Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 21:46   #2701
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Masz cały niniejszy wątek do dyspozycji. Z nim naprawdę łatwo zakumasz.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:50   #2702
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez masia02 Pokaż wiadomość
Moje drogie jestem tu nowa i chciała bym się dowiedzieć coś otych zakupach na truskawce przeglądałam tą stronę i nic nie kumam proszę o pomoc
Czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj! ja wpadłam w II połowie wątku i skumałam!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:53   #2703
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mam dzis okropny dzień.... zdenerwowałam się potwornie bo rano zadzwonił domofon, ale ja akurat przewijałam młodego , wiec nie bardzo mogłam tak od razu pobiec- pierwsza moja mysl- ze to tru...oczywiście nie zdążyłam , a kiedy popatrzyłam przez okno pan pocztowiec WRZUCAŁ moja małą paczuszkę bezlitośnie do samochodu..... tak więc moj Black XS poczeka sobie do poniedziałku, o ile nie jest już pachnącymi szczątkami...
Nie dziwie sie że niektóre przesyłki dochodzą w proszku...gosciu miał szczęście, że odjechał zanim chwyciłam doniczkę w celu zrzucenia mu jej na głowę z 7 pietra

paczuszkowym rzucaczom z poczty polskiej mówię stanowcze i głośne NIE!
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:56   #2704
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Popieram !!!!!!!!!!!! doniczką w nich!!!!!!!!! jak można traktować nasze paczuszki w tak bezlitosny sposób. dziewczyny trzeba donice kupować na pocztowców....
ps. chociaż mój pan listonosz jest przemiły...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 21:58   #2705
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
margaretko, to spróbuj kupić lancoma, zeschnie się na wiór po 1,5 m-ca, albo i krócej.
Laylo, nie każdy Lancome się tak zssycha (inna sprawa, że mnie się jakoś tusze nie zssychają, choć nie wiem czemu). Mialam Definicils - otwarty we wrześniu, wyrzucilam go w ub. tygodniu - resztkę, która rzeczywiście podesschla. Ale od września to nie 1,5, a jakieś 3,5 miesiąca...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 22:03   #2706
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny one wcale nie wylatują wtedy kiedy pojawia się napis DISPATCHED, moim zdaniem to coś w rodzaju "gotowy do drogi" a wylot można zobaczyć dopiero na stronie Hong Kong Post
Też mi się tak zdaje Co nie zmienia faktu, że przy poprzednich moich paczkach jakoś szybciej to szło. Zamówienia z e środy/czwartku miałam we wtorek/środę, a teraz zamówień z piątku/soboty ni widu ni słychu, no ale właśnie pocieszam się myślą, że one wyszły z HK dopiero we wtorek. Kolejne w środę i kolejne w czwartek.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
TNo to zamówiłyśmy za dużo paczek w weekend, poczta HK sie nie wyrabia
Hehe, na to wychodzi

Mam nadzieję, że w poniedziałek otrzymam w końcu część z nich, przynajmniej te trzy, które wyleciały we wtorek z HK.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 22:11   #2707
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Popieram !!!!!!!!!!!! doniczką w nich!!!!!!!!! jak można traktować nasze paczuszki w tak bezlitosny sposób. dziewczyny trzeba donice kupować na pocztowców....
ps. chociaż mój pan listonosz jest przemiły...
dynia dziękuje za wsparcie mój listonosz tez jest miły, ale panowie paczkowi jak widać juz mniej.... z jakim rozmachem wrzucił ten drań maleńka bezbronną paczuszkę do wielkiego dostawczego auta...biedaczka opadła na jakieś obce paczki i nie mogłam jej pośpieszyć z pomocą .
w piątki ok 10 od dziś mój syn ma zakaz załatwiania się (wyrodna matka)
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 22:41   #2708
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość

