Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 10:02   #631
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Formuła II jest do cienkich, miękkich i rozdwajających się paznokci, a formuła III do twardych, suchych i kruchych
No bo własnie zamówiłam sobie NT III i skład jest taki sam jak NT II więc się zastanawiam co za różnica czy używam II czy III skoro są takie same???
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:23   #632
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
No bo własnie zamówiłam sobie NT III i skład jest taki sam jak NT II więc się zastanawiam co za różnica czy używam II czy III skoro są takie same???
Na pewno sklad jest taki sam? az sama poprzegladam ulotki, ale jesli nawet i tak to na pewno roznia sie proporcjami
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:42   #633
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Na pewno sklad jest taki sam? az sama poprzegladam ulotki, ale jesli nawet i tak to na pewno roznia sie proporcjami
No właśnie problem w tym,że są identyczne Ale faktycznie, moze chodzi o proporcje. Tylko dziwi mnie to,ze one są praktycznie takie same i obie są takie mleczne.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:56   #634
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hmmmm... ciekawe to jest....
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 08:45   #635
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

I sprawdzilam, rzeczywiscie sklad taki sam jest na opakowaniach, ale jak dla mnie wlasnie kartoniki nie roznia sie niczym poza numerem II, albo III
roznicy w wygladzie/kolorze/konsystencji nie doszukiwalabym sie, bo tak jak w bezbarwnych, sa takie same NT Quicken jest ronie bezbarwny, o podobnym zapachu i konsystencji jak NT InstensiveTherapy
zdeycodwanie musza sie czyms roznic, tak jak np rozia sie plyny do tkanin do rzeczy czarnych i bialych-sklad niby ten sam, a jednak rozne dzialanie (tak mi sie skojarzylo ).
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:26   #636
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
I sprawdzilam, rzeczywiscie sklad taki sam jest na opakowaniach, ale jak dla mnie wlasnie kartoniki nie roznia sie niczym poza numerem II, albo III
roznicy w wygladzie/kolorze/konsystencji nie doszukiwalabym sie, bo tak jak w bezbarwnych, sa takie same NT Quicken jest ronie bezbarwny, o podobnym zapachu i konsystencji jak NT InstensiveTherapy
zdeycodwanie musza sie czyms roznic, tak jak np rozia sie plyny do tkanin do rzeczy czarnych i bialych-sklad niby ten sam, a jednak rozne dzialanie (tak mi sie skojarzylo ).
Weszłam z ciekawości na strone NT i faktycznie II jest do paznokci kruchych, a III do suchych, ale... no właśnie czy to nie jest tylko chwyt reklamowy? Bo skoro skład jest ten sam, to nie wydaje mi się,żeby działanie było różne. Chyba się dałam nabrać
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:53   #637
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Weszłam z ciekawości na strone NT i faktycznie II jest do paznokci kruchych, a III do suchych, ale... no właśnie czy to nie jest tylko chwyt reklamowy? Bo skoro skład jest ten sam, to nie wydaje mi się,żeby działanie było różne. Chyba się dałam nabrać
NT jest raczej b dobra firma, wiec nei sadze, aby byl to chwyt reklamowy.
II jest to kruchych, rozdwajajacych sie i lamiacych, a III do twardych i kruchych, wiec jesli dziala II (a moim zdaniem naprawde dziala), to sadze, ze i III bedzie spelniala swoje zadanie
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 13:55   #638
poliska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mysle, ze nie dalas sie nabrac, ze nie chodzi tylko o sklad ale tez o proporcje a zapewne rowniez o technologie mieszania... czasami w zaleznosci od tego co po czym sie dodaje czy jak dlugo miesza, rozne rzeczy wychodza w efekcie, roznie aktywne
poza tym pomysl o szarlotce mamy/babci znalazlas gdzies ten sam smak? a przeciez ta sama maka... nawet gdy ktos wezmie same jablka i cukier i jajka i przyprawy... to samo niby ale nie do konca...
poza tym jesli chodzi o sklad to fakt, ze w przecietnym ketchupie pikantnym jest wiecej cukru niz w deserowej czekoladzie daje duzo do myslenia
III jest do lamiacych sie paznokci bo ma przede wszystkim dzialanie nawilzajace, przez co paznokcie sa bardziej elastyczne i sie nie lamia...
II jest do slabych, cienkich, rozdwajajacych sie
i wydaje mi sie ze bez sensu dla producenta wlasnie byloby robienie kilku typow odzywek gdyby sie niczym nie roznily bo musi produkowac inne opakowania... robic wiecej reklam i takie tam...
poliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:58   #639
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez poliska
mysle, ze nie dalas sie nabrac, ze nie chodzi tylko o sklad ale tez o proporcje a zapewne rowniez o technologie mieszania... czasami w zaleznosci od tego co po czym sie dodaje czy jak dlugo miesza, rozne rzeczy wychodza w efekcie, roznie aktywne
poza tym pomysl o szarlotce mamy/babci znalazlas gdzies ten sam smak? a przeciez ta sama maka... nawet gdy ktos wezmie same jablka i cukier i jajka i przyprawy... to samo niby ale nie do konca...
poza tym jesli chodzi o sklad to fakt, ze w przecietnym ketchupie pikantnym jest wiecej cukru niz w deserowej czekoladzie daje duzo do myslenia
III jest do lamiacych sie paznokci bo ma przede wszystkim dzialanie nawilzajace, przez co paznokcie sa bardziej elastyczne i sie nie lamia...
II jest do slabych, cienkich, rozdwajajacych sie
i wydaje mi sie ze bez sensu dla producenta wlasnie byloby robienie kilku typow odzywek gdyby sie niczym nie roznily bo musi produkowac inne opakowania... robic wiecej reklam i takie tam...
Świtny przykład z tą szarlotką
A nawiasem mówiąc to mam cichą nadzieje,że ta odżywka mi pomoże!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 01:58   #640
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez naila
Ufff Adzia2, a już myślałam, że to tylko tak u mnie
Młodaa, ja mam stale pomalowane paznokcie, jeśli nie lakierem, to odżywkami samymi. Czasem robię przerwy, zwłaszcza teraz, keidy mam mocniejsze paznokcie Taki efekt zażółcenia zaobserwowałam tylko po NT. Ale tam płakać z tego powodu nie będę - mam mocniejsze pazurki

