wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 13:35   #121
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam pytanie odnosnie obcasów, szukałam czegoś konkretnego na forum, ale niestety nie znalazłam. Mam czółenka, które mi się podobają, ale mają beznadziejny obcas, który "ucieka mi" do tyłu i przez to ich nie noszę, bo się nie da normalnie chodzić. Leża już tak 2 lata, a niedługo Sylwester, więc dobrze byłoby coś z nimi zrobić Obcas wymieniłabym sama, ale nie wiem, jak odkleić ten stary, żeby nie zniszczyć buta
Tyb butów, jak na pierwszym zdjęciu, chodzi główne o obcas, chociaż moje sa troche niższe. Drugie zdjęcie- taki obcas bym chciała.
Zdjęcia pożyczone z allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 138002166_2.jpeg (59,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 139238030 p.jpeg (8,4 KB, 47 załadowań)
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 20:43   #122
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez cookiemonster Pokaż wiadomość
chodziło mi o taki obcas z plastiku co imituje, ze jest z kawałków skóry sklejany i stąd te paseczki na jego powierzchni. wklejam zdjecie obcasa o jaki mi chodzi
mam identyczne buty niestety wyskakują mi jak każde balerinki
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 06:28   #123
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie obcasów, szukałam czegoś konkretnego na forum, ale niestety nie znalazłam. Mam czółenka, które mi się podobają, ale mają beznadziejny obcas, który "ucieka mi" do tyłu i przez to ich nie noszę, bo się nie da normalnie chodzić. Leża już tak 2 lata, a niedługo Sylwester, więc dobrze byłoby coś z nimi zrobić Obcas wymieniłabym sama, ale nie wiem, jak odkleić ten stary, żeby nie zniszczyć buta
Tyb butów, jak na pierwszym zdjęciu, chodzi główne o obcas, chociaż moje sa troche niższe. Drugie zdjęcie- taki obcas bym chciała.
Zdjęcia pożyczone z allegro

olka222 obcas moze być mocowany kilkoma sposobami, moze być tylko klejony i wtedy nie ma problemu z odklejeniem,wystarczy podważyć przy łączeniu z wierzchem. gorzej jeśli jest klejony i przybijany jednocześnie bo to wymaga odklejenia również podpodeszwy i wkładki w srodku buta, łatwo wtedy uszkodzić pianki wyścielające i bedzie cię uwierało w pięte. jest też opcja ze obcas ma na całej długości stalowy pręt albo blaszkę i ten pręt się zgina w odwruconą literkę "L" i przechodzi w scalkę w podpodeszwie. w tym przypadku masz najwiecej roboty i najtrudniej to wymienić. takze mysle ze najlepiej oddać but do szewca i nowy obcas tez jeśli go masz. szewc napewo nieraz to juz robił i powinien zrobić dobrze
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:22   #124
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

O kurcze, a ja myślałam, że on może być najwyżej przyklejony jakimś mocnym klejem. W takim razie oddaję buty do szewca. Dziękuję za radę
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 23:04   #125
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

A mi się marzą takie buty, są firmy Bata, ale nie ma czarnego koloru. Niestety! Czy możecie mi poradzić gdzie mogę kupić podobne? Dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17946.jpg (16,9 KB, 40 załadowań)
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 19:55   #126
tojakasia
Przyczajenie
 
Avatar tojakasia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Witajcie,
Mam pytanie, nurtujące mnie od jakiegoś czasu. Upatrzyłam sobie śliczne buty: sandałki na szpilce. Świetnie się w nich czuję i pasują jak ulał (co przy moim rozmiarze buta 40 jest rzadkością). Chciałabym je założyć na studniówkę ale czy czarne rajstopy (oczywiście bez wzmocnień) do nich pasują? Dodaję zdjęcie mojej sukienki. Doradźcie jakie buty założyć. Czy podobne do tych, które zamieszczam obok będą pasowały? Sukienka jest krótka i obawiam się czy zabudowane buty nie będą zbyt ciężkie... Pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif sukienka.gif (13,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: gif sukienka1.gif (28,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: gif sandałki.gif (30,2 KB, 34 załadowań)
tojakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:55   #127
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

tojakasia jak widać na zamieszczonym zdjęciu kobieta w tej sukience dobrze wyglada w bucikach typu peep-toe, czyli czółenkach z dziurką na palec. jeżeli jednak chcesz ubrać sandałki to moim zdaniem rajstopy, a w dodatku czarne odpadają. jak ubierasz sandałki to po to zeby pokazac palce a nie żeby je chować. w modzie co jakis czas opjawiają się eksperymenty łączenia grubych rajstop z odkrytymi butami, jednak nie jest to dobre rozwiazanie na studniówkę. masz ładną sukienkę odsłaniajacą nogi, to ich nie chowaj pod rajstopami
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 21:39   #128
tojakasia
Przyczajenie
 