Ja też go kliknęłam tydzień temu w kolor 20 vanilia, ale paypal odmówił posłuszeństwa i pokilku dniach doszłam do wniosku, że ten kolor jednak będzie dla mnie za jasny, a ciemniejszego nie ma, bo ja chciałam ten tańszy wkład kupić. Jaki masz kolorek ? A może to Ty mi podebrałaś go co ? Przyznaj się
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 23:19   #2709
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Sis, z racji tego, że też mieszkam w Poznaniu proszę o kilka szczegółów :
Gdzie odbierałaś paczkę - przy ul. Warszawskiej? Wcześniej umówiłaś się telefonicznie, tak? Rozumiem, że każdy może odebrać swoją paczkę osobiście?
Paczkę odebrałam tam, gdzie miałam napisane na liście od UC- na ul. Głogowskiej, taki budynek zaraz przed Pocztą Główną, naprzeciwko McDonald's.

Nie musiałam się umawiać- po prostu zadzwoniłam, bo to mój pierwszy, samodzielny zakup z Truskawki, więc chciałam dowiedzieć się co i jak.
KONIECZNIE trzeba wziąć ze sobą wydruk zamówienia jaki dostaje się z Truskawy oraz wydruk potwierdzający zapłatę z PayPal.

Paczkę trzeba odebrać osobiście (lub z upoważnieniem) i mieć swój dowód.

Tam jest czynne do 15:30, w praktyce by dostać paczkę trzeba być najpóźniej o 13:00.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 02:58   #2710
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Mam dzis okropny dzień.... zdenerwowałam się potwornie bo rano zadzwonił domofon, ale ja akurat przewijałam młodego , wiec nie bardzo mogłam tak od razu pobiec- pierwsza moja mysl- ze to tru...oczywiście nie zdążyłam , a kiedy popatrzyłam przez okno pan pocztowiec WRZUCAŁ moja małą paczuszkę bezlitośnie do samochodu..... tak więc moj Black XS poczeka sobie do poniedziałku, o ile nie jest już pachnącymi szczątkami...
Nie dziwie sie że niektóre przesyłki dochodzą w proszku...gosciu miał szczęście, że odjechał zanim chwyciłam doniczkę w celu zrzucenia mu jej na głowę z 7 pietra

paczuszkowym rzucaczom z poczty polskiej mówię stanowcze i głośne NIE!

Hmm..Dlaczego tylko z polskiej Ja pracuję w centrum pocztowym w Dublinie. Wcześniej święcie wierzyłam, że każda wysłana przeze mnie paczka jest traktowana z należytą czcią Przeżyłam lekki szok Ludzie często bardzo prowizorycznie pakują wysyłane paczki.Potem się to rozrywa i gdzieś wypada zawartość-nie wiadomo z której, bo przecież są ich tysiące! I gdzieś się to poniewiera, nie dochodzi do adresata, bo niby skąd wiadomo, do której rozwalonej paczki co włożyć z powrotem? A potem ludzie nadają, że na poczcie kradną. Prawda jest taka, że walają się tam różne rzeczy, które wypadły z paczek i nikogo one nie interesują.Niedawno się zorientowałam, że stosy paczek w dziale przesyłek tzw. rejestrowanych mają fioletową wstązeczkę Codziennie przychodzą do nas tony paczek z truskawy Wczoraj jedna była rozpruta, a na wierzchu leżał sobie kremik LancomeTakie paczki odsyłane są do nadawcy.
Ale a propos pakowania jeszcze-wczoraj ktoś wysyłał gitarę do Tokyo w samym tylko futerale z materiału. I zakłada,że instrument dotrze w stanie nienaruszonym...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 03:26   #2711
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
LAYLA jak lakier ? ? ?
cześć przystojniaku
lakier jak atrament jutro jadę do G. Mokotów dokupić granatową koszulę razem będzie bosko!

