Gotowe na wszystko".Nareszcie!! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 08:57   #1021
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez natii4
Yyyyyyyyyyy
znowu ktoś rzucał spoilerami.
i o to mi chodzi.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:09   #1022
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
no fakt, łezka się zakręciła, ale na końcu wyglądała jakby jej wiadro wody na twarz wylali, tak nienaturalnie...
I straszne jej żyły wyszły na czoło Musiała się wczuć w rolę.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:11   #1023
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Oj, Susan strasznie dzisiaj pod koniec wyglądała... To zresztą tylko potwierdza fakt, że brunetki i szatynki nie powinny płakać, bo odstraszają
Bzdura
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:17   #1024
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Naprawdę świetna scena, łez w oczach miałam wiadro (
Biedna Susan, wiem co musiała czuć...
Po mału Gabriele mnie wkurza.. WIelka sex bomba.. eh
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:19   #1025
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Bzdura
bzdura to mało powiedziane
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:26   #1026
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

a może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ten pan zamknięty w piwnicy nie jest już związany? coś musiałam przegapić :0 wcześniej miał na dłoniach solidne skórzane kajdanki..

co do ostatniej wczorajszej sceny to ja chyba jakaś niewrażliwa jestem ale dla mnie było to wszystko strasznie wyolbrzymione.. jakieś takie nieprzekonujące..
w ogóle te odcinki były dla mnie trochę mdłe.. najlepiej oglądało się Gabi i scenki z pubu ..a reszta taka sobie.. no ale może się coś rozkręci
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:38   #1027
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Ja nie przepadam za Susan, więc nie było mi jej żal. Uważam, że przegięła dając pieniądze Zacowi. Wszystko przez jej manipulacje, zawsze mogła znależć inne rozwiązanie, aby "chronić" Julie. Oczywiście takie jest moje zdanie Poza tym uwielbiam Gabrielle Naprawdę uwielbiam
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 09:42   #1028
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Mnie ostatnio źle się robi jak patrzę na Susan - wychudzona taka, że aż mnie odrzuca. Jest chyba jeszcze chudsza niż w pierwszej serii Gotowych..

Za to Lynette niezły miała ten biały kostiumik Sama chciałabym taki I ta scenka w barze

Bree - szkoda mi tej kobiety, ten głupi pigularz się do niej dostawia Ciekawe czy ona odkryje, że to on zabił Rexa? Mam nadzieję, że Bree dowie się prawdy i wtedy tego pigularza
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:42   #1029
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Ja nie przepadam za Susan, więc nie było mi jej żal. Uważam, że przegięła dając pieniądze Zacowi. Wszystko przez jej manipulacje, zawsze mogła znależć inne rozwiązanie, aby "chronić" Julie. Oczywiście takie jest moje zdanie Poza tym uwielbiam Gabrielle Naprawdę uwielbiam

Zgadzam się z Tobą w 100%!!! Wreszcie dostała to, na co zasłużyła. Sama mieszała i wtrącała się w życie innych i wreszcie przyszła kryska....
Natomiast Gabriele jest rewelacyjna po prostu kocham ją
Co do Bree, to wyglądała jak potwór na cmentarzu jak się wściekła na męża!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:08   #1030
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Smile Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