Avatar tojakasia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

hmmm wydaje mi się jednak, że bez rajstop to będzie nieelegancko... Chyba zrezygnuję z sandałków i założę po prostu czółenka z odkrytym śródstopiem+rajstopy (czarne?)... Co Wy na to?
tojakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 14:09   #129
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam na oku taki buciki z allegro. Chciałabym je założyć na wesele kuzyna. I nie wiem czy wybrać rozmiar 36 (wkladka 24 cm) czy 37 (24,5 cm). Moja stopa ma 24 cm i jest dosyc szczupla wiec po tym wzgledem sklanialabym sie ku 36 bo pewnie beda węższe niz 37 - a w tych obawialabym sie ze palec uciekalby mi w tę "dziurkę" na srodku gdyby byly szersze Ostatnio kupilam w sklepie balerinki-sandałki i wlasnie 36 byly dobre, roznie z tymi numeracjami

Więc co radzisz, jaki rozmiar wybrac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bucikkkkkkkkkkkkk.jpg (16,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butttttttttt.jpg (16,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butyyyyyyyyyyy.jpg (20,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czolenka.jpg (22,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czolenka 2.jpg (24,8 KB, 19 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 14:49   #130
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Mam na oku taki buciki z allegro. Chciałabym je założyć na wesele kuzyna. I nie wiem czy wybrać rozmiar 36 (wkladka 24 cm) czy 37 (24,5 cm). Moja stopa ma 24 cm i jest dosyc szczupla wiec po tym wzgledem sklanialabym sie ku 36 bo pewnie beda węższe niz 37 - a w tych obawialabym sie ze palec uciekalby mi w tę "dziurkę" na srodku gdyby byly szersze Ostatnio kupilam w sklepie balerinki-sandałki i wlasnie 36 byly dobre, roznie z tymi numeracjami

Więc co radzisz, jaki rozmiar wybrac?
hmm długości wkładek wyglądaja jakby była numeracja zaniżona, czyli nr 36 odpowiada standardowemu 37,5/38. jeżeli jednak twoja stopa ma dokładnie 24cm to bucik z taka samą długością wkładki teoretycznie będzie za mały, może cię cisnać przy palcach. z racji tego że masz wąską stopę to najlepszy byłby półnumer czyli 36,5. ale pewnie nie bedzie półnumeru, także ja jestem raczej za wiekszym numerem zawsze mozńa włozyć wkłądkę czy podpiętki, zapiętki, podkładki pod palce i bedzie ok
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 14:52   #131
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez tojakasia Pokaż wiadomość
hmmm wydaje mi się jednak, że bez rajstop to będzie nieelegancko... Chyba zrezygnuję z sandałków i założę po prostu czółenka z odkrytym śródstopiem+rajstopy (czarne?)... Co Wy na to?
ja jestem za rajstopami w kolorze cielistym nawet do zakrytych butów
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 15:00   #132
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny a może orientujecie się gdzie znajde takie buty Pomóżcie!!! Zakochałam się w tym fasonie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 150014722.jpg (118,9 KB, 59 załadowań)
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 18:34   #133
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cookie mam pytanko czy takie bbuty z takiego materialu da sie rozciagnac o jakies pol cm?
pozdrawiam
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 11:45   #134
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
Cookie mam pytanko czy takie bbuty z takiego materialu da sie rozciagnac o jakies pol cm?
pozdrawiam

nie wiem jakie, chyba zapomniałaś o zdjeciu
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 00:12   #135
Bunia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Question Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

pomocy!!! Kupilam sobie na 100-dniowke sukienke "bombke" ale nie wiem jakie buty beda do niej pasowaly myslalam o czółenkach .... ale nie wiem ..... prosze, pomózcie!!!
Bunia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:38   #136
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Bunia14 Pokaż wiadomość
pomocy!!! Kupilam sobie na 100-dniowke sukienke "bombke" ale nie wiem jakie buty beda do niej pasowaly myslalam o czółenkach .... ale nie wiem ..... prosze, pomózcie!!!
do bombki możesz spokojnie ubrać klasyczne czółenka, modne buciki z dziurką na palec, delikatne sandałki a nawet botki. wszystko zalezy od charakteru sukienki i od tego jak chcesz wyglądać. wklejam ci kilka propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (69,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (68,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (73,8 KB, 49 załadowań)
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:08   #137
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny i przede wszystkim Cookie, czy wam takie buty jakie wkleiłam poniżej nie "wyskakują"?



