Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 17:29   #2101
karotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Czy ktoś wybiera się do mokotowskiej akademii wizażu w Warszawie ???

Edytowane przez karotkaaa
Czas edycji: 2010-08-06 o 17:31
karotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:10   #2102
debe
Przyczajenie
 
Avatar debe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Lola, na zaoczne się wybierasz? Też tam idę od września
debe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:21   #2103
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

HEJ wybiera się ktoś do szkoły B. Małachowskiej beauty art w Warszawie ????????? Ja zaczynam tam naukę od września jesli ktoś też wybiera się tam pisać !
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:49   #2104
karotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Czy ktoś wybiera się do Akademii Makijażu Mokotowska 58 w Warszawie od września?
karotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 20:38   #2105
dermatograf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam wszystkich,
czy jest na forum ktoś, kto może polecić dobry kurs wizażu w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku)? Od razu nadmieniam, że nie interesuje mnie Beauty Art i inne kursy 20-30 godzinne (już byłam i niewiele nowego się nauczyłam).
Zależy mi na tym, aby był to kurs (trwał do 6 m-cy), nie szkoła roczna czy dwuletnia. Szukam kursu, który ma minimum 60 godzin zajęć praktycznych (mile widziane więcej ). Znalazłam takie kursy w innych miastach, ale nie mogę znaleźć w Trójmieście.
Jeśli ktoś coś o takim kursie słyszał, proszę o pomoc.
dermatograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:47   #2106
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Kurs makijażu - KRAKÓW

Witam drogie wizażanki
Chciałabym się doszkolić z makijażu, dlatego interesuje mnie jakiś dobry kurs. Miała któraś może do czynienia z kursem oferowanym przez Francuską Szkołę Wizażu w Krakowie? O szkole opinie już znam, ale właśnie chciałam się dowiedzieć jak to jest z kursami...
Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:29   #2107
lusiaaa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam czy wybiera się ktoś od września do szkoly
Beauty-Art w Warszawie ?? pozdrwiam.
lusiaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 12:12   #2108
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez lusiaaa20 Pokaż wiadomość
Witam czy wybiera się ktoś od września do szkoly
Beauty-Art w Warszawie ?? pozdrwiam.
Jaaa się wybieram do tej szkoły w trybie dziennym Super że wreszcie odzywa się ktoś kto wybiera się do tej szkoły, też wybierasz się na tryb dzienny ???
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:27   #2109
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja już nic nie wiem... jestem totalnie skołowana, przeczytałam cały ten watek, mnóstwo opinii w necie na różnych portalach, popisałam trochę z ludź znalexionymi na nk z różnych szkół, i co wiem? Wiem, że nic nie wiem.... :/ Już końcówka sierpnia a ja nadal nie jestem zdecydowana.... szkoła Beauty Art, Make Up Star w W-wie czy AWiS we Wrocławiu.... fajnie byłoby jakby ktoś mógł podjąć tą decyzje za mnie, bo ja już nie wiem....
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:43   #2110
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Pierwsze zajęcia beauty art w Warszawie 1.09 o godz. 10 następne 7-8.09 Kto wybiera się do tej szkoły pisać
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:57   #2111
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Co Cię skłoniło, żeby iść akurat do Beauty Art? pytam bo sama nie wiem którą szkołę wybrać, może mnie do Beauty Art przekonasz? pozdrawiam
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 12:36   #2112
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
Co Cię skłoniło, żeby iść akurat do Beauty Art? pytam bo sama nie wiem którą szkołę wybrać, może mnie do Beauty Art przekonasz? pozdrawiam
A więc zacznę od tego że moim początkowym wyborem była szkoła make up star w Warszawie ale po dwóch rozmowach fwalifikacyjnych stwierdziłam że Pani która ze mną rozmawiała oczekuje ode mnie wiedzy którą właśnie miałam nadzieję tam nabyć. Krótko mówiąc myslę że potrzebuję tam osób które mają już jakieś osiągi w kierunku wizażu. Ja jednak idąc do takiej szkoły chcę się czegoś nauczyć i później móc to wykorzystywać. Poczytałam trochę w internecie i trafiłam na beauty art w Warszawie. Zadzwoniłam, po dłużeszej rozmowie z Panią Beatą byłam już zdecydowana na tę szkołę. Pani Beata okazała się miłą osobą, wszystko dokładnie wyjaśniła, wytłumaczyła więc pojechałam do tej szkoły złożyłam dokumenty zapłaciłam wpisowe no i tak własnie od września zaczynam tam naukę Szkoła ta istnieje na rynku już 20 lat i jest pierwszą taką szkołą w Polsce a więc myslę że kadra posiada duże doświadczenie i będę tam z przyjemnością chodzić. Pozdrawiam
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:10   #2113
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja ostatnio słyszałam bardzo złe opinie o Beauty Art w Krakowie. Co do warszawskiej filii tej szkoły opinie nie były już tak złe, ale też nie najlepsze. Rozmawiałam z wizażystką, która skończyła tą szkołę niedawno i była średnio zadowolona. Miała obiecane pędzle w ramach wpisowego - nie dostała ich. Kosmetyków za dużo nie było w szkole. 2/3 czasu dziewczyny tracą gdy ktoś je maluje i potem makijaż zmywają. Modelek swoich przyprowadzić nie można (chyba że jest dziewczyn nie do pary, ale to podobno rzadkość). Zdjęcia prac dziewczyn - bardzo kiepskie. Co do praktyk - to są w Sephorze bodajże, na wyborach Miss Politechniki i innych prywatnych imprezach. Żeby się na nie załapać trzeba głośno mówić, że się chce.
Możliwe że jutro będę tam na sesji dyplomowej pewnej wizażystki, to może jeszcze czegoś się dowiem.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:40   #2114
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Może odezwie się wreszcie ktoś kto od września wybiera się do beauty art w Wawie ???