A ja uwielbiam Breechociaż tego pigularza ty bym...wrrrrr.Wkurza mnie niesamowicie, psychopata.Wydawało mi się po reklamie że ją zgwałcił i od razu przyszło mi do głowy to, iż Bree mogłaby być w ciąży(potem to odkryć)...o zgrozo.....co to ja wymyślam.Pozaty m Lynett była świtna w tych odcinkach.Z tym kostiumem i baremmm...super.I na końcu też się łezka zakręciła w oku...szkoda mi tej Susan.
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:10   #1031
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Zgadzam się z Tobą w 100%!!! Wreszcie dostała to, na co zasłużyła. Sama mieszała i wtrącała się w życie innych i wreszcie przyszła kryska....
Natomiast Gabriele jest rewelacyjna po prostu kocham ją
Co do Bree, to wyglądała jak potwór na cmentarzu jak się wściekła na męża!
a nie miała powodów? Wpadła w panikę gdy zaczął w kółko mówić o July, chciała chronić córkę , choć nie twierdzę że dobrze zrobiła. Wyobrażam sobie co ja bym zrobiła będąc w takiej sytuacji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 10:15   #1032
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez agabil1
a nie miała powodów? Wpadła w panikę gdy zaczął w kółko mówić o July, chciała chronić córkę , choć nie twierdzę że dobrze zrobiła. Wyobrażam sobie co ja bym zrobiła będąc w takiej sytuacji
A co byś zrobiła na jego miejscu? On szuka syna, a ta mu kity wciska, bo chce chronić córke? No moim zdaniem to miał powód żeby się wkurzyć!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:21   #1033
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez isa666
Bree - szkoda mi tej kobiety, ten głupi pigularz się do niej dostawia Ciekawe czy ona odkryje, że to on zabił Rexa? Mam nadzieję, że Bree dowie się prawdy i wtedy tego pigularza
Pocieszę Cię - kiedyś w reklamie serialu był taki maleńki uryweczek jak Bree z okna swojego domu strzela do pigularza stojącego przed nim - już się nie mogę doczekac na ten odcinek.
W sumie kiedyś też widziałam w takiej reklamie jak mąż Lynette całuje się w windzie z jakąś panną (w I serii serialu), ale nie widziałam tego w żadnym z odcinków - przegapiłam to czy jeszcze tego nie było???

Ja chyba najbardziej lubię Lynette, bo Susan jest dla mnie zbyt roztrzepana, Bree zbyt zimna i opanowana, a Gabi zbyt pewna siebie i swojej urody, zarozumiała - nie cierpię takich ludzi.
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:22   #1034
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

A ja tak jakoś nie lubię Bree... No bo uważam, że jest dewotką, hipokrytką, zależy jej tylko na pozorach ideału (tj. żeby ludzie, którzy na nią patrzą, mieli wrażenie, że ona jest taka wspaniała, jej rodzina zresztą też), cieplejsze uczucia widzę w niej tylko może do przyjaciółek, no i teraz George'a, dzieci traktuje jak szeregowców, jest brzydka (ha, przynajmniej moim zdaniem, wygląda jak mumia z rudą peruką), nie myśli o uczuciach innych (postępowanie z dziećmi, rozkochanie w sobie George'a, kiedy chciała, żeby Rex był zazdrosny) i ma tak wąskie horyzonty, że się dziwię, że nie dostaje klaustrofobii! Uff.

Susan trochę przegięła, fakt. No i żadna kobieta nie powinna rzucać się facetowi na maskę samochodu, choćby nie wiem jak go kochała. Zwłaszcza w takim stanie. Faceci nie lubią histeryczek i już, wiem z doświadczenia.

Aha, ten wycinek, o którym pisała Angie, to wspomnienie z przeszłości, kiedy Tom chodził z taką wydrą i potem się zakochał w Lynette. Swoją drogą, ja czekam, kiedy się okaże, że on ją zdradził, bo to już wiemy z odcinka z ojcem Toma. Uuu, będzie masakra piłą łańcuchową...
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:23   #1035
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez catherinne24
A co byś zrobiła na jego miejscu? On szuka syna, a ta mu kity wciska, bo chce chronić córke? No moim zdaniem to miał powód żeby się wkurzyć!
chyba nie większy powód niż ona, do ochrony córki? oboje są rodzicami, oboje chcą dobrze dla swoich własnych dzieci. Tylko ona swoją córkę zna całe życie, kocha ją i się o nią martwi. A mechanik dopiero co dowiedział się, że jest tatusiem, i od razu w 5 min. poczuł instynkt macierzyń... to znaczy ojcowski? Dziwne troszkę
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:27   #1036
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Bruja
chyba nie większy powód niż ona, do ochrony córki? oboje są rodzicami, oboje chcą dobrze dla swoich własnych dzieci. Tylko ona swoją córkę zna całe życie, kocha ją i się o nią martwi. A mechanik dopiero co dowiedział się, że jest tatusiem, i od razu w 5 min. poczuł instynkt macierzyń... to znaczy ojcowski? Dziwne troszkę
Zgadzam się. Ech, ten Mike coraz mniej mi się podoba. Kto to widział taką klasyfikację ważności spraw? Facet powinien sobie powiedzieć, że jego rodzony syn nie jest do końca normalny, ale oczywiście męska duma nigdy nie pozwala tego przyznać, duh. Ależ on mnie wkurza...

