Śluby kwietniowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 22:06   #31
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
witam . my tez sie pobieramy 12 kwietnia. a jamyslalam ze to takie nietypowe, a jednak jest popularne
a co do bolerek to ja bede miala z atlasu z dlugim rekawem. tez mi sie podoba koronkowe ale raczej jestem zmarzluch. pozdrawiam
nie jestescie sami,ale to wcale nie popularne...,najczesciej spotykana data jest 18 kwietnia macie slub koscielny z msza sw.? i jakie kwiatki?????
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:20   #32
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
nie jestescie sami,ale to wcale nie popularne...,najczesciej spotykana data jest 18 kwietnia macie slub koscielny z msza sw.? i jakie kwiatki?????

tak mamy slub koscielny z msza o 15
a kwiatki jeszcze nie wybralam , , podobaja mi sie margaretki z bialymi rozami, ale jeszcze zastanawiam sie nad wiosennym bukietem , bo sala bedzie zolto -zielona, ale jeszcze mam troche czasu
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:16   #33
justenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez sohf Pokaż wiadomość
ja brałam ślub 29 kwietnia. do piątku była piękna pogoda, a w sobote jakieś 15 stopni na szczęście na plenerze nie padało. nie miałam żadnego okrycia bo by mi nie pasowało troszke było chłodno ale dało się wytrzymać. a na zdjęciach wcale nei widac ze było zimno
tutaj fotk, gdyby ktoś byl zainteresowany
Pozdrawiam wszystkie tegoroczne kwietniówki
oryginalnie i do tego ślicznie wyglądałaś,i bardzo fajne - bo takie naturalne - są zdjęcia z pleneru. a czy rękawiczek nie miałaś czasem tiulowych? bo ja szukam właśnie takich, a wszędzie są albo atłasowe albo takie z pętelką na jeden palec i nie podobają mi się
justenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 17:53   #34
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Śluby kwietniowe

10.04.2010 to była pierwsza mysl. I tak się tego trzymalismy az do niedawna /..... kiedy olśniło mnie ,ze to bedzie tydzien po Wielkanocy. No i zastanawiam sie czy to oby na pewno dobra data ?? Czy nie za blisko Świąt?? O pogodę się nie martwie , bo kwiecień to mój ulubiony miesiąc własnie dlatego , ze wszystko budzi się do życia. Nie zastanawiałam się jeszcze co bede miala na sukienkę ale na pewno cos miec bede musiała. Martwie się troszkę o plener , ale wierzę , ze nasz fotograf cos wymysli
shilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 23:23   #35
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
tak mamy slub koscielny z msza o 15
a kwiatki jeszcze nie wybralam , , podobaja mi sie margaretki z bialymi rozami, ale jeszcze zastanawiam sie nad wiosennym bukietem , bo sala bedzie zolto -zielona, ale jeszcze mam troche czasu
my tez 15!!!!
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:42   #36
kasinka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Śluby kwietniowe

witam wszystkie Kwietnióweczki ja również dołączę się do grona...nasz dzień: 18 kwiecień
Również miałam dylemat co z okryciem. Początkowo myślałam o bolerku i przymierzyłam ich całą masę... jednak zwyczajnie psuły moją koncepcję a na futerko rzeczywiście za ciepło. Zatem zdecydowałam się na etolę zawiązywaną na kokardę...wygląda elegancko a rzeczywiście ogrzewa plecki. Co myślicie o etoli? Pozdrawiam
kasinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 22:56   #37
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Śluby kwietniowe

myślę, że etola to też dobry wybór Ładnie wygląda i szybko ją sie zrzuci przed przysięgą
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 21:59   #38
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

hej dziewczyny, jak wam ida przygotowania ??
ja powoli zaczynam zakupiac bielizne, buciki zamowilam, czekam na telefon z przymiarka sukni slubnej

ciekawe jaka w tym roku bedzie wiosna...

