Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 21:12   #601
1a06e0d0665f20f3303c5fd7265a6ecefee5ce53
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

.

Edytowane przez 1a06e0d0665f20f3303c5fd7265a6ecefee5ce53
Czas edycji: 2013-07-27 o 14:27
1a06e0d0665f20f3303c5fd7265a6ecefee5ce53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:48   #602
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

nie wiem co niektóre osoby maja do depilacji rak,to tez cześć ciała!
Ja od czasu do czasu depiluje sobie przedramiona pasta cukrowa lub depilatorem, jak mi sie zachce, rączki sa tak cuudownie gładkie! Fajnie to wygląda, wiec dlaczego nie?
Trzeba tez wziac pod uwage,ze niektóre dziewczyny maja malo widoczne ,delikatne włoski i moze im to nie robi różnicy, ale czesc (np. ja) ma grube,widoczne wlosy i zdecydowanie wole łapki bez nich.

Jezeli juz ktos chce golic te części ciała to jednak polecam wosk lub pastę cukrowa,długi efekt i chyba rzeczywistsze nieco słabsze odrastają, choc jaskichś spektakularnych efektow bym nie oczekiwała
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-06-08 o 22:16
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:35   #603
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja póki co mam jakieś takie 'niedobitki' na rękach po paście cukrowej Odrastają, ale normalne, nie kłujące. No i raczej ich nie widać, super sprawa.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 22:05   #604
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

wosk chyba oliwka mozna usunac? ale nie jestem pewna ja teraz zastosowalam krem depilujacy ziaji i tez super efekt
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:28   #605
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

A u mnie dziwna sprawa. Jak depilowałam woskiem u kosmetyczki, wszystko było ok. A teraz jak depiluje sama, juz po pierwszym razie zaczeły wrastać mi włoski.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:41   #606
Midiw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Dzień dobry.
Mam jedno pytanie- czy jak już zdecyduję się raz na depilację rąk i przedramieni to będę musiała to już robić systematycznie, tzn. czy bedzie widać, że te włoski kiedyś były już depilowane?
I jestem ciekawa jeszcze jednej sprawy- depilować sobie je depilatorem elektrycznym? Stosuję go w przypadku pach i łydek ( powoli przyzwyczajam się już do ud). Nie wiem, czy to będzie dobry wybór w stosuknu do rąk, gdzie skóra jest w końcu bardzo delikatna. Nie chciałabym, żeby potem była zaczerwieniona i podrażniona.
Midiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:44   #607
TheNepeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Sweden - goście w dom, cukier do szafy
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

A ja chciałabym raz jeszcze powrócić do początkowego w tym wątku pytania: czy kobietę, u której widać włoski na rękach, ramionach, można uznać za zaniedbaną?
Wiecie, wczoraj po raz pierwszy w ogóle się nad tym zastanowiłam. Nigdy wcześniej nie brałam pod uwagę konieczności golenia/depilowania innych części ciała, poza nogami, bikini i pachami. Jednak wczoraj ze smutkiem stwierdziłam, że moje blond włoski, trochę dłuższe niż średnia krajowa;D, choć niemal niewidoczne w słońcu, jednak SĄ, a teraz tyle widzi się tego gładkiego piękna, które błyszczy tak, że by pszczołę oślepiło.
Kiedyś coś mnie podkusiło i raz ogoliłam przedramiona, ale moja wrażliwa skóra natychmiast zareagowała...Odrastające włoski były delikatne, ale wywijały się na wszystkie strony, co dawało zabawny efekt gęsiej skórki.
Nie ukrywam, że nie uśmiecha mi się codzienne golenie kolejnych partii ciała - w efekcie całe dnie będziemy spędzały w toalecie.
Proszę o radę.
TheNepeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 17:01   #608
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Wg mnie to nie jest zaniedbanie, bez przesady. Ja staram sie pozbywać włosów, bo wyglądają nieestetycznie, u innych dziewczyn też mi sie nie podobają, ale nie powiem, żeby były jakieś obleśne czy cokolwiek - jak Ci sie nie chce to sie ich nie pozbywaj
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:15   #609
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Depilacja rąk to jak dla mnie skrajny idiotyzm, więc bynajmniej nie uważam włosów na rękach za oznakę zaniedbania. A już golenie rąk.... matko, naprawdę są lepsze formy depilacji.
Co więcej, w życiu nie widziałam jeszcze kobiety z wydepilowanymi rękami, a widuję co dzień masę elegancko ubranych kobiet biznesu, gwiazdy oraz elegancko ubrane stewardessy
Nigdy w życiu też nie słyszałam od mężczyzn (a mam kilku bliskich kumpli - młodych prawników, codzienne pod krawatem, preferujących eleganckie kobiety) żeby uważali, że ręce powinno się depilować.