Wisla3 polecam Gosiek1500.
Niestety w moim przypadku żółe paznokcie to jedyny efekt po Nail Teku
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:58   #641
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez adzia2
Niestety w moim przypadku żółe paznokcie to jedyny efekt po Nail Teku
Na mnie najlepiej podziałał NT Intensive Therapy II, Foundation nic.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 09:59   #642
Fatsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
I sprawdzilam, rzeczywiscie sklad taki sam jest na opakowaniach, ale jak dla mnie wlasnie kartoniki nie roznia sie niczym poza numerem II, albo III
roznicy w wygladzie/kolorze/konsystencji nie doszukiwalabym sie, bo tak jak w bezbarwnych, sa takie same NT Quicken jest ronie bezbarwny, o podobnym zapachu i konsystencji jak NT InstensiveTherapy
.
Po waszych postach sama polecialam sprawdzic moje nail tek'i. I u mnie sa duze roznice w skladzie. III ma duzo wiecej skladnikow niz II, choc niektore sie powtarzaja. Poza tym II jest przezroczysta a III mleczna, II po pomalowaniu nadaje paznokciom piekny blysk (wygladaja jak po zelu), po III sa matowe i mam wrazenie ze lekko klejace. Najlepsze efekty mam jak najpierw naloze III a potem pomaluje II, wtedy II super sie trzyma a paznokcie sa pieknie blyszczace.
Oba preparaty kupowalam na allegro u dwoch roznych sprzedawcow.
Fatsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:42   #643
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Fatsia
Po waszych postach sama polecialam sprawdzic moje nail tek'i. I u mnie sa duze roznice w skladzie. III ma duzo wiecej skladnikow niz II, choc niektore sie powtarzaja. Poza tym II jest przezroczysta a III mleczna, II po pomalowaniu nadaje paznokciom piekny blysk (wygladaja jak po zelu), po III sa matowe i mam wrazenie ze lekko klejace. Najlepsze efekty mam jak najpierw naloze III a potem pomaluje II, wtedy II super sie trzyma a paznokcie sa pieknie blyszczace.
Oba preparaty kupowalam na allegro u dwoch roznych sprzedawcow.
Nail Tek Foundation II i Nail Tek Foundation III są obie mleczne
A jeżeli chodzi o skad, to nie wiem, jakie są proporcje, ja na buteleczce nie mam tego napisanego
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:55   #644
Dominique_
Raczkowanie
 
