estetyka spżywania. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 20:35   #151
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: estetyka spżywania.

nie lubie jesli ktos siorbie zupe to mnie zniecheca do dlaszego posilku i najchetniej poprostu wstalabym od stolu ale nie zawsze wypada, nie lubie tez jak ktoos zachlannie je, wrecz pozera to co ma na talerzu i zachowuje sie jakby ktos mial mu to zabrac - minely czasy kiedy walczylo sie o jedzienie

lubie natomiast jadac w towarzystwie, nie krepuje sie
nie traktuje jedzienia jak czegos intymnego, osobistego, straram sie jesc estetycznie ale jesli czegos nie da sie zjesc ladnie nie przejmuje sie tym jak np spagetti czy pizza ktora biore w reke, smieszy mnie natmomiast jak ktos konsumuje pizze na talerzyku widelcem i nozem, kes po kesie, to tak jak bysmy jedli kanapki sztuccami
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:46   #152
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: estetyka spożywania.

Ja nie lubie jesc sama. I bardzo sie przywiazuje do ludzi, z ktorymi jadam obiady.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:40   #153
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: estetyka spożywania.

Niektóre posiłki po prostu nie nadają się na pierwsze randki (np. kebab, zapiekanka z mnóstwem warzyw, itd).

Ja tak mam, że z niektórymi osobami mogę jeść bez problemu, przy innych najzwyczajniej w świecie sztywnieję. Nie ma zasady.

No i marzę o kursie, gdzie ktoś mądrzejszy nauczyłby mnie odróżniania 100 różnych łyżeczek
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 07:20   #154
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: estetyka spżywania.

ja od dziecka jestem świnką stołową i zbieraczem orderów na odzieży(na mojej bluzce lub spodniach doskonale widać jaki był dziś obiad)-nawet jak bardzo się skupiam żeby nic mi nie spadło nie wylało się to od tego skupiania napapram jeszcze więcej
dlatego jadam w gronie bliskich osób, które o moje przypadłości doskonale wiedzą

w miejscach publiczych się kryję i zaczajam-siadam w mało widocznym miejscu,żeby swą osoba nie ranić gustów estetycznych współbiesiadników
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:51   #155
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: estetyka spżywania.

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
moj idol

Idolka, Afro - to była kobieta
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:01   #156
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: estetyka spżywania.

Ja mam swoje małe zboczenia.

Najbardziej drażnią mnie ludzie jedzący lody tak, że wszystko widać na ich języku, fuuuj.(zwłaszcza starzy, obleśni faceci)

A od mlaskania chyba jeszcze bardziej denerwuje mnie dźwięk chrupania i przeżuwania, szału dostaje, tylko niestety temu sie zapobiec nie da
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 17:57   #157
kokokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: estetyka spżywania.

znam tylko kilka osob, przy ktorych moge cos zjesc, ale i tak nie czuje sie wtedy zbyt komfortowo. nie dlatego, ze np obawiam sie, ze sie ubrudze, czy tez zjem w jakis nieestetyczny sposob. jedzenie to dla mnie dosc osobista czynnosc i zle sie czuje, kiedy ktos mi w tym towarzyszy oO tak, wiem, ze to raczej dziwaczne, ale nic nie poradze
kokokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 23:29   #158
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: estetyka spżywania.

Wiadomo,że przy gościach czy przy rodzinie je się kulturalnie.No,ale jak jestem u siebie,to pizze biore w swoje łapkę,ostatnio nawet pierogi ruskie/krokiety jadłam rękami. To samo tyczy się kurczoka,najlepiej się je rękoma.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:02   #159
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: estetyka spżywania.

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
lubie natomiast jadac w towarzystwie, nie krepuje sie
nie traktuje jedzienia jak czegos intymnego, osobistego,
a ja wprost odwrotnie. Nie cierpie jadac w towarzystwie i unikam jak moge a jak juz musze to jem cos najmniejszego co jest mozliwe, nawet jesli pozniej mam byc glodna

nie cierpie jesc na imprezach rodzinnych, kiedy to sie patrza ludzie w talerze i wyliczaja co kto jadl a co nie

najlepiej sie czuje jak jem sama, wzglednie TZ

na szczescie u mnie w domu nie jemy posilkow razem, kazdy bierze talerz i idzie do siebie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:51   #160
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: estetyka spżywania.

moja koleżanka stwierdziła, ze nie jada przy ludziach bo na pewno każdy wtedy myśli "taka gruba i jeszcze je"
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:41   #161
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: estetyka spżywania.

tez cos w tym jest....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 14:59   #162
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: estetyka spżywania.

ludziom nigdy nie dogodzi
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 09:34   #163
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: estetyka spżywania.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Naprawdę
Upaćkalabym się cała i jeszcze by mi Choco od stolika uciekła, bo z prosiakami nie jada
Choco postawiłaby Twój talerz pod stołem - tam byś jadła .


