z welonem czy bez? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 09:30   #1
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34

z welonem czy bez?


Cześć,

chciałam Was prosić o pomoc w rozwiązaniu dylematu - czy zdecydować się na welon czy nie? Nie mam jakiegos ogromnego parcia na welon, nie muszę go mieć, ale z drugiej strony może jednak sukienka nabrałaby bardziej "ślubnego" charakteru gdybym go miała? Jesli się zdecyduję, to na pewno będzie to welon mgiełka bez żadnych zdobień - długi tren do kościoła, a potem zmiana na taki sam, tylko do pasa żeby nie przeszkadzał w trakcie wesela (chociaż i tak sie zastanawiam czy nie będzie przeszkadzał). Włosy na pewno będe miała spięte w jakiś koczek z wpiętym w niego kwiatkiem. Jakbyście mialy pomysł na dodatki (biżuteria, kwiatki) to też chętnie poczytam!

z góry dzięki za wszystkie opinie i rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (22,2 KB, 336 załadowań)
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:44   #2
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: z welonem czy bez?

Ja byłam raz na slubie gdzie panna młoda nie miała welonu ani w kosciele ani na weslu. Jak przyszły oczepiny to przyniosła starsza welon i podała pannie młodej i nim rzucała. Kto jak woli. Jesli lepiej czujesz sie bez,to nie zakładaj, tak jak piszesz tylko jakis kwiat wpiety bedzie tez bardzo ładnie wygladac.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:55   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: z welonem czy bez?

Powiem Tobie, że taki welon mgiełka jak najbardziej mógłby pasować. Ja taki miałam, jednowarstwowy do pupy i w ogóle mi nie przeszkadzał. Sama go sobie mocowałam do włosów (zabezpieczyłam wsuwkami). Trzeba tylko pamiętać, aby przy siadaniu układać go sobie lekko na bok, nie siadać na nim, bo się może pognieść. Po przymierzaj sobie i sama się przekonaj czy dobrze byś się w takim czuła.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:17   #4
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: z welonem czy bez?

mi tu taki welon mgiełka bardzo pasuje. Więc ja bym raczej dołożyła welon, suknia jest lekka i zwiewna a w welonie będziesz wyglądać jeszcze bardzoej lekko i zwiewnie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:21   #5
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: z welonem czy bez?

ja też nie zamierzam mieć welonu i zauważyłam, że niektorych to dziwi.Np moja babcia to nie może przeżyc tego...ale ja po prostu nie widzę siebie w welonie i również nie pasuje on do koncepcji mojej fryzury-bo zakryłby wszystko Dwie moje koleżanki założyły welon tylko do kościoła a potem go zdjęły, więc jeśłi bym się juz zdecydowała to dotrwałabym w nim do oczepin...moja siostra też nie miała welonu i rzucała podwiązką i ja też tak zrobie. Jeśli Ty nie widzisz się w welonie to nie zmuszaj się, najlepiej przymierzyć i wtedy będziesz wiedziała
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:27   #6
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Berry1983 Pokaż wiadomość
Cześć,

chciałam Was prosić o pomoc w rozwiązaniu dylematu - czy zdecydować się na welon czy nie? Nie mam jakiegos ogromnego parcia na welon, nie muszę go mieć, ale z drugiej strony może jednak sukienka nabrałaby bardziej "ślubnego" charakteru gdybym go miała? Jesli się zdecyduję, to na pewno będzie to welon mgiełka bez żadnych zdobień - długi tren do kościoła, a potem zmiana na taki sam, tylko do pasa żeby nie przeszkadzał w trakcie wesela (chociaż i tak sie zastanawiam czy nie będzie przeszkadzał). Włosy na pewno będe miała spięte w jakiś koczek z wpiętym w niego kwiatkiem. Jakbyście mialy pomysł na dodatki (biżuteria, kwiatki) to też chętnie poczytam!