Początek marca to już początek wiosny – suchy i słoneczny. Temperatura będzie dochodzić nawet do 18 stopni C. Wiosna zacznie się zdecydowanym i mocnym akcentem właśnie w pierwszych dnia marca. Także kwiecień i maj będą słoneczne i suche – meteorolodzy

Kwiecień bardzo ciepły i suchy Wiosna zacznie się mocnym akcentem. Będzie nie tylko bardzo słonecznie i sucho, ale również bardzo ciepło, a w drugiej połowie miesiąca także gorąco. Temperatura może sięgać w cieniu maksymalnie 25 stopni. Kwiecień będzie więc kolejnym miesiącem z temperaturą powyżej normy wieloletniej.
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:22
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:52   #39
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Śluby kwietniowe

Agus, to bardzo pocieszające co piszesz
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:10   #40
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jak wam ida przygotowania ??
ja powoli zaczynam zakupiac bielizne, buciki zamowilam, czekam na telefon z przymiarka sukni slubnej

ciekawe jaka w tym roku bedzie wiosna...

Początek marca to już początek wiosny – suchy i słoneczny. Temperatura będzie dochodzić nawet do 18 stopni C. Wiosna zacznie się zdecydowanym i mocnym akcentem właśnie w pierwszych dnia marca. Także kwiecień i maj będą słoneczne i suche – meteorolodzy

Kwiecień bardzo ciepły i suchy Wiosna zacznie się mocnym akcentem. Będzie nie tylko bardzo słonecznie i sucho, ale również bardzo ciepło, a w drugiej połowie miesiąca także gorąco. Temperatura może sięgać w cieniu maksymalnie 25 stopni. Kwiecień będzie więc kolejnym miesiącem z temperaturą powyżej normy wieloletniej.






madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 15:04   #41
vanilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Śluby kwietniowe

Witam wszystkie kwietniowe panny mlode!!!moj slub tez mam w kwietniu,dokladnie 25
niezmiernie ciesze sie na ten dzien i tez jestem ciekawa jaka w tym dniu bedzie pogoda.pamietam ze w tamtym roku koncowka kwietnia byla bardzo ciepla.Z tego tez wywnioskowalam ze etola czy futerko nie wchodzi w gre,dlatego wybralam po prostu bialy zakiet dopasowany do koloru sukni.opcja uniwersalna i na pewno praktyczna
myslalyscie jakie kwiatki beda o tej porze roku najbardziej dostepne i wzglednie wytrzymale?ja na razie planuje tulipany,ale jeszcze nie zdecydowalam.
pozdrawiam
vanilli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 17:21   #42
justenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jak wam ida przygotowania ??
ja powoli zaczynam zakupiac bielizne, buciki zamowilam, czekam na telefon z przymiarka sukni slubnej
przygotowania w toku wczoraj kupiłam suknię, i strasznie się cieszę, bo długo nie szukałam, miałam ją upatrzoną od jakiegoś czasu, przymierzyłam...i moje intuicja była słuszna - dobrze w niej wyglądam, no ogólnie suuuper jest. Dziś weszłam do obuwniczego, z ciekawości zorientowac się co do butów - i bingo! są piękne skórzane z kotyla,jeszcze chcę nawiedzić ryłkę, bo na http://www.e-rylko.com upatrzyłam sobie pewną parę.zostaje bielizna,wiadomo jakieś pończochy,bolerrrro, biżu,chyba welon no i koncepcja mejakapu, fryzu.
Acha, no i dzisiaj dostałam @ z projektem zaproszeń do akceptacji,więc w przyszłym tyg.będziemy zapraszać. Jeszcze mamy spotkać się z fotografemw w-nd, mam nadzieję że nikogo nie ma na nasz termin