Ja nie wiem, mi zawsze tego typu buty wyskakują, nawet balerinki takie zwykłe Od czego to zależy? może mam chudą stopę? Napewno nie od tego, że but jest za duży, bo mam takie, które mają 24 cm wkladki to tak jak moja stopa a i tak mi wyskakują Może ja po prostu nie potrafię chodzić w takich butach? Gdy wkladam jakies wkladki zelowe to zaczynają mnie cisnąć, ale nadal wyskakują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CRIM0016.JPG (76,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bal.jpeg (23,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (6,0 KB, 24 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:12   #138
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

iwonaa ale to kompletnie 3 rozne w fasonie buty, pierwsze to jeszce zgodze sie ze zle dopasowane moga wyskakiwac ale 2 i 3 sa pelne.

cookie a ja dzis z nudow, zmierzylam stope Twoja metoda. wczesniej mierzylam bardzo podobnie tez odrysowujac i wyszlo mi 24,7 a teraz rowne 24 od palca do piety najbardziej wystajace punkty zmierzone. Zwykle nosze rozmiar 38 czyli wkladka 24,5 i sa idealne buty. Teraz juz sama nie wiem czy wczesniej zle zmierzylam czy jak

A i jeszcze jedno - nurtuje mnie zamawianie balerinek przez internet, zmierzylam wkladke balerinek mojej siostry plaskich ktore sa na mnie dobre - 25cm, z kolei na obcasie 5 cm wkladka ma 24,5 i tez byly dobre. Wiec z tego wynika ze plaskie powinnam kupowac z wkladka 25cm a na obcasie o pol cm mniejsza?

Tegosc wyszla mi 9cm, to duzo, malo -jaka to literka

Edytowane przez Mia22
Czas edycji: 2007-01-06 o 19:09
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:03   #139
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

a ja chcialabym zapyatcczy sa sklepy gdzie o tej proze dsotane ejszzce szashki czarne na plaskim obcasie?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 19:18   #140
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i przede wszystkim Cookie, czy wam takie buty jakie wkleiłam poniżej nie "wyskakują"?
iwona200 faktycznie z tego co mówisz winą moze być to że masz stopę węższa niż średnia tęgość. wszystkie buciki któe wkleiłaś to najzwyklejsze czółenka, z różną wysokością obcasa no i jedne z dziurką na palec. większość butów jest robiona na srednią tęgość, wiec jesli ty masz mniejszą to mzoę to byc powód "wyskakiwania" (z doswiadczenia wiem , ze zależy to też od tego czy nosisz buty an gołe stopy czyna rajstopkę). mówisz ze próbowałaś juz wkłądek żelowych co wydaje mi sie jest najlepszym rozwiazaniem w takiej sytuacji. ale mozę nie próbowałaś tych http://allegro.pl/item153855529_scho...et_zelowe.html krążków zelowych, które możesz przykleić na boki buta tam gdzie się nie trzyma na nodze i wogule w punktach strategicznych
Cytat:
Napisane przez Mia22
cookie a ja dzis z nudow, zmierzylam stope Twoja metoda. wczesniej mierzylam bardzo podobnie tez odrysowujac i wyszlo mi 24,7 a teraz rowne 24 od palca do piety najbardziej wystajace punkty zmierzone. Zwykle nosze rozmiar 38 czyli wkladka 24,5 i sa idealne buty. Teraz juz sama nie wiem czy wczesniej zle zmierzylam czy jak
Mia22 jeżeli chodzi o odrysowywanie stopy na papierze to ważne jest zeby ołówek był dokładnie pod kątem 90 stopni w stosunku do podłogi, jesli nie trzymasz go idealnie pionowo mogąwyniknąć takie róznice w długości, szczegulnie jesli ołówek nie jest mechaniczny bo wtedy trzeba jeszcze odjać szerokość rysika a co do tego jakiej długości powinny być baleriny a jakiej buty na obcasie, to wszystko zeleży zawsze trzeba troche pochodzic w butach zeby się okazało czy są dobre,czy nie uwierają albo nie spadają. nie wystarczy przymierzyć, bo wiadomo ze w wysokich butach siła grawitacji pcha stopę do przodu, w balerinach jest ten problem ze często sie zginają i odstają przy chodzeniu, dlatego tez mogą spadać. to wszystko zalezy czy są dobrze wykonane. w balerinkach stopa teoretycznie robi się szersza, w obcasach sie wysmukla. jeżeli buty na obcasie są otwarte w palcach to wkładka jest krótsza (o ile to zależy od producenta) i może stad wyniknęła ta róznica??
a jeżeli chodzi o tęgość to w polskich normach jest tak: musisz zmierzyć ją centymetrem krawieckim na całym obwodzie. trzeba znaleźć na stopie ze strony wewnętrznej i zewnętrznej dwa guzki: duzego i malego palca i przez nie położyć centymetr i na całym obwodzie zmierzyć ( wklejam zdjęcia na mojej stopie od strony wewnętrznej, zewnętrznej i na kopytku )

