, mam pytanie czy któras miała podkład korygującu VICHY DERMABLEND chodzi mi o kolor NUDE, pytam bo jakos przy słoncu widac moje plamy bardziej i chciałam cos bardziej kryjac ego ale nie wiem jak ten podkład wyglada na twarzy czy nie zrobi efektu maski ?
Tini ja mam Nude Vichy jak chcesz daj adres na pw to wyśle Ci probaska

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

A to opisy kosmetyków ktore mam do sprzedania::Estee Laudra Advanced night Repair Mimo sugerującej inne zastosowanie nazwy, kosmetyk należy nakładać na skórę zarówno rano jak i wieczorem. Advanced Night Repair w ciągu dnia neutralizuje wolne rodniki, odżywia i intensywnie nawilża skórę. W nocy intensyfikuje regeneracyjne procesy skóry. Sprawia, że skóra wygląda świeżo i witalnie.........Baza jest rewelka wiec opisu nie wstawiam..łączy sie ja z makeupem co daje efekt photoshopu..Pityval La roche posay:
Pityval jest przeznaczony do zwalczania zespołu objawów występujących na skórze ze skłonnością do przetłuszczania się i łuszczenia. Pityval w swoim składzie zawiera opatentowane połączenie Piroctone Olamine i Glucasilu, aktywnie przeciwdziałające czynnikom odpowiedzialnym za te zjawiska. Ponadto, w jego skład wchodzą lipoaminokwasy i woda termalna z La Roche - Posay, które działają kojąco i przywracają skórze uczucie komfortu. W ciągu kilku dni Pityval likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia oraz zmniejsza łuszczenie naskórka...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:24   #2657
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieki Michelciu ale to nie ma co bawic sie w probaski ja jestem zdecydowana na ten zakup, poniewaz czytałam duzo recenzji na jego temat i wszystkie pisza, ze swietnie kryje przebarwienia, jednak chciałam dodatkowo Was sie poradzic, któras kiedys pisała, ze uzywała tego podkładu, głównie chodzi mi o to czy nie robi efektu maski bo kolor NUDE uzywam prawie zawsze i jest ok, mam skóre raczej jasną moze nie całkiem biała ale jasna.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:38   #2658
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dzieki Michelciu ale to nie ma co bawic sie w probaski ja jestem zdecydowana na ten zakup, poniewaz czytałam duzo recenzji na jego temat i wszystkie pisza, ze swietnie kryje przebarwienia, jednak chciałam dodatkowo Was sie poradzic, któras kiedys pisała, ze uzywała tego podkładu, głównie chodzi mi o to czy nie robi efektu maski bo kolor NUDE uzywam prawie zawsze i jest ok, mam skóre raczej jasną moze nie całkiem biała ale jasna.
Tini, jeśli o mnie chodzi to faktycznie dermablend nieźle kryje, ale mi w ogóle nie pasuje, bo ilekroć go używałam (miałam próbki i u siostry parę razy się wymazałam) to od razu mnie zapychał - po 1 użyciu miałam zagwarantowane niespodzianki na twarzy. Ja jednak bym radziła Ci najpierw poprosić o próbke, bo może i Ciebie będzie zapychał - wszystko zależy od cery, moja siostra używa go parę lat i jest zadowolona. Ja stosuję revlon colorstay i uważam, że jest bardzo dobry, nawet z tych z wyższej półki jedynie estee lauder DW mógł z nim rywalizować, tylko koloru nie mogłam dobrać.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:39   #2659
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tinerfenia

Dzieki Michelciu ale to nie ma co bawic sie w probaski ja jestem zdecydowana na ten zakup, poniewaz czytałam duzo recenzji na jego temat i wszystkie pisza, ze swietnie kryje przebarwienia, jednak chciałam dodatkowo Was sie poradzic, któras kiedys pisała, ze uzywała tego podkładu, głównie chodzi mi o to czy nie robi efektu maski bo kolor NUDE uzywam prawie zawsze i jest ok, mam skóre raczej jasną moze nie całkiem biała ale jasna.
......................... ......................... ......................... ..

