Włosom na ratunek grzebien laserowy , czy warto ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-14, 09:28   #1
Ayla74
Raczkowanie
 
Avatar Ayla74
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: DE Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 77

Włosom na ratunek grzebien laserowy , czy warto ???


Witajcie kochane

Wiele pisze się o pielęgnacji włosów i wzmacnianiu , jest też wiele ofert przeróżnych preparatów o tym wiadomo nam wszystkim. Wiadomo też że te piękne i bujne pozostaną piękne, Ja zwracam się do Was z zapytaniem odnośnie tych słabych wymagających większego wsparcia , od pewnego czasu śledzę oferty tzw, grzebieni laserowych które maja wzmacniać włosy , cebulki ,pobudzać porost i ogólnie rzecz biorąc sprawiać że fryzura będzie piękniejsza , wszystko pięknie ale chciałabym się dowiedzieć ile jest w tym prawdy zanim zdecyduje się na zakup.

Być może któraś z Was używa tego grzebienia lub ktoś ze znajomych czy rodziny i dlatego też może więcej powiedzieć na temat skuteczności , byłabym wdzięczna
__________________
.....You may see me struggle , but you will never see me quite......
Ayla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:41   #2
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosom na ratunek grzebien laserowy , czy warto ???

Takie grzebienie wykazują pewną skuteczność widziałam to na głowie męża mojej koleżanki ale.... jeśli przestajesz korzystać to dość szybko efekt zanika. Jeśli masz wolną gotówkę to myślę, że można sprobowac, ale ja bym to zdecydowanie połączyła z jakimis zabiegami igłowymi, żeby podtrzymać efekt. Sama miałam mezoterapią z koktajlem i osoczem jakbyś miała jakieś pytania to chętnie pomogę
klaudiak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 11:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.