Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic kilka kg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 09:41   #1
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461

Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic kilka kg


Witam wszystkie dziewczyny, które podobnie jak ja zdecydowały się chwilowo lub na stałe związać swoje życie z obcym krajem

Na forum dotyczącym dietetyki postanowiłam założyć wątek dotyczący odchudzania na Wyspach i nie tylko. Głównie ze względu na brak wielu polskich produktów wspomagających odchudzanie na zagranicznych półkach, ciężko jest nam utrzymać prawidłową wagę, a tym bardziej pozbyć się 'namnożonych' zbędnych centymetrów
Zagranicą możemy przecież także dostać wiele produktów niedostępnych w Polsce, a skutecznie wspomagających walkę z 'tłuszczem'
Do dzielenia się doświadeczniami oraz wszelkimi informacjami dotyczącymi zdrowego odżywiania, diet, odchudzania zapraszam wszystkie dziewczyny, które pragną zrzucić zbędne kilogramy. Do lata tuż-tuż- jestem pewna, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć sukces

Pozdrawiam gorąco

link do wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250828&h ighlight=odchudzanie+wysp ach
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2008-04-29 o 10:49
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 15:53   #2
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Witam ! Ja też ostation wzięłam się za siebie, bo od czasu kiedy przybyłam do GB również przybyło mi sporo kilogramów (o zgrozo aż 13 ) i ostatnio podjęłam walkę z nimi !!!
Co prawda we wspomagacze odchudzania o których wspominasz, nie wierzę.
Dla mnie takie 'cuda' to lekki pic, a nawet jeśli troszkę działają, to z pewnością nie są zdrowe. Chyba jednak warto zrzucić 'nadbagaz' innymi sposobami.

Ja zapisałam się na siłownie i staram się chodzić przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Prócz tego nie jedzenie po 18 (przyznaje bez bicia, że nie zawsze się udaje, ale staram się jak moge ) no i od wczoraj zaczęłam ćwiczyć tkz 6 weidera, która mam nadzieję pomoże mi się pozbyć mojego brzuszka.
Także trzymajcie kciuki!!!
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:06   #3
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

hej, Niki
ciesze sie, ze zdecydowalas sie przylaczyc
Tak naprawde chodzilo mi o wspomagacze, ktore Wam(ewentualnym kobitkom na diecie, ktore sie do mnie przylaczaja) pomogly
Wyprobowalam na sobie min Therm Line, tak wszedzie przeciez zachwalany, a mnie nie pomogl
jednak sila tkwi w silnej woli, wyrzekaniu sie tego, co najbardziej zagraza naszej sylwetce i motywacji w dzialaniu!!!

takze trzymam kciuki, zwlaszcza ze wzgledu na cwiczenia, bo ja jestem jednak leniuszkiem, jesli chodzi o TAKI ruch
a tutaj podaje jeszcze raz linka do wspomnianego wyzej watku

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250828&h ighlight=odchudzanie+wysp ach

juz dwie laseczki zdecydowaly sie przylaczyc, wiec milo widziec i Ciebie
pozdrawiam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:06   #4
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Ja tak sobie myślę że to kwestia innych konserwantów .
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:18   #5
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

i bardzo mozliwe, ze masz racje Prawde mowiac zawse staralam sie kupowac to, co mi sie wydawalo 'zdrowe', ale skads mi sie te 12 kilogramow jednak wzielo
W chwili obecnej jestem na diecie ograniczajacej posilki w ciagu dnia do 1000kcal, to dopiero moj 12 dzien, a za mna juz 3 kilogramy Wiem, ze najpierw przeciez tracimy wode, wiec nastawiam sie do tego dosc sceptycznie, ale jednak jesc 'zdrowo', a jesc ZDROWO to dwie rozne sprawy- sama sie teraz o tym przekonuje
w kazdym razie zapraszam do watku (link w wiadomosci rozpocz. ten watek), jesli jestes jednym/ jedna z nas
pozdrawiam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:19   #6
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Ja nie przytyłam ale mąż niestety bardzo .Może coś u Was podpatrzę.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:37   #7
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Ojej, to moze byc troszke ciezko, jesli maz sam nie chce zrzucic troszeczke
Ja wlasnie jestem w trakcie przekonywania swojego mezczyzny do dietki, nie ukrywam, ze jednym z moich powodow jest 'meczarnia' przy przygotowywaniu posilkow dla niego Ja na diecie z chrupkim pieczywem, a on wcina sobie w najlepsze pyszne kanapeczki ze wszystkim, albo te wspaniale , smazone miesko na obiadek...cwszystko, co sobie zapragnie ale tez przyznam, ze troszke przytyl. Trzeba to bedzie ukrocic, bo ja utone w kapiacej mi z buzi sliny, a on w nadprogramowym tluszczyku;P;P;P
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 22:00   #8
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Smile Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Witam W takim razie ja również z chęcią sie przyłączę W końcu siła tkwi w grupie ;D No i zawsze to jakos razniej:PP Powiem Wam szczerze ze troche mi ulzylo jak zobaczylam ze nie tylko mi sie tak przytylo na emigracji Bo przytylo sie dosyc sporo;p Nigdy nie bylam takim grubaskiem a teraz ciezko jest z tym zyc:P Co jakis czas w przyplywie silnej woli staram sie robic jakas dietke albo zaczynam biegac:P Ale mam dokladnie ten sam problem co moja poprzedniczka;D Facet ktory uwielbia jesc i wcale nie pomaga a wymaga... eh Ci faceci:PP No i w koncu na basen zdaloby sie pochodzic ale nigdy nie moge sie zebrac;p a do lata coraz blizej i bedzie masakra;pp Takze motywujmy sie kobitki !!! Razem na pewno sie uda;D
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:35   #9
nicoletia
Raczkowanie
 