z góry dzięki za wszystkie opinie i rady

Bardzo ładna sukienka
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:29   #7
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Przymierzałam...długi, krótki...i tak w zasadzie to "ani on mnie ziębi ani parzy" Z mojego punktu widzenia to mogę go mieć ale nie muszę dlatego właśnie chciałam się zapytać czy ta sukienka, Waszym zdaniem, zyska na dodaniu do niej welonu czy wręcz przeciwnie. Dlatego chodzi mi bardziej o opinię na temat efektu estetycznego niż mojego samopoczucia
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 11:06   #8
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Berry1983 Pokaż wiadomość
Przymierzałam...długi, krótki...i tak w zasadzie to "ani on mnie ziębi ani parzy" Z mojego punktu widzenia to mogę go mieć ale nie muszę dlatego właśnie chciałam się zapytać czy ta sukienka, Waszym zdaniem, zyska na dodaniu do niej welonu czy wręcz przeciwnie. Dlatego chodzi mi bardziej o opinię na temat efektu estetycznego niż mojego samopoczucia
moim zdaniem jak najbardziej zyska, kiedy bedzie welon
__________________
Razem od 26.12.2004 r.
Zaręczeni od 07.06.2007 r.
Nasz Ślub Cywilny 11.10.2008 r.
Nasz Ślub Kościelny 20.06.2009 r.
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:20   #9
Campanella
Raczkowanie
 
Avatar Campanella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: z welonem czy bez?

Berry1983, a zdradzisz co to za sukienka? Jest urocza.
Campanella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:39   #10
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Campanella Pokaż wiadomość
Berry1983, a zdradzisz co to za sukienka? Jest urocza.
Dołączam się do pytania
__________________

Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:04   #11
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: z welonem czy bez?

ja bede miała sukienke w podobnym stylu i planuje isc bez welonu [głownie ze względu na krótkie włosy]. wymylsilam sobie do niej dlugi plaszcz z trenem, zamiast welonu i tyle ;D

a w trakcie oczepin "rekwizytem bedzie prawdopodobnie podwiazka"
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 13:14   #12
boniucha
Przyczajenie
 
Avatar boniucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 15
Smile Dot.: z welonem czy bez?

ja też się zastanawiam, choć panie w salonie stanowczo mi odradziły, jak również krawcowa
http://www.biancaneve.com.pl/kolekcja_2008_515.htm

a co do "sprzeciwów" rodziny to też niektórzy mieli wątpliwości
najważniejszy jest efekt końcowy
ja zamierzam wpiąć kwiat we włosy - jeszcze nie wiem jaki;P
__________________
Nasz ślub *** 12.06.2009 ***
boniucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:36   #13
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Lena21 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania
Alez oczywiście, żadna tajemnica Sukienka z salonu Carmen w Al.Jana Pawła II w Warszawie. Producent nieznany więc od razu mówię, że w necie nie znajdziecie żadnych jej zdjęć, jedno jest w najnowszym numerze Panny Młodej, ale kiepskie bo tylko od pasa w góre
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:35   #14
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Berry1983 Pokaż wiadomość
Jesli się zdecyduję, to na pewno będzie to welon mgiełka bez żadnych zdobień - długi tren do kościoła, a potem zmiana na taki sam, tylko do pasa żeby nie przeszkadzał w trakcie wesela (chociaż i tak sie zastanawiam czy nie będzie przeszkadzał). Włosy na pewno będe miała spięte w jakiś koczek z wpiętym w niego kwiatkiem. Jakbyście mialy pomysł na dodatki (biżuteria, kwiatki) to też chętnie poczytam!

z góry dzięki za wszystkie opinie i rady
Po co zaraz dwa welony. Teraz można kupić 2w1. Do kościoła masz długi, a potem odpinasz i zostaje taki krótszy.

Nie wiem czy byłoby lepiej z welonem czy bez. Z tego co widziałam to panny młode w sukniach tego typu przeważnie miały welon. Ale bez, z ozdobą we włosach tez będzie ładnie.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:27   #15
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez boniucha Pokaż wiadomość
ja też się zastanawiam, choć panie w salonie stanowczo mi odradziły, jak również krawcowa
http://www.biancaneve.com.pl/kolekcja_2008_515.htm

a co do "sprzeciwów" rodziny to też niektórzy mieli wątpliwości
najważniejszy jest efekt końcowy
ja zamierzam wpiąć kwiat we włosy - jeszcze nie wiem jaki;P
Ooo, ja tez mierzyłam ta sukienkę podobała mi się nawet, ale zniechęcił mnie brak ramiączek i fakt, że była o wiele cięższa niż ta na którą się w końcu zdecydowałam. Ale wiesz, widziałam gdzieś (na gronie chyba) dziewczyne w tej sukience. Nie miala welonu, tylko włosy spięte taki wyższy koczek, wpięte w niego jakieś białe drobne kwiatki i to bardzo pasowało.