Annmarie - mówię o swoich spostrzeżeniach dot. tuszu Lancome, takie są moje obserwacje i wybór kupowania kosmetyków nie tylko efektownych, ale też ekonomicznie wydajnych. Albo w mojej perf. mieli tusze staruchy, albo naprawdę szybko schną. Tak, czy inaczej tuszykom Lancome mówię stanowcze nie! ;-)
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 06:52   #2712
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

jakiś czas temu kupiłam w Sephorze tusz Lancoma Amplicils bodajże, pogrubiający i był beznadziejny
osypywał się strasznie a po tygodniu zrobiła się w nim totalna susza
reklamowałam go w sklepie, było ciężko ale uznali reklamację
na jakiś czas dałam sobie spokój z tuszami L
teraz zaryzykowałam Fatale z Tru, zobaczymy jak długo pociągnie
ale może długo, bo ten grzebyk jest wkurzający, więc tusz pójdzie raczej w odstawkę
z YSL jestem bardzo zadowolona, mam ten teatralny ciemno śliwkowy, jest extra

wiecie co dziewczyny....?? ten dekalkulator jest chyba jakiś lewy
pokazuje mi, że fluid Lancoma jest z 2000 roku
zapach ma ok, konsystencję też, nie sądzę, żeby miał 8 lat
co Wy na to??

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2008-03-08 o 09:24
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 09:51   #2713
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez masia02 Pokaż wiadomość
Moje drogie jestem tu nowa i chciała bym się dowiedzieć coś otych zakupach na truskawce przeglądałam tą stronę i nic nie kumam proszę o pomoc
Ja przeczytałam cały ten wątek, podobny na wątku "perfumy", w trakcie robiłam sobie notatki, a jak czegoś nie rozumiałam lub szarpała mną niepewność, wtedy pytałam i zawsze dziewczyny chętnie odpowiadały i pomagały. Z częścią swoich notatek podzieliłam się tutaj, podobnie jak majade. Nasze kompendium wklejane już kolejny raz

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1088



EDIT: Nie oparłam się zbiorowej manii i też kliknęłam wczoraj "bambusa". Pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku nie używałam w ogóle brązerów (teraz mam już trzy albo cztery)
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 10:06   #2714
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku nie używałam w ogóle brązerów (teraz mam już trzy albo cztery)
A tu jeszcze sie nawet zima nie skonczyla
Tez mam co chwile szal na brazowienie ale jakos sie trzymam, w kazdym razie samooplaczom powiedzialam stanowcze "NIE", wiec trzeba sie bedzie jakos ratowac w cieplejsze miesiace. Najchetniej bym zakupila hurtowa ilosc mineralow i mieszala po trochu ze zwyklym balsamem do ciala - swietny efekt ale za straszne pieniadze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 10:17   #2715
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Paczkę odebrałam tam, gdzie miałam napisane na liście od UC- na ul. Głogowskiej, taki budynek zaraz przed Pocztą Główną, naprzeciwko McDonald's.

Nie musiałam się umawiać- po prostu zadzwoniłam, bo to mój pierwszy, samodzielny zakup z Truskawki, więc chciałam dowiedzieć się co i jak.
KONIECZNIE trzeba wziąć ze sobą wydruk zamówienia jaki dostaje się z Truskawy oraz wydruk potwierdzający zapłatę z PayPal.

Paczkę trzeba odebrać osobiście (lub z upoważnieniem) i mieć swój dowód.

Tam jest czynne do 15:30, w praktyce by dostać paczkę trzeba być najpóźniej o 13:00.
Dziękuję Zapisałam sobie Twoją wypowiedź.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:07   #2716
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wyslalam wczoraj do Truskawki prosbe o zwrot cla (na adres orders@strawberrynet.com), przyszedl do mnie pusty mail zwrotny z adresu zenny@strawberrynet.com, w dodatku ile razy w niego klikam zachowuje sie jako nowa, nieprzeczytana wiadomosc. Mieliscie cos podobnego? Dzis wyslalam maila ponownie na "orders" i po pol godzinie znow przyszedl ten pusty "zenny". Nie rozumiem zjawiska.
Szukalam przez wyszukiwarke ale nigdzie na Wizazu nie pojawil sie problem 'zenny".
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:17   #2717
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