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio słyszałam bardzo złe opinie o Beauty Art w Krakowie. Co do warszawskiej filii tej szkoły opinie nie były już tak złe, ale też nie najlepsze. Rozmawiałam z wizażystką, która skończyła tą szkołę niedawno i była średnio zadowolona. Miała obiecane pędzle w ramach wpisowego - nie dostała ich. Kosmetyków za dużo nie było w szkole. 2/3 czasu dziewczyny tracą gdy ktoś je maluje i potem makijaż zmywają. Modelek swoich przyprowadzić nie można (chyba że jest dziewczyn nie do pary, ale to podobno rzadkość). Zdjęcia prac dziewczyn - bardzo kiepskie. Co do praktyk - to są w Sephorze bodajże, na wyborach Miss Politechniki i innych prywatnych imprezach. Żeby się na nie załapać trzeba głośno mówić, że się chce.
Możliwe że jutro będę tam na sesji dyplomowej pewnej wizażystki, to może jeszcze czegoś się dowiem.
ogwiazdka, jak się jutro czegoś dowiesz to czekam na jakieś szczegóły. Pozdrawiam
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:57   #2115
lusiaaa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hej ja sie wybieram ale na zaoczne mam zjazd pierwszy 4-5.09 ;/ szkoda ,ze nie idziesz na zaoczne

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lusiaaa20 Pokaż wiadomość
hej ja sie wybieram ale na zaoczne mam zjazd pierwszy 4-5.09 ;/ szkoda ,ze nie idziesz na zaoczne
Cytat:
Napisane przez Swinging_Charlize Pokaż wiadomość
HEJ wybiera się ktoś do szkoły B. Małachowskiej beauty art w Warszawie ????????? Ja zaczynam tam naukę od września jesli ktoś też wybiera się tam pisać !
hej ja sie wybieram ale na zaoczne mam zjazd pierwszy 4-5.09 ;/ szkoda ,ze nie idziesz na zaoczne ps.jestem tu nowa nie za bardzo orientuje sie na tej stronie :/ pozdrawiam
lusiaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:28   #2116
karotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny, czy ktoś był lub wybiera się do mokotowskiej akademii makijażu w Warszawie???
karotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:47   #2117
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez lusiaaa20 Pokaż wiadomość
hej ja sie wybieram ale na zaoczne mam zjazd pierwszy 4-5.09 ;/ szkoda ,ze nie idziesz na zaoczne

