Problem z sexem (nadżerka) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 23:18   #1
happy6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 103

Problem z sexem (nadżerka)


Ginekolog wykrył u mnie nadżerkę. wkrótce będę miała zabieg.
Kiedy kocham się ze swoim chłopakiem, zwykle po naszej zabawie mnie piecze w środku. Czy to może być spowodowane wystąpieniem nadżerki?.
Od razu po stosunku idę się wysiusiać i umyć. Podczas oddawania moczu mnie piecze, kolejne oddawanie moczu już nie. Czy to jest normalne tylko za 1 razem czy znów coś ze mną nie jest tak.
Mój śluz również się zmienia jest ok, kiedy się z partnerem nie kocham, a jeśli dojdzie do inicjacji następnego dnia mam gęsty śluz (grudkowany). Już nie wspominając że pół pozycji mi nie pasuje bo sprawia mi to ból. Dodam że partner jest bardzo delikatny, ale zawsze jest ten nieszczęsny ból.
Lekarz jest zdania, że trzeba zrobić zabieg inaczej ciagle to będzie działo się. Ale to pieczenie przy oddawaniu moczu mnie martwi. Nie wiem jak było wcześniej kiedy nie miałam nadżerki. Wtedy siusiu nie robiłam po stosunku. Cały czas obawiam się i martwię tym wszystkim.
happy6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 07:41   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Skoro masz nadżerke to nad czym sie zastanawiasz ?nalezy to leczyc.

po stosunku zawsze nalezy oddac mocz i sie umyc ,jesli sie tego nie robi latwo zlapac infekcje.

sluz to pewnie pozostalosci po stosunku ,twoj sluz lus ew. sperma jesli nie uzywacie gumek.

pozycji jest mnostwo wiec warto eksperymentowac ale najpierw trzeba wyleczyc nadzerke ,ktora nie leczona prowadzi do powaznych klopotow ,krwawi po stosunku,itp.

co do szczypanie to moze partner za mocno piesci lechtaczke ,warto lykac np. urosept.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 08:29   #3
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

piecze jeszcze wtedy jak jesteś za mało nawilżona i się "zatrzesz"
a nadżerka powoduje właśnie takie braki płynu (wiem z autopsji) i trzeba używać lubrykantu. Idź do lekarza na wypalanie, po wypalaniu miesiąc abstynencji i już po kłopocie. Dobrze, że Ci krew nie leci (mi leciała przy każdym stosunku jak miałam nadżerkę)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:30   #4
Stramenopile
Raczkowanie
 
Avatar Stramenopile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 129
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Też mam nadżerkę i sama zastanawiam się co w końcu z nią robić. 1 ginekolożka powiedziała mi, że powinnam do niej przychodzić na usuwanie jej słabymi kwasami. Kosztowałoby to kilkaset złotych...
Natomiast 2 inne powiedziały, że teraz tendencja jest taka, żeby nic nie robić z nadżerką, tylko obserwować czy nie ma żadnych zmian. Jedna z nich sama kiedyś zajmowała się wypalaniem, ale teraz zgodnie z nowymi doniesieniami medycyny każe po prostu przychodzić na częste kontrole, cytologie itd.
__________________
Buziakolada, Różyczko.
Stramenopile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:54   #5
hildzia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

ja tez mam poczatki nadzerki i takie same objawy jak Ty, boli mnie podczas stosunku i jest to taki ból jakby ktos mnie tam dźgał nozem, bol nie do opisania , tez mam wydzieline grudkowatą taka jak serek , a po stosunku strasznie mnie piecze i swedzi , ale to trwa ok 1 tyg a potem przestaje i znowu nawraca
hildzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:31   #6
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Hildzia, u ciebie to są raczej objawy przewlekłej grzybicy (kandydozy), a nie nadżerki (choć oczywiście jednoczesne występowanie grzybicy i nadżerki się wzajemnie nie wyklucza ). Charakterystyczne objawy to grudkowaty śluz (jak serek), świąd , pieczenie, opuchlizna, ogólne uczucie dyskomfortu. Kiedy ostatnio robiłaś cytologię? Jeśli okaże się, że jesteś zakażona, to leczeniu powinien się również poddać twój partner - o ile nie używacie prezerwatyw.
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:01   #7
happy6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 103
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Ja już miałam robioną cytologię . Mam 2 grupę. Byłam wcześniej leczona na grzybicę bo mi się przytrafiła, sama nie wiem od czego. Ale już po kłopocie. Teraz tylko czekam na okres który się spóźnia, pewnie przez tę nadżerkę. A potem idę na zabieg, bo okropnie mnie ta nadżerka denerwuje. Zamiast mieć przyjemny sex mam więcej bólu niż przyjemności.
Używam też żelu nawilżającego, ale on też szybko wysycha, pewnie przez to świństwo.Zawsze po stosunku biorę jakąś tabletkę np urosepu czu urinal, myję sie i siusiu robię, które piecze. A co dziwne kiedy nie ma sexu tylko są pieszczoty nie oddaje pieczącego moczu.
happy6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 13:10   #8
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
piecze jeszcze wtedy jak jesteś za mało nawilżona i się "zatrzesz"
a nadżerka powoduje właśnie takie braki płynu (wiem z autopsji) i trzeba używać lubrykantu. Idź do lekarza na wypalanie, po wypalaniu miesiąc abstynencji i już po kłopocie. Dobrze, że Ci krew nie leci (mi leciała przy każdym stosunku jak miałam nadżerkę)