Hej Tinerfeniu kupuj, kupuj Dermablenda , jest ok , plamki ukryjesz a jak nie przesadzisz z iloscia to maski nie zrobisz aaa i mnie nie zapychal , swego czasu gdy palmiska mialam to uzywalam go regularnie i bylo ok a cere mam mega wrazliwa ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-21 o 11:43
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 11:47   #2660
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To chyba go kupie slicznotki moje

Najwyzej oddam komus innemu ale nie sadzę, zeby mi nie spasił

Wiem, że trzeba nakładac go w małych ilosciach i chyba raczej ręką niz gabką , nie wiem tylko czy nie bedzie odkładał sie w zmarszczkach pod oczkami ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:51   #2661
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dzieki Michelciu ale to nie ma co bawic sie w probaski ja jestem zdecydowana na ten zakup, poniewaz czytałam duzo recenzji na jego temat i wszystkie pisza, ze swietnie kryje przebarwienia, jednak chciałam dodatkowo Was sie poradzic, któras kiedys pisała, ze uzywała tego podkładu, głównie chodzi mi o to czy nie robi efektu maski bo kolor NUDE uzywam prawie zawsze i jest ok, mam skóre raczej jasną moze nie całkiem biała ale jasna.
jam tez biadolica..wiec z vichy to sie ma tak ze trzeba go ociupinke wziąśc pomieszac z baza i wtedy kryje ładnie..jesli przesadzi sie z nadmiarem-maska!!!!! wiesz proponuje bo ja tak kupuje nie zawsze mi spasi a kase wydaje..Nie ma jak przetestowac..kolor,konsy stencje...zawsze jako korektor moze służyć,jak nie podpasuje jako podklad..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:51   #2662
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Aaaaaaaaaaaaaaa, i jeszcze jedno wiem, ze zawiera filtry ochronne chyba SPF 15 i w takim razie czy moge pod niego smarowac dodatkowo ROC 50 + ???
Słyszałam kiedyś , że filtrów nie mozna mieszac ze sobą
I czy nie bedzie odkładał się w zmarszczkach ?

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-05-21 o 11:53
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:51   #2663
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
hej Tini byłaś u lekarza?bierzesz coś?biedulko Malla nie chcesz ze mna kawki wypicmyslisz ze w moim wieku..wrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrwejdz na Nk córka nieboze dostała ap cyfr na ur..w domu byl czarny ona wymarzyła sobie rózowy..hm moze rózowy lepsze zdjatka robitakze zamecza nas wszystkich pstrykaniem..no wejdz wejdz..ja Ci dam starszyznę
Oj, już więcej nie wchodzę na NK, bo zazdrość człowieka zżera laska jesteś niezła, ciężko się zorientować na fotkach, która z was to Ty, a która córcia TŻ pewnie dumny i blady chodzi
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:54   #2664
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Tini, jeśli o mnie chodzi to faktycznie dermablend nieźle kryje, ale mi w ogóle nie pasuje, bo ilekroć go używałam (miałam próbki i u siostry parę razy się wymazałam) to od razu mnie zapychał - po 1 użyciu miałam zagwarantowane niespodzianki na twarzy. Ja jednak bym radziła Ci najpierw poprosić o próbke, bo może i Ciebie będzie zapychał - wszystko zależy od cery, moja siostra używa go parę lat i jest zadowolona. Ja stosuję revlon colorstay i uważam, że jest bardzo dobry, nawet z tych z wyższej półki jedynie estee lauder DW mógł z nim rywalizować, tylko koloru nie mogłam dobrać.
malus przetestowałasm oba EL double..i ten light jak dla mnie lepszy kolor 02..oczywiscie korektor byc musi ale konsystencja-ambrozjarozprowadza sie idealnie!!! Revlon ktory mi przysłałas tez fajowy o tak
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 11:57   #2665
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mi ten light w ogóle nie pasował, jedynie DW, ale i tak zostałam przy revlonie i polecam wszystkim. Gorzej tu tylko z kolorem na lato, jak resztę ciała opalę to muszę odstawić mój 180 sand beige, a w palecie nie mają odpowiadającego mi ciemniejszego koloru
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 12:05   #2666
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj, już więcej nie wchodzę na NK, bo zazdrość człowieka zżera laska jesteś niezła, ciężko się zorientować na fotkach, która z was to Ty, a która córcia TŻ pewnie dumny i blady chodzi
No...to mi tu od starszych pan nie wymyslaj oj Malusia kochana lubie Cie wieszdałam Ci komentarz no córka mnie przerosła..w wieku 14 lat ma 1.80 z moim 1.75 dziwnie sie czuje jak idziemy razemdopiero co sie wydaje ze ja w brzuszku nosiłam a tu taki pyskol wielki wyrósł

