Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 14:20   #4801
Filip_inka
Raczkowanie
 
Avatar Filip_inka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: różnie:)
Wiadomości: 178
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dobry wybór można ocenić po dłuższym użytkowaniu, a nie podniecać się wózkiem firmy, która ledwo co powstała i mało kto o niej słyszał i jedyne co ma zapewne dobre to marketing
http://www.krs-online.com.pl/ideo-gr...rs-907209.html
Kopiuje rozwiązania już na rynku istniejące, nawet logo łudząco przypomina konkurencję.

13kg to nie jest lekki wózek.
Firma nowa ale ci co tworza te wozki znaja sie na robocie a to ze zbieraja w kupe wszystkie zalety innych wozkow to tylko na plus dla anexa..ale niech ci ulzy moj wybor jest beznadziejny twoj lepszy..hahaa .)) nerwy w ciazy nie wskazane tym bardziej z powodu tak zalosnej dyskusji.. ja swoj wozek juz mam wiec mogę sie wypisac z tego wątku. Nie czytac jak sie spinasz glupotami.

Reszcie dziewczyn z tego watku polecam bron Boże nie odzywac sie dopoki wasz wozek nie będzie mial co najmniej dwoch lat to nie macie prawa nic polecic lub zainteresować innym rozwiązaniem niz znane oklepane wozki ktore prowadzi co druga matka w mieście... bo zaraz was skrytykuje specjalistka i zabroni wyrazic wlasne zdanie... no chyba ze bedziecie jej zadawac pytania dotyczace tego wozka ktory ona poleca wtedy bedzie zachwycona

Goodbye.. najlepszego.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ps. Naprawde az tak sie przejelas ze zadalas sobie trud sprawdzania firmy? Hehehe widac nie masz nic ciekawszego do roboty... wspolczuje i pozdrawiam
__________________
Lubiła tańczyć pełna radości tak...
Ciagłe goniła wiatr...
Spragniona życia wciaż, zawsze gubiła coś...
Nie chciała nic...
Filip_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:27   #4802
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej interesuje mnie opinia na temat wózka GRACO SYMBIO pozdrawiam
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:42   #4803
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny, bardzo proszę o zachowanie dystansu do tematu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-10-22 o 18:54
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 20:12   #4804
Ania384
Raczkowanie
 
Avatar Ania384
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 141
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A co myślicie o tym http://www.sklep-tosia.eu/babysafe-v...-classic_p2364 ?
Ania384 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:29   #4805
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ania384 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym ?
Dziecko zimowe czy wiosenne ?
Będziesz wnosić wózek ?
Jak długo planujesz go używać ? Do sklepu też ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:41   #4806
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ania384 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wygląda. Wózek klasyczny jest na pewno bardzo wygodny dla maluszka. Sprawdza się też podczas śnieżnych zim. W wózkach z kołami skrętnymi użytkownicy i tak zalecają zablokowanie przednich kół, bo podobno z takimi ruchomymi ciężko jest jechać po śniegu. No więc klasyczny jest jak znalazł. Gdy wybierałam wózek, naczytałam się, że klasyczne jadą po każdym terenie jak taran i żaden teren nie jest im straszny. Z wad jak dla mnie może być prowadzenie wózka bez skrętnych kółek. Wszędzie są dostępne wózki właśnie ze skrętnymi kółkami (markety, wózeczki do przewożenia różnych rzeczy w pracy) i myślę, że na dłuższą metę prowadzenie wózka bez takich kołek może być męczące. Ja jestem przyzwyczajona, że wszystkie takie wózki bardzo wygodnie się prowadzi. Ale pewnie jest to kwestia przyzwyczajenia, skoro mnóstwo ludzi kupuje tego rodzaju wózki Musisz wziąć też pod uwagę większą wagę i większe wymiary takiego wózka po złożeniu. Problem oczywiście znika, jeśli nie będziesz wkładała go do bagażnika lub masz wielki bagażnik. No i weź pod uwagę, czy będziesz musiała taki wózek wnosić na któreś piętro. Na pewno pojazd jest bardzo ładny i dzidziuś będzie zachwycony