podam ci numerację tęgościową dla stopy o długości 240mm czyli numeru 38:

tęgość obwód w mm
E.................215
E 1/2............218
F..................221
F 1/2............224
G.................227
G 1/2............230
H.................233
H 1/2............236
J..................239
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg strona wewnętrzna.jpg (23,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg strona zewnętrzna.jpg (32,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na stopie.jpg (21,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kopytko.jpg (45,2 KB, 22 załadowań)
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:21   #141
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
a ja chcialabym zapyatcczy sa sklepy gdzie o tej proze dsotane ejszzce szashki czarne na plaskim obcasie?
a sashki mozna kupić w deichmanie, moze zobacz tam, powodzeniem ciesza się te ze zdjecia (zdjecie z allegro także daję link http://allegro.pl/item156046395_krot...arne_r_38.html )

ja osobiście kupiłam sobie ostatnio krótkie sashki do kostek z zamszu właśnie tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (7,5 KB, 114 załadowań)
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:33   #142
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez cookiemonster Pokaż wiadomość
iwona200 faktycznie z tego co mówisz winą moze być to że masz stopę węższa niż średnia tęgość. wszystkie buciki któe wkleiłaś to najzwyklejsze czółenka, z różną wysokością obcasa no i jedne z dziurką na palec. większość butów jest robiona na srednią tęgość, wiec jesli ty masz mniejszą to mzoę to byc powód "wyskakiwania" (z doswiadczenia wiem , ze zależy to też od tego czy nosisz buty an gołe stopy czyna rajstopkę). mówisz ze próbowałaś juz wkłądek żelowych co wydaje mi sie jest najlepszym rozwiazaniem w takiej sytuacji. ale mozę nie próbowałaś tych http://allegro.pl/item153855529_scho...et_zelowe.html krążków zelowych, które możesz przykleić na boki buta tam gdzie się nie trzyma na nodze i wogule w punktach strategicznych
tak też myslalam, bo jak np mierzylam buty kolezanek to dla nich byly one dopasowane a na mnie taaakie szerokie
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:54   #143
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

tylko ze te w deichamnie mi sie nie pdobaja ;( bardziej wolaabym zamszowe
cos takiego:

http://allegro.pl/item143908354_sash...e_anglia_.html
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:31   #144
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
tylko ze te w deichamnie mi sie nie pdobaja ;( bardziej wolaabym zamszowe
cos takiego:

http://allegro.pl/item143908354_sash...e_anglia_.html
aha to muszkieterki chcesz no to chyba najwięcej jest na allegro
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 17:55   #145
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

raczej bylo, a etraz zostaly resztki.... duzo ejst ze skelpow anglii irlandii w ktorych bylam i wiem ze nie sa ware nawet polowy swojej ceny, bo keidys buty po rpzecenie za 8 euro! poslzy na allegro za 120 zl... ekhm dlatego woalalabym kupic w sklepie
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:38   #146
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dzieki Cooki chyba mzierze jeszcze raz
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:25   #147
agatez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Witam,
Poszukuję butów NIEPRZEMAKALNYCH które pasowałyby zarówno do spodnic jak i spodni. Tam gdzie jadę ciągle pada a chcę wyglądać nie jak traper z górskiej wioski hej.
Nie mam zbyt dużo kasy do wydania tak do 150zl. cyz cos znajde? Tylko nie w deichmanie bo nie jestem pewna ze nie beda przemakac...
Kupiłam już kurtkę nieprzemakalną w stylu sportowym i nie wiem jakie buty...
pomóżcie błagam
agatez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:57   #148
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

szukam butów...moje zimowe przemokły ,i teraz po prostu jestem zmuszona
chciałabym wysokie ,czarne oficerki, najlepiej w Krakowie lub okolicach
widziałyście gdzieś takie na studencką kieszeń ?
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:49   #149
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny szukam takich butów,tylko czarnych,moro odpada.Moze któras wie gdzie znajde Te są z deichmana za 60zł bodajże...


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00_1142007_pp.jpg (11,9 KB, 29 załadowań)
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:52   #150
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam takich butów,tylko czarnych,moro odpada.Moze któras wie gdzie znajde Te są z deichmana za 60zł bodajże...


Widzialam w Zarze czarne, ale lakierowane, nie wiem czy Ci to odpowiada Ceny niestety nie pamietam, ale nie byla niska
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.