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------





hej ja sie wybieram ale na zaoczne mam zjazd pierwszy 4-5.09 ;/ szkoda ,ze nie idziesz na zaoczne ps.jestem tu nowa nie za bardzo orientuje sie na tej stronie :/ pozdrawiam
lusiaaa20, kurcze szkoda że na zaoczne się wybierasz ja idę w trybie dziennym i zjazd pierwszy mam 01.09 więc podzielę się swoimi pierwszymi wrażeniami. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Może ktoś wybiera się na dzienne do beauty art ???
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:01   #2118
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio słyszałam bardzo złe opinie o Beauty Art w Krakowie. Co do warszawskiej filii tej szkoły opinie nie były już tak złe, ale też nie najlepsze. Rozmawiałam z wizażystką, która skończyła tą szkołę niedawno i była średnio zadowolona. Miała obiecane pędzle w ramach wpisowego - nie dostała ich. Kosmetyków za dużo nie było w szkole. 2/3 czasu dziewczyny tracą gdy ktoś je maluje i potem makijaż zmywają. Modelek swoich przyprowadzić nie można (chyba że jest dziewczyn nie do pary, ale to podobno rzadkość). Zdjęcia prac dziewczyn - bardzo kiepskie. Co do praktyk - to są w Sephorze bodajże, na wyborach Miss Politechniki i innych prywatnych imprezach. Żeby się na nie załapać trzeba głośno mówić, że się chce.
Możliwe że jutro będę tam na sesji dyplomowej pewnej wizażystki, to może jeszcze czegoś się dowiem.
ogwiazdka a o Make Up Star słyszałaś jakieś opinie???
No i oczywiście daj znać, jeśli dowiesz się czegoś więcej o Beauty Art
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:17   #2119
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
ogwiazdka a o Make Up Star słyszałaś jakieś opinie???
No i oczywiście daj znać, jeśli dowiesz się czegoś więcej o Beauty Art
Nie bardzo, ostatnio trafiam tylko na dziewczyny z Beauty Art. Raczej nie pojadę tam jutro, także nie będę miała nowych wieści. Ale jak któraś chce, to może się przekopać przez te forum: http://www.maxmodels.pl/forum_29_stylizacja.html Są tam różne wątki, ale o szkołach też się coś znajdzie.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 11:49   #2120
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

I po co ja tu wchodziłam?

Teoretycznie byłam zdecydowana na szkołę Beauty Art w Gdańsku, po przejrzeniu wątku sama już nie wiem... Czy jest lepsza szkoła w Trójmieście, niż BA?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:05   #2121
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja zdecydowałam się na Make Up Star, zadzwoniłam ale nie ma miejsc Pani Beata ma do piątku poinformowac mnie czy uda im się stworzyć jeszcze jedną zaoczną grupę, jeśli nie to znowu będę w punkcie wyjścia :/ Będę musiała wybrać między Beauty Art w W-wie, a AWiS we Wrocławiu, pewnie wybór padnie na tą pierwszą z racji większej ilości zadowolonych absolwentek :p

A może jest jeszcze ktoś chętny na naukę zaoczną w Make Up Star w Warszawie?

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

A dodatkowo od tej niedzieli zaczynam kurs w London School Of Make Up w Katowicach u Agnieszki Brody Zdam Wam relacje jak było
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:43   #2122
muzyczna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Heej mam do was ogrom pytań dotyczących zawodu wizażysty. Proszę o pomoc
obecnie idę do II klasy liceum o profilu humanistycznym, do tej pory od 5 miesięcy uczęszczałam na korepetycje z historii sztuki.ponieważ nie mam tego przedmiotu w programie nauczania,uczyłam się tego ze względu na chęć zdawania matury z tego przedmiotu,później natomiast chciałam iść na studia związane z architekturą wnętrz. Jednak już od dłuższego czasu dochodzę do wniosku,że nie sprawdzę się w tym zawodzie,a właściwie,to że nie wyobrażam sobie siebie jako dekoratora. W tej chwili poważnie zastanawiam się nad pracą wizażysty,charakteryzator a bądź kosmetyczki. (Podobno) jestem uzdolniona plastycznie,chętnie maluję znajome na jakieś większe imprezy,dorabiam sobie także jako fryzjerka-samouk, ponieważ ciągle uczę się na błędach ścinając i układając fryzury. Co musiałabym zdać na maturze,aby móc studiować/uczyć się w jednym z tych kierunków? Dodam,że kosmetologia na studiach odpada,ponieważ kiepsko u mnie z chemią i biologią. Czy rozpocząć później jakieś studia ,kurs czy studium? Baardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź
muzyczna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:33   #2123
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

jeżeli na kosmetologię nie chcesz iść to w takim razie tutaj matura nie ma znaczenia. Ja zdawałam WOS
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:05   #2124
muzyczna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No właśnie chyba nie dałabym sobie tam rady. A mogłabyś mi powiedzieć jakie kursy ,bądź jakie studium kończyłaś żeby zostać wizażystką?
muzyczna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:19   #2125
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

na razie tylko Akademię Wizażu i Stylizacji przymierzam się do Dziewulskich i przy większym zastrzyku gotówki na kursy jakieś drobniejsze 2-3 dniowe
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:23   #2126
karotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i IIStylizacji