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Mi ten light w ogóle nie pasował, jedynie DW, ale i tak zostałam przy revlonie i polecam wszystkim. Gorzej tu tylko z kolorem na lato, jak resztę ciała opalę to muszę odstawić mój 180 sand beige, a w palecie nie mają odpowiadającego mi ciemniejszego koloru
A tego nowego revlona próbowałaś?co sie tam miesza czy coś????

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Dziewczyny zaraz szczytuję Nullum potentius satellitum quam amci Fideles(nie ma potężniejszych obrońców nad wiernych przyjaciół)..Fajnie,ze jesteście:cmo k:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 12:23   #2667
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja Ciebie tysz A co do tero revlona mieszanego to nie próbowałam niestety. Dam znać jakby cuś
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:04   #2668
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ja Ciebie tysz A co do tero revlona mieszanego to nie próbowałam niestety. Dam znać jakby cuś
Daj,dajarbuzika wcinam i slodko mi takNuska w terenie gania...Kawa?bo zaraz Tz wraca i obiad serwowac bedę..pożywna zupka hi hi..on nie zbyt takowa lubi na pocieszenie nalesniki usmazyłam ale nie po mexykansku...te zrobie ....

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Mam 1000
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:15   #2669
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Daj,dajarbuzika wcinam i slodko mi takNuska w terenie gania...Kawa?bo zaraz Tz wraca i obiad serwowac bedę..pożywna zupka hi hi..on nie zbyt takowa lubi na pocieszenie nalesniki usmazyłam ale nie po mexykansku...te zrobie ....

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Mam 1000
Gratulacje a ja sobie raczkuję, no cóż..... I nie mówi się o tej porze o jedzeniu bo mnie już skręca - a naleśniki uwielbiam wszystko mączno-ziemniaczane jest pycha - kopytka, kluski śląskie, pierogi, pyzy - mniam Ale oszczędzam się, muszę te 2 kg zrzucić, wczoraj rowerek, dziś chyba też, niezła laska będę
Kawy już 2 piłam, na dziś basta!!!!!

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-21 o 13:19
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:28   #2670
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Gratulacje a ja sobie raczkuję, no cóż..... I nie mówi się o tej porze o jedzeniu bo mnie już skręca - a naleśniki uwielbiam wszystko mączno-ziemniaczane jest pycha - kopytka, kluski śląskie, pierogi, pyzy - mniam Ale oszczędzam się, muszę te 2 kg zrzucić, wczoraj rowerek, dziś chyba też, niezła laska będę
Kawy już 2 piłam, na dziś basta!!!!!
Jeszcze troche i wstaniesz z kolanek oj ja mączne tez lubie...i bonte..mnie gubi..wariata uwielbiamdobra stop..nie o jedzeniustosujesz ten thiospot?są rezultaty?

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Zadomowienie..fajnie brzmi..nie ma jak w domku cosmelanowym:gadu ly:....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.