Avatar nicoletia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Liverpool, UK
Wiadomości: 99
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Ojej, to moze byc troszke ciezko, jesli maz sam nie chce zrzucic troszeczke
Ja wlasnie jestem w trakcie przekonywania swojego mezczyzny do dietki, nie ukrywam, ze jednym z moich powodow jest 'meczarnia' przy przygotowywaniu posilkow dla niego Ja na diecie z chrupkim pieczywem, a on wcina sobie w najlepsze pyszne kanapeczki ze wszystkim, albo te wspaniale , smazone miesko na obiadek...cwszystko, co sobie zapragnie ale tez przyznam, ze troszke przytyl. Trzeba to bedzie ukrocic, bo ja utone w kapiacej mi z buzi sliny, a on w nadprogramowym tluszczyku;P;P;P

Oj skad ja to znam. Mi przybylo 13 kilo i czuje sie z tym okropnie. Ostatnio bylam na kopenhaskiej i schudlam 5kg ale w tym tygodniu mialam problemy w pracy i prawie kazdy dzien konczyl sie fast foodem i zupka chinska ;(

Moj przyszly maz moze jesc wszystko a ja staram sie gotowac tak, aby przytyl a potem mi slinka cieknie...gdzie w tym sprawiedliwosc ?

Przylaczam sie do was. Moj cel to 64 kg do konca maja. Od poniedzialku bedzie 1000kcal. 3majcie kciukasy
nicoletia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:49   #10
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

nicoletio- zapraszam do watku, raz jeszcze podaje linka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250828&h ighlight=odchudzanie+wysp ach
__________________
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:07   #11
basik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: shepton mallet (Anglia)
Wiadomości: 62
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

cześć dziewczęta ,ja też się chętnie do was przyłącze( u mnie 15 kg na plus)normalnie przerąbane w tej ANGLII,ja nie wiem czy tu jedzenie jest jakieś pompowane czy jak nigdy nie byłam jakimś chudzielcem ale wagę miałam w normie a teraz normalnie mały wieloryb,ale wziełam się za siebie i 6 kg już straciłam teraz pracuje nad resztą,mam nadzieję ,,,że mi się uda
basik71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 21:29   #12
masza221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Witam W takim razie ja również z chęcią sie przyłączę W końcu siła tkwi w grupie ;D No i zawsze to jakos razniej:PP Powiem Wam szczerze ze troche mi ulzylo jak zobaczylam ze nie tylko mi sie tak przytylo na emigracji Bo przytylo sie dosyc sporo;p Nigdy nie bylam takim grubaskiem a teraz ciezko jest z tym zyc:P Co jakis czas w przyplywie silnej woli staram sie robic jakas dietke albo zaczynam biegac:P Ale mam dokladnie ten sam problem co moja poprzedniczka;D Facet ktory uwielbia jesc i wcale nie pomaga a wymaga... eh Ci faceci:PP No i w koncu na basen zdaloby sie pochodzic ale nigdy nie moge sie zebrac;p a do lata coraz blizej i bedzie masakra;pp Takze motywujmy sie kobitki !!! Razem na pewno sie uda;D
Witam
Podobny watek wczoraj zalozylam w anglii przytylam 20 kg poprostu masakra, jedzenie tanie jak barszcz, co chwile ofert buy 1 get 1 free i tylko sie siedzi i pochlania

Ja postanowilam:
- nie jesc slodyczy
- nie pic coli
- nie jesc po 18
- aerobic 4 razy w tyg

no i zobaczymy czy wystarczy bo przytylam 20 kg !!!
masza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:44   #13
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

o kolejny watek, rosnie ich jak grzybkow po deszczu
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:28   #14
karolka2293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 150
Dot.: Nowy wątek- odchudzanie na emigracji :):):) Zajrzyj, jesli pragniesz zrzucic ki

siedzę w Niemczech 3 tyg i 2 kg za mną .. nawet nie wiem jak to zleciało i spada dalej niby jem normalnie,ograniczyłam tylko fast food,słodycze,białe pieczywo zamieniłam na ciemne ot wszystko
to chyba kwestia ruchu-w domu siedziałam przed tv i jadłam , tutaj biegam za małą,latam na spacery z wózkiem,biegam po małą i z małą do domu .. i sie bardzo cieszę,bo mam kilka kg nadwagi
karolka2293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.