Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 21:23   #2701
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A wieczór panieński kiedy będzie?Miszelka obiecałaśFacet na rurze to byłby widok

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



Włoski tylko mam ciemne ale lico białe wrrr

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------


U mnie już po burzy ale od jakiegoś czasu wizaż mi się buntujeakurat teraz jak znalazłam fajne laskiIdę do wanny spa sobie zrobićBuuuziaki Plameczki
Mnie tez szwankuje och ja tez dzis peeling ciałka zrobilam i czuje sie jak nowo narodzonaMam nadzieje ze bedzie ten wieczorek i wszystkie sie zbierzemy Lece wlosiska suszyc bo mi grzywa na oczy spada

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Michell mało mam czasu ostatnio na wizaż i zagladam sporadycznie. Staram się też jak najmniej myśleć o plamach. Smaruje się filtrem, słońca się dalej boje ale staram się jakos to opanować w końcu lato idzie nie da się nie wychodzić tym bardziej że mam malucha w domu. Nie smaruje niczym plam a ty? bałam się po naszej dyskusji chyba w marcu jeszcze
Lapi dla mnie zwykła bioderma jest za ciemna. Kolor tej AR jest znacznie lepszy dla mnie. czy ty uzywasz coś na nią?bo pisałyście że destabilizuje się z kolorowymi. Ja bym chciała róż. Można?

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Lapi ja dziś też piwko i film i już doczekać się nie moge na ten relaks
Miłego oglądania i picia
synusia moze?tez mam 4 latka teraz nie smarowałam niczym tylko flavo c serie na noc..ale od niedzieli raz w tyg neostrada na czoło sie mażnęJak tam dieta?trzymasz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
nom to ja jestem na topie - bladzioch na maxa
Miszka tez marzy mi się leżenie do góry brzuszkiem, ale to chyba dopiero na urlopie, jutro sadzimy z córka kwiatki, jakies rolki, w niedziele żużel i znów do pracki
takie życie, na basen też pojade bo karnet się marnuje
zbieram sie dziewczynki, do wieczora moze, jak któras będzie
Śliczna ta Twoja córeczka Ty to mama cool..rolki żuzel kwiatuszki to tysz lubim a z plywaniem mam problem 3 metry przepłyne i zadek mi na dno leciUciekam śpiuchnac..tyle sie tych lachonów na rurach naogladałam szukając czegos dla Ewelinki ze sny to mam dzisiaj..hm..jak po Buczusiowym Tabaxie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:10   #2702
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

patika

Lapi dla mnie zwykła bioderma jest za ciemna. Kolor tej AR jest znacznie lepszy dla mnie. czy ty uzywasz coś na nią?bo pisałyście że destabilizuje się z kolorowymi. Ja bym chciała róż. Można?

......................... ......................... ................


patus , mieszam Bioderme z baza Sephory czasami ,mam nadzieje ,ze to jej nie destabilizuje ....sama Bioderma jest fajna ale jak sie polozy jedna warstwe , wchlonie i jest ok ale jak juz sie polozy druga i trzecia to sie klei i tlusta jest i juz mi sie to nie podoba , dlatego mieszam z ta baza i jakos zdecydowanie lepiej twarz wyglada ....

generalnie te wszystkie filtry doprowadzaja mnie do szalu codziennie

......................... ......................... .............

a tak w ogole to dzien doberek ...moje piekne plany wczorajsze zlegly ....zadnego winka i filmu nie bylo ....za to poczytalam swietna ksiazke i poszlam o 22 grzecznie spac ....

teraz kawusia i popracowac troszke trza ....a popoludniu firmowy piknik

milego dnia zycze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 19:15   #2703
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Bry SłonkaWróciłam z pracki i poszłam na Festiwal Zupy.Kobietki co ja jadłam!Zupę krem z.....zielonej sałaty....pychotaDr uga to zupa z soczewicy niby czerwonej a zupa była zielonatrzecia to zupa gruzińska...baaaardzo fajna a na koniec był chłodnik z melona z mięsem z krabów....odlotowy szkoda że przepisów nie dająa za chwilkę idziemy z Rodzinką na Błonia na Festiwal Muzyki Filmowej...dziś Władca Pierścieni.Szkoda że tak daleko mieszkacie(niektóre)bo to fajne przeżycie

