Jak poznałyście drugą połówkę?? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 13:15   #601
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ja poznałam Wojtka hmm... nie wiem:P to on mnie wypatrzył w szkole a potem jakoś złapal na gg no i tak to jest do tej pory w maju bedzie rok i 3 miesiace i jest ok bardzo ok
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:49   #602
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

a ja poznalam swojego tez w szkole tylko ze juz jak ja konczylismy .. on byl zajety ja tez bylam w zwiazku.. potem to sie porozpadalo, a my zgadalismy sie przez gg i tak jestesmy parka

oby jak najdluzej!!
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:10   #603
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Poznaliśmy się przez mojego ex-tż'a Edukowali się razem w jednej klasie, byli dobrymi kolegami (w sumie dalej są niezłymi). Zawsze mi się podobał, ale byłam wcześniej zajęta. Po roku jak już rozstałam się z exem natrafiłam na mojego obecnego tż przypadkiem na koncercie i zaczęło się
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:50   #604
stoktrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

w kosciele?
stoktrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:07   #605
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

nie bede robic reklamy wiec powiem tylko ze na studenckim portalu internetowym :P
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:47   #606
sweet peach
Raczkowanie
 
Avatar sweet peach
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Przez internet, a dokładnie na czacie.
sweet peach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:15   #607
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ex TŻ na studiach,siedzieliśmy w jednej ławce)

a obecnego na portalu randkowym na początku roku i żadne z nas zdesperowane nie było
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 21:45   #608
PatMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Poznaliśmy się
__________________


Edytowane przez PatMisia
Czas edycji: 2013-09-20 o 14:28
PatMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:08   #609
lidzia66
Raczkowanie
 
Avatar lidzia66
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: in my dream :)
Wiadomości: 296
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

przez neta a dokładniej przez gg (wyszukiwarka), zaczęliśmy gadać i wyszło że mieszkamy 2 km od siebie, a teraz leci już 9 miesiąc razem
lidzia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:15   #610
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ja poznałam mojego TŻ w lato 2007 pracowaliśmy w jednej firmie już wtedy coś nas do siebie ciągnęło wszyscy wokoło to widzieli tylko nie my jak na ironie ja myślałam ze on kreci z kimś innym a on ze na niego nie popatrzę (jest młodszy ode mnie o rok ja mam 19 ) lato sie skończyło praca tez i kontakt sie urwał potem widzieliśmy sie parę razy przez przypadek. w sumie po 7 miesiącach mój TŻ napisał do mnie na gadu i umówiliśmy sie i tak sie zaczęło

Edytowane przez 89Madzia89
Czas edycji: 2008-06-16 o 14:35
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:45   #611
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

z moim tz poznalismy sie w pracy, milosc od pierwszego spojrzenia, potem okazalo sie ze mieszkamy na tej samej ulicy w odleglosci 700m .(a to jest mala miejscowosc gdzie wszyscy sie znaja)
301185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 15:12   #612
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cztery lata temu gdy slonko zaczelo mocniej przygrzewac, wyszlam na podworko sie poopalac po szkole przy okazji tego ze musiala przeczytac hamleta na nastepny dzien.Czytalam wiec ksiazkie na kocyku gdy moj obecny tz podjechal i sie zatrzymal przy moim ogrodzeniu z tekstem " Nie za pozno juz na opalanie, a pozatym lepiej sie opala nad jeziorem wiec jak masz ochote mozesz mi potowarzyszyc" Ja w tym momencie dopiero zauwazylam ze juz prawie 18 ale ze nie bardzo go znalam i nie chcialam wsiadac z kims obcym do samochodu stwierdzilam ze na dzis juz koncze ale mozemy sie spotkac wieczorem. I tak sie zaczelo. Do dzis jezdzi gdzies po Polsce ccorsa z moim numerem telefonu zapisanym na przeciwslonecznikach
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 13:44   #613
kina1986
Raczkowanie
 
Avatar kina1986
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 109
GG do kina1986
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja z moim Tż poznaliśmy sie przez ........ smsy i tak już 1,5 roku i za pasem ślub ( bo za 2 tygodnie )
__________________
Serce Często Powraca Do Tego Czego Tak Naprawdę Nigdy Nie Było ...
kina1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 12:55   #614
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