BTW, Bruja, mamy podobny podpis.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:27   #1037
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Bruja
chyba nie większy powód niż ona, do ochrony córki? oboje są rodzicami, oboje chcą dobrze dla swoich własnych dzieci. Tylko ona swoją córkę zna całe życie, kocha ją i się o nią martwi. A mechanik dopiero co dowiedział się, że jest tatusiem, i od razu w 5 min. poczuł instynkt macierzyń... to znaczy ojcowski? Dziwne troszkę
dokładnie to chciałam napisać. Zreszta ona nie zrobiła tego perfidnie, z zimną krwią-widać było że wpadła w panikę. Potem tego żałowała
Mike też nie potrafi zrozumieć jej pobudek, w końcu Zach to nie zwykły nastolatek z normalnymi problemami.
Susan zachowała się jak kochająca matka, jej pierwszy odruch to chronić córkę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:33   #1038
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez agabil1
dokłądnie to chciałam napisać. Zreszta ona nie zrobiła tego perfidnie, z zimną krwią-widać było że wpadła w panikę. Potem tego żałowała
Mike też nie potrafi zrozumieć jej pobudek, w końcu Zach to nie zwykły nastolatek z normalnymi problemami.
Susan zachowała się jak kochająca matka, jej pierwszy odruch to chronić córkę.
Z tego co wiem, to był bardzo zakochany w jego biologicznej matce, a skoro Zack ich łączy, to chyba normalne,że nagle poczuł ten instynkt. Dla mnie nie jest to dziwne tymbardziej,że w pierwszej serii było pokazane,że bardzo kochał tamtą kobiete,a skoro to ich syn, bardzo się tym przejął. Natomiast Suzan ciągle wtrąca się w życie innych i miesza (nawet ostatnio przejeła się rolą dopiero gdy była zazdrosna,że blondi wystąpi z jej córką) także musiała ją wreszcie spotkać za to kara!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:40   #1039
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Nooo, mogła też powiedzieć Zachowi: "Nie możesz być z Julie, bo Mike to twój ojciec biologiczny, on cię adoptuje, a my bierzemy ślub, więc będziecie z moją córką rodzeństwem." Ciekawe, co by było...
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 10:46   #1040
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Na poczatku mnie strasznie draznila, ale teraz zdecydowanie najbardziej lubie Bree... Moze niekoniecznie jako osobe, ale dla mnie jest najciekawsza postacia w serialu. Susan jest glupiutka, a Gabi - zadufana seksbomba.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:57   #1041
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Ale mimo wszystko Gabrielle jakoś się zmienia na lepsze. JAKOŚ. Chociaż i tak wszyscy wiedzą, że Lynette wymiata.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:00   #1042
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Ale mimo wszystko Gabrielle jakoś się zmienia na lepsze. JAKOŚ. Chociaż i tak wszyscy wiedzą, że Lynette wymiata.
Gabi sie zdaje w zeszlym tygodniu cos madrzec zaczela, a teraz znow jakies romanse jej w glowie...