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-11-03 o 16:43
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:20   #4807
jenna2202
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
ja mam Bebetto Holland, ale póki co korzystam z gondoli bo córka ma prawie 3 miesiące. Ja jestem zadowolona, gondola jest duża, córka ma sporo miejsca i myślę, że spokojnie do 6 miesięcy dojeździmy, a będzie to zima. Minusem dla mnie jest torba na zakupy, bo gdy jest załadowana (pewnie za mocno) to przy skręcie obcierają kółka. Nie wiem jak spacerówka, ale powinno być ok.
Ja korzystam z bebetto holland, przerabiałam i gondolę, i spacerówkę.
Plusy:
+duża gondola, mozna podnieśc jej oparcie pod kątem,
+pompowane duże koła, dobra amortyzacja,
+przednie koła są skrętne (początkowo było mi to obojętne, ale próbowałam jazdy z zablokowanymi i... nigdy więcej, jednak dla mnie to jest duże ułatwienie w manewrowaniu)
+spacerówka wpinana przodem i tyłem, rozkładana na płasko, ma bardzo szeroką budkę
+pasy w spacerówce trzymają stabilnie, łatwo je wyregulować
+kosz na zakupy zamykany

Minusy:
- jak poprzedniczka wspominała - jak kosz jest w pełni załadowany, to przednie koła ocierają się o materiał, mocno przy tym szeleści
- torba - niby jest ok, ale w mojej ocenie brakuje w niej jakiejś przegródki/większych kieszeni po bokach/w ogóle mogłaby być większa,
- mam wrażenie, że trochę zbyt słabo trzyma blokada oparcia w spacerówce, bo jak ktoś pomagał mi wnieść wózek i chwycił za oparcie, ze dwa razy blokada puściła (poza tymi dwoma sytuacjami nie zdarzyło się to)
-sam stelaz waży 9,4 kg - to chyba sporo? gondola 4,7 kg (to dla nas nie było żadne kryterium, ale dla kogos może stanowić spory minus, jeśli wózek trzeba wnosić po schodach)

Póki co nic więcej mi nie przychodzi do głowy, z wozka jesteśmy zadowoleni (uwzględniając stosunek jakości do ceny). Drugi raz też byśmy się na niego zdecydowali, jeżeli celowalibyśmy w ten przedział cenowy. Na codzień prowadzi się go wygodnie, lekko, jest skrętny - pod tym względem nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie wiem, jak z wagą i rozmiarami po złożeniu - dla nas ani jedno, ani drugie nie było kryterium wyboru, ponieważ w drodze do domu nie mam ani jednego schodka, a wielkość po złożeniu to dla nas nie kłopot (wypinamy jedno kółko).
jenna2202 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 18:41   #4808
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

miałam od Quinny zappa, ogólnie jestem/ byłam z niego zadowolona, plusy to:
-lekki
-zajmuje mało miejsca po złożeniu
-nowoczesny wygląd
- łatwo się go prowadzi
-małe kółka

wady:
- wysoka cena aczkolwiek za ta cenę mam super jakość
- jak dla m nie ciut za mały kosz na zakupy.

ale w ogólnym rozrachunku wózek bardzo dobry.
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 22:51   #4809
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
miałam od Quinny zappa, ogólnie jestem/ byłam z niego zadowolona, plusy to:
-lekki
-zajmuje mało miejsca po złożeniu
-nowoczesny wygląd
- łatwo się go prowadzi
-małe kółka

wady:
- wysoka cena aczkolwiek za ta cenę mam super jakość
- jak dla m nie ciut za mały kosz na zakupy.

ale w ogólnym rozrachunku wózek bardzo dobry.
A ile koszttowal twoj zapp? I czy kupowalas stacjonarnie czy przez internet? Kolezanka sie zastanawia nad jego kupnem ale nie wiem w sumie jakim budzetem dysponuje- czy jej wahania wynikaja z ceny czy moze nie jest przekonana do marki, ale z twojej opinii wynika ze nad marką wahac sie nie musi
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:15   #4810
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

kasiakluch a czy wozek nadaje sie dla noworodka?
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 09:07   #4811
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Equita Pokaż wiadomość
kasiakluch a czy wozek nadaje sie dla noworodka?
ja miałam spacerówkę , jak juz synek stabilnie siedział, Taka typowa parasolka. dla noworodków to z tej firmy chyba najbardziej chodliwy jest model moodd, zresztą gondla w każdym modeli chyba jest składana- za bardzo nie wiem, na czym to polega, ale gdzieś na forum wyczytałam, ze dziewczyny chwala taką gondolkę.

adri to było kilka lat temu, ale coś koło 550-600 zł płaciłam w stacjonarnym sklepie- wiem, że w necie można kupić taniej
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 22:40   #4812
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
ja miałam spacerówkę , jak juz synek stabilnie siedział, Taka typowa parasolka. dla noworodków to z tej firmy chyba najbardziej chodliwy jest model moodd, zresztą gondla w każdym modeli chyba jest składana- za bardzo nie wiem, na czym to polega, ale gdzieś na forum wyczytałam, ze dziewczyny chwala taką gondolkę.