dokładnie tak jak pisze Elianka było w moim przypadudodatkowo ginekolog przepisał maśc dla męża,bo jeśli była nadżerka a w tym czasie uprawia się sex z partnerem na niego tez przechodzi(w innym stopniu napewno) dlatego zalecane jest leczenie obustronne.Możliwe jest wypalenie jak i zamrożenie nadżerki.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:46   #9
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Nadżerkę najlepiej usunąc...bo będziecie miały cały czas takie czy inne problemy z tym związane.
Zabieg trwa tylko kilka minut- przeprowadza się go za pomocą specjalnego aparatu. Bezbolesny- czasem tylko towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. Kilkanaście dni wstrzemięźliwości i po kłopocie. Można znowu korzystac z uroków bliskości
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:59   #10
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

U mnie ginekolog też znalazł nadżerkę ale nic z tym nie robi... :| żadnych leków, nic, mimo że mu mówiłam że mnie to boli...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:54   #11
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Jak piecze na drugi dzień to znaczy że był dobry seksik.:P
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 13:12   #12
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Ból i pieczenie są jak najb. normalne. Wobec tego powinnaś iść na zabieg.
Ja mam też nadżerkę, ale niewielką i nic mnie nie boli, więc na razie nie miałam jej usuniętej.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:13   #13
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
U mnie ginekolog też znalazł nadżerkę ale nic z tym nie robi... :| żadnych leków, nic, mimo że mu mówiłam że mnie to boli...
Powiedz mu, zeby Ci dał skierowanie na usunięcie - w przychodniach przyszpitalnych jest za darmo. Musi Ci dać
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:09   #14
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Ja mialam raz nadzerke,którá wyleczylam i po roku czasu okazuje sie ze znowu mam i nie wiem juz co robic-leczyc-nie leczyc
Happy6 pieczenie moze byc spowodowane infekcjá
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2008-08-28 o 18:12 Powód: poprawka
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:57   #15
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

mi wymrazali jakie 1,5 roku temu i chyba znowu ja mam . Przynajmniej takie objawy My kobiety to sie mamy. Biedne my
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:42   #16
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

wypalanie i zamrażanie wg mojej gin jest niebardzo jeśli kobieta nie rodziła... to prawda? też borykałam się z nadżerką ok roku, raz zaleczona, potem znów to samo, globulki dopochwowe, ehhh, kaszmar!
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:01   #17
happy6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 103
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Ja już jestem po zabiegu 3 miechy i czuję się o wiele lepiej. Nic mnie nie boli nic nie dolega. Dobrze ze zdecydowałam sie na zabieg ;]
happy6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:06   #18
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
wypalanie i zamrażanie wg mojej gin jest niebardzo jeśli kobieta nie rodziła... to prawda? też borykałam się z nadżerką ok roku, raz zaleczona, potem znów to samo, globulki dopochwowe, ehhh, kaszmar!
wypalanie to w ogóle koszmar, wymrażanie w miarę ok.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:51   #19
Marta2109
Raczkowanie
 