Miszuś dziś uzyłam podkładu LRP i jest taki sobie ale ponoć plamy się tak nie rzucały dziś w oczy ale trochę ciężki dla mnie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 21:32   #2704
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej słoneczka Lapi prawda ze z bazą make up jest sto razy lepszy..trik zaobserwowałam jak mi paszczę malowali..i faktycznie raz ze lepiej sie rozprowadza,dwa dłużej trzyma makijaz...Szatanka ileś Ty tych zup wciągłaJa skubnełam sajgonke od Tz-ta..taka sobie..Moje podniebienie bardziej w klimatach włosko-greckich sie odnajdujedo łózka-z leksza padnięta jestem buziole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 09:46   #2705
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelka troszkę bo tam tylko powiedzmy degustacja jestSajgonkiuwielbia m wręcz ale są za tłuste więc za dużo się nie powinno tego jeść
Ja bazy pod makijaż nie stosuję...może faktycznie warto
Miłego dnia LaseczkiJadę do Mamy na obiad
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:55   #2706
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Miszelka troszkę bo tam tylko powiedzmy degustacja jestSajgonkiuwielbia m wręcz ale są za tłuste więc za dużo się nie powinno tego jeść
Ja bazy pod makijaż nie stosuję...może faktycznie warto
Miłego dnia LaseczkiJadę do Mamy na obiad
Warto,warto..mam baze clarinsa,EL i ta AA(podwójnie)makija z lepiej wyglada zdecydowanie!!!! Tłuste sajgonki są?mnie sie takie suche wydawały(podobne cos do naszego krokieta)...ale masz fajnie ..z obiadkiem u mamy mnie mamusia za to ciasta podesłałamniam a boczki kwiczą..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:44   #2707
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek jak weekendziak mija wam ? ....u mnie 30 st , caly dzien slonko swiecilo pieknie a teraz sie chmurki zbieraja i pewnie znow burza bedzie ....

na noc sie cosmelanem 2 smarnelam i pierwszy raz po nim skora poki co mi nie schodzi i nawet nie bylam czerwona rano a leciutko skorka pod oczkami podrazniona , chyba sie gebucha przyzwyczaja jednak yupi!!! ....albo to tak na chwile tylko ....ale buzke mam ladna dzis yacie , jak po liftingu ....

milego wieczorka
winko , serek i winogronka , dzis o ye
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:43   #2708
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
doberek jak weekendziak mija wam ? ....u mnie 30 st , caly dzien slonko swiecilo pieknie a teraz sie chmurki zbieraja i pewnie znow burza bedzie ....

na noc sie cosmelanem 2 smarnelam i pierwszy raz po nim skora poki co mi nie schodzi i nawet nie bylam czerwona rano a leciutko skorka pod oczkami podrazniona , chyba sie gebucha przyzwyczaja jednak yupi!!! ....albo to tak na chwile tylko ....ale buzke mam ladna dzis yacie , jak po liftingu ....

milego wieczorka
winko , serek i winogronka , dzis o ye
My własnie wrócilismy z festynu i zdązylismy przed deszczem...A tak jak buzka sliczna to i wysublimowane smaki..polej kobieto..chyba tez sobie drinka zrobie..jak nospa nie pomaga w te dni,przed, nie lubie kobiecości...Sprawdziłam. .jestes młodsza dziecko o całe 4 latka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:10   #2709
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek laseczki śliczne
Miszka kokietnko - jakie boczki?
ale szkoda ze już po weekendzie tak fajnie było
no cóż, a teraz z rana kawka i ploteczki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:11   #2710
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Sprawdziłam..jestes młodsza dziecko o całe 4 latka
......................... .........................
to tak a propos tego "dziecka"


witam w nowym tygodniu , to kawusia i do pracki marsz

normalnie zaczynam lubic cosmelan2 , skorka nie schodzi drugi dzien po posmarowaniu i buzka nadal pikna ....tak to sie da zyc
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:14   #2711
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski...KAWA?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 07:14   #2712
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszuś jakbyś nie zdążyła przed deszczem to miałybyśmy tu Miss mokrego podkoszulka

Stosowałabym jakąś bazę ale nie mam już na to czasu.Rano myję buźkę nakładam miejscami Auriderm potem flavo c potem filtr,podkład i puder.I muszę czekać zeby mi sie to po kolei wchłonęłoJak jeszcze coś dodam to zeby zdążyć do pracy musiałabym wstawać o północyA ja jednak lubię spać
A właśnie któraś stosuje flavo?Bo mnie się wydaje że jestem po nim czerwona tzn plamy na polikach mi się buraczą
Ide wieszać pranie i do pracki lecę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:22   #2713
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
Sprawdziłam..jestes młodsza dziecko o całe 4 latka
......................... .........................
to tak a propos tego "dziecka"


