Jaki masz typ inteligencji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 09:22   #1
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Wink

Jaki masz typ inteligencji?


Źródło:
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,...ligencji_.html
Cytat:
Wcześniej powszechnie uważano, że istnieje tylko jeden typ inteligencji, którą się dziedziczy. Dziś większość badaczy jest zdania, że - istnieje wiele różnych typów inteligencji, niezależnych od siebie. Co więcej, każdy z tych typów niesie ze sobą pewne korzyści, ale też i ograniczenia.

Dr Gardner stworzył model ośmiu różnych typów inteligencji: językowo-werbalną, logiczno-matematyczną, przestrzenną, ruchową (niewerbalną), muzyczną, interpersonalną (społeczną), intrapersonalną (wewnętrzną) i przyrodniczą.
Dziewczyny, zgadzacie się z tym, co jest napisane w cytacie?

A może jednak sądzicie, że inteligencja jest tylko jedna i jej poziom można określić (wiarygodnie) rozwiązując test na IQ?



Gdyby ktoś zechciał sprawdzić, jaki ma typ inteligecji, może to zrobić tutaj:
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,67545,1289509.html


Ja rozwiązałam , ale poczekam na Was
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:32   #2
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Rozwiązałam, ale jak klikam na te typy inteligencji (werbalna, logiczna itp) to wyskakuje mi Error.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:34   #3
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

W tym teście wyszło, że najbardziej rozwiniętą mam inteligencję logiczną i twórczą. Logiczną - fakt, ale twórczą.

Poza tym rok temu miałam badania psychologiczne i z tamtych jasno wynikało, że dominuje u mnie inteligencja werbalna. A muzyczną mam najmniejszą. Jakoś mnie to nie zdziwiło.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:35   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8403950]Rozwiązałam, ale jak klikam na te typy inteligencji (werbalna, logiczna itp) to wyskakuje mi Error. [/quote]
Tak się dzieje, niestety, w przypadku starszych artykułów, które zostały już usunięte z serwerów.
Trzeba sobie poszukać opisu dla każdego typu, na własną rękę w google, to wcale nie jest takie trudne .

Ja mój dominujący typ już znalazłam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:37   #5
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Twój wynik: 49/90



Osiągnąłeś przeciętny wynik - duże znaczenie będzie tutaj miała ?specjalizacja?, być może jeden lub dwa typy inteligencji wybijają się w Tobie w sposób szczególny - oznacza to uzdolnienia w ściśle określonym obszarze, które rekompensują ewentualne niedostatki pozostałych typów inteligencji. Sięgnij po książkę Stine ?Supermoc umysłu?, która zawiera wiele ćwiczeń stymulujących rozwój zaniedbanych obszarów inteligencji. Zastanów się, czy wybrałeś zawód zgodny z predyspozycjami - jeśli tak, to masz duże szanse na sukces.

Najwięcej punktów miałam w inteligencji wizualnej : 14/16
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:42   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

A mi wyszedł taki wynik (dominujący typ to inteligencja emocjonalna 14/16 i logiczna 12/16):