Avatar Dominique_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 45
GG do Dominique_
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja zakupiłam Foundation II jakiś czas temu. Paznokcie miałam w marnym stanie. Zrobiłam kurację tygodniową i po niej stwierdziłam że przydałoby się zrobić kolejną. Po 2 tyg. było znacznie lepiej, przez jakiś czas stosowałam jako podkład profilaktycznie. ostatnio jednak jeden paznokieć pękł nieco z boku i chyba znów należy zrobić tygodniówkę. Zauważam po niej poprawę. Nie nalezy oczekiwać niesamowitych rezultatów (jak we wszystkim z resztą), ale ja widzę róznicę i nadal będę je pielęgnowac , zwłaszcza że niebawem dołożę Int. Therapy II bo już czekam na paczkę . Jestem z tych typów co cenią sobie własne paznokcie, żadnych sztucznych, nie muszą być bardzo długie ale własne a Nail Tek pomaga mi w tym aby ładnie wyglądały pomalowane. Jak zacznę stosowac do tego Int. Therapy to napiszę jakie są efekty.
pozdrawiam
Dominique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:10   #645
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Fatsia
Po waszych postach sama polecialam sprawdzic moje nail tek'i. I u mnie sa duze roznice w skladzie. III ma duzo wiecej skladnikow niz II, choc niektore sie powtarzaja. Poza tym II jest przezroczysta a III mleczna, II po pomalowaniu nadaje paznokciom piekny blysk (wygladaja jak po zelu), po III sa matowe i mam wrazenie ze lekko klejace. Najlepsze efekty mam jak najpierw naloze III a potem pomaluje II, wtedy II super sie trzyma a paznokcie sa pieknie blyszczace.
Oba preparaty kupowalam na allegro u dwoch roznych sprzedawcow.
Przezroczyste są odżywki nawierzchniowe. Natomiast mleczny kolor mają odżywki podkładowe. Dotyczy to formuły II i III (nie wiem jak z I bo tym się jeszcze nie interesowałam).
Tak więc formuła II ma dwie odzywki - mleczną i bezbarwną i tak samo formuła III.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:38   #646
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Fatsia
Po waszych postach sama polecialam sprawdzic moje nail tek'i. I u mnie sa duze roznice w skladzie. III ma duzo wiecej skladnikow niz II, choc niektore sie powtarzaja. Poza tym II jest przezroczysta a III mleczna, II po pomalowaniu nadaje paznokciom piekny blysk (wygladaja jak po zelu), po III sa matowe i mam wrazenie ze lekko klejace. Najlepsze efekty mam jak najpierw naloze III a potem pomaluje II, wtedy II super sie trzyma a paznokcie sa pieknie blyszczace.
Oba preparaty kupowalam na allegro u dwoch roznych sprzedawcow.
Fatsia, zgadza sie, Ty masz Intensive Therapy II i nie jest to to samo, co Foundation II, pierwsza-bezbarwna, druga-mleczna, jak pisala Magrest, III wystepuje takze w obu wersjach.