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Po co zaraz dwa welony. Teraz można kupić 2w1. Do kościoła masz długi, a potem odpinasz i zostaje taki krótszy.

Nie wiem czy byłoby lepiej z welonem czy bez. Z tego co widziałam to panny młode w sukniach tego typu przeważnie miały welon. Ale bez, z ozdobą we włosach tez będzie ładnie.
Dziekuje bardzo welon 2 w 1 raczej odpada, bo po pierwsze w ogóle mi się nie podoba coś takiego, wolę takie jednowarstwowe jesli już. A poza tym ten krótszy welon chciałabym do pasa, a nie do ramion tylko (bo taki do ramion nie pasuje, mierzyłam! ), więc to już chyba w ogóle niespecjalnie by wyglądało.
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:33   #16
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: z welonem czy bez?

moim zdaniem z welonem sukienka wyglądała by jeszcze bardziej zwiewnie jestem na tak
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:36   #17
silia82
Raczkowanie
 
Avatar silia82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 297
Dot.: z welonem czy bez?

Moim zdaniem z welonem zyskasz na wyglądzie
silia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:43   #18
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Widzę, że frakcja pro-welonowa rośnie w siłę Może ja jeszcze zapytam o zdanie TŻ-ta bo może on ma jakies preferencje, tj. nie wyobraża sobie swojej narzeczonej bez welonu albo wręcz odwrotnie
To powiedzcie mi jeszcze jaką byście tu widziały biżuterię? Z racji ozdobnych ramiączek to ja rezygnuję ze wszelkich ozdóbek na szyję, myślę tylko o delikatnych kolczykach z białych kryształków - i to raczej sztyftach niż wiszących - i o jakiejś bransoletce w podobnym klimacie?
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:27   #19
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: z welonem czy bez?

Ja jestem za welonem.Najlepiej dlugi i z podobnego materialu jak suknia.
Na weselu mozesz miec kwiat

__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 12:30   #20
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: z welonem czy bez?

a ja bym absolutnie welonu nie zakładała. Suknia piękna, oryginalna, w greckim stylu. Mnie welon nie pasuje. A jeśli masz oczepiny to chyba najlepiej rzucić bukietem
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:14   #21
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: z welonem czy bez?

Ja tez bym odradzała welon,sukienka sama w sobie jest na tyle piekna ze welon chyba by zburzył ten styl,jakis piekny kwiat we włosy i tyle , rzucac zawsze mozna podwiązką
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:40   #22
panciopancio
Przyczajenie
 
Avatar panciopancio
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: z welonem czy bez?

Ja jestem również przeciwna welonom...jeśli ktoś może sobie pozwolić to polecam rozpuszczone albo delikatnie podpięte włoski. Moim zdaniem powinno sie w tym dniu wyglądać w miarę naturalnie pod welonem niestety w95% włosy muszą byc upiete
panciopancio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:05   #23
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
a ja bym absolutnie welonu nie zakładała. Suknia piękna, oryginalna, w greckim stylu. Mnie welon nie pasuje. A jeśli masz oczepiny to chyba najlepiej rzucić bukietem
A propos greckiego stylu - taki mi jeszcze pomysł chodzi po głowie, żeby właśnie w "grekopodobną" stylizację pójśc i upiąc koczek z luźnych loków, a przód ujarzmic jakąś opaską ze wstążeczki, albo metalową z jakimiś kamyczkami, taką jakby z kilku cienkich opasek zrobioną? (poglądowo fotinka z Nicole Kidman z podobnym fryzem). A na rekę bransoletka, tylko, że nie na nadgarstu, a przedramieniu? Tylko, ze wtedy to już na bank welon odpada.