My poznaliśmy się na internetowym forum naszego miasta.
Właściwie przy tak dużej ilości użytkowników, nawet nie zwróciłam na Niego specjalnej uwagi.
Odezwał się do mnie na GGadu, bo - jak zauważył - mieszkaliśmy na jednej dzielnicy.
Sama nie wiem kiedy, ale opowiedziałam mu o wszystkim, co mnie dręczyło.
O kompleksach, o myślach samobójczych, o problemach z rodzicami...
Wysłuchiwał. Wspierał. Radził.
Któregoś dnia byłam w kolosalnym psychicznym dołku. Znów postanowiłam spróbować ze sobą skończyć. Wtedy pomógł mi jeden Jego esemes.
Na drugi dzień się spotkaliśmy, bo - jak twierdził - potrzebowałam przyjaciela płci męskiej. W sumie miał rację. Wstydziłam się moich problemów przed najbliższymi koleżankami...
Porozmawialiśmy. Wypłakałam się w Jego ramię i poczułam, że tego mi było trzeba. Nie, nie było motylków w brzuchu, czy szybszego bicia serca. Naprawdę widziałam w nim "tylko" przyjaciela.
Jednak już po którymś z następnych spotkań strasznie mnie "wzięło". Moje myśli krążyły tylko wokół Niego. Zakochałam się.
Mieliśmy poważną rozmowę na GGadu. Napisałam Mu, że chyba nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo się do Niego przywiązałam. Odpowiedział, że dobrze wie.
Na drugi dzień poszliśmy na spacer. Całą tę rozmowę, po której zostaliśmy parą pamiętam do dziś. Słowo w słowo...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:15   #615
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Na gg ja go dopadłam przez przypadek jestesmy ze soba ponad 1, 5 roku i dobrze sie nam wiedzie hehe
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:34   #616
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

A swojego mezczyzne poznałam przez internet na angielskim chatroomie. sam mnie gdzies wyszukał na liscie i wysłał pierwszy wiadomosc. A miałam ja zignorowac ale tresc mnie zaintrygowała no i tak sie zaczeło
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:56   #617
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja swoja poznalam w pracy. Stalam na promocji w markecie,a on tam pracowalam na jednym z dzialow i mnie zauwazyl. Umowilismy sie na drugi dzien i od tamtej pory jestesmy nierozlaczni. Znajomi smieja sie ze to tescowa milosc
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 18:24   #618
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

zapoznał nas mój najlepszy przyjaciel bo to jego najlepszy kolega:P więc teraz mamy mini paczkę
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 19:03   #619
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

ja mojego ex poznałam przypadkowo. to było 4 lata temu. byłam na imprezie - dyskotece. wróciłam do domu i było normalnie. po czasie jakis nieznany nr puszczał mi sygnały. pomyslałam, ze to moja kolezanka poniewaz miałą sobie kupic nowy telefon. napisałam do niej , ze jestem w strasznym dole bo chłopak ktory mi sie podobał mnie nie chce. po czasie dostałam sms, ze ma na imie M i nie jest tą dziewcyna do ktorej pisałam. i ze ma mój nr od kolegi kolezanki koleżanki jej siostry. i jak ja chce to moge mu opowiedizec o moich problemach. no i opowiedziałąm. bylismy ze sobia prawie 4 lata. moj pierwszy, powazny związek. miał byc ślub tak za 3,4 lata. ale nie wytrzymalismy. praca była wazniejsza. ale to jak sie poznalismy smieszy mnie do dzis
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 13:32   #620
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

mój Bartek przeprowadził się do bloku obok mnie, na początku byliśmy znajomymi, po jakimś czasie przyjaciółmi. Misiek zakochał się we mnie bez pamięci, ale ja niestety olałam go wtedy.Zaczął chodzić z totalnym łasuchem na kasę,a ja siedziałam w domu sama. Wtedy poczułam że go kocham, ale wolałam nie rozbijać tego związku, mimo że wiedziałam, że nie jest dla niego dobry, bo znałam tą dziewczynę aż dobrze. Pod koniec lipca pojechaliśmy wszyscy razem pod namioty. I wtedy już wiedziałam, że nie mogę bez niego żyć i że musimy być razem. Zerwał z pazerniaczką i 9 sierpnia zaczęliśmy ze sobą chodzić, od 15 grudnia 2007 jesteś my zaręczeni i w przeciągu roku planujemy ślub. A znamy się od 8 lat.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 13:57   #621
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jak poznałyście swojego TŻ?

Cytat:
Napisane przez morwa Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie (p)odpowiedzi Niestety, metoda "najpierw byliśmy przyjaciółmi" w moim przypadku nie zdaje egzaminu i do tej pory to ja byłam ta zła W krótkiej historii związków damsko-męskich trzy razy miałam sytuację, że naprawdę wspaniały facet (jako człowiek i przyjaciel) wyznał mi miłość, a ja czułam się jak ostatnia świnia, mówiąc, że nie jestem w stanie odwzajemnić tego uczucia...


