Pielęgnacja, zdrowe błyszczące włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-21, 11:50   #1
annawl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2

Pielęgnacja, zdrowe błyszczące włosy


Co uzywacie zeby miec zdrowe i piekne wlosy?
Jak sobie radzicie z wypadaniem?
annawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 20:14   #2
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Pielęgnacja, zdrowe błyszczące włosy

Może sprobuj olejowania ? olej dobiera się do porowatości włosów, można tez stosować różne mieszanki (oliwki hipp,babydream ..) można próbować nawet z takimi zwykłymi olejami kuchennymi, od tego chyba większość zaczyna na początku
Ja stosuje zwykła oliwę z oliwek niestety nie jestem w tym systematyczna, więc efektów dużych nie widzę, ale jeśli będziesz to robić regularnie, i będziesz miała olej który będzie odpowiadał twoim wlosom to myślę, ze będziesz zadowolona
Przed olejem warto nałożyć na włosy jakiś humektant (dzięki temu włosy lepiej wchlonom olej) może to być np. Żel aloesowy, albo woda z cukrem

Ostatnio lekko się zdiwilam gdy zobaczylam u siebie male, nowe wyrastające włoski, i podejrzewam ze to od szamponu z alterry z węglem on ma chyba działanie jakieś wzmacniające do tego szampon jest naturalny

Możesz stosować tez wcierki, po myciu/przed to juz jak kto woli. Z takich łatwo dostępnych to polecany jest jantar albo radical.

Możesz także pić skrzyp albo pokrzywe, albo tzw. " skrzypokrzywe" czyli mieszankę tych dwóch herbat ja nigdy nie byłam systematyczna, ciągle zapomnialam żeby sobie zaparzyc więc lykalam tabletki (o których w sumie tez zapominalam) ale chyba na nowo powroce do herbat.

Pielęgnacja jest ważna, mycie włosów chłodną wodą, porzucenie suszarek/prostownicza/lokówek. Czesanie włosów gdy są wilgotne, zabezpieczanie końcówek serum, nie chodzenie spać w mokrych włosach !
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 09:32   #3
annawl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pielęgnacja, zdrowe błyszczące włosy

Czy mogę prosić maila do Ciebie?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Widzę że naprawdę jesteś w temacie, czy mogłabym poprosić o maila do Ciebie? Mam kilka pytan
annawl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 13:50   #4
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Pielęgnacja, zdrowe błyszczące włosy

Napisz na priv
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 14:50:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.