Cytat:
Napisane przez Fresa
A jak się ktoś zakrztusi w czasie jedzenia, to jak reagujecie?
Albo jak ktoś beka?
Zakrztuszenie? Każdemu może się zdarzyć i nie reaguję w ogóle (ale gdyby sytuacja była poważna, ruszyłabym zapewne na ratunek ). Choć jeśli zakrztuszenie jest skutkiem napchania do buzi zawartości połowy talerza, to takie zachowanie nie ma nic wspólnego z estetycznym spożywaniem posiłków.

Co do bekania... Każdemu może się odbić podczas jedzenia, dla mnie jest to oczywiste, mówisz wówczas 'przepraszam' i tyle. Ale pewnie pytasz o bardzo głośny odgłos wydawany przy odbijaniu, taki, który może usłyszeć i pół restauracji - tego nie toleruję. Od daaawna nie siedziałam przy stole z głośno bekającą osobą. Ostatnio miało to miejsce pewnie w szkolnej stołówce (sz. podstawowa), gdzie chłopcy wręcz urządzali sobie zawody: kto więcej, kto głośniej .
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:09   #164
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: estetyka spżywania.

takie zawody to jeszcze w liceum były
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:13   #165
Anzelina
Raczkowanie
 
Avatar Anzelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 272
Dot.: estetyka spożywania.

Powiem tak. Nie zwracvam nikomu uwagi jak je, jego wychowanie - jego sprawa, nawet jeśli to mój ojciec "wciągający" cały rosół, czy też moja mama z "pałką" od kurczaka w ręce. . Spaghetti jem tylko sama/ z rodziną. Nie mlaskam, nie siorbię, nie potrafię jeść rękami. Arbuza w plastrze jem tylko w samotności nad zlewem, inaczej kroję go w kawałki, pizzę jem nożem i widelcem, ponieważ nie wyobrażam sobie jeść inaczej pizzy na cieniutkim spodzie , która ugina się pod ciężarem ananasa /a tylko taką jem/. Nienawidzę za to jeść kebaba przy ludziach, po prostu nie umiem tego robić, więc zawsze zabieram go do domu i rozwalam go sobie na talerzyk. MCSHITów i tym podobnych nie jadam wcale, więc z tym problemu nie mam, za to denerwuje mnie zupełnie patrzenie na mnie jak pochałaniam loda, więc kiedy jestem w towarzystwie albo biorę pucharek lodowy, albo łyżeczkę plastykową i wyjadam środek.
__________________
Kto biednemu zabroni żyć bogato?
Klikajcie proszę - http://pajacyk.pl
Anzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:45   #166
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: estetyka spżywania.

Ja natomiast kocham wspólne posiłki i najmniejszą kromeczkę mam ochotę jeść w wielkim gronie. Tyczy się to całego towarzystwa, w którym przebywam, tj. mojej rodziny i przyjaciół. Na porządku dziennym jest opowiadanie dowcipów z klopsikiem w policzku , spijanie resztek zupy poprzez przechylanie talerza, trzymanie talerza na kolanach, gdy siedzimy wszyscy na kanapach, picie z jednej szklanki (praktykowane raczej przez pary), mlasaknie, siorbanie i ogólne rozluźnienie przy posiłku . Nie wiem czym to idzie, a u nas to tak nie razi, ale podkreślam, że jest to konkretne grono rodziny i przyjaciół. Przy ludziach spoza tego grona, zachowywane są przeze mnie wszelkie normy estetyczne, nie wspominając o restauracjach lub pizzeriach. Obcy ludzie nie robią też na mnie wrażenia, gdy jedzą inaczej niż ja
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.