Potrzebuje opinii o Mokotowskiej Akademii Wizażu w Warszawie.
Czy któraś z was pomoże w tym temacie?
karotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:03   #2127
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez muzyczna17 Pokaż wiadomość
Heej mam do was ogrom pytań dotyczących zawodu wizażysty. Proszę o pomoc.
W tej chwili poważnie zastanawiam się nad pracą wizażysty,charakteryzator a bądź kosmetyczki.
Dodam,że kosmetologia na studiach odpada,ponieważ kiepsko u mnie z chemią i biologią. Czy rozpocząć później jakieś studia ,kurs czy studium? Baardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź
Ponieważ mam pewne doświadczenie w temacie, to parę słów napiszę - może jakoś pomogę... Jestem kosmetologiem (po studiach), kosmetyczką (po studium) i wizazystką (po kilku różnorodnych kursach/szkoleniach). I oto moje spostrzeżenia.

Jesli chciałabyś zostać wizażystką/charakteryzatorką, to do wyboru są głównie roczne kierunki i/lub dodatkowe kursy.
Natomiast kosmetyczka / kosmetolog to odpowiednio dwuletnie studium lub 3-5 letnie studia wyższe.
Jedno nie wklucza drugiego, ale zwróć uwagę, że w studium kosmetycznym lub na kosmetologii (studia) NIE MA zbyt duzo o wizazu. Tutaj kładzie się nacisk na pielęgnację (oczyszczanie twarzy, masaże, henny, regulacje, itp.), makijaż jest mocno okrojony i stąd - niestety w wielu wypadkach prawdziwy - pogląd, że kosmetyczka (która nie konczyła dodatkowych kursów) nie zna się zbyt na makijażu. Wiele dziewczyn, które nastawiały się na malowanie po wymienionych studiach, po pierwszym semestrze rezygnowało, bo okazywało się, że 20 godzin wizażu to trochę mało jak na trzyletnie studia - i to prawda, bo sama wiedziałam więcej o makijażu niż podawane było na zajęciach i niczego nowego się nie nauczyłam...
Zatem - wybór należy do ciebie - tylko trzeba konkretnej decyzji, czy bardziej interesuje cię pielęgnacja czy makijaż. I potem - wybór odpowiedniej szkoły.
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 07:33   #2128
muzyczna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi ;*
Zdecydowałam,że będę kończyć nauczanie z historii sztuki,zdam z tego maturę i pójdę prawdopodobnie do Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu na kierunek Architektura Wnętrz,a w międzyczasie jeżeli będzie taka możliwość zapiszę się na jakieś kursy z wizażu i architektury. Pozdrawiam cieplutko
muzyczna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:11   #2129
borkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Słupsk/Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
I po co ja tu wchodziłam?

Teoretycznie byłam zdecydowana na szkołę Beauty Art w Gdańsku, po przejrzeniu wątku sama już nie wiem... Czy jest lepsza szkoła w Trójmieście, niż BA?

Ja się zapisałam wczoraj na dzienne od września do BA w Gdańsku
borkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 09:17   #2130
alil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez muzyczna17 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi ;*
Zdecydowałam,że będę kończyć nauczanie z historii sztuki,zdam z tego maturę i pójdę prawdopodobnie do Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu na kierunek Architektura Wnętrz,a w międzyczasie jeżeli będzie taka możliwość zapiszę się na jakieś kursy z wizażu i architektury. Pozdrawiam cieplutko
jeśli chodzi o kursy wizażu to polecam Akademię Fryzjerstwa Filmowego i Kreatywnego- we Wrocławiu na Kościuszki. Mają fajny program a z tego co wiem- od założycielki i z netu od października będą uczyć jako studium - roczne. Myślę, że koszty dadzą się rozłożyć a przy tym wchodzisz w świat artystyczny! pozdrawiam
udanych wyborów!
alil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.