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ciekawe jaka w tym roku bedzie wiosna...
Początek marca to już początek wiosny – suchy i słoneczny. Temperatura będzie dochodzić nawet do 18 stopni C. Wiosna zacznie się zdecydowanym i mocnym akcentem właśnie w pierwszych dnia marca. Także kwiecień i maj będą słoneczne i suche – meteorolodzy
super, też słyszałam, że kwiecień ma byc bardzo ciepły
justenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:25   #43
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Agus, to bardzo pocieszające co piszesz
no pewnie, oby tak bylo
Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
tez tak szadze
Cytat:
Napisane przez vanilli Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kwietniowe panny mlode!!!moj slub tez mam w kwietniu,dokladnie 25
niezmiernie ciesze sie na ten dzien i tez jestem ciekawa jaka w tym dniu bedzie pogoda.pamietam ze w tamtym roku koncowka kwietnia byla bardzo ciepla.Z tego tez wywnioskowalam ze etola czy futerko nie wchodzi w gre,dlatego wybralam po prostu bialy zakiet dopasowany do koloru sukni.opcja uniwersalna i na pewno praktyczna
myslalyscie jakie kwiatki beda o tej porze roku najbardziej dostepne i wzglednie wytrzymale?ja na razie planuje tulipany,ale jeszcze nie zdecydowalam.
pozdrawiam
witaj z nami, z tego co slyszalam, to tulipany nie sa wytrzymale
Cytat:
Napisane przez justenya Pokaż wiadomość
przygotowania w toku wczoraj kupiłam suknię, i strasznie się cieszę, bo długo nie szukałam, miałam ją upatrzoną od jakiegoś czasu, przymierzyłam...i moje intuicja była słuszna - dobrze w niej wyglądam, no ogólnie suuuper jest. Dziś weszłam do obuwniczego, z ciekawości zorientowac się co do butów - i bingo! są piękne skórzane z kotyla,jeszcze chcę nawiedzić ryłkę, bo na http://www.e-rylko.com upatrzyłam sobie pewną parę.zostaje bielizna,wiadomo jakieś pończochy,bolerrrro, biżu,chyba welon no i koncepcja mejakapu, fryzu.
Acha, no i dzisiaj dostałam @ z projektem zaproszeń do akceptacji,więc w przyszłym tyg.będziemy zapraszać. Jeszcze mamy spotkać się z fotografemw w-nd, mam nadzieję że nikogo nie ma na nasz termin



super, też słyszałam, że kwiecień ma byc bardzo ciepły
no to widze, z eprzygotowania pelna para, ja mam do sukni koronkowe bolerko, welon zamowilam razem z suknia, stanik juz mam, kupilamw tym tygodniu
szyne i zel do wybielania zabkow tez juz odebralam, nie poaoztsaje nic innego jak czekac, zalatwiac dalej i sie nie stresowac
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:08   #44
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Śluby kwietniowe

A mój ksiądz powiedział, że w Wielkanoc mi ślubu nie udzieli i tym sposobem mam w Poniedziałek Wielkanocny... Ale się tym nie przejmuję. Bardziej martwi mnie, że nie mam jeszcze sukienki (ale krawcowa pociesza mnie, że zdąży - zobaczymy) no i szukam pomysłu, co włożyć na wierzch. Poradźcie też "kwietnióweczki" jakie kwiatki na bukiet, bo się zupełnie nie znam.
Pozdrawiam
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:47   #45
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez justenya Pokaż wiadomość
oryginalnie i do tego ślicznie wyglądałaś,i bardzo fajne - bo takie naturalne - są zdjęcia z pleneru. a czy rękawiczek nie miałaś czasem tiulowych? bo ja szukam właśnie takich, a wszędzie są albo atłasowe albo takie z pętelką na jeden palec i nie podobają mi się
faktycznie rękawiczki były tiulowe, wykończone koronką z perełkami chyba. naszukałam sie bo takie tradycyjne rękawiczki mi się strasznie nie podobały. chyba na allegro wreszcie znalazłam.
tutaj lepsze zdjęcia, jak bys chciąl zobaczyć, może Tobie tez sie uda coś podobnego znaleść

http://forum.e-wesele.pl/index.php?t...2714#msg122714
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:17   #46
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Opcja Pokaż wiadomość
Mam propozycje dla wszystkich dziewczyn które zaplanowały ślub na kwiecień abyśmy dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i dylematami.
Ja mam ślub 25 kwietnia i kilka problemów co ubrać do sukienki bolerko czy może futerko nie wiwdomo jaka będzie pogoda, jaki plener itp