witam w nowym tygodniu , to kawusia i do pracki marsz

normalnie zaczynam lubic cosmelan2 , skorka nie schodzi drugi dzien po posmarowaniu i buzka nadal pikna ....tak to sie da zyc
tak mi mów
normalnie zakupie cosmelan ale sam krem i będe tez piekna
Wiinnii opowiadaj jak Tobie po cos2?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:28   #2714
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuśka,Lapi,Magda wysyłam próbaski..TZ własnie wziął ze sobą..Szatanka nie podałaś adresu to....Laski ja myję paszczę od jakiegos czasu SVR kostka do mycia buzi Lysanel pain...super oczyszcza..a pózniej dopiero tonik i reszta kosmetykówFlavo mnie nie uczula..nie mam plam..a masz Szatanko serum czy kremik..no i serum 15 czy 8%?...Ta bioderma co Wam wysłałam.,przypomina filtr..tłusta..ale ma zabezpieczenie dobre to warto wetrzec..Dzis spałam z Neostrada na czole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:59   #2715
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka z którą neostratą?
żel czy krem
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:12   #2716
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pies mi zeżarł pedzel do pudru no bosko psia mać!!!!i czym ja sie bede pędzlowac buuuu

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Miszka z którą neostratą?
żel czy krem
Żel..a co który lepszy?kurcze musze czyms smarowac..bo do jesieni tak daleko jak sie czujesz Cati?byłas na usg?wiecie co bedzie?zdradz cioci Michellce a imiona?masz jakies upatrzone?

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
tak mi mów
normalnie zakupie cosmelan ale sam krem i będe tez piekna
Wiinnii opowiadaj jak Tobie po cos2?
Nuśka poslałam Ci Obsesion Calvina Kleina..cięzki perfum..stawiany ciągle w czołowce kultowych zapachów..na wieczór..odrobinka..na synusia hi hi...zwrócisz uwage napewno..ale powtarzam ilosc śladowa Winni to po dostanie paskuda..nic nam nie pisze jak po cosmelanku
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:23   #2717
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć laseczki nie pisałam w weekend, bo gości miałam, fajnie było, tylko pogoda taka średnia ( u nas to już standard, że na weekend się psiańczy aura) Miszka - Ty to masz przygody - żeby pies zeżarł pędzel kto słyszał takie rzeczy Herbatkę pijemy?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:30   #2718
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć laseczki nie pisałam w weekend, bo gości miałam, fajnie było, tylko pogoda taka średnia ( u nas to już standard, że na weekend się psiańczy aura) Miszka - Ty to masz przygody - żeby pies zeżarł pędzel kto słyszał takie rzeczy Herbatkę pijemy?
no zobacz a u mnie było pięknie, słonecznie czyli tfu tfu
Mallaa kawusie poproszę
Miszelko znam ten zapach, fajnie będzie ale synek jeszcze nie teraz
leń jestem, nie chce mi się znów pieluch i tych rzeczy, Twojego takiego gotowego 4 latka to z chęcią poprosze
Dzięki za niespodzianki, kochana jesteś że tak o nas myślisz
a właściwie jak pieseczki malutkie, zdaje się ze się sunia niedawno oszczeniła?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:50   #2719
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć laseczki nie pisałam w weekend, bo gości miałam, fajnie było, tylko pogoda taka średnia ( u nas to już standard, że na weekend się psiańczy aura) Miszka - Ty to masz przygody - żeby pies zeżarł pędzel kto słyszał takie rzeczy Herbatkę pijemy?
wode z cytrynka popijam uhm wsciekła jestem na psiaka,moze myslał,ze to jego ogon Nuska szczeniaki wydanejuz tego nie chce przechodzićryczałam jak dziecko i tak mnie tęsknota za nimi łapała za serce ze..ech szkoda gadać..człowiek sie przywiązuje a małe to jeszcze takie pocieszne zostawic nie mogłam bo jeden wilczur na dworze,mała w domu..starczy i tak mam co po niej tej sierci sprzatac...ogólnie ta rasa shit-zu jest kochana,spokojna,nie hałasliwa,mądra..taka przytulanka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 08:59   #2720
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
wode z cytrynka popijam uhm wsciekła jestem na psiaka,moze myslał,ze to jego ogon Nuska szczeniaki wydanejuz tego nie chce przechodzićryczałam jak dziecko i tak mnie tęsknota za nimi łapała za serce ze..ech szkoda gadać..człowiek sie przywiązuje a małe to jeszcze takie pocieszne zostawic nie mogłam bo jeden wilczur na dworze,mała w domu..starczy i tak mam co po niej tej sierci sprzatac...ogólnie ta rasa shit-zu jest kochana,spokojna,nie hałasliwa,mądra..taka przytulanka
nom, uwielbiam ta rasę, takie słodziaki kochane, ale mam kota w domu, tez szkodnik domowy, perfumki niedawno mi stłukła ale to akurat ok, niezbyt mi sie podobały a że były od TŻ to musiałam sie prysnąć czasami
ale jak mi malibu ze stołu zrzuciła to juz takie fajne nie było
czym Ty się katujesz - woda z cytryną, brrrrrr
ja mam colcę
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:00   #2721
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O tak - woda z cytrynką to jest to bo te wszystkie smakowe gazowańce to słodycz straszna. A pijesz gazowaną?bo ja tak, kiedyś nie mogłam takiej przełknąć, ale jakoś TŻ mnie przekonał
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:12   #2722
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