Ale jak czasem patrzę na kobiety na ulicach.... to brak elementarnej depilacji nóg i pach przeraża. No jak można ubrać mini i nieć długie, czarne włosy na łydkach? To była akurat młoda dziewczyna, tipsy, solarka, i te włosy... BLEEEE!
Więc może jak taka kobieta usłyszy/przeczyta, że niektóre depilują ręce, to może zacznie depilować nogi więc wątek uważam za pożyteczny
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:02   #610
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Wiesz, ja bym nie nazwała idiotyzmem depilacji rąk - ot, może moim ideałem piękna jest kobieta z włosami tylko na głowie? Można depilować nogi, pachy, bikini, to dlaczego nie ręce, jeśli ktoś chce? Ja nie widzę w tym nic dziwnego, zwłaszcza, jeśli sie ma długie i widoczne włosy. Wolę sie ich pozbyć niż czuć sie dziwnie w kobiecej sukience i rękami jak facet
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:00   #611
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

No to miej sobie taki ideał, nikt Ci nie zabrania, tak samo jak mi nikt nie zabrania uważania, że jest to głupie i zbędne.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 18:04   #612
TheNepeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Sweden - goście w dom, cukier do szafy
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Faktycznie, sądząc po wyglądzie tego, co przetacza się latem przez polskie ulice, niezaprzeczalne priorytety to nogi i pachy ;D
__________________
www.earthlings.com
TheNepeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:19   #613
Chaaiir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 90
GG do Chaaiir
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Depiluję ręce i czuję się z tym o niebo lepiej.
Używam kremu, polecam ; )
__________________
Świat jest mały...Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku
Chaaiir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:56   #614
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

od kilku lat zastanawiam się nad ogoleniem rąk. coraz więcej znajomych na studiach się na to zdecydowało. Nie jest to jedna-dwie osoby... tylko na pewno juz kilkanaście. Zazdroszczę im gładkich rąk przeokrutnie
moje przedramiona wyglądają tak jak na zdjęciach. mam się zdecydować na ich ogolenie? jak myślicie?
dodam, że włosy są długie(nawet 2,5cm), ciemnawe, często się kotłują, co wygląda...hm, nieciekawie...
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-1..._3382.jpg.html
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-1..._3375.jpg.html
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-1..._3378.jpg.html
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-1..._3376.jpg.html
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-1..._3374.jpg.html

depilator nie jest mi straszny, jak i żaden ból tego typu. Problemem jest wrastanie włosków. Jeżeli macie taki problem na nogach, bikini - czy mam się spodziewać tego samego na rękach? Włoski są tu bardzo delikatne, podobnie jak i skóra. Może tym razem uda się im przebić...
(ps. co do peelingu, to nie stosuję żadnych kupnych, domowych - trę skórę twardą szczoteczką do paznokci np. na łydkach, aby po zwykłym goleniu nie wrastały.. )
Wrastanie na rękach byłoby nie do zniesienia już kompletnie. Choć czytałam, że części dziewczyn nie wrasta na rękach, mimo, że wrastało na nogach.
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:25   #615
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej- ja pozazdrościłam gładkich rąk koleżance z pracy. Jestem brunetką, owłosienie mam ''normalne'', ale wiadomo- u brunetki widać bardziej Czuję się o wiele lepiej, jakoś tak estetyczniej, więc polecam. Na początek ręce ogoliłam maszynką, a jak włoski stały się po kilku dniach krótki i twarde przejechałam depilatorem. Bolało jak diabli, ale da się wytrzymać Dodam, że na początku używałam depilatora na nogi - poza tym raz w tygodniu depiluję pachy- więc do bólu jestem przyzwyczajona Na nogach włoski okrutnie mi wrastały:-( na rękach w ogóle nie mam tego problemu.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 14:29   #616
Misiatek
Raczkowanie
 