Cytat:
Twój wynik: 54/90

Jesteś osobą o wysokiej inteligencji - warto się przyjrzeć, czy któryś typ dominuje, a inny jest zdecydowanie słabiej zaznaczony. Np. jeśli masz wysoki poziom inteligencji logicznej i fizycznej, a niski werbalnej, może to oznaczać, że jesteś świetnym analitykiem o sporych zdolnościach technicznych i manualnych, ale nie potrafisz przekazać swojej wiedzy; jeśli wysoki współczynnik inteligencji emocjonalnej i werbalnej, ale niski logicznej - jesteś wrażliwy, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i dochodzisz z nimi do porozumienia, ale bywasz zbyt emocjonalny i za mało kierujesz się racjonalnymi przesłankami. Jeśli natomiast masz wysoką inteligencję logiczną i wizualną, ale niską emocjonalną - wiele rzeczy dostrzegasz i rozumiesz, potrafisz wyciągnąć wnioski, podjąć słuszną decyzję, ale zarzuca się Tobie chłód i małą uczuciowość. Ludzie mogą się Ciebie bać, możesz mieć też skłonność do autokratycznych zachowań.
Na razie podczytuję o inteligencji emocjonalnej, później zabiorę się za logiczną, żeby móc wyciągnąć jakieś wnioski
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:44   #7
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Jesteś osobą o wysokiej inteligencji - warto się przyjrzeć, czy któryś typ dominuje, a inny jest zdecydowanie słabiej zaznaczony. Np. jeśli masz wysoki poziom inteligencji logicznej i fizycznej, a niski werbalnej, może to oznaczać, że jesteś świetnym analitykiem o sporych zdolnościach technicznych i manualnych, ale nie potrafisz przekazać swojej wiedzy; jeśli wysoki współczynnik inteligencji emocjonalnej i werbalnej, ale niski logicznej - jesteś wrażliwy, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i dochodzisz z nimi do porozumienia, ale bywasz zbyt emocjonalny i za mało kierujesz się racjonalnymi przesłankami. Jeśli natomiast masz wysoką inteligencję logiczną i wizualną, ale niską emocjonalną - wiele rzeczy dostrzegasz i rozumiesz, potrafisz wyciągnąć wnioski, podjąć słuszną decyzję, ale zarzuca się Tobie chłód i małą uczuciowość. Ludzie mogą się Ciebie bać, możesz mieć też skłonność do autokratycznych zachowań.

wizualna - 12/16
werbalna i twórcza 10/16
emocjonalna, fizyczna, logiczna - po 8

__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 09:45   #8
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Mi wyszła werbalność - zgadza się Było tego jak się nie mylę prawie max- 14/12 coś koło tego.
Ale ja tam sadzę, że żaden test IQ nie może zbadać tego, jak mądrzy jesteśmy
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:48   #9
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tak się dzieje, niestety, w przypadku starszych artykułów, które zostały już usunięte z serwerów.
Trzeba sobie poszukać opisu dla każdego typu, na własną rękę w google, to wcale nie jest takie trudne .

Ja mój dominujący typ już znalazłam .
Niestety nie domyśliłam się, że ktoś wrzuci linka do testu sprzed pięciu lat.

Wyszła mi inteligencja werbalna, zgadza się.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:53   #10
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8404127]Niestety nie domyśliłam się, że ktoś wrzuci linka do testu sprzed pięciu lat.
[/quote]
No , ale skoro link nadal działa, znaczi się nadal obowiązują te typy inteligencji , w przeciwnym razie i sam test by poleciał .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:57   #11
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

53/90

po 12 dla emocjonalnej i twórczej, 11 dla wizualnej. pasuje do mnie

edit: ale opisy też mi nie działają, pojawia się error. Jedna jestem na tyle inteligentna, żeby resztę sobie dopowiedzieć :p
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 09:57   #12
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Ja mam zróżnicowaną - 69/90 nie mam dominującej .

Ale wiedziałam o tym, bo robiliśmy te testy na studiach. Tak samo jak testy na dominację półkuli mózgowych .
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:57   #13
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Wyszło mi tak jak Fresie

Jesteś osobą o wysokiej inteligencji - warto się przyjrzeć, czy któryś typ dominuje, a inny jest zdecydowanie słabiej zaznaczony. Np. jeśli masz wysoki poziom inteligencji logicznej i fizycznej, a niski werbalnej, może to oznaczać, że jesteś świetnym analitykiem o sporych zdolnościach technicznych i manualnych, ale nie potrafisz przekazać swojej wiedzy; jeśli wysoki współczynnik inteligencji emocjonalnej i werbalnej, ale niski logicznej - jesteś wrażliwy, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i dochodzisz z nimi do porozumienia, ale bywasz zbyt emocjonalny i za mało kierujesz się racjonalnymi przesłankami. Jeśli natomiast masz wysoką inteligencję logiczną i wizualną, ale niską emocjonalną - wiele rzeczy dostrzegasz i rozumiesz, potrafisz wyciągnąć wnioski, podjąć słuszną decyzję, ale zarzuca się Tobie chłód i małą uczuciowość. Ludzie mogą się Ciebie bać, możesz mieć też skłonność do autokratycznych zachowań.