wole lekko zmineralizowaną.kurcze musze sie nawilzac bo tych kaw chlapie duzo,herbaty raczej nie pije,kolorowe napoje tez nie..tymbark jedynie..albo jakis pomaranczowy z miążem(uwielbiam)a potem to musze biogal wciagać.Malibu och kocurek paskuda napilabym sie lubiem kokosyNuśka pigm smarujesz?bedziesz smarowac?ja dzis na noc mazne czoło!!! raz w tyg tak bede robic..a za dnia tona Roca Ewelinke wcieło,a mnie sie chce panieńskiegomogłybysci e raz wieczorek poswiecic na damskie klikanie z butelka przy myszce
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:20   #2723
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
wole lekko zmineralizowaną.kurcze musze sie nawilzac bo tych kaw chlapie duzo,herbaty raczej nie pije,kolorowe napoje tez nie..tymbark jedynie..albo jakis pomaranczowy z miążem(uwielbiam)a potem to musze biogal wciagać.Malibu och kocurek paskuda napilabym sie lubiem kokosyNuśka pigm smarujesz?bedziesz smarowac?ja dzis na noc mazne czoło!!! raz w tyg tak bede robic..a za dnia tona Roca Ewelinke wcieło,a mnie sie chce panieńskiegomogłybysci e raz wieczorek poswiecic na damskie klikanie z butelka przy myszce
pomarańczowy z farfoclami tez uwielbiam, szczególnie jak trochę campari jest w środku i 2 kostki lodu
nie smaruje
ale w sumie nie wiem dlaczego, chyba czas zacząc znów, ale raz w tyg. to może być mało, chyba wróce do systemu - co drugi dzień
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:27   #2724
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=jedynusia;12452899]pomarańczowy z farfoclami tez uwielbiam, szczególnie jak trochę campari jest w środku i 2 kostki lodu
nie smaruje
ale w sumie nie wiem dlaczego, chyba czas zacząc znów, ale raz w tyg. to może być mało, chyba wróce do systemu - co drugi dzień[/quoteno to ja dwa razyuf bylam w sklepie i na lodach z małym..gorącoa w aucie to juz na wiór sie mozna wysuszyć..przeraza mnie solarka w takie upały a ja tak czy siak zaczynam od 2 min..a najdluzej to 7 byłam co w praktyce oznacza maślanka na ...jej jak laski po 20 min tam wytrzymuja i żywe wychodzą mnie by niczym Anielke z powieści Prusa wyciagneli....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:37   #2725
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kurde ucieło mi tekst musze od nowu pisać buuuuuuuuuuu

Miszka w środę jadę do gina ale nie wiem czy to nie za wczesnie żeby wiedział. Mojej kumpeli powiedzieli że będzie mieć dziewczynkę a urodził się chłopak bo dzieciątko do usg odwracało się tyłem
Jesli będzie dziewczynka to Wiktoria a chłopak to Szymek.

Co do wody z cytryną to dłuższe picie może podobno powodować przebarwienia. Gdzieś kiedys wyczytałam

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

A propo solarium była to jedna z moich pierwszych prac podczas studiów żeby na szkołę zarobić.
Miałam jedną stałą spalona klientkę która przychodizła 2 razy w tyg na 20 lub 30 min i zostawiała mi kałużę potu okropieństwo
Miałam też kumpelę która jak mówiła że dawno nie była na solarium to oznaczało to ok 2, 3 dni
Dzisiaj jest cała w piegach

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Co do neostraty nie wiem która lepsza ale pytam się Miszka którą stosowałaś bo zanim zrobię cosmelan to chciałam też to wypróbować.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:40   #2726
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kurczę, wywalało mnie ze strony
Miszelko - ja też nie wiem jak można w solarium tyle wytrzymać ja w zasadzie to tylko przed ślubem byłam, a jak pierwszy raz szłam to wzięłam koleżankę ze sobą, bo mam klaustrofobię i solarium kojarzy mi się tylko i wyłącznie z trumną, kazałam jej trzymać mnie za rękę, nawet myśl jednej nieopalonej kończyny mnie nie powstrzymała no i do tego smród palącej się skóry i włosów na niej - MAKABRA!

