kubki niekapki i przyrządy do ich mycia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-01, 19:53   #1
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283

kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.


hej dziewczyny!! używała któraś z was kubka niekapka? bo ja sie normalnie już drugi raz zraziłam - kupiłam aventa i przeciekał mi normalnie!! polećcie mi jakiś niekapek no i jak możecie to coś do mycia tego niekapka, bo ja mam schizę , że niedokładnie myję naczynia mojego dziecka i bakterie zostają.
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 12:39   #2
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.

gerber ma taką fajną szczoteczkę do mycia butelek - sama stosowałam, to wiem. co do kubków niekapków, to popatrz sobie na stronach internetowych firm z jedzonkiem [myśle,ze gerber też miał takie coś w ofercie], ale nie wiem, bo jeszcze nie używaalm niekapków.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 13:25   #3
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.

Polecam niekapka Canpolu (ten z systemem balonik), jedyny używany prze moje dziecko który nie przeciekał. Miałam także naczynia Aventu oraz Fisher Price'a - oba przeciekały.
Co do mycia polecam zdrowy rozsądek, dziecko kiedyś musi zetknąć się z bakteriami. Umycie pod bieżącą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyć powinno załatwić sprawę.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 17:40   #4
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.

A u mnie dokładnie inne spostrzezenia. ma-rzena: mnie, a raczej synkowi avent nie cieknie nigdy przenigdy.mam chyba ze trzy. jak moze cieknąć skoro ma gumową uszczelkę w środku która się zasysa ? chyba ze moze masz jakis model bez uszczelki...? albo moze uszczelkę przy myciu wsadzasz na odwrót? osobna sprawa to mycie tego kubka trzeba go rozłozyc na częsci pierwsze i czyscic kazdą szczelinkę. kiedys maly schował kubek i jak go znalazlam to osad z herbaty zdążył juz zaplesnieć w dziubku .wtedy nie wystarczylo przeplukać jak po normalnym użyciu. mycie i wydłubywanie tego to byl koszmar, musialam użyć patyczków do szaszłyków bo ma tak trudno dostępne miejsca ze zestaw szczotek do mycia nie dał rady.
http://www.allegro.pl/item249543868_...lony_nowy.html
kubki typu balonik tez mam dwa ale nie dlatego ze nie ciekną tylko ze względu na ich sympatyczny wygląd. z nich sie leje jak z kazdego innego z dziubkiem... moze znów to kwestia dziubków. mnie te białe (miękkie) i zielone twardsze dla starszych dzieci ciekły na potęgę.
może dla jasności poszukam i wkleję zdjęcia.
http://www.allegro.pl/item249872559_...ik_canpol.html
a tak wogóle to avent i balonik canpola mają ten sam rozmiar dziur w kubkach, i smoczki i ustniki pasują wymiennie ja czasem wsadzam do Canpola ustnik z Aventu i wtedy ani jeden ani drugi nie cieknie

teraz juz powoli odchodzę od niekapków (no tylko na spacerach używam) bo synek juz jest duży i od dawna woli pic normalnie z kubka bez ustników
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 12:34   #5
somsiad
Raczkowanie
 
Avatar somsiad
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 32
Dot.: kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.

Gerber też ma kubki niekapki w ofercie. Spoko są i nie przeciekają, nawet jak się dziecko bardzo przy piciu wierci.
somsiad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:41   #6
Jedlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.

No u nas sporo tych kubków było, i dopiero do Gerbera mała się przekonała. A myję taką specjalną szczotką a raz na jakiś czas wyparzam
Jedlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:00   #7
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: kubki niekapki i przyrządy do ich mycia.

Z moich obserwacji wynika, że z czasem kubki niekapki z Avent zaczynają przeciekać
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.