Avatar Marta2109
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 171
GG do Marta2109 Send a message via Skype™ to Marta2109
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Ja miałam nadżerkę wymrażaną w gabinecie u mojego gina, cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg. ginekolog pokazał mi moją nadżerkę na ekranie i bueee...... okropne toto było..... Parę tygodni szlabanu na pewne rzeczy - za to odkryliśmy nowe ;-) - i od tamtej pory żadnego pieczenia, bólu, infekcje dużo rzadziej.
Marta2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 21:54   #20
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez Stramenopile Pokaż wiadomość
Też mam nadżerkę i sama zastanawiam się co w końcu z nią robić. 1 ginekolożka powiedziała mi, że powinnam do niej przychodzić na usuwanie jej słabymi kwasami. Kosztowałoby to kilkaset złotych...
Natomiast 2 inne powiedziały, że teraz tendencja jest taka, żeby nic nie robić z nadżerką, tylko obserwować czy nie ma żadnych zmian. Jedna z nich sama kiedyś zajmowała się wypalaniem, ale teraz zgodnie z nowymi doniesieniami medycyny każe po prostu przychodzić na częste kontrole, cytologie itd.
Cytat:
Napisane przez CAPOMAN Pokaż wiadomość
Nadżerkę najlepiej usunąc...bo będziecie miały cały czas takie czy inne problemy z tym związane.
Zabieg trwa tylko kilka minut- przeprowadza się go za pomocą specjalnego aparatu. Bezbolesny- czasem tylko towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. Kilkanaście dni wstrzemięźliwości i po kłopocie. Można znowu korzystac z uroków bliskości
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
U mnie ginekolog też znalazł nadżerkę ale nic z tym nie robi... :| żadnych leków, nic, mimo że mu mówiłam że mnie to boli...
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
wypalanie to w ogóle koszmar, wymrażanie w miarę ok.
no wlasnie.. ile ginekologow tyle opinii, ile kobiet tyle zdań..... i jak tu dojsc do czegokolwiek
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 06:06   #21
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
no wlasnie.. ile ginekologow tyle opinii, ile kobiet tyle zdań..... i jak tu dojsc do czegokolwiek
trzeba jeszcze odróżnić nadżerkę od ektopii
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:28   #22
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
trzeba jeszcze odróżnić nadżerkę od ektopii
Juz mi to mowilas!! hehe ja juz nawet nie probuje pisać, ze coś mam
taaak musze na to badanie bo przeczytałaaam wszyyyyyystko co mi kazałaś i choc malo zrozumiałam to szukałam tego, co moze mi się stać jak to nie będzie nadżerka no i bęc:P nic z nia robic nie bede najpierw sprawdze
Dumna? xD haha
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2008-12-18 o 09:32
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:39   #23
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Juz mi to mowilas!! hehe ja juz nawet nie probuje pisać, ze coś mam
taaak musze na to badanie bo przeczytałaaam wszyyyyyystko co mi kazałaś i choc malo zrozumiałam to szukałam tego, co moze mi się stać jak to nie będzie nadżerka no i bęc:P nic z nia robic nie bede najpierw sprawdze
Dumna? xD haha
juz tyle razy to pisalam, że sie gubie
ale ciesze sie, ze chociaz ktos mnie posluchal
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 12:54   #24
kasia1546
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z sexem (nadżerka)

Witam, również u mnie (ponad pół roku temu) moja ginekolog stwierdziła u mnie nadżerkę. Od tamtego czasu zawsze wypisywała mi jakieś globulki, które tylko chwilowo załatwiały sprawę. Wszystko wracało, kiedy dochodziło do stosunku z moim chłopakiem. Ból, pieczenie, suchoty (mimo używania żelu). Ogólnie moja ginekolog jest również zdania, że usunięcie nadżerki nie jest wskazane ale helo ile można cierpieć podczas seksu ?! Ostatnio jak byłam na wizycie, to doktor znów przepisała mi ze 3 rodzaje globulek plus antybiotyk (że niby miało to pomóc), dała mi jednak nadzieję że jeśli ta mega kuracja (już któraś z kolei) nie zadziała to pomyślimy nad innym rozwiązaniem. Za 2 tygodnie znów idę na wizytę i mam nadzieję, że w końcu podejmie jakieś skuteczne działania. Najbardziej martwiło mnie jednak to, że nieudany seks może wcale nie jest spowodowany nadżerką ale ufff dziewczyny po przeczytaniu waszych postów jakby zrobiło mi się lżej, czytając, że większość z was przy nadżerce ma podobne objawy co ja. A już w ogóle jak przeczytałam, że po usunięciu nadżereki wszystko wraca do normy to kamień spadł mi z serca.
kasia1546 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.