Wynik: 51/90 [przeważa u mnie inteligencja werbalna 13/16 i twórcza 12/16]
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:01   #14
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

"Jesteś osobą o wysokiej inteligencji - warto się przyjrzeć, czy któryś typ dominuje, a inny jest zdecydowanie słabiej zaznaczony. Np. jeśli masz wysoki poziom inteligencji logicznej i fizycznej, a niski werbalnej, może to oznaczać, że jesteś świetnym analitykiem o sporych zdolnościach technicznych i manualnych, ale nie potrafisz przekazać swojej wiedzy; jeśli wysoki współczynnik inteligencji emocjonalnej i werbalnej, ale niski logicznej - jesteś wrażliwy, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i dochodzisz z nimi do porozumienia, ale bywasz zbyt emocjonalny i za mało kierujesz się racjonalnymi przesłankami. Jeśli natomiast masz wysoką inteligencję logiczną i wizualną, ale niską emocjonalną - wiele rzeczy dostrzegasz i rozumiesz, potrafisz wyciągnąć wnioski, podjąć słuszną decyzję, ale zarzuca się Tobie chłód i małą uczuciowość. Ludzie mogą się Ciebie bać, możesz mieć też skłonność do autokratycznych zachowań".

Wizualna- 14/16
Logiczna- 13/16
Werbalna- 10/16
Emocjonalna- 8/16
Twórcza- 7/16
Fizyczna- 5/16
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:02   #15
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Ja najwiecej punktów miałam w twórczej, jeden mi zabrakł do maxa, potem emocjonalna. Najmniej w logicznej i fizycznej..chociaż nie powiem, logika mnie na studiach trochę fascynowała

w sumie to sie zgadza...ale też nie do końca....może dlatego,że w wieku pytaniach się wahałam.

Ja tych typów bym raczej nie nazwała inteligencją tylko predyspozycjami osobowości i charakteru.

Poza tym to nie inteligencja jest ważna jeśli chodzi o sukces życiowy ale emocje.
Udowodniono,że człowiek pozbawiony emocji nie potrafi podjąć decyzji..żadnej...wszystk o jest mu obojętne. (jest taka choroba nawet, aleksytemia i inne)

no i słynny test cukierków na pięciolatkach..to dowodzi,że nie zawsze rozum czy "inteligencja" jakkolwiek ją definiować wpływa na nasze życie i sukcesy ale właśnie emocje.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:05   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Tak, jak myślałam

55/90

Twórcza - 13
Logiczna i wizualna - 12
Werbalna - 11
Emocjonalna - 7
Fizyczna - 6

Ale zimny drań ze mnie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:14   #17
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Mój typ to inteligencja emocjonalna.
Nie wiem czemu wydaje mi sie najmniej inteligentna
Potem twórcza, wizualna i werbalna.

Coś w tym pewnie jest, ale nie do końca mnie to przekonuje.
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:17   #18
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

65/90
emocjonalna - 13
fizyczna - 11
logiczna - 7
werbalna - 12
wizualna- 14
twórcza - 14

Wszystko się zgadza
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:18   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Poza tym to nie inteligencja jest ważna jeśli chodzi o sukces życiowy ale emocje.
Udowodniono,że człowiek pozbawiony emocji nie potrafi podjąć decyzji..żadnej...wszystk o jest mu obojętne. (jest taka choroba nawet, aleksytemia i inne)
Zgadza się.

O inteligencji emocjonalnej skrótowo:
http://www.psychologia.edu.pl/index....p=spis&id=2971


i szerzej (bardzo ciekawy artykuł):
http://www.eioba.pl/a1020/inteligencja_emocjonalna
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 10:19   #20
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Jesteś osobą o wysokiej inteligencji - warto się przyjrzeć, czy któryś typ dominuje, a inny jest zdecydowanie słabiej zaznaczony. Np. jeśli masz wysoki poziom inteligencji logicznej i fizycznej, a niski werbalnej, może to oznaczać, że jesteś świetnym analitykiem o sporych zdolnościach technicznych i manualnych, ale nie potrafisz przekazać swojej wiedzy; jeśli wysoki współczynnik inteligencji emocjonalnej i werbalnej, ale niski logicznej - jesteś wrażliwy, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i dochodzisz z nimi do porozumienia, ale bywasz zbyt emocjonalny i za mało kierujesz się racjonalnymi przesłankami. Jeśli natomiast masz wysoką inteligencję logiczną i wizualną, ale niską emocjonalną - wiele rzeczy dostrzegasz i rozumiesz, potrafisz wyciągnąć wnioski, podjąć słuszną decyzję, ale zarzuca się Tobie chłód i małą uczuciowość. Ludzie mogą się Ciebie bać, możesz mieć też skłonność do autokratycznych zachowań.