vril, to napewno chwilowe. Spotkałam się kiedyś z taką wiadomością, która nie chciała się odhaczyć jako przeczytana. Może mają jakiś błąd w systemie i wysyłają puste maile. Ostatnio coś u nich lekko szwankuje, więc to napewno chwilowe. Po prostu Mariola13 za dużo zamawia i stąd awaria systemu.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:24   #2718
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Po prostu Mariola13 za dużo zamawia i stąd awaria systemu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:25   #2719
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
vril, to napewno chwilowe. Spotkałam się kiedyś z taką wiadomością, która nie chciała się odhaczyć jako przeczytana. Może mają jakiś błąd w systemie i wysyłają puste maile. Ostatnio coś u nich lekko szwankuje, więc to napewno chwilowe. Po prostu Mariola13 za dużo zamawia i stąd awaria systemu.
apel do Marioli- Mariola, nie kupuj tyle w takim tempie bo nam się Truskawka wiesza.

Swoją drogą, masz aparat? Tyle kupujesz cudeniek więc może wkleisz swoje zbiory na MM?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 11:26   #2720
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wyslalam wczoraj do Truskawki prosbe o zwrot cla (na adres orders@strawberrynet.com), przyszedl do mnie pusty mail zwrotny z adresu zenny@strawberrynet.com, w dodatku ile razy w niego klikam zachowuje sie jako nowa, nieprzeczytana wiadomosc. Mieliscie cos podobnego? Dzis wyslalam maila ponownie na "orders" i po pol godzinie znow przyszedl ten pusty "zenny". Nie rozumiem zjawiska.
Szukalam przez wyszukiwarke ale nigdzie na Wizazu nie pojawil sie problem 'zenny".
Mnie tez ostatnio Zenny odpowiadał, ale wpisał tresć ...że zgodnie z moja prosbą skasował zamówienie...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:28   #2721
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Agnieszka1970 dzieki Przynajmniej teraz wiem, ze "ktos\cos" taki istnieje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:29   #2722
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Mnie tez ostatnio Zenny odpowiadał, ale wpisał tresć ...że zgodnie z moja prosbą skasował zamówienie...
Mnie Zenny dzisiaj odpisał, że zwrócą cło więc potrafi pisać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:40   #2723
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No prosze, a do mnie pustaki puszcza

Napisalam do Truskawy z zapytaniem o marki Revlon, Lumene i Nuxe - czy przewiduja dolozyc je do swojej oferty. Moze cos odpisza.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:43   #2724
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

hej
a ja mam takie pytanie -
mam znajomą w USA, w Londynie, obydwie wysyłają paczki do PL i chciałam je poprosić o wrzucenie do paczki kilku kosmetyków z truskawki.
Teraz po przeczytaniu wątku widze, że sporo z Was kupuje od razu kosmetyki z przesyłka bezpośrednio do Polski i chyba lepiej nie zawracać im tym głowy.
Nie porównywałam jeszcze cen ale czy rzeczywiście zakupy się tak bardzo opłacają?
Patrząc na ceny na truskawce i w sephorze/douglasie rzeczywiście są bardzo atrakcyjne.