A swoją drogą: mówicie, że samo przyjdzie...a jeżeli nie przyjdzie? Od początku wiedziałam, że nie mogę być z żadnym z wymienionych przyjaciół, bo nie będę umiała kochać go tak, jak na to zasługuje, ale przecież gdybym miała mniejsze skrupuły... jeżeli ta osoba weszła już w inny związek i ułożyła sobie życie, to czekanie nie ma sensu!
Mam tyle samo lat co Ty

Prawie 2 lata byłam z chłopakiem, zerwaliśmy miesiąc temu, poczatkowo tez myślałam, że nie mam szans na spotkanie kogoś, aż tu po 2 tyg od zerwania spotykałam sie z kolegą. Poznaliśmy się w ... przedszkolu odnowiliśmy kontakt przez NK Spotkalismy się kilka razy, jeszcze go nie nazywam "chłopakiem" bo nie lubie się 'napalać" i robić sobie złudnych nadzieji - wole spokojnie poczekac na rozwój sytuacji

Głowa do góry, całe życie przed nami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:33   #622
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Hehe nieżle

Z ostatnim byłam dwa miechy Tak to jest jak za swatanie bierze się rodzina


Obecnego Tż znam od początku studiów, czyli od października 2007. Jesteśmy razem na kierunku Na początku naszej znajomości byłam w momencie zakończenia 2,5 letniego związku a potem nie myślałam nikogo mieć aż mnie w domu zeswatali ale to też minęło. Będąc z poprzednim i tak po szkole latałam na piwko z obecnym Tż (jako z przyjacielem) i bardzo odpowiadało mi jego towarzystwo i po pewnym czasie stwierdziłam, że aż za bardzo hehehe Z poprzednim się skończylo, trochę ochłonęłam, On mi pomagał i nie ukrywam - podobał od początku
Nie chciałam wiązać się znowu w ciemno, chciałam zdobyć więcej pewności i wiedzieć z kim mam do czynienia i jestem szalenie szczęśliwa Pierwszy raz związałam się z kimś, kogo naprawdę dobrze poznałam i sądzę, że jest to mega plus
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:49   #623
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

na gg niestety... szkoda, bo wolałabym żeby było bardziej romantycznie
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 22:06   #624
storczyk79
Raczkowanie
 
Avatar storczyk79
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Witam.
Moją drugą połówkę (mojego męża) poznałam w liceum. Chodziłam do pierwszej klasy a on do czwartej.
Wiecie co, on wtedy w ogóle mi się nie podobał! W życiu bym nie przypuszczała, że zostanie moim mężem

Potem były wspólne wakacje w górach, po których stwierdziłam, że jest bucem i więcej się z nim nie zadawałam.

Nastąpił czas mojej studniówki, na którą go zaprosiłam i bawiliśmy się super.
Potem była znowu duża przerwa w naszej znajomości i znowu spotkania, imprezy, wspaniałe chwile (chyba najlepsze w całym moim życiu). Dziewczyny nigdy nie byłam taka zakochana i szczęśliwa . Po trzech latach "chodzenia" przepiękne wesele a po roku małżeństwa urodziła się moja wspaniała córeczka.

Teraz jesteśmy pięć lat po ślubie i niestety cały urok tych pięknych chwil gdzieś przepadł ale z całego serca życzę każdej dziewczynie takiego pięknego obustronnego uczucia jakim jest miłość.
Potem jest różnie ale zawsze można się jakoś dogadać i może być wspaniale nawet po 30 latach małżeństwa, może u mnie też tak jeszcze będzie
__________________
storczyk79
storczyk79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:34   #625
Akretnirps
Raczkowanie
 
Avatar Akretnirps
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Przemyśl :)
Wiadomości: 32
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Ja mojego Pawła poznałam na zawodach. Oboje jesteśmy sportowcami to mieliśmy okazje spotykać sie na różnych imprezach sportowych. Po biegu usiadłam na trawe i i gadałam z kolegą ze szkoły, który jak sie okazało znał Pawła. Moj kolega i ON próbowali roznych dziecinnych zaczepek typu rzucanie we mnie trawą. Następnie miały się odbyć zawody wojewódzkie w Rzeszowie gdzie pojechał takze Paweł no i tam bardziej sie poznalismy i wtedy pożyczyłam od Niego kolce do biegania...a on zaczał ze mna rozmawiać. Na poczatku w ogole mi sie nie podobał bo gustuje w brunetach-a Paweł jest blondynem. Po jakims czasie zaczełam pisac do Niego na gg...No i sie zaprzyjaźniliśmy. Znamy sie juz 10 miesięcy. Był czas ze czesto rozmawialiśmy,czasem rzadziej. Nawet pare razy pokłócilismy sie o byle co. W kwietniu zaczelismy bardziej ze soba rozmawiac, no i ja próbowałam swatać moją kolezankę z Jego kolegą. I wtedy tez zblizylismy sie do siebie i to bardzo Zaczelismy sie spotykac w 4, potem w 3 gdyz moja kolezanka nie była juz z kolegą Pawła. No a potem spotykalismy sie sami. I w maju Paweł poprosił mnie o chodzenie. i jestesmy razem 54 dni, niby mało-ale jakie to gorące uczucie! zycze wszystkim spotkania takiego ideału jakim jest mój chłopak
__________________
Jesteśmy razem 73 dni. Kocham Cię Paweł