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Nail Tek Foundation II i Nail Tek Foundation III są obie mleczne
A jeżeli chodzi o skad, to nie wiem, jakie są proporcje, ja na buteleczce nie mam tego napisanego
zgadza sie, na buteleczkach nie ma, ale sklad jest drukowany na kartonikach
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 08:12   #647
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

kupilam wczoraj na allegro u aniutka zestaw nail tek i mam nadzieje ze chociaz troche mi pomoze... robilam tipsy jakies 3 miesiace temu i moje paznokcie nie moga dojsc do siebie od tego czasu... w sumie nigdy nie udalo mi sie zapuscic swoich w miare dlugich paznokci i mam nadzeje ze po nail tek mi sie uda .... !!napewno napisze czy jakie beda efekty !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 08:47   #648
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez justynkaa
kupilam wczoraj na allegro u aniutka zestaw nail tek i mam nadzieje ze chociaz troche mi pomoze... robilam tipsy jakies 3 miesiace temu i moje paznokcie nie moga dojsc do siebie od tego czasu... w sumie nigdy nie udalo mi sie zapuscic swoich w miare dlugich paznokci i mam nadzeje ze po nail tek mi sie uda .... !!napewno napisze czy jakie beda efekty !!

Pochwal się koniecznie efektami;-)

Ja też mam paznokcie, których nigdy nie udało mi się zapuścić.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 09:42   #649
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Fatsia, zgadza sie, Ty masz Intensive Therapy II i nie jest to to samo, co Foundation II, pierwsza-bezbarwna, druga-mleczna, jak pisala Magrest, III wystepuje takze w obu wersjach.


zgadza sie, na buteleczkach nie ma, ale sklad jest drukowany na kartonikach
Na kartonikach jest napisany skład, i jest taki sam, nie są podane ilości
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 14:37   #650
Fatsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Red face Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Pogubilam sie w tych odzywkach
W kazdym razie mam jedna przezroczysta, druga mleczna i zdecydowanie mocniejsze paznokcie
Po waszych postach troche sie przestraszylam ze kupilam podrobe ale skoro dziala to przeciez nie moze byc podroba
Fatsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:52   #651
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Sathi
ja po dwóch tygodniach Nail Tek Foundation II mogę stwierdzić że już mam o wiele mocniejsze pazurki, ta odżywka jest rewelacyjna, tak szybko podziałała i jak szybko paznokcie rosną
Robię tak: nail tek II, potem dwie warstwy llakieru kolorowego i jakiś utwardzacz.
Ja tez czekam na te odzywke podkladowa -mleczna z numerem II, ale mam pytanie . Moze Sathi mi udzieli odpowiedzi, albo ktoras z Was... No więc, wiem już, że na nia musze pomalowac paznokiec lakierem kolorowymn, bo kruz sie rpzykleja itp ok - rozumiem, ale skoro mam co dzien maziac paznokcie ta odzywka, a jets oan przeznaczona jako podklad i baza, to jak mam to robic, skoro mam koloryw lakier na paznokciu? No oczywiscie moge co dzien zmywac go, ale wyczytalam tutaj, ze przez tydzien czaus trzeba domalowywac, a nei zmywac, i dopiero w 7 dniu zmywamyi zabawa od nowa. Jak więc uzywac samej jedynej odzywki Nail tek Foundation II, bez tej przezroczystej - nawierzchniowej? Jak godzic, codzienne nakladanie na kolejne wartswy jej skoro mam koloryw lakier na pazurach? Jejku ale to skomplikowane
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:50   #652
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny troche sie niecierpliwie. Hmmm, ostatecznie moge jeszcze zamowic u tej samej alegowiczki te intensywna terapie dwa, wlasnei sie wybieram na poczte wplacic pieniadze, stad chcialbym wiedziec, czy jestem zmuszona stoswac obydwa te produkty, jak nie to jak to robic z ta foundation??
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:58   #653
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja tez czekam na te odzywke podkladowa -mleczna z numerem II, ale mam pytanie . Moze Sathi mi udzieli odpowiedzi, albo ktoras z Was... No więc, wiem już, że na nia musze pomalowac paznokiec lakierem kolorowymn, bo kruz sie rpzykleja itp ok - rozumiem, ale skoro mam co dzien maziac paznokcie ta odzywka, a jets oan przeznaczona jako podklad i baza, to jak mam to robic, skoro mam koloryw lakier na paznokciu? No oczywiscie moge co dzien zmywac go, ale wyczytalam tutaj, ze przez tydzien czaus trzeba domalowywac, a nei zmywac, i dopiero w 7 dniu zmywamyi zabawa od nowa. Jak więc uzywac samej jedynej odzywki Nail tek Foundation II, bez tej przezroczystej - nawierzchniowej? Jak godzic, codzienne nakladanie na kolejne wartswy jej skoro mam koloryw lakier na pazurach? Jejku ale to skomplikowane
Odżwyka mleczna Foundation II jest odżywką podkładową i nie nakłada się jej codziennie na kolorowy lakier Malujesz nią tylko raz na czysty paznokieć, potem dajesz 2 warstwy lakieru kolorowego i dopiero potem codziennie przez ok. tydzień po jednej warstwie odzywki nawierzchniowej (czyli Inthensive Therapy II). Jest ona bezbarwna więc nie wpływa na kolor lakieru, którym wcześniej pomalujesz paznokietki.