adri to było kilka lat temu, ale coś koło 550-600 zł płaciłam w stacjonarnym sklepie- wiem, że w necie można kupić taniej
Dzieki za odpowiedz, w sumie taka cena jak za wozek dobrej jakosci z ktorego jestes zadowolona nie jest jakas astronomiczna Dzieki za info- przekaze kolezance ze lepiej obczajac wozeczki z quinny na necie
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 08:39   #4813
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Ja mam zappa i nie jestem z niego zadowolona. Kupiony był jako używany. Czasami nie chce się złożyć. Strasznie turkocze na każdej innej powierzchni niż galeria handlowa. Ma małą budkę. I najlżejszą spacerówką to on nie jest. Na szczęście kupiłam go za pół ceny a córka go lubi (generalnie nie lubi jeździć wózkiem). Zapp kosztuje ok 500 zł, zapp xtra ok 700 zł a xtra2 ok 1000zł.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 19:40   #4814
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Yezz Air ?

pisze w imieniu siostry. Siostra zachwycona firmą Quinny chce kupić synkowi wózek Quinny yezz Air , czy ktoś ma ten wózek? czym się różni od zwykłego modelu yezz??
Siostra mieszka w DE , ja szukałam na polskiej stronie i nie znalazłam w ogóle takiego modelu czy on jest w ogóle w polsce dostępny? ktoś coś?
jbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 12:59   #4815
Lalajka
Raczkowanie
 
Avatar Lalajka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 166
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wózkiem EVADO alu wielofunkcyjny z fotelikiem samochodowym CARLO??

Sama już nie wiem co wybrać.. Zdecydowanie musi być 3w1, cena około 1500. Polecicie coś?
Lalajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 15:05   #4816
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Nigdy bym się na taki fotelik nie zdecydowała. Poszukaj wózka za ok 1000 zł i kup porządny fotelik. Taki wózekhttp://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products _id=5990&%3CosCsid%3E i np ten fotelik http://www.bobowozki.com.pl/product_...7&%3CosCsid%3E .
Ewentualnie używany wózek i dobry nowy fotelik.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 15:44   #4817
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Yezz Air ?

Cytat:
Napisane przez jbak Pokaż wiadomość
pisze w imieniu siostry. Siostra zachwycona firmą Quinny chce kupić synkowi wózek Quinny yezz Air , czy ktoś ma ten wózek? czym się różni od zwykłego modelu yezz??
Siostra mieszka w DE , ja szukałam na polskiej stronie i nie znalazłam w ogóle takiego modelu czy on jest w ogóle w polsce dostępny? ktoś coś?
mam wiele koleżanek, co jeźdzą Quinny, ale o yezz Air też pierwsze słyszę... może faktycznie tylko za granica- jak piszesz, w niemczech jest dostepne- nie pomogę, z pewnościa minimalnie różni sie od modelu yezz popytam koleżanek, może coś wiecej będą wiedziały...
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 15:59   #4818
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lalajka Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wózkiem EVADO alu wielofunkcyjny z fotelikiem samochodowym CARLO??

Sama już nie wiem co wybrać.. Zdecydowanie musi być 3w1, cena około 1500. Polecicie coś?
Ja podobnie jak wizazanka wyżej,w życiu bym nie powierzyla życia mojego dziecka firmie krzak.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:50   #4819
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

ja kilka lat temu kupialm wozek z mothercare MOVIX i powiem Wam, ze mimo, ze jest bardo malo popularny to jestem z niego zadowolona. dzis moja mala ma 2,5 roku i powoli z niego wyrasta, szukam jakies parasolki dla niej.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 13:42   #4820
Roma1980
Przyczajenie
 
Avatar Roma1980
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 17
Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Dziewczyny pomóżcie. Jestem już zdecydowana do do marki, ale niestety nie co do modelu
Be you http://www.teutonia.com/pl/beyou-v3.html
Cosmo: http://www.teutonia.com/pl/cosmo-v3.html

Oba widziała w sklepie i oba robią świetne wrażenie. Be you jest cięższy, ale jako niedoświadczona wózkowiczka nie wiem, czy te 2 kilo to naprawdę aż taka różnica?

Czy ktoś używał i coś podpowie?
Roma1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 20:14   #4821
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez Roma1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Jestem już zdecydowana do do marki, ale niestety nie co do modelu
Be you http://www.teutonia.com/pl/beyou-v3.html
Cosmo: http://www.teutonia.com/pl/cosmo-v3.html

Oba widziała w sklepie i oba robią świetne wrażenie. Be you jest cięższy, ale jako niedoświadczona wózkowiczka nie wiem, czy te 2 kilo to naprawdę aż taka różnica?

Czy ktoś używał i coś podpowie?