Avatar Misiatek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 52
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

woreczek, moje włoski - gdybym dała im wolną rękę i pozwoliła odrosnąć - wyglądają prawie identycznie, tylko są ciemniejsze. Traktuję je depilatorem elektrycznym, problemów z wrastaniem brak (w przeciwieństwie do nóg, grr), ból minimalny. I usuwam tylko z przedramion, wyżej mam jedynie niezbyt widoczny meszek, którego wolę nie denerwować
Misiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:53   #617
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

hej
zrobiłam to w dzień samego sylwestra, depilatorem, delikatne podrażnienia zniknęły po 3h. część włosów została niestety urwana, nie usunięta wraz z cebulką. Peeling stosuję codziennie, nawilżam przedramiona itd. Niestety pojedyncze włoski z tych przeciętych przy skórze zdają się 'otorbiać" w mini grudki pod samym naskórkiem, co zaraz jednak wychwytuję i zdrapuję tę miniwarstwę, która im przeszkadza. Boję się powrotu na powierzchnię tych wyrwanych z korzeniami - i potencjalnego bąblowiska...
nie wiem czy zaryzykuję ponowne ich usunięcie po tym, jak odrosną. Boję się, że nawet jeżeli nie wrosną teraz, z czasem mogą zacząć to robić (analogicznie miałam na nogach)
choć efekt jest jak marzenie, rączki przecudowne ;-)

po miesiącu:

- włoski które depilator 'urwał' urosły do długości i tak krótszej od tej, którą miałam na początku
- zdecydowana większość usuniętych z cebulką nie wyrosła do tego momentu, co sprawiło, że widocznych włosków nie jest wiele, z tym, że widać te wyrośnięte urwane
- na pewno teraz nie rosną ciemniejsze, wydaje mi się, że to może być jedynie złudzenie, bo jak masz gładkie przedramiona i nagle pojawiają się tam włoski, które psują ten idealny ład, wydaje nam się, że są one gorsze od tych, które były przedtem
- od strony wewnętrznej zostawiłam taki delikatny puszek nieusunięty i na linii usuniętych i nietkniętych włosów można zaobserwować dobrze, że to co wyrasta, nie jest gorsze (grubsze,ciemniejsze itd)
- mimo tego, że część została 'urwana', więc jakby ogolona maszynką(!), to podczas odrastania nie czuć żadnego nieprzyjemnego drapania, szorstkości itp w dotyku dłonią, brak absolutnej gładkości wyczuwalny jest przy dotyku np policzkiem, ustami itd
-pojedyncze włoski minimalnie wrosły (moje włosy są mistrzami wrastania dosłownie wszędzie) - robiła się różowa kropeczka z włoskiem, ścierałam naskórek aż do uwolnienia włoska, było to na tyle delikatnie, że po 1 dniu nie było już śladu
ALE tyle szorowania i peelingu nie robiłam nigdy oczywiście szczoteczką do paznokci całe dłonie mydłem i do czerwoności, a potem szorstkim ręcznikiem, co drugi dzień, widać było, że co 4-5dni naprawę dużo naskórka się złuszczało, i balsamy wcierane ze 2 razy dziennie w dużej ilości (waniliowe masło do ciała Farmona)

spodobało mi się to na tyle, że depilator poszedł wczoraj w ruch po raz drugi.
mam nadzieję że ten cykl będzie równie przyjemny i wolny od wrastania
bo ogólna wartość estetyczna przedsięwzięcia jest oszałamiająco pozytywna


po następnym /2/ miesiącu :

ograniczyłam ilość peelingów (co 3-4 dni)
nie szaleję też z nawilżaniem
efekt genialny!
postarałam się wyrwać z cebulkami wszystkie włoski
depilator niektóre urwał, więc dokładnie wszystkie powyjmowałam pęsetą (tak po 2-6dniach, gdy było za co złapać, trwa to max 10min i daje satysfakcję ;p )
włoski które obecnie odrosły w niczym nie przypominają tych, które były
są jaśniejsze(a może cieńsze po prostu), słabe i miękkie, choć niektóre mają już nawet prawie 1 cm (przed depilacją dochodziły jednak nawet do 3 cm!)
nie leżą płasko na skórze, tylko są raczej uniesione, co sprawia może paradoksalnie, że są mniej widoczne
wg mnie prawie ich nie widać, mogłabym ich już wcale nie dotykać, nie przeszkadzają
ale fajnie wrócić do efektu gładkości, a depilacja trwająca 5min raz w miesiącu w ogóle nie jest zachodem

nie martwię się także np. kwestią wyjazdu w teren, długiego pobytu z dala od cywilizacji itd. bo puch który odrasta i wcale nie wrasta (2-4 włoski na rękę, które 'wydobywa się' podrapaniem naskórka paznokciem) można obserwować li tylko z satysfakcją