Proszę piszcie jak miałyście slub w kwietniu jak był, po prostu wszystko.
Mam dokładnie ten sam problem, ja ślubuje 24.04. i tez mnie zastanawia jaka będzie pogoda. Marzy mi sie koronkowe bolerko...
W 2008 roku tego dnia było bardzo cieplutko, ale przeciez to żadna reguła
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:32   #47
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

hej dziewczyny a czy wasi tz maja juz garnitury jesli tak to pokazcie i pochwalcie sie jakie, my narazie nie mamy czasu sie za to zabrac, mam nadzieje w przyszlym tygodniu wyruszymy na poszukiwania gajerku dla Pana Młodego
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:44   #48
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jak wam ida przygotowania ??
ja powoli zaczynam zakupiac bielizne, buciki zamowilam, czekam na telefon z przymiarka sukni slubnej

ciekawe jaka w tym roku bedzie wiosna...

Początek marca to już początek wiosny – suchy i słoneczny. Temperatura będzie dochodzić nawet do 18 stopni C. Wiosna zacznie się zdecydowanym i mocnym akcentem właśnie w pierwszych dnia marca. Także kwiecień i maj będą słoneczne i suche – meteorolodzy

Kwiecień bardzo ciepły i suchy Wiosna zacznie się mocnym akcentem. Będzie nie tylko bardzo słonecznie i sucho, ale również bardzo ciepło, a w drugiej połowie miesiąca także gorąco. Temperatura może sięgać w cieniu maksymalnie 25 stopni. Kwiecień będzie więc kolejnym miesiącem z temperaturą powyżej normy wieloletniej.
Oj mam nadzieję, że tak będzie jak mówisz....
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:51   #49
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a czy wasi tz maja juz garnitury jesli tak to pokazcie i pochwalcie sie jakie, my narazie nie mamy czasu sie za to zabrac, mam nadzieje w przyszlym tygodniu wyruszymy na poszukiwania gajerku dla Pana Młodego
Garnitur... No własnie sen mi spędza z powiek.... Jakoże moja mama będzie mu szyla garnitur to niby nic nie pozostaje jak tylko kupić materiał. I tu się zaczynaja schody... Przeszłam wzystkie sklepy z materiałami w Bydgoszczy i nic mi sie nie podoba, jak juz cos sie podobało to była końcówka.... Ostatnio kupiłam tylko żakard na kamizelkę - kolor waniliowy (bo suknia będzie w takim kolorze) i żakard na musznik i butonierkę w kolorze bordowym - bordowy bukiet, bodrowa dekoracja w kościele.
Mama mnie uspokaja, że do połowy marca możemy szukać, ale ja juz chciałabym mieć tą sprawe za sobą.....
Martwię się....
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 12:37   #50
justenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez sohf Pokaż wiadomość
faktycznie rękawiczki były tiulowe, wykończone koronką z perełkami chyba. naszukałam sie bo takie tradycyjne rękawiczki mi się strasznie nie podobały. chyba na allegro wreszcie znalazłam.
tutaj lepsze zdjęcia, jak bys chciąl zobaczyć, może Tobie tez sie uda coś podobnego znaleść