2 kg to ogromna różnica, weź pod uwagę, że dziecko będzie coraz cięższe.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 23:33   #4822
Roma1980
Przyczajenie
 
Avatar Roma1980
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
2 kg to ogromna różnica, weź pod uwagę, że dziecko będzie coraz cięższe.
A zapowiada się dość spore, to fakt Chyba faktycznie skuszę się w takim razie na Cosmo. Pozostaje najprzyjemniejsze, czyli pobawienie się konfiguratorem i wybór kolorków
Roma1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 23:37   #4823
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez Roma1980 Pokaż wiadomość
A zapowiada się dość spore, to fakt Chyba faktycznie skuszę się w takim razie na Cosmo. Pozostaje najprzyjemniejsze, czyli pobawienie się konfiguratorem i wybór kolorków
Znajomi mają Cosmo i są zadowoleni
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 07:21   #4824
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez Roma1980 Pokaż wiadomość

Oba widziała w sklepie i oba robią świetne wrażenie. Be you jest cięższy, ale jako niedoświadczona wózkowiczka nie wiem, czy te 2 kilo to naprawdę aż taka różnica?
zgadzam sie, ze wozek lzejszy jest wygoniejszy, zwlaszzca gdzie dziecko juz podrosnie, TY z zakupami , w dodatku sama, to naprawde kazdy kilogram mniej sie liczy.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:18   #4825
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

My zakupiliśmy Riko Nano, zobaczymy jak się będzie sprawował. W internecie czytałam same pochlebne opinie, więc mam nadzieję że zda egzamin
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 16:30   #4826
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Kurde wszystko ladnie no ale mam problemy czasami ze zlozeniem wozka :/ zdecydowanie ciezko sie to robi. Poki co to jest minusem, aha i jeszcze daszek.. za krotki jest. Z plusow skladana gondola i niesamowita zwrotnosc w kazdym terenie. Mowa o Joolz Day

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 17:39   #4827
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

My się jednak zdecydowaliśmy na graco evo xt, na necie też w większości opinie pozytywne. Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 21:47   #4828
Roma1980
Przyczajenie
 
Avatar Roma1980
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Znajomi mają Cosmo i są zadowoleni
No właśnie szperam po wszystkich forach świata i zbyt wiele o tej marce nie znajduję. A jednak co rady z pierwszej ręki, to z pierwszej ręki A mieli też gondolę? Czy faktycznie jest taka głęboka na jaką wygląda? Zależy mi na tym, bo urodzę jeszcze zimą...o ile wreszcie przyjdzie!

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
zgadzam sie, ze wozek lzejszy jest wygoniejszy, zwlaszzca gdzie dziecko juz podrosnie, TY z zakupami , w dodatku sama, to naprawde kazdy kilogram mniej sie liczy.
Na szczęście mieszkam na pierwszym piętrze, ale faktycznie, jak nosi się ciężary, to nawet pierwsze piętro jest jak Mont Everest Zdecyduję się więc na lżejszy Cosmo
Roma1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 21:57   #4829
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez Roma1980 Pokaż wiadomość
No właśnie szperam po wszystkich forach świata i zbyt wiele o tej marce nie znajduję. A jednak co rady z pierwszej ręki, to z pierwszej ręki A mieli też gondolę? Czy faktycznie jest taka głęboka na jaką wygląda? Zależy mi na tym, bo urodzę jeszcze zimą...o ile wreszcie przyjdzie!
Tak, mieli gondolę. Dziecko urodziło się pod koniec września i wożone było w gondoli bodajże do maja. To porządna gondola, głęboka, w ogóle ten wózek to typowy czołg, duży, ciężki i na każdy teren
Jeśli chodzi o spacerówkę, to koleżanka narzekała na zbyt płytką budę, musiała dokupić taki daszek doczepiany do budy, żeby synka słońce latem nie raziło.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 22:02   #4830
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Wózek Teutonia Cosmo czy Be You

Cytat:
Napisane przez Roma1980 Pokaż wiadomość
No właśnie szperam po wszystkich forach świata i zbyt wiele o tej marce nie znajduję. A jednak co rady z pierwszej ręki, to z pierwszej ręki A mieli też gondolę? Czy faktycznie jest taka głęboka na jaką wygląda? Zależy mi na tym, bo urodzę jeszcze zimą...o ile wreszcie przyjdzie!

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------


Na szczęście mieszkam na pierwszym piętrze, ale faktycznie, jak nosi się ciężary, to nawet pierwsze piętro jest jak Mont Everest Zdecyduję się więc na lżejszy Cosmo
Jeśli wiesz ze będziesz musiała nosić wózek po schodach to absolutnie bierz najlzejsza możliwa opcje. Jak dziecko waży 4kg to jeszcze jest wszystko jedno, ale jak waży 8 czy 10 to absolutnie KAŻDY kilogram robi ogromną różnice.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.