robiąc zamówienie do PL wybieracie płatność w złotówkach?
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:46   #2725
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Najlepiej, żeby Truskawa dołożyła najnowszą kolekcję Lancome - puder opalizujący w pędzlu i opalizujący przezroczysty błyszczyk. Poza tym zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie ma kompletu pędzli B. Brown albo MAC.
pozostaje chyba zakup na e-bayu, ale człowiek ma 100 przekupek, więc nie wiem, czy to dobry pomysł.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:50   #2726
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla,
ja też szukam dobrych pędzli
jak masz jakieś ciekawe linki to poproszę
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:50   #2727
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla, jak przyjdzie Eye Fly, na pewno go opiszę
do mnie jeszcze nie przyszła żadna paczka zamawiana w sobotę i później, nie mówiąc już o paczce z walentynkowymi perfumami...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 11:57   #2728
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też go kliknęłam tydzień temu w kolor 20 vanilia, ale paypal odmówił posłuszeństwa i pokilku dniach doszłam do wniosku, że ten kolor jednak będzie dla mnie za jasny, a ciemniejszego nie ma, bo ja chciałam ten tańszy wkład kupić. Jaki masz kolorek ? A może to Ty mi podebrałaś go co ? Przyznaj się
hehe... nie to nie ja. Ja póki co chcę go dopiero kupić. Jak już wcześniej pisałam zakochałam sie w nim po ostatniej wizycie w Douglasie gdzie pracuje moja kumpelka i otóż ona właśnie za nos powiodła mnie do kącika HR i tak się zchwycała tym kompaktem, że wpadłam po uszy. wybrałam już kolor (biscuit 23) i choć byłby na ten moment za ciemny to będzie idealny na wiosne kiedy będę już ciut opalona. Czekam więc teraz na swoją premię marcową i bilansówkę i zamierzam je w całości przehulać na TRU
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 12:13   #2729
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no to się będzie działo kasiu .......
podajcie linka gdzie wklejacie swoje zakupione cudeńka
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 12:20   #2730
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
vril, to napewno chwilowe. Spotkałam się kiedyś z taką wiadomością, która nie chciała się odhaczyć jako przeczytana. Może mają jakiś błąd w systemie i wysyłają puste maile. Ostatnio coś u nich lekko szwankuje, więc to napewno chwilowe. Po prostu Mariola13 za dużo zamawia i stąd awaria systemu.
Wcale nie tak dużo zamawiam Mam np. 2 podkałdy we fluidzie (HR-CC i Clinique-Superbalanced) i 2 kompakty -oba Clarinsa. Te, które mi nie podeszły poszły w świat Nie robię magazynu, bo nie miałąbym za co kupować nastepnych rzeczy Kupuję, testuję, co mi nie pasuje leci dalej Ech, gdybym miała pod ręką jakąś perfumerię zaoszczędziłabym sobie wielu zakupów w ciemno niestety
Mam/będę miałą 3 puderki sypkie
Wyobraźcie sobie, że na Tru nie kupiłam jeszcze żadnych cieni
Leci 1 tusz i mam tylko 1, który mi się kończy
Leci 1 brązer 1 róż
Najbardziej mi szkoda, że nie ma małych pojemności podkładów na Tru, takich 5 ml
Na Tru najwięcej kupiłam perfumów-nawet nie będę pisała ile
Będę musiała się zebrać i sfotografować swoje zbiory Staram się jednak mieścić w niewielkim kuferku- więc jeszcze nie jest tak źle
A-ha ! meteorytów też się już pozbyłam jak dostałam sypkiego Clarinsa, więc rotacja u mnie jest, nie gromadzę wszystkiego
Uff, tak więc to chyba nie ja przyblokowałam truskaweczkę
Ale to wszystko Wasza wina KUSICIELKI

Layla79, a Ty szoruj do perfumerii i w czynie społecznym sprawdź kolorki kompaktów HR-CC i Lancome Photogenic Ultra Confort oraz Ultra Naturel Bo ja tu czekam jak na szileczkach

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
hehe... nie to nie ja. Ja póki co chcę go dopiero kupić. Jak już wcześniej pisałam zakochałam sie w nim po ostatniej wizycie w Douglasie gdzie pracuje moja kumpelka i otóż ona właśnie za nos powiodła mnie do kącika HR i tak się zchwycała tym kompaktem, że wpadłam po uszy. wybrałam już kolor (biscuit 23) i choć byłby na ten moment za ciemny to będzie idealny na wiosne kiedy będę już ciut opalona. Czekam więc teraz na swoją premię marcową i bilansówkę i zamierzam je w całości przehulać na TRU
No właśnie, ja też chciałabym ten 23 biscuit, ale chciałabym zaoszczędzić troszkę i kupić go w tej tańszej wersji refill, ale niestety go nie ma Nie wiem czy oni to uzupełniają
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.