http://forum.e-wesele.pl/index.php?t...2714#msg122714
ok, śliczne dzięki!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a czy wasi tz maja juz garnitury jesli tak to pokazcie i pochwalcie sie jakie, my narazie nie mamy czasu sie za to zabrac, mam nadzieje w przyszlym tygodniu wyruszymy na poszukiwania gajerku dla Pana Młodego
mój jeszce nie ma, ale wie gdzie szukać, bo zawsze zaopatruje się w gajery w tym samym sklepie i chyba gdzieś na dniach się tam uda(my), bo stwierdził, że skoro wie jaką mam suknię, to już ma jasność co do odcienia gajerka,koszuli itp. facet to ma dobrze, moze sobie chodzić i 5 lat w tym samym,a nikt nie zauważy, a my...tak samo z suknią ślubną - nawet nasz fotograf przyznał rację oczywistą, że tego dnia to PM jest głowną bohaterką i na świeczniku. eech...
justenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:26   #51
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Garnitur... No własnie sen mi spędza z powiek.... Jakoże moja mama będzie mu szyla garnitur to niby nic nie pozostaje jak tylko kupić materiał. I tu się zaczynaja schody... Przeszłam wzystkie sklepy z materiałami w Bydgoszczy i nic mi sie nie podoba, jak juz cos sie podobało to była końcówka.... Ostatnio kupiłam tylko żakard na kamizelkę - kolor waniliowy (bo suknia będzie w takim kolorze) i żakard na musznik i butonierkę w kolorze bordowym - bordowy bukiet, bodrowa dekoracja w kościele.
Mama mnie uspokaja, że do połowy marca możemy szukać, ale ja juz chciałabym mieć tą sprawe za sobą.....
Martwię się....
nie martw sie masz jeszcze prawie miesiac czasu aby znalesc material, mysle, ze teraz po zakonczeniu karnwalu pojawia sie nowe, wiosenne kolekcje i bedziesz miala w czym wybierac
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:48   #52
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
nie martw sie masz jeszcze prawie miesiac czasu aby znalesc material, mysle, ze teraz po zakonczeniu karnwalu pojawia sie nowe, wiosenne kolekcje i bedziesz miala w czym wybierac
Dzięki Kochana, pewnie jak zwykle martwie się na zapas... Ale taka już jestem...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:00   #53
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Śluby kwietniowe

Wy się już martwicie o garnitur dla Młodego, a mój powiedział, że kupi 2 dni przed ślubem... Oczywiście zaciągnę Go gdzieś przynajmniej 2 tygodnie wcześniej, no ale bez paniki
Pozdrawiam
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:03   #54
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Wy się już martwicie o garnitur dla Młodego, a mój powiedział, że kupi 2 dni przed ślubem... Oczywiście zaciągnę Go gdzieś przynajmniej 2 tygodnie wcześniej, no ale bez paniki
Pozdrawiam
Hihihi to faktycznie Twój TŻ funduje Ci sporo dawki adrenaliny.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:49   #55
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Hihihi to faktycznie Twój TŻ funduje Ci sporo dawki adrenaliny.
Skoro ja jeszcze sukienki nie mam to po co się martwić Jego garniturem
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:53   #56
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Skoro ja jeszcze sukienki nie mam to po co się martwić Jego garniturem
Ale tak w ogóle w ogóle?
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 17:43   #57
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Wy się już martwicie o garnitur dla Młodego, a mój powiedział, że kupi 2 dni przed ślubem... Oczywiście zaciągnę Go gdzieś przynajmniej 2 tygodnie wcześniej, no ale bez paniki
Pozdrawiam


Haha moj Tz tak samo powiedzial ale tez mam zamiar go zaciagnac wczesniej.Ja sie troche juz zaczynam denerwowac i leca mi kilogramy z nerwow, on sie smieje ze musi mnie podenerwowac ,a bede mu pozniej wdzieczna
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:16   #58
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Haha moj Tz tak samo powiedzial ale tez mam zamiar go zaciagnac wczesniej.Ja sie troche juz zaczynam denerwowac i leca mi kilogramy z nerwow, on sie smieje ze musi mnie podenerwowac ,a bede mu pozniej wdzieczna
Hehe dobre dobre, może pożycz mi na chwilę Twoje TZ bo też przydałoby mi się zrzucic kilka kg
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:51   #59
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Ale tak w ogóle w ogóle?
Nie no - projekt już mam Z krawcową jestem umówiona na przyszły tydzień, żeby się dogadać co i jak. Skoro twierdzi, że zdąży to ją trzymam za słowo W razie czego w odwodzie mam biały szlafrok
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:15   #60
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Śluby kwietniowe

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Nie no - projekt już mam Z krawcową jestem umówiona na przyszły tydzień, żeby się dogadać co i jak. Skoro twierdzi, że zdąży to ją trzymam za słowo W razie czego w odwodzie mam biały szlafrok
Hahahah, dobre z tym szlafrokiem....

A tak naprawdę, jak krawcowa mówi, że zdąży to nie ma się co martwić.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.