Edytowane przez woreczek
Czas edycji: 2011-02-26 o 15:30
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:35   #618
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja wczoraj potraktowałam moje ręce depilatorem, właściwie nie wiem co mnie tak tknęło, wstałam rano i stwierdziłam, że mi przeszkadzają, ostatnio dwie osoby zwróciły uwagę na moje ręce i od tego czasu zaczęłam je ukrywać bardziej, poza tym miałam wrażenie, że zrobiły się dłuższe i ciemniejsze.
Podczas depilowania nie odczuwałam jakiegoś strasznego bólu, do zniesienia, nawet się nie skrzywiłam. Efekt jest świetny, chociaż jakoś tak łyso te moje ręce teraz wyglądają. Ciekawa jestem jakie będą odrastać, jeśli będą słabsze i jaśniejsze to nie wiem czy ponownie się zdecyduję, jakoś do tej pory mi to w ogóle nie przeszkadzało. Mąż też nigdy nie zwrócił na to uwagi, wręcz przeciwnie, mówił, że dla niego to normalna sprawa.
Wiem, że na pewno nigdy nie zdecydowałabym się ogolić rąk maszynką, uważam, że to najgorszy z możliwych sposobów.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:10   #619
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

IPL? ktoś poleca? Ja się naczytałam dużo złego i nie polecam w rzadnej odsłonie IPL. Jak juz to light sheare na własnych włosach wytestowane i dziala
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 20:11   #620
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj potraktowałam moje ręce depilatorem, właściwie nie wiem co mnie tak tknęło, wstałam rano i stwierdziłam, że mi przeszkadzają, ostatnio dwie osoby zwróciły uwagę na moje ręce i od tego czasu zaczęłam je ukrywać bardziej, poza tym miałam wrażenie, że zrobiły się dłuższe i ciemniejsze.
Podczas depilowania nie odczuwałam jakiegoś strasznego bólu, do zniesienia, nawet się nie skrzywiłam. Efekt jest świetny, chociaż jakoś tak łyso te moje ręce teraz wyglądają. Ciekawa jestem jakie będą odrastać, jeśli będą słabsze i jaśniejsze to nie wiem czy ponownie się zdecyduję, jakoś do tej pory mi to w ogóle nie przeszkadzało. Mąż też nigdy nie zwrócił na to uwagi, wręcz przeciwnie, mówił, że dla niego to normalna sprawa.
Wiem, że na pewno nigdy nie zdecydowałabym się ogolić rąk maszynką, uważam, że to najgorszy z możliwych sposobów.
Tak. Golenie maszynką to najgorszy sposób, bo wyrastają grube i ciemne włosy. A depilatora używam już od wieków, nawet do rąk i to chyba najlepszy z domowych sposobów. Włosy wyrastają cienkie i mniej widoczne. Niestety przy moim ciężkim owłosieniu i tak powtarzam depilację co tydzień..
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:01   #621
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Hmm, u mnie minął ponad tydzień, zauważyłam, że wyrasta ich mniej, ale chyba nie straciły na kolorze i wydaje mi się, że tam gdzie były mniejsze i słabsze, czyli na wewnętrznej stronie są gorsze, a tam gdzie były gorsze są teraz mniej widoczne, ale ponieważ nie mam problemów z wrastaniem to będę je depilowała na razie depilatorem, myślę, że po jakimś czasie będzie ich mniej.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:37   #622
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Depilowanie rąk depialtorem.Prosze o szczere wypowiedzi.

Cytat:
Napisane przez ania128 Pokaż wiadomość
Zaś wosk zdecydowanie odradzam, ponieważ miałam już wyrywane włosy na rękach plastrami. To jest niesamowity ból, a jakby tego było mało kosmetyczka wyrwała mi kawałek skóry, bo wosk był nieco za gorący!!!
Cytat:
Napisane przez Nevermind991 Pokaż wiadomość
Co do wosku i kosmetyczki,Tez juz nie pójdę bo widziałam jak to wygląda i jak moja koleżanka mdlała z bólu,Potem "pluła sobie w brodę"ze poszła do kosmetyczki.
Dziewczyny nie straszcie innych, bo dobrze zrobiona depilacja woskiem nie boli nic a nic i nie ma mowy o zerwanym naskórku! Może idźcie kiedyś do PROFESJONALNEGO salonu, a potem wypisujcie opinie...
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:32   #623
PolaAD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
IPL? ktoś poleca? Ja się naczytałam dużo złego i nie polecam w rzadnej odsłonie IPL. Jak juz to light sheare na własnych włosach wytestowane i dziala
Kalae - ciekawa jestem czy zaryzykowałąś IPL...
Dla mnie to był koszmar i to w krakowskim gabinecie Estetica na Slawkowskiej. Sama depilacja nie była taka tragiczna - jak się nastawisz, że bedzie szczypało to jakoś mija. Ale to co się działo poźniej!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Koszmar. Miałam przez 3 tygodnie czerwono -fioletowe ślady i to gdzie w okolicy bikini.
Żałuję, że wykasowałam z aparatu zdjęcia, bo teraz mogłyby posłużyć innym ku przestrodze. Żeby było ciekawiej nie znalazłam nic negatywnego w googlach, żadnych zdjęć z poparzeniami (a te się zdarzają) czy śladami które nie są apetyczne. Jakby nikomu nic nigdy po tym nie było.
W takim stanie nie mogłam iść na basen a po to to przecież zrobiłam (
Koszt koszmarny, ból po depilacji przesiedziałam we wannie. Jeśli mimo to wybierasz się na IPL nigdy ale to nigdy nie rób tego przed południem, ubierz długie, miękkie zwiewne ubranie i pamietajże kremy przeciwbólowe działają bardzo krótko.
PolaAD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:13   #624
Rachela Elarge
Przyczajenie
 