Jesli chcesz używać tylko Foundation, to myślę, że najlepiej będzie jak nałożysz ją na czysty paznokieć, potem lakier kolorowy i po paru dniach zmyjesz wszystko i na nowo. Jednak polecam stosować obie odzywki razem, bo efekty są zniewalające i szybsze
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:27   #654
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No właśnie, tak myslałam. Zamowilam obydwie.. No coz, przez najblizszy czas bede cierpiec na brak funduszy i kaca moralniaka - zbyt duzo cos ostatnio wydaje na kosmetyki , ale pazurki beda pięknehehe
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 17:25   #655
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Używam Nail Tek II od pół roku, jakiś specjalnych rewelacji nie widzę
silk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:32   #656
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja kupiłam, dzisija dopieor użyłam, napiszę, jak będę widziała efekty. O ile będą, a wierzę w to.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 02:35   #657
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja skonczylam jedna buteleczke przezroczystego i mleczna jest w polowie. Od tygodnia mam paznokcie bez lakieru i odpukac nic sie nie polamalo i sa dlugasne i dosyc twarde. Zawsze nosilam dlugie paznokcie, ale tak dlugich to chyba jeszcze nie mialam, no i nawet jak juz ladnie urosly, to lamaly sie z boku, a poki co po nail teku nic takiego sie nie dzieje.
teraz planuje zakup tej nowej hydration czy jakos tak, w takiej ladniejszej buteleczce. Kupie sobie II i I. Moja kosmetyczka mowi, ze te nowe sa lepsze, bo dodatkowa nawilzaja. Bede miala w czerwcu i to calkiem niedrogo, bo kolezanka przyjezdza wtedy ze Stanow i mi przywiezie. Juz nie moge sie doczekac Poki co, zaczynam drugie opakowanie nawierzchniowej dwojki.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 08:59   #658
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ash
Bede miala w czerwcu i to calkiem niedrogo, bo kolezanka przyjezdza wtedy ze Stanow i mi przywiezie.
Aaaaaleeee Ci zazdroszczę
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 21:16   #659
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kurczątko, ledwo 4 dni minęły a mi już lakier odprysnął. Zostałam, więc zmuszona zmyć odzywki i zabawa na nowo. Wierzę, że to przypadek jednostkowy spowodowany przedświatecznym sprzataniem .
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 22:30   #660
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ryba82
Kurczątko, ledwo 4 dni minęły a mi już lakier odprysnął. Zostałam, więc zmuszona zmyć odzywki i zabawa na nowo. Wierzę, że to przypadek jednostkowy spowodowany przedświatecznym sprzataniem .
albo masz tak suche i zniszczone paznokcie, ze sie nie chce trzymac odzywka. tak na poczatku mozesz miec. Ja sama uzywama od jakiegos czasu nail teka i jak sobie zrobie manicure to mam prawie tydzien. Raz robilam siostrze na wesele, ale dzien wczesniej wieczorem i rano lakier po prostu odłaził jej płatami i trzeba bylo robic od nowa.
Ozywka czy nie, to na suchych paznokciach nic sie nie bedzie trzymac dobrze.
Z reszta w tym watku ktoras wizazanka, ktora jest eskeprta od nail tekow, pisala
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.