A Lynette od poczatku lubilam i ciesze sie, ze w koncu cos wiecej wokol niej zaczelo sie dziac..
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:04   #1043
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Mnie najbardziej podobaly sie wczoraj slowa Susan "Morderca swobodnie mieszka na naszej ulicy tylko dla tego, ze ty byles skazany, a ja spalilam jakis glupi dom"

Nienawidze Lynette... nie wiem czemu, ale bardzo dziala mi na nerwy od poczatku. A wczoraj jeszce caly czas rzucala mi sie w oczy szyja Bree... jak napinala miesnie, to ta szyja robila sie taka indyczo-pomarszczona...wygladalo to straszliwie- prawie jak w filmie "Ze smiercia jej do twarzy"
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:13   #1044
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Impersona
Mnie najbardziej podobaly sie wczoraj slowa Susan "Morderca swobodnie mieszka na naszej ulicy tylko dla tego, ze ty byles skazany, a ja spalilam jakis glupi dom"
ten tekst jest faktycznie super! normalnie rzuca na kolana
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:16   #1045
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Na początku serialu moja mama bardzo lubiła Susan, ale teraz nawet ona nie może jej znieść. Po prostu zachowanie Susan drażni, ale to wszystko oczywiście kwestia osobistych sympatii i antypatii Jak dla mnie jest ona zbyt roztrzepana, chaotyczna, nieodpowiedzialna mimo swojego wieku (podkreślała to nawet July wspominając jak się nią opiekowała przez długi czas). Nie jest tak, że nie mogę na nią patrzeć, oglądam jej losy z zaciekawieniem, ale nigdy dotąd nie było mi jej żal. Może mnie jeszcze poruszy, kto wie.

Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2006-03-17 o 11:20 Powód: lit.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:19   #1046
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Na początku serialu moja mama bardzo lubiła Susan, ale teraz nawet ona nie może jej znieść. Po prostu zachowanie Susan drażni, ale to wszystko oczywiście kwestia osobistych sympatii i antypatii Jak dla mnie jest ona zbyt roztrzepana, chaotyczna, nieodpowiedzialna mimo swojego wieku (podkreślała to nawet July wspominając jak się nią opiekowała przez długi czas). Nie jest tak, że nie mogę jej znieść, oglądam jej losy z zaciekawieniem, ale nigdy dotąd nie było mi jej żal. Może mnie jeszcze poruszy, kto wie.
Ja też na początku lubiłam Suzan, ale teraz to się zmieniło. Tak samo z Bree, wcześniej działała mi na nerwy tą pedanterią i w ogóle jakoś nie trawiłam jej, ale teraz to moja ulubiona bohaterka
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:37   #1047
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Dobra, niech mi ktoś wymieni jakąś zaletę Bree. Bo może nie zauważyłam, ale nawet Edie wydaje mi się lepsza od niej.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:54   #1048
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Dobra, niech mi ktoś wymieni jakąś zaletę Bree. Bo może nie zauważyłam, ale nawet Edie wydaje mi się lepsza od niej.
Po co? Każdemu się co innego podoba, ja lubie Bree i nie obchodzi mnie kto jej nie cierpi, wiec nie widzę sensu w dowodzeniu komuś, że ta postać ma zalety
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:58   #1049
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Ta aktorka grajaca Bree jest swietna Powinna dostac Oskara (no dobra, za seriale nie daja, a szkoda, bo jej sie nalezy)... Do tego ma przepiekny kolor wlosow i sliczna sylwetke, mimo, ze widac na jej ciele oznaki starzenia sie, a mimo to jest piekna Ja lubie zwlaszcza u niej jak jest powazna dluzsza chwilke i tak nagle "zaklada" na twarz ten swoj dziwny usmiech
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:03   #1050
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Gotowe na wszystko".Nareszcie!!

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Po co? Każdemu się co innego podoba, ja lubie Bree i nie obchodzi mnie kto jej nie cierpi, wiec nie widzę sensu w dowodzeniu komuś, że ta postać ma zalety
Przecież nie rzucam się na was z pazurami! -_-' O jejku, mnie chodzi tylko o to, że może faktycznie powinnam patrzeć na tę postać mniej jednostronnie - chcę po prostu poznać inny punkt widzenia. Jakie niedotykalskie...
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.