depilacja twarzy u kosmetyczki - na ile? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 18:26   #1
olkao2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 26

depilacja twarzy u kosmetyczki - na ile?


Moj problem polega na nadmiernym owlosieniu twarzy, a konkretniej brody, baczkow, szyi, czesci policzkow (tutaj wloski sa jasne wiec raczej mi to nie przeszkadza). no i jest jeszcze "wąsik". juz kiedys pisalam w tej sprawie i polecilyście mi depilacje woskiem. tak tez robie, ale nie wychodzi mi to tak idealnie, jakbym tego chciala:/ bylam tez u endokrynologa, ale najpierw musze wyonac dodatkowe badania, zeby pani doktor mogla zaczac dzialac. na depilacje laserem mnie nie stac, a w maju mam dwa wesela w odstępie dwoch tygodni.. chcialabym wybrac sie do komsetyczki, aby przeprowadzila mi dokladna depilacje woskiem tych okolic, ktore wczesniej wymienilam. i teraz moje pytanie, a wlasciwie pytania - na jak dlugo skora pozostaje gladko, ile srednio bedzie kosztowal taki zabieg i czy wloski po tym podczas odrastania nie beda silniejsze i jeszcze bardziej widoczne? bede wdzieczna za odpowiedz, bo nie ukrywam ze chcialabym jakos wygladac na tych rodzinnych imprezach
olkao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:06   #2
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: depilacja twarzy u kosmetyczki - na ile?

Oczywiście jak przy każdym zabiegu ceny są najróżniejsze, u mnie w salonie przedstawia się to następująco:
• broda, wąsik i policzki po 10 zł, a jeśli wszystko za jednym razem to w pakiecie taniej
Ja sama depiluję wąsik raz na 2-3 tyg (w międzyczasie pojedyncze włoski wyrywam sobie pęsetą), brodę, szyję średnio raz na miesiąc a policzki raz na 2-3 m-ce.
Pozdr
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.