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
rzucac zawsze mozna podwiązką
do rzucania to sobie kupię jakiś welon na allegro za 15 zł, nie będzie mi szkoda oddac go na pamiątkę pannie, która go złapie przynajmniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kidman2vn7.jpg (23,9 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Berry1983
Czas edycji: 2009-02-06 o 19:37 Powód: dodanie zdjęcia
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:56   #24
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: z welonem czy bez?

o tym myślałam tez miałam taką koncepcję-łącznie z sukienką.
W koncu mam długą, koronkowa powłóczystą, bez kół, halek i ramiączek i...mam welon, jednowarstwowy b. długi. Ale pasuje. A w Twoim przypadku zburzy on harmonię. To tak jak do cekinowej sukienki założyc kowbojki;-) Suknia piękna i fryzura którą pokazałaś idealna. Nie potrzeba welonu. Z wypowiedzi wizażanek wynika, ze potrzebny tylko do oczepin. ja mam welon, ale oczepin nie

No i jak pisałam, rzucam kwiatamipod kościołem
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:03   #25
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Muron, a ja miałam początkowo dla odmiany koncepcję z koronkową suknią i koczkiem hiszpańskim ale jak widac życie weryfikuje na każdym kroku nasze zamierzenia, hihi Pozostaje tylko jedno pytanie jeszcze - czy oby mi taki fryz będzie pasował do twarzyczki, no ale to już mam nadzieję fryzjer mi doradzi i ewentualnie odwiedzie od nietrafionego pomysłu.
Ja rzucac będę tradycyjnie na oczepinach, ale tak jak napisałam wczesniej, mam już na to rozwiązanie
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:22   #26
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: z welonem czy bez?

fantastycznie!! wspólnymi siłami doszłysmy do niezłych pomysłów hehe.
Wlosy dokładnie tak jak piszesz upnij luzno w kok i przewiąż ładna wstążeczką w kolorze sukni lub opaską pasującą do reszszty bizuterii

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-02-07 o 11:30
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:19   #27
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
fantastycznie!! wspólnymi siłami doszłysmy do niezłych pomysłów hehe.
Wlosy dokładnie tak jak piszesz upnij włosy luzno w kok i przewiż ładna wstążeczką w kolorze sukni lub opaską pasującą do reszszty bizuterii
No ba, w końcu co kilka (-naście, -dziesiąt, -set? ) głów to nie jedna Zresztą w końcu po to tu pisałam, no nie?
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:26   #28
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: z welonem czy bez?

To i ja się wtrącę, bo będę miała sukienkę też w stylu greckim U mnie welon odpada (kwestia gustu), ale widziałam dziewczynę w podobnej sukni z długim welonem i wyglądała super! Z tym, że nasze sukienki są, powiedzmy, bardziej zwiewne (coś w stylu poniżej). Ja planuję pokręcić włoski, żeby były bardzo naturalnie falowane i upiąć w koczek, a do tego jakiś delikatny kwiat/kwiaty. Co do biżuterii to na pewno jakieś delikatne kolczyki i myślę też o bransoletce. Berry1983 co do Twojej sukienki to odradzałabym welon, a włoski jak najbardziej w stylu Nicole. Aha - ja mam zamiar rzucać bukietem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1m.jpg (9,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-dlugie-119.jpg (12,5 KB, 26 załadowań)
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:38   #29
Berry1983
Raczkowanie
 
Avatar Berry1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: z welonem czy bez?

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
To i ja się wtrącę, bo będę miała sukienkę też w stylu greckim U mnie welon odpada (kwestia gustu), ale widziałam dziewczynę w podobnej sukni z długim welonem i wyglądała super! Z tym, że nasze sukienki są, powiedzmy, bardziej zwiewne (coś w stylu poniżej). Ja planuję pokręcić włoski, żeby były bardzo naturalnie falowane i upiąć w koczek, a do tego jakiś delikatny kwiat/kwiaty. Co do biżuterii to na pewno jakieś delikatne kolczyki i myślę też o bransoletce. Berry1983 co do Twojej sukienki to odradzałabym welon, a włoski jak najbardziej w stylu Nicole. Aha - ja mam zamiar rzucać bukietem
Ooo, śliczna sukienka, zdecydowanie w moim guście Tylko w moim przypadku odpadłaby w przedbiegach bo nie ma ramiączek, króte wspomogłyby podtrzymac górę A tą fryzurkę też na oku mam
Berry1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.