http://www.suwaczek.pl/cache/4e9754a889.png

do obozu sportowego bez słodyczy !
Akretnirps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:39   #626
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Akretnirps Pokaż wiadomość
Ja mojego Pawła poznałam na zawodach. Oboje jesteśmy sportowcami to mieliśmy okazje spotykać sie na różnych imprezach sportowych. Po biegu usiadłam na trawe i i gadałam z kolegą ze szkoły, który jak sie okazało znał Pawła. Moj kolega i ON próbowali roznych dziecinnych zaczepek typu rzucanie we mnie trawą. Następnie miały się odbyć zawody wojewódzkie w Rzeszowie gdzie pojechał takze Paweł no i tam bardziej sie poznalismy i wtedy pożyczyłam od Niego kolce do biegania...a on zaczał ze mna rozmawiać. Na poczatku w ogole mi sie nie podobał bo gustuje w brunetach-a Paweł jest blondynem. Po jakims czasie zaczełam pisac do Niego na gg...No i sie zaprzyjaźniliśmy. Znamy sie juz 10 miesięcy. Był czas ze czesto rozmawialiśmy,czasem rzadziej. Nawet pare razy pokłócilismy sie o byle co. W kwietniu zaczelismy bardziej ze soba rozmawiac, no i ja próbowałam swatać moją kolezankę z Jego kolegą. I wtedy tez zblizylismy sie do siebie i to bardzo Zaczelismy sie spotykac w 4, potem w 3 gdyz moja kolezanka nie była juz z kolegą Pawła. No a potem spotykalismy sie sami. I w maju Paweł poprosił mnie o chodzenie. i jestesmy razem 54 dni, niby mało-ale jakie to gorące uczucie! zycze wszystkim spotkania takiego ideału jakim jest mój chłopak
Tzn jak to poprosił "chcesz ze mna chodzić" ?? To o "to" się pyta??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:42   #627
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tzn jak to poprosił "chcesz ze mna chodzić" ?? To o "to" się pyta??
W pewnym wieku dokładnie tak to wygląda

W ogóle ostatnio oglądałam "Skazanego na bluesa" z Kotem i tam była dokładnie taka scena:
"Gola, on sie pyta, czy Ty chcesz z nim chodzić" pyta kolega zainteresowanego

A w pewnym wieku to dzieje sie naturalne, że ludzie sie ze sobą spotykają
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:49   #628
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tzn jak to poprosił "chcesz ze mna chodzić" ?? To o "to" się pyta??


przepraszam, ale rozbawiło przypomina mi to tekst z mojego pamiętnika z podstawówki

a a propos podstawówki to ja z moim TŻ-em chodziliśmy razem do klasy w podstawówce przez 8 lat i w ogóle nie byliśmy sobą nawzajem zainteresowani (no może on interesował się trochę ciągnięciem mnie za włosy i zaglądaniem pod spódniczkę, co mnie nieziemsko irytowało ).W zeszłym roku przypadkiem (po ponad 6 latach) odnowiliśmy kontakt przez gg, a w tym roku też tak zupełnie przypadkowo spotkaliśmy się w knajpce i jesteśmy razem a nasi wspólni znajomi z klasy są w szoku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:49   #629
Akretnirps
Raczkowanie
 
Avatar Akretnirps
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Przemyśl :)
Wiadomości: 32
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tzn jak to poprosił "chcesz ze mna chodzić" ?? To o "to" się pyta??

Po jakimś czasie, bo sam nie wiedział czy jesteśmy razem czy nie to chciał sie upewnic i sie zapytał "Jestesmy razem?" .
__________________
Jesteśmy razem 73 dni. Kocham Cię Paweł

http://www.suwaczek.pl/cache/4e9754a889.png

do obozu sportowego bez słodyczy !
Akretnirps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:56   #630
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak poznałyście drugą połówke ??

Cytat:
Napisane przez Akretnirps Pokaż wiadomość
Po jakimś czasie, bo sam nie wiedział czy jesteśmy razem czy nie to chciał sie upewnic i sie zapytał "Jestesmy razem?" .
Eee.. no jak to nie wiedział

Ja myślalam, że to się wie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-17 10:03:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.