Avatar Rachela Elarge
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

...

Edytowane przez Rachela Elarge
Czas edycji: 2014-08-08 o 14:46
Rachela Elarge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 06:49   #625
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

jak się potraktuje ręce kremem do depilacji to one odrosną mocniejsze?
golenie kremem ma efekty identyczne jak golenie maszynką. Sama nie umiem się wypowiedzieć, czy maszynka jako taka 'wzmacnia' nam włosy. Z jednej strony nie znajduje na to racjonalnych przesłanek, z drugiej natomiast, wydają się nam włosy golone mocniejsze. Ale nie wnikam jak jest naprawdę, i czy to tylko inna część włosa jest na górze, czy inaczej zakończona czy coś innego. Na pewno takie będą też nam się wydawały na rękach. Polecam depilator


I czy jak się raz je zgoli/wydepiluje to można potem przestać jak się stwierdzi, że nie warto czy trzeba robić to już zawsze?

ciężkie pytanie. na pewno włosy raz potraktowane już będą inne. po 1 miesiącu u siebie, kiedy już odrosną, to mi się nie podobają. Nie leżą, są podniesione, a co najważniejsze - kontrastują z gładkością, jaką miało się wcześniej. Ja depiluję od 1,5r, mam wielkie problemy z łydkami, udami, bikini a nawet pachami (wrastanie, zapalenia etc), ale szczęśliwie na rękach jest zupełnie OK.

woreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 09:00   #626
asiulka0728
Przyczajenie
 
Avatar asiulka0728
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Ale po goleniu rąk włosy odrastają ciemniejsze i mocniejsze... Ja też polecam ten rozjaśniacz Sally Hansen. Kosztuje ok. 20 zł + przesyłka na allegro. Jestem z niego zadowolona. Używam go na ręce, wąsik i czasami lekko na włoski na brzuchu. Bardzo odpowiada mi efekt końcowy. Włosy są jasne i nich nie widać. Zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas. Ja to robię co kilka tygodni, jak tylko znajdę czas.

Edytowane przez asiulka0728
Czas edycji: 2012-04-29 o 09:02
asiulka0728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 22:00   #627
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny, widzę ,że dawno tutaj nikt nie zaglądał :P
Przeglądałam wątek, oczywiście nie cały zazwyczaj temat jest o depilacji woskiem lub goleniu rąk.
A co sądzicie o używaniu depilatora ??
Czy któraś przetestowała tą metodę? Jakieś za lub przeciw ?
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:05   #628
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Przeczytaj moje posty w tym wątku.
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:21   #629
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Nie dawno wydepilowałam ręce woskiem ale to metoda totalnie nie jest dla mnie. Po samej depilacji przez 3,4 kolejne dni utrzymywały mi sie czerwone ślady, potem ręce wyglądały wmiare okej. a obecnie to włoski zaczynaja odrastać a przy zgięciu mam pełno krostek (chociaz samruje ręce balsamem i robie peelingi ,nie wiele to daje ).
Fajnie to nie wygląda dlatego raczej , więcej depilowac rąk nie będę.
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:15   #630
patrys_x16
Przyczajenie
 
Avatar patrys_x16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bieszczady <3
Wiadomości: 26
GG do patrys_x16
Dot.: Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.

Pierwszy raz depilowałam ręce kremem do depilacji, i muszę przyznać, że to chyba idealna metoda szybko, sprawnie, bezboleśnie, a do tego ta gładziutka skóra że też wcześniej tego nie spróbowałam
patrys_x16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.