wizualna-12/16
twórcza -11/16
werbalna, emocjonalna- 10/16
logiczna -9/16
fizyczna -5/16 ups! trzeba się wziąść za siebie
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:28   #21
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgadzacie się z tym, co jest napisane w cytacie?

A może jednak sądzicie, że inteligencja jest tylko jedna i jej poziom można określić (wiarygodnie) rozwiązując test na IQ?
Oczywiscie ze sie zgadzamy.
Tego typu testy na inteligencje, w tym samego Gardnera przerabialismy nawet na zajeciach (Lg learning & teaching)
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:28   #22
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Bardzo ciekawy test.
W moim przypadku wszystko się zgadza.
Opis taki sam, jak u Fresy.
66/90

Emocjonalna 16/16
Fizyczna 10/16
Logiczna 10/16
Werbalna 11/16
Wizualna 12/16
Twórcza 13/16
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:32   #23
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

ja jestem wszechstronna


Twój wynik: 75/90



Jesteś osobą o bardzo wysokiej inteligencji i wszechstronnych uzdolnieniach, inwestujesz w siebie i rozwijasz swoje zdolności.

o i tyle , ale to juz wiedzialam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:39   #24
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Twój wynik: 70/90

Jesteś osobą o wysokiej inteligencji - warto się przyjrzeć, czy któryś typ dominuje, a inny jest zdecydowanie słabiej zaznaczony. jesteś świetnym analitykiem o sporych zdolnościach technicznych i manualnych, ale nie potrafisz przekazać swojej wiedzy. Jesteś wrażliwy, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi i dochodzisz z nimi do porozumienia, ale bywasz zbyt emocjonalny i za mało kierujesz się racjonalnymi przesłankami.
Niepotrzebne fragmenty wprowadzające wycięte

Emocjonalna: 14/16
Fizyczna: 13/16
Logiczna: 10/16
Werbalna: 11/16
Wizualna: 14/16
Twórcza: 15/16

Wszystko się zgadza - wrażliwa artystka.
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:41   #25
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

66/90 najwięcej w wizualnej i twórczej
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:46   #26
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze sie zgadzamy.
Tego typu testy na inteligencje, w tym samego Gardnera przerabialismy nawet na zajeciach (Lg learning & teaching)
Pytanie tylko, po co rozwiązywać " tradycyjne" testy IQ, skoro wiadomo, że przy ich pomocy, tak naprawdę, nie da się stwierdzić, czy ktoś jest czy nie jest inteligentny.
Teoria Gardenra jest bardziej wiarygodnym źródłem poznania inteligentnej strony człowieka.


Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
ja jestem wszechstronna


Twój wynik: 75/90



Jesteś osobą o bardzo wysokiej inteligencji i wszechstronnych uzdolnieniach, inwestujesz w siebie i rozwijasz swoje zdolności.

o i tyle , ale to juz wiedzialam
Ooooo
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:59   #27
Street Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Twój wynik: 66/90
Najwięcej 15 punktów w kategorii Twórczej

Polecam także książkę "Inteligencja Emocjonalna" Daniela Golemana tu link do opisu książki:
http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki...a.html?kw=7900
Street Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:02   #28
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Mój wynik 67/90

twórcza- 16/16
fizyczna- 15/16
emocjonalna- 13/16
werbalna- 11/16
wizualna i logiczna- 9/16

W sumie się zgadza
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:09   #29
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

Zdecydowana przewaga inteligencji logicznej...
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:16   #30
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jaki masz typ inteligencji?

U mnie przede wszystkim logiczna 15/16 a potem emocjonalna i trochę mniej werbalna. Najgorzej fizyczna

W sumie się zgadza
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.