duzy biust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 10:25   #1
tirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2

duzy biust


mam pytanie:
mam dośc spory biust -co zawsze było moim strasznym utrapieniem ale ostatnio postanowiłam o niego zadbać i zacząć nosić dekolty(do tej pory zawsze sie krepowałam)
co możecie mi polecic -krem serum ... na to aby wyglądały one ładnie i i aby były jedrne a nie obwisłe jak u starszej babci
czytałam o Serum ujędrniająco-modelujące do biustu ale one podnosza i modeluje mam więc obawy czy jeszcze bardziej nie zwiększy opytcznie biustu ?
PROSZE O RADE!
tirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:40   #2
Lola_Psik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: duzy biust

Sama jestem rowniez posiadaczka duzego biustu 70E i bardzo lubie ubierac dekolty w serek( zmniejszaja optycznie biust). Aby piersi byly w dobrym stanie- jedrne i zadbane- polecam cwiczenia silowe na ta partie ciala. Sport daje o wiele wiecej niz kremy, gdyz to glownie od jakosci miesni zalezy jedrnosc naszego ciala. Oprocz tego mozesz wmasowywac w nie zwykly balsam do ciala( o ile jestes jeszcze mloda) lub specjalny krem do biustu. Ja mam http://www.farmona.pl/sklep/serum-uj...rodukt/87.html
ten oto preparat i jestem z niego zadowolona.
Wazne jest rowniez dobre dobranie stanika- musi dobrze trzymac piersi i nie byc za luzny w obwodzie pod biustem. Poza tym dobrze byloby zrezygnowac ze spania na brzuchu( o ile masz taki zwyczaj).
Mam nadzieje, ze troszeczke pomoglam.
Lola_Psik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:13   #3
A1111A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: duzy biust

Ja też mam duży biust 75 D i jestem z niego dumna .Zgadzam się trzeba wmasowywać w piersi balsam i bardzo wazny jest biustonosz, musi podnosić piersi do góry. Zapięcie z tyłu musi być na równin z piersiami, a w obwodzie pod biustem musi przylegać do ciała.
A1111A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:59   #4
agastrusia
Raczkowanie
 
Avatar agastrusia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 95
Dot.: duzy biust

Cytat:
Napisane przez tirek Pokaż wiadomość
mam pytanie:
mam dośc spory biust -co zawsze było moim strasznym utrapieniem ale ostatnio postanowiłam o niego zadbać i zacząć nosić dekolty(do tej pory zawsze sie krepowałam)
co możecie mi polecic -krem serum ... na to aby wyglądały one ładnie i i aby były jedrne a nie obwisłe jak u starszej babci
czytałam o Serum ujędrniająco-modelujące do biustu ale one podnosza i modeluje mam więc obawy czy jeszcze bardziej nie zwiększy opytcznie biustu ?
PROSZE O RADE!

Witaj
Ja też mam duży biust, licząc wg polskiej numeracji, 75 J/K i też jestem z niego dumna ;-)

Przede wszystkim odpowiedni stanik - żadne kosmetyki ci nie pomogą jeśli piersi nie będą prawidłowo podtrzymane.
Przyda sie też trochę poćwiczyć
__________________
LOBBY BIUSCIASTYCH

Edytowane przez agastrusia
Czas edycji: 2008-02-25 o 09:04
agastrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:44   #5
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: duzy biust

Dobry biustonosz (najlepiej grube ramiączka), ćwiczenia i oczywiście dobry preparat - polecam perły do biustu
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:29   #6
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: duzy biust

A oprócz dobrego biustonosza, ćwiczeń i kremiku raz na jakiś czas polecam umówić się w salonie kosmetycznym na jakiś zabieg - ja polecam przy takim biuście zabieg z Norela z maską gipsową, koszt ok 60-70 zł (w moim salonie)
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:41   #7
alba.alba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: duzy biust

Higienistko, co to za "perły do biustu"?
alba.alba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 07:37   #8
agastrusia
Raczkowanie
 
Avatar agastrusia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 95
Dot.: duzy biust

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Dobry biustonosz (najlepiej grube ramiączka), ćwiczenia i oczywiście dobry preparat - polecam perły do biustu
Co to za mania szerokich ramiączek!!!!!!!!!!

Stanik nie trzyma się na ramiączkach tylko na obwodzie - ramiączka "dźwigają" tylko 10 % !

Szerokie ramiączka to jeden z wielu mitów/zabobonów dotyczący staników na duże piersi.
__________________
LOBBY BIUSCIASTYCH
agastrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:05   #9
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: duzy biust

Grube ramiączka przy dużym biuście nie służą podtrzymaniu ale zapobiegają wpijaniu się w ramiona (duży biust jest ciężki!). Jeśli zaś chodzi o perły to Clarena wypuściła na rynek perły ujędrniające do biustu od jakiegoś czasu je stosuję i bardzo sobie chwalę
Cytat:
...nowatorskie ujędrniające perły do pielęgnacji skóry biustu i dekoltu Breast Firming Pearls. Zawierają czynne substancje roślinne gwarantujące efektywność i bezpieczeństwo preparatu. Ekstrakt z Centella Asiatica i lecytyna ujędrniają i nawilżają skórę. Echinacea zapobiega degradacji włókien kolagenowych i powstawaniu rozstępów. Olejek słonecznikowy wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiegając podrażnieniom. Perły można stosować do zabiegów ujędrniających w gabinecie lub jako kurację domową. Można stosować w okresie ciąży i karmienia. Salon i Elegancja I - II 2008
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 12:48   #10
bianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: duzy biust

Takze mam dość duży biust - 65f/ff (przy wymiarach 70 pod i 94 w biuście). I tak jak koleżanka radzę tobie dobrze dobrać biustonosz - bo tak naprawdę większość kobiet nosi niedopasowane staniki. Duży biust nie oznacza wcale szerokich ramiączek i babcinych staników. Bo piersi nie trzymają się na ramiączkach, lecz na obwodzie. odpowiednio ścisły obwód zagwarantuje ci dobre podtrzymanie oraz pozwoli powrócić piersiom na własciwe miejsce. to moze wydać się dziwne, ale w źle dobranym staniku piersi migrują pod pachy i na plecy.
Tak więc pierwszy krok to dobry biustonosz. Gdy masz dobry stanik to w zadnym wypadku ramiączka nie będą się wpijać!!! Biust jest ciężki, ale trzyma się na obwodzie!!!
bianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 07:16   #11
agastrusia
Raczkowanie
 
Avatar agastrusia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 95
Dot.: duzy biust

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Grube ramiączka przy dużym biuście nie służą podtrzymaniu ale zapobiegają wpijaniu się w ramiona (duży biust jest ciężki!). Jeśli zaś chodzi o perły to Clarena wypuściła na rynek perły ujędrniające do biustu od jakiegoś czasu je stosuję i bardzo sobie chwalę
Może tak, uściślijmy jaki biust uważasz za duży i ciężki?
Ja mam, wg polskiej rozmiarówki, 75 J, a w brytyjskiej 32 G i moge cię zapewnić, że mój biust nie jest ciężki, a już na pewno nie na tyle aby mieć specjalny support w postaci szerokich ramiączek ;-) - nic mi się też nie wbija w ramiona.
Jeśli uważasz, że biust trzyma się na ramiączkach to co ze stanikami Strapless

Gorąco polecam lekture STANIKOMANII i obejżyj sobie jakie dziewczyny noszą staniki.
__________________
LOBBY BIUSCIASTYCH

Edytowane przez agastrusia
Czas edycji: 2008-03-10 o 07:43
agastrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.