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

co??? ????????????:confuse d: plamy od wody z cytryną nie dobijaj nas catherine to od czego te plamy nie powstają w takim razie? toż to oszaleć można
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:01   #2727
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Kurde ucieło mi tekst musze od nowu pisać buuuuuuuuuuu

Miszka w środę jadę do gina ale nie wiem czy to nie za wczesnie żeby wiedział. Mojej kumpeli powiedzieli że będzie mieć dziewczynkę a urodził się chłopak bo dzieciątko do usg odwracało się tyłem
Jesli będzie dziewczynka to Wiktoria a chłopak to Szymek.

Co do wody z cytryną to dłuższe picie może podobno powodować przebarwienia. Gdzieś kiedys wyczytałam

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

A propo solarium była to jedna z moich pierwszych prac podczas studiów żeby na szkołę zarobić.
Miałam jedną stałą spalona klientkę która przychodizła 2 razy w tyg na 20 lub 30 min i zostawiała mi kałużę potu okropieństwo
Miałam też kumpelę która jak mówiła że dawno nie była na solarium to oznaczało to ok 2, 3 dni
Dzisiaj jest cała w piegach

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Co do neostraty nie wiem która lepsza ale pytam się Miszka którą stosowałaś bo zanim zrobię cosmelan to chciałam też to wypróbować.
Caterinko piekne imie dla dziewczynki - moja tez ma tak na imie
ale Wiktorie mają charakterek, oj mają
przyznam się wam do czegoś - musze iśc do solarium bo poprostu strasze
pójde raz do stojącego, wyłącze lampy na buźke i naprawde wezmę jakąs folie albo cóś
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:57   #2728
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Nuśka,Lapi,Magda wysyłam próbaski..TZ własnie wziął ze sobą..
......................... ......................... ......................... ......................
DZIEKI , kochana jestes ...juz nawet zapomnialam ...

w moim miescie w koncu mozna kupic kosmetyki Biodermy , mleczko hydrabio w piatek kupilam i teraz kremik musze ale no wlasnie probaskow w aptece brak .....

ale mam lato fajne dzis , za chwile 3 raz sluzbowo na miasto lece to mi ta pogoda bardzo pasi tylko slonka siem bojem ale filtruje za kazdym razem Bioderma kolorowa dzis i mysle ,ze slonko mnie nie widzi

Miszka naprawde zaczynam twierdzic ,ze cos 2 jest oki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 12:20   #2729
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati neostarade mam zel,packam dla wykorzystania tubki,ale gorąco namawialabym Cie przed cosm na pigmanorm...po urodzeniu!!!! Nikola,Marcel to moje szkraby..Malla z łapka poza solarka hi hi..och a pomyslęc sobie o scenie z 3 częsci Oszukac przeznaczeniebędąc w srodku Nuśka na stojacym trudno wytrzymac z rękoma w górze..zasłaniając jeszcze czymkolwiek twarz..ręce mdleją juz lepiej sie położyć..folia aluminiowa na buzke i na to koszulka..lampy wyłączone na buzke..Lapi pewnie tez skoncze na cosm..póki co zwlekam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 12:39   #2730
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cati neostarade mam zel,packam dla wykorzystania tubki,ale gorąco namawialabym Cie przed cosm na pigmanorm...po urodzeniu!!!! Nikola,Marcel to moje szkraby..Malla z łapka poza solarka hi hi..och a pomyslęc sobie o scenie z 3 częsci Oszukac przeznaczeniebędąc w srodku Nuśka na stojacym trudno wytrzymac z rękoma w górze..zasłaniając jeszcze czymkolwiek twarz..ręce mdleją juz lepiej sie położyć..folia aluminiowa na buzke i na to koszulka..lampy wyłączone na buzke..Lapi pewnie tez skoncze na cosm..póki co zwlekam
Miszka 3 minutki dam radę, a dłuzej i tak nie wytrzymam
nie położe sie po kims, taki głupol ze mnie
folia, koszulka moze tona filtru hi hi ale będzie ubaw
ale mam tak koszmarnie białe nogi ze nie ma rady
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.